Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mladkov - Suchý vrch

17.7.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 17.7.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sport Mladkov

Sociální sítě

Místo konání

Mladkov - náměstí u tělocvičny
10:30 hodin

Přihlášky

od 8:00 do 10:15 hodin v Kulturním domě v Mladkově

Startovné

50 Kč

Popis tratě

délka: 9,5 km
převýšení: 522 m
lesní cesty

Ceny pro vítěze

finanční pro první 3 v kategorii (300, 200, 100)
věcné v hodnotě 300 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Sport Mladkov
Theodor Šmok
561 67 Mladkov
tel. 739 780 951

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.skimladkov.cz

E-mailová adresa

teodorsmok@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.6.2020Mladkov - Suchý vrch - Memoriál Dobroslava Marečka-
22.6.2019Mladkov - Suchý vrch84
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
24.6.2017Běh Mladkov - Suchý vrch100
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
9.7.2011Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch151
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
14.7.1990Mladkov - Suchý vrch61
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 35
  • závodníků na všech ročnících: 3198

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4629
Javůrek Jiří4825
Pechek František5321
Bielčik Jindřich4021
Dostálek Petr6721
Vacek Martin6920
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Tučný Jan4716
Marek František4116
Svatoš Otakar3416
Jirásková Eva6416
Kolínek František5614
Tempír František4914
Šimůnek Jan8214
Šír Václav4814
Šalplachta Jindřich4714
Šrutek Stanislav5813
Vraštilová Miloslava5613
Pleticha František4213
Vodička Jan4513
Šmída Oldřich4813
Paulů Blanka5412
Sadílek Václav5012
Tichý Pavel6312
Merta Jaroslav3512
Dušková Lenka8012
Novotný Jiří4512
Šafář Jaroslav5112
Zajíc Jan5312
Dobšíček Pavel8012
Červ Miloslav5012
Koblížek Jindřich4812
Jandejsek Zdeněk6111
Vacarda Vladimír5911
Krupička Miroslav5311
Gombita Josef5811
Keprtová Miloslava4811
Zdeněk Bílý5911
Krunčík Pavel8511
Horáček Michal7511
Vítek Miroslav7210
Krejsa Václav5210
Ožana Václav6410
Hanuš Petr6410
Hejl Jan5310
Kalousek Jan4110
Mertová Michaela7610
Krejčí Stanislav6310
Palko Aleš719

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ931Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9200:44:05101,55
2MJ1297Ondrášek PavelFenix SKI Jeseník9200:44:16100,73
3MJ1495Šmerda TomášFenix SKI Jeseník9100:44:5697,72
4MJ2070Nechvíl PetrAC Choceň9100:47:3385,94
5MJ2296Fellner AdamFenix SKI Jeseník9300:47:4485,12
6MJ2872Kodl JanISRT9300:49:1878,07
7MJ3441Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:50:4571,54
8MJ4242Žák MartinHvězda SKP Pardubice9600:51:2568,54
9MJ5143Zahradník VojtaHvězda SKP Pardubice9400:53:5757,13
10MJ6059Živný MarekOrel Orlice9100:57:0043,40
11MJ6371Kostecký JanTJ Šumperk9100:58:1937,48
12MJ9140Vodička MirekHradec Králové9201:10:213,00
13MJ9338Štrait FrantišekHradec Králové9201:11:203,00
Muži A 20-39 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA160Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:38:17109,82
2MA232Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:3498,48
3MA339Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:41:5691,69
4MA464Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:42:3788,30
5MA593Palko AlešVSK Univerzita Brno7100:42:5586,81
6MA745Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:43:3283,74
7MA876Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:43:4282,92
8MA1163Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:44:1380,35
9MA1710Flegl VlastimilVrchlabí8600:46:5666,86
10MA2774Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:49:0456,26
11MA2944Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:49:2554,52
12MA32100Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:50:1550,38
13MA3530Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:50:5447,15
14MA3633Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:51:0046,65
15MA3884Cihlář FrantišekDynamo Horšovský Týn8000:51:0446,32
16MA3922Abrahám LuděkSK Hronov7500:51:0945,91
17MA4383Hubáček PavelSporton Šumperk7600:52:0741,11
18MA4755Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:52:5637,05
19MA563Šulc LubošTeam Pavlišov7600:55:1525,54
20MA6727Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7400:59:215,17
21MA6834Sejkora PatrikLanškroun7800:59:294,51
22MA8768Vařeka PavelLitovel - ORRERO7501:06:353,00
Muži B 40-49 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB628Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:13105,33
2MB1391Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:5297,90
3MB1547Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:45:0796,77
4MB2182Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:47:3985,36
5MB3019Vojtěch TomášSKMS Janské Lázně6500:49:3376,80
6MB4669Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:52:5062,01
7MB4936Valenta MichalAVC Praha6200:53:4957,58
8MB5780Dostálek PetrASPV Těchonín6700:55:3349,77
9MB5852Hejtmánek JiříŠumperk6900:56:1746,47
10MB7065Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:00:0329,50
11MB8053Chmel ZdeněkRC PIM Praha6201:03:2714,19
Muži C 50-59 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1050Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:44:11107,71
2MC1624Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:46:1998,43
3MC1923Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:47:2293,86
4MC2325Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:48:0191,03
5MC2581Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:48:1689,94
6MC379Flegl VlastimilBrtev5300:51:0177,97
7MC4537Martinák JiříFort SMC Ústí nad Orlicí6000:52:4770,29
8MC4873Kosek MiroslavSPV Těchonín5500:53:1268,47
9MC5312Bombera JiříMoravská Třebová5500:54:2862,96
10MC6411Uhrner PetrTJ Sport Mladkov5800:58:4544,32
11MC7458Kaše JaroslavAgricomp Brno5301:01:2133,00
12MC7688Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5901:01:3931,70
13MC8554Sedlák JiříPřelouč5801:06:0412,48
14MC981Mocker FrantišekAC Česká Lípa5801:14:533,00
Muži D 60-69 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD246Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:48:10107,46
2MD338Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:50:4197,40
3MD4126Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:51:1595,14
4MD5577Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:55:0479,88
5MD5929Vodička JanMK Radslavice4500:56:5672,42
6MD6218Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4700:57:2970,22
7MD6589Červ MiloslavAtletika Polička5000:59:0763,69
8MD7294Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4801:01:0455,90
9MD795Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:03:2446,57
10MD8317Beskydský DědekKlub Důchodců4501:04:5840,31
11MD9056Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:09:3621,79
12MD9666Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:14:083,66
13MD10116Fejgl ZdeněkBK Vratimov4201:19:393,00
Muži E 70 let a starší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8285Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:04:17117,25
2ME8913Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:09:00103,84
3ME10021Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:17:4678,91
Juniorky 19 let a mladší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6698Rosenbergová MichaelaFenix SKI Jeseník9300:59:14105,62
2ŽJ71101Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9901:00:5999,87
3ŽJ7748Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9101:02:3794,51
4ŽJ8851Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:08:5274,00
Ženy A 20-34 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1849Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:47:09106,41
2ZA2687Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:48:5699,09
3ZA3114Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:50:0394,50
4ZA4061Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:51:1189,85
5ZA5267Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:54:1677,19
6ZA5446Vévodová MartinaAK Perná9000:54:4175,48
7ZA7320Macháčková ŠárkaAC Moravská Slavia Brno8301:01:1948,24
8ZA8690Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:06:1627,92
9ZA9992Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8101:15:333,00
Ženy B 35-44 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4479Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:52:38125,64
2ZB782Šumberová LucieOrel Česká Třebová7201:02:5791,46
3ZB8415Matalová JanaSlezská Ostrava7301:05:3282,90
4ZB954Kubičková Eliška AnnaKPBKÚ Mělník6601:12:0061,48
Ženy C 45-54 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC6186Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:57:10107,93
2ŽC6978Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:59:4999,03
3ŽC7599Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5801:01:3693,04
4ŽC8175Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun6401:04:1684,08
5ŽC927Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:10:3762,74
Ženy D 55 let a starší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5035Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:53:52138,64
2ZD9457Kašová HanaBarnex sport Brno5401:11:4285,22
3ZD9762Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:14:4476,14
Lidový běh (trať 4,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB111Profous DanielFenix SKI Jeseník9600:26:11-
2LB210Schreier JakubFenix SKI Jeseník9600:28:26-
3LB313Kotrle JakubŠumperk9800:55:45-
Trať 4,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB111Profous DanielFenix SKI Jeseník9600:26:11-
2LB210Schreier JakubFenix SKI Jeseník9600:28:26-
3LB313Kotrle JakubŠumperk9800:55:45-
Trať 9,5 km, 522 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA160Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:38:17109,82
2MA232Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:3498,48
3MA339Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:41:5691,69
4MA464Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:42:3788,30
5MA593Palko AlešVSK Univerzita Brno7100:42:5586,81
1MB628Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:13105,33
6MA745Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:43:3283,74
7MA876Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:43:4282,92
1MJ931Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9200:44:05101,55
1MC1050Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:44:11107,71
8MA1163Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:44:1380,35
2MJ1297Ondrášek PavelFenix SKI Jeseník9200:44:16100,73
2MB1391Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:5297,90
3MJ1495Šmerda TomášFenix SKI Jeseník9100:44:5697,72
3MB1547Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:45:0796,77
2MC1624Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:46:1998,43
9MA1710Flegl VlastimilVrchlabí8600:46:5666,86
1ZA1849Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:47:09106,41
3MC1923Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:47:2293,86
4MJ2070Nechvíl PetrAC Choceň9100:47:3385,94
4MB2182Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:47:3985,36
5MJ2296Fellner AdamFenix SKI Jeseník9300:47:4485,12
4MC2325Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:48:0191,03
1MD246Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:48:10107,46
5MC2581Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:48:1689,94
2ZA2687Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:48:5699,09
10MA2774Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:49:0456,26
6MJ2872Kodl JanISRT9300:49:1878,07
11MA2944Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:49:2554,52
5MB3019Vojtěch TomášSKMS Janské Lázně6500:49:3376,80
3ZA3114Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:50:0394,50
12MA32100Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:50:1550,38
2MD338Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:50:4197,40
7MJ3441Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:50:4571,54
13MA3530Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:50:5447,15
14MA3633Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:51:0046,65
6MC379Flegl VlastimilBrtev5300:51:0177,97
15MA3884Cihlář FrantišekDynamo Horšovský Týn8000:51:0446,32
16MA3922Abrahám LuděkSK Hronov7500:51:0945,91
4ZA4061Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:51:1189,85
3MD4126Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:51:1595,14
8MJ4242Žák MartinHvězda SKP Pardubice9600:51:2568,54
17MA4383Hubáček PavelSporton Šumperk7600:52:0741,11
1ZB4479Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:52:38125,64
7MC4537Martinák JiříFort SMC Ústí nad Orlicí6000:52:4770,29
6MB4669Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:52:5062,01
18MA4755Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:52:5637,05
8MC4873Kosek MiroslavSPV Těchonín5500:53:1268,47
7MB4936Valenta MichalAVC Praha6200:53:4957,58
1ZD5035Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:53:52138,64
9MJ5143Zahradník VojtaHvězda SKP Pardubice9400:53:5757,13
5ZA5267Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:54:1677,19
9MC5312Bombera JiříMoravská Třebová5500:54:2862,96
6ZA5446Vévodová MartinaAK Perná9000:54:4175,48
4MD5577Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:55:0479,88
19MA563Šulc LubošTeam Pavlišov7600:55:1525,54
8MB5780Dostálek PetrASPV Těchonín6700:55:3349,77
9MB5852Hejtmánek JiříŠumperk6900:56:1746,47
5MD5929Vodička JanMK Radslavice4500:56:5672,42
10MJ6059Živný MarekOrel Orlice9100:57:0043,40
1ŽC6186Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:57:10107,93
6MD6218Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4700:57:2970,22
11MJ6371Kostecký JanTJ Šumperk9100:58:1937,48
10MC6411Uhrner PetrTJ Sport Mladkov5800:58:4544,32
7MD6589Červ MiloslavAtletika Polička5000:59:0763,69
1ŽJ6698Rosenbergová MichaelaFenix SKI Jeseník9300:59:14105,62
20MA6727Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7400:59:215,17
21MA6834Sejkora PatrikLanškroun7800:59:294,51
2ŽC6978Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:59:4999,03
10MB7065Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:00:0329,50
2ŽJ71101Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9901:00:5999,87
8MD7294Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4801:01:0455,90
7ZA7320Macháčková ŠárkaAC Moravská Slavia Brno8301:01:1948,24
11MC7458Kaše JaroslavAgricomp Brno5301:01:2133,00
3ŽC7599Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5801:01:3693,04
12MC7688Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5901:01:3931,70
3ŽJ7748Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9101:02:3794,51
2ZB782Šumberová LucieOrel Česká Třebová7201:02:5791,46
9MD795Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:03:2446,57
11MB8053Chmel ZdeněkRC PIM Praha6201:03:2714,19
4ŽC8175Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun6401:04:1684,08
1ME8285Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:04:17117,25
10MD8317Beskydský DědekKlub Důchodců4501:04:5840,31
3ZB8415Matalová JanaSlezská Ostrava7301:05:3282,90
13MC8554Sedlák JiříPřelouč5801:06:0412,48
8ZA8690Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:06:1627,92
22MA8768Vařeka PavelLitovel - ORRERO7501:06:353,00
4ŽJ8851Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:08:5274,00
2ME8913Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:09:00103,84
11MD9056Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:09:3621,79
12MJ9140Vodička MirekHradec Králové9201:10:213,00
5ŽC927Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:10:3762,74
13MJ9338Štrait FrantišekHradec Králové9201:11:203,00
2ZD9457Kašová HanaBarnex sport Brno5401:11:4285,22
4ZB954Kubičková Eliška AnnaKPBKÚ Mělník6601:12:0061,48
12MD9666Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:14:083,66
3ZD9762Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:14:4476,14
14MC981Mocker FrantišekAC Česká Lípa5801:14:533,00
9ZA9992Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8101:15:333,00
3ME10021Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:17:4678,91
13MD10116Fejgl ZdeněkBK Vratimov4201:19:393,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA160Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:38:17109,82
2MA232Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:3498,48
3MA339Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:41:5691,69
4MA464Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:42:3788,30
5MA593Palko AlešVSK Univerzita Brno7100:42:5586,81
6MB628Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:1385,32
7MA745Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:43:3283,74
8MA876Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:43:4282,92
9MJ931Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9200:44:0581,01
10MC1050Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:44:1180,52
11MA1163Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:44:1380,35
12MJ1297Ondrášek PavelFenix SKI Jeseník9200:44:1680,10
13MB1391Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:5277,12
14MJ1495Šmerda TomášFenix SKI Jeseník9100:44:5676,79
15MB1547Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:45:0775,88
16MC1624Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:46:1969,92
17MA1710Flegl VlastimilVrchlabí8600:46:5666,86
18MC1923Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:47:2264,70
19MJ2070Nechvíl PetrAC Choceň9100:47:3363,79
20MB2182Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:47:3963,30
21MJ2296Fellner AdamFenix SKI Jeseník9300:47:4462,88
22MC2325Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:48:0161,47
23MD246Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:48:1060,73
24MC2581Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:48:1660,23
25MA2774Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:49:0456,26
26MJ2872Kodl JanISRT9300:49:1855,10
27MA2944Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:49:2554,52
28MB3019Vojtěch TomášSKMS Janské Lázně6500:49:3353,86
29MA32100Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:50:1550,38
30MD338Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:50:4148,23
31MJ3441Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:50:4547,90
32MA3530Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:50:5447,15
33MA3633Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:51:0046,65
34MC379Flegl VlastimilBrtev5300:51:0146,57
35MA3884Cihlář FrantišekDynamo Horšovský Týn8000:51:0446,32
36MA3922Abrahám LuděkSK Hronov7500:51:0945,91
37MD4126Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:51:1545,41
38MJ4242Žák MartinHvězda SKP Pardubice9600:51:2544,58
39MA4383Hubáček PavelSporton Šumperk7600:52:0741,11
40MC4537Martinák JiříFort SMC Ústí nad Orlicí6000:52:4737,79
41MB4669Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:52:5037,55
42MA4755Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:52:5637,05
43MC4873Kosek MiroslavSPV Těchonín5500:53:1235,73
44MB4936Valenta MichalAVC Praha6200:53:4932,66
45MJ5143Zahradník VojtaHvězda SKP Pardubice9400:53:5732,00
46MC5312Bombera JiříMoravská Třebová5500:54:2829,43
47MD5577Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:55:0426,45
48MA563Šulc LubošTeam Pavlišov7600:55:1525,54
49MB5780Dostálek PetrASPV Těchonín6700:55:3324,05
50MB5852Hejtmánek JiříŠumperk6900:56:1720,41
51MD5929Vodička JanMK Radslavice4500:56:5617,18
52MJ6059Živný MarekOrel Orlice9100:57:0016,85
53MD6218Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4700:57:2914,45
54MJ6371Kostecký JanTJ Šumperk9100:58:1910,31
55MC6411Uhrner PetrTJ Sport Mladkov5800:58:458,16
56MD6589Červ MiloslavAtletika Polička5000:59:076,33
57MA6727Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7400:59:215,17
58MA6834Sejkora PatrikLanškroun7800:59:294,51
59MB7065Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:00:033,00
60MD7294Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4801:01:043,00
61MC7458Kaše JaroslavAgricomp Brno5301:01:213,00
62MC7688Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5901:01:393,00
63MD795Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:03:243,00
64MB8053Chmel ZdeněkRC PIM Praha6201:03:273,00
65ME8285Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:04:173,00
66MD8317Beskydský DědekKlub Důchodců4501:04:583,00
67MC8554Sedlák JiříPřelouč5801:06:043,00
68MA8768Vařeka PavelLitovel - ORRERO7501:06:353,00
69ME8913Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:09:003,00
70MD9056Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:09:363,00
71MJ9140Vodička MirekHradec Králové9201:10:213,00
72MJ9338Štrait FrantišekHradec Králové9201:11:203,00
73MD9666Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:14:083,00
74MC981Mocker FrantišekAC Česká Lípa5801:14:533,00
75ME10021Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:17:463,00
76MD10116Fejgl ZdeněkBK Vratimov4201:19:393,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1849Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:47:09106,41
2ZA2687Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:48:5699,09
3ZA3114Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:50:0394,50
4ZA4061Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:51:1189,85
5ZB4479Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:52:3883,90
6ZD5035Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:53:5278,83
7ZA5267Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:54:1677,19
8ZA5446Vévodová MartinaAK Perná9000:54:4175,48
9ŽC6186Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:57:1065,28
10ŽJ6698Rosenbergová MichaelaFenix SKI Jeseník9300:59:1456,80
11ŽC6978Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:59:4954,40
12ŽJ71101Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9901:00:5949,61
13ZA7320Macháčková ŠárkaAC Moravská Slavia Brno8301:01:1948,24
14ŽC7599Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5801:01:3647,08
15ŽJ7748Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9101:02:3742,91
16ZB782Šumberová LucieOrel Česká Třebová7201:02:5741,54
17ŽC8175Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun6401:04:1636,13
18ZB8415Matalová JanaSlezská Ostrava7301:05:3230,93
19ZA8690Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:06:1627,92
20ŽJ8851Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:08:5217,24
21ŽC927Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:10:3710,06
22ZD9457Kašová HanaBarnex sport Brno5401:11:425,61
23ZB954Kubičková Eliška AnnaKPBKÚ Mělník6601:12:004,38
24ZD9762Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:14:443,00
25ZA9992Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8101:15:333,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 87%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 97%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 93%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

moc se mi tady líbila trasa závodu:-), a celkově to byla myslím dobrá akce...
lubos.sulc
Pěkný závod ve vražedném vedru...a všem kteří doběhli, ať již jakkoli co do umístění, patří obdiv. Luboš J.
Lubomir.Jadrny
Vzhledem k tomu, že počasí pořadatelé ovlivnit nemohou, a v té sobotní mikrovlnce to bylo kruté :), se ze 100% hodnocení nedá ubrat ani procentíko. Myslím, ne, vím/!/, že se každý do Mladkova rád vrací, a to je prima, to je ta nejlepší vizitka závodu. Pozdrav panu starostovi a jeho obětavé rodině i všem ostatním, kteří závod výborně zajistili, pozdrav i panu Marečkovi!
jak123

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód