Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Králický Lískovec

20.9.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Králický Lískovec
  • datum konání: 20.9.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Jiskra Králíky

Sociální sítě

Místo konání

Areál koupaliště (vedle fotbalového hřiště) Králíky
10:00 (první start) - 11:30 hodin (hlavní závod)

Přihlášky

od 8:30 do 9:30 hodin, hlavní závod max. 30 min. před startem

Startovné

junioři a starší 35 Kč
žactvo 10 Kč
předškoláci (2001 a mladší) zdarma

Popis tratě

Délka: 8 km a méně
Smíšený povrch tratí na okraji města Králíky.

Ceny pro vítěze

věcné ceny v hodnotě: 5.000,--, finanční ceny v hodnotě: 2.000,-- (hlavní závody - muži A, ženy A); závodníci na prvních třech místech obdrží medaili, diplom a věcnou cenu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Bedřich Novotný
Dolní 247
561 69 Králíky
tel. 737 754 286

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Mapky tratí 500 a 900 m
Mapky tratí 1200 a 2000 m
Mapky tratí 3000 a 4000 m
Mapky tratí 5000 a 8000 m

E-mailová adresa

skiklub.kraliky@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.9.2021Králický Lískovec-
15.9.2019Králický Lískovec106
15.9.2018Králický Lískovec98
16.9.2017Králický Lískovec102
19.9.2015Králický Lískovec84
20.9.2014Králický Lískovec82
14.9.2013Králický Lískovec60
15.9.2012Králický Lískovec91
17.9.2011Králický Lískovec85
18.9.2010Králický Lískovec126
19.9.2009Králický Lískovec116
22.9.2007Králický Lískovec110

Statistika závodu Králický Lískovec

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1060

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Bielčik Jindřich4010
Borková Agáta029
Novotná Michaela019
Matyášová Jana659
Borek Petr709
Gregora Filip028
Borek Viktor048
Sadílek Ota468
Hlaváček Zdeněk547
Gregorová Michaela047
Gregorová Monika007
Derková Martina017
Hejkrlíková Mirka036
Bubeníček Jiří516
Serbousková Sára046
Nechvílová Miroslava606
Krátký František436
Buriánek Roman656
Šutera Josef796
Vondra Vojtěch986
Sejkorová Lenka636
Jirásková Eva646
Mrklovský Miroslav726
Marek Jiří436
Červ Miloslav505
Volf Břetislav525
Bogdał Roman795
Svatoš Otakar345
Gregora Jakub985
Gregora Zdenek735
Skalová Kateřina045
Krátká Hana955
Borková Adéla755
Hypešová Natálie995
Költö Matěj035
Krňávek Vojtěch545
Kubišta Oto535
Vebr Patrik985
Hejkrlík Matěj005
Vacek Martin694
Grzyb Mateusz994
Sontáková Lenka914
Stříhavková Petra794
Tomíšek Jindřich394
Hamplová Tereza054
Abrahámová Tereza004
Razým Jan574
Krejčí Stanislav634
Čerenkova Petra994
Kačerovský Michal984

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně r. 2001 a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1311Hanušová MartinaAC Choceň0100:01:43-
2Ž1546Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:54-
3Ž1640Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:56-
4Ž11023Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:02:24-
Předžáci r. 2001 a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1121Moravec AlešTJ Jiskra Králíky0100:01:36-
2M1220Gregora FilipLanškroun0200:01:37-
3M1412Kubíček KryštofTJ Jiskra Králíky0100:01:53-
4M1713Škůrek ŠtěpánPastviny0200:02:00-
5M1817Hurt JakubBrno0100:02:02-
6M1928Coural JaroslavJiskra Vír0200:02:15-
Žákyně nejmladší I. r. 99-00 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2414Mihulková ViktorieAC Choceň9900:04:05-
2Ž2619Gregorová MonikaLanškroun0000:04:10-
3Ž2750Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:04:12-
4Ž284Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:04:17-
5Ž21143Lakotová TerezaAC Choceň0000:06:41-
Žáci nejmladší I. r. 99-00 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2147Mikyska TomášSK Žamberk0000:03:43-
2M2234Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:03:47-
3M2332Kristl FrantišekOrel Dolní Dobrouč9900:04:02-
4M2545Stříhavka JindřichAC Choceň0000:04:09-
5M2931Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:04:20-
6M21036Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:04:40-
Žáci nejmladší II r. 97-98 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3125Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:06:39-
2M3233Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:06:40-
3M3518Gregora JakubLanškroun9800:07:10-
Žákyně nejmladší II r. 97-98 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3149Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:04:37-
2Ž3216Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:04:40-
3Ž3310Hanušová VeronikaAC Choceň9700:05:09-
4Ž342Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:05:28-
5Ž356Dvořáčková LucieAC Choceň9800:05:30-
6Ž3639Pártlová DanielaAC Choceň9700:05:33-
Žákyně mladší r. 95-96 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM337Couralová SimonaJiskra Vír9600:06:45-
2ŽM415Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:07:06-
3ŽM68Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:08:50-
Žáci mladší r. 95-96 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM124Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:10:27-
2MM241Lakota AntonínAC Choceň9500:10:46-
3MM335Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:10:57-
4MM430Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:11:05-
5MM642Frydrych JakubAC Choceň9500:15:07-
Žákyně starší r. 93-94 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS528Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:12:16-
2ŽS73Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:15:45-
3ŽS822Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:16:04-
Žáci starší r. 93-94 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS129Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:14:47-
2MS25Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:15:06-
3MS326Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:15:20-
4MS41Sion LiborAtletika Polička9400:15:21-
Dorostenci r. 91-92 (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD19Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:18:09-
2MD227Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:19:21-
Junioři 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ124Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:21:43113,23
2MJ413Živný MarekLetohrad9100:23:5993,74
3MJ526Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:24:0493,02
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:28:29106,49
2MA231Bětík MiroslavKVS Pozlovice7200:29:5197,21
3MA31Bogdał RomanMiedzygorze7900:29:5996,30
4MA47Šutera JosefAtletika Polička7900:30:4191,55
5MA146Marhold LubošChoceň7700:36:5748,97
Muži B 40-49 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB521Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:31:42132,79
2MB1028Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:35:09114,59
3MB192Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:46:5452,62
Muži C 50-59 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC632Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:31:56104,02
2MC715Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:32:4898,70
3MC810Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:33:0297,27
4MC98Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:34:1489,91
5MC125Červ MiloslavAtletika Polička5000:36:4774,26
6MC1819Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:41:5043,27
Muži D 60-69 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD119Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:36:07104,92
2MD134Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:36:50101,05
3MD1517Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:38:0894,03
4MD1612Bielčik JindřichLichkov4000:40:3580,80
5MD1720Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:40:4979,53
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA218Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:23:08117,09
2ZA630Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:24:18105,25
3ZA716Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:25:5195,61
4ZA829Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:26:5487,31
5ZA1027Stříhavková PetraAC-Chocen7900:36:2012,72
6ZA1225Hejkrlíková MarkétaTJ Jiskra Králíky8500:36:2512,06
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB311Barnetová DenisaKUS Jablonné nad Orlicí7300:23:21112,87
2ZB93Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:27:1381,88
3ZB1123Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:36:248,28
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1121Moravec AlešTJ Jiskra Králíky0100:01:36-
2M1220Gregora FilipLanškroun0200:01:37-
1Ž1311Hanušová MartinaAC Choceň0100:01:43-
3M1412Kubíček KryštofTJ Jiskra Králíky0100:01:53-
2Ž1546Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:54-
3Ž1640Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:56-
4M1713Škůrek ŠtěpánPastviny0200:02:00-
5M1817Hurt JakubBrno0100:02:02-
6M1928Coural JaroslavJiskra Vír0200:02:15-
4Ž11023Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:02:24-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2147Mikyska TomášSK Žamberk0000:03:43-
2M2234Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:03:47-
3M2332Kristl FrantišekOrel Dolní Dobrouč9900:04:02-
1Ž2414Mihulková ViktorieAC Choceň9900:04:05-
4M2545Stříhavka JindřichAC Choceň0000:04:09-
2Ž2619Gregorová MonikaLanškroun0000:04:10-
3Ž2750Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:04:12-
4Ž284Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:04:17-
5M2931Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:04:20-
6M21036Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:04:40-
5Ž21143Lakotová TerezaAC Choceň0000:06:41-
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3149Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:04:37-
2Ž3216Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:04:40-
3Ž3310Hanušová VeronikaAC Choceň9700:05:09-
4Ž342Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:05:28-
5Ž356Dvořáčková LucieAC Choceň9800:05:30-
6Ž3639Pártlová DanielaAC Choceň9700:05:33-
Trať 1,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3125Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:06:39-
2M3233Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:06:40-
1ŽM337Couralová SimonaJiskra Vír9600:06:45-
2ŽM415Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:07:06-
3M3518Gregora JakubLanškroun9800:07:10-
3ŽM68Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:08:50-
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM124Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:10:27-
2MM241Lakota AntonínAC Choceň9500:10:46-
3MM335Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:10:57-
4MM430Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:11:05-
1ŽS528Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:12:16-
5MM642Frydrych JakubAC Choceň9500:15:07-
2ŽS73Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:15:45-
3ŽS822Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:16:04-
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS129Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:14:47-
2MS25Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:15:06-
3MS326Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:15:20-
4MS41Sion LiborAtletika Polička9400:15:21-
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD19Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:18:09-
2MD227Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:19:21-
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ124Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:21:43113,23
1ZA218Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:23:08117,09
1ZB311Barnetová DenisaKUS Jablonné nad Orlicí7300:23:21112,87
2MJ413Živný MarekLetohrad9100:23:5993,74
3MJ526Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:24:0493,02
2ZA630Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:24:18105,25
3ZA716Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:25:5195,61
4ZA829Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:26:5487,31
2ZB93Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:27:1381,88
5ZA1027Stříhavková PetraAC-Chocen7900:36:2012,72
3ZB1123Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:36:248,28
6ZA1225Hejkrlíková MarkétaTJ Jiskra Králíky8500:36:2512,06
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:28:29106,49
2MA231Bětík MiroslavKVS Pozlovice7200:29:5197,21
3MA31Bogdał RomanMiedzygorze7900:29:5996,30
4MA47Šutera JosefAtletika Polička7900:30:4191,55
1MB521Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:31:42132,79
1MC632Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:31:56104,02
2MC715Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:32:4898,70
3MC810Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:33:0297,27
4MC98Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:34:1489,91
2MB1028Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:35:09114,59
1MD119Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:36:07104,92
5MC125Červ MiloslavAtletika Polička5000:36:4774,26
2MD134Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:36:50101,05
5MA146Marhold LubošChoceň7700:36:5748,97
3MD1517Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:38:0894,03
4MD1612Bielčik JindřichLichkov4000:40:3580,80
5MD1720Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:40:4979,53
6MC1819Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:41:5043,27
3MB192Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:46:5452,62

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód