Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Cross po lyžařských tratích - Mem. Fr. Jindry

24.9.2005, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Cross po lyžařských tratích - Mem. Fr. Jindry
  • datum konání: 24.9.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Orel a SKI klub Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

areál Hory u České Třebové
10.00 - 11.30 hodin

Přihlášky

8.00 - 9.15 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 20 Kč

Popis tratě

Náročný terénní běh na tříkilometrovém okruhu lyžařských tratí.
Délka: muži 9 km, ostatní méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Jiří Zapletal
mobil: 602 141 946
tel. byt: 465 532 265
tel. zam.: 465 505 030

E-mailová adresa

jiri.zapletal@cmks.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.9.2020Cross po lyžařských tratích -
21.9.2019Cross po lyžařských tratích239
22.9.2018Cross po lyžařských tratích192
23.9.2017Cross po lyžařských tratích229
24.9.2016Cross po lyžařských tratích235
26.9.2015Cross po lyžařských tratích299
27.9.2014Cross po lyžařských tratích290
28.9.2013Cross po lyžařských tratích251
22.9.2012Cross po lyžařských tratích178
24.9.2011Cross po lyžařských tratích224
26.9.2009Cross po lyžařských tratích170
27.9.2008Cross po lyžařských tratích169
29.9.2007Cross po lyžařských tratích196
23.9.2006Cross po lyžařských tratích231
25.9.2004Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry237
27.9.2003Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry, 4. ročník205
6.10.20023. ročník, Kros po lyžařských tratích267
29.9.2001Cross po lyžařských tratích, Česká Třebová-Hory277
24.9.2000Cross po lyžařských tratích276

Statistika závodu Cross po lyžařských tratích - Mem. Fr. Jindry

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 4165

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6916
Šafář Jaroslav5115
Sadílek Ota4614
Šimůnek Jan8213
Keprtová Miloslava4813
Jirásková Eva6413
Smoláková Alexandra9812
Smoláková Valérie9312
Marek Jiří4311
Stránský Aleš6011
Stránská Michaela9711
Gregora Filip0211
Smolák Petr9411
Čáp Bohuslav5111
Bielčik Jindřich4011
Limburská Eliška9910
Smoláková Jiřina6910
Černá Kristýna9310
Dušková Lenka8010
Smoláková Dominika0010
Hronek Jaroslav9110
Stránská Adéla9110
Hofmanová Veronika7810
Šimůnková Pavla779
Preislerová Agáta Nela099
Brusenbauchová Nela089
Borek Viktor049
Pavel Jan959
Klaclová Šárka939
Kessnerová Martina769
Šebek Michal849
Šimůnek Jan499
Sejkorová Lenka639
Limburský Jan019
Matyášová Jana658
Gregorová Michaela048
Borková Agáta028
Šimůnek Jan038
Mannlová Jana808
Červ Miloslav508
Buriánek Tomáš898
Čerenkova Petra998
Mlynář Vojtěch988
Kebrle Milan758
Sontáková Lenka918
Buriánek Roman658
Krunčík Pavel858
Krsek Jaroslav517
Kačerovský Michal987
Neruda Michal937

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně do 7 let (trať 150 m - oranžová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1132Křivohlávková KristýnaTJ Jiskra Králíky9800:00:37-
2Ž12102Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:00:38-
3Ž1446Křivohlávková MichaelaTJ Jiskra Králíky9800:00:39-
4Ž17141Bílá ZdeňkaSki Klub Česká Třebová9900:00:44-
5Ž1962Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:46-
6Ž111105Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:00:46-
7Ž11585Bělková KristýnaOrel Česká Třebová0000:00:52-
8Ž11948Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:01:01-
9Ž12389Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:06-
10Ž124134Tichá BohdanaOrel Semily0100:01:19-
11Ž126130Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:01:22-
Předžáci do 7 let (trať 150 m - oranžová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M134Remeš VojtěchTJ PORKERT Skuhrov n. B.9800:00:39-
2M15103Spilko OndřejBK Vysoké Mýto9800:00:41-
3M1633Fojtů VojtěchOrel Valašské Klobouky9800:00:41-
4M1860Cihlář AdamÚstí nad Orlicí9800:00:44-
5M11021Mikyska TomášSK Žamberk0000:00:46-
6M11299Hejna PatrikOrel Rtyně v Podkrkonoší9800:00:47-
7M11371Pecháček ŠimonSokol Česká Třebová0000:00:51-
8M114135Tichý DavidOrel Semily9800:00:51-
9M11692Webr MatějPraha 109900:00:53-
10M117123Moravec JakubKB OEZ Letohrad9900:00:55-
11M11873Glaser TomášSKI Klub Česká Třebová0100:00:58-
12M120149Metelka OndřejHradec Králové0100:01:01-
13M121100Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:02-
14M12214Šikula JindřichBrno Medlánky0000:01:03-
15M12516Martinec OndřejSKI klub Česká Třebová0300:01:19-
16M12720Beneš TomášČeská Třebová0100:01:22-
17M12847Halanič MartinTJ Jiskra Králíky0100:01:23-
18M12915Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:42-
19M130147Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:48-
Žákyně nejmladší 8-9 let (trať 500 m - modrá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2155Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:02:45-
2Ž22115Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:02:48-
3Ž23106Jiskrová AnežkaOrel Vysoké Mýto9600:02:49-
4Ž2464Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:02:55-
5Ž25133Tichá RůženaOrel Semily9600:03:24-
6Ž26104Spilková KláraBK Vysoké Mýto9600:03:32-
Žáci nejmladší 8-9 let (trať 800 m - červená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M22114Veselý MichalKD OEZ Letohrad9600:03:09-
2M24124Holubář BartolomějKB OEZ Letohrad9600:03:15-
3M210125Procházka JakubKB OEZ Letohrad9600:03:25-
4M212116Cimr TomášKB OEZ Letohrad9600:03:27-
5M21398Hejna IvanOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:03:28-
6M21461Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:30-
7M21566Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:03:32-
8M22145Illichman OndřejTJ Jiskra Králíky9600:03:44-
9M22369Novák JakubSKI Klub Česká Třebová9600:03:48-
10M225117Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:03:52-
11M2277Tancer PetrSokol Přisnotice9700:04:02-
12M228112Strnad TomášKB OEZ Letohrad9700:04:07-
13M23191Webr PavelPraha 109700:04:16-
14M233113Vávra TomášKB OEZ Letohrad9600:04:18-
15M236111Suchodol MikulášKB OEZ Letohrad9800:04:29-
Žáci mladší 10-11 let (trať 1 km - hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M325Remeš PetrTJ Porkert Skuhrov9400:03:43-
2M34101Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:03:54-
3M3597Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:03:57-
4M37120Křen JakubKB OEZ Letohrad9400:04:13-
5M38139Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:04:17-
6M311119Majvald TadeášKB OEZ Letohrad9400:04:20-
7M31329Halanič DanielTJ Jiskra Králíky9400:04:40-
8M315144Najman ZdeněkOrel Orlice9500:04:44-
9M31634Fojtů OndřejOrel Valašské Klobouky9400:05:07-
10M31788Frydrych JakubAC Choceň9500:05:07-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1 km - hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM117Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:03:38-
2ŽM318Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:50-
3ŽM625Schejbalová AlenaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:04:07-
4ŽM979Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:04:17-
5ŽM1013Halbrštátová AnnaZŠ Jablonné nad Orlicí9200:04:18-
6ŽM1240Dušková DominikaOrel Dolní Dobrouč9200:04:39-
7ŽM1468Nováková MarkétaSKI klub Česká Třebová9300:04:41-
Žáci mladší 12-13 let (trať 2 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1151Siegel JakubAC Choceň9200:07:48-
2MM237Zvonek JanOrel Valašské Klobouky9200:08:07-
3MM336Holzner PetrOrel Valašské Klobouky9200:08:08-
4MM459Záleský MilanCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí9200:08:14-
5MM570Mohelník PetrAtletika Polička9200:08:18-
6MM6108Neruda MichalJiskra Ústí n. Orlicí9300:08:29-
7MM944Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:08:46-
8MM101Šabata JosefTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:08:48-
9MM11138Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:08:57-
10MM1224Kroutil OndřejTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:09:03-
11MM1331Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:09:05-
12MM15145Faltus AdamOrel Orlice9300:09:07-
13MM1952Musil MarekOrel Olešnice9300:09:51-
14MM21132Tichý JiříOrel Semily9300:12:31-
15MM2253Kozel LukášOrel Olešnice9300:13:36-
Žákyně starší 14-15 let (trať 2 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS754Karlová VeronikaNový Věk TT Trusnov9000:08:32-
2ŽS82Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:08:39-
3ŽS1478Paďourová IvetaISCAREX Česká Třebová9000:09:05-
4ŽS16127Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:09:12-
5ŽS1767Kvasničková PetraSKI Klub Česká Třebová9100:09:29-
6ŽS1823Šponarová LucieSportovní klub lyžování Žamberk9100:09:44-
7ŽS2022Válková MarcelaSportovní klub lyžování Žamberk9100:10:56-
Žáci starší 14-15 let (trať 3 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS127Janeček PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:12:21-
2MS282Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:12:32-
3MS350Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:12:36-
4MS4152Nechvíl PetrAC Choceň9100:12:46-
5MS526Schejbal OldřichTJ PORKERT Skuhrov n. B.9100:12:54-
6MS687Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:13:18-
7MS884Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:13:45-
8MS1042Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč9100:14:38-
9MS1141Skalický JanOrel Dolní Dobrouč9000:14:38-
Dorostenci 16-17 let (trať 4 km - 2x zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD181Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:17:31-
2MD295Kocurek PavelOrel Rtyně v Podkrkonoší8900:18:49-
Dorostenky 16-17 let (trať 3 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD763Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:13:28-
2ŽD9128Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:14:33-
3ŽD1294Hejnová LucieOrel Rtyně v Podkrkonoší8800:15:06-
4ŽD1351Palínková IlonaOrel Olešnice8800:17:33-
Junioři (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ165Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:23:29123,08
2MJ510Řemínek MatějAC Choceň8600:25:28108,16
3MJ18154Siegel JosefAC Choceň8600:30:4268,77
Muži A (trať 9 km - 3x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1184Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:33:19106,92
2MA2166Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:34:4298,86
3MA4131Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:3094,22
4MA6142Kaválek TomášOrel Orlice8100:36:2089,44
5MA7165Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:36:4986,64
6MA819Klíma TomášRPG Brno8000:37:1983,72
7MA9163Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:37:4481,37
8MA11172Šebek MichalJiskra Ústí n. Orlicí8400:38:2976,95
9MA1293Rubáček NorbertOrel Rtyně v Podkrkonoší8000:39:3370,82
10MA1412Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:40:0967,28
11MA15196Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:40:3764,59
12MA17136Strnad TomášSK Žamberk6900:41:1660,79
13MA20146Suchodol JosefŽamberk6700:43:3647,35
14MA23157Pilgr AlešOB Česká Třebová8000:52:060,00
15MA24143Kaválek OndřejOrel Orlice8301:01:500,00
-MA-168Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová81DNF-
Muži B (trať 9 km - 3x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3173Siegel JosefAC Choceň5800:35:14106,61
2MB5159Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:35:51103,28
3MB10155Čechal JaroslavTS Letohrad6100:38:1590,11
4MB13175Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:39:4781,62
5MB16185Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:40:5875,14
6MB18177Zdeněk BílýMK Pardubice5900:41:2073,10
7MB19178Šebek JindřichFort SMC Ústí nad Orlicí5600:41:2672,63
8MB2186Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:49:0730,47
9MB2243Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6400:50:2423,40
Muži C (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC4171Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:25:17108,02
2MC6179Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:25:40105,06
3MC7170Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:28:0386,92
4MC10153Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:29:1178,35
5MC11183Koblížek JindřichSokol Žamberk4800:29:4074,66
6MC13126Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:30:0072,08
7MC15109Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:30:1969,75
8MC16148Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:30:3567,76
9MC22158Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:31:1362,95
10MC23162Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:31:1962,18
11MC3057Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:33:4144,20
Muži D (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3150Krátký FrantišekViking Králiky4300:24:39126,21
2MD12110Lanta JiříOrel Úpice4400:29:4290,60
3MD19187Jelínek MatějHradec Králové4200:30:4583,19
4MD21156Bielčik JindřichLichkov4000:30:5981,62
5MD24174Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:31:3677,20
6MD2690Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:32:3969,84
7MD33167Kalousek JanSK Žamberk4100:40:3214,25
Juniorky (trať 4 km - 2x zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ377Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:19:30100,00
Ženy A (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2169Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:24:19119,88
2ZA8182Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:28:0991,50
3ZA9161Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:3388,62
4ZA17129Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:30:3873,11
5ZA20160Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:30:5571,08
6ZA25186Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:32:3159,20
7ZA29137Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:33:3351,54
8ZA32176Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:35:4435,41
Ženy B (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB14181Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:30:02112,05
2ZB2758Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:32:5394,21
3ZB28195Cihlářová EsterSokol Hylváty7000:32:5793,74
4ZB31164Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:34:4782,24
5ZB3456Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:42:50100,00
6ZB35180Pozděnová ZuzanaPardubice6500:46:427,64
Trať 150 m - oranžová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1132Křivohlávková KristýnaTJ Jiskra Králíky9800:00:37-
2Ž12102Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:00:38-
1M134Remeš VojtěchTJ PORKERT Skuhrov n. B.9800:00:39-
3Ž1446Křivohlávková MichaelaTJ Jiskra Králíky9800:00:39-
2M15103Spilko OndřejBK Vysoké Mýto9800:00:41-
3M1633Fojtů VojtěchOrel Valašské Klobouky9800:00:41-
4Ž17141Bílá ZdeňkaSki Klub Česká Třebová9900:00:44-
4M1860Cihlář AdamÚstí nad Orlicí9800:00:44-
5Ž1962Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:46-
5M11021Mikyska TomášSK Žamberk0000:00:46-
6Ž111105Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:00:46-
6M11299Hejna PatrikOrel Rtyně v Podkrkonoší9800:00:47-
7M11371Pecháček ŠimonSokol Česká Třebová0000:00:51-
8M114135Tichý DavidOrel Semily9800:00:51-
7Ž11585Bělková KristýnaOrel Česká Třebová0000:00:52-
9M11692Webr MatějPraha 109900:00:53-
10M117123Moravec JakubKB OEZ Letohrad9900:00:55-
11M11873Glaser TomášSKI Klub Česká Třebová0100:00:58-
8Ž11948Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:01:01-
12M120149Metelka OndřejHradec Králové0100:01:01-
13M121100Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:02-
14M12214Šikula JindřichBrno Medlánky0000:01:03-
9Ž12389Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:06-
10Ž124134Tichá BohdanaOrel Semily0100:01:19-
15M12516Martinec OndřejSKI klub Česká Třebová0300:01:19-
11Ž126130Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:01:22-
16M12720Beneš TomášČeská Třebová0100:01:22-
17M12847Halanič MartinTJ Jiskra Králíky0100:01:23-
18M12915Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:42-
19M130147Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:48-
Trať 500 m - modrá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2155Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:02:45-
2Ž22115Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:02:48-
3Ž23106Jiskrová AnežkaOrel Vysoké Mýto9600:02:49-
4Ž2464Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:02:55-
5Ž25133Tichá RůženaOrel Semily9600:03:24-
6Ž26104Spilková KláraBK Vysoké Mýto9600:03:32-
Trať 800 m - červená
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3175Pařilová NikolaAK Moravská Třebová9400:03:05-
1M22114Veselý MichalKD OEZ Letohrad9600:03:09-
2Ž336Remešová HanaTJ Porkert Skuhrov9400:03:14-
2M24124Holubář BartolomějKB OEZ Letohrad9600:03:15-
3Ž35122Vodehnalová MartinaKB OEZ Letohrad9500:03:18-
4Ž3680Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:19-
5Ž3776Přikrylová MarkétaAK Moravská Třebová9400:03:20-
6Ž3835Holznerová ZuzanaOrel Valašské Klobouky9500:03:20-
7Ž39121Aulichová KateřinaKB OEZ Letohrad9500:03:24-
3M210125Procházka JakubKB OEZ Letohrad9600:03:25-
8Ž3118Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:03:26-
4M212116Cimr TomášKB OEZ Letohrad9600:03:27-
5M21398Hejna IvanOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:03:28-
6M21461Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:30-
7M21566Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:03:32-
9Ž31611Halbrštátová PetraZŠ Jablonné nad Orlicí9400:03:33-
10Ž31774Glaserová DominikaSKI Klub Česká Třebová9500:03:39-
11Ž31896Hejnová MarieOrel Rtyně v Podkrkonoší9400:03:41-
12Ž31949Halaničová LucieTJ Jiskra Králíky9400:03:42-
13Ž3203Henclová AlenaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9400:03:44-
8M22145Illichman OndřejTJ Jiskra Králíky9600:03:44-
14Ž322107Štanclová EliškaOrel Vysoké Mýto9400:03:46-
9M22369Novák JakubSKI Klub Česká Třebová9600:03:48-
15Ž3249Tancerová MarieSokol Přísnotice9400:03:51-
10M225117Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:03:52-
16Ž32683Jadrníčková KateřinaSokol Klášterec nad Orlicí9400:04:00-
11M2277Tancer PetrSokol Přisnotice9700:04:02-
12M228112Strnad TomášKB OEZ Letohrad9700:04:07-
17Ž32972Pecháčková NatálieSKI klub Česká Třebová9500:04:10-
18Ž33039Kubíčková LudmilaOrel Dolní Dobrouč9500:04:13-
13M23191Webr PavelPraha 109700:04:16-
19Ž33228Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:04:16-
14M233113Vávra TomášKB OEZ Letohrad9600:04:18-
20Ž33430Coufalová KarolínaTJ Jiskra Králíky9500:04:19-
21Ž33538Pecháčková KateřinaOrel Dolní Dobrouč9500:04:29-
15M236111Suchodol MikulášKB OEZ Letohrad9800:04:29-
22Ž337118Vávrová VilmaBK OEZ Letohrad9400:04:43-
Trať 4 km - 2x zelená
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD181Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:17:31-
2MD295Kocurek PavelOrel Rtyně v Podkrkonoší8900:18:49-
1ŽJ377Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:19:30100,00
Trať 6 km - 2x fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ165Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:23:29123,08
1ZA2169Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:24:19119,88
1MD3150Krátký FrantišekViking Králiky4300:24:39126,21
1MC4171Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:25:17108,02
2MJ510Řemínek MatějAC Choceň8600:25:28108,16
2MC6179Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:25:40105,06
3MC7170Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:28:0386,92
2ZA8182Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:28:0991,50
3ZA9161Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:3388,62
4MC10153Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:29:1178,35
5MC11183Koblížek JindřichSokol Žamberk4800:29:4074,66
2MD12110Lanta JiříOrel Úpice4400:29:4290,60
6MC13126Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:30:0072,08
1ZB14181Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:30:02112,05
7MC15109Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:30:1969,75
8MC16148Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:30:3567,76
4ZA17129Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:30:3873,11
3MJ18154Siegel JosefAC Choceň8600:30:4268,77
3MD19187Jelínek MatějHradec Králové4200:30:4583,19
5ZA20160Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:30:5571,08
4MD21156Bielčik JindřichLichkov4000:30:5981,62
9MC22158Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:31:1362,95
10MC23162Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:31:1962,18
5MD24174Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:31:3677,20
6ZA25186Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:32:3159,20
6MD2690Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:32:3969,84
2ZB2758Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:32:5394,21
3ZB28195Cihlářová EsterSokol Hylváty7000:32:5793,74
7ZA29137Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:33:3351,54
11MC3057Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:33:4144,20
4ZB31164Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:34:4782,24
8ZA32176Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:35:4435,41
7MD33167Kalousek JanSK Žamberk4100:40:3214,25
5ZB3456Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:42:50100,00
6ZB35180Pozděnová ZuzanaPardubice6500:46:427,64
Trať 9 km - 3x fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1184Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:33:19106,92
2MA2166Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:34:4298,86
1MB3173Siegel JosefAC Choceň5800:35:14106,61
3MA4131Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:3094,22
2MB5159Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:35:51103,28
4MA6142Kaválek TomášOrel Orlice8100:36:2089,44
5MA7165Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:36:4986,64
6MA819Klíma TomášRPG Brno8000:37:1983,72
7MA9163Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:37:4481,37
3MB10155Čechal JaroslavTS Letohrad6100:38:1590,11
8MA11172Šebek MichalJiskra Ústí n. Orlicí8400:38:2976,95
9MA1293Rubáček NorbertOrel Rtyně v Podkrkonoší8000:39:3370,82
4MB13175Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:39:4781,62
10MA1412Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:40:0967,28
11MA15196Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:40:3764,59
5MB16185Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:40:5875,14
12MA17136Strnad TomášSK Žamberk6900:41:1660,79
6MB18177Zdeněk BílýMK Pardubice5900:41:2073,10
7MB19178Šebek JindřichFort SMC Ústí nad Orlicí5600:41:2672,63
13MA20146Suchodol JosefŽamberk6700:43:3647,35
8MB2186Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:49:0730,47
9MB2243Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6400:50:2423,40
14MA23157Pilgr AlešOB Česká Třebová8000:52:060,00
15MA24143Kaválek OndřejOrel Orlice8301:01:500,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód