Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Palici

5.5.2024, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Palici
  • datum konání: 5.5.2024
  • zobrazeno již 400x
  • místo konání: Fotbalové hřiště Rybník
  • GPS: 49.9219933N, 16.3960590E
  • pořadatel: Jen blbni team

Sociální sítě

Místo konání

Fotbalové hřiště Rybník u České Třebové
10:00 hodin

Přihlášky

online ZDE

Startovné

100 Kč (150 Kč na místě)

Popis tratě

Délka: 13 km
Převýšení: 232 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ondřej Číž
tel. 725 125 294



Pravidla závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

https://jenblbniteam.cz/

E-mailová adresa

jen.blbni.team@seznam.cz

Mapa konání závodu

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.5.2023Běh na Palici44
15.8.2020Běh na Palici33
11.5.2019Běh na Palici-

Statistika závodu Běh na Palici

  • ročníků: 4
  • závodníků na všech ročnících: 77

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Němec Radek773
Borek Petr703
Kyncl Tomáš743
Grätz Luděk583
Vacek Jiří773
Číž Ondřej833
Dvořák Miroslav752
Kovářová Anna752
Stránský Aleš602
Šutera Josef792
Kubišta Michal902
Sedlák Jiří582
Borek Viktor042
Bureš Martin742
Kyral Jiří912
Kovář Lukáš012
Müller Tomáš832
Macko Milan722
Dusil Martin742
Fliedr Jiří802

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 13 km, 232 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ33Suldovský ŠimonVencl Tým Ústí nad Orlicí0800:54:41104,00
Muži 20-34 let (trať 13 km, 232 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:53:13104,00
2MA22Kubišta MichalLetohrad9000:53:17101,87
3MA1616Šalda MichalGenerali Lions9701:06:2275,29
4MA2222Borek FilipČeská Třebová9001:10:0668,27
5MA3131Ryšálek Tomáš-9501:19:1551,08
6MA3838Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0401:31:5127,40
Muži 35-49 let (trať 13 km, 232 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB44Janda MartinKOB Dobruška8000:56:09104,00
2MB55Dvořák MiroslavSK8 Slalom Polička7500:56:19101,70
3MB77Kovář LukášVencl Tým / TJ Dlouhá Třebová8700:58:2191,35
4MB88Šutera JosefAtletika Polička7900:59:1395,54
5MB1212Vacek JiříOB Česká Třebová7701:01:2390,68
6MB1515Kubrt PetrKnedlík s omáčkou8601:06:1575,51
7MB1717Suldovský PavelVencl Tým7701:06:4481,15
8MB1919Řezníček RomanŽďár nad Sázavou7701:08:5877,17
9MB2121Fišer DavidTvoje Máma8001:09:2076,52
10MB2424Ludwig MarcelLokoman8901:12:0264,64
11MB2727Němec RadekPennyMann7701:15:0866,19
12MB3030Řemínek MatějAC Choceň8601:17:0555,15
13MB3333Műller TomášJen blbni team - JBT8301:22:4952,51
14MB3434Číž OndřejJen blbni team - JBT8301:23:2351,50
15MB4343Fliedr JiříF - BIKE KLUB SÁDEK8001:59:003,00
Muži 50 let a starší (trať 13 km, 232 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC66Kyncl TomášHolice7400:56:25104,00
2MC99Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6001:00:15104,00
3MC1010Dusil MartinVamberk7401:00:4394,38
4MC1111Bureš MartinČeská Třebová7401:00:5593,02
5MC1313Scheuer JanLanškroun6601:03:5986,59
6MC1414Sedláček RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL6401:06:0092,46
7MC2323Macko MilanSTG ČT7201:10:2275,27
8MC3535Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5401:24:33104,00
9MC3737Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:24:4749,72
10MC3939Sedlák JiříCafé Bayer5801:35:3342,41
11MC4040Šponar JosefSokol Žamberk OB4701:37:5786,15
12MC4141Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:38:0337,26
13MC4242Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:43:1428,66
Juniorky 19 let a mladší (trať 13 km, 232 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy 20-29 let (trať 13 km, 232 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy 30-39 let (trať 13 km, 232 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2525Šebková MartinaAK ISCAREX Česká Třebová9201:12:26104,00
2ZB2626Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9101:14:3798,99
3ZB2929Kovářová MarieTJ Dlouhá Třebová8501:16:37100,05
4ZB3636Skipalová Štěpánka-8601:24:3788,40
Ženy 40 let a starší (trať 13 km, 232 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1818Dvořáková AdélaSK8 Slalom Polička7601:08:22104,00
2ZC2020Bojanovská AlenaŽďár nad Sázavou7501:08:59101,10
3ZC2828Richtrová HanaRun Sport Team8201:15:09104,00
4ZC3232Jirásková EvaMaratonstav Úpice6401:19:26104,00
Trať 13 km, 232 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:53:13104,00
2MA22Kubišta MichalLetohrad9000:53:17101,87
1MJ33Suldovský ŠimonVencl Tým Ústí nad Orlicí0800:54:41104,00
1MB44Janda MartinKOB Dobruška8000:56:09104,00
2MB55Dvořák MiroslavSK8 Slalom Polička7500:56:19101,70
1MC66Kyncl TomášHolice7400:56:25104,00
3MB77Kovář LukášVencl Tým / TJ Dlouhá Třebová8700:58:2191,35
4MB88Šutera JosefAtletika Polička7900:59:1395,54
2MC99Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6001:00:15104,00
3MC1010Dusil MartinVamberk7401:00:4394,38
4MC1111Bureš MartinČeská Třebová7401:00:5593,02
5MB1212Vacek JiříOB Česká Třebová7701:01:2390,68
5MC1313Scheuer JanLanškroun6601:03:5986,59
6MC1414Sedláček RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL6401:06:0092,46
6MB1515Kubrt PetrKnedlík s omáčkou8601:06:1575,51
3MA1616Šalda MichalGenerali Lions9701:06:2275,29
7MB1717Suldovský PavelVencl Tým7701:06:4481,15
1ZC1818Dvořáková AdélaSK8 Slalom Polička7601:08:22104,00
8MB1919Řezníček RomanŽďár nad Sázavou7701:08:5877,17
2ZC2020Bojanovská AlenaŽďár nad Sázavou7501:08:59101,10
9MB2121Fišer DavidTvoje Máma8001:09:2076,52
4MA2222Borek FilipČeská Třebová9001:10:0668,27
7MC2323Macko MilanSTG ČT7201:10:2275,27
10MB2424Ludwig MarcelLokoman8901:12:0264,64
1ZB2525Šebková MartinaAK ISCAREX Česká Třebová9201:12:26104,00
2ZB2626Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9101:14:3798,99
11MB2727Němec RadekPennyMann7701:15:0866,19
3ZC2828Richtrová HanaRun Sport Team8201:15:09104,00
3ZB2929Kovářová MarieTJ Dlouhá Třebová8501:16:37100,05
12MB3030Řemínek MatějAC Choceň8601:17:0555,15
5MA3131Ryšálek Tomáš-9501:19:1551,08
4ZC3232Jirásková EvaMaratonstav Úpice6401:19:26104,00
13MB3333Műller TomášJen blbni team - JBT8301:22:4952,51
14MB3434Číž OndřejJen blbni team - JBT8301:23:2351,50
8MC3535Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5401:24:33104,00
4ZB3636Skipalová Štěpánka-8601:24:3788,40
9MC3737Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:24:4749,72
6MA3838Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0401:31:5127,40
10MC3939Sedlák JiříCafé Bayer5801:35:3342,41
11MC4040Šponar JosefSokol Žamberk OB4701:37:5786,15
12MC4141Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:38:0337,26
13MC4242Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:43:1428,66
15MB4343Fliedr JiříF - BIKE KLUB SÁDEK8001:59:003,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:53:13104,00
2MA22Kubišta MichalLetohrad9000:53:17101,87
3MJ33Suldovský ŠimonVencl Tým Ústí nad Orlicí0800:54:4198,24
4MB44Janda MartinKOB Dobruška8000:56:0994,49
5MB55Dvořák MiroslavSK8 Slalom Polička7500:56:1994,17
6MC66Kyncl TomášHolice7400:56:2593,99
7MB77Kovář LukášVencl Tým / TJ Dlouhá Třebová8700:58:2190,35
8MB88Šutera JosefAtletika Polička7900:59:1388,73
9MC99Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6001:00:1586,78
10MC1010Dusil MartinVamberk7401:00:4385,91
11MC1111Bureš MartinČeská Třebová7401:00:5585,53
12MB1212Vacek JiříOB Česká Třebová7701:01:2384,65
13MC1313Scheuer JanLanškroun6601:03:5979,77
14MC1414Sedláček RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL6401:06:0075,98
15MB1515Kubrt PetrKnedlík s omáčkou8601:06:1575,51
16MA1616Šalda MichalGenerali Lions9701:06:2275,29
17MB1717Suldovský PavelVencl Tým7701:06:4474,60
18MB1919Řezníček RomanŽďár nad Sázavou7701:08:5870,40
19MB2121Fišer DavidTvoje Máma8001:09:2069,72
20MA2222Borek FilipČeská Třebová9001:10:0668,27
21MC2323Macko MilanSTG ČT7201:10:2267,77
22MB2424Ludwig MarcelLokoman8901:12:0264,64
23MB2727Němec RadekPennyMann7701:15:0858,82
24MB3030Řemínek MatějAC Choceň8601:17:0555,15
25MA3131Ryšálek Tomáš-9501:19:1551,08
26MB3333Műller TomášJen blbni team - JBT8301:22:4944,38
27MB3434Číž OndřejJen blbni team - JBT8301:23:2343,31
28MC3535Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5401:24:3341,12
29MC3737Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:24:4740,68
30MA3838Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0401:31:5127,40
31MC3939Sedlák JiříCafé Bayer5801:35:3320,45
32MC4040Šponar JosefSokol Žamberk OB4701:37:5715,94
33MC4141Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:38:0315,75
34MC4242Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:43:146,01
35MB4343Fliedr JiříF - BIKE KLUB SÁDEK8001:59:003,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1818Dvořáková AdélaSK8 Slalom Polička7601:08:22104,00
2ZC2020Bojanovská AlenaŽďár nad Sázavou7501:08:59101,10
3ZB2525Šebková MartinaAK ISCAREX Česká Třebová9201:12:2695,05
4ZB2626Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9101:14:3790,86
5ZC2828Richtrová HanaRun Sport Team8201:15:0990,08
6ZB2929Kovářová MarieTJ Dlouhá Třebová8501:16:3787,93
7ZC3232Jirásková EvaMaratonstav Úpice6401:19:2683,81
8ZB3636Skipalová Štěpánka-8601:24:3776,23

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód