hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Orlická běžecká liga mládeže

ročník 2009

Celkové pořadí poháru

Nejmladší žáci I r. 2000 a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stříhavka JindřichAC Choceň001152,91812/18 záv.
2Mařík JanOrel Dolní Dobrouč001113,121312/13 záv.
3Gregora JanAtletika Albrechtice001088,921612/16 záv.
4Divíšek JanAtletika Žamberk001028,321111/11 záv.
5Navrátil JonášAtletika Svitavy01999,821412/14 záv.
6Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší00983,541712/17 záv.
7Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové01759,0388/8 záv.
8Fišer VojtěchAtletika Jablonné nad Orlicí00530,3566/6 záv.
9Gregora FilipAtletika Albrechtice02521,2766/6 záv.
10Faltus FilipAtletika Jablonné nad Orlicí01499,255/5 záv.
11Mikyska TomášSpartak OEZ Letohrad00423,0944/4 záv.
12Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí02421,5255/5 záv.
13Kubíček KryštofTJ Jiskra Králíky01403,3666/6 záv.
14Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky00403,2366/6 záv.
15Boháč BonifácAC Choceň01400,2344/4 záv.

Nejmladší žákyně I r. 2000 a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod001239,231312/13 záv.
2Navrátilová DarjaAtletika Svitavy011212,851612/16 záv.
3Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší001186,881812/18 záv.
4Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto001112,21512/15 záv.
5Gregorová MonikaAtletika Albrechtice001101,111312/13 záv.
6Hanušová MartinaAC Choceň01984,31212/12 záv.
7Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí00982,771412/14 záv.
8Frydrychová EliškaAC Choceň01616,551111/11 záv.
9Mifková MichaelaTJ - Svitavy00492,0855/5 záv.
10Stříhavková EliškaAC Choceň02404,4777/7 záv.
11Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí00322,7844/4 záv.
12Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky01314,1566/6 záv.
13Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02282,866/6 záv.
14Mikulová KarolínaSpartak Letohrad01275,6133/3 záv.
15Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod03210,0233/3 záv.

Nejmladší žáci II r. 1998-1999 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kašpar JosefAtletika Rtyně v Pokrkonoší991288,291312/13 záv.
2Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč981226,081512/15 záv.
3Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová981193,891612/16 záv.
4Gregora JakubAtletika Albrechtice981092,931212/12 záv.
5Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč99855,371111/11 záv.
6Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč99722,171111/11 záv.
7Večeř PetrSpartak Letohrad99543,7977/7 záv.
8Jirásek MiroslavJablonné nad Orlicí99481,0977/7 záv.
9Valenta AdamSpartak Letohrad98425,7655/5 záv.
10Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová98359,0344/4 záv.
11Sviták PavelSokol Žamberk99274,8344/4 záv.
12Schmidt DanielSK Pašerák Písařov9926944/4 záv.
13Hejtmánek VladimírAtletika Polička99267,2244/4 záv.
14Kučera MartinTJ - Svitavy99262,9244/4 záv.
15Macháček VojtěchSpartak Letohrad99259,9533/3 záv.

Nejmladší žákyně II r. 1998-1999 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší991296,671212/12 záv.
2Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto981202,361412/14 záv.
3Dvořáčková LucieAC Choceň981160,581312/13 záv.
4Pártlová DanielaAC Choceň971129,551412/14 záv.
5Svobodová EditaPardubice981079,571212/12 záv.
6Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí99747,7999/9 záv.
7Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová99728,481010/10 záv.
8Hanzlová EliškaTJ - Svitavy99328,4644/4 záv.
9Drážná HelenaSK Pašerák Písařov98317,4466/6 záv.
10Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí99244,9466/6 záv.
11Joštová KristýnaSpartak Letohrad98241,6933/3 záv.
12Šedová KristýnaAC Choceň98225,8155/5 záv.
13Mikulová MarkétaSpartak Letohrad98214,7233/3 záv.
14Snítilová ZuzanaSpartak Letohrad99209,4133/3 záv.
15Mihulková ViktorieAC Choceň99209,0933/3 záv.

Mladší žáci r. 1996-1997 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Večeř MilanSpartak Letohrad96903,6399/9 záv.
2Václavek JanDlouhá Třebová96757,7477/7 záv.
3Le Viet MilanAtletika Polička96666,3966/6 záv.
4Chmelíček JordanSpartak Letohrad97346,2344/4 záv.
5Procházka JakubSpartak OEZ Letohrad96298,5333/3 záv.
6Barnet MiroslavSpartak Letohrad96276,0533/3 záv.
7Suchomel TomášSpartak OEZ Letohrad97258,6533/3 záv.
8Richter VojtěchTJ Svitavy97245,8433/3 záv.
9Profous DanielFenix Jeseník96200,1822/2 záv.
10Schmidt RudolfDolní Dobrouč96200,1222/2 záv.
11Beznoska JanFK AGRIA Choceň97194,822/2 záv.
12Kavka LukášSpartak Letohrad97186,6122/2 záv.
13Hondl DanielFenix SKI Team Jeseník97182,1822/2 záv.
14Gdula TomášHvězda SKP Pardubice97178,1522/2 záv.
15Bečka AdamLíšnice96168,9622/2 záv.

Mladší žákyně r. 1996-1997 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hanušová VeronikaAC Choceň971231,11512/15 záv.
2Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová971227,351212/12 záv.
3Průšová RadkaTJ Svitavy961183,811212/12 záv.
4Couralová SimonaBATT Nové Město na Moravě96980,471010/10 záv.
5Čerenkova DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší96732,5299/9 záv.
6Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto96617,9477/7 záv.
7Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná96551,971212/12 záv.
8Dvořáčková KristýnaAC Choceň96421,3666/6 záv.
9Fáberová ZuzanaSpartak Letohrad96373,6644/4 záv.
10Novotná DoraSpartak OEZ Letohrad97344,2244/4 záv.
11Maříková SimonaSpartak Letohrad96343,8244/4 záv.
12Kopecká SimonaSpartak Letohrad97207,1933/3 záv.
13Poulíková TerezaFenix Jeseník97188,4222/2 záv.
14Lukáčová MonikaFenix Jeseník96166,1922/2 záv.
15Vícencová PavlaSK Pašerák Písařov97160,9833/3 záv.

Starší žáci r. 1994-1995 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pavel JanLoko Trutnov951204,711312/13 záv.
2Smolák PetrBK Vysoké Mýto941129,441512/15 záv.
3Friš JanTJ Jiskra Litomyšl951121,251212/12 záv.
4Lakota AntonínAC Choceň95950,891010/10 záv.
5Kubelka PetrJiskra Ústí nad Orlicí95909,461111/11 záv.
6Vondra DavidJiskra Ústí nad Orlicí94838,2588/8 záv.
7Zenkl AdamAC Vysoké Mýto95704,5577/7 záv.
8Voleský KryštofAC Vysoké Mýto95633,5777/7 záv.
9Sion LiborAtletika Polička94375,5655/5 záv.
10Červený JakubTJ Lokomotiva Trutnov95245,8633/3 záv.
11Šacl JiříNové Město na Moravě94197,6922/2 záv.
12Faltus VáclavSpartak Letohrad95125,0722/2 záv.
13Janíček JakubSK Nové Město na Moravě94103,0511/1 záv.
14Pnáček TomášFenix Jeseník9499,7211/1 záv.
15Frydrych JakubAC Choceň9599,7166/6 záv.

Starší žákyně r. 1994-1995 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krátká HanaLanškroun951098,071612/16 záv.
2Vytlačilová TerezaAtletika Polička95831,0377/7 záv.
3Navrátilová AnežkaTJ - Svitavy95380,6544/4 záv.
4Tesařová HedvikaAC Choceň94324,4533/3 záv.
5Vodehnalová MartinaSpartak OEZ Letohrad95303,633/3 záv.
6Stříhavková LucieSpartak OEZ Letohrad95296,0944/4 záv.
7Karasová MartinaBATT Nové Město na Moravě94214,0222/2 záv.
8Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto94200,8522/2 záv.
9Jansová AgátaSokol Žamberk95191,1822/2 záv.
10Civišová AnnaAC Choceň95186,4122/2 záv.
11Menclová NikolNový Věk Triatlonu95134,0911/1 záv.
12Ostrejšová KarolínaSK Nové Město naMoravě94111,7211/1 záv.
13Vojíková VandaTJ Nová Paka94104,7211/1 záv.
14Glaserová DominikaSKI klub Česká Třebová95101,7811/1 záv.
15Kabelová DenisaKKL Hlinsko9593,8211/1 záv.

Dorostenci r. 1992-1993 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kalvoda VítAtletika Polička931133,781111/11 záv.
2Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí93799,5788/8 záv.
3Divíšek JanTJ Jiskra Králíky93784,8499/9 záv.
4Košňar FrantišekAtletika Polička93772,5388/8 záv.
5Záveský FilipOrel Česká Třebová93511,855/5 záv.
6Siegel JakubAC Choceň92269,2333/3 záv.
7Beznoska JanFK AGRIA Choceň97208,9633/3 záv.
8Kabrhel TomášDTC Litomyšl92200,7322/2 záv.
9Valko TomᚊAK Chrudim93191,0922/2 záv.
10Vinduška PetrTJ Spartak OEZ Letohrad171,8522/2 záv.
11Kouřil TomášAC Vysoké Mýto93164,7322/2 záv.
12Mistersky GrzegorzLKS Iskra Jaszkova92113,5411/1 záv.
13Mašín LukášAC Pardubice93109,2211/1 záv.
14Dostál LukášNové Město na Moravě93106,5311/1 záv.
15Bidmon JiříSK Nové Město na Moravě93102,5811/1 záv.

Dorostenky r. 1992-1993 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto931035,671312/13 záv.
2Martincová KristýnaJiskra Ústí nad Orlicí93637,3966/6 záv.
3Valenová AdélaAtletika Polička93412,355/5 záv.
4Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky93297,5433/3 záv.
5Švecová MagdalénaOrel Orlice92217,5522/2 záv.
6Miličková MarieNové Město na Moravě92196,7822/2 záv.
7Černá KristýnaSpartak OEZ Letohrad93196,3422/2 záv.
8Adamcová MartinaSpartak OEZ Letohrad93192,922/2 záv.
9Schejbalová AlenaOlfin Car Vella Trutnov93185,4622/2 záv.
10Holubová IvaBK Vysoké Mýto93180,7722/2 záv.
11Vávrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad92165,2522/2 záv.
12Nováková LadaTJ Jiskra Havlíčkův Brod93106,6111/1 záv.
13Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová93106,2111/1 záv.
14Tomanová PavlínaŽamberk93103,1211/1 záv.
15Janoušová RadkaTJ Nové Město na Moravě92101,3711/1 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.3.2009Choceňský kros191
14.3.2009Okolo Trusnova155
28.3.2009Saucony Litomyšlská dvanáctka159
26.4.2009Memoriál Quido Štěpánka202
1.5.2009Běh kolem poličských hradeb297
3.5.2009Běh Javorkou311
7.5.2009Běh na Rozálku188
10.5.2009Běh Choceňskými sady234
23.5.2009Běh do Zámeckého vrchu234
24.5.2009Nekořský kros92
6.6.2009Běh Dobroučským krajem234
27.6.2009Knířovský běh151
9.8.2009Černovírský kros190
30.8.2009Běh Svinnou172
19.9.2009Králický Lískovec121
20.9.2009Královský běh Kujebinou192
26.9.2009Cross po lyžařských tratích170
4.10.2009Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí188
10.10.2009Přespolní běh lyžařů v Letohradě195
18.10.2009Ve stopě Líšnické patnáctky - ZÁVOD ZRUŠEN!!!0
5.12.2009Čertovský běh109
12.12.2009Vánoční běh okolo Zlatého pásku, Němčice142