Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Cross po lyžařských tratích

27.9.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Cross po lyžařských tratích
  • datum konání: 27.9.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

areál SKI Hory Česká Třebová
10:00 - 11:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 do 9:30 hodin

Startovné

dospělí 50 Kč
děti, dorost a rodinný běh 30 Kč

Popis tratě

Délka: 9 km a méně
lyžařské tratě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

SKI KLUB Česká Třebová
Na Skále 573
Česká Třebová
tel. 602 141 946 (Jiří Zapletal)

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

jiri.zapletal@czloko.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.9.2020Cross po lyžařských tratích -
21.9.2019Cross po lyžařských tratích239
22.9.2018Cross po lyžařských tratích192
23.9.2017Cross po lyžařských tratích229
24.9.2016Cross po lyžařských tratích235
26.9.2015Cross po lyžařských tratích299
28.9.2013Cross po lyžařských tratích251
22.9.2012Cross po lyžařských tratích178
24.9.2011Cross po lyžařských tratích224
25.9.2010Cross po lyžařských tratích286
26.9.2009Cross po lyžařských tratích170
27.9.2008Cross po lyžařských tratích169
29.9.2007Cross po lyžařských tratích196
23.9.2006Cross po lyžařských tratích231
24.9.2005Cross po lyžařských tratích - Mem. Fr. Jindry188
25.9.2004Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry237
27.9.2003Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry, 4. ročník205
6.10.20023. ročník, Kros po lyžařských tratích267
29.9.2001Cross po lyžařských tratích, Česká Třebová-Hory277
24.9.2000Cross po lyžařských tratích276

Statistika závodu Cross po lyžařských tratích

  • ročníků: 21
  • závodníků na všech ročnících: 4349

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6917
Šafář Jaroslav5116
Sadílek Ota4615
Jirásková Eva6414
Šimůnek Jan8214
Smoláková Valérie9313
Keprtová Miloslava4813
Smoláková Alexandra9813
Smolák Petr9412
Bielčik Jindřich4012
Gregora Filip0212
Stránský Aleš6012
Marek Jiří4312
Stránská Michaela9712
Hofmanová Veronika7811
Čáp Bohuslav5111
Smoláková Jiřina6911
Dušková Lenka8011
Černá Kristýna9311
Smoláková Dominika0011
Brusenbauchová Nela0810
Klaclová Šárka9310
Hronek Jaroslav9110
Šimůnek Jan4910
Borek Viktor0410
Šimůnková Pavla7710
Stránská Adéla9110
Preislerová Agáta Nela0910
Limburská Eliška9910
Pavel Jan959
Sontáková Lenka919
Šimůnek Jan039
Matyášová Jana659
Kessnerová Martina769
Buriánek Roman659
Čerenkova Petra999
Červ Miloslav509
Buriánek Tomáš899
Šebek Michal849
Sejkorová Lenka639
Borková Agáta029
Limburský Jan019
Mlynář Vojtěch989
Gregorová Michaela049
Kebrle Milan758
Nechvíl Petr918
Horáček Michal758
Vytlačilová Lenka848
Vondra Vojtěch988
Dudková Kateřina888

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní chlapci r. 2009 a mladší (trať 0,15 km - louka)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11123Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:47-
2C12151Dostál TomášÚstí nad Orlicí0900:00:49-
3C16148Kyncl JakubSKI Klub Česká Třebová0900:00:56-
4C19164Nedvídek Filipneregistrován1100:01:02-
5C112188Morávek Matějneregistrován1100:01:13-
6C113147Költö TobiasXCT Horní Heřmanice1000:01:18-
7C118106Kamarád VojtěchSKSR1100:01:56-
8C119137Paus JiříOrel Hranice1200:02:14-
9C120163Nedvídek Davidneregistrován1300:03:04-
10C121198Halas MatějOrel Drnovice u Vyškova1300:03:23-
Předškolní děvčata r. 2009 a mladší (trať 0,15 km - louka)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D139Tichá ZdislavaOrel Obřany0900:00:50-
2D1476Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:00:53-
3D15177Preislerová Agáta NelaSKI Klub Česká Třebová0900:00:53-
4D17206Gregorová AnnaLanškroun1000:00:56-
5D185Dvořáčková ViktorkaPraha0900:00:57-
6D110136Pausová TerezaOrel Hranice1000:01:08-
7D111199Halasová AnežkaOrel Drnovice u Vyškova1100:01:12-
8D114154Gregorová JanaACTIVITY Lanškroun1100:01:30-
9D11593Bartošová VeronikaSokol Dolní Újezd1100:01:30-
10D116185Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:01:31-
11D117207Gregorová EliškaLanškroun1200:01:44-
Minižáci r. 07-08 (trať 0,5 km - modrá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2565Knápek ŠimonSpartak Letohrad0700:02:46-
2C26116Mlynář MarekVencl tým Ústí/Orl /Orel Dolní Dobrouč0700:02:46-
3C2875Málek MichaelTJ Spartak Letohrad0700:02:52-
4C216127Kumpošt RadovanIscarex junior team ČT0800:03:06-
5C2208Horák TomášOrel Sylůvky0800:03:09-
6C22562Hanuš AdamSpartak Letohrad0800:03:13-
7C230205Gregora LukášLanškroun0800:03:18-
8C24663Kunt MartinSpartak OEZ Letohrad0700:04:13-
9C247159Kala TomášSpartak Praha 40700:04:17-
Minižákyně r. 07-08 (trať 0,5 km - modrá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D214140Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:03:04-
2D22473Kubíčková NinaTJ Spartak Letohrad0700:03:13-
3D22871Hegerová RozálieTJ Spartak Letohrad0700:03:16-
4D232187Morávková Lucieneregistrován0800:03:20-
5D23666Vacková KristýnaSpartak Letohrad0700:03:25-
6D238131Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:03:29-
7D239166Šinclová KláraOrel Troubelice0700:03:30-
8D240170Štantejská KarolínaOrel Česká Třebová0700:03:31-
9D241108Rohovská HanaOrel Silůvky0800:03:35-
10D24270Grossmannová LucieSpartak Letohrad0800:03:42-
11D243193Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:03:42-
12D24472Štruncová EllaSpartak Letohrad0800:03:58-
13D245152Zachařová MarieOrel Vysoké Mýto0700:04:04-
14D248145Bergová AdélaBŽB0800:04:27-
15D24967Dvořáková TerezaSpartak OEZ Letohrad0700:04:43-
Nejmladší žáci r. 05-06 (trať 0,8 km - červená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M133Boháč PankrácAC Choceň0600:03:17107,68
2M1690Bakeš DanielFenix SKI Team Jeseník0500:03:24100,60
3M111192Barvínek DanielDlouhoňovice0600:03:3391,72
4M112104Kamarád VítSKSR0500:03:3689,08
5M113143Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:03:3886,93
6M114135Koudelka PetrOrel Žatčany0500:03:4282,27
7M116173Štantejský MatějOrel Česká Třebová0500:03:4678,93
8M11938Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad0600:03:5372,32
9M12251Rybka FilipTJ Spartak Letohrad0500:04:0065,33
10M12577Nový TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0600:04:1153,97
11M126109Rohovský TomášOrel Silůvky0500:04:1450,88
12M12910Tichý AdamOrel Obřany0600:04:2738,68
13M130172Štantejský VojtěchOrel Česká Třebová0500:04:3036,11
14M13161Kulhavý TadeášTJ Spartak Letohrad0600:04:4323,31
15M133200Halas VojtěchOrel Drnovice u Vyškova0500:05:413,00
16M134171Maryško DavidOrel Česká Třebová0600:06:563,00
Nejmladší žákyně r. 05-06 (trať 0,5 km - modrá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1121Hamplová TerezaOstrov0500:02:35104,42
2Z1248Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:02:38100,46
3Z13126Kumpoštová AndreaIscarex junior team ČT0500:02:4295,13
4Z1453Kubíčková AdélaTJ Spartak Letohrad0500:02:4393,36
5Z17184Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:02:4887,33
6Z1950Kubíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0500:02:5776,43
7Z110134Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:02:5875,13
8Z1112Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:02:5874,45
9Z11247Halberštátová SáraTJ Spartak OEZ Letohrad0500:03:0071,83
10Z113110Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:03:0269,06
11Z1157Horáková NikolaOrel Sylůvky0600:03:0565,68
12Z11754Gapková MonikaSpartak Letohrad0500:03:0961,29
13Z1186Dvořáčková KateřinaPraha0500:03:0960,92
14Z11991Vinklerová AnnaFenix SKI Team Jeseník0600:03:0960,49
15Z12149Hynková VeronikaSpartak OEZ Letohrad0500:03:1059,29
16Z122122Smoláková RitaSKI KLUB Česká Třebová0500:03:1158,32
17Z12352Štěpánková TerezieTJ Spartak Letohrad0500:03:1157,71
18Z126124Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:03:1454,42
19Z127101Adámková VeronikaSKSR0500:03:1553,51
20Z129105Halamková MartinaSKSR0500:03:1849,34
21Z13168Semirádová PavlaTJ Spartak Letohard0600:03:1948,67
22Z133178Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:03:2046,28
23Z13464Lánová TerezieSpartak Letohrad0600:03:2243,63
24Z13569Čadová AnežkaTJ Spartak Letohrad0600:03:2342,59
25Z13774Kubová LucieTJ Spartak Letohrad0600:03:2738,24
Mladší žáci r. 03-04 (trať 1 km - hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2145Költö MatějSpartak Letohrad0300:03:53103,67
2M23183Fejfar LukášLysá nad Labem0300:03:5899,78
3M2541Semirád JanTJ Spartak Letohrad0300:04:0296,55
4M2944Hermann JakubTJ Spartak Letohrad0300:04:1089,25
5M21079Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:04:1486,34
6M213128Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:04:2279,19
7M21543Dvořák MartinTJ Spartak OEZ Letohrad0300:04:2675,80
8M21646Kosek LukášTJ Spartak Letohrad0300:04:3469,79
9M217139Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:04:3965,31
10M21940Bryscejn OndřejTJ Spartak Letohrad0300:04:4064,52
11M22178Švíř PetrSKI Klub Česká Třebová0300:04:4857,96
12M222133Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:04:5055,65
13M223181Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:5849,08
14M224190Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:05:0344,70
15M225107Hrouzek ZdeněkOrel Silůvky0400:05:0444,13
16M22657Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:05:0840,86
17M22855Schless AdamTJ Spartak Letohrad0400:05:1039,12
18M229121Smolák BedřichSKI Klub Česká Třebová0300:05:1038,75
19M23459Kunt StanislavTJ Spartak Letohrad0400:05:3121,29
20M23512Tichý VojtěchOrel Obřany0300:05:4310,90
Mladší žákyně r. 03-04 (trať 0,8 km - červená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21162Serbousková SáraIscarex junior team ČT0400:03:14101,30
2Z22142Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:03:15100,30
3Z24130Burešová MarkétaIscarex junior team ČT0400:03:1798,41
4Z2511Pijáková TerezaOrel Obřany0400:03:2095,30
5Z27174Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:03:2688,67
6Z2856Kánská LucieTJ Spartak Letohrad0400:03:3183,92
7Z2982Nováčková LucieFenix SKI team Jeseník0300:03:3183,50
8Z21060Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad0400:03:3283,05
9Z215201Halasová AnnaOrel Drnovice u Vyškova0300:03:4568,77
10Z21783Mičkerová MichaelaFenix SKI Team Jeseník0400:03:4766,84
11Z21842Lerchová KateřinaSpartak OEZ Letohrad0300:03:4866,47
12Z220155Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:03:5459,52
13Z221102Sádovská AnežkaSKSR0400:03:5855,83
14Z223100Vodičková MichaelaSKSR0300:04:0251,66
15Z224103Černá ErikaSKSR0400:04:0944,19
16Z22758Vrbová PetraSpartak Letohrad0400:04:1637,26
17Z228167Hájková MartaOrel Troubelice0400:04:1736,29
18Z232150Dostálová HanaÚstí nad Orlicí0400:04:563,00
Starší žáci r. 01-02 (trať 2 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3185Strouhal JakubFenix Ski Team Jeseník0100:07:55107,59
2M324Boháč BonifácAC Choceň0100:08:1998,04
3M33156Gregora FilipActivity Lanškroun0200:08:2894,37
4M34176Leschinger JakubOrel Česká Třebová0100:08:3392,02
5M3587Cenek JáchymFenix SKI Team Jeseník0200:08:3690,92
6M3635Dostálek VojtěchSpartak Letohrad0200:08:4288,38
7M3732Levý DavidTJ Spartak OEZ Letohrad 0100:09:0181,05
8M3880Hořčička TomášFenix Ski Team Jeseník0200:09:0379,91
9M31086Medek JakubFenix SKI Team Jeseník0200:09:2372,10
10M31434Bergman JakubTJ Spartak Letohrad0200:09:4762,30
11M31536Hynek LukášTJ Spartak Letohrad0200:09:5060,97
12M31614Limburský JanOrel Obřany0100:09:5658,72
13M31833Marek LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0200:10:2247,94
14M31913Tichý MiroslavOrel Obřany0100:10:4040,60
15M32037Moravec JanTJ Spartak Letohrad0200:10:4339,66
16M322179Kameník Ondřejneregistrován0100:11:2024,53
17M32396Kamarád JakubMARS Svratka0100:11:2124,28
Starší žákyně r. 01-02 (trať 1 km - hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z32196Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:03:55104,27
2Z3429Mikulová KarolínaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:0298,70
3Z3698Kamarádová MarieSKSR0200:04:0497,03
4Z3784Strouhalová AnnaFenix Ski Team Jeseník0100:04:0893,72
5Z3830Smrčková NatálieTJ Spartak Letohrad0100:04:0893,35
6Z311182Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:04:1488,21
7Z312175Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:1785,98
8Z31431Kroulíková ŽanetaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:2480,24
9Z31881Mičkerová KarlaFenix SKI team Jeseník0200:04:3967,70
10Z32039Grossmannová TerezaSpartak OEZ Letohrad0200:04:4066,65
11Z32788Bakešová DenisaFenix Ski Team Jeseník0200:05:0942,46
12Z330169Hájková MarianaOrel Troubelice0100:05:1735,69
13Z331168Šinclová JulieOrel Troubelice0200:05:2628,12
14Z33297Balková TerezaSKSR0200:05:2826,77
15Z333180Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:2925,77
16Z33699Pešavová VeronikaSKSR0200:05:553,95
Dorostenci mladší r. 99-00 (trať 3 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4125Mikyska TomášTJ Spartak Letohrad0000:12:32104,47
2M42203Chlup TomášActivity Lanškroun0000:12:39102,75
3M4328Urban MatyášTJ Spartak Letohrad0000:13:1792,78
4M4426Hermann MatějTJ Spartak Letohrad0000:13:2690,53
5M4527Strnad AdamTJ Spartak Letohrad0000:14:1079,07
6M4724Kánský PetrTJ Spartak Letohrad0000:14:2076,40
7M49132Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:15:5451,93
8M410197Porubek OndřejTJ Sokol Atletika Jaroměř0000:16:0349,57
9M41192Moravec JakubOrel Orlice9900:17:4124,26
10M41295Gregor TomášSKSR0000:17:4423,53
Dorostenky mladší r. 99-00 (trať 2 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4989Nováčková HelenaFenix SKI team Jeseník0000:09:18101,77
2Z411194Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:09:2399,91
3Z41222Trávníčková AnetaSK Nové Město na Moravě0000:09:2898,32
4Z413141Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:09:4691,63
5Z41723Kačenová NatálieBiatlon Letohrad0000:10:0286,13
6Z421157Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:10:5567,19
7Z42415Limburská EliškaOrel Obřany9900:12:4827,15
8Z42516Tichá KateřinaOrel Obřany9900:13:0720,29
9Z426195Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:16:173,00
Dorostenci starší r. 97-98 (trať 4 km - fialová + hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51149Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:15:08101,66
2M52226Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:15:09101,56
3M53204Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:15:3196,77
4M54119Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:15:4893,09
5M55158Gregora JakubActivity Lanškroun9800:17:3170,40
6M56221Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:18:3556,61
7M5917Halas JiříOrel Obřany9700:25:263,00
Dorostenky starší r. 97-98 (trať 3 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z56118Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:14:17105,73
2Z5894Halamková VeronikaSKSR9800:15:0894,27
Junioři 18-19 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ7216Nehybka JosefOrel - Židenice9500:29:37100,00
Juniorky 18-19 let (trať 4 km - fialová + hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ7213Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:21:39105,25
2ZJ8249Krátká HanaLanškroun9500:22:4894,75
Muži A 20-39 let (trať 9 km - 3x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1237Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:35:39109,24
2MA2228Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:37:5597,11
3MA4268Šutera JosefAtletika Polička7900:38:3493,65
4MA5247Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:38:4093,07
5MA6255Vacek LiborActivity Lanškroun8600:38:4193,00
6MA7227Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:38:4292,93
7MA8186Adamec MilanOrel Vyškov7700:39:5686,25
8MA9236Krunčík PavelSki Skuhrov8500:40:1584,59
9MA12245Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:42:1873,65
10MA13125Budina JakubBox Club Dynamo Svitavy9300:42:5770,11
11MA2018Hronek JaroslavOrel Obřany9100:47:3445,43
12MA23138Paus AlešOrel Hranice7800:48:2341,03
13MA26267Kalous PetrSK Žamberk7700:50:5827,23
14MA27258Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:51:0626,57
15MA28266Šimůnek JanŠimůnek, s.r.o.8200:51:0926,21
16MA30272Marhold LubošHorní Jelení7700:52:2419,55
17MA31120Vebr MichalČeská Třebová7800:54:0610,47
Muži B 40-49 let (trať 9 km - 3x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3214Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:38:16109,10
2MB10271Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:40:2598,39
3MB11129Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7300:41:3692,51
4MB14113Strouhal TomášFortex Ski Moravský Beroun7400:43:2783,28
5MB15153Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:43:4981,46
6MB16231Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:45:0475,23
7MB17218Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:45:3872,37
8MB18239Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:46:0969,79
9MB1920Hampl AloisOstrov7000:46:4566,77
10MB21202Halas PetrOrel Drnovice u Vyškova7300:47:3562,68
11MB22243Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:47:5660,93
12MB24242Pražák TomášBPR Ústí n. Orl.7100:49:0754,99
13MB25248Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:50:2448,62
14MB29257Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:51:1044,76
15MB32165Šincl PetrOrel Troubelice6900:57:0115,56
16MB33146Berg MichalBŽB7201:03:223,00
Muži C 50-59 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2252Hanuš PetrCHT Pardubice6400:28:07100,72
2MC3250Krátký LubošLanškroun6200:28:09100,46
3MC4220Svoboda PetrAC Pardubice6000:28:2398,82
4MC5238Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:28:4496,42
5MC6265Kalous Tomᚎamberk6400:29:1692,55
6MC8232Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:29:5088,61
7MC10161Chládek JosefSokol OB Žamberk5900:30:3583,27
8MC12251Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:31:1179,00
9MC16117Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:31:5873,47
10MC39244Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:40:4910,67
Muži D 60 let a starší (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD9111Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:30:07103,75
2MD11233Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:30:37100,55
3MD14222Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:31:2295,70
4MD15223Ráb PavelČeská Třebová5200:31:3194,67
5MD18269Červ MiloslavAtletika Polička5000:32:1190,31
6MD19212Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:32:3387,97
7MD28224Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:36:0065,48
8MD29225Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:36:2362,96
9MD30211Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:36:5159,96
10MD33256Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:38:15106,11
11MD36241Bielčik JindřichLichkov4000:39:5497,72
12MD37246Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:40:1396,16
13MD40240Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:43:0481,66
14MD43215Sedláček PavelOrel Starý Lískovec Brno5300:43:3915,64
15MD45235Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:44:3174,35
16MD46208Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:44:3274,25
17MD51219Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:15:473,00
Ženy A 20-34 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA11Černá KristýnaSKP Kornspitz Jablonec9300:26:38129,75
2ZA21209Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:33:3285,64
3ZA22261Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:33:4284,61
4ZA26270Růžičková KateřinaAtletika Polička8300:35:3472,63
5ZA31229Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:37:1062,38
Ženy B 35-44 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB13260Honsová HanaActivity Lanškroun7900:31:13104,91
2ZB17262Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:31:59100,08
3ZB20144Dostálová PetraLanškroun7800:32:4895,01
4ZB23189Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:33:5488,10
5ZB24112Strouhalová JanaFortex Ski Moravský Beroun7400:34:1985,54
6ZB25259Fojtíková HanaŽamberk7900:34:4183,28
7ZB41230Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:43:0730,48
8ZB4219Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:43:2228,99
9ZB49115Barvínková IvanaBŽB7400:57:353,00
10ZB50114Bacardi HanaBŽB7300:57:353,00
Ženy C 45 let a starší (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC27210Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:35:38109,53
2ZC32160Jeníková KarolínaBáječné ženy v běhu6800:38:1095,96
3ZC34217Slabáková LenkaOrel Židanice6600:38:2794,52
4ZC35234Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:39:01109,87
5ZC38253Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:40:25103,03
6ZC44254Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:43:4187,10
7ZC47264Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:52:3918,54
8ZC48263Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:55:4728,16
Trať 0,15 km - louka
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11123Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:47-
2C12151Dostál TomášÚstí nad Orlicí0900:00:49-
1D139Tichá ZdislavaOrel Obřany0900:00:50-
2D1476Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:00:53-
3D15177Preislerová Agáta NelaSKI Klub Česká Třebová0900:00:53-
3C16148Kyncl JakubSKI Klub Česká Třebová0900:00:56-
4D17206Gregorová AnnaLanškroun1000:00:56-
5D185Dvořáčková ViktorkaPraha0900:00:57-
4C19164Nedvídek Filipneregistrován1100:01:02-
6D110136Pausová TerezaOrel Hranice1000:01:08-
7D111199Halasová AnežkaOrel Drnovice u Vyškova1100:01:12-
5C112188Morávek Matějneregistrován1100:01:13-
6C113147Költö TobiasXCT Horní Heřmanice1000:01:18-
8D114154Gregorová JanaACTIVITY Lanškroun1100:01:30-
9D11593Bartošová VeronikaSokol Dolní Újezd1100:01:30-
10D116185Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:01:31-
11D117207Gregorová EliškaLanškroun1200:01:44-
7C118106Kamarád VojtěchSKSR1100:01:56-
8C119137Paus JiříOrel Hranice1200:02:14-
9C120163Nedvídek Davidneregistrován1300:03:04-
10C121198Halas MatějOrel Drnovice u Vyškova1300:03:23-
Trať 0,5 km - modrá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1121Hamplová TerezaOstrov0500:02:35104,42
2Z1248Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:02:38100,46
3Z13126Kumpoštová AndreaIscarex junior team ČT0500:02:4295,13
4Z1453Kubíčková AdélaTJ Spartak Letohrad0500:02:4393,36
1C2565Knápek ŠimonSpartak Letohrad0700:02:46-
2C26116Mlynář MarekVencl tým Ústí/Orl /Orel Dolní Dobrouč0700:02:46-
5Z17184Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:02:4887,33
3C2875Málek MichaelTJ Spartak Letohrad0700:02:52-
6Z1950Kubíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0500:02:5776,43
7Z110134Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:02:5875,13
8Z1112Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:02:5874,45
9Z11247Halberštátová SáraTJ Spartak OEZ Letohrad0500:03:0071,83
10Z113110Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:03:0269,06
1D214140Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:03:04-
11Z1157Horáková NikolaOrel Sylůvky0600:03:0565,68
4C216127Kumpošt RadovanIscarex junior team ČT0800:03:06-
12Z11754Gapková MonikaSpartak Letohrad0500:03:0961,29
13Z1186Dvořáčková KateřinaPraha0500:03:0960,92
14Z11991Vinklerová AnnaFenix SKI Team Jeseník0600:03:0960,49
5C2208Horák TomášOrel Sylůvky0800:03:09-
15Z12149Hynková VeronikaSpartak OEZ Letohrad0500:03:1059,29
16Z122122Smoláková RitaSKI KLUB Česká Třebová0500:03:1158,32
17Z12352Štěpánková TerezieTJ Spartak Letohrad0500:03:1157,71
2D22473Kubíčková NinaTJ Spartak Letohrad0700:03:13-
6C22562Hanuš AdamSpartak Letohrad0800:03:13-
18Z126124Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:03:1454,42
19Z127101Adámková VeronikaSKSR0500:03:1553,51
3D22871Hegerová RozálieTJ Spartak Letohrad0700:03:16-
20Z129105Halamková MartinaSKSR0500:03:1849,34
7C230205Gregora LukášLanškroun0800:03:18-
21Z13168Semirádová PavlaTJ Spartak Letohard0600:03:1948,67
4D232187Morávková Lucieneregistrován0800:03:20-
22Z133178Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:03:2046,28
23Z13464Lánová TerezieSpartak Letohrad0600:03:2243,63
24Z13569Čadová AnežkaTJ Spartak Letohrad0600:03:2342,59
5D23666Vacková KristýnaSpartak Letohrad0700:03:25-
25Z13774Kubová LucieTJ Spartak Letohrad0600:03:2738,24
6D238131Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:03:29-
7D239166Šinclová KláraOrel Troubelice0700:03:30-
8D240170Štantejská KarolínaOrel Česká Třebová0700:03:31-
9D241108Rohovská HanaOrel Silůvky0800:03:35-
10D24270Grossmannová LucieSpartak Letohrad0800:03:42-
11D243193Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:03:42-
12D24472Štruncová EllaSpartak Letohrad0800:03:58-
13D245152Zachařová MarieOrel Vysoké Mýto0700:04:04-
8C24663Kunt MartinSpartak OEZ Letohrad0700:04:13-
9C247159Kala TomášSpartak Praha 40700:04:17-
14D248145Bergová AdélaBŽB0800:04:27-
15D24967Dvořáková TerezaSpartak OEZ Letohrad0700:04:43-
Trať 0,8 km - červená
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21162Serbousková SáraIscarex junior team ČT0400:03:14101,30
2Z22142Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:03:15100,30
1M133Boháč PankrácAC Choceň0600:03:17107,68
3Z24130Burešová MarkétaIscarex junior team ČT0400:03:1798,41
4Z2511Pijáková TerezaOrel Obřany0400:03:2095,30
2M1690Bakeš DanielFenix SKI Team Jeseník0500:03:24100,60
5Z27174Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:03:2688,67
6Z2856Kánská LucieTJ Spartak Letohrad0400:03:3183,92
7Z2982Nováčková LucieFenix SKI team Jeseník0300:03:3183,50
8Z21060Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad0400:03:3283,05
3M111192Barvínek DanielDlouhoňovice0600:03:3391,72
4M112104Kamarád VítSKSR0500:03:3689,08
5M113143Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:03:3886,93
6M114135Koudelka PetrOrel Žatčany0500:03:4282,27
9Z215201Halasová AnnaOrel Drnovice u Vyškova0300:03:4568,77
7M116173Štantejský MatějOrel Česká Třebová0500:03:4678,93
10Z21783Mičkerová MichaelaFenix SKI Team Jeseník0400:03:4766,84
11Z21842Lerchová KateřinaSpartak OEZ Letohrad0300:03:4866,47
8M11938Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad0600:03:5372,32
12Z220155Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:03:5459,52
13Z221102Sádovská AnežkaSKSR0400:03:5855,83
9M12251Rybka FilipTJ Spartak Letohrad0500:04:0065,33
14Z223100Vodičková MichaelaSKSR0300:04:0251,66
15Z224103Černá ErikaSKSR0400:04:0944,19
10M12577Nový TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0600:04:1153,97
11M126109Rohovský TomášOrel Silůvky0500:04:1450,88
16Z22758Vrbová PetraSpartak Letohrad0400:04:1637,26
17Z228167Hájková MartaOrel Troubelice0400:04:1736,29
12M12910Tichý AdamOrel Obřany0600:04:2738,68
13M130172Štantejský VojtěchOrel Česká Třebová0500:04:3036,11
14M13161Kulhavý TadeášTJ Spartak Letohrad0600:04:4323,31
18Z232150Dostálová HanaÚstí nad Orlicí0400:04:563,00
15M133200Halas VojtěchOrel Drnovice u Vyškova0500:05:413,00
16M134171Maryško DavidOrel Česká Třebová0600:06:563,00
Trať 1 km - hnědá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2145Költö MatějSpartak Letohrad0300:03:53103,67
1Z32196Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:03:55104,27
2M23183Fejfar LukášLysá nad Labem0300:03:5899,78
2Z3429Mikulová KarolínaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:0298,70
3M2541Semirád JanTJ Spartak Letohrad0300:04:0296,55
3Z3698Kamarádová MarieSKSR0200:04:0497,03
4Z3784Strouhalová AnnaFenix Ski Team Jeseník0100:04:0893,72
5Z3830Smrčková NatálieTJ Spartak Letohrad0100:04:0893,35
4M2944Hermann JakubTJ Spartak Letohrad0300:04:1089,25
5M21079Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:04:1486,34
6Z311182Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:04:1488,21
7Z312175Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:1785,98
6M213128Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:04:2279,19
8Z31431Kroulíková ŽanetaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:2480,24
7M21543Dvořák MartinTJ Spartak OEZ Letohrad0300:04:2675,80
8M21646Kosek LukášTJ Spartak Letohrad0300:04:3469,79
9M217139Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:04:3965,31
9Z31881Mičkerová KarlaFenix SKI team Jeseník0200:04:3967,70
10M21940Bryscejn OndřejTJ Spartak Letohrad0300:04:4064,52
10Z32039Grossmannová TerezaSpartak OEZ Letohrad0200:04:4066,65
11M22178Švíř PetrSKI Klub Česká Třebová0300:04:4857,96
12M222133Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:04:5055,65
13M223181Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:5849,08
14M224190Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:05:0344,70
15M225107Hrouzek ZdeněkOrel Silůvky0400:05:0444,13
16M22657Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:05:0840,86
11Z32788Bakešová DenisaFenix Ski Team Jeseník0200:05:0942,46
17M22855Schless AdamTJ Spartak Letohrad0400:05:1039,12
18M229121Smolák BedřichSKI Klub Česká Třebová0300:05:1038,75
12Z330169Hájková MarianaOrel Troubelice0100:05:1735,69
13Z331168Šinclová JulieOrel Troubelice0200:05:2628,12
14Z33297Balková TerezaSKSR0200:05:2826,77
15Z333180Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:2925,77
19M23459Kunt StanislavTJ Spartak Letohrad0400:05:3121,29
20M23512Tichý VojtěchOrel Obřany0300:05:4310,90
16Z33699Pešavová VeronikaSKSR0200:05:553,95
Trať 2 km - zelená
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3185Strouhal JakubFenix Ski Team Jeseník0100:07:55107,59
2M324Boháč BonifácAC Choceň0100:08:1998,04
3M33156Gregora FilipActivity Lanškroun0200:08:2894,37
4M34176Leschinger JakubOrel Česká Třebová0100:08:3392,02
5M3587Cenek JáchymFenix SKI Team Jeseník0200:08:3690,92
6M3635Dostálek VojtěchSpartak Letohrad0200:08:4288,38
7M3732Levý DavidTJ Spartak OEZ Letohrad 0100:09:0181,05
8M3880Hořčička TomášFenix Ski Team Jeseník0200:09:0379,91
1Z4989Nováčková HelenaFenix SKI team Jeseník0000:09:18101,77
9M31086Medek JakubFenix SKI Team Jeseník0200:09:2372,10
2Z411194Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:09:2399,91
3Z41222Trávníčková AnetaSK Nové Město na Moravě0000:09:2898,32
4Z413141Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:09:4691,63
10M31434Bergman JakubTJ Spartak Letohrad0200:09:4762,30
11M31536Hynek LukášTJ Spartak Letohrad0200:09:5060,97
12M31614Limburský JanOrel Obřany0100:09:5658,72
5Z41723Kačenová NatálieBiatlon Letohrad0000:10:0286,13
13M31833Marek LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0200:10:2247,94
14M31913Tichý MiroslavOrel Obřany0100:10:4040,60
15M32037Moravec JanTJ Spartak Letohrad0200:10:4339,66
6Z421157Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:10:5567,19
16M322179Kameník Ondřejneregistrován0100:11:2024,53
17M32396Kamarád JakubMARS Svratka0100:11:2124,28
7Z42415Limburská EliškaOrel Obřany9900:12:4827,15
8Z42516Tichá KateřinaOrel Obřany9900:13:0720,29
9Z426195Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:16:173,00
Trať 3 km - fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4125Mikyska TomášTJ Spartak Letohrad0000:12:32104,47
2M42203Chlup TomášActivity Lanškroun0000:12:39102,75
3M4328Urban MatyášTJ Spartak Letohrad0000:13:1792,78
4M4426Hermann MatějTJ Spartak Letohrad0000:13:2690,53
5M4527Strnad AdamTJ Spartak Letohrad0000:14:1079,07
1Z56118Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:14:17105,73
6M4724Kánský PetrTJ Spartak Letohrad0000:14:2076,40
2Z5894Halamková VeronikaSKSR9800:15:0894,27
7M49132Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:15:5451,93
8M410197Porubek OndřejTJ Sokol Atletika Jaroměř0000:16:0349,57
9M41192Moravec JakubOrel Orlice9900:17:4124,26
10M41295Gregor TomášSKSR0000:17:4423,53
Trať 4 km - fialová + hnědá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51149Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:15:08101,66
2M52226Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:15:09101,56
3M53204Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:15:3196,77
4M54119Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:15:4893,09
5M55158Gregora JakubActivity Lanškroun9800:17:3170,40
6M56221Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:18:3556,61
1ZJ7213Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:21:39105,25
2ZJ8249Krátká HanaLanškroun9500:22:4894,75
7M5917Halas JiříOrel Obřany9700:25:263,00
Trať 6 km - 2x fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA11Černá KristýnaSKP Kornspitz Jablonec9300:26:38129,75
1MC2252Hanuš PetrCHT Pardubice6400:28:07100,72
2MC3250Krátký LubošLanškroun6200:28:09100,46
3MC4220Svoboda PetrAC Pardubice6000:28:2398,82
4MC5238Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:28:4496,42
5MC6265Kalous Tomᚎamberk6400:29:1692,55
1MJ7216Nehybka JosefOrel - Židenice9500:29:37100,00
6MC8232Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:29:5088,61
1MD9111Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:30:07103,75
7MC10161Chládek JosefSokol OB Žamberk5900:30:3583,27
2MD11233Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:30:37100,55
8MC12251Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:31:1179,00
1ZB13260Honsová HanaActivity Lanškroun7900:31:13104,91
3MD14222Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:31:2295,70
4MD15223Ráb PavelČeská Třebová5200:31:3194,67
9MC16117Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:31:5873,47
2ZB17262Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:31:59100,08
5MD18269Červ MiloslavAtletika Polička5000:32:1190,31
6MD19212Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:32:3387,97
3ZB20144Dostálová PetraLanškroun7800:32:4895,01
2ZA21209Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:33:3285,64
3ZA22261Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:33:4284,61
4ZB23189Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:33:5488,10
5ZB24112Strouhalová JanaFortex Ski Moravský Beroun7400:34:1985,54
6ZB25259Fojtíková HanaŽamberk7900:34:4183,28
4ZA26270Růžičková KateřinaAtletika Polička8300:35:3472,63
1ZC27210Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:35:38109,53
7MD28224Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:36:0065,48
8MD29225Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:36:2362,96
9MD30211Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:36:5159,96
5ZA31229Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:37:1062,38
2ZC32160Jeníková KarolínaBáječné ženy v běhu6800:38:1095,96
10MD33256Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:38:15106,11
3ZC34217Slabáková LenkaOrel Židanice6600:38:2794,52
4ZC35234Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:39:01109,87
11MD36241Bielčik JindřichLichkov4000:39:5497,72
12MD37246Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:40:1396,16
5ZC38253Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:40:25103,03
10MC39244Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:40:4910,67
13MD40240Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:43:0481,66
7ZB41230Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:43:0730,48
8ZB4219Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:43:2228,99
14MD43215Sedláček PavelOrel Starý Lískovec Brno5300:43:3915,64
6ZC44254Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:43:4187,10
15MD45235Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:44:3174,35
16MD46208Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:44:3274,25
7ZC47264Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:52:3918,54
8ZC48263Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:55:4728,16
9ZB49115Barvínková IvanaBŽB7400:57:353,00
10ZB50114Bacardi HanaBŽB7300:57:353,00
17MD51219Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:15:473,00
Trať 9 km - 3x fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1237Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:35:39109,24
2MA2228Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:37:5597,11
1MB3214Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:38:16109,10
3MA4268Šutera JosefAtletika Polička7900:38:3493,65
4MA5247Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:38:4093,07
5MA6255Vacek LiborActivity Lanškroun8600:38:4193,00
6MA7227Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:38:4292,93
7MA8186Adamec MilanOrel Vyškov7700:39:5686,25
8MA9236Krunčík PavelSki Skuhrov8500:40:1584,59
2MB10271Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:40:2598,39
3MB11129Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7300:41:3692,51
9MA12245Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:42:1873,65
10MA13125Budina JakubBox Club Dynamo Svitavy9300:42:5770,11
4MB14113Strouhal TomášFortex Ski Moravský Beroun7400:43:2783,28
5MB15153Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:43:4981,46
6MB16231Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:45:0475,23
7MB17218Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:45:3872,37
8MB18239Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:46:0969,79
9MB1920Hampl AloisOstrov7000:46:4566,77
11MA2018Hronek JaroslavOrel Obřany9100:47:3445,43
10MB21202Halas PetrOrel Drnovice u Vyškova7300:47:3562,68
11MB22243Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:47:5660,93
12MA23138Paus AlešOrel Hranice7800:48:2341,03
12MB24242Pražák TomášBPR Ústí n. Orl.7100:49:0754,99
13MB25248Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:50:2448,62
13MA26267Kalous PetrSK Žamberk7700:50:5827,23
14MA27258Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:51:0626,57
15MA28266Šimůnek JanŠimůnek, s.r.o.8200:51:0926,21
14MB29257Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:51:1044,76
16MA30272Marhold LubošHorní Jelení7700:52:2419,55
17MA31120Vebr MichalČeská Třebová7800:54:0610,47
15MB32165Šincl PetrOrel Troubelice6900:57:0115,56
16MB33146Berg MichalBŽB7201:03:223,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1237Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:35:39108,75
2MA2228Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:37:5596,58
3MB3214Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:38:1694,66
4MA4268Šutera JosefAtletika Polička7900:38:3493,12
5MA5247Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:38:4092,54
6MA6255Vacek LiborActivity Lanškroun8600:38:4192,47
7MA7227Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:38:4292,40
8MA8186Adamec MilanOrel Vyškov7700:39:5685,70
9MA9236Krunčík PavelSki Skuhrov8500:40:1584,03
10MB10271Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:40:2583,15
11MB11129Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7300:41:3676,82
12MA12245Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:42:1873,07
13MA13125Budina JakubBox Club Dynamo Svitavy9300:42:5769,52
14MB14113Strouhal TomášFortex Ski Moravský Beroun7400:43:2766,90
15MB15153Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:43:4964,94
16MB16231Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:45:0458,23
17MB17218Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:45:3855,16
18MB18239Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:46:0952,38
19MB1920Hampl AloisOstrov7000:46:4549,14
20MA2018Hronek JaroslavOrel Obřany9100:47:3444,77
21MB21202Halas PetrOrel Drnovice u Vyškova7300:47:3544,73
22MB22243Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:47:5642,85
23MA23138Paus AlešOrel Hranice7800:48:2340,37
24MB24242Pražák TomášBPR Ústí n. Orl.7100:49:0736,46
25MB25248Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:50:2429,61
26MA26267Kalous PetrSK Žamberk7700:50:5826,52
27MA27258Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:51:0625,86
28MA28266Šimůnek JanŠimůnek, s.r.o.8200:51:0925,51
29MB29257Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:51:1025,46
30MA30272Marhold LubošHorní Jelení7700:52:2418,83
31MA31120Vebr MichalČeská Třebová7800:54:069,73
32MB32165Šincl PetrOrel Troubelice6900:57:013,00
33MB33146Berg MichalBŽB7201:03:223,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA11Černá KristýnaSKP Kornspitz Jablonec9300:26:38122,11
2ZB13260Honsová HanaActivity Lanškroun7900:31:1391,52
3ZB17262Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:31:5986,37
4ZB20144Dostálová PetraLanškroun7800:32:4880,94
5ZA21209Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:33:3276,02
6ZA22261Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:33:4274,95
7ZB23189Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:33:5473,55
8ZB24112Strouhalová JanaFortex Ski Moravský Beroun7400:34:1970,82
9ZB25259Fojtíková HanaŽamberk7900:34:4168,41
10ZA26270Růžičková KateřinaAtletika Polička8300:35:3462,43
11ZC27210Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:35:3862,00
12ZA31229Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:37:1051,72
13ZC32160Jeníková KarolínaBáječné ženy v běhu6800:38:1045,04
14ZC34217Slabáková LenkaOrel Židanice6600:38:2743,24
15ZC35234Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:39:0139,38
16ZC38253Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:40:2530,01
17ZB41230Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:43:0711,99
18ZB4219Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:43:2210,39
19ZC44254Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:43:418,18
20ZC47264Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:52:393,00
21ZC48263Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:55:473,00
22ZB49115Barvínková IvanaBŽB7400:57:353,00
23ZB50114Bacardi HanaBŽB7300:57:353,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód