Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

3. ročník, Kros po lyžařských tratích

6.10.2002, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: 3. ročník, Kros po lyžařských tratích
  • datum konání: 6.10.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

areál Hory u České Třebové
10.00 hodin, start hlavní kategorie v 11.45 hodin

Přihlášky

v místě startu
děti a dorost 8.00 - 9.30 hodin
dospělí nejpozději 15 minut před startem kategorie

Startovné

dospělí 20,- Kč

Popis tratě

Délka: muži do 59 let 9 km, ostatní méně
Terénní běh po lyžařských tratích s náročným profilem.

Ceny pro vítěze

věcné a finanční ceny pro první tři v kategorii

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
ISCAREX TEAM
Chorinova 340
560 02 Česká Třebová
tel. 465 530 214
fax 465 530 215

Internetové stránky

www.iscarex.cz

E-mailová adresa

iscarex@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.9.2018Cross po lyžařských tratích192
23.9.2017Cross po lyžařských tratích229
24.9.2016Cross po lyžařských tratích235
26.9.2015Cross po lyžařských tratích299
27.9.2014Cross po lyžařských tratích290
28.9.2013Cross po lyžařských tratích251
22.9.2012Cross po lyžařských tratích178
24.9.2011Cross po lyžařských tratích224
26.9.2009Cross po lyžařských tratích170
27.9.2008Cross po lyžařských tratích169
29.9.2007Cross po lyžařských tratích196
23.9.2006Cross po lyžařských tratích231
24.9.2005Cross po lyžařských tratích - Mem. Fr. Jindry188
25.9.2004Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry237
27.9.2003Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry, 4. ročník205
29.9.2001Cross po lyžařských tratích, Česká Třebová-Hory277

Statistika závodu 3. ročník, Kros po lyžařských tratích

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 3571

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6914
Šafář Jaroslav5114
Sadílek Ota4613
Smoláková Alexandra9812
Jirásková Eva6412
Keprtová Miloslava4811
Bielčik Jindřich4011
Marek Jiří4311
Šimůnek Jan8211
Gregora Filip0211
Dušková Lenka8010
Stránský Aleš6010
Smolák Petr9410
Smoláková Valérie9310
Smoláková Dominika0010
Stránská Adéla919
Čáp Bohuslav519
Šimůnková Pavla779
Hronek Jaroslav919
Stránská Michaela979
Limburská Eliška999
Smoláková Jiřina699
Černá Kristýna939
Hofmanová Veronika789
Šimůnek Jan498
Klaclová Šárka938
Sejkorová Lenka638
Šebek Michal848
Mlynář Vojtěch988
Kessnerová Martina768
Kebrle Milan758
Krunčík Pavel858
Buriánek Tomáš898
Čerenkova Petra998
Šimůnek Jan038
Limburský Jan018
Gregorová Michaela048
Preislerová Agáta Nela098
Brusenbauchová Nela088
Borková Agáta028
Pavel Jan958
Borek Viktor048
Červ Miloslav508
Krátká Hana957
Martincová Kristýna937
Serbousková Sára047
Boháč Pankrác067
Matyášová Jana657
Krsek Jaroslav517
Kačerovský Michal987

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně (95 a mladší) (trať 150 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž0294Holznerová ZuzanaOrel Valašské Klobouky9500:00:41-
2Ž0341Karlíková EvaOrel Moravské Budějovice9500:00:42-
3Ž0443Lukášová ZuzkaVysoké Mýto9500:00:43-
4Ž010108Oubrechtová MartinaDDM Týniště nad Orlicí9500:00:48-
5Ž011158Stránská MichaelaČeská Třebová9700:00:49-
6Ž01345Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:00:50-
7Ž014160Kučerová PavlaOrel Domanín9500:00:50-
8Ž01972Limburská EliškaOrel Brno-Obřany9900:01:15-
9Ž021106Drápalová AnnaOrel Křenovice9900:01:25-
10Ž022123Menšíková DenisaISCAREX Česká Třebová9900:01:34-
11Ž02344Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:01:46-
Žáci (95 a mladší) (trať 150 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž01153Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:00:37-
2Ž05101Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová9500:00:43-
3Ž06170Lakota AntonínAC Choceň9500:00:44-
3Ž065Kotráš JanOrel Troubelice9500:00:44-
5Ž0889Skalický FilipOrel Dolní Dobrouč9500:00:45-
6Ž09154Hejna IvanOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:00:46-
7Ž01299Chroust RobinISCAREX Česká Třebová9600:00:49-
8Ž0157Jambor BohumilOrel Troubelice9600:00:52-
9Ž0166Obršil BenediktOrel Troubelice9600:00:52-
10Ž01762Fučík PavelOrel Brno-Obřany9700:00:57-
11Ž018155Hejna PatrikOrel Rtyně v Podkrkonoší9800:01:14-
12Ž020100Heger FilipISCAREX Česká Třebová9900:01:16-
Žákyně (93-94) (trať 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž11138Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:02:30-
2Ž12139Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:02:33-
3Ž13137Martincová KristýnaSKI Česká Třebová9300:02:35-
4Ž1447Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:02:47-
5Ž15103Schejbalová AlenaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:02:47-
6Ž16151Hejnová MarieOrel Rtyně v Podkrkonoší9400:02:55-
7Ž1773Boučková MonikaOrel Brno-Obřany9400:03:06-
8Ž18140Ducháčková GabrielaSKI Česká Třebová9300:03:10-
9Ž19136Stejskalová AlenaSKI Česká Třebová9300:03:21-
10Ž11074Pokorná DenisaOrel Brno-Obřany9300:03:31-
11Ž111161Kučerová MartinaOrel Domanín9400:04:09-
Žáci (93-94) (trať 800 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž15134Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:03:22-
2Ž1758Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:03:25-
3Ž1946Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:03:28-
4Ž11032Šabata JosefTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:03:33-
5Ž11233Ryznar TomášTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:03:34-
6Ž113121Nechvátal JanOrel Kněžice9300:03:35-
7Ž118152Adámek PetrOrel Rtyně v Podkrkonoší9300:03:45-
8Ž12095Jakůbek RadimOrel Valašské Klobouky9300:03:52-
9Ž12134Kroutil OndřejTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:03:57-
10Ž122135Kroft RadimSKI Klub Česká Třebová9300:03:57-
11Ž123105Drápal MichalOrel Křenovice9300:03:58-
12Ž124124Menšík DavidISCAREX Česká Třebová9300:03:58-
13Ž12690Skalický MarekOrel Dolní Dobrouč9300:04:05-
14Ž13060Hlaváč KamilOrel Brno-Obřany9300:04:26-
15Ž131163Toman RadekOrel Domanín9300:04:28-
16Ž13482Ipser JanOrel Brno-Obřany9400:04:31-
17Ž13696Fojtů OndřejOrel Valašské Klobouky9400:04:46-
18Ž13861Suchánek JanOrel Brno-Obřany9300:06:23-
Žáci (91-92) (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž22125Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:03:50-
2Ž24122Nechvátal MilanOrel Kněžice9100:03:53-
3Ž25102Schejbal OldřichTJ PORKERT Skuhrov n. B.9100:03:57-
4Ž26126Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:04:01-
5Ž29149Boubín JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9100:04:23-
6Ž21230Stempel AdamTJ PORKERT Skuhrov n. B.9200:04:30-
7Ž213107Samek OndřejDDM Týniště nad Orlicí9200:04:30-
8Ž21797Holzner PetrOrel Valašské Klobouky9200:04:40-
9Ž21868Hlaváč JanOrel Brno-Obřany9100:04:42-
10Ž219119Dudek MilanCyklo Stratílek Sport9100:04:45-
11Ž22269Uhlíř TomášOrel Brno-Obřany9200:04:49-
12Ž22310Sliž PavelOrel Troubelice9200:04:49-
13Ž22463Hronek JaroslavOrel Brno-Obřany9100:04:55-
14Ž225131Kašpar MartinSKI Česká Třebová9200:04:58-
15Ž2269Kotraš DavidOrel Troubelice9200:05:07-
16Ž22759Ježek MichalOrel Brno-Obřany9100:05:09-
17Ž22835Kristl ŠimonOrel Dolní Dobrouč9200:05:17-
18Ž231162Ambrož TomášOrel Domanín9200:05:25-
19Ž23270Zavadil MichalOrel Brno-Obřany9200:05:36-
20Ž23364Zbranek TomášOrel Brno-Obřany9100:05:41-
21Ž23771Novák FrantišekOrel Brno-Obřany9100:06:44-
Žákyně mladší (89-90) (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3185Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:03:48-
2Ž33120Vévodová MartinaAK Perná9000:03:52-
3Ž3727Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:04:05-
4Ž38148Hejnová TerezaOrel Rtyně v Podkrkonoší8900:04:15-
5Ž31037Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:04:28-
6Ž31178Kincová DanielaOrel Brno-Obřany8900:04:29-
7Ž31429Ryznarová JanaTJ PORKERT Skuhrov n. B.8900:04:30-
8Ž315166Šlechtová MarkétaOrel Domanín9000:04:33-
9Ž31628Stempelová AnetaTJ PORKERT Skuhrov n. B.8900:04:35-
10Ž320112Oubrechtová MarcelaSK Týniště nad Orlicí8900:04:46-
11Ž32157Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:04:49-
12Ž32940Jelečková MonikaOrel Moravské Budějovice8900:05:18-
13Ž330110Burešová MichaelaDDM Týniště nad Orlicí9000:05:19-
14Ž334111Vlčková KláraDDM Týniště nad Orlicí9000:06:03-
15Ž33551Brokešová HanaOrel Orlice9000:06:12-
16Ž33649Moravcová SoňaOrel Orlice9000:06:28-
Žáci mladší (89-90) (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž41114Červ JakubAtletika Polička8900:07:51-
2Ž42113Večeře TomášAtletika Polička9000:08:05-
3Ž43157Vaníček JosefAtletika Jablonné nad Orlicí8900:08:13-
4Ž4425Kocián PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:08:23-
5Ž4526Kroutil JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:08:38-
6Ž4739Karlík JanOrel Moravské Budějovice8900:09:04-
7Ž492Juránek ŠtěpánOrel Židemce9000:09:12-
8Ž41119Dvořák MarianOrel8900:09:41-
9Ž41487Skalický JanOrel Dolní Dobrouč9000:10:21-
10Ž415167Toman JiříOrel Domanín8900:10:22-
11Ž416147Pavel JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9000:10:32-
12Ž41766Bouček PetrOrel Brno-Obřany9000:10:39-
13Ž41820Mikulica TomášOrel Dolné Bojanovice8900:10:40-
14Ž419164Kolomazník JanOrel Domanín9000:10:43-
15Ž42065Krečmer JiříOrel Brno-Obřany9000:11:01-
16Ž42211Obšil ZbyněkOrel Troubelice9000:11:11-
17Ž426165Příkopa JaromírOrel Domanín9000:13:46-
Žákyně starší (87-88) (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž56118Dudková KateřinaCyklo Stratílek Sport8800:08:44-
2Ž58146Hejnová LucieOrel Rtyně v Podkrkonoší8800:09:10-
3Ž510115Schauerová LenkaAtletika Polička8800:09:14-
4Ž51293Novotná EliškaOrel Olešnice8700:09:42-
5Ž51392Palinková IlonaOrel Olešnice8800:09:53-
6Ž52179Kolínková EliškaOrel Brno-Obřany8800:11:07-
7Ž52338Suchá LenkaOrel Moravské Budějovice8700:11:14-
8Ž524168Kalvosterová TaťánaOrel Domanín8700:12:56-
9Ž525141Kellerová LucieOrel Veřovice8700:13:32-
Žáci starší (87-88) (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž61156Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:12:25-
2Ž62116Sejkora KarelAtletika Polička8800:12:27-
3Ž63143Kubínek FrantišekOrel Blažovice8800:12:33-
4Ž6491Juránek StanislavOrel Židenice8700:12:36-
5Ž6542Jeníček OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8800:12:36-
6Ž66117Novotný MichalATC Nekoř8700:12:56-
7Ž6722Řezáč JaroslavOrel Dolní Bojanovice8700:13:15-
8Ž6823Hordějčuk VáclavSKP Duha Fort Lanškroun8700:13:43-
9Ž6954Švec MarekOrel Orlice8800:13:49-
10Ž610145Dobruský MiroslavOrel Rtyně v Podkrkonoší8800:13:58-
11Ž61115Mahdal VáclavOrel Troubelice8700:15:53-
12Ž61286Skalický VlastimilOrel Dolní Dobrouč8800:15:56-
13Ž6134Slíž RomanOrel Troubelice8800:16:18-
14Ž61567Uhlíř LukášOrel Brno-Obřany8700:16:40-
15Ž61618Král MartinOrel Troubelice8800:17:06-
16Ž61714Schmid PetrOrel Troubelice8700:17:22-
17Ž61813Pavelka DavidOrel Troubelice8700:17:23-
18Ž61912Jurala MartinOrel Troubelice8800:17:31-
19Ž62016Obšil JosefOrel Troubelice8800:17:35-
20Ž62117Král MichalOrel Troubelice8700:17:42-
21Ž623159Frýza JosefOrel Domanín8800:19:40-
Dorostenky (85-86) (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD1436Čechalová HanaTS Letohrad8600:16:18-
2ŽD2280Kolínková AlenaOrel Brno-Obřany8500:17:49-
3ŽD24171Kutálková LenkaOrel Domanín8600:28:44-
Dorostenci (85-86) (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD153Marcinčin JakubOrel Orlice8600:15:39-
2MD2173Kohut JanASK Blansko8500:16:04-
3MD33Holec PavelOrel Halenkov-Huslenky8500:16:05-
4MD4172Řemínek MatějAC Choceň8600:16:46-
5MD524Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:17:29-
6MD61Baloga JanOrel Zlín8500:18:01-
7MD8144Křesťan KarelOrel Rtyně v Podkrkonoší8600:20:23-
Juniorky (83-84) (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ781Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:18:04125,34
2ŽJ984Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:23:1974,66
Junioři (83-84) (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1176Moravec MartinOrel Orlice8400:24:24106,07
2MJ2175Berger JanSTŠ MO Moravská Třebová8400:25:3297,08
3MJ3169Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8400:25:3396,85
4MJ8174Maťátko DanielPunk Rock Horní Čermná8600:30:0660,68
5MJ952Kaválek OndřejOrel Orlice8300:30:0760,60
6MJ1598Heinz VlastimilOrel Valašské Klobouky8300:32:5338,54
Muži A (20-39 let) (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Dobšíček Pavel2 B Tým8000:34:09103,01
2MA229Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:5198,97
3MA452Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:35:0198,02
4MA855Kaválek TomášOrel Orlice8100:35:5792,65
5MA1031Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:36:4488,09
6MA1524Keller AntonínOrel Veřovice6300:37:4082,74
7MA1612Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:37:4881,90
8MA1837Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:38:0580,35
9MA2442Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:39:5669,66
10MA2765Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:40:1368,01
11MA3156Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:41:2660,95
12MA3425Kašpařík PavelOrel Blažovice7500:42:3054,87
13MA4745Pěček LiborOrel Nové Město na Moravě7800:45:0040,46
14MA5054Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:45:2338,24
15MA532Durčák ArnoštOrel Troubelice6700:46:1433,32
16MA609Drápal PavelOrel Křenovice6300:48:4418,84
17MA617Fojtů PavelOrel Valašské Klobouky6900:49:4113,35
18MA635Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6400:51:193,93
Muži B1 (40-44 let) (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1B1350Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:55100,57
2B1659Filip LubošAC Choceň5900:35:0499,66
3B1741Moravčík ZdeněkJiskra Litomyšl6200:35:3896,41
4B11219Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:36:4989,66
5B11321Horák PavelAHA Vyškov6100:37:0788,00
6B1143Čechal JaroslavTS Letohrad6100:37:0887,88
7B11740Vrána MilanASK Blansko6100:38:0182,81
8B12222Vévoda IvanSokol Švábenice6000:39:5272,24
9B13557Zdeněk BílýMK Pardubice5900:42:3257,01
10B13646Sedlák JiříPřelouč5800:42:3956,31
11B13715Knápek LadislavARECO Hradec Králové6100:42:4156,13
12B13835Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:42:4855,49
13B14449Širůček JaromírLabe Tri Club Hradec Králové6200:44:0348,33
14B15426Kubínek FrantišekOrel Blažovice5800:46:3833,61
15B16738Mikl AntonínOrel Domanín6000:55:310,00
Muži B2 (45-49 let) (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1B2532Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:35:0399,77
2B2920Kolínek FrantišekAK Perná5600:36:0593,89
3B21916Jelínek JosefAC Česká Lípa5700:38:4378,82
4B22161Dostál LadislavSTŠ MO Moravská Třebová5600:39:2974,43
5B22513Brožek RadmilKRB Chrudim5400:39:5871,71
6B22836Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5600:40:1470,14
7B23253Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:41:3062,93
8B23948Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:42:5354,97
9B24143Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:43:2951,54
10B24333Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:43:4649,95
11B24958Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:45:1941,09
12B25255Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:46:0336,89
13B25718Nechvátal FrantišekOrel Kněžice5300:48:0924,86
14B25947Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:48:2423,45
15B26217Zelený JiříOrel Kněžice5300:49:5714,65
-B2-68Morkes KarelISCAREX Česká Třebová54DNF-
Muži C1 (50-54 let) (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C12011Koreš ArnoštAC Maraton Kučera Třebíč5000:38:5797,86
2C1268Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:40:1191,42
3C12914Cejnar VáclavARECO Hradec Králové5100:41:0686,66
4C13339Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:42:0381,74
5C14251Plánka VojtěchOrel Velké Karlovice4800:43:4273,18
6C14562Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:44:0371,35
7C14669Leicht JiříASPV Těchonín4900:44:4367,90
8C15110Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:45:5461,79
9C15567Sadílek VáclavXXX5000:47:0855,34
10C15666Krumer MiroslavOstrov4900:47:3952,72
11C1644Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:52:2228,22
12C1651Zbořil AntonínOrel Zlín4900:52:4226,45
13C16830Hájíček FrantišekSeta 1 Tábor5100:57:560,00
Muži C2 (55-59 let) (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21127Krátký FrantišekViking Králiky4300:36:46109,19
2C22344Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:39:5492,95
3C23064Kříž MilanTJ Liga 100 Praha4600:41:2285,29
4C24063Leszkow PetrMK Hlinsko4400:42:5877,01
5C2486Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:45:0765,80
6C25834Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:48:1949,18
7C26623Vacek LadislavSKI Klub Česká Třebová4300:54:5415,07
-C2-60Linhart MilošAC Náchod44DNF-
Muži D1 (60-64 let) (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D17185Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:29:5699,92
2D112178Bielčik JindřichLichkov4000:31:0092,78
3D123190Kalousek JanKČT Žamberk4100:37:0252,55
Muži D2 (65-69 let) (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D25184Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:28:50107,30
2D217187Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:33:5373,57
Muži E1 (70-74 let) (trať 6 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži E2 (75-79 let) (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1E228199Cupánek JosefSK Přerov2600:43:0012,59
Muži F1 (80 let a starší) (trať 6 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (20-34 let) (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽA4196Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:26:33114,81
2ŽA6183Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:29:2195,26
3ŽA10180Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:30:0789,93
4ŽA16192Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:32:5870,07
5ŽA18191Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:34:1061,70
6ŽA21198Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:36:3444,94
7ŽA22195Němečková JanaOrel Olešnice7600:36:3844,47
8ŽA25194Švachová LenkaOrel Valašské Klobouky8000:39:5721,38
Ženy B1 (35-39 let) (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1B111181Linhartová SimonaMK Pardubice6400:30:21105,46
2B113186Kubrová DagmarLabe Tri Club Hradec Králové6300:31:08100,44
3B120177Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:36:3065,98
4B124189Hejnová MarieOrel Rtyně v Podkrkonoší6600:38:2953,32
5B127182Klimešová AlenaBukovice6300:41:5431,33
6B129197Fučíková HanaOrel Brno-Obřany6700:49:430,00
Ženy B2 (40-44 let) (trať 6 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy C1 (45-49 let) (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C119200Tvrdá ZdeňkaTJ Technoplast Chropyně5600:35:2273,27
2C126188Pláničková EvaVS Tábor5400:40:4838,40
Ženy C2 (50-54 let) (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C214179Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:32:0794,11
Ženy D1 (55-59 let) (trať 6 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy D2 (60 let a starší) (trať 6 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 150 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž01153Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:00:37-
1Ž0294Holznerová ZuzanaOrel Valašské Klobouky9500:00:41-
2Ž0341Karlíková EvaOrel Moravské Budějovice9500:00:42-
3Ž0443Lukášová ZuzkaVysoké Mýto9500:00:43-
2Ž05101Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová9500:00:43-
1MJ617Novotný JiříMaratonstav Úpice8500:39:5220,00
3Ž06170Lakota AntonínAC Choceň9500:00:44-
3Ž065Kotráš JanOrel Troubelice9500:00:44-
5Ž0889Skalický FilipOrel Dolní Dobrouč9500:00:45-
6Ž09154Hejna IvanOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:00:46-
4Ž010108Oubrechtová MartinaDDM Týniště nad Orlicí9500:00:48-
5Ž011158Stránská MichaelaČeská Třebová9700:00:49-
7Ž01299Chroust RobinISCAREX Česká Třebová9600:00:49-
6Ž01345Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:00:50-
7Ž014160Kučerová PavlaOrel Domanín9500:00:50-
8Ž0157Jambor BohumilOrel Troubelice9600:00:52-
9Ž0166Obršil BenediktOrel Troubelice9600:00:52-
10Ž01762Fučík PavelOrel Brno-Obřany9700:00:57-
11Ž018155Hejna PatrikOrel Rtyně v Podkrkonoší9800:01:14-
8Ž01972Limburská EliškaOrel Brno-Obřany9900:01:15-
12Ž020100Heger FilipISCAREX Česká Třebová9900:01:16-
9Ž021106Drápalová AnnaOrel Křenovice9900:01:25-
10Ž022123Menšíková DenisaISCAREX Česká Třebová9900:01:34-
11Ž02344Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:01:46-
2MJ3349Hornych VítSOKOL Hronov8800:50:0419,00
3MJ356Maťátko DanielPunk Rock Horní Čermná8600:50:3818,00
4MJ3937Beran JanSpartak Police nad Metují8300:51:1117,00
5MJ418Vlach LukášSpartak Police nad Metují8700:51:4416,00
6MJ4630Kysela PetrPolice nad Metují8800:54:3215,00
7MJ5129Kulhánek DanielBroumov8901:00:4714,00
Trať 800 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž21127Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:03:06-
2Ž2231Ryznarová MarkétaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9100:03:07-
3Ž23132Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:03:16-
4Ž24133Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:17-
1Ž15134Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:03:22-
5Ž26128Voleská VeronikaSKI Česká Třebová9200:03:24-
2Ž1758Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:03:25-
6Ž28130Šteflová PavlínaSKI Česká Třebová9200:03:27-
3Ž1946Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:03:28-
4Ž11032Šabata JosefTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:03:33-
7Ž21156Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:03:33-
5Ž11233Ryznar TomášTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:03:34-
6Ž113121Nechvátal JanOrel Kněžice9300:03:35-
8Ž214150Hejnová GabrielaOrel Rtyně v Podkrkonoší9100:03:35-
9Ž21577Kincová MarkétaOrel Brno-Obřany9200:03:36-
10Ž216129Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:03:37-
11Ž21783Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:03:43-
7Ž118152Adámek PetrOrel Rtyně v Podkrkonoší9300:03:45-
12Ž21975Vašinková DominikaOrel Brno-Obřany9200:03:48-
8Ž12095Jakůbek RadimOrel Valašské Klobouky9300:03:52-
9Ž12134Kroutil OndřejTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:03:57-
10Ž122135Kroft RadimSKI Klub Česká Třebová9300:03:57-
11Ž123105Drápal MichalOrel Křenovice9300:03:58-
12Ž124124Menšík DavidISCAREX Česká Třebová9300:03:58-
13Ž22588Kvapilová ŠárkaOrel Dolní Dobrouč8800:04:02-
13Ž12690Skalický MarekOrel Dolní Dobrouč9300:04:05-
14Ž22748Náhlíková BarboraOrel Orlice9100:04:06-
15Ž2288Sližová AlenaOrel Troubelice9100:04:23-
16Ž229142Kubínková KamilaOrel Blažovice9200:04:24-
14Ž13060Hlaváč KamilOrel Brno-Obřany9300:04:26-
15Ž131163Toman RadekOrel Domanín9300:04:28-
17Ž232109Potočková BlankaDDM Týniště nad Orlicí9100:04:29-
18Ž233104Drápalová KláraOrel Křenovice9200:04:30-
16Ž13482Ipser JanOrel Brno-Obřany9400:04:31-
19Ž23550Moravcová EliškaOrel Orlice9200:04:40-
17Ž13696Fojtů OndřejOrel Valašské Klobouky9400:04:46-
20Ž23776Ipserová BarboraOrel Brno-Obřany9200:05:10-
18Ž13861Suchánek JanOrel Brno-Obřany9300:06:23-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3185Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:03:48-
1Ž22125Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:03:50-
2Ž33120Vévodová MartinaAK Perná9000:03:52-
2Ž24122Nechvátal MilanOrel Kněžice9100:03:53-
3Ž25102Schejbal OldřichTJ PORKERT Skuhrov n. B.9100:03:57-
4Ž26126Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:04:01-
3Ž3727Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:04:05-
4Ž38148Hejnová TerezaOrel Rtyně v Podkrkonoší8900:04:15-
5Ž29149Boubín JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9100:04:23-
5Ž31037Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:04:28-
6Ž31178Kincová DanielaOrel Brno-Obřany8900:04:29-
6Ž21230Stempel AdamTJ PORKERT Skuhrov n. B.9200:04:30-
7Ž213107Samek OndřejDDM Týniště nad Orlicí9200:04:30-
7Ž31429Ryznarová JanaTJ PORKERT Skuhrov n. B.8900:04:30-
8Ž315166Šlechtová MarkétaOrel Domanín9000:04:33-
9Ž31628Stempelová AnetaTJ PORKERT Skuhrov n. B.8900:04:35-
8Ž21797Holzner PetrOrel Valašské Klobouky9200:04:40-
9Ž21868Hlaváč JanOrel Brno-Obřany9100:04:42-
10Ž219119Dudek MilanCyklo Stratílek Sport9100:04:45-
10Ž320112Oubrechtová MarcelaSK Týniště nad Orlicí8900:04:46-
11Ž32157Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:04:49-
11Ž22269Uhlíř TomášOrel Brno-Obřany9200:04:49-
12Ž22310Sliž PavelOrel Troubelice9200:04:49-
13Ž22463Hronek JaroslavOrel Brno-Obřany9100:04:55-
14Ž225131Kašpar MartinSKI Česká Třebová9200:04:58-
15Ž2269Kotraš DavidOrel Troubelice9200:05:07-
16Ž22759Ježek MichalOrel Brno-Obřany9100:05:09-
17Ž22835Kristl ŠimonOrel Dolní Dobrouč9200:05:17-
12Ž32940Jelečková MonikaOrel Moravské Budějovice8900:05:18-
13Ž330110Burešová MichaelaDDM Týniště nad Orlicí9000:05:19-
18Ž231162Ambrož TomášOrel Domanín9200:05:25-
19Ž23270Zavadil MichalOrel Brno-Obřany9200:05:36-
20Ž23364Zbranek TomášOrel Brno-Obřany9100:05:41-
14Ž334111Vlčková KláraDDM Týniště nad Orlicí9000:06:03-
15Ž33551Brokešová HanaOrel Orlice9000:06:12-
16Ž33649Moravcová SoňaOrel Orlice9000:06:28-
21Ž23771Novák FrantišekOrel Brno-Obřany9100:06:44-
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž61156Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:12:25-
2Ž62116Sejkora KarelAtletika Polička8800:12:27-
3Ž63143Kubínek FrantišekOrel Blažovice8800:12:33-
4Ž6491Juránek StanislavOrel Židenice8700:12:36-
5Ž6542Jeníček OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8800:12:36-
6Ž66117Novotný MichalATC Nekoř8700:12:56-
7Ž6722Řezáč JaroslavOrel Dolní Bojanovice8700:13:15-
8Ž6823Hordějčuk VáclavSKP Duha Fort Lanškroun8700:13:43-
9Ž6954Švec MarekOrel Orlice8800:13:49-
10Ž610145Dobruský MiroslavOrel Rtyně v Podkrkonoší8800:13:58-
11Ž61115Mahdal VáclavOrel Troubelice8700:15:53-
12Ž61286Skalický VlastimilOrel Dolní Dobrouč8800:15:56-
13Ž6134Slíž RomanOrel Troubelice8800:16:18-
1ŽD1436Čechalová HanaTS Letohrad8600:16:18-
14Ž61567Uhlíř LukášOrel Brno-Obřany8700:16:40-
15Ž61618Král MartinOrel Troubelice8800:17:06-
16Ž61714Schmid PetrOrel Troubelice8700:17:22-
17Ž61813Pavelka DavidOrel Troubelice8700:17:23-
18Ž61912Jurala MartinOrel Troubelice8800:17:31-
19Ž62016Obšil JosefOrel Troubelice8800:17:35-
20Ž62117Král MichalOrel Troubelice8700:17:42-
2ŽD2280Kolínková AlenaOrel Brno-Obřany8500:17:49-
21Ž623159Frýza JosefOrel Domanín8800:19:40-
3ŽD24171Kutálková LenkaOrel Domanín8600:28:44-
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD153Marcinčin JakubOrel Orlice8600:15:39-
2MD2173Kohut JanASK Blansko8500:16:04-
3MD33Holec PavelOrel Halenkov-Huslenky8500:16:05-
4MD4172Řemínek MatějAC Choceň8600:16:46-
5MD524Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:17:29-
6MD61Baloga JanOrel Zlín8500:18:01-
1ŽJ781Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:18:04125,34
7MD8144Křesťan KarelOrel Rtyně v Podkrkonoší8600:20:23-
2ŽJ984Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:23:1974,66
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1176Moravec MartinOrel Orlice8400:24:24106,07
2MJ2175Berger JanSTŠ MO Moravská Třebová8400:25:3297,08
3MJ3169Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8400:25:3396,85
1ŽA4196Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:26:33114,81
1D25184Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:28:50107,30
2ŽA6183Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:29:2195,26
1D17185Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:29:5699,92
4MJ8174Maťátko DanielPunk Rock Horní Čermná8600:30:0660,68
5MJ952Kaválek OndřejOrel Orlice8300:30:0760,60
3ŽA10180Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:30:0789,93
1B111181Linhartová SimonaMK Pardubice6400:30:21105,46
2D112178Bielčik JindřichLichkov4000:31:0092,78
2B113186Kubrová DagmarLabe Tri Club Hradec Králové6300:31:08100,44
1C214179Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:32:0794,11
6MJ1598Heinz VlastimilOrel Valašské Klobouky8300:32:5338,54
4ŽA16192Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:32:5870,07
2D217187Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:33:5373,57
5ŽA18191Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:34:1061,70
1C119200Tvrdá ZdeňkaTJ Technoplast Chropyně5600:35:2273,27
3B120177Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:36:3065,98
6ŽA21198Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:36:3444,94
7ŽA22195Němečková JanaOrel Olešnice7600:36:3844,47
3D123190Kalousek JanKČT Žamberk4100:37:0252,55
4B124189Hejnová MarieOrel Rtyně v Podkrkonoší6600:38:2953,32
8ŽA25194Švachová LenkaOrel Valašské Klobouky8000:39:5721,38
2C126188Pláničková EvaVS Tábor5400:40:4838,40
5B127182Klimešová AlenaBukovice6300:41:5431,33
1E228199Cupánek JosefSK Přerov2600:43:0012,59
6B129197Fučíková HanaOrel Brno-Obřany6700:49:430,00
Trať 9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Dobšíček Pavel2 B Tým8000:34:09103,01
2MA229Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:5198,97
1B1350Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:55100,57
3MA452Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:35:0198,02
1B2532Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:35:0399,77
2B1659Filip LubošAC Choceň5900:35:0499,66
3B1741Moravčík ZdeněkJiskra Litomyšl6200:35:3896,41
4MA855Kaválek TomášOrel Orlice8100:35:5792,65
2B2920Kolínek FrantišekAK Perná5600:36:0593,89
5MA1031Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:36:4488,09
1C21127Krátký FrantišekViking Králiky4300:36:46109,19
4B11219Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:36:4989,66
5B11321Horák PavelAHA Vyškov6100:37:0788,00
6B1143Čechal JaroslavTS Letohrad6100:37:0887,88
6MA1524Keller AntonínOrel Veřovice6300:37:4082,74
7MA1612Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:37:4881,90
7B11740Vrána MilanASK Blansko6100:38:0182,81
8MA1837Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:38:0580,35
3B21916Jelínek JosefAC Česká Lípa5700:38:4378,82
1C12011Koreš ArnoštAC Maraton Kučera Třebíč5000:38:5797,86
4B22161Dostál LadislavSTŠ MO Moravská Třebová5600:39:2974,43
8B12222Vévoda IvanSokol Švábenice6000:39:5272,24
2C22344Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:39:5492,95
9MA2442Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:39:5669,66
5B22513Brožek RadmilKRB Chrudim5400:39:5871,71
2C1268Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:40:1191,42
10MA2765Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:40:1368,01
6B22836Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5600:40:1470,14
3C12914Cejnar VáclavARECO Hradec Králové5100:41:0686,66
3C23064Kříž MilanTJ Liga 100 Praha4600:41:2285,29
11MA3156Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:41:2660,95
7B23253Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:41:3062,93
4C13339Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:42:0381,74
12MA3425Kašpařík PavelOrel Blažovice7500:42:3054,87
9B13557Zdeněk BílýMK Pardubice5900:42:3257,01
10B13646Sedlák JiříPřelouč5800:42:3956,31
11B13715Knápek LadislavARECO Hradec Králové6100:42:4156,13
12B13835Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:42:4855,49
8B23948Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:42:5354,97
4C24063Leszkow PetrMK Hlinsko4400:42:5877,01
9B24143Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:43:2951,54
5C14251Plánka VojtěchOrel Velké Karlovice4800:43:4273,18
10B24333Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:43:4649,95
13B14449Širůček JaromírLabe Tri Club Hradec Králové6200:44:0348,33
6C14562Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:44:0371,35
7C14669Leicht JiříASPV Těchonín4900:44:4367,90
13MA4745Pěček LiborOrel Nové Město na Moravě7800:45:0040,46
5C2486Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:45:0765,80
11B24958Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:45:1941,09
14MA5054Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:45:2338,24
8C15110Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:45:5461,79
12B25255Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:46:0336,89
15MA532Durčák ArnoštOrel Troubelice6700:46:1433,32
14B15426Kubínek FrantišekOrel Blažovice5800:46:3833,61
9C15567Sadílek VáclavXXX5000:47:0855,34
10C15666Krumer MiroslavOstrov4900:47:3952,72
13B25718Nechvátal FrantišekOrel Kněžice5300:48:0924,86
6C25834Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:48:1949,18
14B25947Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:48:2423,45
16MA609Drápal PavelOrel Křenovice6300:48:4418,84
17MA617Fojtů PavelOrel Valašské Klobouky6900:49:4113,35
15B26217Zelený JiříOrel Kněžice5300:49:5714,65
18MA635Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6400:51:193,93
11C1644Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:52:2228,22
12C1651Zbořil AntonínOrel Zlín4900:52:4226,45
7C26623Vacek LadislavSKI Klub Česká Třebová4300:54:5415,07
15B16738Mikl AntonínOrel Domanín6000:55:310,00
13C16830Hájíček FrantišekSeta 1 Tábor5100:57:560,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 85%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

Nikdo to za nas neudělá, tak si holt musíme pochválit sami :)
kebrle
Moc hezký závod,pěkná trať(pro mě nevhodná),děkuji pořadatelům z Iscarex teamu ,tak nějak si představuju dobře zorganizovaný závod a přeji
pavhorak

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód