27.5.2007, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
2.6.2024 | Nekořský kros | - |
28.5.2023 | Nekořský kros | 100 |
29.5.2022 | Nekořský kros | 156 |
30.5.2021 | Nekořský kros | - |
31.5.2020 | Nekořský kros | - |
19.5.2019 | Nekořský kros | 128 |
20.5.2018 | Nekořský kros | 161 |
21.5.2017 | Nekořský kros | 146 |
22.5.2016 | Nekořský kros | 113 |
24.5.2015 | Nekořský kros | 195 |
25.5.2014 | Nekořský kros | 171 |
26.5.2013 | Nekořský kros | 175 |
27.5.2012 | Nekořský kros | 149 |
29.5.2011 | Nekořský kros | 156 |
30.5.2010 | Nekořský kros | 142 |
24.5.2009 | Nekořský kros | 92 |
25.5.2008 | Nekořský běh | 103 |
28.5.2006 | Nekořský kros | 47 |
29.5.2005 | Nekořský kros | 81 |
23.5.2004 | Nekořský kros | 71 |
24.5.2003 | Nekořský kros v Nekoři, 4. ročník | 89 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Bielčik Jindřich | 40 | 15 |
Matyášová Jana | 65 | 15 |
Borek Viktor | 04 | 13 |
Dostálek Petr | 67 | 12 |
Borek Petr | 70 | 11 |
Nechvíl Petr | 91 | 11 |
Borková Agáta | 02 | 10 |
Smolák Petr | 94 | 10 |
Smoláková Valérie | 93 | 10 |
Gregora Filip | 02 | 10 |
Sontáková Lenka | 91 | 10 |
Sadílek Ota | 46 | 10 |
Dostálek Vojtěch | 02 | 9 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 9 |
Buriánek Roman | 65 | 9 |
Smoláková Alexandra | 98 | 9 |
Krátký Luboš | 62 | 9 |
Krejčí Stanislav | 63 | 9 |
Jandejsek Zdeněk | 61 | 9 |
Smoláková Jiřina | 69 | 9 |
Gregora Jan | 00 | 8 |
Moskvová Agáta | 05 | 8 |
Gregorová Michaela | 04 | 8 |
Vondra Vojtěch | 98 | 8 |
Marhold Petr | 78 | 8 |
Gregorová Monika | 00 | 8 |
Jadrný Lubomír | 73 | 8 |
Abrahám Luděk | 02 | 8 |
Sejkorová Lenka | 63 | 8 |
Koblížek Jindřich | 48 | 7 |
Krejsa Josef | 59 | 7 |
Kubišta Oto | 53 | 7 |
Smoláková Dominika | 00 | 7 |
Krejčí Stanislav | 91 | 7 |
Šilarová Michaela | 01 | 7 |
Grätz Luděk | 58 | 6 |
Novotná Michaela | 01 | 6 |
Mikulová Karolína | 01 | 6 |
Krátká Anna | 69 | 6 |
Navrátilová Darja | 01 | 6 |
Bureš Martin | 74 | 6 |
Boháč Pankrác | 06 | 6 |
Barvínková Romana | 79 | 6 |
Bezstarosti Jan | 94 | 6 |
Gregora Jakub | 98 | 6 |
Marholdová Lucie | 83 | 6 |
Moravec Jan | 02 | 6 |
Mlynář Vojtěch | 98 | 6 |
Abrahámová Tereza | 00 | 6 |
Mikysková Svatava | 03 | 6 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | P1 | 1 | 18 | Coural Jaroslav | Jiskra Vír | 02 | 00:00:00 | - |
1 | P1 | 1 | 33 | Krejsa Josef | Nekoř | 02 | 00:00:00 | - |
1 | P1 | 1 | 32 | Krejsa Filip | Nekoř | 05 | 00:00:00 | - |
1 | P1 | 1 | 31 | Dostálek Vojtěch | Těchonín | 02 | 00:00:00 | - |
1 | P1 | 1 | 30 | Smejkalová Tereza | Pardubice | 03 | 00:00:00 | - |
1 | P1 | 1 | 29 | Bednář Michal | Nekoř | 01 | 00:00:00 | - |
1 | P1 | 1 | 28 | Zeman Ondřej | TJ - Svitavy | 02 | 00:00:00 | - |
1 | P1 | 1 | 27 | Navrátil Tomáš | TJ - Svitavy | 01 | 00:00:00 | - |
1 | P1 | 1 | 26 | Navrátilová Darja | TJ - Svitavy | 01 | 00:00:00 | - |
1 | P1 | 1 | 25 | Kubíček Kryštof | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:00:00 | - |
1 | P1 | 1 | 24 | Kubíček Ondřej | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:00:00 | - |
1 | P1 | 1 | 23 | Novotná Michaela | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:00:00 | - |
1 | P1 | 1 | 22 | Hanušová Martina | AC Choceň | 01 | 00:00:00 | - |
1 | P1 | 1 | 21 | Vondra Jan | Česká Třebová | 02 | 00:00:00 | - |
1 | P1 | 1 | 20 | Dušek Jakub | Orel Dolní Dobrouč | 03 | 00:00:00 | - |
1 | P1 | 1 | 19 | Mlynářová Barbora | Orel Dolní Dobrouč | 03 | 00:00:00 | - |
1 | P1 | 1 | 34 | Dušková Veronika | Orel Dolní Dobrouč | 00 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 35 | Čerenkova Petra | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:01:45 | 114,16 |
2 | Ž2 | 2 | 36 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:01:55 | 96,46 |
3 | Ž2 | 3 | 37 | Dvořáčková Lucie | AC Choceň | 98 | 00:01:59 | 89,38 |
4 | Ž2 | 4 | 38 | Vondrová Simona | Letohrad | 98 | 00:02:06 | 76,99 |
5 | Ž2 | 5 | 39 | Svobodová Edita | Pardubice | 98 | 00:02:09 | 71,68 |
6 | Ž2 | 6 | 40 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:02:16 | 59,29 |
7 | Ž2 | 7 | 41 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:02:17 | 59,12 |
8 | Ž2 | 8 | 42 | Václavková Hana | Dlouhá Třebová | 99 | 00:02:31 | 32,74 |
9 | Ž2 | 9 | 43 | Dušková Veronika | Orel Dolní Dobrouč | 00 | 00:02:38 | 20,35 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 5 | 44 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:03:43 | 107,76 |
2 | M2 | 6 | 45 | Kašpar Josef | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:03:50 | 101,72 |
3 | M2 | 11 | 46 | Mikyska Tomáš | SK Žamberk | 00 | 00:04:03 | 90,52 |
4 | M2 | 13 | 47 | Vondra Vojtěch | Česká Třebová | 98 | 00:04:07 | 87,07 |
5 | M2 | 18 | 48 | Večeř Petr | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:04:24 | 72,41 |
6 | M2 | 20 | 49 | Švéda Roman | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:04:34 | 63,79 |
7 | M2 | 22 | 50 | Dušek Pavel | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:04:46 | 53,45 |
8 | M2 | 24 | 51 | Gregora Jan | Atletika Albrechtice | 00 | 00:05:11 | 31,90 |
9 | M2 | 25 | 52 | Ježek Jakub | Nekoř | 00 | 00:05:17 | 26,72 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 53 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:03:36 | 102,47 |
2 | Ž3 | 2 | 54 | Couralová Simona | Jiskra Vír | 96 | 00:03:40 | 98,81 |
3 | Ž3 | 4 | 55 | Čerenková Denisa | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:03:41 | 98,72 |
4 | Ž3 | 10 | 56 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:04:00 | 80,52 |
5 | Ž3 | 14 | 57 | Soldánová Beáta | TJ Svitavy | 97 | 00:04:15 | 66,80 |
6 | Ž3 | 17 | 58 | Poláková Anna | AC Choceň | 97 | 00:04:20 | 62,23 |
7 | Ž3 | 21 | 59 | Dvořáčková Kristýna | AC Choceň | 96 | 00:04:38 | 45,77 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 2 | 60 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:03:40 | 108,97 |
2 | M3 | 7 | 61 | Večeř Milan | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:03:55 | 95,95 |
3 | M3 | 8 | 62 | Kapusta Jiří | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 97 | 00:03:56 | 95,08 |
4 | M3 | 9 | 63 | Bednář Libor | Nekoř | 96 | 00:03:58 | 93,34 |
5 | M3 | 15 | 64 | Bednář Kamil | Nekoř | 97 | 00:04:17 | 76,85 |
6 | M3 | 19 | 65 | Beznoska Jan | TK Čermná nad Orlicí | 97 | 00:04:32 | 63,82 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 12 | 66 | Caldová Adéla | Atletika Albrechtice | 94 | 00:04:05 | 113,69 |
2 | ŽM | 16 | 67 | Štanclová Eliška | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:04:18 | 103,80 |
3 | ŽM | 22 | 68 | Novotná Aneta | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:04:46 | 82,51 |
4 | ŽM | 26 | 69 | Novotná Lucie | Nekoř | 95 | 00:05:21 | 55,89 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 70 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:05:06 | 101,30 |
2 | MM | 2 | 71 | Friš Jan | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:05:08 | 100,00 |
3 | MM | 3 | 72 | Vondra David | Letohrad | 94 | 00:05:10 | 98,70 |
4 | MM | 6 | 73 | Krejsa Jiří | Nekoř | 95 | 00:06:44 | 37,66 |
5 | MM | 7 | 74 | Kaplan Jakub | Nekoř | 94 | 00:06:45 | 37,60 |
6 | MM | 8 | 75 | Bezstarosti Jan | Nekoř | 94 | 00:07:43 | 0,00 |
7 | MM | 9 | 76 | Beneš Jakub | Nekoř | 95 | 00:08:16 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 4 | 77 | Kožnarová Bára | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:05:53 | 112,23 |
2 | ŽS | 5 | 78 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:06:39 | 87,77 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 3 | 79 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:07:04 | 110,15 |
2 | MS | 5 | 80 | Halanič Jakub | TJ Jiskra Králíky | 92 | 00:07:32 | 97,61 |
3 | MS | 6 | 81 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:07:44 | 92,24 |
4 | MS | 9 | 82 | Bednář Jan | Nekoř | 92 | 00:09:13 | 52,39 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 7 | 83 | Romančáková Jitka | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 91 | 00:08:03 | 111,14 |
2 | ŽD | 8 | 84 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:09:00 | 88,86 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 85 | Čejka Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:06:29 | 106,80 |
2 | MD | 2 | 86 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:06:30 | 106,75 |
3 | MD | 4 | 87 | Krejčí Stanislav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 91 | 00:07:10 | 86,44 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 2 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:12:56 | - |
2 | MA | 3 | 3 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:13:12 | - |
3 | MA | 4 | 4 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:13:54 | - |
4 | MA | 6 | 5 | Bielčik Petr | Lichkov | 71 | 00:14:32 | - |
5 | MA | 7 | 6 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:14:42 | - |
6 | MA | 8 | 7 | Jadrný Lubomír | LABO Moravia Šumperk | 73 | 00:14:48 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 2 | 8 | Svoboda Mojmír | Hvězda Pardubice | 66 | 00:13:07 | - |
2 | MB | 5 | 9 | Dostálek Petr | ASPV Těchonín | 67 | 00:14:15 | - |
3 | MB | 9 | 10 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:14:57 | - |
4 | MB | 10 | 11 | Krejsa Josef | Nekoř | 59 | 00:15:31 | - |
5 | MB | 11 | 12 | Dlabka Ludvík | Kunvald | 60 | 00:16:42 | - |
6 | MB | 12 | 13 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 64 | 00:17:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 10 | 14 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 69 | 00:09:22 | - |
2 | ZA | 11 | 15 | Jadrná Věra | Ústí nad Orlicí | 77 | 00:10:25 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 12 | 16 | Nekvasilová Miroslava | Choceň | 60 | 00:12:47 | - |
2 | ZB | 13 | 17 | Řemínková Jana | AC Choceň | 58 | 00:13:09 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | P1 | 1 | 18 | Coural Jaroslav | Jiskra Vír | 02 | 00:00:00 | - |
1 | P1 | 1 | 33 | Krejsa Josef | Nekoř | 02 | 00:00:00 | - |
1 | P1 | 1 | 32 | Krejsa Filip | Nekoř | 05 | 00:00:00 | - |
1 | P1 | 1 | 31 | Dostálek Vojtěch | Těchonín | 02 | 00:00:00 | - |
1 | P1 | 1 | 30 | Smejkalová Tereza | Pardubice | 03 | 00:00:00 | - |
1 | P1 | 1 | 29 | Bednář Michal | Nekoř | 01 | 00:00:00 | - |
1 | P1 | 1 | 28 | Zeman Ondřej | TJ - Svitavy | 02 | 00:00:00 | - |
1 | P1 | 1 | 27 | Navrátil Tomáš | TJ - Svitavy | 01 | 00:00:00 | - |
1 | P1 | 1 | 26 | Navrátilová Darja | TJ - Svitavy | 01 | 00:00:00 | - |
1 | P1 | 1 | 25 | Kubíček Kryštof | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:00:00 | - |
1 | P1 | 1 | 24 | Kubíček Ondřej | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:00:00 | - |
1 | P1 | 1 | 23 | Novotná Michaela | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:00:00 | - |
1 | P1 | 1 | 22 | Hanušová Martina | AC Choceň | 01 | 00:00:00 | - |
1 | P1 | 1 | 21 | Vondra Jan | Česká Třebová | 02 | 00:00:00 | - |
1 | P1 | 1 | 20 | Dušek Jakub | Orel Dolní Dobrouč | 03 | 00:00:00 | - |
1 | P1 | 1 | 19 | Mlynářová Barbora | Orel Dolní Dobrouč | 03 | 00:00:00 | - |
1 | P1 | 1 | 34 | Dušková Veronika | Orel Dolní Dobrouč | 00 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 35 | Čerenkova Petra | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:01:45 | 114,16 |
2 | Ž2 | 2 | 36 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:01:55 | 96,46 |
3 | Ž2 | 3 | 37 | Dvořáčková Lucie | AC Choceň | 98 | 00:01:59 | 89,38 |
4 | Ž2 | 4 | 38 | Vondrová Simona | Letohrad | 98 | 00:02:06 | 76,99 |
5 | Ž2 | 5 | 39 | Svobodová Edita | Pardubice | 98 | 00:02:09 | 71,68 |
6 | Ž2 | 6 | 40 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:02:16 | 59,29 |
7 | Ž2 | 7 | 41 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:02:17 | 59,12 |
8 | Ž2 | 8 | 42 | Václavková Hana | Dlouhá Třebová | 99 | 00:02:31 | 32,74 |
9 | Ž2 | 9 | 43 | Dušková Veronika | Orel Dolní Dobrouč | 00 | 00:02:38 | 20,35 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 70 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:05:06 | 101,30 |
2 | MM | 2 | 71 | Friš Jan | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:05:08 | 100,00 |
3 | MM | 3 | 72 | Vondra David | Letohrad | 94 | 00:05:10 | 98,70 |
1 | ŽS | 4 | 77 | Kožnarová Bára | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:05:53 | 112,23 |
2 | ŽS | 5 | 78 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:06:39 | 87,77 |
4 | MM | 6 | 73 | Krejsa Jiří | Nekoř | 95 | 00:06:44 | 37,66 |
5 | MM | 7 | 74 | Kaplan Jakub | Nekoř | 94 | 00:06:45 | 37,60 |
6 | MM | 8 | 75 | Bezstarosti Jan | Nekoř | 94 | 00:07:43 | 0,00 |
7 | MM | 9 | 76 | Beneš Jakub | Nekoř | 95 | 00:08:16 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 85 | Čejka Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:06:29 | 106,80 |
2 | MD | 2 | 86 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:06:30 | 106,75 |
1 | MS | 3 | 79 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:07:04 | 110,15 |
3 | MD | 4 | 87 | Krejčí Stanislav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 91 | 00:07:10 | 86,44 |
2 | MS | 5 | 80 | Halanič Jakub | TJ Jiskra Králíky | 92 | 00:07:32 | 97,61 |
3 | MS | 6 | 81 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:07:44 | 92,24 |
1 | ŽD | 7 | 83 | Romančáková Jitka | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 91 | 00:08:03 | 111,14 |
2 | ŽD | 8 | 84 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:09:00 | 88,86 |
4 | MS | 9 | 82 | Bednář Jan | Nekoř | 92 | 00:09:13 | 52,39 |
1 | ZA | 10 | 14 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 69 | 00:09:22 | - |
2 | ZA | 11 | 15 | Jadrná Věra | Ústí nad Orlicí | 77 | 00:10:25 | - |
1 | ZB | 12 | 16 | Nekvasilová Miroslava | Choceň | 60 | 00:12:47 | - |
2 | ZB | 13 | 17 | Řemínková Jana | AC Choceň | 58 | 00:13:09 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 2 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:12:56 | - |
1 | MB | 2 | 8 | Svoboda Mojmír | Hvězda Pardubice | 66 | 00:13:07 | - |
2 | MA | 3 | 3 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:13:12 | - |
3 | MA | 4 | 4 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:13:54 | - |
2 | MB | 5 | 9 | Dostálek Petr | ASPV Těchonín | 67 | 00:14:15 | - |
4 | MA | 6 | 5 | Bielčik Petr | Lichkov | 71 | 00:14:32 | - |
5 | MA | 7 | 6 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:14:42 | - |
6 | MA | 8 | 7 | Jadrný Lubomír | LABO Moravia Šumperk | 73 | 00:14:48 | - |
3 | MB | 9 | 10 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:14:57 | - |
4 | MB | 10 | 11 | Krejsa Josef | Nekoř | 59 | 00:15:31 | - |
5 | MB | 11 | 12 | Dlabka Ludvík | Kunvald | 60 | 00:16:42 | - |
6 | MB | 12 | 13 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 64 | 00:17:41 | - |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.