hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Orlická běžecká liga mládeže

ročník 2005

Celkové pořadí poháru

Žákyně nejmladší II. r. 96 a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Maříková SimonaKB OEZ Letohrad961201412/14 záv.
2Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí96971111/11 záv.
3Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová978399/9 záv.
4Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto966799/9 záv.
5Karlová MarkétaNový Věk Triatlonu965899/9 záv.
6Novotná DoraSK Žamberk972844/4 záv.
7Frydrychová EliškaAC Choceň012744/4 záv.
8Hanušová VeronikaAC Choceň972433/3 záv.
9Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto982233/3 záv.
10Kulhavá EliškaOB Sokol Žamberk962022/2 záv.
11Prachařová EvaAC Choceň971844/4 záv.
12Špičáková PavlaSKI klub Česká Třebová971322/2 záv.
13Sabolčíková NatalieOrel Vysoké Mýto971244/4 záv.
14Bílá ZdeňkaSki Klub Česká Třebová991122/2 záv.
15Flídrová KláraFK Choceň971022/2 záv.

Žáci nejmladší II. r. 96 a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Václavek JanDlouhá Třebová961031312/13 záv.
2Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí97771010/10 záv.
3Procházka JakubSpartak OEZ Letohrad964455/5 záv.
4Holubář BartolomějKB OEZ Letohrad964044/4 záv.
5Veselý MichalKD OEZ Letohrad963333/3 záv.
6Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad3188/8 záv.
7Tancer PetrSokol Přisnotice972666/6 záv.
8Neugebauer TomášSK Žamberk962533/3 záv.
9Webr PavelPraha 10972266/6 záv.
10Langer PatrikTJ Jiskra Ústí n. Orlicí962022/2 záv.
11Cimr TomášSpartak OEZ Letohrad961833/3 záv.
12Ouřecký TomášLetohrad971644/4 záv.
13Vávra TomášTJ Spartak OEZ Letohrad961366/6 záv.
14Ješina FrantišekSruby961111/1 záv.
14Adamec MatoušAC Choceň971122/2 záv.

Žákyně nejmladší I. r. 94-95 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pařilová NikolaAK Moravská Třebová941321212/12 záv.
2Vytlačilová TerezaAtletika Polička951041312/13 záv.
3Halbrštátová PetraZŠ Jablonné nad Orlicí94661312/13 záv.
4Vodehnalová MartinaSpartak OEZ Letohrad955366/6 záv.
5Tancerová KateřinaSokol Přínostice954877/7 záv.
6Přikrylová MarkétaAK Moravská Třebová944277/7 záv.
7Remešová HanaTJ Porkert Skuhrov942433/3 záv.
8Husáková KristýnaTJ Sokol Černovír952333/3 záv.
9Štanclová EliškaOrel Vysoké Mýto942266/6 záv.
10Aulichová KateřinaSpartak OEZ Letohrad952144/4 záv.
10Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky942188/8 záv.
10Tancerová MarieSokol Přísnotice942177/7 záv.
13Halaničová LucieTJ Jiskra Králíky941244/4 záv.
14Maštalířová AnetaRadhošť951111/1 záv.
14Stříhavková LucieABK Bravo Jablonné nad Orlicí1122/2 záv.

Žáci nejmladší I. r. 94-95 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Smolák PetrBK Vysoké Mýto941281412/14 záv.
2Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí951091812/18 záv.
3Lakota AntonínAC Choceň95851412/14 záv.
4Frydrych JakubAC Choceň95561812/18 záv.
5Prachař DavidAC Choceň944066/6 záv.
6Křen JakubKB OEZ Letohrad943655/5 záv.
7Kalous FilipSokol Klášterec nad Orlicí943444/4 záv.
8Remeš PetrTJ Porkert Skuhrov943333/3 záv.
9Friš JanSKI klub Česká Třebová953055/5 záv.
10Komárek MichalAtletika Polička942455/5 záv.
11Nešpor JiříTJ Svitavy942022/2 záv.
11Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí952055/5 záv.
13Halanič DanielTJ Jiskra Králíky941955/5 záv.
14Majvald TadeášKB OEZ Letohrad941333/3 záv.
15Štengl LukášSpartak OEZ Letohrad941022/2 záv.

Žákyně mladší r. 92-93 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová931141111/11 záv.
2Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová931031212/12 záv.
3Halbrštátová AnnaZŠ Jablonné nad Orlicí92621010/10 záv.
4Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová935988/8 záv.
5Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto93581212/12 záv.
6Bílá TerezaSKI klub Česká Třebová925155/5 záv.
7Faltusová KristýnaSpartak OEZ Letohrad934488/8 záv.
8Čadová LenkaJiskra Ústí nad Orlicí932455/5 záv.
9Adamcová MartinaSpartak OEZ Letohrad931844/4 záv.
10Schejbalová AlenaTJ PORKERT Skuhrov n. B.931422/2 záv.
11Richtrová AndreaAtletika Albrechtice921222/2 záv.
12Němcová ZuzanaOlympia Bruntál921111/1 záv.
12Kulhavá ŠárkaOB Sokol Žamberk931122/2 záv.
12Stráníková TerezieSpartak OEZ Letohrad931133/3 záv.
12Karasová JanaSchmier klub Nové Město na Moravě921111/1 záv.

Žáci mladší r. 92-93 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Siegel JakubAC Choceň921321312/13 záv.
2Neruda MichalJiskra Ústí n. Orlicí931081312/13 záv.
3Vinduška PetrAtletika Albrechtice991312/13 záv.
4Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí93851912/19 záv.
5Mohelník PetrAtletika Polička92751212/12 záv.
6Halanič JakubTJ Jiskra Králíky924577/7 záv.
7Záleský MilanCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí923755/5 záv.
8Divíšek JanTJ Jiskra Králíky932599/9 záv.
9Kabrhel TomášDTC Litomyšl921933/3 záv.
10Řehák AdamTJ Spartak OEZ Letohrad921844/4 záv.
11Hloušek JanTT Trusnov931733/3 záv.
12Adámek KryštofJiskra Ústí nad Orlicí931533/3 záv.
13Fellner AdamFenix Jeseník931111/1 záv.
14Kouřil TomášAC Vysoké Mýto931044/4 záv.
14Adamec KarelATC Nekoř931022/2 záv.

Žákyně starší r. 90-91 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Karlová VeronikaTJ Sokol Hradec Králové901071111/11 záv.
2Sontáková LenkaAtletika Albrechtice91951412/14 záv.
3Vlčková ZuzanaAtletika Polička916677/7 záv.
4Kvasničková PetraSKI Klub Česká Třebová914277/7 záv.
5Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová913966/6 záv.
6Havlová MichaelaSpartak OEZ Letohrad912744/4 záv.
7Langrová ŽanetaJiskra Ústí nad Orlicí912222/2 záv.
7Levá NikolaSpartak OEZ Letohrad902233/3 záv.
9Šponarová LucieSportovní klub lyžování Žamberk912033/3 záv.
10Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová911733/3 záv.
11Paďourová IvetaISCAREX Česká Třebová901622/2 záv.
12Válková MarcelaSportovní klub lyžování Žamberk911522/2 záv.
13Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová911222/2 záv.
14Veisová GábinaFenix Ski klub Jeseník1111/1 záv.
14Podškubková NikolaBohuňovice1111/1 záv.

Žáci starší r. 90-91 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Večeře TomášAtletika Polička901191111/11 záv.
2Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí911091512/15 záv.
3Nechvíl PetrAC Choceň91881412/14 záv.
4Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí915788/8 záv.
5Kopecký JanAC Vysoké Mýto531010/10 záv.
6Tománek FilipAtletika Polička904666/6 záv.
7Vávra VlastimilSpartak OEZ Letohrad913444/4 záv.
8Kadeřávek TomášFort SMC Ústí nad Orlicí912533/3 záv.
9Cibulka PavelLibchavy912355/5 záv.
10Dudek MilanNový Věk TT Trusnov912244/4 záv.
11Exler OndřejSpartak OEZ Letohrad901622/2 záv.
11Nikl LukášAC Choceň911633/3 záv.
13Faltus LukášSpartak OEZ Letohrad901522/2 záv.
14Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová911433/3 záv.
15Menclík VítAC Vysoké Mýto901322/2 záv.

Dorostenky r. 88-89 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Schauerová LenkaAtletika Polička88941010/10 záv.
2Adámková TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí895566/6 záv.
3Syrová HanaAtletika Albrechtice895366/6 záv.
4Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov885155/5 záv.
5Johanidesová LeaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí894444/4 záv.
6Jungová AdélaAtletika Albrechtice891822/2 záv.
7Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová89911/1 záv.
8Hejnová LucieOrel Rtyně v Podkrkonoší88811/1 záv.
8Němcová KamilaOlympia Bruntál89811/1 záv.
8Pávková VeronikaTJ Jiskra Králíky88811/1 záv.
8Slonková LenkaNové Město na Moravě88811/1 záv.
12Palínková IlonaOrel Olešnice88711/1 záv.
12Slonková IvaNové Město na Moravě88711/1 záv.
12Zapletalová BarboraSKI Klub Česká Třebová88711/1 záv.
15Šplíchalová RomanaČeská Třebová88611/1 záv.

Dorostenci r. 88-89 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Sejkora KarelAtletika Polička881131111/11 záv.
2Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí887788/8 záv.
3Červ JakubAtletika Polička895699/9 záv.
4Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí885477/7 záv.
5Řemínek ŠtěpánAC Choceň894677/7 záv.
6Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí894588/8 záv.
7Jeníček OndřejTJ Jiskra Ústí nad Orlicí884255/5 záv.
8Kacálek JaroslavAtletika Polička884066/6 záv.
9Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí892955/5 záv.
10Zavřel JiříAC Choceň892766/6 záv.
11Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice892244/4 záv.
12Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová892144/4 záv.
13Kristejn LukášSpartak OEZ Letohrad891622/2 záv.
14Franěk JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí891333/3 záv.
15Štancl PetrOrel Vysoké Mýto891111/1 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
8.1.2005Běh na Andrlův chlum107
5.3.2005Choceňský kros81
12.3.2005Litomyšlská dvanáctka73
19.3.2005Okolo Trusnova151
23.4.2005Běh Javorkou305
24.4.2005Memoriál Quido Štěpánka173
1.5.2005Běh kolem poličských hradeb294
6.5.2005Běh na Rozálku137
15.5.2005Běh Choceňskými sady204
21.5.2005Běh do Zámeckého vrchu - nebodován0
29.5.2005Nekořský kros81
4.6.2005Knířovský běh112
14.8.2005Černovírský kros137
28.8.2005Běh Svinnou139
18.9.2005Královský běh Kujebinou136
21.9.2005Běh mládeže na dráze v Jablonném nad Orlicí85
24.9.2005Cross po lyžařských tratích - Mem. Fr. Jindry188
9.10.2005Běh údolím Orlice v Klášterci168
15.10.2005Přespolní běh lyžařů v Letohradě237
23.10.2005Ve stopě Líšnické patnáctky153
10.12.2005Vánoční běh Parníkem - nebodován0