Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Nekořský kros

29.5.2011, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Nekořský kros
  • datum konání: 29.5.2011
  • zobrazeno již 14x

Sociální sítě

Místo konání

stadion v Nekoři
9:30 - 11:40 hodin

Přihlášky

od 8:45 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 30 Kč

Popis tratě

délka: 3,4 km a méně

Ceny pro vítěze

První tři v každé kategorii obdrží věcné ceny a diplomy.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Josef Krejsa
tel. 605 956 204

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
31.5.2020Nekořský kros-
19.5.2019Nekořský kros128
20.5.2018Nekořský kros161
21.5.2017Nekořský kros146
22.5.2016Nekořský kros113
24.5.2015Nekořský kros195
25.5.2014Nekořský kros171
26.5.2013Nekořský kros175
27.5.2012Nekořský kros149
30.5.2010Nekořský kros142
24.5.2009Nekořský kros92
25.5.2008Nekořský běh103
27.5.2007Nekořský kros86
28.5.2006Nekořský kros47
29.5.2005Nekořský kros81
23.5.2004Nekořský kros71
24.5.2003Nekořský kros v Nekoři, 4. ročník89

Statistika závodu Nekořský kros

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 1949

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Bielčik Jindřich4014
Matyášová Jana6513
Borek Viktor0412
Nechvíl Petr9111
Borková Agáta0210
Gregora Filip0210
Smolák Petr9410
Dostálek Petr6710
Smoláková Valérie9310
Smoláková Jiřina699
Sadílek Ota469
Borek Petr709
Krejčí Stanislav639
Smoláková Alexandra989
Gregorová Michaela048
Jadrný Lubomír738
Gregorová Monika008
Sontáková Lenka918
Marhold Petr788
Abrahám Luděk028
Nechvílová Miroslava608
Sejkorová Lenka638
Gregora Jan008
Vondra Vojtěch988
Jandejsek Zdeněk618
Krátký Luboš627
Koblížek Jindřich487
Buriánek Roman657
Krejsa Josef597
Dostálek Vojtěch027
Smoláková Dominika007
Moskvová Agáta057
Krejčí Stanislav917
Šilarová Michaela017
Kubelka Petr956
Burešová Markéta046
Krátká Anna696
Borková Adéla756
Hrdina Pavel886
Kačerovský Michal986
Mikysková Svatava036
Boháč Pankrác066
Večeř Petr996
Bielčik Petr716
Kumpoštová Andrea056
Gregora Zdenek736
Hanáková Klára026
Bezstarosti Jan946
Novotná Michaela016
Navrátilová Darja016

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní děti (trať 120 m)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Nejmladší žáci I (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1149Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:48115,38
2M1633Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:55109,72
3M13628Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:04:3874,90
4M13737Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:04:4370,85
5M1388Němec JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:04:4767,61
6M13923Rupeš RostislavTJ Sokol Nekoř0300:04:4866,80
7M14162Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:05:0057,09
8M14344Hovorka MatoušTJ Jaroměř0400:05:1544,94
9M14488Lána JanSpartak OEZ Letohrad0200:05:1941,70
10M14589Moravec Jan-0200:05:2239,27
11M14645Jaroš PavelTJ Jaroměř0200:05:2338,46
12M14740Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:05:2536,84
13M14893Kosek LukášTJ Sokol Nekoř0300:05:3330,36
14M14987Patočka JakubSpartak OEZ Letohrad0200:05:3429,55
15M150114Pomikálek ŠtěpánTJ Sokol Nekoř0200:05:5512,55
16M15191Krejsa JosefTJ Sokol Nekoř0200:06:073,00
Nejmladší žákyně I (trať 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z112Pourová AlžbětaTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:02:05105,70
2Z1257Škrabalová KristýnaLinhartice0200:02:08101,04
3Z1317Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:02:1393,26
4Z1453Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová0200:02:2082,38
5Z1538Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:2279,27
5Z15105Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:02:2279,27
7Z1720Stříhavková EliškaAC Choceň0200:02:2771,50
8Z1814Burešová MarkétaČeská Třebová Parník0400:02:3460,62
8Z1875Kerschbaumová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:02:3460,62
10Z11056Smejkalová TerezaPardubice0300:02:4248,19
11Z11146Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:02:4543,52
12Z11292Lauterbachová NikolaAtletika Žamberk0300:02:5527,98
Nejmladší žáci II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M243Petiška VojtěchTJ Sokol Atletika Jaroměř0000:03:54106,08
2M271Mervart VojtěchTJ Sokol Atletika Jaroměř0000:04:0497,79
3M2919Stříhavka JindřichAC Choceň0000:04:0696,13
4M21225Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:04:0993,65
5M21452Gregora JanAtletika Albrechtice0000:04:1291,16
6M21876Navrátil JonášTJ Svitavy0100:04:1687,85
7M2207Porubek JakubTJ Sokol Atletika0000:04:1886,19
7M22039Fišer VojtěchAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:1886,19
9M22842Hřivna DavidSokol Jaroměř0100:04:2580,39
10M23186Strnad AdamSpartak OEZ Letohrad0000:04:3274,59
11M23443Hovorka VojtěchTJ Jaroměř0100:04:3671,27
Nejmladší žákyně II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2747Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:04102,16
2Z21031Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:0799,73
3Z21270Mikulová KarolínaSpartak OEZ Letohrad0100:04:0998,11
4Z21526Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:04:1394,86
4Z215106Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:04:1394,86
6Z21973Smrčková NatálieSpatak OEZ Letohrad0100:04:1791,62
7Z22430Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:2089,19
8Z22536Hlávková KateřinaSlatina nad Zdobnicí0100:04:2287,57
9Z22696Frydrychová EliškaAC Choceň0100:04:2485,95
9Z22629Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:04:2485,95
11Z23074Šilarová MichaelaSpartak OEZ Letohrad0100:04:3081,08
12Z23299Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:04:3378,65
13Z23572Krulíková ŽanetaSpartak OEZ Letohrad0100:04:3775,41
14Z24048Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:04:5560,81
15Z24271Filipovová NatálieSpartak OEZ Letohrad0100:05:1346,22
16Z25278Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:08:073,00
Mladší žáci (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3150Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:05:11106,03
2M3251Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:05:2299,17
3M3382Papáček OndřejSpartak OEZ Letohrad9900:05:2994,80
4M34108Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:3491,68
5M3565Vilímek VáclavAC Choceň9800:05:4485,45
6M3684Macháček VojtěchSpartak OEZ Letohrad9900:05:4584,82
7M3783Večeř PetrSpartak OEZ Letohrad9900:05:5777,34
7M3781Karlík MikulášSpartak OEZ Letohrad9900:05:5777,34
9M399Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:06:0472,97
10M31035Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:06:0870,48
11M31179Valenta AdamSpartak OEZ Letohrad9800:06:1267,98
12M312118Bednář MartinZŠ Dolní Čermná9800:06:2460,50
13M31316Kučera MartinTJ Svitavy9900:06:3354,89
14M31485Moravec JakubSpartak OEZ Letohrad9900:06:4845,53
Mladší žákyně (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z32100Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:49102,59
2Z336Hypešová NatálieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:03:5399,14
3Z344Suchánková NikolTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:03:5498,28
4Z3105Rudolfská DominikaTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:04:0787,07
5Z31563Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:1381,90
6Z32067Mikulová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9800:04:1877,59
7Z32397Truhlářová LucieSokol Atletika Jaroměř9900:04:1976,72
8Z32869Snítilová ZuzanaSpartak OEZ Letohrad9900:04:2571,55
9Z33368Joštová KristýnaSpartak OEZ Letohrad9800:04:3463,79
Starší žáci (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M44124Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:07:16107,79
2M4510Mojžíš DominikTJ Sokol Atletika Jaroměř9700:07:32100,73
3M4811Petiška OndřejTJ Sokol Atletika Jaroměř9700:07:5391,48
Starší žákyně (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41566Fajfrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9700:08:16100,00
Junioři (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1151Cink MartinÚstí nad Orlicí9400:06:37111,40
2MJ2103Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:48106,18
3MJ3119Bednář PetrDolní Čermná9300:06:59109,33
4MJ612Lux JanTJ Sokol Nekoř9400:07:3882,42
5MJ7104Chalupný VáclavTJ Sokol Hradec Králové9300:07:4090,67
6MJ2055Bezstarosti JanTJ Sokol Nekoř9400:09:5616,86
Juniorky (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ9116Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:08:03115,88
2ZJ12101Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:09:0393,01
3ZJ1432Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9300:09:0891,11
4ZJ21126Rokosz BeataULKS Bystrzyca KC9200:10:0967,85
5ZJ2634Vodehnalová MartinaLetohradské soukromé gymnázium9500:10:54106,22
6ZJ29158Jandejsková HanaStudené9400:11:3693,78
Muži A (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1168Řemínek MatějTJ Jiskra Litomyšl8600:12:45104,43
2MA2127Schejbal OldřichOlfinCar Vella Trutnov9100:13:0998,30
3MA3110Nechvíl PetrAC Choceň9100:13:1397,27
4MA4142Miřejovský JiříVencl Team Ústí nad Orlicí7900:13:2793,69
5MA5146Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:13:4589,09
6MA6122Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:13:5985,51
7MA927Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:14:2578,87
8MA11112Jadrný LubomírVencl Tým Ústí nad Orlicí7300:14:3177,33
9MA12166Šutera JosefAtletika Polička7900:14:4174,78
10MA13140Buriánek TomášSki Klub Česká Třebová8900:14:4274,52
11MA15136Živný MarekOrel Orlice9100:15:0967,62
12MA16155Kosek ŠtěpánStudené Crew8900:15:1167,11
13MA17148Gregora ZdenekLanškroun7300:15:2364,04
14MA18156Purkert MartinStudené Crew9000:15:3062,25
15MA19150Hartman KarelOMT Pardubice7700:15:3760,46
16MA22133Marhold LubošChoceň7700:16:1151,77
17MA25132Marhold PetrChoceň7800:16:4343,59
18MA29121Faltus JiříOEZ Letohrad8100:17:1435,66
19MA34154Mikula PetrStudené Crew9100:17:3829,53
20MA3559Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:17:4627,48
21MA36130Boháč JaroslavPolička8500:17:5425,44
22MA38163Kalous PetrSK Žamberk7700:18:2617,26
23MA41170Dušek TomášBrzdy Horní Čermná8200:19:543,00
24MA45153Vacek JiříJablonné nad Orlicí8700:25:003,00
Muži B (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB7149Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:14:19101,00
2MB8138Buriánek RomanČeská Třebová6500:14:22100,31
3MB1021Stříhavka JindřichAC Choceň7100:14:2998,69
4MB23143Dostálek PetrASPV Těchonín6700:16:1973,20
5MB2413Pour JiříTJ Sokol Atletika Jaroměř7000:16:2671,58
6MB3141Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:17:1660,00
7MB33107Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:17:2757,45
Muži C (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC14144Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:14:56109,23
2MC20165Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:15:5297,30
3MC21129Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:16:1093,47
4MC2661Krejsa JosefTJ Sokol Nekoř5900:16:4685,81
5MC28160Jandejsek ZdeněkStudené6100:17:0282,40
6MC32169Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:17:1878,99
7MC40141Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:18:5857,70
Muži D (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD27167Červ MiloslavAtletika Polička5000:16:58106,16
2MD29117Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:17:14103,11
3MD37159Leicht JiříASPV Těchonín4900:18:1990,73
4MD39157Krumer MiroslavOstrov4900:18:3986,92
5MD42128Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:20:0969,79
6MD43152Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:20:3864,27
7MD44147Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:22:5039,13
Muži E (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME22135Bielčik JindřichLichkov4000:10:15130,03
2ME25145Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:10:50120,36
3ME31164Kalousek JanŽamberk4100:15:0649,61
4ME32131Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:18:363,00
Ženy A (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1122Stříhavková PetraAC Choceň7900:08:48107,30
2ZA15134Marholdová LucieChoceň8300:09:1099,27
3ZA1794Lauterbachová LucieTJ Sokol Žamber8100:09:2693,43
4ZA18161Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:09:2992,34
5ZA26125Leszczynska DominikaULKS Bystrzica Klodzka8400:10:5461,31
Ženy B (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB10137Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:08:10125,31
2ZB13102Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:09:04107,94
3ZB19162Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:09:4992,06
4ZB24139Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:10:4171,48
Ženy C (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC16171Hyláková DanaVyškov6100:09:12103,21
2ZC23123Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:10:22100,00
3ZC28111Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:11:1360,07
4ZC30113Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:4449,02
Trať 500 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z112Pourová AlžbětaTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:02:05105,70
2Z1257Škrabalová KristýnaLinhartice0200:02:08101,04
3Z1317Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:02:1393,26
4Z1453Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová0200:02:2082,38
5Z1538Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:2279,27
5Z15105Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:02:2279,27
7Z1720Stříhavková EliškaAC Choceň0200:02:2771,50
8Z1814Burešová MarkétaČeská Třebová Parník0400:02:3460,62
8Z1875Kerschbaumová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:02:3460,62
10Z11056Smejkalová TerezaPardubice0300:02:4248,19
11Z11146Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:02:4543,52
12Z11292Lauterbachová NikolaAtletika Žamberk0300:02:5527,98
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1149Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:48115,38
1Z32100Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:49102,59
2Z336Hypešová NatálieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:03:5399,14
1M243Petiška VojtěchTJ Sokol Atletika Jaroměř0000:03:54106,08
3Z344Suchánková NikolTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:03:5498,28
2M1633Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:55109,72
2M271Mervart VojtěchTJ Sokol Atletika Jaroměř0000:04:0497,79
1Z2747Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:04102,16
3M2919Stříhavka JindřichAC Choceň0000:04:0696,13
2Z21031Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:0799,73
4Z3105Rudolfská DominikaTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:04:0787,07
3Z21270Mikulová KarolínaSpartak OEZ Letohrad0100:04:0998,11
4M21225Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:04:0993,65
5M21452Gregora JanAtletika Albrechtice0000:04:1291,16
5Z31563Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:1381,90
4Z21526Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:04:1394,86
4Z215106Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:04:1394,86
6M21876Navrátil JonášTJ Svitavy0100:04:1687,85
6Z21973Smrčková NatálieSpatak OEZ Letohrad0100:04:1791,62
6Z32067Mikulová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9800:04:1877,59
7M2207Porubek JakubTJ Sokol Atletika0000:04:1886,19
7M22039Fišer VojtěchAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:1886,19
7Z32397Truhlářová LucieSokol Atletika Jaroměř9900:04:1976,72
7Z22430Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:2089,19
8Z22536Hlávková KateřinaSlatina nad Zdobnicí0100:04:2287,57
9Z22696Frydrychová EliškaAC Choceň0100:04:2485,95
9Z22629Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:04:2485,95
8Z32869Snítilová ZuzanaSpartak OEZ Letohrad9900:04:2571,55
9M22842Hřivna DavidSokol Jaroměř0100:04:2580,39
11Z23074Šilarová MichaelaSpartak OEZ Letohrad0100:04:3081,08
10M23186Strnad AdamSpartak OEZ Letohrad0000:04:3274,59
12Z23299Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:04:3378,65
9Z33368Joštová KristýnaSpartak OEZ Letohrad9800:04:3463,79
11M23443Hovorka VojtěchTJ Jaroměř0100:04:3671,27
13Z23572Krulíková ŽanetaSpartak OEZ Letohrad0100:04:3775,41
3M13628Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:04:3874,90
4M13737Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:04:4370,85
5M1388Němec JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:04:4767,61
6M13923Rupeš RostislavTJ Sokol Nekoř0300:04:4866,80
14Z24048Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:04:5560,81
7M14162Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:05:0057,09
15Z24271Filipovová NatálieSpartak OEZ Letohrad0100:05:1346,22
8M14344Hovorka MatoušTJ Jaroměř0400:05:1544,94
9M14488Lána JanSpartak OEZ Letohrad0200:05:1941,70
10M14589Moravec Jan-0200:05:2239,27
11M14645Jaroš PavelTJ Jaroměř0200:05:2338,46
12M14740Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:05:2536,84
13M14893Kosek LukášTJ Sokol Nekoř0300:05:3330,36
14M14987Patočka JakubSpartak OEZ Letohrad0200:05:3429,55
15M150114Pomikálek ŠtěpánTJ Sokol Nekoř0200:05:5512,55
16M15191Krejsa JosefTJ Sokol Nekoř0200:06:073,00
16Z25278Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:08:073,00
Trať 1,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3150Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:05:11106,03
2M3251Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:05:2299,17
3M3382Papáček OndřejSpartak OEZ Letohrad9900:05:2994,80
4M34108Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:3491,68
5M3565Vilímek VáclavAC Choceň9800:05:4485,45
6M3684Macháček VojtěchSpartak OEZ Letohrad9900:05:4584,82
7M3783Večeř PetrSpartak OEZ Letohrad9900:05:5777,34
7M3781Karlík MikulášSpartak OEZ Letohrad9900:05:5777,34
9M399Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:06:0472,97
10M31035Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:06:0870,48
11M31179Valenta AdamSpartak OEZ Letohrad9800:06:1267,98
12M312118Bednář MartinZŠ Dolní Čermná9800:06:2460,50
13M31316Kučera MartinTJ Svitavy9900:06:3354,89
14M31485Moravec JakubSpartak OEZ Letohrad9900:06:4845,53
1Z41566Fajfrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9700:08:16100,00
Trať 1,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1151Cink MartinÚstí nad Orlicí9400:06:37111,40
2MJ2103Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:48106,18
3MJ3119Bednář PetrDolní Čermná9300:06:59109,33
1M44124Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:07:16107,79
2M4510Mojžíš DominikTJ Sokol Atletika Jaroměř9700:07:32100,73
4MJ612Lux JanTJ Sokol Nekoř9400:07:3882,42
5MJ7104Chalupný VáclavTJ Sokol Hradec Králové9300:07:4090,67
3M4811Petiška OndřejTJ Sokol Atletika Jaroměř9700:07:5391,48
1ZJ9116Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:08:03115,88
1ZB10137Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:08:10125,31
1ZA1122Stříhavková PetraAC Choceň7900:08:48107,30
2ZJ12101Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:09:0393,01
2ZB13102Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:09:04107,94
3ZJ1432Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9300:09:0891,11
2ZA15134Marholdová LucieChoceň8300:09:1099,27
1ZC16171Hyláková DanaVyškov6100:09:12103,21
3ZA1794Lauterbachová LucieTJ Sokol Žamber8100:09:2693,43
4ZA18161Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:09:2992,34
3ZB19162Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:09:4992,06
6MJ2055Bezstarosti JanTJ Sokol Nekoř9400:09:5616,86
4ZJ21126Rokosz BeataULKS Bystrzyca KC9200:10:0967,85
1ME22135Bielčik JindřichLichkov4000:10:15130,03
2ZC23123Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:10:22100,00
4ZB24139Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:10:4171,48
2ME25145Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:10:50120,36
5ZJ2634Vodehnalová MartinaLetohradské soukromé gymnázium9500:10:54106,22
5ZA26125Leszczynska DominikaULKS Bystrzica Klodzka8400:10:5461,31
3ZC28111Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:11:1360,07
6ZJ29158Jandejsková HanaStudené9400:11:3693,78
4ZC30113Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:4449,02
3ME31164Kalousek JanŽamberk4100:15:0649,61
4ME32131Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:18:363,00
Trať 3,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1168Řemínek MatějTJ Jiskra Litomyšl8600:12:45104,43
2MA2127Schejbal OldřichOlfinCar Vella Trutnov9100:13:0998,30
3MA3110Nechvíl PetrAC Choceň9100:13:1397,27
4MA4142Miřejovský JiříVencl Team Ústí nad Orlicí7900:13:2793,69
5MA5146Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:13:4589,09
6MA6122Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:13:5985,51
1MB7149Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:14:19101,00
2MB8138Buriánek RomanČeská Třebová6500:14:22100,31
7MA927Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:14:2578,87
3MB1021Stříhavka JindřichAC Choceň7100:14:2998,69
8MA11112Jadrný LubomírVencl Tým Ústí nad Orlicí7300:14:3177,33
9MA12166Šutera JosefAtletika Polička7900:14:4174,78
10MA13140Buriánek TomášSki Klub Česká Třebová8900:14:4274,52
1MC14144Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:14:56109,23
11MA15136Živný MarekOrel Orlice9100:15:0967,62
12MA16155Kosek ŠtěpánStudené Crew8900:15:1167,11
13MA17148Gregora ZdenekLanškroun7300:15:2364,04
14MA18156Purkert MartinStudené Crew9000:15:3062,25
15MA19150Hartman KarelOMT Pardubice7700:15:3760,46
2MC20165Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:15:5297,30
3MC21129Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:16:1093,47
16MA22133Marhold LubošChoceň7700:16:1151,77
4MB23143Dostálek PetrASPV Těchonín6700:16:1973,20
5MB2413Pour JiříTJ Sokol Atletika Jaroměř7000:16:2671,58
17MA25132Marhold PetrChoceň7800:16:4343,59
4MC2661Krejsa JosefTJ Sokol Nekoř5900:16:4685,81
1MD27167Červ MiloslavAtletika Polička5000:16:58106,16
5MC28160Jandejsek ZdeněkStudené6100:17:0282,40
2MD29117Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:17:14103,11
18MA29121Faltus JiříOEZ Letohrad8100:17:1435,66
6MB3141Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:17:1660,00
6MC32169Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:17:1878,99
7MB33107Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:17:2757,45
19MA34154Mikula PetrStudené Crew9100:17:3829,53
20MA3559Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:17:4627,48
21MA36130Boháč JaroslavPolička8500:17:5425,44
3MD37159Leicht JiříASPV Těchonín4900:18:1990,73
22MA38163Kalous PetrSK Žamberk7700:18:2617,26
4MD39157Krumer MiroslavOstrov4900:18:3986,92
7MC40141Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:18:5857,70
23MA41170Dušek TomášBrzdy Horní Čermná8200:19:543,00
5MD42128Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:20:0969,79
6MD43152Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:20:3864,27
7MD44147Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:22:5039,13
24MA45153Vacek JiříJablonné nad Orlicí8700:25:003,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1168Řemínek MatějTJ Jiskra Litomyšl8600:12:45104,43
2MA2127Schejbal OldřichOlfinCar Vella Trutnov9100:13:0998,30
3MA3110Nechvíl PetrAC Choceň9100:13:1397,27
4MA4142Miřejovský JiříVencl Team Ústí nad Orlicí7900:13:2793,69
5MA5146Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:13:4589,09
6MA6122Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:13:5985,51
7MB7149Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:14:1980,40
8MB8138Buriánek RomanČeská Třebová6500:14:2279,63
9MA927Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:14:2578,87
10MB1021Stříhavka JindřichAC Choceň7100:14:2977,84
11MA11112Jadrný LubomírVencl Tým Ústí nad Orlicí7300:14:3177,33
12MA12166Šutera JosefAtletika Polička7900:14:4174,78
13MA13140Buriánek TomášSki Klub Česká Třebová8900:14:4274,52
14MC14144Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:14:5670,94
15MA15136Živný MarekOrel Orlice9100:15:0967,62
16MA16155Kosek ŠtěpánStudené Crew8900:15:1167,11
17MA17148Gregora ZdenekLanškroun7300:15:2364,04
18MA18156Purkert MartinStudené Crew9000:15:3062,25
19MA19150Hartman KarelOMT Pardubice7700:15:3760,46
20MC20165Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:15:5256,63
21MC21129Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:16:1052,02
22MA22133Marhold LubošChoceň7700:16:1151,77
23MB23143Dostálek PetrASPV Těchonín6700:16:1949,72
24MB2413Pour JiříTJ Sokol Atletika Jaroměř7000:16:2647,93
25MA25132Marhold PetrChoceň7800:16:4343,59
26MC2661Krejsa JosefTJ Sokol Nekoř5900:16:4642,82
27MD27167Červ MiloslavAtletika Polička5000:16:5839,75
28MC28160Jandejsek ZdeněkStudené6100:17:0238,73
29MA29121Faltus JiříOEZ Letohrad8100:17:1435,66
29MD29117Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:17:1435,66
31MB3141Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:17:1635,15
32MC32169Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:17:1834,64
33MB33107Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:17:2732,34
34MA34154Mikula PetrStudené Crew9100:17:3829,53
35MA3559Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:17:4627,48
36MA36130Boháč JaroslavPolička8500:17:5425,44
37MD37159Leicht JiříASPV Těchonín4900:18:1919,05
38MA38163Kalous PetrSK Žamberk7700:18:2617,26
39MD39157Krumer MiroslavOstrov4900:18:3913,93
40MC40141Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:18:589,08
41MA41170Dušek TomášBrzdy Horní Čermná8200:19:543,00
42MD42128Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:20:093,00
43MD43152Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:20:383,00
44MD44147Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:22:503,00
45MA45153Vacek JiříJablonné nad Orlicí8700:25:003,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ9116Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:08:03106,93
2ZB10137Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:08:10104,13
3ZA1122Stříhavková PetraAC Choceň7900:08:4888,94
4ZJ12101Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:09:0382,94
5ZB13102Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:09:0482,54
6ZJ1432Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9300:09:0880,95
7ZA15134Marholdová LucieChoceň8300:09:1080,15
8ZC16171Hyláková DanaVyškov6100:09:1279,35
9ZA1794Lauterbachová LucieTJ Sokol Žamber8100:09:2673,75
10ZA18161Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:09:2972,55
11ZB19162Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:09:4964,56
12ZJ21126Rokosz BeataULKS Bystrzyca KC9200:10:0956,56
13ZC23123Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:10:2251,37
14ZB24139Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:10:4143,77
15ZA26125Leszczynska DominikaULKS Bystrzica Klodzka8400:10:5438,57
15ZJ2634Vodehnalová MartinaLetohradské soukromé gymnázium9500:10:5438,57
17ZC28111Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:11:1330,98
18ZJ29158Jandejsková HanaStudené9400:11:3621,79
19ZC30113Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:4418,59

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód