Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Nekořský kros

2.6.2024, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Nekořský kros
  • datum konání: 2.6.2024
  • zobrazeno již 336x
  • místo konání: hřiště v Nekoři
  • GPS: 50.0598128N, 16.5462469E

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Mapa konání závodu

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.5.2023Nekořský kros100
29.5.2022Nekořský kros156
30.5.2021Nekořský kros-
31.5.2020Nekořský kros-
19.5.2019Nekořský kros128
20.5.2018Nekořský kros161
21.5.2017Nekořský kros146
22.5.2016Nekořský kros113
24.5.2015Nekořský kros195
25.5.2014Nekořský kros171
26.5.2013Nekořský kros175
27.5.2012Nekořský kros149
29.5.2011Nekořský kros156
30.5.2010Nekořský kros142
24.5.2009Nekořský kros92
25.5.2008Nekořský běh103
27.5.2007Nekořský kros86
28.5.2006Nekořský kros47
29.5.2005Nekořský kros81
23.5.2004Nekořský kros71
24.5.2003Nekořský kros v Nekoři, 4. ročník89

Statistika závodu Nekořský kros

  • ročníků: 22
  • závodníků na všech ročnících: 2361

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Bielčik Jindřich4016
Matyášová Jana6515
Borek Viktor0414
Dostálek Petr6713
Borek Petr7012
Sontáková Lenka9111
Nechvíl Petr9111
Gregora Filip0210
Smoláková Valérie9310
Borková Agáta0210
Jandejsek Zdeněk6110
Buriánek Roman6510
Sadílek Ota4610
Smolák Petr9410
Krejčí Stanislav639
Nechvílová Miroslava609
Smoláková Alexandra989
Dostálek Vojtěch029
Smoláková Jiřina699
Krátký Luboš629
Vondra Vojtěch988
Gregorová Monika008
Gregora Jan008
Moskvová Agáta058
Gregorová Michaela048
Kubišta Oto538
Marhold Petr788
Jadrný Lubomír738
Abrahám Luděk028
Sejkorová Lenka638
Krejčí Stanislav917
Krejsa Josef597
Koblížek Jindřich487
Grätz Luděk587
Šilarová Michaela017
Smoláková Dominika007
Derková Martina016
Krátká Anna696
Bielčik Petr716
Mikyska Tomáš006
Mikulová Karolína016
Borková Adéla756
Navrátilová Darja016
Kubelka Tomáš936
Bureš Martin746
Boháč Pankrác066
Hrdina Pavel886
Marholdová Lucie836
Novotná Michaela016
Mlynář Vojtěch986

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1421Šípek OndřejTJ Sokol Nekoř1500:04:14104,00
2M1634Malátek VítekAtletika Dlouhá Třebová1600:04:2398,46
3M1761Čanda KryštofTJ Spartak Letohrad1500:04:2497,06
4M1820Kovář FilipTJ Dlouhá Třebová1600:04:2794,88
5M11243Friml AdamTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:04:3492,13
6M11436Anikieiev SašaAtletika Žamberk1600:04:3790,94
7M11742Bříza DavidTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:04:4488,19
8M12126Koukola Matěj-1500:05:5759,45
9M12221Šípek OndřejTJ Sokol Nekoř1500:08:563,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1162Nováčková KateřinaAC Choceň1500:02:18104,00
2Z1252Koblížková TerezaNekoř1500:02:2894,75
3Z1349Přibylová AgátaTJ Spartak Letohrad1500:02:3092,30
4Z1419Gregušová KláraTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1600:02:3289,86
5Z1550Langková JolanaAtletika Žamberk1600:02:4282,61
6Z1633Malátková VeronikaAtletika Žamberk1600:02:4381,88
7Z1759Kaválková NikolaSDH Nekoř1500:03:2750,00
Nejmladší žáci II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2218Kovář MatyášTJ Dlouhá Třebová1400:04:04104,00
2M2532Malátek MatějAtletika Žamberk1400:04:1697,08
3M21017Faltus FrantišekTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:04:2891,16
4M21155Hartman TomášTJ Spartak Letohrad1400:04:3388,11
5M22064Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek1300:05:4259,84
Nejmladší žákyně II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2316Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:04:10104,00
2Z21351Koblížková JohanaNekoř1300:04:3592,00
3Z21448Novotná RozárieNekoř 3351400:04:3790,20
4Z21863Fliedrová KarolínaF-Bike klub Sádek1300:04:5781,20
Mladší žáci (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3312Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:08:00104,00
2M3454Katzer TomášSpartak Letohrad1200:08:3594,71
3M3645Novotný JanNekoř1100:09:0587,46
Mladší žákyně (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3113Letenská Lucie NelaZŠ Solnice1100:03:49104,00
2Z3815Kovářová MagdalénaTJ Dlouhá Třebová1200:04:2785,41
3Z31644Frimlová NikolTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:04:4377,42
4Z31914Dostálková Barbora AnnaMy od Kopřivy1200:05:0666,38
Starší žáci (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M419Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:07:04104,00
2M4910Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1000:09:2069,92
Starší žákyně (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4565Fliedrová AdélaF-Bike klub Sádek1000:08:44104,00
2Z4811Faltusová ŠtěpánkaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1000:09:1995,32
Dorostenci (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5187Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:13:45104,00
2M5586Matějíček ŠtěpánOrel Dolní Dobrouč0700:14:4794,48
3M5685Šolc AntonínOrel Dolní Čermná0800:14:5792,27
4M51830Schless PatrikLetohrad0700:17:1574,55
Dorostenky (trať 1,7 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1067Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:15:44104,00
Juniorky 18-19 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ266Čípová AnetaAK ISCAREX Česká Třebová0600:07:53104,00
Muži A 20-39 let (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA288Kubišta MichalLetohrad9000:13:48104,00
2MA378Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:14:0799,71
3MA78Kovář LukášVencl Tým / TJ Dlouhá Třebová8700:15:0292,06
4MA1231Holovský JakubAtletika Žamberk8600:15:5684,54
5MA1683Radiměřský KarelAK ISCAREX Česká Třebová8700:16:4978,14
6MA1927Šípek VladimírTJ Sokol Nekoř8500:17:2274,15
7MA2496Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:20:0254,83
Muži B 40-49 let (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB469Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek7600:14:30104,00
2MB879Šimek PetrVencl Tým/www.zeleneudoli.cz7700:15:0398,21
3MB970Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:15:0796,75
4MB1490Hůlka RadekČeská Třebová8000:16:4085,06
5MB1594Pospíšil PetrTJ Jakl Karviná7900:16:4384,71
Muži C 50-59 let (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1174Dusil MartinVamberk7400:15:48104,00
2MC132Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:16:00100,73
3MC1781Simon PetrBKS Polička7200:16:5394,14
4MC203Dostálek PetrMy od Kopřivy6700:17:2789,56
5MC2289Kaplan PetrŠedivec7200:18:2783,23
6MC2595Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:0354,11
Muži D 60-69 let (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2175Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:17:51104,00
2MD2391Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:18:5596,02
3MD2693Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:24:4062,81
Muži E 70 let a starší (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME141Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:09:50104,00
2ME2273Ráb PavelČeská Třebová5200:10:3195,05
3ME2592Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:12:1576,42
4ME2668Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:14:4749,66
5ME2797Bielčik JindřichLichkov4000:17:2522,88
Ženy A 20-34 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA772Šebková MartinaAK ISCAREX Česká Třebová9200:09:07104,00
2ZA1198Goňová NikolaOB Žamberk9700:09:3397,25
3ZA1677Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:09:5692,04
4ZA1753Chmelíčková ZuzanaFubo racing team0200:10:0389,76
Ženy B 35-44 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB107Kovářová MarieTJ Dlouhá Třebová8500:09:27104,00
2ZB136Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:09:4598,83
3ZB1571Fliedrová ZdenkaF-bike klub Sádek8000:09:5396,41
Ženy C 45-54 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1299Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:09:37104,00
2ZC18100Jarešová RadmilaKUS Jablonné nad Orlicí7600:10:0497,32
3ZC2082Simonová JanaBKS Polička7500:10:2492,85
4ZC2380Dvořáková AdélaSK8 Slalom Polička7600:11:1183,71
Ženy D 55 let a starší (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1976Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:10:23104,00
2ZD2184Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:10:26101,52
3ZD234Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:11:1193,30
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1162Nováčková KateřinaAC Choceň1500:02:18104,00
2Z1252Koblížková TerezaNekoř1500:02:2894,75
3Z1349Přibylová AgátaTJ Spartak Letohrad1500:02:3092,30
4Z1419Gregušová KláraTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1600:02:3289,86
5Z1550Langková JolanaAtletika Žamberk1600:02:4282,61
6Z1633Malátková VeronikaAtletika Žamberk1600:02:4381,88
7Z1759Kaválková NikolaSDH Nekoř1500:03:2750,00
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3113Letenská Lucie NelaZŠ Solnice1100:03:49104,00
1M2218Kovář MatyášTJ Dlouhá Třebová1400:04:04104,00
1Z2316Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:04:10104,00
1M1421Šípek OndřejTJ Sokol Nekoř1500:04:14104,00
2M2532Malátek MatějAtletika Žamberk1400:04:1697,08
2M1634Malátek VítekAtletika Dlouhá Třebová1600:04:2398,46
3M1761Čanda KryštofTJ Spartak Letohrad1500:04:2497,06
2Z3815Kovářová MagdalénaTJ Dlouhá Třebová1200:04:2785,41
4M1820Kovář FilipTJ Dlouhá Třebová1600:04:2794,88
3M21017Faltus FrantišekTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:04:2891,16
4M21155Hartman TomášTJ Spartak Letohrad1400:04:3388,11
5M11243Friml AdamTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:04:3492,13
2Z21351Koblížková JohanaNekoř1300:04:3592,00
3Z21448Novotná RozárieNekoř 3351400:04:3790,20
6M11436Anikieiev SašaAtletika Žamberk1600:04:3790,94
3Z31644Frimlová NikolTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:04:4377,42
7M11742Bříza DavidTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:04:4488,19
4Z21863Fliedrová KarolínaF-Bike klub Sádek1300:04:5781,20
4Z31914Dostálková Barbora AnnaMy od Kopřivy1200:05:0666,38
5M22064Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek1300:05:4259,84
8M12126Koukola Matěj-1500:05:5759,45
9M12221Šípek OndřejTJ Sokol Nekoř1500:08:563,00
Trať 1,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M419Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:07:04104,00
1ZJ266Čípová AnetaAK ISCAREX Česká Třebová0600:07:53104,00
1M3312Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:08:00104,00
2M3454Katzer TomášSpartak Letohrad1200:08:3594,71
1Z4565Fliedrová AdélaF-Bike klub Sádek1000:08:44104,00
3M3645Novotný JanNekoř1100:09:0587,46
1ZA772Šebková MartinaAK ISCAREX Česká Třebová9200:09:07104,00
2Z4811Faltusová ŠtěpánkaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1000:09:1995,32
2M4910Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1000:09:2069,92
1ZB107Kovářová MarieTJ Dlouhá Třebová8500:09:27104,00
2ZA1198Goňová NikolaOB Žamberk9700:09:3397,25
1ZC1299Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:09:37104,00
2ZB136Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:09:4598,83
1ME141Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:09:50104,00
3ZB1571Fliedrová ZdenkaF-bike klub Sádek8000:09:5396,41
3ZA1677Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:09:5692,04
4ZA1753Chmelíčková ZuzanaFubo racing team0200:10:0389,76
2ZC18100Jarešová RadmilaKUS Jablonné nad Orlicí7600:10:0497,32
1ZD1976Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:10:23104,00
3ZC2082Simonová JanaBKS Polička7500:10:2492,85
2ZD2184Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:10:26101,52
2ME2273Ráb PavelČeská Třebová5200:10:3195,05
4ZC2380Dvořáková AdélaSK8 Slalom Polička7600:11:1183,71
3ZD234Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:11:1193,30
3ME2592Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:12:1576,42
4ME2668Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:14:4749,66
5ME2797Bielčik JindřichLichkov4000:17:2522,88
Trať 3,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5187Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:13:45104,00
1MA288Kubišta MichalLetohrad9000:13:48104,00
2MA378Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:14:0799,71
1MB469Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek7600:14:30104,00
2M5586Matějíček ŠtěpánOrel Dolní Dobrouč0700:14:4794,48
3M5685Šolc AntonínOrel Dolní Čermná0800:14:5792,27
3MA78Kovář LukášVencl Tým / TJ Dlouhá Třebová8700:15:0292,06
2MB879Šimek PetrVencl Tým/www.zeleneudoli.cz7700:15:0398,21
3MB970Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:15:0796,75
1MJ1067Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:15:44104,00
1MC1174Dusil MartinVamberk7400:15:48104,00
4MA1231Holovský JakubAtletika Žamberk8600:15:5684,54
2MC132Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:16:00100,73
4MB1490Hůlka RadekČeská Třebová8000:16:4085,06
5MB1594Pospíšil PetrTJ Jakl Karviná7900:16:4384,71
5MA1683Radiměřský KarelAK ISCAREX Česká Třebová8700:16:4978,14
3MC1781Simon PetrBKS Polička7200:16:5394,14
4M51830Schless PatrikLetohrad0700:17:1574,55
6MA1927Šípek VladimírTJ Sokol Nekoř8500:17:2274,15
4MC203Dostálek PetrMy od Kopřivy6700:17:2789,56
1MD2175Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:17:51104,00
5MC2289Kaplan PetrŠedivec7200:18:2783,23
2MD2391Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:18:5596,02
7MA2496Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:20:0254,83
6MC2595Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:0354,11
3MD2693Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:24:4062,81
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5187Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:13:45104,00
2MA288Kubišta MichalLetohrad9000:13:48101,64
3MA378Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:14:0798,33
4MB469Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek7600:14:3094,55
5M5586Matějíček ŠtěpánOrel Dolní Dobrouč0700:14:4792,48
6M5685Šolc AntonínOrel Dolní Čermná0800:14:5791,27
7MA78Kovář LukášVencl Tým / TJ Dlouhá Třebová8700:15:0290,67
8MB879Šimek PetrVencl Tým/www.zeleneudoli.cz7700:15:0390,55
9MB970Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:15:0790,06
10MJ1067Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:15:4485,58
11MC1174Dusil MartinVamberk7400:15:4885,09
12MA1231Holovský JakubAtletika Žamberk8600:15:5684,12
13MC132Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:16:0083,64
14MB1490Hůlka RadekČeská Třebová8000:16:4078,79
15MB1594Pospíšil PetrTJ Jakl Karviná7900:16:4378,42
16MA1683Radiměřský KarelAK ISCAREX Česká Třebová8700:16:4977,70
17MC1781Simon PetrBKS Polička7200:16:5377,21
18M51830Schless PatrikLetohrad0700:17:1574,55
19MA1927Šípek VladimírTJ Sokol Nekoř8500:17:2273,70
20MC203Dostálek PetrMy od Kopřivy6700:17:2773,09
21MD2175Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:17:5170,18
22MC2289Kaplan PetrŠedivec7200:18:2765,82
23MD2391Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:18:5562,42
24MA2496Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:20:0254,30
25MC2595Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:0332,36
26MD2693Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:24:4020,61
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ266Čípová AnetaAK ISCAREX Česká Třebová0600:07:53104,00
2Z4565Fliedrová AdélaF-Bike klub Sádek1000:08:4491,22
3ZA772Šebková MartinaAK ISCAREX Česká Třebová9200:09:0785,36
4Z4811Faltusová ŠtěpánkaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1000:09:1981,82
5ZB107Kovářová MarieTJ Dlouhá Třebová8500:09:2780,13
6ZA1198Goňová NikolaOB Žamberk9700:09:3378,86
7ZC1299Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:09:3778,01
8ZB136Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:09:4576,32
9ZB1571Fliedrová ZdenkaF-bike klub Sádek8000:09:5374,63
10ZA1677Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:09:5674,00
11ZA1753Chmelíčková ZuzanaFubo racing team0200:10:0372,52
12ZC18100Jarešová RadmilaKUS Jablonné nad Orlicí7600:10:0472,30
13ZD1976Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:10:2368,29
14ZC2082Simonová JanaBKS Polička7500:10:2468,08
15ZD2184Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:10:2667,65
16ZC2380Dvořáková AdélaSK8 Slalom Polička7600:11:1158,14
16ZD234Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:11:1158,14

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód