Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Nekořský kros

23.5.2004, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Nekořský kros
  • datum konání: 23.5.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Nekoř

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
31.5.2020Nekořský kros-
19.5.2019Nekořský kros128
20.5.2018Nekořský kros161
21.5.2017Nekořský kros146
22.5.2016Nekořský kros113
24.5.2015Nekořský kros195
25.5.2014Nekořský kros171
26.5.2013Nekořský kros175
27.5.2012Nekořský kros149
29.5.2011Nekořský kros156
30.5.2010Nekořský kros142
24.5.2009Nekořský kros92
25.5.2008Nekořský běh103
27.5.2007Nekořský kros86
28.5.2006Nekořský kros47
29.5.2005Nekořský kros81
24.5.2003Nekořský kros v Nekoři, 4. ročník89

Statistika závodu Nekořský kros

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 2034

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Bielčik Jindřich4014
Matyášová Jana6513
Borek Viktor0412
Nechvíl Petr9111
Gregora Filip0210
Smolák Petr9410
Dostálek Petr6710
Smoláková Valérie9310
Borková Agáta0210
Sadílek Ota469
Borek Petr709
Krejčí Stanislav639
Smoláková Alexandra989
Smoláková Jiřina699
Sontáková Lenka918
Marhold Petr788
Abrahám Luděk028
Nechvílová Miroslava608
Sejkorová Lenka638
Gregora Jan008
Vondra Vojtěch988
Jandejsek Zdeněk618
Gregorová Michaela048
Gregorová Monika008
Jadrný Lubomír738
Krátký Luboš627
Koblížek Jindřich487
Buriánek Roman657
Krejsa Josef597
Dostálek Vojtěch027
Smoláková Dominika007
Moskvová Agáta057
Krejčí Stanislav917
Šilarová Michaela017
Hrdina Pavel886
Kačerovský Michal986
Mikysková Svatava036
Boháč Pankrác066
Bielčik Petr716
Večeř Petr996
Gregora Zdenek736
Hanáková Klára026
Kumpoštová Andrea056
Bezstarosti Jan946
Novotná Michaela016
Navrátilová Darja016
Grätz Luděk586
Šafář Jaroslav516
Kubelka Tomáš936
Moravec Jan026

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně 7 let (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž112Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:01:32-
Žáci 7 let (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M153Bednář KamilNekoř9700:02:43-
2M184Buryška JanNekoř9700:03:18-
Žákyně nejmladší 8-9 let (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž215Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:02:0611,00
2Ž226Fáberová ZuzanaABK Jablonné nad Orlicí9600:02:089,00
3Ž237Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:02:118,00
4Ž248Lehká VeronikaNekoř9500:02:347,00
5Ž269Bednářová BarboraNekoř9600:03:036,00
6Ž2710Novotná LucieNekoř9500:03:095,00
Žáci nejmladší 8-9 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21611Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:04:0311,00
2M22112Krejsa JiříNekoř9500:04:239,00
3M22413Beneš JakubNekoř9500:04:438,00
4M22814Bednář LiborNekoř9600:05:047,00
5M22915Bezstarosti DavidNekoř9500:05:256,00
Žáci mladší 10-11 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3424Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:3211,00
2M3725Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:03:349,00
3M3826Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:03:378,00
4M31027Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:407,00
5M31728Pilnáček RadomírBK Vysoké Mýto9400:04:106,00
6M31829Lux JanATC Nekoř9400:04:155,00
7M32430Bezstarosti JanNekoř9400:04:434,00
8M32731Slavík FilipNekoř9300:05:033,00
Žákyně mladší 10-11 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3116Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:03:2411,00
2Ž3217Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:319,00
3Ž3418Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:328,00
4Ž31419Faltusová KristýnaJablonné nad Orlicí9300:03:557,00
5Ž31520Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:016,00
6Ž32021Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:04:175,00
7Ž32222Bárnetová AlenaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:264,00
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM232Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:03:3111,00
2ŽM633Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:339,00
3ŽM934Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:03:398,00
4ŽM1135Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:03:437,00
5ŽM1236Richtrová AndreaAtletika Albrechtice9200:03:516,00
6ŽM1337Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:03:525,00
7ŽM1838Matějíková LucieAtletika Albrechtice9200:04:154,00
8ŽM2339Pilnáčková KláraAC Choceň9200:04:403,00
9ŽM2640Krejsová ZuzanaNekoř9200:04:582,00
10ŽM2923Bezstarostová MartinaNekoř9400:05:251,00
11ŽM3141Gregušová IvanaNekoř9100:05:340,00
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM142Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:05:2411,00
2MM243Lux OndřejNekoř9100:05:559,00
3MM344Vaníček PetrBystřec9100:06:288,00
4MM445Beneš TadeášNekoř9100:06:467,00
5MM546Bednář JanNekoř9200:06:476,00
6MM647Lehký VáclavNekoř9200:06:525,00
7MM748Bednář OndřejNekoř9100:07:324,00
Žáci starší 14-15 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS149Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:06:5111,00
2MS550Hylák TomášVyškov8900:08:079,00
Dorostenci 16-17 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD151Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:06:5111,00
2MD352Novotný MichalATC Nekoř8700:07:359,00
3MD453Beneš MichalNekoř8700:08:008,00
Junioři (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ255Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:13:36-
2MJ356Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:13:39-
3MJ1257Novotný MichalATC Nekoř8700:16:20-
Muži A (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA161Adamec JosefNekoř8100:13:29-
2MA462Čechal JaroslavTS Letohrad6100:13:41-
3MA563Levý TomášSK Žamberk6700:14:31-
4MA664Palko JaroslavDolní Dobrouč8100:15:20-
5MA765Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:15:24-
6MA866Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:15:51-
7MA1467Kaválek OndřejOrel Orlice8300:16:46-
Muži B (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB968Leicht JiříASPV Těchonín4900:15:59-
2MB1069Koblížek JindřichŽamberk4800:16:08-
3MB1170Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:16:11-
4MB1371Ehrig RudolfSKI klub Česká Třebová4800:16:21-
5MB1572Král JosefSKI klub Česká Třebová4000:19:49-
Juniorky (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ754Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:08:47-
Ženy (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA658Dostálková LenkaAtletika Albrechtice7700:08:10-
2ZA859Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:08:58-
3ZA960Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:09:15-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž112Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:01:32-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž215Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:02:0611,00
2Ž226Fáberová ZuzanaABK Jablonné nad Orlicí9600:02:089,00
3Ž237Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:02:118,00
4Ž248Lehká VeronikaNekoř9500:02:347,00
1M153Bednář KamilNekoř9700:02:43-
5Ž269Bednářová BarboraNekoř9600:03:036,00
6Ž2710Novotná LucieNekoř9500:03:095,00
2M184Buryška JanNekoř9700:03:18-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3116Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:03:2411,00
1ŽM232Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:03:3111,00
2Ž3217Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:319,00
3Ž3418Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:328,00
1M3424Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:3211,00
2ŽM633Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:339,00
2M3725Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:03:349,00
3M3826Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:03:378,00
3ŽM934Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:03:398,00
4M31027Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:407,00
4ŽM1135Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:03:437,00
5ŽM1236Richtrová AndreaAtletika Albrechtice9200:03:516,00
6ŽM1337Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:03:525,00
4Ž31419Faltusová KristýnaJablonné nad Orlicí9300:03:557,00
5Ž31520Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:016,00
1M21611Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:04:0311,00
5M31728Pilnáček RadomírBK Vysoké Mýto9400:04:106,00
6M31829Lux JanATC Nekoř9400:04:155,00
7ŽM1838Matějíková LucieAtletika Albrechtice9200:04:154,00
6Ž32021Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:04:175,00
2M22112Krejsa JiříNekoř9500:04:239,00
7Ž32222Bárnetová AlenaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:264,00
8ŽM2339Pilnáčková KláraAC Choceň9200:04:403,00
3M22413Beneš JakubNekoř9500:04:438,00
7M32430Bezstarosti JanNekoř9400:04:434,00
9ŽM2640Krejsová ZuzanaNekoř9200:04:582,00
8M32731Slavík FilipNekoř9300:05:033,00
4M22814Bednář LiborNekoř9600:05:047,00
10ŽM2923Bezstarostová MartinaNekoř9400:05:251,00
5M22915Bezstarosti DavidNekoř9500:05:256,00
11ŽM3141Gregušová IvanaNekoř9100:05:340,00
Trať 1,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM142Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:05:2411,00
2MM243Lux OndřejNekoř9100:05:559,00
3MM344Vaníček PetrBystřec9100:06:288,00
4MM445Beneš TadeášNekoř9100:06:467,00
5MM546Bednář JanNekoř9200:06:476,00
6MM647Lehký VáclavNekoř9200:06:525,00
7MM748Bednář OndřejNekoř9100:07:324,00
Trať 1,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS149Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:06:5111,00
1MD151Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:06:5111,00
2MD352Novotný MichalATC Nekoř8700:07:359,00
3MD453Beneš MichalNekoř8700:08:008,00
2MS550Hylák TomášVyškov8900:08:079,00
1ZA658Dostálková LenkaAtletika Albrechtice7700:08:10-
1ŽJ754Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:08:47-
2ZA859Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:08:58-
3ZA960Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:09:15-
Trať 3,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA161Adamec JosefNekoř8100:13:29-
1MJ255Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:13:36-
2MJ356Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:13:39-
2MA462Čechal JaroslavTS Letohrad6100:13:41-
3MA563Levý TomášSK Žamberk6700:14:31-
4MA664Palko JaroslavDolní Dobrouč8100:15:20-
5MA765Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:15:24-
6MA866Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:15:51-
1MB968Leicht JiříASPV Těchonín4900:15:59-
2MB1069Koblížek JindřichŽamberk4800:16:08-
3MB1170Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:16:11-
3MJ1257Novotný MichalATC Nekoř8700:16:20-
4MB1371Ehrig RudolfSKI klub Česká Třebová4800:16:21-
7MA1467Kaválek OndřejOrel Orlice8300:16:46-
5MB1572Král JosefSKI klub Česká Třebová4000:19:49-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 43%
Zvolená trasa závodu: 63%
Značení závodu: 50%
Vyhlášení výsledků: 50%
Zpracování výsledků: 37%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 53%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
55%

Názory na závod

de to
asd
skvělý
alan
dobrý
dada

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód