Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Nekořský kros

27.5.2012, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Nekořský kros
  • datum konání: 27.5.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Nekoř

Sociální sítě

Místo konání

sportoviště Nekoř
9:30 - 11:40 hodin

Přihlášky

od 8:45 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Délka: 3,4 km a méně
les, louka, cesty

Ceny pro vítěze

první 3 v kategorii

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

R. Dušková
tel. 603 180 211

E-mailová adresa

sokol.nekor@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
31.5.2020Nekořský kros-
19.5.2019Nekořský kros128
20.5.2018Nekořský kros161
21.5.2017Nekořský kros146
22.5.2016Nekořský kros113
24.5.2015Nekořský kros195
25.5.2014Nekořský kros171
26.5.2013Nekořský kros175
29.5.2011Nekořský kros156
30.5.2010Nekořský kros142
24.5.2009Nekořský kros92
25.5.2008Nekořský běh103
27.5.2007Nekořský kros86
28.5.2006Nekořský kros47
29.5.2005Nekořský kros81
23.5.2004Nekořský kros71
24.5.2003Nekořský kros v Nekoři, 4. ročník89

Statistika závodu Nekořský kros

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 1956

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Bielčik Jindřich4014
Matyášová Jana6513
Borek Viktor0412
Nechvíl Petr9111
Borková Agáta0210
Gregora Filip0210
Smolák Petr9410
Dostálek Petr6710
Smoláková Valérie9310
Smoláková Jiřina699
Sadílek Ota469
Borek Petr709
Krejčí Stanislav639
Smoláková Alexandra989
Gregorová Michaela048
Gregorová Monika008
Jadrný Lubomír738
Sontáková Lenka918
Marhold Petr788
Abrahám Luděk028
Nechvílová Miroslava608
Sejkorová Lenka638
Gregora Jan008
Vondra Vojtěch988
Jandejsek Zdeněk618
Krátký Luboš627
Koblížek Jindřich487
Buriánek Roman657
Krejsa Josef597
Dostálek Vojtěch027
Smoláková Dominika007
Moskvová Agáta057
Krejčí Stanislav917
Šilarová Michaela017
Kubelka Petr956
Borková Adéla756
Burešová Markéta046
Krátká Anna696
Hrdina Pavel886
Kačerovský Michal986
Mikysková Svatava036
Boháč Pankrác066
Bielčik Petr716
Večeř Petr996
Gregora Zdenek736
Hanáková Klára026
Kumpoštová Andrea056
Bezstarosti Jan946
Novotná Michaela016
Navrátilová Darja016

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní děti (trať 0,12 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Nejmladší žáci I (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1142Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:04:05101,89
2M11929Mužík MartinAtletika Polička0300:04:0899,46
3M12017Budig MatoušAtletika Polička0300:04:0998,65
4M12457Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:04:1097,84
5M1316Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:04:2585,71
6M13232Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:04:2784,10
7M13368Kosek LukášTJ SPARTAK OEZ Letohrad0300:04:2883,29
8M13570Rybka LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0400:04:3379,25
9M13669Dvořák MartinTJ Spartak OEZ Letohrad0300:04:3875,20
10M13816Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:04:3974,39
11M13935Hovorka MatoušTJ Sokol Altetika Jaroměř0400:04:4073,99
12M14092Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:04:4470,35
13M14138Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:04:4867,12
14M1427Vencl FilipTJ Sokol Ústí nad Orlicí0300:04:5958,22
15M14372Hrdina KryštofSpartak OEZ Letohrad0300:05:0454,18
16M14471Kunt StanislavSpartak OEZ Letohrad0400:05:1446,09
Nejmladší žákyně I (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1151Serbousková SáraSKI KLUB Česká Třebová0400:02:16101,46
2Z1227Tobišková KarolínaTJ Sokol Jaroměř0300:02:17100,00
3Z1328Červená EliškaDukla Polička0400:02:1898,54
4Z1419Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:02:2588,32
5Z1578Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:02:2883,94
6Z161Skalová KateřinaTJ Jiskra Králiky0400:02:2982,48
7Z1783Mikysková SvatavaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:02:3376,64
8Z1822Zborníková LudmilaZákladní škola Laudova Praha0300:02:4263,50
9Z199Dolečková Adélaneregistrována0300:02:5741,61
10Z11039Ptáčková MarkétaBrzdy Horní Čermná0300:03:0431,39
Nejmladší žáci II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2155Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:34101,55
2M2213Boháč BonifácAC Choceň0100:03:3699,69
3M234Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:03:3798,76
4M2618Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:5383,93
5M21031Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:03:5978,36
6M21414Boháč ServácAC Choceň0200:04:0572,80
7M22036Hřivna DavidTJ Sokol Jaroměř0100:04:0969,09
Nejmladší žákyně II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21293Škrabalová KristýnaLinhartice0200:04:04101,36
2Z21623Pourová AlžbětaTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:04:0699,73
3Z21790Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:04:0798,91
4Z22082Mikulová KarolínaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:0997,29
5Z22444Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:04:1096,47
6Z22866Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:04:1493,22
7Z23058Hanáková KláraAtletika Albrechtice0200:04:1592,40
8Z23640Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:3873,68
9Z2453Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:05:3031,34
Mladší žáci (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3184Papáček OndřejSpartak OEZ Letohrad9900:05:03105,56
2M3486Karlík MikulášSpartak OEZ Letohrad9900:05:1597,86
3M3588Mikyska TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:05:1796,58
4M3611Gregor TomášMARS Svratka0000:05:2889,52
5M3756Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:05:3783,74
6M3850Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:4081,82
7M3987Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:05:4181,18
8M31085Macháček VojtěchTJ Spartak OEZ Letohrad9900:05:4379,89
9M31146Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:05:4876,68
10M31264Petiška VojtěchTJ Sokol atletika Jaroměř0000:05:5373,48
11M31445Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:06:0466,42
12M31625Porubek OndřejTJ Sokol Atletika Jaroměř0000:06:1460,00
13M31889Strnad AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0000:06:4639,47
14M3208Beneš Davidneregistrován0000:08:583,00
Mladší žákyně (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3461Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:03:49102,30
2Z3542Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:5299,71
3Z3743Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:5497,99
4Z3849Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:03:5795,40
5Z3963Suchánková NikolTJ Sokol atletika Jaroměř9900:03:5894,53
6Z31179Mrklovská DanaTJ Spartak OEZ Letohrad0000:04:0291,08
7Z31221Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:0489,35
8Z31741Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:0786,76
9Z32091Moravcová DenisaASPV Letohrad9900:04:0985,04
10Z32426Truhlářová LucieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:04:1084,17
11Z32724Cejnarová EliškaTJ Sokol atletika Jaroměř9900:04:1183,31
12Z32862Rudolfská DominikaTJ Atletika Sokol Jaroměř9900:04:1480,72
13Z33477Snítilová ZuzanaTJ Spartak OEZ Letohrad9900:04:2967,77
Starší žáci (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4212Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:06:44105,61
2M4367Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:06:5998,40
3M44200Mojžíš DominikTJ Sokol atletika Jaroměř9700:07:0495,99
4M4720Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:07:1988,77
5M4830Mužík JanAtletika Polička9800:07:2088,29
6M4965Petiška OndřejTJ Sokol atletika Jaroměř9700:07:2784,92
-M4-76Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí98DNF-
Starší žákyně (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z42195Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:05112,31
2Z4347Čerenkova PetraMaratonstav Úpice9900:05:10109,23
3Z41348Koldinská TerezaSokol Hradec Králové9800:06:0078,46
4Z41580Mikulová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:06:0873,54
5Z41796Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:06:2066,15
6Z41981Fajfrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9700:07:2526,15
Junioři 16-19 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1118Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:36123,74
2MJ5105Hřivna JanTJ Sokol Jaroměř9300:07:08109,50
3MJ6126Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:07:18100,00
4MJ18112Bezstarosti JanNekoř9400:08:4466,77
Juniorky 16-19 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ21139Krátká HanaLanškroun9500:08:59100,00
2ZJ24119Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:09:43100,00
Muži A 20-39 let (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1136Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:12:02105,30
2MA2137Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:12:04104,76
3MA3131Nechvíl PetrAC Choceň9100:12:5989,93
4MA4133Miřejovský JiříVENCL Tým Ústí nad Orlicí7900:13:1186,70
5MA5116Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:13:3480,49
6MA8125Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:13:4776,99
7MA9157Lorenc TomášAtletika Polička8600:13:5175,91
8MA10160Vaško AdamŽamberk8900:13:5674,56
9MA12129Jadrný LubomírRENOVA RACE Team7300:14:2467,01
10MA16102Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:15:0057,30
11MA19149Živný MarekOrel Orlice9100:15:3049,21
12MA25142Marhold PetrChoceň7800:16:4329,53
13MA28165Roleček MilanPěčín7600:17:3116,58
14MA30122Marhold LubošHorní Jelení7700:17:3415,78
15MA31101Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:17:3914,43
16MA36145Kunt StanislavSPV7400:20:033,00
Muži B 40-49 let (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB7113Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:13:44106,27
2MB11124Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:14:1598,98
3MB13107Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:14:3394,75
4MB14104Dostálek PetrASPV Těchonín6700:14:4492,16
5MB17158Zachař JiříSruby7200:15:1185,82
6MB20161Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:16:0872,41
7MB21106Hermann TomášAtletika Jablonné nad Orlicí6800:16:2069,59
8MB22103Pour JiříTJ SOKOL atletika Jaroměř7000:16:2668,18
9MB26155Sedláček RomanLanškroun6400:17:1656,43
10MB32120Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:18:2041,38
11MB35166Kaška ZdeňekLíšnice6400:19:2825,39
12MB38163Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:20:584,23
Muži C 50-59 let (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC6140Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:13:40113,57
2MC15146Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:14:5496,74
3MC18138Krátký LubošLanškroun6200:15:2589,69
4MC23162Jandejsek ZdeněkStudené6100:16:3474,01
5MC24144Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:16:3972,87
6MC27143Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:17:2462,64
Muži D 60-69 let (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD29147Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:17:32109,02
2MD33127Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:18:4595,76
3MD34111Dušek JanSokol Verměřovice5100:18:4895,22
4MD37130Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:20:0780,88
5MD39167Koblížek JindřichŽamberk4800:21:5162,00
6MD40150Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:23:3044,02
Muži E 70 let a starší (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME27148Bielčik JindřichLichkov4000:10:06147,23
2ME30114Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:11:07131,85
3ME33153Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:18:2720,92
Ženy A 20-34 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA11128Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:07:42114,95
2ZA16159Lauterbachová LucieLišnice8100:08:3792,92
3ZA17141Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:08:3992,12
4ZA19109Švecová KateřinaTJ - Svitavy8800:08:5685,31
5ZA22108Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:09:0282,91
Ženy B 35-44 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB10110Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:07:39112,40
2ZB13115Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:2394,41
3ZB14135Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:08:2693,19
4ZB15151Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:08:3191,14
5ZB23117Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:09:3863,76
6ZB25134Horáčková PavlaAC Morvská Slavia Brno7700:09:4560,90
Ženy C 45 let a starší (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC12156Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:56122,06
2ZC20164Hyláková DanaVyškov6100:08:5799,25
3ZC26123Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:5278,69
4ZC28132Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:10:5057,01
5ZC29152Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:10:51100,00
6ZC31154Sedláčková HedvikaLanškroun6600:11:5233,83
7ZC32121Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:12:0528,97
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1151Serbousková SáraSKI KLUB Česká Třebová0400:02:16101,46
2Z1227Tobišková KarolínaTJ Sokol Jaroměř0300:02:17100,00
3Z1328Červená EliškaDukla Polička0400:02:1898,54
4Z1419Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:02:2588,32
5Z1578Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:02:2883,94
6Z161Skalová KateřinaTJ Jiskra Králiky0400:02:2982,48
7Z1783Mikysková SvatavaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:02:3376,64
8Z1822Zborníková LudmilaZákladní škola Laudova Praha0300:02:4263,50
9Z199Dolečková Adélaneregistrována0300:02:5741,61
10Z11039Ptáčková MarkétaBrzdy Horní Čermná0300:03:0431,39
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2155Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:34101,55
2M2213Boháč BonifácAC Choceň0100:03:3699,69
3M234Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:03:3798,76
1Z3461Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:03:49102,30
2Z3542Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:5299,71
4M2618Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:5383,93
3Z3743Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:5497,99
4Z3849Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:03:5795,40
5Z3963Suchánková NikolTJ Sokol atletika Jaroměř9900:03:5894,53
5M21031Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:03:5978,36
6Z31179Mrklovská DanaTJ Spartak OEZ Letohrad0000:04:0291,08
7Z31221Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:0489,35
1Z21293Škrabalová KristýnaLinhartice0200:04:04101,36
6M21414Boháč ServácAC Choceň0200:04:0572,80
1M1142Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:04:05101,89
2Z21623Pourová AlžbětaTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:04:0699,73
8Z31741Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:0786,76
3Z21790Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:04:0798,91
2M11929Mužík MartinAtletika Polička0300:04:0899,46
3M12017Budig MatoušAtletika Polička0300:04:0998,65
7M22036Hřivna DavidTJ Sokol Jaroměř0100:04:0969,09
9Z32091Moravcová DenisaASPV Letohrad9900:04:0985,04
4Z22082Mikulová KarolínaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:0997,29
10Z32426Truhlářová LucieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:04:1084,17
5Z22444Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:04:1096,47
4M12457Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:04:1097,84
11Z32724Cejnarová EliškaTJ Sokol atletika Jaroměř9900:04:1183,31
6Z22866Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:04:1493,22
12Z32862Rudolfská DominikaTJ Atletika Sokol Jaroměř9900:04:1480,72
7Z23058Hanáková KláraAtletika Albrechtice0200:04:1592,40
5M1316Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:04:2585,71
6M13232Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:04:2784,10
7M13368Kosek LukášTJ SPARTAK OEZ Letohrad0300:04:2883,29
13Z33477Snítilová ZuzanaTJ Spartak OEZ Letohrad9900:04:2967,77
8M13570Rybka LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0400:04:3379,25
9M13669Dvořák MartinTJ Spartak OEZ Letohrad0300:04:3875,20
8Z23640Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:3873,68
10M13816Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:04:3974,39
11M13935Hovorka MatoušTJ Sokol Altetika Jaroměř0400:04:4073,99
12M14092Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:04:4470,35
13M14138Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:04:4867,12
14M1427Vencl FilipTJ Sokol Ústí nad Orlicí0300:04:5958,22
15M14372Hrdina KryštofSpartak OEZ Letohrad0300:05:0454,18
16M14471Kunt StanislavSpartak OEZ Letohrad0400:05:1446,09
9Z2453Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:05:3031,34
Trať 1,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3184Papáček OndřejSpartak OEZ Letohrad9900:05:03105,56
1Z42195Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:05112,31
2Z4347Čerenkova PetraMaratonstav Úpice9900:05:10109,23
2M3486Karlík MikulášSpartak OEZ Letohrad9900:05:1597,86
3M3588Mikyska TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:05:1796,58
4M3611Gregor TomášMARS Svratka0000:05:2889,52
5M3756Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:05:3783,74
6M3850Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:4081,82
7M3987Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:05:4181,18
8M31085Macháček VojtěchTJ Spartak OEZ Letohrad9900:05:4379,89
9M31146Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:05:4876,68
10M31264Petiška VojtěchTJ Sokol atletika Jaroměř0000:05:5373,48
3Z41348Koldinská TerezaSokol Hradec Králové9800:06:0078,46
11M31445Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:06:0466,42
4Z41580Mikulová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:06:0873,54
12M31625Porubek OndřejTJ Sokol Atletika Jaroměř0000:06:1460,00
5Z41796Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:06:2066,15
13M31889Strnad AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0000:06:4639,47
6Z41981Fajfrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9700:07:2526,15
14M3208Beneš Davidneregistrován0000:08:583,00
Trať 1,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1118Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:36123,74
1M4212Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:06:44105,61
2M4367Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:06:5998,40
3M44200Mojžíš DominikTJ Sokol atletika Jaroměř9700:07:0495,99
2MJ5105Hřivna JanTJ Sokol Jaroměř9300:07:08109,50
3MJ6126Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:07:18100,00
4M4720Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:07:1988,77
5M4830Mužík JanAtletika Polička9800:07:2088,29
6M4965Petiška OndřejTJ Sokol atletika Jaroměř9700:07:2784,92
1ZB10110Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:07:39112,40
1ZA11128Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:07:42114,95
1ZC12156Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:56122,06
2ZB13115Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:2394,41
3ZB14135Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:08:2693,19
4ZB15151Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:08:3191,14
2ZA16159Lauterbachová LucieLišnice8100:08:3792,92
3ZA17141Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:08:3992,12
4MJ18112Bezstarosti JanNekoř9400:08:4466,77
4ZA19109Švecová KateřinaTJ - Svitavy8800:08:5685,31
2ZC20164Hyláková DanaVyškov6100:08:5799,25
1ZJ21139Krátká HanaLanškroun9500:08:59100,00
5ZA22108Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:09:0282,91
5ZB23117Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:09:3863,76
2ZJ24119Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:09:43100,00
6ZB25134Horáčková PavlaAC Morvská Slavia Brno7700:09:4560,90
3ZC26123Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:5278,69
1ME27148Bielčik JindřichLichkov4000:10:06147,23
4ZC28132Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:10:5057,01
5ZC29152Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:10:51100,00
2ME30114Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:11:07131,85
6ZC31154Sedláčková HedvikaLanškroun6600:11:5233,83
7ZC32121Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:12:0528,97
3ME33153Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:18:2720,92
Trať 3,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1136Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:12:02105,30
2MA2137Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:12:04104,76
3MA3131Nechvíl PetrAC Choceň9100:12:5989,93
4MA4133Miřejovský JiříVENCL Tým Ústí nad Orlicí7900:13:1186,70
5MA5116Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:13:3480,49
1MC6140Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:13:40113,57
1MB7113Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:13:44106,27
6MA8125Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:13:4776,99
7MA9157Lorenc TomášAtletika Polička8600:13:5175,91
8MA10160Vaško AdamŽamberk8900:13:5674,56
2MB11124Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:14:1598,98
9MA12129Jadrný LubomírRENOVA RACE Team7300:14:2467,01
3MB13107Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:14:3394,75
4MB14104Dostálek PetrASPV Těchonín6700:14:4492,16
2MC15146Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:14:5496,74
10MA16102Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:15:0057,30
5MB17158Zachař JiříSruby7200:15:1185,82
3MC18138Krátký LubošLanškroun6200:15:2589,69
11MA19149Živný MarekOrel Orlice9100:15:3049,21
6MB20161Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:16:0872,41
7MB21106Hermann TomášAtletika Jablonné nad Orlicí6800:16:2069,59
8MB22103Pour JiříTJ SOKOL atletika Jaroměř7000:16:2668,18
4MC23162Jandejsek ZdeněkStudené6100:16:3474,01
5MC24144Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:16:3972,87
12MA25142Marhold PetrChoceň7800:16:4329,53
9MB26155Sedláček RomanLanškroun6400:17:1656,43
6MC27143Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:17:2462,64
13MA28165Roleček MilanPěčín7600:17:3116,58
1MD29147Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:17:32109,02
14MA30122Marhold LubošHorní Jelení7700:17:3415,78
15MA31101Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:17:3914,43
10MB32120Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:18:2041,38
2MD33127Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:18:4595,76
3MD34111Dušek JanSokol Verměřovice5100:18:4895,22
11MB35166Kaška ZdeňekLíšnice6400:19:2825,39
16MA36145Kunt StanislavSPV7400:20:033,00
4MD37130Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:20:0780,88
12MB38163Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:20:584,23
5MD39167Koblížek JindřichŽamberk4800:21:5162,00
6MD40150Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:23:3044,02
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1136Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:12:02105,30
2MA2137Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:12:04104,76
3MA3131Nechvíl PetrAC Choceň9100:12:5989,93
4MA4133Miřejovský JiříVENCL Tým Ústí nad Orlicí7900:13:1186,70
5MA5116Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:13:3480,49
6MC6140Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:13:4078,88
7MB7113Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:13:4477,80
8MA8125Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:13:4776,99
9MA9157Lorenc TomášAtletika Polička8600:13:5175,91
10MA10160Vaško AdamŽamberk8900:13:5674,56
11MB11124Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:14:1569,44
12MA12129Jadrný LubomírRENOVA RACE Team7300:14:2467,01
13MB13107Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:14:3364,58
14MB14104Dostálek PetrASPV Těchonín6700:14:4461,62
15MC15146Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:14:5458,92
16MA16102Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:15:0057,30
17MB17158Zachař JiříSruby7200:15:1154,34
18MC18138Krátký LubošLanškroun6200:15:2550,56
19MA19149Živný MarekOrel Orlice9100:15:3049,21
20MB20161Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:16:0838,97
21MB21106Hermann TomášAtletika Jablonné nad Orlicí6800:16:2035,73
22MB22103Pour JiříTJ SOKOL atletika Jaroměř7000:16:2634,11
23MC23162Jandejsek ZdeněkStudené6100:16:3431,96
24MC24144Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:16:3930,61
25MA25142Marhold PetrChoceň7800:16:4329,53
26MB26155Sedláček RomanLanškroun6400:17:1620,63
27MC27143Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:17:2418,47
28MA28165Roleček MilanPěčín7600:17:3116,58
29MD29147Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:17:3216,31
30MA30122Marhold LubošHorní Jelení7700:17:3415,78
31MA31101Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:17:3914,43
32MB32120Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:18:203,37
33MD33127Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:18:453,00
34MD34111Dušek JanSokol Verměřovice5100:18:483,00
35MB35166Kaška ZdeňekLíšnice6400:19:283,00
36MA36145Kunt StanislavSPV7400:20:033,00
37MD37130Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:20:073,00
38MB38163Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:20:583,00
39MD39167Koblížek JindřichŽamberk4800:21:513,00
40MD40150Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:23:303,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB10110Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:07:39102,86
2ZA11128Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:07:42101,57
3ZC12156Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:5695,56
4ZB13115Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:2383,97
5ZB14135Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:08:2682,68
6ZB15151Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:08:3180,53
7ZA16159Lauterbachová LucieLišnice8100:08:3777,95
8ZA17141Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:08:3977,09
9ZA19109Švecová KateřinaTJ - Svitavy8800:08:5669,79
10ZC20164Hyláková DanaVyškov6100:08:5769,36
11ZJ21139Krátká HanaLanškroun9500:08:5968,50
12ZA22108Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:09:0267,22
13ZB23117Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:09:3851,75
14ZJ24119Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:09:4349,61
15ZB25134Horáčková PavlaAC Morvská Slavia Brno7700:09:4548,75
16ZC26123Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:5245,74
17ZC28132Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:10:5020,83
18ZC29152Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:10:5120,40
19ZC31154Sedláčková HedvikaLanškroun6600:11:523,00
20ZC32121Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:12:053,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

Dobrý den, u závodníka startovní číslo 165 - muži A je nesprávně uvedeno jméno Doleček Milan, správně má být Roleček Milan (ročník 1976). Děkuji za opravu Milan Roleček
mrolecek
Rolecek opraven
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód