hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Orlická běžecká liga mládeže

ročník 2010

Celkové pořadí poháru

Nejmladší žáci I r. 2001 a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Gregora FilipAtletika Albrechtice021219,971712/17 záv.
2Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí021146,191612/16 záv.
3Procházka AdamAtletika Žamberk011131,951412/14 záv.
4Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové01898,5299/9 záv.
5Němec JanAtletika Jaroměř02710,371612/16 záv.
6Kavín MichaelSebranice01674,1777/7 záv.
7Navrátil JonášAtletika Svitavy01669,3888/8 záv.
8Boháč BonifácAC Choceň01503,9855/5 záv.
9Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová01493,0277/7 záv.
10Boháč ServácAC Choceň02419,2555/5 záv.
11Brandejs JanAtletika Jablonné nad Orlicí01414,0955/5 záv.
12Kryvlyak JuraTJ Jiskra Králíky02297,9455/5 záv.
13Strouhal JakubFORTEX SKI Moravský Beroun01292,0833/3 záv.
14Verner KristianTJ Jiskra Králíky255,9433/3 záv.
15Költe MatějTJ Jiskra Králíky242,5544/4 záv.

Nejmladší žákyně I r. 2001 a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Navrátilová DarjaTJ Svitavy011242,821312/13 záv.
2Pourová AlžbětaAtletika Jaroměř0212171412/14 záv.
3Vraspírová DanielaČeská Třebová021112,981712/17 záv.
4Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí011082,081512/15 záv.
5Frydrychová EliškaAC Choceň01942,771312/13 záv.
6Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02880,721712/17 záv.
7Stříhavková EliškaAC Choceň028311412/14 záv.
8Novotná MichaelaTJ Sokol Králíky01810,41111/11 záv.
9Mikulová KarolínaTJ Spartak OEZ Letohrad01623,4266/6 záv.
10Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad01569,2199/9 záv.
11Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod03450,5955/5 záv.
12Hanušová MartinaAC Choceň01441,5555/5 záv.
13Šilarová MichaelaTJ Spartak OEZ Letohrad01438,4366/6 záv.
14Smrčková NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad01423,655/5 záv.
15Kavínová ŠtěpánkaSebranice02333,6566/6 záv.

Nejmladší žáci II r. 1999-2000 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Němec JaroslavAtletika Jaroměř991118,851612/16 záv.
2Kašpar JosefAtletika Rtyně v Podkrkonoší991108,991010/10 záv.
3Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč991085,81312/13 záv.
4Petiška VojtěchAtletika Jaroměř001068,771412/14 záv.
5Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí991019,41512/15 záv.
6Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší00986,031512/15 záv.
7Stříhavka JindřichAC Choceň00974,111412/14 záv.
8Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč99884,371212/12 záv.
9Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad99771,5899/9 záv.
10Sviták PavelŽamberk99703,0788/8 záv.
11Kučera MartinTJ - Svitavy99684,7588/8 záv.
12Gregora JanAtletika Albrechtice00680,341010/10 záv.
13Mařík JanOrel Dolní Dobrouč00641,3888/8 záv.
14Borek MatějZAPPA Česká Třebová00554,5566/6 záv.
15Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí00541,6677/7 záv.

Nejmladší žákyně II r. 1999-2000 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí991249,581512/15 záv.
2Hypešová NatálieAtletika Jaroměř991189,351512/15 záv.
3Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší001099,951512/14 záv.
4Gregorová MonikaAtletika Albrechtice001087,491412/14 záv.
5Rudolfská DominikaAtletika Jaroměř991086,191212/12 záv.
6Truhlářová LucieAtletika Jaroměř991077,721412/14 záv.
7Hanzlová EliškaTJ Svitavy991037,181211/11 záv.
8Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí00971,071612/16 záv.
9Cejnarová EliškaAtletika Jaroměř99948,551712/17 záv.
10Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí00911,221512/15 záv.
11Suchánková NikolaAtletika Jaroměř861,341010/10 záv.
12Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto00766,991111/11 záv.
13Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod00747,6188/8 záv.
14Mrklovská DanaTJ Spartak OEZ Letohrad00731,421010/10 záv.
15Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí99551,1588/8 záv.

Mladší žáci r. 1997-1998 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová981236,971712/17 záv.
2Mojžíš DominikAtletika Jaroměř971224,421612/16 záv.
3Gregora JakubAtletika Albrechtice981086,551212/12 záv.
4Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč981029,771312/13 záv.
5Vilímek VáclavAC Choceň98573,9977/7 záv.
6Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová98525,3366/6 záv.
7Kavka LukášSpartak OEZ Letohrad97488,6555/5 záv.
8Doskočil JanAC Jiskra Litomyšl97487,5155/5 záv.
9Petiška OndřejSokol Atletika Jaroměr97386,3555/5 záv.
10Chmelíček JordanTJ Spartak OEZ Letohrad97381,1455/5 záv.
11Valenta AdamTJ Spartak OEZ Letohrad98334,1355/5 záv.
12Mužík JanAtletika Polička98331,1644/4 záv.
13Jonáš MatějFenix SKI Team Jeseník97325,8744/4 záv.
14Pechoušek JanFenix SKI Team Jeseník97309,5833/3 záv.
15Medek FilipFenix SKI Team Jeseník97289,5633/3 záv.

Mladší žákyně r. 1997-1998 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová971282,561412/14 záv.
2Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší991259,421612/16 záv.
3Hanušová VeronikaAC Choceň971188,411212/12 záv.
4Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto981036,561612/16 záv.
5Pártlová DanielaAC Choceň97675,5399/9 záv.
6Koclířová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad98385,4566/6 záv.
7Mikulová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad98381,2866/6 záv.
8Tylová HanaFenix SKI Team Jeseník97333,944/4 záv.
9Novotná DoraTJ Spartak OEZ Letohrad97325,0444/4 záv.
10Joštová KristýnaTJ Spartak OEZ Letohrad98315,3466/6 záv.
11Svobodová EditaHvězda Pardubice98283,7544/4 záv.
12Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč97186,5733/3 záv.
13Poulíková TerezaFenix SKI Team Jeseník97181,2822/2 záv.
14Márová JanaTJ Svitavy97176,9433/3 záv.
15Janočková PetraFenix SKI Team Jeseník98170,3522/2 záv.

Starší žáci r. 1995-1996 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší951298,091212/12 záv.
2Friš JanTJ Jiskra Litomyšl95720,577/7 záv.
3Lakota AntonínAC Choceň95720,0977/7 záv.
4Večeř MilanTJ Spartak OEZ Letohrad96591,9877/7 záv.
5Pavlas JanAtletika Albrechtice96588,2777/7 záv.
6Profous DanielFenix SKI Team Jeseník96335,3144/4 záv.
7Schejbal JaroslavAtletika Jaroměř95292,0744/4 záv.
8Kubelka PetrJiskra Ústí nad Orlicí95290,933/3 záv.
9Procházka JakubTJ Spartak OEZ Letohrad96285,9733/3 záv.
10Pěkný MartinFenix SKI Team Jeseník95271,9133/3 záv.
11Moravec JiříTJ Spartak OEZ Letohrad96253,4833/3 záv.
12Schreier JakubFenix SKI Team Jeseník96238,2933/3 záv.
13Kalous MartinMARS Svratka95192,3522/2 záv.
14Schmidt RudolfHasiči Dolní Dobrouč96186,8122/2 záv.
15Cimr TomášTJ Spartak OEZ Letohrad96182,4633/3 záv.

Starší žákyně r. 1995-1996 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Čerenkova DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší961149,931212/12 záv.
2Krátká HanaLanškroun951111,221512/15 záv.
3Průšová RadkaTJ Svitavy96648,466/6 záv.
4Fáberová ZuzanaTJ Spartak OEZ Letohrad96448,6155/5 záv.
5Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto96265,0733/3 záv.
6Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná96220,155/5 záv.
7Vytlačilová TerezaAtletika Polička95218,1522/2 záv.
8Menclová NikolNový Věk TT Trusnov95213,1722/2 záv.
9Sotníková KristýnaFenix SKI Team Jeseník96166,7422/2 záv.
10Tkadlecová AnnaKKL Hlinsko v Čechách96105,311/1 záv.
11Couralová SimonaBATT Nové Město na Moravě96104,4111/1 záv.
12Maříková SimonaSpartak Letohrad9610211/1 záv.
13Boudová ŽanetaSokol Hradec Králové96101,0511/1 záv.
14Holíková KristýnaSKI Skuhrov nad Bělou96100,8211/1 záv.
15Hušáková KarolínaAC Vysoké Mýto9796,8211/1 záv.

Dorostenci r. 1993-1994 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Smolák PetrBK Vysoké Mýto941138,231212/12 záv.
2Hřivna JanTJ Sokol Jaroměř93765,9588/8 záv.
3Vondra DavidVencl tým Ústí nad Orlicí94606,2166/6 záv.
4Kalvoda VítAtletika Polička93582,8366/6 záv.
5Divíšek JanNový Věk Trusnov93454,3155/5 záv.
6Wyszynski KamilULKS Bystrzyca Klodzka94297,8133/3 záv.
7Pňáček TomášFenix SKI Team Jeseník94213,2433/3 záv.
8Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí93206,8222/2 záv.
9Košňar FrantišekAtletika Polička9319222/2 záv.
10Pekař ŠtěpánMARS Svratka94185,1522/2 záv.
11Vinduška PetrAtletika Albrechtice183,1922/2 záv.
12Kaplita KamilULKS Bystrzyca Klodzka94109,0522/2 záv.
13Valko TomášAtletika Chrudim93107,4511/1 záv.
14Fellner AdamFenix SKI Team Jeseník93105,5811/1 záv.
15Bidmon JiříSK Nové Město na Moravě93102,511/1 záv.

Dorostenky r. 1993-1994

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí931310,391212/12 záv.
2Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto931052,451212/12 záv.
3Holubová IvaBKVM Vysoké Mýto93302,7233/3 záv.
4Klaclová ŠárkaSK Nové Město na Moravě93249,6922/2 záv.
5Jandejsková HanaStudené94158,5322/2 záv.
6Černá KristýnaKB OEZ Letohrad93118,0911/1 záv.
7Rosenbergová MichaelaFenix SKI Team Jeseník93110,6211/1 záv.
8Tlustá HelenaNové Město na Moravě93110,0911/1 záv.
9Remešová HanaSKI Skuhrov nad Bělou94101,4711/1 záv.
10Barnetová AlenaJablonné nad Orlicí9310011/1 záv.
11Valenová AdélaAtletika Polička9383,3811/1 záv.
12Henclová AlenaSKI Skuhrov nad Bělou9467,3811/1 záv.
13Ostrejšová KarolínaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí94---11/1 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
13.3.2010Okolo Trusnova138
27.3.2010Choceňský kros201
25.4.2010Memoriál Q. Štěpánka264
1.5.2010Běh kolem poličských hradeb265
2.5.2010Běh Javorkou298
7.5.2010Běh na Rozálku186
16.5.2010Běh Choceňskými sady203
22.5.2010Běh do Zámeckého vrchu266
30.5.2010Nekořský kros142
5.6.2010Běh Dobroučským krajem - Cena GELADRINK258
19.6.2010Knířovský běh141
8.8.2010Černovírský kros164
22.8.2010Svin(n)ský kros151
18.9.2010Králický Lískovec126
19.9.2010Královský běh Kujebinou166
25.9.2010Cross po lyžařských tratích266
3.10.2010Běh údolím Orlice218
10.10.2010Ve stopě Líšnické patnáctky215
16.10.2010Přespolní běh lyžařů v Letohradě266
4.12.2010Čertovský běh Damníkov73
11.12.2010Vánoční běh okolo Zlatého pásku0