hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Orlická běžecká liga mládeže

ročník 2008

Celkové pořadí poháru

Nejmladší žáci I (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Mikyska TomášSK Žamberk001218,211312/13 záv.
2Večeř PetrTJ Jiskra Králíky991180,641612/16 záv.
3Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí99961,431010/10 záv.
4Stříhavka JindřichAC Choceň00959,971612/16 záv.
5Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší99950,1599/9 záv.
6Švéda RomanTJ Jiskra Králíky99858,341111/11 záv.
7Kristl FrantišekOrel Dolní Dobrouč99627,0388/8 záv.
8Mařík JanOrel Dolní Dobrouč00530,5177/7 záv.
9Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší00470,5899/9 záv.
10Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky00463,571111/11 záv.
11Navrátil JonášTJ - Svitavy01412,377/7 záv.
12Moravec AlešTJ Jiskra Králíky01377,2355/5 záv.
13Sviták PavelSokol Žamberk99376,7344/4 záv.
14Divíšek JanAtletika Žamberk00359,155/5 záv.
15Webr MatějMUF TEAM Praha99300,3144/4 záv.

Nejmladší žákyně I (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová991201,671612/16 záv.
2Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší001167,161612/16 záv.
3Gregorová MonikaAtletika Albrechtice001121,871312/13 záv.
4Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto001089,311212/12 záv.
5Mihulková ViktorieAC Choceň99785,4688/8 záv.
6Navrátilová DarjaTJ - Svitavy01662,6377/7 záv.
7Hanušová MartinaAC Choceň01501,2277/7 záv.
8Frydrychová EliškaAC Choceň01382,8177/7 záv.
9Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí00376,2655/5 záv.
10Snítilová ZuzanaSpartak OEZ Letohrad99310,9133/3 záv.
11Smejkalová AndreaSpartak OEZ Letohrad99284,9244/4 záv.
12Faltusová KateřinaSpartak OEZ Letohrad99265,6233/3 záv.
13Hegrová KláraTJ - Svitavy00245,644/4 záv.
14Adamcová DominikaSpartak Letohrad99231,5333/3 záv.
15Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky01219,6744/4 záv.

Nejmladší žáci II (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč981280,211712/17 záv.
2Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová981252,821812/18 záv.
3Gregora JakubAtletika Albrechtice981078,491212/12 záv.
4Svatoš JanSKI klub Česká Třebová98480,7866/6 záv.
5Chmelíček JordanSpartak OEZ Letohrad97402,9744/4 záv.
6Doskočil JanJiskra Litomyšl97362,9344/4 záv.
7Valenta AdamSpartak Letohrad98286,4333/3 záv.
8Čížek FilipTJ - Svitavy97279,6433/3 záv.
9Suchomel TomášSpartak OEZ Letohrad97255,9333/3 záv.
10Vilímek VáclavAC Choceň98249,7333/3 záv.
11Polák DanielFenix Jeseník98195,9422/2 záv.
12Winter JosefTJ - Svitavy97194,8433/3 záv.
13Kavka LukášSpartak OEZ Letohrad97194,2922/2 záv.
14Pekař JanMARS Svratka97192,7922/2 záv.
15Trávníček MartinMARS Svratka97189,2222/2 záv.

Nejmladší žákyně II (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová971291,541512/15 záv.
2Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší991267,561512/15 záv.
3Hanušová VeronikaAC Choceň971165,011512/15 záv.
4Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto981080,881612/16 záv.
5Dvořáčková LucieAC Choceň98974,981312/13 záv.
6Pártlová DanielaAC Choceň97916,781412/14 záv.
7Svobodová EditaPardubice98627,6388/8 záv.
8Soldánová BeátaTJ Svitavy97395,6255/5 záv.
9Kopecká SimonaSpartak OEZ Letohrad97331,2644/4 záv.
10Faltusová SimonaSpartak OEZ Letohrad98300,3844/4 záv.
11Poláková AnnaAC Choceň97296,6955/5 záv.
12Novotná DoraSpartak OEZ Letohrad97277,9733/3 záv.
13Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč97230,6444/4 záv.
14Joštová KristýnaSpartak OEZ Letohrad98194,1333/3 záv.
15Otavová KarolínaMARS Svratka97176,2422/2 záv.

Mladší žáci (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Friš JanSKI Klub Česká Třebová951196,291312/13 záv.
2Lakota AntonínAC Choceň951161,671212/12 záv.
3Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí951127,571312/13 záv.
4Večeř MilanTJ Jiskra Králíky961050,141612/16 záv.
5Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší95970,9699/9 záv.
6Polák ŠtěpánAC Choceň95458,1455/5 záv.
7Procházka JakubSpartak OEZ Letohrad96364,2944/4 záv.
8Zenkl AdamAC Vysoké Mýto95282,8233/3 záv.
9Voleský KryštofAC Vysoké Mýto95279,5133/3 záv.
10Bárnet MiroslavSpartak OEZ Letohrad96247,0133/3 záv.
11Frydrych JakubAC Choceň95208,1477/7 záv.
12Kalous MartinMARS Svratka95182,1122/2 záv.
13Pěkný MartinFenix Jeseník95176,0122/2 záv.
14Václavek JanDlouhá Třebová96163,2922/2 záv.
15Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad96162,9422/2 záv.

Mladší žákyně (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vytlačilová TerezaAtletika Polička951287,911212/12 záv.
2Couralová SimonaJiskra Vír961242,131412/14 záv.
3Čerenkova DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší961138,611412/14 záv.
4Dvořáčková KristýnaAC Choceň96904,881111/11 záv.
5Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto96699,8799/9 záv.
6Civišová AnnaAC Choceň95671,9688/8 záv.
7Maříková SimonaSpartak OEZ Letohrad96377,3544/4 záv.
8Pecháčková NatálieSKI klub Česká Třebová95332,3755/5 záv.
9Průšová RadkaTJ - Svitavy96269,3633/3 záv.
10Fáberová ZuzanaSpartak Letohrad96262,0933/3 záv.
11Stříhavková LucieSpartak Letohrad95201,8133/3 záv.
12Navrátilová AnežkaTJ - Svitavy95195,2333/3 záv.
13Vodehnalová MartinaSpartak OEZ Letohrad95185,9522/2 záv.
14Lukáčová MonikaFenix Jeseník96175,5122/2 záv.
15Sotniková KristýnaFenix Jeseník157,9222/2 záv.

Starší žáci (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí931230,041412/14 záv.
2Smolák PetrBK Vysoké Mýto941155,381612/16 záv.
3Divíšek JanTJ Jiskra Králíky931123,971312/13 záv.
4Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí941112,351111/11 záv.
5Sion LiborAtletika Polička94334,2244/4 záv.
6Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou93211,5522/2 záv.
7Gregor LukášMARS Svratka94201,4922/2 záv.
8Teplý JanMARS Svratka93199,7722/2 záv.
9Vinduška PetrTJ Spartak OEZ Letohrad189,9222/2 záv.
10Teplý BorisAtletika Polička94188,3933/3 záv.
11Šacl JiříNové Město na Moravě94181,9422/2 záv.
12Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou93180,5522/2 záv.
13Teplý PatrikAtletika Polička94157,3122/2 záv.
14Pňáček TomášFenix SKI Team Jeseník94150,5422/2 záv.
15Jehlička VladimírFenix Jeseník93137,422/2 záv.

Starší žákyně (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky931232,241412/14 záv.
2Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová931069,61010/10 záv.
3Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto931024,571512/15 záv.
4Tesařová HedvikaAC Choceň94751,1188/8 záv.
5Valenová AdélaAtletika Polička93421,7366/6 záv.
6Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová93414,0844/4 záv.
7Černá KristýnaSpartak OEZ Letohrad93388,2144/4 záv.
8Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky94255,4488/8 záv.
9Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto94221,7833/3 záv.
10Tlustá HelenaTJ Nové Město na Moravě93218,4522/2 záv.
11Frišová MagdaGymnázium Česká Třebová93213,7633/3 záv.
12Tomanová PavlínaŽamberk93163,8722/2 záv.
13Trávníčková NelliMARS Svratka94127,0622/2 záv.
14Schejbalová AlenaOlfin Car Vella Trutnov93112,611/1 záv.
15Scheibalová AlenaOlfin Car Vella Trutnov9310411/1 záv.

Dorostenci (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí911240,161512/15 záv.
2Nechvíl PetrAC Choceň911190,481312/13 záv.
3Dudek MilanNový Věk TT Trusnov91848,3788/8 záv.
4Halanič JakubTJ Jiskra Králíky92841,71010/10 záv.
5Kabrhel TomášDTC Litomyšl92373,1244/4 záv.
6Žák MichalBATT Klub Nové Město na Moravě91219,8222/2 záv.
7Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou91213,0322/2 záv.
8Hajduk ArturULKS Bystrzyca Klodzka91200,8622/2 záv.
9Trávníček MatějMARS Svratka92190,2822/2 záv.
10Vávra VlastimilSpartak OEZ Letohrad91184,9922/2 záv.
11Morkes MichalSpartak OEZ Letohrad91145,6222/2 záv.
12Kaniščev RomanTRI CLUB Loštice91108,5211/1 záv.
13Gdula LukášHvězda SKP Pardubice91106,811/1 záv.
14Krčmář MichalSpartak OEZ Letohrad91103,1311/1 záv.
15Kamenický JakubOK 99 Hradec Králové91102,2111/1 záv.

Dorostenky (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová911152,491111/11 záv.
2Sontáková LenkaAtletika Albrechtice91647,1377/7 záv.
3Kvasničková PetraSKI Klub Česká Třebová91444,4144/4 záv.
4Bílá TerezaSpartak OEZ Letohrad92243,9522/2 záv.
5Vlčková ZuzanaAtletika Polička91214,1222/2 záv.
6Janoušová RadkaTJ Nové Město na Moravě92205,7322/2 záv.
7Kuchařová MichaelaAC Choceň91180,9322/2 záv.
8Pilnáčková KláraAC Choceň92177,8622/2 záv.
9Romčáková JitkaOREL Rtyně v Podkrkonoší91117,2711/1 záv.
10Góždž MartaBystryca Klodzka107,0311/1 záv.
11Romančáková JitkaOrel Rtyně v Podkrkonoší91105,7611/1 záv.
12Weissová GabrielaSGVP91105,1111/1 záv.
13Havlová MichaelaSpartak OEZ Letohrad91103,8911/1 záv.
14Jahelková KarolínaTJ Sokol Hradec Králové91102,111/1 záv.
15Mikulenková TerezaFenix Jeseník92100,8711/1 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
8.3.2008Choceňský kros169
22.3.2008Okolo Trusnova168
29.3.2008Saucony Litomyšlská dvanáctka140
27.4.2008Memoriál Quido Štěpánka175
1.5.2008Běh kolem poličských hradeb247
2.5.2008Běh na Rozálku174
4.5.2008Běh Javorkou294
11.5.2008Běh Choceňskými sady224
24.5.2008Běh do Zámeckého vrchu304
25.5.2008Nekořský běh103
31.5.2008Knířovský běh121
7.6.2008Běh Dobroučským krajem217
3.8.2008Běh Svinnou143
10.8.2008Černovírský kros149
20.9.2008Králický Lískovec78
21.9.2008Královský běh Kujebinou141
27.9.2008Cross po lyžařských tratích169
5.10.2008Běh údolím Orlice167
11.10.2008Přespolní běh lyžařů v Letohradě198
19.10.2008Ve stopě Líšnické patnáctky138
6.12.2008Čertovský běh88
7.12.2008Malá cena Velké Verandy247