Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Králický Lískovec

20.9.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Králický Lískovec
  • datum konání: 20.9.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Sportovní areál při ZŠ Moravská Králíky (vchod z parkoviště u Mateřské školy Moravská, případně z ulice Nádražní)
10:00 - 11:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 do 9:30 hodin

Startovné

předžáci/předžákyně (2007 a mladší) zdarma
žactvo + dorost Kč 20,-
junioři + dospělí Kč 50,-

Popis tratě

Délka: 8 km a méně
Krátké tratě do 1 km - mírný terén okraj města
Ostatní tratě v lesním terénu vrchu Lískovec
Mapa trasy závodu bude zveřejněna v místě startu

Ceny pro vítěze

věcné ceny v hodnotě: 5.000,-
závodníci na prvních třech místech obdrží diplom a medaili, finanční ocenění pro absolutní pořadí muži (včetně juniorů), ženy (včetně juniorek)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Lyžařský oddíl při TJ Jiskra Králíky
ředitel závodu: Beřich Novotný
Dolní 247
561 69 Králíky
telefon 737 754 286

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

skiklub.kraliky@centrum.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2124Kumpošt RadovanIscarex junior team0800:00:35-
2C2436Gregora LukášLanškroun0800:00:39-
3C259Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:43-
4C2613Maleček Šimon-0800:00:48-
5C2839Černý Františekmyzorliceoutdoor1000:00:53-
6C2919Hanák StanislavActivity Lanškroun0900:00:54-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2223Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:35-
2D235Hájková ZuzanaVK Lanškroun0800:00:38-
3D2735Gregorová AnnaLanškroun1000:00:51-
4D21015Martincová Monika-1000:01:18-
5D21140Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:01:19-
6D21230Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:01:23-
-D2-16Martincová Denisa-08DNF-
Nejmladší žáci I (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1311Dostál TadeášBUDO Klub Lanškroun0600:02:19100,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z111Hamplová TerezaOstrov0500:02:13105,61
2Z1226Kumpoštová AndreaIscarex junior team0500:02:15102,45
3Z144Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:02:2291,94
4Z1521Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:02:2588,05
5Z1631Smoláková RitaSKI KLUB Česká Třebová0500:02:4558,67
6Z1710Reslerová VeronikaVO TJ Lanškroun0600:02:4656,65
7Z1817Martincová Kamila-0600:02:5050,59
Nejmladší žáci II (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2412Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:04:41112,18
2M2725Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:05:0298,25
3M2832Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:05:1589,57
4M2937Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:05:1887,67
Nejmladší žákyně II (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2322Serbousková SáraIscarex junior team ČT0400:04:40106,77
2Z258Dostálová ViktorieBUDO Klub Lanškroun0300:04:48101,48
3Z2614Malečková DenisaTJ Jiskra Králíky0300:05:0291,75
4Z21028Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:05:1979,50
5Z21227Skalová KateřinaTJ Jiskra Králíky0400:05:2476,43
6Z21420Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:05:5554,74
Mladší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3334Swieliulski MateuszULKS Bystrzyca Klodzka0100:12:09130,33
2M3873Gregora FilipActivity Lanškroun0200:16:3069,67
Mladší žákyně (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3133Pierzea MilenaULKS Bystrzycka Klodzka0100:04:37110,94
2Z3218Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:40109,32
3Z31138Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:2379,74
4Z3132Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:05:5259,61
Starší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M414Chlup TomášActivity Lanškroun0000:11:15109,12
2M423Grzyb MateuszULKS Bystrzyca Klodska9900:11:5697,46
3M448Gregora JanActivity Lanškroun0000:12:1093,42
Starší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z455Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:14:15104,54
1Z456Hypešová NatálieTJ SOKOL Jaroměř9900:14:15104,54
3Z477Truhlářová LucieTJ SOKOL Jaroměř9900:15:1590,91
Dorostenci (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5156Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:17:15102,62
2M5241Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:2999,82
3M5342Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:4197,55
Dorostenky (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5457Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:19:23106,89
2Z5851Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:4693,11
Junioři 18-19 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ110Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:26:57100,00
Juniorky 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1558Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:24:56100,00
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA24Nechvíl PetrAC Choceň9100:28:26103,57
2MA33Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:29:0199,56
3MA515Buriánek TomášSKI KLUB Česká Třebová8900:29:2596,87
4MA109Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:32:3175,37
5MA1511Vebr MichalČeská Třebová7800:42:108,72
Muži B 40-49 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB45Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:29:08107,24
2MB714Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:30:3098,13
3MB813Scheuer JanActivity Lanškroun6600:31:0294,63
4MB916Bielčik PetrLichkov7100:32:0787,46
5MB1117Černý Miroslavmyzorliceoutdoor7400:33:0980,64
6MB1212Dostálek PetrUhlířský Důl6700:33:2578,80
7MB131Hampl AloisOstrov7000:35:2765,41
8MB146Borek PetrBRZDY Horní Čermná7000:36:5455,78
Muži C 50-59 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC68Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:56100,00
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD968Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:21:18113,09
2MD1066Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:21:39109,99
3MD1665Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:25:2576,92
4MD2255Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:30:4230,66
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME669Krátký FrantišekKrálíky4300:19:59140,14
2ME1867Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:27:2580,77
3ME1943Bielčik JindřichLichkov4000:27:3779,09
4ME2160Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:30:2057,39
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA563Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:19:29100,00
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1162Černá Jitkamyzorliceoutdoor7900:22:50103,85
2ZB1252Dostálová PetraLanškroun7800:23:10100,97
3ZB1364Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:23:5195,18
4ZB2061Borková AdélaBRZDY Horní Čermná7500:30:0341,78
Ženy C 45-54 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC771Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:25140,14
2ZC1470Jirásková EvaLanškroun6400:24:29108,28
3ZC2353Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:31:4351,58
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1759Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:27:22133,33
2ZD2454Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:38:1866,67
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2124Kumpošt RadovanIscarex junior team0800:00:35-
1D2223Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:35-
2D235Hájková ZuzanaVK Lanškroun0800:00:38-
2C2436Gregora LukášLanškroun0800:00:39-
3C259Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:43-
4C2613Maleček Šimon-0800:00:48-
3D2735Gregorová AnnaLanškroun1000:00:51-
5C2839Černý Františekmyzorliceoutdoor1000:00:53-
6C2919Hanák StanislavActivity Lanškroun0900:00:54-
4D21015Martincová Monika-1000:01:18-
5D21140Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:01:19-
6D21230Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:01:23-
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z111Hamplová TerezaOstrov0500:02:13105,61
2Z1226Kumpoštová AndreaIscarex junior team0500:02:15102,45
1M1311Dostál TadeášBUDO Klub Lanškroun0600:02:19100,00
3Z144Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:02:2291,94
4Z1521Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:02:2588,05
5Z1631Smoláková RitaSKI KLUB Česká Třebová0500:02:4558,67
6Z1710Reslerová VeronikaVO TJ Lanškroun0600:02:4656,65
7Z1817Martincová Kamila-0600:02:5050,59
Trať 1,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3133Pierzea MilenaULKS Bystrzycka Klodzka0100:04:37110,94
2Z3218Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:40109,32
1Z2322Serbousková SáraIscarex junior team ČT0400:04:40106,77
1M2412Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:04:41112,18
2Z258Dostálová ViktorieBUDO Klub Lanškroun0300:04:48101,48
3Z2614Malečková DenisaTJ Jiskra Králíky0300:05:0291,75
2M2725Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:05:0298,25
3M2832Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:05:1589,57
4M2937Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:05:1887,67
4Z21028Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:05:1979,50
3Z31138Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:2379,74
5Z21227Skalová KateřinaTJ Jiskra Králíky0400:05:2476,43
4Z3132Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:05:5259,61
6Z21420Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:05:5554,74
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M414Chlup TomášActivity Lanškroun0000:11:15109,12
2M423Grzyb MateuszULKS Bystrzyca Klodska9900:11:5697,46
1M3334Swieliulski MateuszULKS Bystrzyca Klodzka0100:12:09130,33
3M448Gregora JanActivity Lanškroun0000:12:1093,42
1Z455Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:14:15104,54
1Z456Hypešová NatálieTJ SOKOL Jaroměř9900:14:15104,54
3Z477Truhlářová LucieTJ SOKOL Jaroměř9900:15:1590,91
2M3873Gregora FilipActivity Lanškroun0200:16:3069,67
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5156Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:17:15102,62
2M5241Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:2999,82
3M5342Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:4197,55
1Z5457Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:19:23106,89
1ZA563Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:19:29100,00
1ME669Krátký FrantišekKrálíky4300:19:59140,14
1ZC771Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:25140,14
2Z5851Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:4693,11
1MD968Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:21:18113,09
2MD1066Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:21:39109,99
1ZB1162Černá Jitkamyzorliceoutdoor7900:22:50103,85
2ZB1252Dostálová PetraLanškroun7800:23:10100,97
3ZB1364Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:23:5195,18
2ZC1470Jirásková EvaLanškroun6400:24:29108,28
1ZJ1558Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:24:56100,00
3MD1665Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:25:2576,92
1ZD1759Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:27:22133,33
2ME1867Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:27:2580,77
3ME1943Bielčik JindřichLichkov4000:27:3779,09
4ZB2061Borková AdélaBRZDY Horní Čermná7500:30:0341,78
4ME2160Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:30:2057,39
4MD2255Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:30:4230,66
3ZC2353Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:31:4351,58
2ZD2454Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:38:1866,67
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ110Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:26:57100,00
1MA24Nechvíl PetrAC Choceň9100:28:26103,57
2MA33Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:29:0199,56
1MB45Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:29:08107,24
3MA515Buriánek TomášSKI KLUB Česká Třebová8900:29:2596,87
1MC68Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:56100,00
2MB714Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:30:3098,13
3MB813Scheuer JanActivity Lanškroun6600:31:0294,63
4MB916Bielčik PetrLichkov7100:32:0787,46
4MA109Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:32:3175,37
5MB1117Černý Miroslavmyzorliceoutdoor7400:33:0980,64
6MB1212Dostálek PetrUhlířský Důl6700:33:2578,80
7MB131Hampl AloisOstrov7000:35:2765,41
8MB146Borek PetrBRZDY Horní Čermná7000:36:5455,78
5MA1511Vebr MichalČeská Třebová7800:42:108,72
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ110Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:26:57108,41
2MA24Nechvíl PetrAC Choceň9100:28:2697,86
3MA33Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:29:0193,73
4MB45Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:29:0892,97
5MA515Buriánek TomášSKI KLUB Česká Třebová8900:29:2590,96
6MC68Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:5687,22
7MB714Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:30:3083,18
8MB813Scheuer JanActivity Lanškroun6600:31:0279,42
9MB916Bielčik PetrLichkov7100:32:0771,72
10MA109Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:32:3168,84
11MB1117Černý Miroslavmyzorliceoutdoor7400:33:0964,40
12MB1212Dostálek PetrUhlířský Důl6700:33:2562,42
13MB131Hampl AloisOstrov7000:35:2748,04
14MB146Borek PetrBRZDY Horní Čermná7000:36:5437,69
15MA1511Vebr MichalČeská Třebová7800:42:103,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5457Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:19:23103,78
2ZA563Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:19:29102,83
3ZC771Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:2593,39
4Z5851Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:4689,77
5ZB1162Černá Jitkamyzorliceoutdoor7900:22:5068,92
6ZB1252Dostálová PetraLanškroun7800:23:1065,53
7ZB1364Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:23:5158,72
8ZC1470Jirásková EvaLanškroun6400:24:2952,21
9ZJ1558Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:24:5647,65
10ZD1759Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:27:2223,08
11ZB2061Borková AdélaBRZDY Horní Čermná7500:30:033,00
12ZC2353Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:31:433,00
13ZD2454Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:38:183,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód