24.5.2003, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
2.6.2024 | Nekořský kros | - |
28.5.2023 | Nekořský kros | 100 |
29.5.2022 | Nekořský kros | 156 |
30.5.2021 | Nekořský kros | - |
31.5.2020 | Nekořský kros | - |
19.5.2019 | Nekořský kros | 128 |
20.5.2018 | Nekořský kros | 161 |
21.5.2017 | Nekořský kros | 146 |
22.5.2016 | Nekořský kros | 113 |
24.5.2015 | Nekořský kros | 195 |
25.5.2014 | Nekořský kros | 171 |
26.5.2013 | Nekořský kros | 175 |
27.5.2012 | Nekořský kros | 149 |
29.5.2011 | Nekořský kros | 156 |
30.5.2010 | Nekořský kros | 142 |
24.5.2009 | Nekořský kros | 92 |
25.5.2008 | Nekořský běh | 103 |
27.5.2007 | Nekořský kros | 86 |
28.5.2006 | Nekořský kros | 47 |
29.5.2005 | Nekořský kros | 81 |
23.5.2004 | Nekořský kros | 71 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Bielčik Jindřich | 40 | 15 |
Matyášová Jana | 65 | 15 |
Borek Viktor | 04 | 13 |
Dostálek Petr | 67 | 12 |
Borek Petr | 70 | 11 |
Nechvíl Petr | 91 | 11 |
Smolák Petr | 94 | 10 |
Smoláková Valérie | 93 | 10 |
Sontáková Lenka | 91 | 10 |
Gregora Filip | 02 | 10 |
Sadílek Ota | 46 | 10 |
Borková Agáta | 02 | 10 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 9 |
Buriánek Roman | 65 | 9 |
Smoláková Alexandra | 98 | 9 |
Krátký Luboš | 62 | 9 |
Jandejsek Zdeněk | 61 | 9 |
Krejčí Stanislav | 63 | 9 |
Smoláková Jiřina | 69 | 9 |
Dostálek Vojtěch | 02 | 9 |
Gregora Jan | 00 | 8 |
Moskvová Agáta | 05 | 8 |
Gregorová Michaela | 04 | 8 |
Marhold Petr | 78 | 8 |
Vondra Vojtěch | 98 | 8 |
Abrahám Luděk | 02 | 8 |
Gregorová Monika | 00 | 8 |
Jadrný Lubomír | 73 | 8 |
Sejkorová Lenka | 63 | 8 |
Krejsa Josef | 59 | 7 |
Kubišta Oto | 53 | 7 |
Smoláková Dominika | 00 | 7 |
Krejčí Stanislav | 91 | 7 |
Šilarová Michaela | 01 | 7 |
Koblížek Jindřich | 48 | 7 |
Mikulová Karolína | 01 | 6 |
Novotná Michaela | 01 | 6 |
Navrátilová Darja | 01 | 6 |
Bureš Martin | 74 | 6 |
Boháč Pankrác | 06 | 6 |
Krátká Anna | 69 | 6 |
Barvínková Romana | 79 | 6 |
Marholdová Lucie | 83 | 6 |
Moravec Jan | 02 | 6 |
Bezstarosti Jan | 94 | 6 |
Gregora Jakub | 98 | 6 |
Mlynář Vojtěch | 98 | 6 |
Abrahámová Tereza | 00 | 6 |
Mikysková Svatava | 03 | 6 |
Bielčik Petr | 71 | 6 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PR | 1 | 1 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:00:26 | - |
2 | PR | 2 | 2 | Adamcová Tereza | Nekoř | 97 | 00:00:27 | - |
3 | PR | 3 | 3 | Luxová Kateřina | Nekoř | 98 | 00:00:29 | - |
4 | PR | 4 | 4 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:00:34 | - |
5 | PR | 5 | 5 | Dušková Markéta | Nekoř | 98 | 00:00:36 | - |
6 | PR | 6 | 6 | Hlaváček Jakub | Verměřovice | 99 | 00:00:43 | - |
7 | PR | 7 | 7 | Vindušková Barbara | Atletika Albrechtice | 01 | 00:00:51 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 8 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:01:10 | - |
2 | Ž2 | 2 | 9 | Fáberová Zuzana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:01:12 | - |
3 | Ž2 | 3 | 10 | Lehká Veronika | Nekoř | 95 | 00:01:13 | - |
4 | Ž2 | 4 | 11 | Maříková Simona | Dolní Dobrouč | 96 | 00:01:16 | - |
5 | Ž2 | 5 | 12 | Smolová Denisa | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:01:19 | - |
6 | Ž2 | 6 | 13 | Bednářová Barbora | Nekoř | 96 | 00:02:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 2 | 14 | Záleský Dominik | Jiskra Ústí nad Orlicí | 95 | 00:02:04 | - |
2 | M2 | 5 | 15 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:02:10 | - |
3 | M2 | 6 | 16 | Krejsa Jiří | Nekoř | 95 | 00:02:11 | - |
4 | M2 | 7 | 17 | Smetana Aleš | Verměřovice | 95 | 00:02:12 | - |
5 | M2 | 10 | 18 | Křičenský Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:02:32 | - |
- | M2 | - | 19 | Bezstarosti David | Nekoř | 95 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 20 | Neruda Michal | SKI Česká Třebová | 93 | 00:03:35 | - |
2 | M3 | 2 | 21 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:03:37 | - |
3 | M3 | 6 | 22 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:03:47 | - |
4 | M3 | 15 | 23 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:03:59 | - |
5 | M3 | 17 | 24 | Chalupný Václav | TJ Jablonné n. Orlicí | 93 | 00:04:02 | - |
6 | M3 | 23 | 25 | Lux Jan | Nekoř | 94 | 00:04:16 | - |
7 | M3 | 26 | 26 | Pilnáček Radomír | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:04:25 | - |
8 | M3 | 31 | 27 | Bezstarosti Jan | Nekoř | 94 | 00:05:10 | - |
9 | M3 | 33 | 28 | Slavík Filip | Nekoř | 93 | 00:05:44 | - |
10 | M3 | 34 | 29 | Dostálek Patrik | Nekoř | 93 | 00:05:55 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 30 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:01:57 | - |
2 | Ž3 | 3 | 31 | Barnetová Alena | Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:02:06 | - |
3 | Ž3 | 4 | 32 | Skotálková Tereza | ZŠ Bří Čapků ÚO | 94 | 00:02:08 | - |
4 | Ž3 | 8 | 33 | Halbrštátová Petra | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 94 | 00:02:14 | - |
5 | Ž3 | 9 | 34 | Kolářová Ivana | Nekoř | 93 | 00:02:16 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 8 | 35 | Šponarová Lucie | Sokol Žamberk | 91 | 00:03:52 | - |
2 | ŽM | 9 | 36 | Šteflová Pavlína | SKI Česká Třebová | 92 | 00:03:54 | - |
3 | ŽM | 12 | 37 | Rábová Martina | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:03:56 | - |
4 | ŽM | 17 | 38 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:04:02 | - |
5 | ŽM | 22 | 39 | Halbrštátová Anna | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:04:13 | - |
6 | ŽM | 28 | 40 | Luxová Šárka | Nekoř | 91 | 00:04:31 | - |
7 | ŽM | 35 | 41 | Krejsová Zuzana | Nekoř | 92 | 00:06:06 | - |
8 | ŽM | 36 | 42 | Gregušová Ivana | Nekoř | 91 | 00:06:07 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 3 | 43 | Fáber Robert | Atletika Jablonné | 91 | 00:03:39 | - |
2 | MM | 4 | 44 | Záleský Milan | Jiskra Ústí nad Orlicí | 92 | 00:03:43 | - |
3 | MM | 5 | 45 | Lux Ondra | Nekoř | 91 | 00:03:46 | - |
4 | MM | 7 | 46 | Mohelník Petr | Polička | 92 | 00:03:49 | - |
5 | MM | 9 | 47 | Brožek Radovan | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:03:54 | - |
6 | MM | 11 | 48 | Smola Zdeněk | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:03:55 | - |
7 | MM | 14 | 49 | Prokopec David | Verměřovice | 92 | 00:03:58 | - |
8 | MM | 15 | 50 | Vaníček Petr | Atletika Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:03:59 | - |
9 | MM | 20 | 51 | Křičenský Michal | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:04:06 | - |
10 | MM | 21 | 52 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:04:07 | - |
11 | MM | 23 | 30 | Lux Jan | ATC Nekoř | 94 | 00:04:16 | - |
12 | MM | 25 | 53 | Bednář Ondřej | Nekoř | 91 | 00:04:18 | - |
13 | MM | 29 | 54 | Beneš Tadeáš | Nekoř | 91 | 00:04:57 | - |
14 | MM | 30 | 20 | Beneš Jakub | Nekoř | 95 | 00:05:02 | - |
15 | MM | 32 | 55 | Bezstarosti Jan | Nekoř | 94 | 00:05:17 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 13 | 56 | Fáberová Jana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:03:57 | - |
2 | ŽS | 19 | 57 | Chalupná Anna | Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:04:05 | - |
3 | ŽS | 27 | 58 | Pospíšilová Kateřina | Atletika Albrechtice | 90 | 00:04:28 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 59 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:04:45 | - |
2 | MS | 2 | 60 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:05:03 | - |
3 | MS | 3 | 61 | Tománek Filip | Atletika Polička | 90 | 00:05:07 | - |
4 | MS | 4 | 62 | Kunst Michal | SKI Klub Česká Třebová | 89 | 00:05:29 | - |
5 | MS | 5 | 63 | Chládek Luboš | Atletika Polička | 90 | 00:05:41 | - |
6 | MS | 6 | 56 | Lux Ondra | Nekoř | 91 | 00:06:42 | - |
7 | MS | 7 | 64 | Zářecký Mirek | Nekoř | 90 | 00:07:35 | - |
8 | MS | 8 | 65 | Bednář Ondřej | Nekoř | 91 | 00:07:49 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 68 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:07:24 | - |
2 | MD | 2 | 69 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:07:25 | - |
3 | MD | 3 | 70 | Víšek Martin | Atletika Polička | 88 | 00:07:25 | - |
4 | MD | 4 | 71 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 00:07:25 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 9 | 66 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:08:19 | - |
2 | ŽD | 10 | 67 | Matyášová Hana | Dolní Dobrouč | 86 | 00:08:27 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 8 | 75 | Kaválek Ondřej | Orel Orlice | 83 | 00:17:23 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 76 | Kaválek Tomáš | Jiskra Ústí nad Orlicí | 81 | 00:12:58 | - |
2 | MA | 2 | 77 | Dobšíček Pavel | SK Hronov | 80 | 00:13:33 | - |
3 | MA | 3 | 78 | Mařík Jiří | MP Žamberk | 72 | 00:13:45 | - |
4 | MA | 5 | 79 | Pilnáček Petr | BK Vysoké Mýto | 65 | 00:15:47 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 4 | 80 | Čechal Milan | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:14:15 | - |
2 | MB | 6 | 81 | Koblížek Jindřich | Žamberk | 48 | 00:16:01 | - |
3 | MB | 7 | 82 | Krejsa Josef | Nekoř | 59 | 00:16:13 | - |
4 | MB | 9 | 83 | Šroler Zdeněk | SOKOL Klášterec nad Orlicí | 52 | 00:17:30 | - |
5 | MB | 10 | 84 | Novotný Jiří | Letohrad | 45 | 00:18:48 | - |
6 | MB | 11 | 85 | Novotný Přemysl | Pastviny | 59 | 00:19:58 | - |
7 | MB | 12 | 86 | Kalousek Jan | SK Žamberk | 41 | 00:20:43 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 5 | 72 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 69 | 00:08:40 | - |
2 | ZA | 6 | 73 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:09:12 | - |
3 | ZA | 7 | 74 | Benešová Ludmila | Nekoř | 68 | 00:10:21 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PR | 1 | 1 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:00:26 | - |
2 | PR | 2 | 2 | Adamcová Tereza | Nekoř | 97 | 00:00:27 | - |
3 | PR | 3 | 3 | Luxová Kateřina | Nekoř | 98 | 00:00:29 | - |
4 | PR | 4 | 4 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:00:34 | - |
5 | PR | 5 | 5 | Dušková Markéta | Nekoř | 98 | 00:00:36 | - |
6 | PR | 6 | 6 | Hlaváček Jakub | Verměřovice | 99 | 00:00:43 | - |
7 | PR | 7 | 7 | Vindušková Barbara | Atletika Albrechtice | 01 | 00:00:51 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 8 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:01:10 | - |
2 | Ž2 | 2 | 9 | Fáberová Zuzana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:01:12 | - |
3 | Ž2 | 3 | 10 | Lehká Veronika | Nekoř | 95 | 00:01:13 | - |
4 | Ž2 | 4 | 11 | Maříková Simona | Dolní Dobrouč | 96 | 00:01:16 | - |
5 | Ž2 | 5 | 12 | Smolová Denisa | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:01:19 | - |
6 | Ž2 | 6 | 13 | Bednářová Barbora | Nekoř | 96 | 00:02:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 30 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:01:57 | - |
1 | M2 | 2 | 14 | Záleský Dominik | Jiskra Ústí nad Orlicí | 95 | 00:02:04 | - |
2 | Ž3 | 3 | 31 | Barnetová Alena | Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:02:06 | - |
3 | Ž3 | 4 | 32 | Skotálková Tereza | ZŠ Bří Čapků ÚO | 94 | 00:02:08 | - |
2 | M2 | 5 | 15 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:02:10 | - |
3 | M2 | 6 | 16 | Krejsa Jiří | Nekoř | 95 | 00:02:11 | - |
4 | M2 | 7 | 17 | Smetana Aleš | Verměřovice | 95 | 00:02:12 | - |
4 | Ž3 | 8 | 33 | Halbrštátová Petra | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 94 | 00:02:14 | - |
5 | Ž3 | 9 | 34 | Kolářová Ivana | Nekoř | 93 | 00:02:16 | - |
5 | M2 | 10 | 18 | Křičenský Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:02:32 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 59 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:04:45 | - |
2 | MS | 2 | 60 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:05:03 | - |
3 | MS | 3 | 61 | Tománek Filip | Atletika Polička | 90 | 00:05:07 | - |
4 | MS | 4 | 62 | Kunst Michal | SKI Klub Česká Třebová | 89 | 00:05:29 | - |
5 | MS | 5 | 63 | Chládek Luboš | Atletika Polička | 90 | 00:05:41 | - |
6 | MS | 6 | 56 | Lux Ondra | Nekoř | 91 | 00:06:42 | - |
7 | MS | 7 | 64 | Zářecký Mirek | Nekoř | 90 | 00:07:35 | - |
8 | MS | 8 | 65 | Bednář Ondřej | Nekoř | 91 | 00:07:49 | - |
1 | ŽD | 9 | 66 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:08:19 | - |
2 | ŽD | 10 | 67 | Matyášová Hana | Dolní Dobrouč | 86 | 00:08:27 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 68 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:07:24 | - |
2 | MD | 2 | 69 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:07:25 | - |
3 | MD | 3 | 70 | Víšek Martin | Atletika Polička | 88 | 00:07:25 | - |
4 | MD | 4 | 71 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 00:07:25 | - |
1 | ZA | 5 | 72 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 69 | 00:08:40 | - |
2 | ZA | 6 | 73 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:09:12 | - |
3 | ZA | 7 | 74 | Benešová Ludmila | Nekoř | 68 | 00:10:21 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 76 | Kaválek Tomáš | Jiskra Ústí nad Orlicí | 81 | 00:12:58 | - |
2 | MA | 2 | 77 | Dobšíček Pavel | SK Hronov | 80 | 00:13:33 | - |
3 | MA | 3 | 78 | Mařík Jiří | MP Žamberk | 72 | 00:13:45 | - |
1 | MB | 4 | 80 | Čechal Milan | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:14:15 | - |
4 | MA | 5 | 79 | Pilnáček Petr | BK Vysoké Mýto | 65 | 00:15:47 | - |
2 | MB | 6 | 81 | Koblížek Jindřich | Žamberk | 48 | 00:16:01 | - |
3 | MB | 7 | 82 | Krejsa Josef | Nekoř | 59 | 00:16:13 | - |
1 | MJ | 8 | 75 | Kaválek Ondřej | Orel Orlice | 83 | 00:17:23 | - |
4 | MB | 9 | 83 | Šroler Zdeněk | SOKOL Klášterec nad Orlicí | 52 | 00:17:30 | - |
5 | MB | 10 | 84 | Novotný Jiří | Letohrad | 45 | 00:18:48 | - |
6 | MB | 11 | 85 | Novotný Přemysl | Pastviny | 59 | 00:19:58 | - |
7 | MB | 12 | 86 | Kalousek Jan | SK Žamberk | 41 | 00:20:43 | - |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.