24.5.2009, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
2.6.2024 | Nekořský kros | - |
28.5.2023 | Nekořský kros | 100 |
29.5.2022 | Nekořský kros | 156 |
30.5.2021 | Nekořský kros | - |
31.5.2020 | Nekořský kros | - |
19.5.2019 | Nekořský kros | 128 |
20.5.2018 | Nekořský kros | 161 |
21.5.2017 | Nekořský kros | 146 |
22.5.2016 | Nekořský kros | 113 |
24.5.2015 | Nekořský kros | 195 |
25.5.2014 | Nekořský kros | 171 |
26.5.2013 | Nekořský kros | 175 |
27.5.2012 | Nekořský kros | 149 |
29.5.2011 | Nekořský kros | 156 |
30.5.2010 | Nekořský kros | 142 |
25.5.2008 | Nekořský běh | 103 |
27.5.2007 | Nekořský kros | 86 |
28.5.2006 | Nekořský kros | 47 |
29.5.2005 | Nekořský kros | 81 |
23.5.2004 | Nekořský kros | 71 |
24.5.2003 | Nekořský kros v Nekoři, 4. ročník | 89 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Bielčik Jindřich | 40 | 15 |
Matyášová Jana | 65 | 15 |
Borek Viktor | 04 | 13 |
Dostálek Petr | 67 | 12 |
Nechvíl Petr | 91 | 11 |
Borek Petr | 70 | 11 |
Gregora Filip | 02 | 10 |
Sontáková Lenka | 91 | 10 |
Sadílek Ota | 46 | 10 |
Borková Agáta | 02 | 10 |
Smolák Petr | 94 | 10 |
Smoláková Valérie | 93 | 10 |
Krátký Luboš | 62 | 9 |
Krejčí Stanislav | 63 | 9 |
Jandejsek Zdeněk | 61 | 9 |
Smoláková Jiřina | 69 | 9 |
Dostálek Vojtěch | 02 | 9 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 9 |
Buriánek Roman | 65 | 9 |
Smoláková Alexandra | 98 | 9 |
Gregorová Monika | 00 | 8 |
Jadrný Lubomír | 73 | 8 |
Abrahám Luděk | 02 | 8 |
Sejkorová Lenka | 63 | 8 |
Gregora Jan | 00 | 8 |
Moskvová Agáta | 05 | 8 |
Gregorová Michaela | 04 | 8 |
Marhold Petr | 78 | 8 |
Vondra Vojtěch | 98 | 8 |
Krejčí Stanislav | 91 | 7 |
Šilarová Michaela | 01 | 7 |
Koblížek Jindřich | 48 | 7 |
Krejsa Josef | 59 | 7 |
Kubišta Oto | 53 | 7 |
Smoláková Dominika | 00 | 7 |
Burešová Markéta | 04 | 6 |
Hrdina Pavel | 88 | 6 |
Kumpoštová Andrea | 05 | 6 |
Mikyska Tomáš | 00 | 6 |
Borková Adéla | 75 | 6 |
Kačerovský Michal | 98 | 6 |
Večeř Petr | 99 | 6 |
Šafář Jaroslav | 51 | 6 |
Kubelka Petr | 95 | 6 |
Grätz Luděk | 58 | 6 |
Novotná Michaela | 01 | 6 |
Mikulová Karolína | 01 | 6 |
Krátká Anna | 69 | 6 |
Navrátilová Darja | 01 | 6 |
Bureš Martin | 74 | 6 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 62 | Krejsa Filip | Nekoř | 05 | 00:00:01 | - |
2 | Ž1 | 3 | 34 | Rozlívka Vojtěch | Svitavy | 05 | 00:00:01 | - |
3 | Ž1 | 5 | 49 | Smejkalová Lenka | Pardubice | 06 | 00:00:01 | - |
4 | Ž1 | 7 | 60 | Rousová Tereza | Klášterec nad Orlicí | 06 | 00:00:01 | - |
5 | Ž1 | 9 | 57 | Reslerová Veronika | Lanškroun | 06 | 00:00:01 | - |
6 | Ž1 | 11 | 61 | Rous Matěj | Klášterec nad Orlicí | 07 | 00:00:01 | - |
7 | Ž1 | 13 | 56 | Brychta Jakub | Choceň | 08 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 29 | Hermann Jakub | Atletika Jablonné nad Orlicí | 03 | 00:00:01 | - |
2 | M1 | 3 | 5 | Gregorová Michaela | Lanškroun | 04 | 00:00:01 | - |
3 | M1 | 5 | 55 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:01 | - |
4 | M1 | 7 | 63 | Cvejnová Nela | Nekoř | 04 | 00:00:01 | - |
5 | M1 | 9 | 47 | Smejkalová Tereza | Pardubice | 03 | 00:00:01 | - |
6 | M1 | 11 | 43 | Borek Viktor | Horní Čermná | 04 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 38 | Navrátilová Darja | TJ - Svitavy | 01 | 00:01:51 | 102,61 |
2 | Ž2 | 2 | 8 | Gregorová Monika | Atletika Albrechtice | 00 | 00:01:52 | 99,53 |
3 | Ž2 | 3 | 13 | Kábrtová Pavla | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 00 | 00:01:53 | 97,85 |
4 | Ž2 | 4 | 51 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:01:59 | 87,06 |
5 | Ž2 | 5 | 79 | Hanušová Martina | AC Choceň | 01 | 00:02:00 | 86,27 |
6 | Ž2 | 6 | 21 | Abrahámová Tereza | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:02:00 | 85,27 |
7 | Ž2 | 7 | 26 | Šilarová Sabina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:02:01 | 84,60 |
8 | Ž2 | 8 | 42 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:02:56 | 0,00 |
9 | Ž2 | 9 | 1 | Novotná Michaela | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:03:05 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 10 | 27 | Faltus Filip | Atletika Jablonné nad Orlicí | 01 | 00:03:51 | 104,15 |
2 | M2 | 13 | 95 | Gregora Jan | Atletika Albrechtice | 00 | 00:03:58 | 98,01 |
3 | M2 | 14 | 23 | Fišer Vojtěch | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:03:59 | 97,84 |
4 | M2 | 15 | 25 | Hermann Matěj | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:03:59 | 97,36 |
5 | M2 | 16 | 28 | Abrahám Luděk | Atletika Jablonné nad Orlicí | 02 | 00:04:01 | 96,17 |
6 | M2 | 18 | 16 | Pavel Tomáš | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 00 | 00:04:06 | 91,82 |
7 | M2 | 20 | 37 | Navrátil Jonáš | Atletika Svitavy | 01 | 00:04:10 | 88,47 |
8 | M2 | 21 | 90 | Gregora Filip | Atletika Albrechtice | 02 | 00:04:10 | 88,02 |
9 | M2 | 23 | 4 | Moravec Aleš | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:04:18 | 81,45 |
10 | M2 | 24 | 7 | Kubíček Kryštof | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:04:28 | 73,06 |
11 | M2 | 25 | 6 | Kubíček Ondřej | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:04:35 | 66,65 |
12 | M2 | 26 | 46 | Vašek Ranko | Jamné nad Orlicí | 00 | 00:04:38 | 64,39 |
13 | M2 | 27 | 9 | Hejkrlík Matěj | TJ Jiskra Králíky | 00 | 00:04:39 | 63,75 |
14 | M2 | 29 | 2 | Halanič Martin | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:05:10 | 37,40 |
15 | M2 | 30 | 58 | Coural Jaroslav | Jiskra Vír | 02 | 00:05:43 | 9,69 |
16 | M2 | 31 | 71 | Krejsa Josef | Nekoř | 02 | 00:06:08 | 0,00 |
17 | M2 | 32 | 35 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 00 | 00:06:16 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 4 | 14 | Čerenkova Petra | Atletika Rtyně | 99 | 00:03:32 | 107,93 |
2 | Ž3 | 7 | 98 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:03:43 | 97,97 |
3 | Ž3 | 8 | 22 | Faltusová Kateřina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:03:47 | 94,11 |
4 | Ž3 | 12 | 86 | Dvořáčková Lucie | AC Choceň | 98 | 00:03:53 | 88,71 |
5 | Ž3 | 22 | 31 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:04:15 | 68,70 |
6 | Ž3 | 28 | 24 | Šulcová Magda | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:04:39 | 46,91 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 17 | Kašpar Josef | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 99 | 00:03:21 | 107,62 |
2 | M3 | 2 | 10 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:03:29 | 99,93 |
3 | M3 | 5 | 99 | Gregora Jakub | Atletika Albrechtice | 98 | 00:03:36 | 92,45 |
4 | M3 | 9 | 33 | Valenta Adam | Atletika Jablonné nad Orlicí | 98 | 00:03:48 | 81,48 |
5 | M3 | 17 | 32 | Jirásek Miroslav | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:04:05 | 64,97 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 3 | 77 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:03:30 | 109,34 |
2 | ŽM | 6 | 18 | Couralová Simona | BATT Nové Město na Moravě | 96 | 00:03:38 | 102,18 |
3 | ŽM | 11 | 15 | Čerenková Denisa | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 96 | 00:03:53 | 88,48 |
4 | ŽM | 19 | 39 | Soldánová Beáta | TJ Svitavy | 97 | 00:04:08 | 75,31 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 66 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:05:31 | 111,26 |
2 | MM | 2 | 40 | Cvejn Jakub | Nekoř | 97 | 00:06:11 | 88,74 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 3 | 41 | Navrátilová Anežka | TJ - Svitavy | 95 | 00:06:30 | 102,31 |
2 | ŽS | 4 | 52 | Štanclová Eliška | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:06:39 | 97,69 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 2 | 19 | Pavel Jan | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 95 | 00:06:43 | 104,60 |
2 | MS | 3 | 53 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:06:51 | 100,65 |
3 | MS | 4 | 64 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:07:03 | 94,75 |
4 | MS | 7 | 97 | Kubelka Petr | Jiskra Ústí nad Orlicí | 95 | 00:07:38 | 77,95 |
5 | MS | 9 | 45 | Kaplan Jakub | Nekoř | 94 | 00:07:57 | 68,69 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 12 | 12 | Kožnarová Bára | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:08:23 | 106,99 |
2 | ŽD | 14 | 92 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:08:59 | 93,01 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 100 | Kubelka Tomáš | Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:06:32 | 113,37 |
2 | MD | 6 | 11 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:07:28 | 86,63 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 54 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:12:17 | - |
2 | MA | 2 | 82 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:13:32 | - |
3 | MA | 3 | 69 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:13:37 | - |
4 | MA | 4 | 76 | Bielčik Petr | Lichkov | 71 | 00:14:02 | - |
5 | MA | 6 | 20 | Berka Luděk | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 72 | 00:14:50 | - |
6 | MA | 7 | 72 | Kalous Petr | SK Žamberk | 77 | 00:15:09 | - |
7 | MA | 9 | 36 | Rozlívka Radek | Svitavy | 73 | 00:15:53 | - |
8 | MA | 11 | 81 | Gregora Zdenek | Lanškroun | 73 | 00:16:09 | - |
9 | MA | 15 | 44 | Borek Petr | Horní Čermná | 70 | 00:17:23 | - |
10 | MA | 18 | 65 | Dvořáček Jiří | Choceň | 74 | 00:20:50 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 5 | 83 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:14:33 | - |
2 | MB | 8 | 84 | Dostálek Petr | Viking Králiky | 67 | 00:15:10 | - |
3 | MB | 10 | 73 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:15:59 | - |
4 | MB | 12 | 88 | Krejsa Josef | Nekoř | 59 | 00:16:27 | - |
5 | MB | 13 | 74 | Smolák Petr | BKVM Vysoké Mýto | 64 | 00:16:57 | - |
6 | MB | 14 | 98 | Koblížek Jindřich | SK Žamberk | 48 | 00:17:21 | - |
7 | MB | 16 | 50 | Štancl Ladislav | BK Vysoké Mýto | 62 | 00:18:27 | - |
8 | MB | 17 | 78 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:20:16 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 8 | 68 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:07:41 | - |
2 | ZA | 10 | 67 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:08:12 | - |
3 | ZA | 13 | 30 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 79 | 00:08:52 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 5 | 70 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:07:25 | - |
2 | ZB | 11 | 80 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:08:18 | - |
3 | ZB | 15 | 48 | Nechvílová Miroslava | Choceň | 60 | 00:10:22 | - |
4 | ZB | 16 | 75 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 69 | 00:10:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 29 | Hermann Jakub | Atletika Jablonné nad Orlicí | 03 | 00:00:01 | - |
1 | Ž1 | 1 | 62 | Krejsa Filip | Nekoř | 05 | 00:00:01 | - |
2 | Ž1 | 3 | 34 | Rozlívka Vojtěch | Svitavy | 05 | 00:00:01 | - |
2 | M1 | 3 | 5 | Gregorová Michaela | Lanškroun | 04 | 00:00:01 | - |
3 | M1 | 5 | 55 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:01 | - |
3 | Ž1 | 5 | 49 | Smejkalová Lenka | Pardubice | 06 | 00:00:01 | - |
4 | Ž1 | 7 | 60 | Rousová Tereza | Klášterec nad Orlicí | 06 | 00:00:01 | - |
4 | M1 | 7 | 63 | Cvejnová Nela | Nekoř | 04 | 00:00:01 | - |
5 | M1 | 9 | 47 | Smejkalová Tereza | Pardubice | 03 | 00:00:01 | - |
5 | Ž1 | 9 | 57 | Reslerová Veronika | Lanškroun | 06 | 00:00:01 | - |
6 | Ž1 | 11 | 61 | Rous Matěj | Klášterec nad Orlicí | 07 | 00:00:01 | - |
6 | M1 | 11 | 43 | Borek Viktor | Horní Čermná | 04 | 00:00:01 | - |
7 | Ž1 | 13 | 56 | Brychta Jakub | Choceň | 08 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 38 | Navrátilová Darja | TJ - Svitavy | 01 | 00:01:51 | 102,61 |
2 | Ž2 | 2 | 8 | Gregorová Monika | Atletika Albrechtice | 00 | 00:01:52 | 99,53 |
3 | Ž2 | 3 | 13 | Kábrtová Pavla | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 00 | 00:01:53 | 97,85 |
4 | Ž2 | 4 | 51 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:01:59 | 87,06 |
5 | Ž2 | 5 | 79 | Hanušová Martina | AC Choceň | 01 | 00:02:00 | 86,27 |
6 | Ž2 | 6 | 21 | Abrahámová Tereza | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:02:00 | 85,27 |
7 | Ž2 | 7 | 26 | Šilarová Sabina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:02:01 | 84,60 |
8 | Ž2 | 8 | 42 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:02:56 | 0,00 |
9 | Ž2 | 9 | 1 | Novotná Michaela | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:03:05 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 66 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:05:31 | 111,26 |
2 | MM | 2 | 40 | Cvejn Jakub | Nekoř | 97 | 00:06:11 | 88,74 |
1 | ŽS | 3 | 41 | Navrátilová Anežka | TJ - Svitavy | 95 | 00:06:30 | 102,31 |
2 | ŽS | 4 | 52 | Štanclová Eliška | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:06:39 | 97,69 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 100 | Kubelka Tomáš | Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:06:32 | 113,37 |
1 | MS | 2 | 19 | Pavel Jan | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 95 | 00:06:43 | 104,60 |
2 | MS | 3 | 53 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:06:51 | 100,65 |
3 | MS | 4 | 64 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:07:03 | 94,75 |
1 | ZB | 5 | 70 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:07:25 | - |
2 | MD | 6 | 11 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:07:28 | 86,63 |
4 | MS | 7 | 97 | Kubelka Petr | Jiskra Ústí nad Orlicí | 95 | 00:07:38 | 77,95 |
1 | ZA | 8 | 68 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:07:41 | - |
5 | MS | 9 | 45 | Kaplan Jakub | Nekoř | 94 | 00:07:57 | 68,69 |
2 | ZA | 10 | 67 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:08:12 | - |
2 | ZB | 11 | 80 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:08:18 | - |
1 | ŽD | 12 | 12 | Kožnarová Bára | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:08:23 | 106,99 |
3 | ZA | 13 | 30 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 79 | 00:08:52 | - |
2 | ŽD | 14 | 92 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:08:59 | 93,01 |
3 | ZB | 15 | 48 | Nechvílová Miroslava | Choceň | 60 | 00:10:22 | - |
4 | ZB | 16 | 75 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 69 | 00:10:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 54 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:12:17 | - |
2 | MA | 2 | 82 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:13:32 | - |
3 | MA | 3 | 69 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:13:37 | - |
4 | MA | 4 | 76 | Bielčik Petr | Lichkov | 71 | 00:14:02 | - |
1 | MB | 5 | 83 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:14:33 | - |
5 | MA | 6 | 20 | Berka Luděk | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 72 | 00:14:50 | - |
6 | MA | 7 | 72 | Kalous Petr | SK Žamberk | 77 | 00:15:09 | - |
2 | MB | 8 | 84 | Dostálek Petr | Viking Králiky | 67 | 00:15:10 | - |
7 | MA | 9 | 36 | Rozlívka Radek | Svitavy | 73 | 00:15:53 | - |
3 | MB | 10 | 73 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:15:59 | - |
8 | MA | 11 | 81 | Gregora Zdenek | Lanškroun | 73 | 00:16:09 | - |
4 | MB | 12 | 88 | Krejsa Josef | Nekoř | 59 | 00:16:27 | - |
5 | MB | 13 | 74 | Smolák Petr | BKVM Vysoké Mýto | 64 | 00:16:57 | - |
6 | MB | 14 | 98 | Koblížek Jindřich | SK Žamberk | 48 | 00:17:21 | - |
9 | MA | 15 | 44 | Borek Petr | Horní Čermná | 70 | 00:17:23 | - |
7 | MB | 16 | 50 | Štancl Ladislav | BK Vysoké Mýto | 62 | 00:18:27 | - |
8 | MB | 17 | 78 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:20:16 | - |
10 | MA | 18 | 65 | Dvořáček Jiří | Choceň | 74 | 00:20:50 | - |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.