hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Mladkov - Suchý vrch

23.7.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 23.7.2016
  • zobrazeno již 891x
  • místo konání: Mladkov, náměstí
  • GPS: 50.09685N, 16.62708E

Sociální sítě

Místo konání

Mladkov - náměstí
10:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 do 10:00 hodin

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 9,5 km
Převýšení: 502 m
místní komunikace, lesní cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Obecní úřad Mladkov
tel. 465 635 456

Renata Vágnerová
tel. 737 929 824

Leták pořadatele ve formátu JPG

E-mailová adresa

renca.vagner@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.6.2017Běh Mladkov - Suchý vrch100
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
9.7.2011Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch151
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
14.7.1990Mladkov - Suchý vrch61
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 32
  • závodníků na všech ročnících: 2998

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4629
Javůrek Jiří4823
Dostálek Petr6721
Bielčik Jindřich4021
Vacek Martin6920
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Pechek František5319
Tučný Jan4716
Marek František4116
Svatoš Otakar3416
Jirásková Eva6415
Šalplachta Jindřich4714
Kolínek František5614
Šimůnek Jan8214
Tempír František4914
Šír Václav4814
Vodička Jan4513
Pleticha František4213
Zajíc Jan5312
Červ Miloslav5012
Koblížek Jindřich4812
Paulů Blanka5412
Šrůtek Stanislav5812
Sadílek Václav5012
Merta Jaroslav3512
Dobšíček Pavel8012
Novotný Jiří4512
Šafář Jaroslav5112
Vraštilová Miloslava5612
Zdeněk Bílý5911
Horáček Michal7511
Šmída Oldřich4811
Keprtová Miloslava4811
Vacarda Vladimír5910
Krejčí Stanislav6310
Krejsa Václav5210
Krunčík Pavel8510
Dušková Lenka8010
Mertová Michaela7610
Hejl Jan5310
Tichý Pavel6310
Hanuš Petr6410
Gombita Josef5810
Kalousek Jan4110
Křenek Miroslav509
Jandejsek Zdeněk619
Palko Aleš719
Navrátilová Lucie809
Vítek Miroslav729

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,5 km, 502 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1448Křeček JiříAtletika Kolín9800:44:28115,79
2MJ1778Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:45:21112,13
3MJ6353Moravec JakubJM Team Letohrad9900:55:0172,08
4MJ1215Bulička DominikAK Kroměříž0301:12:543,00
5MJ1356Bulička VojtěchAK Kroměříž1001:44:493,00

Muži A (trať 9,5 km, 502 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA147Kovář JáchymDUKLA Praha9600:38:30104,90
2MA2114Hübl RadekRUNSPORT Team8800:39:4198,90
3MA315Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:40:1396,20
4MA5112Hájek DanielAtletika Polička8900:40:5792,48
5MA796Hrdina PavelAK Perná8800:41:2690,03
6MA833Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:42:4283,61
7MA970Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:42:5182,85
8MA11113Minář MarekOKNOPLAST 9400:43:1081,25
9MA1675Ambrož RadekAK Olomouc9300:45:1870,44
10MA1889Jor MartinActivity Lanškroun8700:45:3169,34
11MA1911Turek MartinŽákisova škola běhu8000:45:3768,83
12MA23122Matras TomášSK Chrast8000:46:1865,37
13MA2485Roháček JanRun Sport Team8200:46:4263,34
14MA26101Beran JanTJ Spartak Police nad Metují8300:47:0461,49
15MA2958Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:47:2759,54
16MA3019Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:47:5157,52
17MA31104Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:48:0956,00
18MA328Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:48:1855,24
19MA3342Budina JakubTrail run.cz9300:48:3753,63
20MA34124Janů LiborŠumperk7800:48:5751,94
21MA4127Clemenz SilvioJonsdorf7900:50:2444,59
22MA4260Novák JiříPetrovice8100:50:4442,91
23MA4967Šilpert Pavel-8300:52:1934,88
24MA51118Růžička MartinCTB Brandýs nad Orlicí8800:53:2229,56
25MA5318Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:53:3928,12
26MA6164Šimerda Miroslav-8500:54:4522,55
27MA6513Mimra Jiří-8300:55:0620,78
28MA7973Dvořáček JanTrailrun.cz7900:57:586,25
29MA8040Tuma MiroslavOseček8000:58:095,32
30MA8150Kožnar JakubŽamberk7800:58:184,56
31MA9025Novák PetrHSK7701:00:323,00
32MA921Chaloupka JanMladkov - Široký důl9001:01:013,00
33MA9786Růžička LukášRunsport team8601:02:103,00
34MA10591Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7901:04:283,00
35MA11176Košnar FilipTrialrun.cz9101:06:323,00
36MA11956Macák JiříHradec Králové8401:12:053,00

Muži B (trať 9,5 km, 502 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB466Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:40:45104,16
2MB614Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:41:02102,80
3MB1057Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:43:0493,03
4MB1345Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:5988,63
5MB15106Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:45:0583,34
6MB2077Ulich PetrMT Dobruška6800:46:0878,29
7MB22116Moskva RomanPasivity Žamberk7500:46:1377,89
8MB2749Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:47:0873,49
9MB3941Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:50:0859,07
10MB4051Bureš MartinČeská Třebová7400:50:1458,59
11MB46109Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:52:0150,02
12MB5787Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:54:0240,33
13MB7363Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:56:2428,95
14MB75110Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:56:4727,11
15MB9465Hirš Jan-7401:01:086,21
16MB9990Sadílek JindřichActivity Lanškroun7301:02:263,00
17MB106134Nádhera PetrHradec Králové6701:04:503,00
18MB112117Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:07:073,00
19MB125125Dostál Pavel-6901:16:203,00

Muži C (trať 9,5 km, 502 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1234Jančík BořekSVARTES Hořice6400:43:26113,57
2MC2543Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:46:4599,33
3MC3621Vacarda VladimírEleven Run Team5900:49:3687,10
4MC3738Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:50:0285,24
5MC4372Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:50:5781,30
6MC44105Skalický JosefActivity La Žichlínek6200:51:4877,66
7MC5012Šolc VítězslavBKL Machov5700:52:4073,94
8MC5435Hruban JanČeská Třebová6600:53:4469,36
9MC5982Valenta MichalPrales Tužín6200:54:3265,92
10MC60115Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:54:4465,06
11MC69107Diviš MartinSNB PRAHA6300:55:3061,77
12MC71135Karlík MichalLoko Trutnov6400:56:0559,27
13MC7280Vanta JosefTriclub Dobruška6200:56:1258,77
14MC74132Jandejsek ZdeněkStudené6100:56:4356,55
15MC763Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:56:5056,05
16MC8828Clemenz HeimoJonsdorf5900:59:5842,60
17MC93130Kobliha MilanLRS Vyškov5701:01:0437,88
18MC10183Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5901:03:0129,51
19MC103127Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:03:3726,93
20MC10762Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:05:0920,35
21MC11459Staněk RostislavČeská Třebová6301:07:479,05
22MC120131Nepraš Pavel-5801:12:313,00
23MC124102Mašek RomanSNB Praha6101:14:503,00
24MC12736Krátký JosefHvězda Pardubice6501:17:523,00

Muži D (trať 9,5 km, 502 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD387Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:50:06105,35
2MD4774Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:52:0297,84
3MD482Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:52:1896,81
4MD5555Bříza VladimírKRB Chrudim5100:53:4791,04
5MD6417Krsek MiroslavM. K. Luková4900:55:0585,99
6MD6739Tempír FrantišekSokol Štíty4900:55:2384,83
7MD789Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:57:1577,57
8MD85126Svak VáclavTJ Spartak Dvorce5400:59:0570,45
9MD8792Kučera ZdeněkAC Náchod5500:59:5067,54
10MD100100Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:02:3057,18
11MD12252Tučný JanMK Pardubice4701:13:0016,38

Muži E (trať 9,5 km, 502 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME11079Groh StanislavAC Vrchlabí4601:06:15112,71
2ME11599Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:09:25103,75
3ME12620Vodička JanMK Radslavice4501:16:3483,54
4ME12854Pšenička JiříPardubice4601:18:4577,37
5ME129123Bielčik JindřichLichkov4001:19:5574,07

Juniorky (trať 9,5 km, 502 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2844Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:47:21123,58
2ZJ6616Boková IvanaOB TJ Sokol Žamberk9900:55:1094,45
3ZJ8226Holíková ZuzanaWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou9900:58:3181,97
4ZJ10295Hanáková KláraActivity Lanškroun0201:03:0664,89
5ZJ11730Štefková JitkaWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou9901:10:0339,00
6ZJ1314Derková MartinaActivity Lanškroun0101:21:463,00

Ženy A (trať 9,5 km, 502 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2146Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:46:10115,70
2ZA3597Vévodová MartinaAK Perná9000:49:13103,53
3ZA6232Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:54:5580,77
4ZA6868Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:55:2678,71
5ZA86128Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:59:3162,41
6ZA9124Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8201:00:3957,88
7ZA118119Smetanová KláraCTB Brandýs nad Orlicí9001:10:4417,63

Ženy B (trať 9,5 km, 502 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5698Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7600:53:57106,61
2ZB5871Klinecká JanaMK Hlinsko8100:54:27104,82
3ZB84136Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:58:5988,57
4ZB9594Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:01:3779,13
5ZB9688Honsová HanaActivity Lanškroun7901:02:0177,70
6ZB9861Fojtíková HanaPasivity Žamberk7901:02:1576,86
7ZB10431Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7501:03:3971,84

Ženy C (trať 9,5 km, 502 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC45108Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:51:49111,19
2ZC70120Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:55:5296,44
3ZC7793Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:56:5992,37
4ZC8337Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:58:3586,54
5ZC109111Jirásková EvaLanškroun6401:05:4060,73
6ZC11384Cinková JitkaAC Pardubice6801:07:3753,62
7ZC13223Šternerová HanaHradec Králové6301:29:043,00
8ZC133133Nádherová HanaHradec Králové6801:44:133,00

Ženy D (trať 9,5 km, 502 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5281Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:53:29120,76
2ZD89121Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice6001:00:1598,08
3ZD108129Dvořáková EvaProstějov5501:05:1881,16
4ZD116103Pštrossová MarieAVC/SNB Praha5901:09:4366,36
5ZD12322Hellerová HanaHradec Králové6101:13:5452,34
6ZD13010Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:20:5628,77
7ZD13429Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:44:323,00

Lidový běh (trať 4 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB114Maryška JanWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou0200:25:49-
2LB217Vágner VítTJ Sport Mladkov0300:28:54-
3LB316Severýnová Anna MarieMladkov0300:36:18-
4LB413Kalášek JosefMladkov6000:36:38-
5LB515Kalášek JosefSokol Mladkov8400:49:10-
-LB-10Bulička TomášAK Kroměříž11DNF-
-LB-11Buličková JarmilaAK Kroměříž80DNF-

Trať 4 km, 350 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB114Maryška JanWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou0200:25:49-
2LB217Vágner VítTJ Sport Mladkov0300:28:54-
3LB316Severýnová Anna MarieMladkov0300:36:18-
4LB413Kalášek JosefMladkov6000:36:38-
5LB515Kalášek JosefSokol Mladkov8400:49:10-

Trať 9,5 km, 502 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA147Kovář JáchymDUKLA Praha9600:38:30104,90
2MA2114Hübl RadekRUNSPORT Team8800:39:4198,90
3MA315Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:40:1396,20
1MB466Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:40:45104,16
4MA5112Hájek DanielAtletika Polička8900:40:5792,48
2MB614Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:41:02102,80
5MA796Hrdina PavelAK Perná8800:41:2690,03
6MA833Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:42:4283,61
7MA970Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:42:5182,85
3MB1057Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:43:0493,03
8MA11113Minář MarekOKNOPLAST 9400:43:1081,25
1MC1234Jančík BořekSVARTES Hořice6400:43:26113,57
4MB1345Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:5988,63
1MJ1448Křeček JiříAtletika Kolín9800:44:28115,79
5MB15106Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:45:0583,34
9MA1675Ambrož RadekAK Olomouc9300:45:1870,44
2MJ1778Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:45:21112,13
10MA1889Jor MartinActivity Lanškroun8700:45:3169,34
11MA1911Turek MartinŽákisova škola běhu8000:45:3768,83
6MB2077Ulich PetrMT Dobruška6800:46:0878,29
1ZA2146Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:46:10115,70
7MB22116Moskva RomanPasivity Žamberk7500:46:1377,89
12MA23122Matras TomášSK Chrast8000:46:1865,37
13MA2485Roháček JanRun Sport Team8200:46:4263,34
2MC2543Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:46:4599,33
14MA26101Beran JanTJ Spartak Police nad Metují8300:47:0461,49
8MB2749Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:47:0873,49
1ZJ2844Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:47:21123,58
15MA2958Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:47:2759,54
16MA3019Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:47:5157,52
17MA31104Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:48:0956,00
18MA328Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:48:1855,24
19MA3342Budina JakubTrail run.cz9300:48:3753,63
20MA34124Janů LiborŠumperk7800:48:5751,94
2ZA3597Vévodová MartinaAK Perná9000:49:13103,53
3MC3621Vacarda VladimírEleven Run Team5900:49:3687,10
4MC3738Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:50:0285,24
1MD387Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:50:06105,35
9MB3941Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:50:0859,07
10MB4051Bureš MartinČeská Třebová7400:50:1458,59
21MA4127Clemenz SilvioJonsdorf7900:50:2444,59
22MA4260Novák JiříPetrovice8100:50:4442,91
5MC4372Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:50:5781,30
6MC44105Skalický JosefActivity La Žichlínek6200:51:4877,66
1ZC45108Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:51:49111,19
11MB46109Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:52:0150,02
2MD4774Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:52:0297,84
3MD482Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:52:1896,81
23MA4967Šilpert Pavel-8300:52:1934,88
7MC5012Šolc VítězslavBKL Machov5700:52:4073,94
24MA51118Růžička MartinCTB Brandýs nad Orlicí8800:53:2229,56
1ZD5281Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:53:29120,76
25MA5318Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:53:3928,12
8MC5435Hruban JanČeská Třebová6600:53:4469,36
4MD5555Bříza VladimírKRB Chrudim5100:53:4791,04
1ZB5698Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7600:53:57106,61
12MB5787Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:54:0240,33
2ZB5871Klinecká JanaMK Hlinsko8100:54:27104,82
9MC5982Valenta MichalPrales Tužín6200:54:3265,92
10MC60115Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:54:4465,06
26MA6164Šimerda Miroslav-8500:54:4522,55
3ZA6232Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:54:5580,77
3MJ6353Moravec JakubJM Team Letohrad9900:55:0172,08
5MD6417Krsek MiroslavM. K. Luková4900:55:0585,99
27MA6513Mimra Jiří-8300:55:0620,78
2ZJ6616Boková IvanaOB TJ Sokol Žamberk9900:55:1094,45
6MD6739Tempír FrantišekSokol Štíty4900:55:2384,83
4ZA6868Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:55:2678,71
11MC69107Diviš MartinSNB PRAHA6300:55:3061,77
2ZC70120Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:55:5296,44
12MC71135Karlík MichalLoko Trutnov6400:56:0559,27
13MC7280Vanta JosefTriclub Dobruška6200:56:1258,77
13MB7363Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:56:2428,95
14MC74132Jandejsek ZdeněkStudené6100:56:4356,55
14MB75110Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:56:4727,11
15MC763Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:56:5056,05
3ZC7793Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:56:5992,37
7MD789Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:57:1577,57
28MA7973Dvořáček JanTrailrun.cz7900:57:586,25
29MA8040Tuma MiroslavOseček8000:58:095,32
30MA8150Kožnar JakubŽamberk7800:58:184,56
3ZJ8226Holíková ZuzanaWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou9900:58:3181,97
4ZC8337Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:58:3586,54
3ZB84136Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:58:5988,57
8MD85126Svak VáclavTJ Spartak Dvorce5400:59:0570,45
5ZA86128Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:59:3162,41
9MD8792Kučera ZdeněkAC Náchod5500:59:5067,54
16MC8828Clemenz HeimoJonsdorf5900:59:5842,60
2ZD89121Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice6001:00:1598,08
31MA9025Novák PetrHSK7701:00:323,00
6ZA9124Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8201:00:3957,88
32MA921Chaloupka JanMladkov - Široký důl9001:01:013,00
17MC93130Kobliha MilanLRS Vyškov5701:01:0437,88
15MB9465Hirš Jan-7401:01:086,21
4ZB9594Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:01:3779,13
5ZB9688Honsová HanaActivity Lanškroun7901:02:0177,70
33MA9786Růžička LukášRunsport team8601:02:103,00
6ZB9861Fojtíková HanaPasivity Žamberk7901:02:1576,86
16MB9990Sadílek JindřichActivity Lanškroun7301:02:263,00
10MD100100Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:02:3057,18
18MC10183Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5901:03:0129,51
4ZJ10295Hanáková KláraActivity Lanškroun0201:03:0664,89
19MC103127Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:03:3726,93
7ZB10431Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7501:03:3971,84
34MA10591Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7901:04:283,00
17MB106134Nádhera PetrHradec Králové6701:04:503,00
20MC10762Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:05:0920,35
3ZD108129Dvořáková EvaProstějov5501:05:1881,16
5ZC109111Jirásková EvaLanškroun6401:05:4060,73
1ME11079Groh StanislavAC Vrchlabí4601:06:15112,71
35MA11176Košnar FilipTrialrun.cz9101:06:323,00
18MB112117Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:07:073,00
6ZC11384Cinková JitkaAC Pardubice6801:07:3753,62
21MC11459Staněk RostislavČeská Třebová6301:07:479,05
2ME11599Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:09:25103,75
4ZD116103Pštrossová MarieAVC/SNB Praha5901:09:4366,36
5ZJ11730Štefková JitkaWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou9901:10:0339,00
7ZA118119Smetanová KláraCTB Brandýs nad Orlicí9001:10:4417,63
36MA11956Macák JiříHradec Králové8401:12:053,00
22MC120131Nepraš Pavel-5801:12:313,00
4MJ1215Bulička DominikAK Kroměříž0301:12:543,00
11MD12252Tučný JanMK Pardubice4701:13:0016,38
5ZD12322Hellerová HanaHradec Králové6101:13:5452,34
23MC124102Mašek RomanSNB Praha6101:14:503,00
19MB125125Dostál Pavel-6901:16:203,00
3ME12620Vodička JanMK Radslavice4501:16:3483,54
24MC12736Krátký JosefHvězda Pardubice6501:17:523,00
4ME12854Pšenička JiříPardubice4601:18:4577,37
5ME129123Bielčik JindřichLichkov4001:19:5574,07
6ZD13010Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:20:5628,77
6ZJ1314Derková MartinaActivity Lanškroun0101:21:463,00
7ZC13223Šternerová HanaHradec Králové6301:29:043,00
8ZC133133Nádherová HanaHradec Králové6801:44:133,00
7ZD13429Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:44:323,00
5MJ1356Bulička VojtěchAK Kroměříž1001:44:493,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA147Kovář JáchymDUKLA Praha9600:38:30104,90
2MA2114Hübl RadekRUNSPORT Team8800:39:4198,90
3MA315Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:40:1396,20
4MB466Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:40:4593,50
5MA5112Hájek DanielAtletika Polička8900:40:5792,48
6MB614Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:41:0292,06
7MA796Hrdina PavelAK Perná8800:41:2690,03
8MA833Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:42:4283,61
9MA970Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:42:5182,85
10MB1057Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:43:0481,76
11MA11113Minář MarekOKNOPLAST 9400:43:1081,25
12MC1234Jančík BořekSVARTES Hořice6400:43:2679,90
13MB1345Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:5977,11
14MJ1448Křeček JiříAtletika Kolín9800:44:2874,66
15MB15106Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:45:0571,54
16MA1675Ambrož RadekAK Olomouc9300:45:1870,44
17MJ1778Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:45:2170,19
18MA1889Jor MartinActivity Lanškroun8700:45:3169,34
19MA1911Turek MartinŽákisova škola běhu8000:45:3768,83
20MB2077Ulich PetrMT Dobruška6800:46:0866,22
21MB22116Moskva RomanPasivity Žamberk7500:46:1365,79
22MA23122Matras TomášSK Chrast8000:46:1865,37
23MA2485Roháček JanRun Sport Team8200:46:4263,34
24MC2543Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:46:4563,09
25MA26101Beran JanTJ Spartak Police nad Metují8300:47:0461,49
26MB2749Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:47:0861,15
27MA2958Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:47:2759,54
28MA3019Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:47:5157,52
29MA31104Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:48:0956,00
30MA328Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:48:1855,24
31MA3342Budina JakubTrail run.cz9300:48:3753,63
32MA34124Janů LiborŠumperk7800:48:5751,94
33MC3621Vacarda VladimírEleven Run Team5900:49:3648,65
34MC3738Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:50:0246,45
35MD387Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:50:0646,11
36MB3941Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:50:0845,95
37MB4051Bureš MartinČeská Třebová7400:50:1445,44
38MA4127Clemenz SilvioJonsdorf7900:50:2444,59
39MA4260Novák JiříPetrovice8100:50:4442,91
40MC4372Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:50:5741,81
41MC44105Skalický JosefActivity La Žichlínek6200:51:4837,50
42MB46109Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:52:0136,40
43MD4774Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:52:0236,32
44MD482Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:52:1834,97
45MA4967Šilpert Pavel-8300:52:1934,88
46MC5012Šolc VítězslavBKL Machov5700:52:4033,11
47MA51118Růžička MartinCTB Brandýs nad Orlicí8800:53:2229,56
48MA5318Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:53:3928,12
49MC5435Hruban JanČeská Třebová6600:53:4427,70
50MD5555Bříza VladimírKRB Chrudim5100:53:4727,45
51MB5787Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:54:0226,18
52MC5982Valenta MichalPrales Tužín6200:54:3223,65
53MC60115Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:54:4422,64
54MA6164Šimerda Miroslav-8500:54:4522,55
55MJ6353Moravec JakubJM Team Letohrad9900:55:0121,20
56MD6417Krsek MiroslavM. K. Luková4900:55:0520,86
57MA6513Mimra Jiří-8300:55:0620,78
58MD6739Tempír FrantišekSokol Štíty4900:55:2319,34
59MC69107Diviš MartinSNB PRAHA6300:55:3018,75
60MC71135Karlík MichalLoko Trutnov6400:56:0515,79
61MC7280Vanta JosefTriclub Dobruška6200:56:1215,20
62MB7363Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:56:2414,19
63MC74132Jandejsek ZdeněkStudené6100:56:4312,58
64MB75110Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:56:4712,25
65MC763Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:56:5011,99
66MD789Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:57:159,88
67MA7973Dvořáček JanTrailrun.cz7900:57:586,25
68MA8040Tuma MiroslavOseček8000:58:095,32
69MA8150Kožnar JakubŽamberk7800:58:184,56
70MD85126Svak VáclavTJ Spartak Dvorce5400:59:053,00
71MD8792Kučera ZdeněkAC Náchod5500:59:503,00
72MC8828Clemenz HeimoJonsdorf5900:59:583,00
73MA9025Novák PetrHSK7701:00:323,00
74MA921Chaloupka JanMladkov - Široký důl9001:01:013,00
75MC93130Kobliha MilanLRS Vyškov5701:01:043,00
76MB9465Hirš Jan-7401:01:083,00
77MA9786Růžička LukášRunsport team8601:02:103,00
78MB9990Sadílek JindřichActivity Lanškroun7301:02:263,00
79MD100100Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:02:303,00
80MC10183Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5901:03:013,00
81MC103127Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:03:373,00
82MA10591Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7901:04:283,00
83MB106134Nádhera PetrHradec Králové6701:04:503,00
84MC10762Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:05:093,00
85ME11079Groh StanislavAC Vrchlabí4601:06:153,00
86MA11176Košnar FilipTrialrun.cz9101:06:323,00
87MB112117Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:07:073,00
88MC11459Staněk RostislavČeská Třebová6301:07:473,00
89ME11599Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:09:253,00
90MA11956Macák JiříHradec Králové8401:12:053,00
91MC120131Nepraš Pavel-5801:12:313,00
92MJ1215Bulička DominikAK Kroměříž0301:12:543,00
93MD12252Tučný JanMK Pardubice4701:13:003,00
94MC124102Mašek RomanSNB Praha6101:14:503,00
95MB125125Dostál Pavel-6901:16:203,00
96ME12620Vodička JanMK Radslavice4501:16:343,00
97MC12736Krátký JosefHvězda Pardubice6501:17:523,00
98ME12854Pšenička JiříPardubice4601:18:453,00
99ME129123Bielčik JindřichLichkov4001:19:553,00
100MJ1356Bulička VojtěchAK Kroměříž1001:44:493,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2146Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:46:10105,93
2ZJ2844Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:47:21100,96
3ZA3597Vévodová MartinaAK Perná9000:49:1393,11
4ZC45108Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:51:4982,18
5ZD5281Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:53:2975,18
6ZB5698Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7600:53:5773,21
7ZB5871Klinecká JanaMK Hlinsko8100:54:2771,11
8ZA6232Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:54:5569,15
9ZJ6616Boková IvanaOB TJ Sokol Žamberk9900:55:1068,10
10ZA6868Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:55:2666,98
11ZC70120Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:55:5265,16
12ZC7793Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:56:5960,46
13ZJ8226Holíková ZuzanaWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou9900:58:3154,02
14ZC8337Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:58:3553,74
15ZB84136Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:58:5952,06
16ZA86128Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:59:3149,81
17ZD89121Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice6001:00:1546,73
18ZA9124Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8201:00:3945,05
19ZB9594Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:01:3740,99
20ZB9688Honsová HanaActivity Lanškroun7901:02:0139,30
21ZB9861Fojtíková HanaPasivity Žamberk7901:02:1538,32
22ZJ10295Hanáková KláraActivity Lanškroun0201:03:0634,75
23ZB10431Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7501:03:3932,44
24ZD108129Dvořáková EvaProstějov5501:05:1825,50
25ZC109111Jirásková EvaLanškroun6401:05:4023,96
26ZC11384Cinková JitkaAC Pardubice6801:07:3715,76
27ZD116103Pštrossová MarieAVC/SNB Praha5901:09:436,94
28ZJ11730Štefková JitkaWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou9901:10:035,53
29ZA118119Smetanová KláraCTB Brandýs nad Orlicí9001:10:443,00
30ZD12322Hellerová HanaHradec Králové6101:13:543,00
31ZD13010Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:20:563,00
32ZJ1314Derková MartinaActivity Lanškroun0101:21:463,00
33ZC13223Šternerová HanaHradec Králové6301:29:043,00
34ZC133133Nádherová HanaHradec Králové6801:44:133,00
35ZD13429Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:44:323,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód