Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Králický Lískovec

22.9.2007, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Králický Lískovec
  • datum konání: 22.9.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: LO TJ Jiskra Králíky

Sociální sítě

Místo konání

Králíky - fotbalový stadion
10.00 - 11.30 hodin

Přihlášky

od 8.30 do 9.30 hodin, hlavní závod max. 30 minut před startem

Startovné

dospělí 35 Kč
mládež 10 Kč

Popis tratě

Délka hlavní trati 8 km, ostatní méně
Krátké tratě do 1 km - mírný terén okraj města ; ostatní tratě v lesním terénu vrch Lískovec start a cíl - fotbalový stadion; úvodní část všech tratí - asfaltový povrch cca 200 m

Ceny pro vítěze

Věcné ceny v hodnotě 5.000,- Kč. Finanční ceny v hodnotě 2.000,- Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Lyžařský oddíl při TJ Jiskra Králíky
Beřich Novotný
Dolní 247
561 69 Králíky
Telefon: 737 754 286

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Mapa tratí

Internetové stránky

http://www.kraliky.cz

E-mailová adresa

skiklub.kraliky@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.9.2019Králický Lískovec106
15.9.2018Králický Lískovec98
16.9.2017Králický Lískovec102
19.9.2015Králický Lískovec84
20.9.2014Králický Lískovec82
14.9.2013Králický Lískovec60
15.9.2012Králický Lískovec91
17.9.2011Králický Lískovec85
18.9.2010Králický Lískovec126
19.9.2009Králický Lískovec121
20.9.2008Králický Lískovec78

Statistika závodu Králický Lískovec

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 1033

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Bielčik Jindřich4010
Matyášová Jana659
Borková Agáta029
Borek Petr709
Borek Viktor049
Novotná Michaela019
Gregorová Michaela048
Gregora Filip028
Sadílek Ota468
Derková Martina017
Hlaváček Zdeněk547
Gregorová Monika007
Mrklovský Miroslav726
Jirásková Eva646
Marek Jiří436
Bubeníček Jiří516
Serbousková Sára046
Nechvílová Miroslava606
Krátký František436
Buriánek Roman656
Hejkrlíková Mirka036
Šutera Josef796
Sejkorová Lenka636
Vondra Vojtěch986
Hypešová Natálie995
Borková Adéla755
Költö Matěj035
Hejkrlík Matěj005
Vebr Patrik985
Červ Miloslav505
Volf Břetislav525
Bogdał Roman795
Svatoš Otakar345
Gregora Jakub985
Gregora Zdenek735
Krátká Hana955
Krňávek Vojtěch545
Kubišta Oto535
Skalová Kateřina045
Mertová Michaela764
Faltusová Kateřina994
Stříhavková Petra794
Vacek Martin694
Sontáková Lenka914
Vetchý Kryštof044
Tomíšek Jindřich394
Abrahámová Tereza004
Razým Jan574
Krejčí Stanislav634
Čerenkova Petra994

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně do 7 let (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž111Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:00:01-
2Ž132Fellnerová NatálieFenix Ski team Jeseník0000:00:01-
3Ž153Gregorová MonikaLanškroun0000:00:01-
4Ž174Poláková NatálieFenix Ski team Jeseník0000:00:01-
5Ž195Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:00:01-
6Ž1116Švédová VeronikaTJ Jiskra Králíky0200:00:01-
7Ž1137Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:01-
8Ž1158Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:01-
9Ž1179Ptáčková MarkétaHorní Čermná0300:00:01-
10Ž11910Poulíková TerezaFenix Jeseník9700:00:01-
Předžáci do 7 let (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1111Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:00:01-
2M1312Bráblík MartinFenix Jeseník0000:00:01-
3M1513Gregora FilipLanškroun0200:00:01-
4M1714Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:00:01-
5M1915Kubíček KryštofTJ Jiskra Králíky0100:00:01-
6M111113Kubíček OndřejTJ Jiskra Králíky0100:00:01-
7M11316Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:00:01-
8M11517Halanič MartinTJ Jiskra Králíky0100:00:01-
9M11718Coural JaroslavJiskra Vír0200:00:01-
10M11919Borek ViktorHorní Čermná0400:00:01-
Nejmladší žákyně I. 8-9 let (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2120Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:02:12-
2Ž2421Křivohlávková KristýnaTJ Jiskra Králíky9800:02:19-
3Ž2522Křivohlávková MichaelaTJ Jiskra Králíky9800:02:19-
4Ž2823Dvořáčková LucieAC Choceň9800:02:20-
5Ž21324Svobodová EditaPardubice9800:02:33-
6Ž21425Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:02:38-
Nejmladší žáci I. 8-9 let (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2226Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:02:14-
2M2327Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:02:17-
3M2528Gregora JakubLanškroun9800:02:19-
4M2729Polák DanielFenix Ski team Jeseník9800:02:20-
5M2930Bráblík MichalFenix Jeseník9800:02:31-
6M21031Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:02:32-
7M21132Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:02:33-
8M21233Žalčík KimFenix Ski team Jeseník9900:02:33-
9M21534Kubín VáclavTJ Jiskra Králíky 00:02:39-
10M21635Lésniewsky MateuszSPZ Lubin - Polska 00:02:44-
11M21736Bedeč JanFenix Jeseník9800:02:47-
12M21837Doupovec VáclavFenix Jeseník 00:02:48-
Nejmladší žáci II. 10-11 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3243Halbrštát TomášAC Choceň9600:03:46-
2M3344Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:04:09-
3M3945Schreier JakubFenix Jeseník9600:04:25-
4M31246Doupovec VojtěchFenix Jeseník 00:05:08-
Nejmladší žákyně II. 10-11 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3138Couralová SimonaJiskra Vír9600:03:46-
2Ž3439Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:04:11-
3Ž3840Poulíková TerezaFenix Jeseník9700:04:23-
4Ž31041Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:04:34-
5Ž313112Říhová PetraSmart Team9300:05:43-
Mladší žákyně 12-13 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM547Civišová AnnaAC Choceň9500:04:12-
2ŽM648Bártová KristýnaAtletika Choceň9500:04:13-
3ŽM749Koprnová HanaFenix Ski klub Jeseník9400:04:15-
4ŽM1150Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:04:46-
Mladší žáci 12-13 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM151Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:04:38-
2MM252Pňáček TomášFenix Jeseník9400:04:52-
3MM353Král RichardFenix Ski team Jeseník9500:04:58-
4MM554Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:05:08-
Starší žákyně 14-15 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS455Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:05:01-
Starší žáci 14-15 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS156Fellner AdamFenix Jeseník9300:07:47-
2MS257Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:08:18-
3MS358Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:08:49-
4MS459Mohelník PetrAtletika Polička9200:08:55-
5MS560Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:09:00-
6MS661Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:09:13-
7MS762Jehlička VladimírFenix Jeseník9300:10:21-
8MS863Žalčík AlešFenix Jeseník9300:10:29-
Mladší dorostenci 16-17 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD164Večeře TomášAtletika Polička9000:12:26-
2MD265Nechvíl PetrAC Choceň9100:12:41-
3MD366Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:12:50-
Starší dorostenci (junioři 18-19 let) (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ172Sejkora KarelAtletika Polička8800:18:51100,00
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA193Tejchman JakubFENIX Ski Team Jeseník8800:26:15100,80
2MA294Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:26:19100,38
3MA395Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:3198,82
4MA496Řemínek MatějAC Choceň8600:26:4397,27
5MA597Baďura JanVŠKA VŠB Ostrava 00:27:1693,13
6MA698Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:27:3490,83
7MA799Šutera JosefAtletika Polička7900:28:1086,29
8MA8100Koblic JanOB Vamberk7600:30:3767,72
9MA9101Liésniewski PiortBiegajznami.pl Lubin - POL 00:35:5227,82
10MA10102Říha PetrSmart Team6800:37:5712,11
Muži B 40-49 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB186Siegel JosefAC Choceň5800:18:26107,50
2MB287Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:19:00101,43
3MB588Fellner MarekFenix Jeseník6500:20:0091,07
4MB689Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:21:0479,89
5MB890Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:21:5471,25
6MB1191Hynek VladimírFenix Jeseník5800:22:3464,14
7MB1792Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:24:1846,04
Muži C 50-59 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC480Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:19:34113,30
2MC781Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:21:2096,40
3MC982Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:21:5890,30
4MC1883Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:24:4963,13
5MC1984Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:25:0261,14
6MC2185Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:25:2857,00
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD374Krátký FrantišekViking Králiky4300:19:05126,77
2MD1475Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:2787,16
3MD1576Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:23:3486,07
4MD1677Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:23:5782,60
5MD2078Bielčik JindřichLichkov4000:25:2070,03
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME2773Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:38:46100,00
Starší dorostenky (juniorky18 - 19 let) (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ467Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:14:28106,09
2ŽJ5111Lapčíková EliškaFenix Ski Team Jeseník9200:15:0398,34
3ŽJ669Rosenbergová MichaelaFenix Ski team Jeseník9300:15:1595,57
4ŽJ770Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:15:5686,38
5ŽJ871Kubínová MarkétaTJ Jiskra Králíky 00:19:0244,97
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA10108Adamíková EliškaOlfin Car Vella - Trutnov8600:22:21124,36
2ZA13109Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:22:49120,63
3ZA25110Hejkrlíková MarkétaTJ Jiskra Králíky8500:31:1055,01
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB12104Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:22:45121,38
2ZB22105Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:4390,11
3ZB23106Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:26:5688,50
4ZB24107Tomancová IvaFenix Jeseník 00:28:2576,76
Ženy C 45-54 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC26103Nechvílová MiroslavaChoceň6000:31:48100,00
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3138Couralová SimonaJiskra Vír9600:03:46-
1M3243Halbrštát TomášAC Choceň9600:03:46-
2M3344Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:04:09-
2Ž3439Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:04:11-
1ŽM547Civišová AnnaAC Choceň9500:04:12-
2ŽM648Bártová KristýnaAtletika Choceň9500:04:13-
3ŽM749Koprnová HanaFenix Ski klub Jeseník9400:04:15-
3Ž3840Poulíková TerezaFenix Jeseník9700:04:23-
3M3945Schreier JakubFenix Jeseník9600:04:25-
4Ž31041Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:04:34-
4ŽM1150Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:04:46-
4M31246Doupovec VojtěchFenix Jeseník 00:05:08-
5Ž313112Říhová PetraSmart Team9300:05:43-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM151Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:04:38-
2MM252Pňáček TomášFenix Jeseník9400:04:52-
3MM353Král RichardFenix Ski team Jeseník9500:04:58-
1ŽS455Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:05:01-
4MM554Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:05:08-
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS156Fellner AdamFenix Jeseník9300:07:47-
2MS257Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:08:18-
3MS358Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:08:49-
4MS459Mohelník PetrAtletika Polička9200:08:55-
5MS560Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:09:00-
6MS661Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:09:13-
7MS762Jehlička VladimírFenix Jeseník9300:10:21-
8MS863Žalčík AlešFenix Jeseník9300:10:29-
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD164Večeře TomášAtletika Polička9000:12:26-
2MD265Nechvíl PetrAC Choceň9100:12:41-
3MD366Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:12:50-
1ŽJ467Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:14:28106,09
2ŽJ5111Lapčíková EliškaFenix Ski Team Jeseník9200:15:0398,34
3ŽJ669Rosenbergová MichaelaFenix Ski team Jeseník9300:15:1595,57
4ŽJ770Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:15:5686,38
5ŽJ871Kubínová MarkétaTJ Jiskra Králíky 00:19:0244,97
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ172Sejkora KarelAtletika Polička8800:18:51100,00
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB186Siegel JosefAC Choceň5800:18:26107,50
2MB287Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:19:00101,43
1MD374Krátký FrantišekViking Králiky4300:19:05126,77
1MC480Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:19:34113,30
3MB588Fellner MarekFenix Jeseník6500:20:0091,07
4MB689Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:21:0479,89
2MC781Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:21:2096,40
5MB890Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:21:5471,25
3MC982Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:21:5890,30
1ZA10108Adamíková EliškaOlfin Car Vella - Trutnov8600:22:21124,36
6MB1191Hynek VladimírFenix Jeseník5800:22:3464,14
1ZB12104Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:22:45121,38
2ZA13109Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:22:49120,63
2MD1475Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:2787,16
3MD1576Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:23:3486,07
4MD1677Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:23:5782,60
7MB1792Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:24:1846,04
4MC1883Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:24:4963,13
5MC1984Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:25:0261,14
5MD2078Bielčik JindřichLichkov4000:25:2070,03
6MC2185Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:25:2857,00
2ZB22105Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:4390,11
3ZB23106Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:26:5688,50
4ZB24107Tomancová IvaFenix Jeseník 00:28:2576,76
3ZA25110Hejkrlíková MarkétaTJ Jiskra Králíky8500:31:1055,01
1ŽC26103Nechvílová MiroslavaChoceň6000:31:48100,00
1ME2773Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:38:46100,00
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA193Tejchman JakubFENIX Ski Team Jeseník8800:26:15100,80
2MA294Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:26:19100,38
3MA395Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:3198,82
4MA496Řemínek MatějAC Choceň8600:26:4397,27
5MA597Baďura JanVŠKA VŠB Ostrava 00:27:1693,13
6MA698Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:27:3490,83
7MA799Šutera JosefAtletika Polička7900:28:1086,29
8MA8100Koblic JanOB Vamberk7600:30:3767,72
9MA9101Liésniewski PiortBiegajznami.pl Lubin - POL 00:35:5227,82
10MA10102Říha PetrSmart Team6800:37:5712,11

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód