Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Králický Lískovec

19.9.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Králický Lískovec
  • datum konání: 19.9.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Jiskra Králíky

Sociální sítě

Místo konání

Koupaliště - Králíky
10:00 - 11:15 hodin

Přihlášky

8:30 - 9:30 hodin, do hlavního závodu max. 30 min. před startem

Startovné

dospělí 30 Kč
mládež 10 Kč
děti r. 2002 a mladší zdarma

Popis tratě

Krátké tratě do 1 km - mírný terén okraj města ; ostatní tratě v lesním terénu vrchu Lískovec.
Mapa trasy závodu bude zveřejněna v místě startu.
délka 200 m - 8 km

Ceny pro vítěze

závodníci na prvních třech místech obdrží medaili, diplom a věcnou cenu, v hlavní kategorii mužů a žen navíc finanční odměnu
finanční v hodnotě 2.000 Kč
věcné v hodnotě 5.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Lyžařský oddíl při TJ Jiskra Králíky
Bedřich Novotný
Dolní 247
561 69 Králíky
tel. 737 754 286

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

skiklub.kraliky@centrum.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Mateřinky r. 04 a mladší (trať 0,1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Předžákyně r. 02-03 (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1364Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:01:39-
2Ž1428Mičkerová KarlaFenix ski team Jeseník0200:01:43-
3Ž1523Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:44-
4Ž1670Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:45-
5Ž1929Kratochvílová ViktorieFenix ski team Jeseník0200:02:06-
6Ž11027Špangerová MilušFenix ski team Jeseník0300:02:16-
Předžáci r. 02-03 (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1155Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:31-
2M1276Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:39-
3M1737Medek JakubFenix ski team Jeseník0200:01:56-
4M1868Vondra JanČeská Třebová0200:02:03-
5M11152Frydrych BedřichAC Choceň0300:02:19-
6M11238Španger JakubFenix ski team Jeseník0200:02:41-
Žákyně nejmladší I r. 00-01 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2362Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:03:43-
2Ž2661Navrátilová DarjaAtletika Svitavy0100:03:46-
3Ž2756Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:03:48-
4Ž2810Strouhalová AnnaSKI Fortex Moravský Beroun0100:03:49-
5Ž21114Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:03:53-
6Ž21678Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:10-
7Ž21753Frydrychová EliškaAC Choceň0100:04:14-
8Ž21877Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:04:14-
9Ž22126Poláková NatálieFenix Ski team Jeseník0000:04:20-
10Ž22225Bedečová GabrielaFenix ski team Jeseník0100:04:21-
11Ž2254Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:04:34-
Žáci nejmladší I r. 00-01 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2139Bráblík MartinFenix ski team Jeseník0000:03:40-
2M2224Divíšek JanSokol Žamberk0000:03:41-
3M2413Vývoda VladimírFortex SKI Moravský Beroun0000:03:46-
4M259Strouhal JakubSKI Fortex Moravský Beroun0100:03:46-
5M2980Hermann MatějSpartak OEZ Letohrad0000:03:50-
6M21021Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:51-
7M21257Gregora JanAtletika Albrechtice0000:03:55-
8M21320Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:03:55-
9M21466Navrátil JonášAtletika Svitavy0100:04:04-
10M21516Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:04:06-
11M21975Kubíček KryštofTJ Jiskra Králíky0100:04:15-
12M22060Dian JakubÚstí nad Orlicí0000:04:17-
13M2236Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:04:26-
14M22474Kubíček OndřejTJ Jiskra Králíky0100:04:31-
15M2263Halanič MartinTJ Jiskra Králíky0100:04:59-
Žákyně nejmladší II r. 98-99 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3954Pártlová DanielaAC Choceň9700:06:56-
2Ž31085Svobodová EditaPardubice9800:07:04-
3Ž31481Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:07:16-
4Ž32186Vašátková AnetaJablonné nad Orlicí9800:08:35-
5Ž32279Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:08:39-
Žáci nejmladší II r. 98-99 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3117Kašpar JosefAtletika Rtyně v Pokrkonoší9900:06:11-
2M3244Polák DanielFenix ski team Jeseník9800:06:30-
3M3342Bráblík MichalFenix ski team Jeseník9800:06:31-
4M3471Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:06:34-
5M3558Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:06:36-
6M3663Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:06:50-
7M3719Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:06:52-
8M31141Bedeč JanFenix ski team Jeseník9800:07:07-
9M31265Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:07:09-
10M31582Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:07:28-
11M31840Břenek VáclavFenix ski team Jeseník9900:08:08-
12M31943Nováček KarelFenix ski team Jeseník9800:08:17-
13M3201Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:08:26-
Žákyně mladší r. 96-97 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM833Poulíková TerezaFenix Jeseník9700:06:54-
2ŽM1330Lukáčová MonikaFenix Jeseník9600:07:14-
3ŽM1634Tylová HanaFenix Ski team Jeseník9700:07:32-
4ŽM1731Sotníková KristýnaFenix SKI Team Jeseník9600:07:34-
5ŽM2396Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:08:44-
Žáci mladší r. 96-97 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM347Profous DanielFenix Jeseník9600:15:29-
2MM545Hondl DanielFenix SKI Team Jeseník9700:15:35-
3MM62Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:15:44-
4MM846Jonáš MatějFenix Jeseník9700:17:17-
Žákyně starší r. 94-95 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS936Krátká HanaLanškroun9500:21:19-
Žáci starší r. 94-95 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS118Pavel JanLoko Trutnov9500:13:43-
2MS267Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:14:42-
3MS448Pěkný MartinFenix Jeseník9500:15:32-
4MS75Švéda JakubTJ Jiskra Králíky9400:15:48-
Dorostenky r. 92-93 (trať 5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenci r. 92-93 (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1112Kalvoda VítAtletika Polička9300:19:32-
2MD2111Košňar FrantišekAtletika Polička9300:19:47-
3MD632Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:21:41-
Junioři 18-19 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ349Zapalač DušanFenix ski team Jeseník9000:27:55116,09
2MJ11113Večeře TomášAtletika Polička9000:30:4397,66
3MJ188Živný MarekOrel Orlice9100:32:2686,25
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1104Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:26:48108,20
2MA572Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:28:2696,49
3MA6114Šutera JosefAtletika Polička7900:28:3695,31
4MA869Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:29:4587,01
5MA1388Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:31:4572,69
6MA15110Stříhavka JindřichAC Choceň7100:32:0370,60
7MA1912Strouhal TomášSKI Fortex Moravský Beroun7400:32:3566,75
8MA2159Gregora ZdenekLanškroun7300:34:3752,24
9MA2473Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:36:0341,92
Muži B 40-49 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB290Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:22107,25
2MB487Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:28:13101,30
3MB7106Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:29:3791,45
4MB950Fellner MarekFenix SKI Team Jeseník6500:30:0687,97
5MB1215Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:31:3877,21
6MB1684Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:32:0573,97
7MB1751Krátký LubošLanškroun6200:32:0973,59
8MB23115Křivohlávek JanKrálíky6600:35:1252,06
Muži C 50-59 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1098Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:30:10111,22
2MC14103Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:31:51100,69
3MC20102Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:33:5288,09
4MC27116Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:38:3059,12
5MC2895Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:39:0555,41
6MC3099Velechovský JiříSAZS Králíky5500:54:150,00
Muži D 60-69 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD22108Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:35:06105,94
2MD2597Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:36:3897,38
3MD2683Krumer MiroslavOstrov4900:36:4696,68
4MD29117Bielčik JindřichLichkov4000:41:3370,19
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1191Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:27:41108,50
2ME12100Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:28:09105,28
3ME1492Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:30:5486,22
4ME16101Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:49:350,00
Juniorky 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1094Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:27:08100,00
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA393Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:19:49119,66
2ZA5107Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:21:26105,01
3ZA735Adamíková EliškaFenix Ski Team Jeseník8600:24:4175,34
4ZA822Stříhavková PetraAC Choceň7900:25:1570,20
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4105Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:21:18123,21
2ZB911Strouhalová JanaFOTREX Ski Moravský Beroun7400:26:5476,79
Ženy C 45-54 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC1589Nechvílová MiroslavaChoceň6000:30:58100,00
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD13109Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:29:27100,00
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2139Bráblík MartinFenix ski team Jeseník0000:03:40-
2M2224Divíšek JanSokol Žamberk0000:03:41-
1Ž2362Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:03:43-
3M2413Vývoda VladimírFortex SKI Moravský Beroun0000:03:46-
4M259Strouhal JakubSKI Fortex Moravský Beroun0100:03:46-
2Ž2661Navrátilová DarjaAtletika Svitavy0100:03:46-
3Ž2756Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:03:48-
4Ž2810Strouhalová AnnaSKI Fortex Moravský Beroun0100:03:49-
5M2980Hermann MatějSpartak OEZ Letohrad0000:03:50-
6M21021Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:51-
5Ž21114Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:03:53-
7M21257Gregora JanAtletika Albrechtice0000:03:55-
8M21320Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:03:55-
9M21466Navrátil JonášAtletika Svitavy0100:04:04-
10M21516Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:04:06-
6Ž21678Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:10-
7Ž21753Frydrychová EliškaAC Choceň0100:04:14-
8Ž21877Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:04:14-
11M21975Kubíček KryštofTJ Jiskra Králíky0100:04:15-
12M22060Dian JakubÚstí nad Orlicí0000:04:17-
9Ž22126Poláková NatálieFenix Ski team Jeseník0000:04:20-
10Ž22225Bedečová GabrielaFenix ski team Jeseník0100:04:21-
13M2236Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:04:26-
14M22474Kubíček OndřejTJ Jiskra Králíky0100:04:31-
11Ž2254Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:04:34-
15M2263Halanič MartinTJ Jiskra Králíky0100:04:59-
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS118Pavel JanLoko Trutnov9500:13:43-
2MS267Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:14:42-
1MM347Profous DanielFenix Jeseník9600:15:29-
3MS448Pěkný MartinFenix Jeseník9500:15:32-
2MM545Hondl DanielFenix SKI Team Jeseník9700:15:35-
3MM62Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:15:44-
4MS75Švéda JakubTJ Jiskra Králíky9400:15:48-
4MM846Jonáš MatějFenix Jeseník9700:17:17-
1ŽS936Krátká HanaLanškroun9500:21:19-
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1112Kalvoda VítAtletika Polička9300:19:32-
2MD2111Košňar FrantišekAtletika Polička9300:19:47-
1ZA393Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:19:49119,66
1ZB4105Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:21:18123,21
2ZA5107Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:21:26105,01
3MD632Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:21:41-
3ZA735Adamíková EliškaFenix Ski Team Jeseník8600:24:4175,34
4ZA822Stříhavková PetraAC Choceň7900:25:1570,20
2ZB911Strouhalová JanaFOTREX Ski Moravský Beroun7400:26:5476,79
1ŽJ1094Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:27:08100,00
1ME1191Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:27:41108,50
2ME12100Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:28:09105,28
1ZD13109Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:29:27100,00
3ME1492Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:30:5486,22
1ŽC1589Nechvílová MiroslavaChoceň6000:30:58100,00
4ME16101Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:49:350,00
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1104Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:26:48108,20
1MB290Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:22107,25
1MJ349Zapalač DušanFenix ski team Jeseník9000:27:55116,09
2MB487Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:28:13101,30
2MA572Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:28:2696,49
3MA6114Šutera JosefAtletika Polička7900:28:3695,31
3MB7106Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:29:3791,45
4MA869Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:29:4587,01
4MB950Fellner MarekFenix SKI Team Jeseník6500:30:0687,97
1MC1098Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:30:10111,22
2MJ11113Večeře TomášAtletika Polička9000:30:4397,66
5MB1215Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:31:3877,21
5MA1388Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:31:4572,69
2MC14103Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:31:51100,69
6MA15110Stříhavka JindřichAC Choceň7100:32:0370,60
6MB1684Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:32:0573,97
7MB1751Krátký LubošLanškroun6200:32:0973,59
3MJ188Živný MarekOrel Orlice9100:32:2686,25
7MA1912Strouhal TomášSKI Fortex Moravský Beroun7400:32:3566,75
3MC20102Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:33:5288,09
8MA2159Gregora ZdenekLanškroun7300:34:3752,24
1MD22108Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:35:06105,94
8MB23115Křivohlávek JanKrálíky6600:35:1252,06
9MA2473Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:36:0341,92
2MD2597Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:36:3897,38
3MD2683Krumer MiroslavOstrov4900:36:4696,68
4MC27116Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:38:3059,12
5MC2895Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:39:0555,41
4MD29117Bielčik JindřichLichkov4000:41:3370,19
6MC3099Velechovský JiříSAZS Králíky5500:54:150,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

Délka tratí u žactva - závod na 200 m byl minimálně 400 m...
adelas
Děkujeme všem za účast, prosíme o doplnění kategorie "Mateřinky" (ročník 04 a mladší), děti běžely 100 m, jsou uvedeny jako vložený závod na posledním místě v zaslané tabulce s výsledky. U této kategorie jsme neměřili čas, všem jsme počítali v cíli stejný čas.
skiklub.kraliky

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód