Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Králický Lískovec

17.9.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Králický Lískovec
  • datum konání: 17.9.2011
  • zobrazeno již 18x

Sociální sítě

Místo konání

Chata Amálka, č. p. 369, 561 69 Králíky, GPS N 50°4'28.955, E 16°46'31.597
10:00 - 11:30 hodin

Přihlášky

od 8:30 do 9:30 v místě startu

Startovné

děti r. 2004 a mladší - ZDARMA
žactvo a dorost - 20 Kč
junioři a dospělí - 50 Kč

Popis tratě

délka: 8 km a méně

Ceny pro vítěze

věcné ceny v hodnotě 5.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Jiskra Králíky
Bedřich Novotný
Dolní 247
561 69 Králíky
mobil 737 754 286

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

skiklub.kraliky@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.9.2021Králický Lískovec-
15.9.2019Králický Lískovec106
15.9.2018Králický Lískovec98
16.9.2017Králický Lískovec102
19.9.2015Králický Lískovec84
20.9.2014Králický Lískovec82
14.9.2013Králický Lískovec60
15.9.2012Králický Lískovec91
18.9.2010Králický Lískovec126
19.9.2009Králický Lískovec121
20.9.2008Králický Lískovec78
22.9.2007Králický Lískovec110

Statistika závodu Králický Lískovec

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1058

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Bielčik Jindřich4010
Novotná Michaela019
Matyášová Jana659
Borková Agáta029
Borek Petr709
Borek Viktor049
Sadílek Ota468
Gregorová Michaela048
Gregora Filip028
Gregorová Monika007
Derková Martina017
Hlaváček Zdeněk547
Šutera Josef796
Vondra Vojtěch986
Sejkorová Lenka636
Mrklovský Miroslav726
Jirásková Eva646
Marek Jiří436
Bubeníček Jiří516
Serbousková Sára046
Nechvílová Miroslava606
Krátký František436
Hejkrlíková Mirka036
Buriánek Roman656
Krňávek Vojtěch545
Kubišta Oto535
Skalová Kateřina045
Hypešová Natálie995
Borková Adéla755
Költö Matěj035
Hejkrlík Matěj005
Vebr Patrik985
Červ Miloslav505
Volf Břetislav525
Bogdał Roman795
Svatoš Otakar345
Gregora Jakub985
Gregora Zdenek735
Krátká Hana955
Krumer Miroslav494
Hamplová Tereza054
Živný Marek914
Stříhavková Eliška024
Razým Lukáš794
Nechvíl Petr914
Belobrad Ivan664
Čerenková Denisa964
Krátký Luboš624
Večeř Petr994
Mertová Michaela764

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ86Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:26:47105,95
2MJ111Divíšek JanNový Věk triatlon Trusnov9300:28:2694,05
3MJ148Gabarczyk JanuszULKS Bystrzyca Klodzka 00:30:130,00
Muži A (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:24:32101,65
2MA27Miřejovský JiříVencl Team Ústí nad Orlicí7900:24:42100,30
3MA312Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:24:5898,05
4MA419Nechvíl PetrAC Choceň9100:25:0697,06
5MA1611Gregora ZdenekLanškroun7300:31:0748,33
Muži B (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB616Ducháček JanVencl Tým Ústí nad Orlicí6800:25:45109,45
2MB910Buriánek RomanČeská Třebová6500:27:0599,59
3MB103Stříhavka JindřichAC Choceň7100:28:1590,97
4MB129Dostálek PetrASPV Těchonín6700:28:4886,93
5MB1315Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:29:5978,17
6MB152Mrklovský PetrREV 58 Nový Jičín6600:30:2075,57
7MB175Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:32:0862,26
Muži C (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC513Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:25:08123,27
2MC718Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:26:43112,11
3MC1817Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:33:2864,62
4MC1920Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:34:4355,85
5MC2014Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:36:0646,06
Muži D (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD768Krumer MiroslavMK Ostrov4900:20:23118,80
2MD963Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:22:01104,31
3MD1658Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:25:0676,89
Muži E (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1261Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:23:33100,00
Juniorky (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ458Martincová KristýnaVencl tým Ústí nad Orlicí9300:20:09100,00
Ženy A (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA268Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:18:24107,62
2ZA356Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:18:47103,51
3ZA555Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:20:1188,87
4ZA851Stříhavková PetraAC Choceň7900:21:0479,63
5ZA1167Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:23:0857,99
Ženy B (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB652Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:20:15100,00
Ženy C (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1054Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:22:10117,84
2ZC1565Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:25:0593,82
3ZC1760Felklová JarmilaTJ Šumperk6000:25:4588,33
4ZC1953Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:29:4955,02
Ženy D (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1362Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:24:05100,00
Chlapci 6-7 let (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2317Rouchal DominikAtletika Svitavy0500:00:59-
2C2429Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:02-
Děvčata 6-7 let (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D212Skalová KateřinaTJ Jiskra Králiky0400:00:53-
2D2248Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:00:55-
Nejmladší žáci I (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1142Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:02:15109,86
2M1249Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:02:16108,45
3M153Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:02:3581,69
4M1941Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:02:5257,75
5M11045Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:02:5849,30
6M11121Němec JanTJ Sokol Jaroměř0200:02:5947,89
7M11236Frydrych BedřichAC Choceň0300:03:0145,07
8M1146Mrklovský MatějTJ Jiskra Králíky0300:03:400,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1351Škrabalová KristýnaLinhartice0200:02:24107,57
2Z1416Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:02:28102,23
3Z169Kavinová ŠtěpánkaSebranice0200:02:3790,20
4Z1728Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:4480,85
5Z1812Stříhavková EliškaAC Choceň0200:02:4974,16
6Z1131Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:03:2230,07
Nejmladší žáci II (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2222Petiška VojtěchTJ Sokol atletika Jaroměř0000:04:56103,22
2M2310Kavin MichaelSebranice0100:05:0299,22
3M245Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:05:0497,56
4M2514Slavík VojtěchBěstovice0000:05:0696,43
5M2913Stříhavka JindřichAC Choceň0000:05:1391,83
6M21843Brandejský JanAtletika Jablonné nad Orlicí0100:05:5564,06
7M2194Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:06:1252,54
Nejmladší žákyně II (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2724Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:05:11104,82
2Z21040Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:05:18100,17
3Z21347Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:05:2695,01
4Z21439Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:05:3192,31
5Z21544Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:05:4185,96
6Z21635Frydrychová EliškaAC Choceň0100:05:5079,92
7Z22031Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:06:2955,84
-Z2-8Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky01DNF-
Mladší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3227Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:11:25117,25
2M3315Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:51110,37
3M3611Mrklovský OndřejREV 58 Nový Jičín9800:14:1472,38
Mladší žákyně (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3125Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:04:34116,37
2Z3620Hypešová NatálieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:0893,39
3Z3837Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:05:1390,24
4Z31132Pártlová DanielaAC Choceň9700:05:1985,87
5Z31219Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:05:2284,19
6Z31738Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:05:5462,22
Starší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4150Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:10:58114,78
2M4454Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:12:1094,46
3M4523Petiška OndřejTJ Sokol Jaroměř9700:12:2390,76
Starší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4726Čerenkova DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:16:01100,00
Dorostenci (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5164Polák ŠtěpánAC Choceň9500:17:53100,00
Dorostenky (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51466Krátká HanaLanškroun9500:24:36117,42
2Z51869Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:29:1782,58
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D212Skalová KateřinaTJ Jiskra Králiky0400:00:53-
2D2248Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:00:55-
1C2317Rouchal DominikAtletika Svitavy0500:00:59-
2C2429Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:02-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1142Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:02:15109,86
2M1249Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:02:16108,45
1Z1351Škrabalová KristýnaLinhartice0200:02:24107,57
2Z1416Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:02:28102,23
3M153Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:02:3581,69
3Z169Kavinová ŠtěpánkaSebranice0200:02:3790,20
4Z1728Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:4480,85
5Z1812Stříhavková EliškaAC Choceň0200:02:4974,16
4M1941Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:02:5257,75
5M11045Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:02:5849,30
6M11121Němec JanTJ Sokol Jaroměř0200:02:5947,89
7M11236Frydrych BedřichAC Choceň0300:03:0145,07
6Z1131Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:03:2230,07
8M1146Mrklovský MatějTJ Jiskra Králíky0300:03:400,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4150Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:10:58114,78
1M3227Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:11:25117,25
2M3315Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:51110,37
2M4454Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:12:1094,46
3M4523Petiška OndřejTJ Sokol Jaroměř9700:12:2390,76
3M3611Mrklovský OndřejREV 58 Nový Jičín9800:14:1472,38
1Z4726Čerenkova DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:16:01100,00
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5164Polák ŠtěpánAC Choceň9500:17:53100,00
1ZA268Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:18:24107,62
2ZA356Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:18:47103,51
1ZJ458Martincová KristýnaVencl tým Ústí nad Orlicí9300:20:09100,00
3ZA555Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:20:1188,87
1ZB652Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:20:15100,00
1MD768Krumer MiroslavMK Ostrov4900:20:23118,80
4ZA851Stříhavková PetraAC Choceň7900:21:0479,63
2MD963Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:22:01104,31
1ZC1054Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:22:10117,84
5ZA1167Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:23:0857,99
1ME1261Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:23:33100,00
1ZD1362Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:24:05100,00
1Z51466Krátká HanaLanškroun9500:24:36117,42
2ZC1565Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:25:0593,82
3MD1658Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:25:0676,89
3ZC1760Felklová JarmilaTJ Šumperk6000:25:4588,33
2Z51869Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:29:1782,58
4ZC1953Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:29:4955,02
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:24:32101,65
2MA27Miřejovský JiříVencl Team Ústí nad Orlicí7900:24:42100,30
3MA312Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:24:5898,05
4MA419Nechvíl PetrAC Choceň9100:25:0697,06
1MC513Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:25:08123,27
1MB616Ducháček JanVencl Tým Ústí nad Orlicí6800:25:45109,45
2MC718Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:26:43112,11
1MJ86Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:26:47105,95
2MB910Buriánek RomanČeská Třebová6500:27:0599,59
3MB103Stříhavka JindřichAC Choceň7100:28:1590,97
2MJ111Divíšek JanNový Věk triatlon Trusnov9300:28:2694,05
4MB129Dostálek PetrASPV Těchonín6700:28:4886,93
5MB1315Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:29:5978,17
3MJ148Gabarczyk JanuszULKS Bystrzyca Klodzka 00:30:130,00
6MB152Mrklovský PetrREV 58 Nový Jičín6600:30:2075,57
5MA1611Gregora ZdenekLanškroun7300:31:0748,33
7MB175Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:32:0862,26
3MC1817Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:33:2864,62
4MC1920Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:34:4355,85
5MC2014Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:36:0646,06
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:24:32101,65
2MA27Miřejovský JiříVencl Team Ústí nad Orlicí7900:24:42100,30
3MA312Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:24:5898,05
4MA419Nechvíl PetrAC Choceň9100:25:0697,06
5MC513Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:25:0896,76
6MB616Ducháček JanVencl Tým Ústí nad Orlicí6800:25:4591,70
7MC718Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:26:4383,92
8MJ86Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:26:4783,36
9MB910Buriánek RomanČeská Třebová6500:27:0580,92
10MB103Stříhavka JindřichAC Choceň7100:28:1571,50
11MJ111Divíšek JanNový Věk triatlon Trusnov9300:28:2670,07
12MB129Dostálek PetrASPV Těchonín6700:28:4867,08
13MB1315Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:29:5957,51
14MJ148Gabarczyk JanuszULKS Bystrzyca Klodzka00:30:1355,68
15MB152Mrklovský PetrREV 58 Nový Jičín6600:30:2054,67
16MA1611Gregora ZdenekLanškroun7300:31:0748,33
17MB175Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:32:0840,12
18MC1817Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:33:2829,31
19MC1920Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:34:4319,22
20MC2014Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:36:067,97
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA268Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:18:24107,52
2ZA356Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:18:47103,40
3ZJ458Martincová KristýnaVencl tým Ústí nad Orlicí9300:20:0989,08
4ZA555Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:20:1188,76
5ZB652Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:20:1587,99
6ZA851Stříhavková PetraAC Choceň7900:21:0479,51
7ZC1054Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:22:1067,99
8ZA1167Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:23:0857,86
9ZD1362Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:24:0547,89
10Z51466Krátká HanaLanškroun9500:24:3642,59
11ZC1565Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:25:0537,40
12ZC1760Felklová JarmilaTJ Šumperk6000:25:4530,41
13Z51869Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:29:173,00
14ZC1953Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:29:493,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

Běželo se mi skvěle, i když to bylo hodně na trávě. Moc pěkný závod. I počasí se vydařilo. Akorát ta délka mi podle času moc neseděla. Naměřil jsem nějakých 6,5 km... Neměl jste někdo měřák na testeru? Petr B
jampb
Hoj, prosím opravit Nechvíl Lukáš na Petr. Ročník 1991, nejsem až tak starý, snad :-) Díky :-)
nechvilpetr1
Dobrý den, zasíláme upřesnění délky trati. Bohužel v letošním roce lesáci těží na té vrstevnicové cestě co se běhá těch 8 km (až k pramenu). Takže jsme museli improvizovat a trasu jsme museli vést jinudy. Skutečně pak byla trasa kratší. Příští rok již bude trasa vedena až na konec (pokud bude cesta O.K.), jinak zvolíme ještě prodloužení v lesní části na vrchol Lískovce. Za organizátory Bedřich Novotný, Jan Divíšek
skiklub.kraliky

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč