Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Cross po lyžařských tratích

24.9.2022, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Cross po lyžařských tratích
  • datum konání: 24.9.2022
  • zobrazeno již 617x
  • místo konání: Areál Hory u České Třebové
  • GPS: 49.8966003N, 16.4197036E
  • pořadatel: Orel Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

areál SKI Hory Česká Třebová, GPS: 49°53´42.666“ N, 16°25´14.553“ E
10:00 hodin - start první kategorie
12:00 hodin - start hlavního závodu

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

dospělí 70,- Kč
žactvo, dorost a lidový běh 40,- Kč

Popis tratě

běží se po lyžařských tratích, trať 4 km tvoří dva okruhy o délce 3 a 1 km, trať 6 km tvoří 2 okruhy o délce 3 km, trať 9 km tvoří 3 okruhy o délce 3 km, lidový běh okruh 1 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petr Voleský
tel.: 603 495 061

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

gebesan@centrum.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
25.9.2021Cross po lyžařských tratích177
19.9.2020Cross po lyžařských tratích190
21.9.2019Cross po lyžařských tratích239
22.9.2018Cross po lyžařských tratích192
23.9.2017Cross po lyžařských tratích229
24.9.2016Cross po lyžařských tratích235
26.9.2015Cross po lyžařských tratích299
27.9.2014Cross po lyžařských tratích290
28.9.2013Cross po lyžařských tratích251
22.9.2012Cross po lyžařských tratích178
24.9.2011Cross po lyžařských tratích224
25.9.2010Cross po lyžařských tratích266
26.9.2009Cross po lyžařských tratích170
27.9.2008Cross po lyžařských tratích169
29.9.2007Cross po lyžařských tratích196
23.9.2006Cross po lyžařských tratích231
24.9.2005Cross po lyžařských tratích - Mem. Fr. Jindry188
25.9.2004Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry237
27.9.2003Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry, 4. ročník205
6.10.20023. ročník, Kros po lyžařských tratích267
29.9.2001Cross po lyžařských tratích, Česká Třebová-Hory277
24.9.2000Cross po lyžařských tratích276

Statistika závodu Cross po lyžařských tratích

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 4986

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6918
Šafář Jaroslav5116
Jirásková Eva6415
Sadílek Ota4615
Šimůnek Jan8214
Smoláková Alexandra9814
Stránský Aleš6014
Smoláková Valérie9314
Keprtová Miloslava4813
Gregora Filip0213
Smolák Petr9413
Smoláková Jiřina6913
Stránská Michaela9713
Hronek Jaroslav9112
Čáp Bohuslav5112
Marek Jiří4312
Bielčik Jindřich4012
Brusenbauchová Nela0812
Buriánek Roman6511
Smoláková Dominika0011
Šimůnek Jan0311
Dušková Lenka8011
Šimůnková Pavla7711
Sontáková Lenka9111
Hofmanová Veronika7811
Limburský Jan0111
Mannlová Jana8011
Šebek Michal8411
Černá Kristýna9311
Borek Viktor0411
Limburská Eliška9910
Stránská Adéla9110
Preislerová Agáta Nela0910
Sejkorová Lenka6310
Šimůnek Jan4910
Kessnerová Martina7610
Matyášová Jana6510
Borek Petr7010
Klaclová Šárka9310
Borková Agáta029
Kaválek Ondřej839
Kubišta Oto539
Čerenkova Petra999
Buriánek Tomáš899
Mlynář Vojtěch989
Gregorová Michaela049
Červ Miloslav509
Lužová Karolína059
Pavel Jan959
Dušek Pavel708

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci r. 2017 a mladší (trať 0,1 km - louka)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1263Hordějčuk BenediktOrel Česká Třebová1700:00:19-
2C1356Voleský OskarOrel Česká Třebová1700:00:19-
3C17108Ludwig AdrianLokoman Česká Třebová1700:00:22-
4C192Švercl Hynek JanOrel Česká Třebová1900:00:26-
5C112112Bureš JanOrel Ústí n. Orl.1800:00:30-
6C1141Pirkl JáchymOrel Česká Třebová1900:00:33-
7C11571Smolák AntonínOrel Vysoké Mýto1900:00:36-
8C11652Kaválek Tomáš Orel Orlice1900:00:38-
9C117125Šebek BořivojČeská Třebová2000:00:42-
10C118104Červ MatějStřítež2000:00:49-
11C11970Smolák FrantišekOrel Vysoké Mýto2000:01:01-
Děvčata r. 2017 a mladší (trať 0,1 km - louka)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1162Spoustová KláraOrel Brno Židenice1700:00:18-
2D1482Kostroňová Erika-1700:00:20-
3D1557Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:21-
4D1651Kaválková EliškaOrel Orlice1700:00:21-
5D18102Červová SáraStřítež1800:00:24-
6D11064Hordějčuková GabrielaOrel Česká Třebová1800:00:28-
7D11126Mitvalská AdélaOrel Orlice1800:00:30-
8D11355Voleská RozálieOrel Česká Třebová1900:00:31-
9D12089Zahradníčková HanaOrel Vyškov1900:01:05-
Chlapci r. 2015-16 (trať 0,5 km - modrá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2993Přidal MichaelOrel Židenice1500:03:03-
2C21343Ducháček MikešSokol Řetová1600:03:14-
3C21616Bříza DavidSokol Klášterec nad Orlicí1500:03:17-
4C22287Doseděl TomášAK Iscarex Česká Třebová1600:03:37-
5C22547Skalický JanTJ Slavoj Suchdol1600:03:48-
6C22827Mitvalský AdamOrel Orlice1500:04:37-
Děvčata r. 2015-16 (trať 0,5 km - modrá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21165Faltejsková NellaČeská Třebová1500:03:11-
2D21228Býčková VeronikaOrel Domanín1500:03:14-
3D21586Voleská ViktorieOrel Česká Třebová1500:03:16-
4D21781Kostroňová KateřinaAK Iscarex Česká Třebová1500:03:18-
5D218107Ludwigová JustýnaLokoman Česká Třebová1500:03:27-
6D21915Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:03:29-
7D22159Přibylová AgátaBiatlon Letohrad1500:03:37-
8D224131Škeříková RozálieTJ Dlouhá Třebová1500:03:39-
-D2-21Krušinová NinaCarla.kupkolo.cz16DNF-
Nejmladší žáci I r. 2013-14 (trať 0,8 km - červená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1314Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:03:30103,17
2M1495Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč1300:03:31102,17
3M16105Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:03:3994,66
4M1873Halas MatějOrel Vyškov1300:03:4688,30
5M1913Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:03:4687,99
6M11080Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:03:5480,75
7M11245Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek1300:03:5876,83
8M113130Škeřík ProkopTJ Dlouhá Třebová1400:03:5876,30
9M11798Hartman TomášKB Letohrad1400:04:3145,50
10M119106Pilgr VladimírOB Česká Třebová1400:04:5126,30
Nejmladší žákyně I r. 2013-14 (trať 0,5 km - modrá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1161Spoustová NikolOrel Brno Židenice1300:02:47101,71
2Z1254Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:02:48101,23
3Z1322Krušinová AndělaCarla.kupkolo.cz1300:02:5197,06
4Z1460Přibylová BeátaBiatlon Letohrad1300:02:5395,22
5Z1577Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:02:5889,33
6Z16119Doležalová LucieOrel Vyškov1300:02:5987,35
7Z1791Zahradníčková EvaOrel Vyškov1400:03:0284,39
8Z1812Diblíková LilianaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:03:0383,01
9Z110100Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:03:0482,09
10Z11478Fliedrová KarolínaF-Bike klub Sádek1300:03:1568,38
11Z120113Dosedělová NikolŠSK Česká Třebová1400:03:3346,89
12Z12358Zelinková EliškaActivity Lanškroun1400:03:3841,58
13Z1263Valíková KláraOrel Česká Třebová1300:03:5224,50
14Z12772Dorazilová VeronikaOrel Vyškov1400:04:0212,29
-Z1-25Boháčová NelaLezník14DNF-
Nejmladší žáci II r. 2011-12 (trať 1 km - hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2141Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:49104,48
2M2240Svojanovský MiroslavAtletika TJ Lanškroun1100:03:53100,86
3M2353Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:04:0194,66
4M2523Doskočil JakubTJ Spartak Letohrad1200:04:0690,34
5M2611Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:04:1285,09
6M2890Zahradníček PavelOrel Vyškov1200:04:1582,47
7M21048Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:04:1879,69
8M214129Valík FrantišekTJ Dlouhá Třebová1100:04:5349,64
9M21536Zajíček PetrOrel Domanín1100:05:0936,42
Nejmladší žákyně II r. 2011-12 (trať 0,8 km - červená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2124Boháčová AdélaLezník1200:03:10113,07
2Z2220Maříková EliškaAK Iscarex Česká Třebová1100:03:23100,53
3Z2592Přidalová VeronikaOrel Židenice1100:03:3786,40
4Z2788Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:03:4479,26
5Z21074Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:03:5469,94
6Z214126Burianová EliškaOrel Obřany1200:04:0261,47
7Z215127Jonášová KláraOrel Obřany1200:04:2143,02
8Z21699Matušková EliškaOrel Žatčany1200:04:2637,78
9Z2184Hubená MagdalénaOrel Česká Třebová1100:04:4617,91
Mladší žáci r. 2009-10 (trať 2 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M319Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:08:16106,53
2M327Rous MartinSokol Klášterec nad Orlicí0900:08:29101,65
3M34103Cvrček JáchymAtletika Polička1000:08:5491,82
4M3596Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1000:09:0388,37
5M31197Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0900:10:0663,69
6M31229Náplava ŠtěpánOrel Domanín1000:10:5245,77
7M31349Skalický PetrSK Kolářka Praha1000:10:5245,63
8M314118Doležal AdamOrel Vyškov1000:10:5444,87
9M31533Náplava FrantišekOrel Domanín0900:13:483,00
Mladší žákyně r. 2009-10 (trať 1 km - hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3466Cviková Karolína AK ISCAREX Česká Třebová1000:04:05105,34
2Z3719Maříková ŠárkaAK Iscarex Česká Třebová1000:04:1399,23
3Z3944Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek1000:04:1795,43
4Z3118Mitvalská BáraTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:04:2192,24
5Z312101Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:04:3284,12
6Z31310Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:04:3283,74
Starší žáci r. 2007-08 (trať 3 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4142Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:12:13108,87
2M4284Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:13:0296,09
3M4385Hanik MaximAK Iscarex Česká Třebová0700:13:0695,04
4M44109Mezera TomášOrel Židenice0800:13:4883,92
5M4569Smolák ŠimonOrel Vysoké Mýto0800:14:0779,09
6M4737Kuchař AdamOrel Domanín0700:14:3771,07
7M4883Matějíček ŠtěpánOrel Dolní Dobrouč0700:14:5666,29
8M4946Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:14:5965,39
Starší žákyně r. 2007-08 (trať 2 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4317Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:08:37112,97
2Z4618Hegerová RozálieAtletika Žamberk0700:09:2595,55
3Z4776Berková DanielaAtletika Žamberk0800:09:3691,49
4Z486Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:09:3990,32
5Z49124Tomanová StelaOrel Vyškov0700:10:0082,92
6Z410135Jančaříková KarolínaOrel Židenice0800:10:0082,61
Dorostenci r. 2005-06 (trať 4 km - fialová + hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M52137Jančařík TomášOrel Židenice0500:19:17109,32
2M53164Kovář RadimOB Česká Třebová 0500:21:1190,68
Dorostenky r. 2005-06 (trať 3 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5667Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:14:22124,58
2Z51035Kosíková MichaelaOrel Domanín0600:18:2375,42
Junioři 18-19 let (trať 6 km - 2x fialová)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky 18-19 let (trať 4 km - fialová + hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1167Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:18:49126,04
2ZJ468Dvořáková EmaAK Iscarex Česká Třebová0400:22:4090,57
3ZJ534Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:23:2683,39
4ZJ6183Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:26:5151,78
Muži A 20-39 let (trať 9 km - 3x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1139Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:36:56104,75
2MA2165Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:38:1098,25
3MA3152Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:38:2497,00
4MA5111Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:40:3285,68
5MA10173Červ JakubAtletika Polička8900:43:1171,70
6MA16169Cvrček JáchymAtletika Polička1000:46:4952,47
7MA17132Brandejs Jan-0100:47:3748,23
8MA19141Šebek MichalČeská Třebová8400:48:3742,99
9MA21121Doležal PavelOrel Vyškov8400:51:5025,92
Muži B 40-49 let (trať 9 km - 3x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4156Šutera JosefAtletika Polička7900:40:06102,10
2MB6158Kyncl TomášHolice7400:40:3799,55
3MB779Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:40:5298,35
4MB8148Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:42:0992,05
5MB95Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:42:4688,95
6MB11161Bureš MartinAK Iscarex Česká Třebová7400:43:3884,65
7MB12162Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:44:2081,19
8MB1339Tříska MichalOrel Domanín7900:45:3075,43
9MB1438Kosík MichalOrel Domanín7600:46:3769,96
10MB15174Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:46:4969,00
11MB1831Náplava FrantišekOrel Domanín7900:48:2660,96
12MB2075Halas PetrOrel Vyškov7300:50:1552,02
13MB22170Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:56:1922,05
-MB-150Šimek PetrŘetůvka77DNF-
Muži C 50-59 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1175Hejl RadekLetohrad7200:25:50110,53
2MC2122Toman IgorOrel Vyškov7200:26:46103,68
3MC5181Hanuš Petr3D Fittness RT6400:29:1385,80
4MC6136Jančařík PetrOrel Židenice - ZB Winner6800:29:4481,94
5MC7172Simon PetrPolička7200:29:5780,39
6MC8138Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:30:5872,87
7MC11176Kalousek JanMalšovice7100:32:1563,55
8MC12153Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:32:1962,97
9MC22116Smolák PetrOrel Vysoké Mýto6400:36:0035,98
10MC26154Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:37:0028,71
11MC2850Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:37:4822,79
12MC31157Záveský RichardOrel Česká Třebová6300:38:1819,11
13MC41182Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6400:42:403,00
Muži D 60 let a starší (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3147Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:26:49128,90
2MD10177Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:31:2899,18
3MD20184Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:35:4471,92
4MD25134Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:36:5264,68
5MD3694Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:40:1842,73
6MD38146Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:41:04116,85
7MD39159Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:41:5632,39
8MD40151Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:42:32110,26
9MD44144Kunc JosefOrel Vyškov6000:50:123,00
10MD45171Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:50:5572,89
11MD46149Zajíc JanHvězda Pardubice, z.s.5300:58:423,00
12MD47200Holý JosefOrel Židenice4101:01:1726,58
Ženy A 20-34 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA16140Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:33:37102,29
2ZA17179Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:33:57100,30
3ZA18114Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:34:2697,42
4ZA24117Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:36:2985,44
5ZA32110Smoláková AnnaOrel Vysoké Mýto9700:38:1974,57
6ZA33145Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:38:2074,53
7ZA3432Kuchařová LucieOrel Domanín0100:39:1868,78
8ZA42143Brandejsová MartinaOrel Orlice8800:43:0146,94
Ženy B 35-44 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4166Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:28:48117,04
2ZB13180Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:32:3393,26
3ZB15155Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:33:0689,70
4ZB30133Mitvalská KatařinaŽamberk8700:38:0957,71
5ZB35178Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:39:4447,57
6ZB4330Náplavová KamilaOrel Domanín8000:43:2024,73
Ženy C 45-54 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC9168Pirklová KateřinaLetohrad7600:31:14111,15
2ZC14163Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:32:50101,45
3ZC19160Pavelcová RomanaAtletika TJ Sokol Žamberk7200:35:0987,40
4ZC21142Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:35:5482,86
5ZC23185Cinková JitkaPardubice6800:36:1980,42
6ZC27123Tomanová LenkaOrel Vyškov7600:37:1974,35
7ZC29120Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:37:5370,94
8ZC37115Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:40:5852,26
Ženy D 55 let a starší (trať 4 km - fialová + hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD7128Fučíková HanaOrel Brno Obřany6700:37:35100,00
Lidový běh - MUŽI (trať 1 km - hnědá, LB)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LM112Voleský LiborOrel Česká Třebová7900:04:10-
2LM220Fojt OndřejOrel Brno Obřany0100:04:16-
3LM421Limburský JanOrel Brno Obřany0100:04:28-
4LM517Bureš PavelOrel Ústí nad Orlicí7600:04:35-
5LM61Luža TomášOrel Žatčany7400:04:46-
6LM723Valík FrantišekTJ Dlouhá Třebová1100:04:47-
7LM810Matějíček MatoušOrel Dolní Dobrouč1100:04:51-
8LM99Matějíček LiborOrel Dolní Dobrouč7900:04:51-
9LM1016Matuška JanOrel Žatčany8000:04:52-
10LM1324Valík David-8400:05:00-
11LM1828Faltejsek MiroslavČeská Třebová7800:05:47-
12LM218Matějíček TadeášOrel Dolní Dobrouč1500:05:55-
13LM2219Fojt LeošOrel Brno Obřany5700:06:02-
14LM277Kaválek OndřejOrel Orlice8300:08:28-
15LM2913Brandejs JosefOrel Orlice4900:14:10-
Lidový běh - ŽENY (trať 1 km - hnědá, LB)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LZ330Brusenbauchová NelaTJ Lokomotiva Česká Třebová0800:04:22-
2LZ116Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:04:52-
3LZ1222Valíková Kateřina-8500:04:58-
4LZ1427Šimková KristýnaAK ISCAREX Česká Třebová1400:05:11-
5LZ152Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:05:21-
6LZ1618Burešová KarlaOrel Ústí nad Orlicí8000:05:26-
7LZ1715Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:05:43-
8LZ1929Faltejsková NellaČeská Třebová1500:05:47-
9LZ2025Šimková MarieAK ISCAREX Česká Třebová1100:05:51-
10LZ2311Matějíčková Kateřina-8100:06:43-
11LZ2426Šimková MáriaŘetůvka8100:06:57-
12LZ254Valíková KláraOrel Česká Třebová1300:07:18-
13LZ265Valíková BlankaOrel Česká Třebová8400:07:18-
14LZ283Dokoupilová ZdenkaOrel Žatčany6400:08:56-
15LZ3014Brandejsová MarieOrel Orlice5300:14:20-
Trať 0,5 km - modrá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1161Spoustová NikolOrel Brno Židenice1300:02:47101,71
2Z1254Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:02:48101,23
3Z1322Krušinová AndělaCarla.kupkolo.cz1300:02:5197,06
4Z1460Přibylová BeátaBiatlon Letohrad1300:02:5395,22
5Z1577Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:02:5889,33
6Z16119Doležalová LucieOrel Vyškov1300:02:5987,35
7Z1791Zahradníčková EvaOrel Vyškov1400:03:0284,39
8Z1812Diblíková LilianaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:03:0383,01
1C2993Přidal MichaelOrel Židenice1500:03:03-
9Z110100Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:03:0482,09
1D21165Faltejsková NellaČeská Třebová1500:03:11-
2D21228Býčková VeronikaOrel Domanín1500:03:14-
2C21343Ducháček MikešSokol Řetová1600:03:14-
10Z11478Fliedrová KarolínaF-Bike klub Sádek1300:03:1568,38
3D21586Voleská ViktorieOrel Česká Třebová1500:03:16-
3C21616Bříza DavidSokol Klášterec nad Orlicí1500:03:17-
4D21781Kostroňová KateřinaAK Iscarex Česká Třebová1500:03:18-
5D218107Ludwigová JustýnaLokoman Česká Třebová1500:03:27-
6D21915Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:03:29-
11Z120113Dosedělová NikolŠSK Česká Třebová1400:03:3346,89
7D22159Přibylová AgátaBiatlon Letohrad1500:03:37-
4C22287Doseděl TomášAK Iscarex Česká Třebová1600:03:37-
12Z12358Zelinková EliškaActivity Lanškroun1400:03:3841,58
8D224131Škeříková RozálieTJ Dlouhá Třebová1500:03:39-
5C22547Skalický JanTJ Slavoj Suchdol1600:03:48-
13Z1263Valíková KláraOrel Česká Třebová1300:03:5224,50
14Z12772Dorazilová VeronikaOrel Vyškov1400:04:0212,29
6C22827Mitvalský AdamOrel Orlice1500:04:37-
Trať 0,8 km - červená
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2124Boháčová AdélaLezník1200:03:10113,07
2Z2220Maříková EliškaAK Iscarex Česká Třebová1100:03:23100,53
1M1314Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:03:30103,17
2M1495Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč1300:03:31102,17
3Z2592Přidalová VeronikaOrel Židenice1100:03:3786,40
3M16105Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:03:3994,66
4Z2788Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:03:4479,26
4M1873Halas MatějOrel Vyškov1300:03:4688,30
5M1913Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:03:4687,99
6M11080Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:03:5480,75
5Z21074Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:03:5469,94
7M11245Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek1300:03:5876,83
8M113130Škeřík ProkopTJ Dlouhá Třebová1400:03:5876,30
6Z214126Burianová EliškaOrel Obřany1200:04:0261,47
7Z215127Jonášová KláraOrel Obřany1200:04:2143,02
8Z21699Matušková EliškaOrel Žatčany1200:04:2637,78
9M11798Hartman TomášKB Letohrad1400:04:3145,50
9Z2184Hubená MagdalénaOrel Česká Třebová1100:04:4617,91
10M119106Pilgr VladimírOB Česká Třebová1400:04:5126,30
Trať 1 km - hnědá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2141Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:49104,48
2M2240Svojanovský MiroslavAtletika TJ Lanškroun1100:03:53100,86
3M2353Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:04:0194,66
1Z3466Cviková Karolína AK ISCAREX Česká Třebová1000:04:05105,34
4M2523Doskočil JakubTJ Spartak Letohrad1200:04:0690,34
5M2611Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:04:1285,09
2Z3719Maříková ŠárkaAK Iscarex Česká Třebová1000:04:1399,23
6M2890Zahradníček PavelOrel Vyškov1200:04:1582,47
3Z3944Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek1000:04:1795,43
7M21048Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:04:1879,69
4Z3118Mitvalská BáraTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:04:2192,24
5Z312101Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:04:3284,12
6Z31310Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:04:3283,74
8M214129Valík FrantišekTJ Dlouhá Třebová1100:04:5349,64
9M21536Zajíček PetrOrel Domanín1100:05:0936,42
Trať 1 km - hnědá, LB
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LM112Voleský LiborOrel Česká Třebová7900:04:10-
2LM220Fojt OndřejOrel Brno Obřany0100:04:16-
1LZ330Brusenbauchová NelaTJ Lokomotiva Česká Třebová0800:04:22-
3LM421Limburský JanOrel Brno Obřany0100:04:28-
4LM517Bureš PavelOrel Ústí nad Orlicí7600:04:35-
5LM61Luža TomášOrel Žatčany7400:04:46-
6LM723Valík FrantišekTJ Dlouhá Třebová1100:04:47-
7LM810Matějíček MatoušOrel Dolní Dobrouč1100:04:51-
8LM99Matějíček LiborOrel Dolní Dobrouč7900:04:51-
9LM1016Matuška JanOrel Žatčany8000:04:52-
2LZ116Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:04:52-
3LZ1222Valíková Kateřina-8500:04:58-
10LM1324Valík David-8400:05:00-
4LZ1427Šimková KristýnaAK ISCAREX Česká Třebová1400:05:11-
5LZ152Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:05:21-
6LZ1618Burešová KarlaOrel Ústí nad Orlicí8000:05:26-
7LZ1715Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:05:43-
11LM1828Faltejsek MiroslavČeská Třebová7800:05:47-
8LZ1929Faltejsková NellaČeská Třebová1500:05:47-
9LZ2025Šimková MarieAK ISCAREX Česká Třebová1100:05:51-
12LM218Matějíček TadeášOrel Dolní Dobrouč1500:05:55-
13LM2219Fojt LeošOrel Brno Obřany5700:06:02-
10LZ2311Matějíčková Kateřina-8100:06:43-
11LZ2426Šimková MáriaŘetůvka8100:06:57-
12LZ254Valíková KláraOrel Česká Třebová1300:07:18-
13LZ265Valíková BlankaOrel Česká Třebová8400:07:18-
14LM277Kaválek OndřejOrel Orlice8300:08:28-
14LZ283Dokoupilová ZdenkaOrel Žatčany6400:08:56-
15LM2913Brandejs JosefOrel Orlice4900:14:10-
15LZ3014Brandejsová MarieOrel Orlice5300:14:20-
Trať 2 km - zelená
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M319Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:08:16106,53
2M327Rous MartinSokol Klášterec nad Orlicí0900:08:29101,65
1Z4317Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:08:37112,97
3M34103Cvrček JáchymAtletika Polička1000:08:5491,82
4M3596Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1000:09:0388,37
2Z4618Hegerová RozálieAtletika Žamberk0700:09:2595,55
3Z4776Berková DanielaAtletika Žamberk0800:09:3691,49
4Z486Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:09:3990,32
5Z49124Tomanová StelaOrel Vyškov0700:10:0082,92
6Z410135Jančaříková KarolínaOrel Židenice0800:10:0082,61
5M31197Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0900:10:0663,69
6M31229Náplava ŠtěpánOrel Domanín1000:10:5245,77
7M31349Skalický PetrSK Kolářka Praha1000:10:5245,63
8M314118Doležal AdamOrel Vyškov1000:10:5444,87
9M31533Náplava FrantišekOrel Domanín0900:13:483,00
Trať 3 km - fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4142Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:12:13108,87
2M4284Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:13:0296,09
3M4385Hanik MaximAK Iscarex Česká Třebová0700:13:0695,04
4M44109Mezera TomášOrel Židenice0800:13:4883,92
5M4569Smolák ŠimonOrel Vysoké Mýto0800:14:0779,09
1Z5667Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:14:22124,58
6M4737Kuchař AdamOrel Domanín0700:14:3771,07
7M4883Matějíček ŠtěpánOrel Dolní Dobrouč0700:14:5666,29
8M4946Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:14:5965,39
2Z51035Kosíková MichaelaOrel Domanín0600:18:2375,42
Trať 4 km - fialová + hnědá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1167Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:18:49126,04
1M52137Jančařík TomášOrel Židenice0500:19:17109,32
2M53164Kovář RadimOB Česká Třebová 0500:21:1190,68
2ZJ468Dvořáková EmaAK Iscarex Česká Třebová0400:22:4090,57
3ZJ534Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:23:2683,39
4ZJ6183Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:26:5151,78
1ZD7128Fučíková HanaOrel Brno Obřany6700:37:35100,00
Trať 6 km - 2x fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1175Hejl RadekLetohrad7200:25:50110,53
2MC2122Toman IgorOrel Vyškov7200:26:46103,68
1MD3147Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:26:49128,90
1ZB4166Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:28:48117,04
3MC5181Hanuš Petr3D Fittness RT6400:29:1385,80
4MC6136Jančařík PetrOrel Židenice - ZB Winner6800:29:4481,94
5MC7172Simon PetrPolička7200:29:5780,39
6MC8138Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:30:5872,87
1ZC9168Pirklová KateřinaLetohrad7600:31:14111,15
2MD10177Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:31:2899,18
7MC11176Kalousek JanMalšovice7100:32:1563,55
8MC12153Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:32:1962,97
2ZB13180Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:32:3393,26
2ZC14163Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:32:50101,45
3ZB15155Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:33:0689,70
1ZA16140Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:33:37102,29
2ZA17179Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:33:57100,30
3ZA18114Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:34:2697,42
3ZC19160Pavelcová RomanaAtletika TJ Sokol Žamberk7200:35:0987,40
3MD20184Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:35:4471,92
4ZC21142Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:35:5482,86
9MC22116Smolák PetrOrel Vysoké Mýto6400:36:0035,98
5ZC23185Cinková JitkaPardubice6800:36:1980,42
4ZA24117Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:36:2985,44
4MD25134Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:36:5264,68
10MC26154Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:37:0028,71
6ZC27123Tomanová LenkaOrel Vyškov7600:37:1974,35
11MC2850Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:37:4822,79
7ZC29120Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:37:5370,94
4ZB30133Mitvalská KatařinaŽamberk8700:38:0957,71
12MC31157Záveský RichardOrel Česká Třebová6300:38:1819,11
5ZA32110Smoláková AnnaOrel Vysoké Mýto9700:38:1974,57
6ZA33145Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:38:2074,53
7ZA3432Kuchařová LucieOrel Domanín0100:39:1868,78
5ZB35178Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:39:4447,57
5MD3694Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:40:1842,73
8ZC37115Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:40:5852,26
6MD38146Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:41:04116,85
7MD39159Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:41:5632,39
8MD40151Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:42:32110,26
13MC41182Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6400:42:403,00
8ZA42143Brandejsová MartinaOrel Orlice8800:43:0146,94
6ZB4330Náplavová KamilaOrel Domanín8000:43:2024,73
9MD44144Kunc JosefOrel Vyškov6000:50:123,00
10MD45171Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:50:5572,89
11MD46149Zajíc JanHvězda Pardubice, z.s.5300:58:423,00
12MD47200Holý JosefOrel Židenice4101:01:1726,58
Trať 9 km - 3x fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1139Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:36:56104,75
2MA2165Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:38:1098,25
3MA3152Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:38:2497,00
1MB4156Šutera JosefAtletika Polička7900:40:06102,10
4MA5111Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:40:3285,68
2MB6158Kyncl TomášHolice7400:40:3799,55
3MB779Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:40:5298,35
4MB8148Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:42:0992,05
5MB95Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:42:4688,95
5MA10173Červ JakubAtletika Polička8900:43:1171,70
6MB11161Bureš MartinAK Iscarex Česká Třebová7400:43:3884,65
7MB12162Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:44:2081,19
8MB1339Tříska MichalOrel Domanín7900:45:3075,43
9MB1438Kosík MichalOrel Domanín7600:46:3769,96
10MB15174Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:46:4969,00
6MA16169Cvrček JáchymAtletika Polička1000:46:4952,47
7MA17132Brandejs Jan-0100:47:3748,23
11MB1831Náplava FrantišekOrel Domanín7900:48:2660,96
8MA19141Šebek MichalČeská Třebová8400:48:3742,99
12MB2075Halas PetrOrel Vyškov7300:50:1552,02
9MA21121Doležal PavelOrel Vyškov8400:51:5025,92
13MB22170Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:56:1922,05
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1139Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:36:56104,74
2MA2165Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:38:1098,25
3MA3152Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:38:2497,00
4MB4156Šutera JosefAtletika Polička7900:40:0687,98
5MA5111Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:40:3285,68
6MB6158Kyncl TomášHolice7400:40:3785,25
7MB779Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:40:5283,96
8MB8148Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:42:0977,21
9MB95Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:42:4673,90
10MA10173Červ JakubAtletika Polička8900:43:1171,70
11MB11161Bureš MartinAK Iscarex Česká Třebová7400:43:3869,29
12MB12162Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:44:2065,59
13MB1339Tříska MichalOrel Domanín7900:45:3059,41
14MB1438Kosík MichalOrel Domanín7600:46:3753,55
15MB15174Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:46:4952,52
16MA16169Cvrček JáchymAtletika Polička1000:46:4952,47
17MA17132Brandejs Jan-0100:47:3748,23
18MB1831Náplava FrantišekOrel Domanín7900:48:2643,91
19MA19141Šebek MichalČeská Třebová8400:48:3742,99
20MB2075Halas PetrOrel Vyškov7300:50:1534,32
21MA21121Doležal PavelOrel Vyškov8400:51:5025,92
22MB22170Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:56:193,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4166Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:28:48113,33
2ZC9168Pirklová KateřinaLetohrad7600:31:1497,60
3ZB13180Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:32:3389,07
4ZC14163Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:32:5087,20
5ZB15155Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:33:0685,43
6ZA16140Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:33:3782,15
7ZA17179Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:33:5779,96
8ZA18114Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:34:2676,79
9ZC19160Pavelcová RomanaAtletika TJ Sokol Žamberk7200:35:0972,14
10ZC21142Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:35:5467,28
11ZC23185Cinková JitkaPardubice6800:36:1964,66
12ZA24117Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:36:2963,59
13ZC27123Tomanová LenkaOrel Vyškov7600:37:1958,16
14ZC29120Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:37:5354,50
15ZB30133Mitvalská KatařinaŽamberk8700:38:0952,79
16ZA32110Smoláková AnnaOrel Vysoké Mýto9700:38:1951,61
17ZA33145Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:38:2051,57
18ZA3432Kuchařová LucieOrel Domanín0100:39:1845,23
19ZB35178Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:39:4442,44
20ZC37115Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:40:5834,48
21ZA42143Brandejsová MartinaOrel Orlice8800:43:0121,17
22ZB4330Náplavová KamilaOrel Domanín8000:43:2019,14

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód