18.9.2010, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
15.9.2024 | Králický Lískovec | - |
16.9.2023 | Králický Lískovec | 56 |
18.9.2022 | Králický Lískovec | 81 |
12.9.2021 | Králický Lískovec | - |
15.9.2019 | Králický Lískovec | 106 |
15.9.2018 | Králický Lískovec | 98 |
16.9.2017 | Králický Lískovec | 102 |
19.9.2015 | Králický Lískovec | 84 |
20.9.2014 | Králický Lískovec | 82 |
14.9.2013 | Králický Lískovec | 60 |
15.9.2012 | Králický Lískovec | 91 |
17.9.2011 | Králický Lískovec | 85 |
19.9.2009 | Králický Lískovec | 121 |
20.9.2008 | Králický Lískovec | 78 |
22.9.2007 | Králický Lískovec | 110 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Bielčik Jindřich | 40 | 11 |
Borek Petr | 70 | 11 |
Matyášová Jana | 65 | 11 |
Borek Viktor | 04 | 11 |
Hlaváček Zdeněk | 54 | 9 |
Borková Agáta | 02 | 9 |
Novotná Michaela | 01 | 9 |
Sadílek Ota | 46 | 8 |
Jirásková Eva | 64 | 8 |
Gregorová Michaela | 04 | 8 |
Gregora Filip | 02 | 8 |
Šutera Josef | 79 | 7 |
Buriánek Roman | 65 | 7 |
Gregorová Monika | 00 | 7 |
Derková Martina | 01 | 7 |
Sontáková Lenka | 91 | 6 |
Bubeníček Jiří | 51 | 6 |
Sejkorová Lenka | 63 | 6 |
Hejkrlíková Mirka | 03 | 6 |
Mrklovský Miroslav | 72 | 6 |
Vondra Vojtěch | 98 | 6 |
Serbousková Sára | 04 | 6 |
Krátký František | 43 | 6 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 6 |
Marek Jiří | 43 | 6 |
Kubišta Oto | 53 | 6 |
Krátký Luboš | 62 | 5 |
Krátká Hana | 95 | 5 |
Költö Matěj | 03 | 5 |
Vacek Martin | 69 | 5 |
Hejkrlík Matěj | 00 | 5 |
Červ Miloslav | 50 | 5 |
Svatoš Otakar | 34 | 5 |
Skalová Kateřina | 04 | 5 |
Gregora Jakub | 98 | 5 |
Borková Adéla | 75 | 5 |
Gregora Zdenek | 73 | 5 |
Divíšek Jan | 93 | 5 |
Vebr Patrik | 98 | 5 |
Volf Břetislav | 52 | 5 |
Bogdał Roman | 79 | 5 |
Hypešová Natálie | 99 | 5 |
Krňávek Vojtěch | 54 | 5 |
Čerenková Denisa | 96 | 4 |
Večeř Petr | 99 | 4 |
Kouba Radim | 11 | 4 |
Grzyb Mateusz | 99 | 4 |
Faltusová Štěpánka | 10 | 4 |
Živný Marek | 91 | 4 |
Stříhavková Petra | 79 | 4 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D1 | 1 | 43 | Vašatová Zuzuna | Tatran Moravičany | 05 | 00:00:19 | - |
2 | D1 | 2 | 50 | Hejkrlík Michal | TJ Jiskra Králíky | 06 | 00:00:24 | - |
3 | D1 | 3 | 76 | Žofka Vojtěch | Těchonín | 05 | 00:00:29 | - |
4 | D1 | 4 | 9 | Ptáčková Lucie | Brdy Horní Čermná | 07 | 00:00:37 | - |
5 | D1 | 5 | 56 | Jonáš Petr | Fenix SKI Team Jeseník | 07 | 00:00:38 | - |
6 | D1 | 6 | 75 | Halanič Jan | TJ Jiskra Králíky | 08 | 00:01:00 | - |
7 | D1 | 7 | 77 | Sucháčková Karolína | Ústí nad Orlicí | 08 | 00:01:27 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 42 | Jonášová Martina | Fenix SKI Team Jeseník | 03 | 00:00:42 | - |
2 | Ž1 | 5 | 51 | Gregorová Michaela | Lanškroun | 04 | 00:00:51 | - |
3 | Ž1 | 7 | 49 | Hejkrlíková Mirka | TJ Jiskra Králíky | 03 | 00:00:57 | - |
4 | Ž1 | 8 | 7 | Ptáčková Markéta | Brzdy Horní Čermná | 03 | 00:01:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 2 | 22 | Költö Matěj | XCT.cz Horní Heřmanice | 03 | 00:00:44 | - |
2 | M1 | 3 | 61 | Hudetz Michal | TJ Jiskra Králíky | 04 | 00:00:45 | - |
3 | M1 | 4 | 2 | Hermann Jakub | Atletika Jablonné nad Orlicí | 03 | 00:00:50 | - |
4 | M1 | 6 | 8 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:00:54 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 6 | 64 | Pourová Alžběta | Atletika Jaroměř | 02 | 00:01:44 | 105,69 |
2 | Ž2 | 8 | 46 | Strouhalová Anna | FORTEX SKI Moravský Beroun | 01 | 00:01:47 | 100,32 |
3 | Ž2 | 10 | 60 | Derková Martina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 01 | 00:01:50 | 93,99 |
4 | Ž2 | 12 | 37 | Vraspírová Daniela | Česká Třebová | 02 | 00:01:52 | 90,42 |
5 | Ž2 | 14 | 24 | Novotná Michaela | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:01:57 | 81,08 |
6 | Ž2 | 15 | 6 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:01:59 | 76,89 |
7 | Ž2 | 16 | 10 | Stříhavková Eliška | AC Choceň | 02 | 00:02:10 | 55,90 |
8 | Ž2 | 17 | 32 | Večerková Dorota | SK Mohelnice | 02 | 00:02:11 | 54,28 |
9 | Ž2 | 18 | 78 | Kavinová Štěpánka | Brno | 02 | 00:02:12 | 53,55 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 79 | Kavín Michael | Brno | 01 | 00:01:34 | 109,67 |
2 | M2 | 2 | 52 | Gregora Filip | Atletika Albrechtice | 02 | 00:01:40 | 96,47 |
3 | M2 | 3 | 5 | Procházka Adam | Atletika Žamberk | 01 | 00:01:42 | 93,86 |
4 | M2 | 4 | 55 | Abrahám Luděk | Atletika Jablonné nad Orlicí | 02 | 00:01:42 | 92,96 |
5 | M2 | 5 | 45 | Strouhal Jakub | FORTEX SKI Moravský Beroun | 01 | 00:01:43 | 90,09 |
6 | M2 | 7 | 65 | Hovorka Vojtěch | Atletika Jaroměř | 01 | 00:01:46 | 84,48 |
7 | M2 | 9 | 36 | Verner Kristián | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:01:49 | 78,86 |
8 | M2 | 11 | 62 | Hudetz Filip | TJ Jiskra Králíky | 02 | 00:01:51 | 74,58 |
9 | M2 | 13 | 41 | Hořčička Tomáš | Fenix Ski Team Jeseník | 02 | 00:01:52 | 72,01 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 6 | 57 | Faltusová Kateřina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:04:40 | 102,19 |
2 | Ž3 | 8 | 53 | Gregorová Monika | Atletika Albrechtice | 00 | 00:04:43 | 99,55 |
3 | Ž3 | 10 | 68 | Hypešová Natálie | Atletika Jaroměř | 99 | 00:04:45 | 98,26 |
4 | Ž3 | 12 | 70 | Suchánková Nikol | Sokol atletika Jaroměř | 99 | 00:04:47 | 96,76 |
5 | Ž3 | 15 | 69 | Truhlářová Lucie | Atletika Jaroměř | 99 | 00:04:51 | 94,35 |
6 | Ž3 | 16 | 15 | Kábrtová Pavla | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 00 | 00:04:54 | 92,09 |
7 | Ž3 | 18 | 59 | Abrahámová Tereza | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:05:06 | 83,74 |
8 | Ž3 | 20 | 58 | Šilarová Sabina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:05:16 | 76,29 |
9 | Ž3 | 22 | 66 | Cejnarová Eliška | Atletika Jaroměř | 99 | 00:05:26 | 69,58 |
10 | Ž3 | 23 | 39 | Mrklovská Dana | TJ Spartak OEZ Letohrad | 00 | 00:05:32 | 64,95 |
11 | Ž3 | 27 | 23 | Prausová Nicole | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:05:51 | 51,42 |
12 | Ž3 | 28 | 19 | Vavříková Aneta | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:06:14 | 35,05 |
13 | Ž3 | 29 | 4 | Šulcová Magda | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:06:28 | 25,62 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 16 | Kašpar Josef | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:04:12 | 112,32 |
2 | M3 | 5 | 35 | Večeř Petr | Spartak Letohrad | 99 | 00:04:34 | 95,94 |
3 | M3 | 7 | 33 | Žalčík Kim | Fenix SKI Team Jeseník | 99 | 00:04:40 | 91,74 |
4 | M3 | 9 | 12 | Rajnet Matěj | Hasiči Dolní Dobrouč | 99 | 00:04:44 | 88,57 |
5 | M3 | 11 | 72 | Petiška Vojtěch | Atletika Jaroměř | 00 | 00:04:47 | 86,64 |
6 | M3 | 13 | 3 | Jirásek Miroslav | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:04:48 | 85,47 |
7 | M3 | 14 | 34 | Břenek Václav | Fenix SKI Team Jeseník | 99 | 00:04:49 | 85,21 |
8 | M3 | 17 | 14 | Pavel Tomáš | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 00 | 00:04:56 | 79,78 |
9 | M3 | 19 | 1 | Hermann Matěj | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:05:10 | 68,90 |
10 | M3 | 21 | 11 | Rajnet Rudolf | Hasiči Dolní Dobrouč | 99 | 00:05:18 | 63,33 |
11 | M3 | 24 | 74 | Mervart Vojtěch | Atletika Jaroměř | 00 | 00:05:34 | 51,22 |
12 | M3 | 26 | 47 | Hejkrlík Matěj | TJ Jiskra Králíky | 00 | 00:05:45 | 42,78 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 2 | 20 | Čerenkova Petra | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:04:18 | 104,74 |
2 | ŽM | 3 | 63 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:04:22 | 102,24 |
3 | ŽM | 4 | 30 | Tylová Hana | Fenix SKI Team Jeseník | 97 | 00:04:34 | 93,02 |
4 | ŽM | 25 | 18 | Nosková Sára | TJ Jiskra Králíky | 97 | 00:05:38 | 44,24 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 4 | 27 | Pechoušek Jan | Fenix Ski Team Jeseník | 97 | 00:12:03 | 104,96 |
2 | MM | 5 | 38 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:12:04 | 104,75 |
3 | MM | 7 | 31 | Bráblík Michal | Fenix SKI Team Jeseník | 98 | 00:12:57 | 90,29 |
4 | MM | 8 | 54 | Gregora Jakub | Atletika Albrechtice | 98 | 00:13:05 | 88,10 |
5 | MM | 9 | 28 | Jonáš Matěj | Fenix SKI Team Jeseník | 97 | 00:13:33 | 80,69 |
6 | MM | 10 | 73 | Mojžíš Dominik | Atletika Jaroměř | 97 | 00:13:49 | 76,25 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 11 | 29 | Sotníková Kristýna | Fenix SKI Team Jeseník | 96 | 00:15:32 | 104,64 |
2 | ŽS | 12 | 44 | Čerenková Denisa | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 96 | 00:15:59 | 98,90 |
3 | ŽS | 13 | 67 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:16:11 | 96,45 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 13 | Pavel Jan | Lokomotiva Trutnov | 95 | 00:11:25 | 106,77 |
2 | MS | 2 | 26 | Profous Daniel | Fenix SKI Team Jeseník | 96 | 00:12:00 | 96,81 |
3 | MS | 3 | 25 | Pěkný Martin | Fenix SKI Team Jeseník | 95 | 00:12:02 | 96,43 |
4 | MS | 6 | 40 | Večeř Milan | Spartak Letohrad | 96 | 00:12:48 | 83,40 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 99 | Fellner Adam | Fenix SKI Team Jeseník | 93 | 00:17:25 | 105,58 |
2 | MD | 2 | 98 | Kautz Robert | Fenix SKI Team Jeseník | 94 | 00:18:25 | 94,42 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 3 | 97 | Ondrášek Pavel | Fenix Ski Team Jeseník | 92 | 00:26:53 | - |
2 | MJ | 4 | 96 | Šmerda Tomáš | Fenix SKI Team Jeseník | 91 | 00:26:56 | - |
3 | MJ | 13 | 24 | Krejčí Stanislav | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 91 | 00:28:54 | - |
4 | MJ | 22 | 31 | Živný Marek | Orel Letohrad - Orlice | 91 | 00:31:03 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 21 | Razým Lukáš | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 79 | 00:25:40 | - |
2 | MA | 2 | 26 | Hübl Radek | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 88 | 00:25:59 | - |
3 | MA | 5 | 27 | Miřejovský Jiří | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 79 | 00:26:59 | - |
4 | MA | 6 | 33 | Bogdał Roman | ULKS Bystrzyca Klodzka | 79 | 00:27:32 | - |
5 | MA | 8 | 41 | Vítek Miroslav | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 72 | 00:28:10 | - |
6 | MA | 10 | 39 | Buriánek Tomáš | SKI Klub Česká Třebová | 89 | 00:28:29 | - |
7 | MA | 11 | 1 | Berka Luděk | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 72 | 00:28:39 | - |
8 | MA | 12 | 100 | Mrklovský Miroslav | STALAK Rychnov nad Kněžnou | 72 | 00:28:40 | - |
9 | MA | 14 | 9 | Dobšíček Pavel | SK Hronov | 80 | 00:29:14 | - |
10 | MA | 17 | 29 | Maťátko Daniel | BOAT CLUB Dolní Čermná | 86 | 00:29:42 | - |
11 | MA | 18 | 16 | Bombera Jiří | Městečko Trnávka | 85 | 00:30:33 | - |
12 | MA | 20 | 44 | Strouhal Tomáš | FORTEX SKI Moravský Beroun | 74 | 00:30:40 | - |
13 | MA | 24 | 2 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 71 | 00:31:33 | - |
14 | MA | 26 | 6 | Černý Miroslav | HS Dolní Morava | 74 | 00:32:40 | - |
15 | MA | 27 | 30 | Gregora Zdenek | Lanškroun | 73 | 00:32:54 | - |
16 | MA | 28 | 45 | Šutera Josef | Atletika Polička | 79 | 00:33:44 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 7 | 12 | Nemšák Miroslav | TJ Sokol Černovír | 69 | 00:27:39 | - |
2 | MB | 9 | 22 | Ducháček Jan | Ústí nad Orlicí | 68 | 00:28:25 | - |
3 | MB | 15 | 38 | Buriánek Roman | Česká Třebová | 65 | 00:29:22 | - |
4 | MB | 16 | 94 | Fellner Marek | Fenix SKI Team Jeseník | 65 | 00:29:42 | - |
5 | MB | 21 | 14 | Pavel Jan | Rtyně v Podkrkonoší | 67 | 00:30:53 | - |
6 | MB | 23 | 23 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:31:26 | - |
7 | MB | 25 | 8 | Hejtmánek Jiří | HS Jeseníky | 69 | 00:31:39 | - |
8 | MB | 30 | 5 | Žofka Pavel | Těchonín | 69 | 00:34:32 | - |
9 | MB | 31 | 4 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:35:14 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 19 | 15 | Bombera Jiří | Moravská Třebová | 55 | 00:30:33 | - |
2 | MC | 35 | 28 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:39:27 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 29 | 42 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:33:44 | - |
2 | MD | 32 | 40 | Krumer Miroslav | MK Ostrov | 49 | 00:35:47 | - |
3 | MD | 33 | 25 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 00:36:58 | - |
4 | MD | 34 | 19 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:37:54 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 11 | 17 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:25:00 | - |
2 | ME | 13 | 35 | Tomíšek Jindřich | Střechy Macháček | 39 | 00:25:29 | - |
3 | ME | 14 | 32 | Brádle Václav | Sokol Chuchelná | 37 | 00:25:33 | - |
4 | ME | 15 | 37 | Gaman Jaroslav | Avanti Havířov | 35 | 00:32:45 | - |
5 | ME | 16 | 20 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:46:50 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 9 | 13 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:24:11 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 3 | 18 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:18:26 | - |
2 | ZA | 4 | 95 | Adamíková Eliška | Fenix Ski Team Jeseník | 86 | 00:19:49 | - |
3 | ZA | 5 | 11 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:20:25 | - |
4 | ZA | 8 | 3 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 79 | 00:23:28 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 10 | 43 | Strouhalová Jana | FOTREX SKI Moravský Beroun | 74 | 00:24:44 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 6 | 36 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:21:49 | - |
2 | ŽC | 7 | 10 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:23:05 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 12 | 34 | Chaloupková Marie | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:25:15 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D1 | 1 | 43 | Vašatová Zuzuna | Tatran Moravičany | 05 | 00:00:19 | - |
2 | D1 | 2 | 50 | Hejkrlík Michal | TJ Jiskra Králíky | 06 | 00:00:24 | - |
3 | D1 | 3 | 76 | Žofka Vojtěch | Těchonín | 05 | 00:00:29 | - |
4 | D1 | 4 | 9 | Ptáčková Lucie | Brdy Horní Čermná | 07 | 00:00:37 | - |
5 | D1 | 5 | 56 | Jonáš Petr | Fenix SKI Team Jeseník | 07 | 00:00:38 | - |
6 | D1 | 6 | 75 | Halanič Jan | TJ Jiskra Králíky | 08 | 00:01:00 | - |
7 | D1 | 7 | 77 | Sucháčková Karolína | Ústí nad Orlicí | 08 | 00:01:27 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 42 | Jonášová Martina | Fenix SKI Team Jeseník | 03 | 00:00:42 | - |
1 | M1 | 2 | 22 | Költö Matěj | XCT.cz Horní Heřmanice | 03 | 00:00:44 | - |
2 | M1 | 3 | 61 | Hudetz Michal | TJ Jiskra Králíky | 04 | 00:00:45 | - |
3 | M1 | 4 | 2 | Hermann Jakub | Atletika Jablonné nad Orlicí | 03 | 00:00:50 | - |
2 | Ž1 | 5 | 51 | Gregorová Michaela | Lanškroun | 04 | 00:00:51 | - |
4 | M1 | 6 | 8 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:00:54 | - |
3 | Ž1 | 7 | 49 | Hejkrlíková Mirka | TJ Jiskra Králíky | 03 | 00:00:57 | - |
4 | Ž1 | 8 | 7 | Ptáčková Markéta | Brzdy Horní Čermná | 03 | 00:01:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 13 | Pavel Jan | Lokomotiva Trutnov | 95 | 00:11:25 | 106,77 |
2 | MS | 2 | 26 | Profous Daniel | Fenix SKI Team Jeseník | 96 | 00:12:00 | 96,81 |
3 | MS | 3 | 25 | Pěkný Martin | Fenix SKI Team Jeseník | 95 | 00:12:02 | 96,43 |
1 | MM | 4 | 27 | Pechoušek Jan | Fenix Ski Team Jeseník | 97 | 00:12:03 | 104,96 |
2 | MM | 5 | 38 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:12:04 | 104,75 |
4 | MS | 6 | 40 | Večeř Milan | Spartak Letohrad | 96 | 00:12:48 | 83,40 |
3 | MM | 7 | 31 | Bráblík Michal | Fenix SKI Team Jeseník | 98 | 00:12:57 | 90,29 |
4 | MM | 8 | 54 | Gregora Jakub | Atletika Albrechtice | 98 | 00:13:05 | 88,10 |
5 | MM | 9 | 28 | Jonáš Matěj | Fenix SKI Team Jeseník | 97 | 00:13:33 | 80,69 |
6 | MM | 10 | 73 | Mojžíš Dominik | Atletika Jaroměř | 97 | 00:13:49 | 76,25 |
1 | ŽS | 11 | 29 | Sotníková Kristýna | Fenix SKI Team Jeseník | 96 | 00:15:32 | 104,64 |
2 | ŽS | 12 | 44 | Čerenková Denisa | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 96 | 00:15:59 | 98,90 |
3 | ŽS | 13 | 67 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:16:11 | 96,45 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 99 | Fellner Adam | Fenix SKI Team Jeseník | 93 | 00:17:25 | 105,58 |
2 | MD | 2 | 98 | Kautz Robert | Fenix SKI Team Jeseník | 94 | 00:18:25 | 94,42 |
1 | ZA | 3 | 18 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:18:26 | - |
2 | ZA | 4 | 95 | Adamíková Eliška | Fenix Ski Team Jeseník | 86 | 00:19:49 | - |
3 | ZA | 5 | 11 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:20:25 | - |
1 | ŽC | 6 | 36 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:21:49 | - |
2 | ŽC | 7 | 10 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:23:05 | - |
4 | ZA | 8 | 3 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 79 | 00:23:28 | - |
1 | ŽJ | 9 | 13 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:24:11 | - |
1 | ZB | 10 | 43 | Strouhalová Jana | FOTREX SKI Moravský Beroun | 74 | 00:24:44 | - |
1 | ME | 11 | 17 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:25:00 | - |
1 | ZD | 12 | 34 | Chaloupková Marie | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:25:15 | - |
2 | ME | 13 | 35 | Tomíšek Jindřich | Střechy Macháček | 39 | 00:25:29 | - |
3 | ME | 14 | 32 | Brádle Václav | Sokol Chuchelná | 37 | 00:25:33 | - |
4 | ME | 15 | 37 | Gaman Jaroslav | Avanti Havířov | 35 | 00:32:45 | - |
5 | ME | 16 | 20 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:46:50 | - |
Organizace závodu: 50% Zvolená trasa závodu: 37% Značení závodu: 73% Vyhlášení výsledků: 57% Zpracování výsledků: 50% Ceny vítězům: 63% Celkový dojem ze závodu: 60% Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků. | Celkové hodnocení 56% |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
Strouhal.tomas