Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2023KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Nekořský kros

28.5.2023, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Nekořský kros
  • datum konání: 28.5.2023
  • zobrazeno již 572x
  • místo konání: Nekořský stadion
  • GPS: 50.05981N, 16.54626E
  • pořadatel: TJ Sokol Nekoř

Sociální sítě

Místo konání

Nekoř – zimní stadion
od 9:30 hodin

Přihlášky

na místě, nejpozději 15 min. před startem kategorie
nebo na níže uvedený mail

Startovné

50,- Kč pro přihlášené předem (do 26.5.2023) a nepřihlášení 100,-Kč

Popis tratě

tratě vedou velmi členitým terénem po lesních cestách, loukách a částečně po asfaltu

Ceny pro vítěze

první tři v každé kategorii obdrží věcné ceny a diplomy

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

nekorskykros@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.5.2022Nekořský kros156
30.5.2021Nekořský kros-
31.5.2020Nekořský kros-
19.5.2019Nekořský kros128
20.5.2018Nekořský kros161
21.5.2017Nekořský kros146
22.5.2016Nekořský kros113
24.5.2015Nekořský kros195
25.5.2014Nekořský kros171
26.5.2013Nekořský kros175
27.5.2012Nekořský kros149
29.5.2011Nekořský kros156
30.5.2010Nekořský kros142
24.5.2009Nekořský kros92
25.5.2008Nekořský běh103
27.5.2007Nekořský kros86
28.5.2006Nekořský kros47
29.5.2005Nekořský kros81
23.5.2004Nekořský kros71
24.5.2003Nekořský kros v Nekoři, 4. ročník89

Statistika závodu Nekořský kros

  • ročníků: 21
  • závodníků na všech ročnících: 2261

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Bielčik Jindřich4015
Matyášová Jana6515
Borek Viktor0413
Dostálek Petr6712
Borek Petr7011
Nechvíl Petr9111
Borková Agáta0210
Smolák Petr9410
Smoláková Valérie9310
Sontáková Lenka9110
Gregora Filip0210
Sadílek Ota4610
Dostálek Vojtěch029
Nechvílová Miroslava609
Buriánek Roman659
Smoláková Alexandra989
Krátký Luboš629
Jandejsek Zdeněk619
Krejčí Stanislav639
Smoláková Jiřina699
Gregora Jan008
Moskvová Agáta058
Gregorová Michaela048
Marhold Petr788
Vondra Vojtěch988
Abrahám Luděk028
Gregorová Monika008
Jadrný Lubomír738
Sejkorová Lenka638
Koblížek Jindřich487
Krejsa Josef597
Kubišta Oto537
Smoláková Dominika007
Krejčí Stanislav917
Šilarová Michaela017
Grätz Luděk586
Mikulová Karolína016
Novotná Michaela016
Navrátilová Darja016
Bureš Martin746
Boháč Pankrác066
Krátká Anna696
Barvínková Romana796
Marholdová Lucie836
Moravec Jan026
Bezstarosti Jan946
Gregora Jakub986
Abrahámová Tereza006
Mlynář Vojtěch986
Mikysková Svatava036

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1824Malátek MatějAtletika Žamberk1400:04:14104,00
2M11369Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:04:2896,49
3M11542Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:04:3393,52
4M11925Vávra SamuelTJ Jablonné nad Orlicí1400:04:4288,98
5M12510Šípek OndřejTJ Sokol Nekoř1500:05:1077,95
6M12845Ryba VilémTJ Spartak Letohrad1500:05:1874,80
7M13257Sršeň LukášNekoř1500:06:0954,72
Nejmladší žákyně I (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1160Boháčová NelaAtletika Polička1400:02:21104,00
2Z1241Adamcová ValerieTJ Spartak Letohrad1400:02:2996,33
3Z1315Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:02:3690,36
4Z1440Faltusová AnežkaTJ Spartak Letohrad1400:02:4185,82
5Z1539Valentová BarboraTJ Spartak Letohrad1400:02:4384,40
6Z1676Koblížková TerezaNekoř1500:02:4682,27
7Z1780Fišerová AnežkaOrlické Podhůří1500:02:4880,85
8Z1844Přibylová AgátaTJ Spartak Letohrad1500:02:5675,18
9Z1963Koblížková EvaNekoř1400:03:0469,50
10Z11043Brichtová AnnaTJ Spartak Letohrad1500:04:0327,66
Nejmladší žáci II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2522Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:04:03104,00
2M2631Dušek AdamBiatlon Letohrad1200:04:07100,35
3M2773Fišer VáclavTJ Dlouhá Třebová1200:04:1098,12
4M2935Klein RadimTJ Spartak Letohrad1300:04:1694,65
5M22934Faltus DanielTJ Spartak Letohrad1300:05:2167,90
Nejmladší žákyně II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2159Boháčová AdélaAtletika Polička1200:03:56104,00
2Z21127Hartmannová JitkaTJ Spartak Letohrad1300:04:2091,83
3Z21233Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:04:2289,98
4Z21430Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:04:3085,59
5Z2161Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:04:3583,47
6Z21858Adamcová VeronikaLetohrad1200:04:4180,93
7Z22036Břízová DenisaTJ Spartak Letohrad1300:04:4479,66
8Z22128Knápková RozálieTJ Spartak Letohrad1300:04:4579,24
8Z22162Koblížková JohankaNekoř1300:04:4579,24
10Z22361Koblížková AdélaNekoř1200:05:0670,34
11Z22432Šrolerová VeronikaTJ Spartak Letohrad1300:05:0869,49
12Z22626Faltusová StelaTJ Spartak Letohrad1300:05:1168,22
13Z22737Tejklová TheaTJ Spartak Letohrad1300:05:1367,37
14Z22950Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:05:2163,98
15Z23129Sršňová ŠarlotaNekoř1200:05:4752,97
Mladší žáci (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3546Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:07:47104,00
2M3968Cvrček JáchymAtletika Polička1000:08:2094,93
3M32379Dostálek ŠimonMY OD Kopřivy1000:10:1369,74
Mladší žákyně (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3270Maříková ŠárkaAK ISCAREX Česká Třebová1000:03:57104,00
2Z3371Maříková EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:59101,16
3Z3475Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:04:0298,89
4Z3972Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:04:1691,98
5Z31774Fišerová AdélaTJ Dlouhá Třebová1000:04:3982,28
Starší žáci (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4184Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:07:07104,00
2M42106Fajfr Aleš1. FC Žamberk0900:07:1799,66
3M4394Hanuš AdamKB Letohrad0800:07:2097,96
4M4491Moravec VojtěchKB Letohrad0800:07:2795,32
5M4693Šedivý EliášKB Letohrad0800:07:5189,70
6M4790Strnad VítKB Letohrad0800:07:5588,76
7M41992Motyčka MatoušSpartak Letohrad0800:09:1270,73
Starší žákyně (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4885Štruncová EllaKB Letohrad0800:07:59104,00
2Z41386Faltusová EmaKB Letohrad0800:08:3494,69
3Z41488Grossmannová LucieKB Letohrad0800:08:4591,40
4Z41556Berková DanielaTJ Ústí nad Orlicí0800:09:0286,85
5Z41689Krampotová AdélaKB Letohrad0800:09:0586,22
6Z42487Mikysková DarjaKB Letohrad0800:10:1771,19
Dorostenci (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5796Knápek ŠimonKB Letohrad0700:14:28104,00
2M5998Doleček PřemyslKB Letohrad0700:14:43100,27
3M51195Palla ŠtěpánKB Letohrad0600:14:4998,58
4M51697Hurta ŠimonKB Letohrad0600:15:0795,51
Dorostenky (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51299Petrošová TerezaKB Letohrad0700:08:29104,00
2Z520100Lušovská NelaKB Letohrad0700:09:1393,36
Junioři 18-19 let (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3103Gregor JanKB Letohrad0400:13:39104,00
2MJ5102Štěrba FrantišekKB Letohrad0500:13:54100,17
3MJ1282Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:14:5791,48
4MJ246Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:17:5768,50
Juniorky 18-19 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ17101Moskvová AgátaKB Letohrad0500:09:06104,00
Muži A 20-39 let (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:12:49104,00
2MA2113Vacek JiříČumíš na mě?8700:13:3596,02
3MA4104Štolfa ŠimonKB Letohrad0300:13:4993,20
4MA58Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:13:5491,55
5MA13115Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:14:5983,09
6MA15107Dostálek VojtěchLetohrad0200:15:0482,44
7MA1812Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:16:1373,47
8MA20112Valenta JosefBe positive8900:16:3370,87
9MA21110Šebek MichalČeská Třebová8400:17:1465,54
10MA222Dusil JiříRoveň9500:17:2564,11
11MA27116Šuman VáclavNekoř0300:25:253,00
Muži B 40-49 let (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB814Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:14:33104,00
2MB2583Suldovský PavelHC Athletics7700:18:1876,23
Muži C 50-59 let (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC10109Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:14:45104,00
2MC14105Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:15:02100,08
3MC1721Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:15:5892,75
4MC1978Dostálek PetrMy od Kopřivy6700:16:1689,72
5MC267Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:21:2255,14
Muži D 60-69 let (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD233Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:17:37104,00
Muži E 70 let a starší (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1823Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:09:11104,00
2ME215Ráb PavelČeská Třebová5200:09:3797,28
3ME29114Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:13:4052,18
4ME3113Bielčik JindřichLichkov4000:14:5138,29
Ženy A 20-34 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA22108Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:09:47104,00
2ZA269Hlaváčková PavlaVencl tým Ústí nad Orlicí9200:10:4292,63
Ženy B 35-44 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2748Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:11:37104,00
Ženy C 45-54 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC916Pirklová KateřinaLetohrad7600:08:20104,00
2ZC2511Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7600:10:1978,20
3ZC2851Rabušicová Vlastaneregistrovaná6900:12:4148,80
Ženy D 55 let a starší (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1181Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:08:26104,00
2ZD3047Nechvílová MiroslavaChoceň6000:14:3928,28
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1160Boháčová NelaAtletika Polička1400:02:21104,00
2Z1241Adamcová ValerieTJ Spartak Letohrad1400:02:2996,33
3Z1315Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:02:3690,36
4Z1440Faltusová AnežkaTJ Spartak Letohrad1400:02:4185,82
5Z1539Valentová BarboraTJ Spartak Letohrad1400:02:4384,40
6Z1676Koblížková TerezaNekoř1500:02:4682,27
7Z1780Fišerová AnežkaOrlické Podhůří1500:02:4880,85
8Z1844Přibylová AgátaTJ Spartak Letohrad1500:02:5675,18
9Z1963Koblížková EvaNekoř1400:03:0469,50
10Z11043Brichtová AnnaTJ Spartak Letohrad1500:04:0327,66
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2159Boháčová AdélaAtletika Polička1200:03:56104,00
1Z3270Maříková ŠárkaAK ISCAREX Česká Třebová1000:03:57104,00
2Z3371Maříková EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:59101,16
3Z3475Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:04:0298,89
1M2522Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:04:03104,00
2M2631Dušek AdamBiatlon Letohrad1200:04:07100,35
3M2773Fišer VáclavTJ Dlouhá Třebová1200:04:1098,12
1M1824Malátek MatějAtletika Žamberk1400:04:14104,00
4Z3972Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:04:1691,98
4M2935Klein RadimTJ Spartak Letohrad1300:04:1694,65
2Z21127Hartmannová JitkaTJ Spartak Letohrad1300:04:2091,83
3Z21233Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:04:2289,98
2M11369Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:04:2896,49
4Z21430Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:04:3085,59
3M11542Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:04:3393,52
5Z2161Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:04:3583,47
5Z31774Fišerová AdélaTJ Dlouhá Třebová1000:04:3982,28
6Z21858Adamcová VeronikaLetohrad1200:04:4180,93
4M11925Vávra SamuelTJ Jablonné nad Orlicí1400:04:4288,98
7Z22036Břízová DenisaTJ Spartak Letohrad1300:04:4479,66
8Z22162Koblížková JohankaNekoř1300:04:4579,24
8Z22128Knápková RozálieTJ Spartak Letohrad1300:04:4579,24
10Z22361Koblížková AdélaNekoř1200:05:0670,34
11Z22432Šrolerová VeronikaTJ Spartak Letohrad1300:05:0869,49
5M12510Šípek OndřejTJ Sokol Nekoř1500:05:1077,95
12Z22626Faltusová StelaTJ Spartak Letohrad1300:05:1168,22
13Z22737Tejklová TheaTJ Spartak Letohrad1300:05:1367,37
6M12845Ryba VilémTJ Spartak Letohrad1500:05:1874,80
5M22934Faltus DanielTJ Spartak Letohrad1300:05:2167,90
14Z22950Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:05:2163,98
15Z23129Sršňová ŠarlotaNekoř1200:05:4752,97
7M13257Sršeň LukášNekoř1500:06:0954,72
Trať 1,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4184Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:07:07104,00
2M42106Fajfr Aleš1. FC Žamberk0900:07:1799,66
3M4394Hanuš AdamKB Letohrad0800:07:2097,96
4M4491Moravec VojtěchKB Letohrad0800:07:2795,32
1M3546Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:07:47104,00
5M4693Šedivý EliášKB Letohrad0800:07:5189,70
6M4790Strnad VítKB Letohrad0800:07:5588,76
1Z4885Štruncová EllaKB Letohrad0800:07:59104,00
1ZC916Pirklová KateřinaLetohrad7600:08:20104,00
2M3968Cvrček JáchymAtletika Polička1000:08:2094,93
1ZD1181Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:08:26104,00
1Z51299Petrošová TerezaKB Letohrad0700:08:29104,00
2Z41386Faltusová EmaKB Letohrad0800:08:3494,69
3Z41488Grossmannová LucieKB Letohrad0800:08:4591,40
4Z41556Berková DanielaTJ Ústí nad Orlicí0800:09:0286,85
5Z41689Krampotová AdélaKB Letohrad0800:09:0586,22
1ZJ17101Moskvová AgátaKB Letohrad0500:09:06104,00
1ME1823Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:09:11104,00
7M41992Motyčka MatoušSpartak Letohrad0800:09:1270,73
2Z520100Lušovská NelaKB Letohrad0700:09:1393,36
2ME215Ráb PavelČeská Třebová5200:09:3797,28
1ZA22108Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:09:47104,00
3M32379Dostálek ŠimonMY OD Kopřivy1000:10:1369,74
6Z42487Mikysková DarjaKB Letohrad0800:10:1771,19
2ZC2511Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7600:10:1978,20
2ZA269Hlaváčková PavlaVencl tým Ústí nad Orlicí9200:10:4292,63
1ZB2748Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:11:37104,00
3ZC2851Rabušicová Vlastaneregistrovaná6900:12:4148,80
3ME29114Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:13:4052,18
2ZD3047Nechvílová MiroslavaChoceň6000:14:3928,28
4ME3113Bielčik JindřichLichkov4000:14:5138,29
Trať 3,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:12:49104,00
2MA2113Vacek JiříČumíš na mě?8700:13:3596,02
1MJ3103Gregor JanKB Letohrad0400:13:39104,00
3MA4104Štolfa ŠimonKB Letohrad0300:13:4993,20
4MA58Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:13:5491,55
2MJ5102Štěrba FrantišekKB Letohrad0500:13:54100,17
1M5796Knápek ŠimonKB Letohrad0700:14:28104,00
1MB814Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:14:33104,00
2M5998Doleček PřemyslKB Letohrad0700:14:43100,27
1MC10109Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:14:45104,00
3M51195Palla ŠtěpánKB Letohrad0600:14:4998,58
3MJ1282Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:14:5791,48
5MA13115Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:14:5983,09
2MC14105Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:15:02100,08
6MA15107Dostálek VojtěchLetohrad0200:15:0482,44
4M51697Hurta ŠimonKB Letohrad0600:15:0795,51
3MC1721Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:15:5892,75
7MA1812Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:16:1373,47
4MC1978Dostálek PetrMy od Kopřivy6700:16:1689,72
8MA20112Valenta JosefBe positive8900:16:3370,87
9MA21110Šebek MichalČeská Třebová8400:17:1465,54
10MA222Dusil JiříRoveň9500:17:2564,11
1MD233Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:17:37104,00
4MJ246Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:17:5768,50
2MB2583Suldovský PavelHC Athletics7700:18:1876,23
5MC267Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:21:2255,14
11MA27116Šuman VáclavNekoř0300:25:253,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:12:49104,00
2MA2113Vacek JiříČumíš na mě?8700:13:3596,02
3MJ3103Gregor JanKB Letohrad0400:13:3994,50
4MA4104Štolfa ŠimonKB Letohrad0300:13:4992,20
5MA58Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:13:5491,55
5MJ5102Štěrba FrantišekKB Letohrad0500:13:5491,55
7M5796Knápek ŠimonKB Letohrad0700:14:2887,13
8MB814Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:14:3386,48
9M5998Doleček PřemyslKB Letohrad0700:14:4385,18
10MC10109Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:14:4584,92
11M51195Palla ŠtěpánKB Letohrad0600:14:4984,40
12MJ1282Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:14:5783,36
13MA13115Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:14:5983,09
14MC14105Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:15:0282,70
15MA15107Dostálek VojtěchLetohrad0200:15:0482,44
16M51697Hurta ŠimonKB Letohrad0600:15:0782,05
17MC1721Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:15:5875,42
18MA1812Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:16:1373,47
19MC1978Dostálek PetrMy od Kopřivy6700:16:1673,08
20MA20112Valenta JosefBe positive8900:16:3370,87
21MA21110Šebek MichalČeská Třebová8400:17:1465,54
22MA222Dusil JiříRoveň9500:17:2564,11
23MD233Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:17:3762,55
24MJ246Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:17:5759,95
25MB2583Suldovský PavelHC Athletics7700:18:1857,22
26MC267Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:21:2233,29
27MA27116Šuman VáclavNekoř0300:25:253,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4885Štruncová EllaKB Letohrad0800:07:59104,00
2ZC916Pirklová KateřinaLetohrad7600:08:2097,62
3ZD1181Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:08:2695,36
4Z51299Petrošová TerezaKB Letohrad0700:08:2993,74
5Z41386Faltusová EmaKB Letohrad0800:08:3492,69
6Z41488Grossmannová LucieKB Letohrad0800:08:4590,40
7Z41556Berková DanielaTJ Ústí nad Orlicí0800:09:0286,85
8Z41689Krampotová AdélaKB Letohrad0800:09:0586,22
9ZJ17101Moskvová AgátaKB Letohrad0500:09:0686,01
10Z520100Lušovská NelaKB Letohrad0700:09:1384,55
11ZA22108Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:09:4777,45
12Z42487Mikysková DarjaKB Letohrad0800:10:1771,19
13ZC2511Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7600:10:1970,77
14ZA269Hlaváčková PavlaVencl tým Ústí nad Orlicí9200:10:4265,97
15ZB2748Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:11:3754,49
16ZC2851Rabušicová Vlastaneregistrovaná6900:12:4141,13
17ZD3047Nechvílová MiroslavaChoceň6000:14:3916,49

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód