Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Nekořský běh

25.5.2008, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Nekořský běh
  • datum konání: 25.5.2008
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.5.2019Nekořský kros128
20.5.2018Nekořský kros161
21.5.2017Nekořský kros146
22.5.2016Nekořský kros113
24.5.2015Nekořský kros195
25.5.2014Nekořský kros171
26.5.2013Nekořský kros175
27.5.2012Nekořský kros149
29.5.2011Nekořský kros156
30.5.2010Nekořský kros142
24.5.2009Nekořský kros92
27.5.2007Nekořský kros86
28.5.2006Nekořský kros47
29.5.2005Nekořský kros81
23.5.2004Nekořský kros71
24.5.2003Nekořský kros v Nekoři, 4. ročník89

Statistika závodu Nekořský běh

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 2002

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Bielčik Jindřich4014
Matyášová Jana6513
Borek Viktor0412
Nechvíl Petr9111
Smolák Petr9410
Dostálek Petr6710
Smoláková Valérie9310
Borková Agáta0210
Gregora Filip0210
Sadílek Ota469
Borek Petr709
Krejčí Stanislav639
Smoláková Alexandra989
Smoláková Jiřina699
Marhold Petr788
Abrahám Luděk028
Sejkorová Lenka638
Nechvílová Miroslava608
Gregora Jan008
Vondra Vojtěch988
Jandejsek Zdeněk618
Gregorová Michaela048
Gregorová Monika008
Jadrný Lubomír738
Sontáková Lenka918
Krejsa Josef597
Dostálek Vojtěch027
Smoláková Dominika007
Moskvová Agáta057
Krejčí Stanislav917
Šilarová Michaela017
Krátký Luboš627
Buriánek Roman657
Koblížek Jindřich487
Hanáková Klára026
Kumpoštová Andrea056
Gregora Zdenek736
Bezstarosti Jan946
Novotná Michaela016
Navrátilová Darja016
Grätz Luděk586
Kubelka Tomáš936
Moravec Jan026
Šafář Jaroslav516
Gregora Jakub986
Marholdová Lucie836
Mlynář Vojtěch986
Abrahámová Tereza006
Mikulová Karolína016
Derková Martina016

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní r. 2004 a mladší (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P192Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:30-
2P1113Dušek BohuslavNekoř0400:00:31-
3P1134Borek ViktorHorní Čermná0400:00:32-
4P1155Mikulková JalankaAC Choceň0400:00:33-
5P1176Tauchmanová AdélaNekoř0500:00:34-
6P1197Reslerová VeronikaLanškroun0600:00:35-
7P1208Dušková NatálkaNekoř0600:00:36-
Předškolní r. 2002 - 2003 (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P212Škurek ŠtěpánSki klub Pastviny0200:00:22-
2P223Gregora FilipLanškroun0200:00:23-
3P234Abrahám LuděkAtletika Jablonné n. O.0200:00:24-
4P245Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:25-
5P256Coural JaroslavJiskra Vír0200:00:26-
6P267Dostálek VojtěchTěchonín0200:00:27-
7P278Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:28-
8P289Mikysková SvatavaSK Žamberk0300:00:29-
9P2910Tauchmanová VeronikaNekoř0300:00:30-
10P21111Lauterbachová NikolaŽamberk0300:00:31-
11P21312Krejsa JosefNekoř0200:00:32-
12P21513Vondra JanČeská Třebová0200:00:33-
13P21714Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:34-
Žákyně r. 1999 - 2001 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z112Gregorová MonikaLanškroun0000:02:03101,24
2Z123Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:02:0499,62
3Z134Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:02:0599,14
4Z145Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:02:0696,71
5Z156Mihulková ViktorieAC Choceň9900:02:0893,16
6Z167Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:02:1188,31
7Z178Abrahámová TerezaJablonné nad Orlicí0000:02:1680,23
8Z189Hanušová MartinaAC Choceň0100:02:1877,00
9Z1910Tauchmanová TerezaNekoř0000:02:2959,22
10Z11011Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:3058,42
11Z11112Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:02:4238,22
Žáci r. 1999 - 2001 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1511Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:03:41104,92
2M1129Mikyska TomášSK Žamberk0000:03:4997,76
3M1137Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:03:5097,32
4M11810Stříhavka JindřichAC Choceň0000:04:1872,15
5M1192Moravec AlešTJ Jiskra Králíky0100:04:3160,67
6M12012Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:04:3259,79
7M12114Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:04:3557,58
8M12213Gregora JanAtletika Albrechtice0000:04:4052,72
9M1233Kubíček OndřejTJ Jiskra Králíky0100:04:4845,66
10M1248Vašek RankoJamné nad Orlicí0000:04:4945,22
11M1254Kubíček KryštofTJ Jiskra Králíky0100:04:5440,36
12M12615Bednář MichalNekoř0100:04:5836,83
13M1276Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:05:0035,06
14M1285Ptáček SlavomírTJ Jiskra Králíky0000:06:080,00
Žákyně r. 1997 - 1998 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z227Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:03:28114,01
2Z276Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:4499,70
3Z2169Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:5986,29
4Z2178Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:0779,14
Žáci r. 1997 - 1998 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M262Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:41102,83
2M281Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:4698,81
3M295Bednář KamilNekoř9700:03:4698,36
4M2114Gregora JakubLanškroun9800:03:4797,74
5M2143Vilímek VáclavAC Choceň9800:03:5887,66
Žákyně r. 1995 - 1996 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3111Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:26104,43
2Z3213Couralová SimonaJiskra Vír9600:03:28102,53
3Z3410Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:03:3893,04
4Z3914Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:03:4685,44
5Z31412Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:03:5874,05
Žáci r. 1995 - 1996 (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3115Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:05:05108,78
2M3216Lakota AntonínAC Choceň9500:05:2496,87
3M3317Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:05:2894,36
4M3518Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:05:4981,19
5M3719Bednář LiborNekoř9600:06:2856,74
6M3820Bečka AdamLíšnice9600:06:4347,34
7M31021Frydrych JakubAC Choceň9500:07:0732,29
Žákyně r. 1993 - 1994 (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4422Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:05:44114,05
2Z4623Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:05:59105,95
3Z4924Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:06:4780,00
4Z41125Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:07:4150,81
Žáci r. 1993 - 1994 (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4326Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:56120,43
2M4527Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:07:12113,53
3M4828Slavík FilipBIKE GANG Nekoř9300:09:0266,04
3M4829Flieger JindřichBIKE GANG Nekoř9400:09:0266,04
3M4830Bednář ŠimonBIKE GANG Nekoř9400:09:0266,04
Dorostenky r. 1991 - 1992 (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD735Romčáková JitkaOREL Rtyně v Podkrkonoší9100:08:12117,27
2ŽD1436Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:09:4582,73
Dorostenci r. 1991 - 1992 (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD131Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:06:25107,02
2MD232Nechvíl PetrAC Choceň9100:06:26106,52
3MD433Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:07:0686,47
4MD834Beneš TadeášBIKE GANG Nekoř9100:09:0228,32
Muži A 18-39 let (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Bielčik PetrLichkov7100:14:04-
2MA23Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:14:37-
3MA104Gregora ZdenekLanškroun7300:16:42-
4MA115Borek PetrHorní Čermná7000:17:06-
Muži B 40 let a starší (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB32Dostálek PetrASPV Těchonín6700:14:48-
2MB43Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:15:03-
3MB54Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:15:21-
4MB65Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:15:42-
5MB76Krejsa JosefNekoř5900:15:59-
6MB87Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:16:03-
7MB98Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:16:25-
8MB129Nágl MarekFort SMC Ústí nad Orlicí6800:17:36-
9MB1310Koblížek JindřichSK Žamberk4800:18:36-
10MB1411Štancl LadislavOrel Vysoké Mýto6200:18:49-
11MB1512Bielčik JindřichLichkov4000:19:02-
12MB1613Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:20:39-
Ženy A 18-39 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA62Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:07:42-
2ZA123Stříhavková PetraAC Choceň7900:09:24-
3ZA134Hejkrlíková MarkétaTJ Jiskra Králíky8500:09:39-
4ZA155Frydrychová RadkaAC Choceň7400:11:39-
Ženy B 40 let a starší (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB162Novotná JarmilaNekoř6200:17:41-
2ZB173Mazurkiewiczová AlenaNekoř6200:17:47-
Trať 0,12 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P212Škurek ŠtěpánSki klub Pastviny0200:00:22-
2P223Gregora FilipLanškroun0200:00:23-
3P234Abrahám LuděkAtletika Jablonné n. O.0200:00:24-
4P245Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:25-
5P256Coural JaroslavJiskra Vír0200:00:26-
6P267Dostálek VojtěchTěchonín0200:00:27-
7P278Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:28-
8P289Mikysková SvatavaSK Žamberk0300:00:29-
1P192Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:30-
9P2910Tauchmanová VeronikaNekoř0300:00:30-
2P1113Dušek BohuslavNekoř0400:00:31-
10P21111Lauterbachová NikolaŽamberk0300:00:31-
11P21312Krejsa JosefNekoř0200:00:32-
3P1134Borek ViktorHorní Čermná0400:00:32-
12P21513Vondra JanČeská Třebová0200:00:33-
4P1155Mikulková JalankaAC Choceň0400:00:33-
13P21714Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:34-
5P1176Tauchmanová AdélaNekoř0500:00:34-
6P1197Reslerová VeronikaLanškroun0600:00:35-
7P1208Dušková NatálkaNekoř0600:00:36-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z112Gregorová MonikaLanškroun0000:02:03101,24
2Z123Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:02:0499,62
3Z134Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:02:0599,14
4Z145Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:02:0696,71
5Z156Mihulková ViktorieAC Choceň9900:02:0893,16
6Z167Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:02:1188,31
7Z178Abrahámová TerezaJablonné nad Orlicí0000:02:1680,23
8Z189Hanušová MartinaAC Choceň0100:02:1877,00
9Z1910Tauchmanová TerezaNekoř0000:02:2959,22
10Z11011Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:3058,42
11Z11112Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:02:4238,22
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3111Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:26104,43
2Z3213Couralová SimonaJiskra Vír9600:03:28102,53
1Z227Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:03:28114,01
3Z3410Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:03:3893,04
1M1511Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:03:41104,92
1M262Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:41102,83
2Z276Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:4499,70
2M281Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:4698,81
4Z3914Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:03:4685,44
3M295Bednář KamilNekoř9700:03:4698,36
4M2114Gregora JakubLanškroun9800:03:4797,74
2M1129Mikyska TomášSK Žamberk0000:03:4997,76
3M1137Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:03:5097,32
5Z31412Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:03:5874,05
5M2143Vilímek VáclavAC Choceň9800:03:5887,66
3Z2169Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:5986,29
4Z2178Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:0779,14
4M11810Stříhavka JindřichAC Choceň0000:04:1872,15
5M1192Moravec AlešTJ Jiskra Králíky0100:04:3160,67
6M12012Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:04:3259,79
7M12114Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:04:3557,58
8M12213Gregora JanAtletika Albrechtice0000:04:4052,72
9M1233Kubíček OndřejTJ Jiskra Králíky0100:04:4845,66
10M1248Vašek RankoJamné nad Orlicí0000:04:4945,22
11M1254Kubíček KryštofTJ Jiskra Králíky0100:04:5440,36
12M12615Bednář MichalNekoř0100:04:5836,83
13M1276Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:05:0035,06
14M1285Ptáček SlavomírTJ Jiskra Králíky0000:06:080,00
Trať 1,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3115Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:05:05108,78
2M3216Lakota AntonínAC Choceň9500:05:2496,87
3M3317Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:05:2894,36
1Z4422Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:05:44114,05
4M3518Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:05:4981,19
2Z4623Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:05:59105,95
5M3719Bednář LiborNekoř9600:06:2856,74
6M3820Bečka AdamLíšnice9600:06:4347,34
3Z4924Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:06:4780,00
7M31021Frydrych JakubAC Choceň9500:07:0732,29
4Z41125Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:07:4150,81
Trať 1,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD131Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:06:25107,02
2MD232Nechvíl PetrAC Choceň9100:06:26106,52
1M4326Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:56120,43
3MD433Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:07:0686,47
2M4527Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:07:12113,53
1ZA62Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:07:42-
1ŽD735Romčáková JitkaOREL Rtyně v Podkrkonoší9100:08:12117,27
4MD834Beneš TadeášBIKE GANG Nekoř9100:09:0228,32
3M4830Bednář ŠimonBIKE GANG Nekoř9400:09:0266,04
3M4829Flieger JindřichBIKE GANG Nekoř9400:09:0266,04
3M4828Slavík FilipBIKE GANG Nekoř9300:09:0266,04
2ZA123Stříhavková PetraAC Choceň7900:09:24-
3ZA134Hejkrlíková MarkétaTJ Jiskra Králíky8500:09:39-
2ŽD1436Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:09:4582,73
4ZA155Frydrychová RadkaAC Choceň7400:11:39-
1ZB162Novotná JarmilaNekoř6200:17:41-
2ZB173Mazurkiewiczová AlenaNekoř6200:17:47-
Trať 3,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Bielčik PetrLichkov7100:14:04-
2MA23Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:14:37-
1MB32Dostálek PetrASPV Těchonín6700:14:48-
2MB43Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:15:03-
3MB54Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:15:21-
4MB65Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:15:42-
5MB76Krejsa JosefNekoř5900:15:59-
6MB87Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:16:03-
7MB98Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:16:25-
3MA104Gregora ZdenekLanškroun7300:16:42-
4MA115Borek PetrHorní Čermná7000:17:06-
8MB129Nágl MarekFort SMC Ústí nad Orlicí6800:17:36-
9MB1310Koblížek JindřichSK Žamberk4800:18:36-
10MB1411Štancl LadislavOrel Vysoké Mýto6200:18:49-
11MB1512Bielčik JindřichLichkov4000:19:02-
12MB1613Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:20:39-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 87%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 87%
Vyhlášení výsledků: 87%
Zpracování výsledků: 70%
Ceny vítězům: 80%
Celkový dojem ze závodu: 87%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
84%

Názory na závod

Chybí vísledky žactva do 10 let,případně kontakt na organizátora
dolecek.jindrich
vysledky doplneny
kebrle
profil trati se hodně podobá pekelnému kilometru v ČT, možná bych ještě jedno kolečko přidal...
pavel.liska

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód