Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Cross po lyžařských tratích

26.9.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Cross po lyžařských tratích
  • datum konání: 26.9.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SKI Klub Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Sportovní areál Hory, Česká Třebová
10:00 - 11:00 hodin

Přihlášky

8:30 - 10:30 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 50 Kč
mládež 30 Kč

Popis tratě

Náročný terénní běh na tříkilometrovém okruhu lyžařských tratí.
délka 9 km a méně

Ceny pro vítěze

věcné v hodnotě 10.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

SKI Klub a OREL Česká Třebová
Jiří Zapletal
Na Výšině 589
560 02 Česká Třebová
tel. 602 141 946

Internetové stránky

http://www.skict.cz

E-mailová adresa

jiri.zapletal@czloko.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.9.2018Cross po lyžařských tratích192
23.9.2017Cross po lyžařských tratích229
24.9.2016Cross po lyžařských tratích235
26.9.2015Cross po lyžařských tratích299
27.9.2014Cross po lyžařských tratích290
28.9.2013Cross po lyžařských tratích251
22.9.2012Cross po lyžařských tratích178
24.9.2011Cross po lyžařských tratích224
25.9.2010Cross po lyžařských tratích286
27.9.2008Cross po lyžařských tratích169
29.9.2007Cross po lyžařských tratích196
23.9.2006Cross po lyžařských tratích231
24.9.2005Cross po lyžařských tratích - Mem. Fr. Jindry188
25.9.2004Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry237
27.9.2003Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry, 4. ročník205
6.10.20023. ročník, Kros po lyžařských tratích267
29.9.2001Cross po lyžařských tratích, Česká Třebová-Hory277
24.9.2000Cross po lyžařských tratích276

Statistika závodu Cross po lyžařských tratích

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 4230

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šafář Jaroslav5116
Vacek Martin6916
Sadílek Ota4615
Šimůnek Jan8213
Jirásková Eva6413
Smoláková Alexandra9813
Marek Jiří4312
Smoláková Valérie9312
Bielčik Jindřich4012
Gregora Filip0212
Keprtová Miloslava4812
Stránský Aleš6012
Smolák Petr9412
Stránská Michaela9711
Černá Kristýna9311
Dušková Lenka8011
Smoláková Dominika0011
Šimůnková Pavla7710
Hofmanová Veronika7810
Šimůnek Jan4910
Smoláková Jiřina6910
Klaclová Šárka9310
Hronek Jaroslav9110
Čáp Bohuslav5110
Stránská Adéla9110
Limburská Eliška999
Brusenbauchová Nela089
Buriánek Tomáš899
Čerenkova Petra999
Šimůnek Jan039
Borek Viktor049
Červ Miloslav509
Borková Agáta029
Pavel Jan959
Mlynář Vojtěch989
Šebek Michal849
Preislerová Agáta Nela099
Gregorová Michaela049
Buriánek Roman658
Nechvíl Petr918
Horáček Michal758
Krunčík Pavel858
Kessnerová Martina768
Sejkorová Lenka638
Matyášová Jana658
Vytlačilová Lenka848
Kebrle Milan758
Smolák Bedřich038
Dudková Kateřina888
Vondra Vojtěch988

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky r. 2004 a mladší (trať 0,15 km oranžová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1141Burešová MarkétaČeská Třebová - Parník0400:00:51-
2Ž1368Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:00:52-
3Ž14113Barvínková KristýnaČeská Třebová0400:00:54-
4Ž1733Kánská LucieSpartak OEZ Letohrad0400:01:08-
5Ž1860Dvořáčková KateřinaPraha0500:01:13-
6Ž1974Zahálková LucieČeská Třebová0500:01:17-
7Ž113116Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:01:40-
Chlapci r. 2004 a mladší (trať 0,15 km oranžová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M123Hruška VladislavISCAREX Česká Třebová0400:00:52-
2M1551Šumbera CyrilOrel Česká Třebová0400:00:54-
3M1692Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:58-
4M11046Divíšek Radimneregistrován0700:01:26-
5M11189Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:01:32-
6M11240Bureš JosefČeská Třebová - Parník0600:01:35-
7M11452Šumbera MetodějOrel Česká Třebová0800:02:55-
Žáci nejmladší I r. 00-03 (trať 0,8 km červená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2234Mikyska TomášSpartak OEZ Letohrad0000:03:17-
2M2547Divíšek JanSokol Žamberk0000:03:23-
3M2653Urban MatyášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0000:03:24-
4M2767Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:26-
5M2875Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:28-
6M2102Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:03:35-
7M21155Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:03:35-
8M213110Fišer VojtěchAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:37-
9M214109Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:37-
10M21639Strnad AdamSpartak OEZ Letohrad0000:03:39-
11M217123Navrátil JonášAtletika Svitavy0100:03:48-
12M21879Gregora JanAtletika Albrechtice0000:03:50-
13M22045Glaser TomášSKI Klub Česká Třebová0100:03:58-
14M22159Martinec OndřejNový věk TT Trusnov0300:05:15-
15M22227Řehák RadimSpartak OEZ Letohrad0100:05:45-
16M22335Vondra JanČeská Třebová0200:05:54-
Žákyně nejmladší II r. 98-99 (trať 0,8 km červená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3154Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:02:57-
2Ž33105Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:18-
3Ž3497Svobodová EditaPardubice9800:03:20-
4Ž3916Joštová KristýnaSpartak OEZ Letohrad9800:03:28-
5Ž31217Snítilová ZuzanaSpartak OEZ Letohrad9900:03:36-
6Ž31514Mikulová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9800:03:39-
7Ž31999Drážná HelenaSK Pašerák Písařov9800:03:52-
Žáci nejmladší II r. 98-99 (trať 1 km hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3157Kašpar JosefAtletika Rtyně v Pokrkonoší9900:03:50-
2M3436Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:55-
3M3591Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:04:00-
4M3844Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:04:06-
5M31164Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:04:17-
6M31224Večeř PetrSpartak OEZ Letohrad9900:04:18-
7M31319Macháček VojtěchSpartak OEZ Letohrad9900:04:18-
8M31443Faltus BenjamínOrel Orlice9900:04:27-
9M316101Schmidt DanielSK Pašerák Písařov9900:04:41-
10M31918Suchodol MikulášSpartak OEZ Letohrad9800:05:43-
Žákyně mladší r. 96-97 (trať 1 km hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM2118Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:52-
2ŽM31Průšová RadkaTJ Svitavy9600:03:53-
3ŽM67Fáberová ZuzanaSpartak OEZ Letohrad9600:04:01-
4ŽM75Novotná DoraSpartak OEZ Letohrad9700:04:01-
5ŽM96Maříková SimonaSpartak OEZ Letohrad9600:04:08-
6ŽM10112Couralová SimonaBATT Nové Město na Moravě9600:04:15-
7ŽM158Kopecká SimonaSpartak OEZ Letohrad9700:04:34-
8ŽM1778Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:05:02-
9ŽM1866Ondrušková EliškaFORTEX Moravský Beroun9700:05:23-
10ŽM2015Fajfrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9700:06:14-
Žáci mladší r. 96-97 (trať 2 km zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM181Václavek JanSKI klub Česká Třebová9600:08:19-
2MM225Večeř MilanSpartak OEZ Letohrad9600:08:29-
3MM311Chmelíček JordanSpartak OEZ Letohrad9700:08:32-
4MM484Le Viet MilanAtletika Polička9600:08:37-
5MM69Suchomel TomášSpartak OEZ Letohrad9700:09:02-
Žákyně starší r. 94-95 (trať 2 km zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS585Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:08:48-
2ŽS738Karasová MartinaBATT Nové Město na Moravě9400:09:14-
3ŽS84Stříhavková LucieSpartak OEZ Letohrad9500:10:22-
4ŽS963Krátká HanaLanškroun9500:10:46-
Žáci starší r. 94-95 (trať 3 km fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1125Vondra DavidJiskra Ústí nad Orlicí9400:12:13-
2MS256Pavel JanLoko Trutnov9500:12:15-
3MS337Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:12:41-
4MS4106Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:13:12-
5MS570Ondruška VojtěchFORTEX Moravský Beroun9400:13:24-
6MS610Kotyza VáclavSpartak OEZ Letohrad9500:13:27-
7MS972Hordějčuk Vítneregistrován9400:14:50-
Dorostenky r. 92-93 (trať 3 km fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD722Černá KristýnaSpartak OEZ Letohrad9300:14:15-
2ŽD821Adamcová MartinaSpartak OEZ Letohrad9300:14:21-
3ŽD1023Vávrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9200:14:59-
4ŽD11107Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:17:50-
5ŽD1286Valenová AdélaAtletika Polička9300:19:37-
Dorostenci r. 92-93 (trať 4 km fialová + hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD148Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:15:37-
2MD283Kalvoda VítAtletika Polička9300:15:38-
3MD3154Košňar FrantišekAtletika Polička9300:16:46-
Junioři 18-19 let (trať 6 km 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1142Nechvíl PetrAC Choceň9100:25:41110,77
2MJ2148Hajduk ArturMiedzygorze9100:27:2897,59
3MJ542Živný MarekOrel Orlice9100:28:1791,64
Muži A 20-39 let (trať 9 km 3x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1145Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:34:19103,62
2MA2144Řemínek MatějAC Choceň8600:35:0299,50
3MA3126Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:35:3096,88
4MA4128Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:35:5994,08
5MA7136Fajfr FrantišekŽamberk7200:37:0487,88
6MA888Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:37:4983,54
7MA9166Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:38:0282,31
8MA10150Bogdał RomanMiedzygorze7900:38:1581,15
9MA1220Morkes RadekSpartak OEZ Letohrad8900:38:3279,51
10MA13134Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:39:2074,93
11MA14163Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:39:3673,35
12MA15160Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:39:4972,15
13MA1761Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:40:1469,73
14MA18138Šperl MartinLitomyšl7500:40:5565,84
15MA1982Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:40:5665,73
16MA21149Bogdał LukaszMiedzygorze8200:42:2157,62
17MA22161Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:42:5254,65
18MA23137Kalous PetrSK Žamberk7700:43:0253,71
19MA2513Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:43:3850,32
20MA26168Gregora ZdenekLanškroun7300:44:0647,65
21MA2973Voleský Jiříneregistrován8000:47:0730,32
22MA31127Faltus JiříVýškové práce Faltus8100:47:5425,83
23MA3294Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:48:0724,65
24MA3371Ondruška MartinFORTEX Moravský Beroun7000:57:490,00
-MA-164Stříhavka JindřichAC Choceň71DNF-
Muži B 40-49 let (trať 9 km 3x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5167Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:00104,86
2MB6119Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:36:22102,83
3MB11130Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:38:1992,30
4MB16162Mondek JosefBH Triatlon6600:39:5383,80
5MB2012Strnad TomášSK Žamberk6900:41:4373,88
6MB2462Krátký LubošLanškroun6200:43:0566,49
7MB27131Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:45:3652,78
8MB28143Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:46:0250,47
9MB3090Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:47:5440,38
Muži C 50-59 let (trať 6 km 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC4100Drážný LadislavSK Pašerák Písařov5900:28:06106,04
2MC6139Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:29:0399,51
3MC8157Červ MiloslavAtletika Polička5000:29:4794,45
4MC10133Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:30:0891,97
5MC1880Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:33:2169,74
Muži D 60 let a starší (trať 6 km 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD9155Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:29:48117,70
2MD15156Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:32:24101,82
3MD20153Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:35:5480,47
4MD21165Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:36:1278,62
5MD27135Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:39:3557,87
6MD29158Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:03:39100,00
Juniorky 18-19 let (trať 4 km fialová + hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4117Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:19:14100,00
Ženy A 20-34 let (trať 6 km 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3147Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:27:46111,14
2ZA7140Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:29:13101,22
3ZA1287Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:31:1387,64
4ZA14159Honsová HanaISCAREX Česká Třebová7900:32:1280,94
5ZA1676Stříhavková PetraAC Choceň7900:32:4277,46
6ZA19121Klimešová MagdalénaFitka7600:34:2665,73
7ZA23152Hlaváčková KateřinaChoceň8200:37:2944,91
Ženy B 35 let a starší (trať 6 km 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB11141Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:31:08116,55
2ZB13146Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:32:00129,67
3ZB1749Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:33:06105,02
4ZB22129Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:37:06102,51
5ZB24132Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:37:3778,43
6ZB25151Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:37:51100,00
7ZB26108Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:38:3672,63
8ZB28177Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:43:3767,82
Nábor (trať 0,5 km modrá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1NB20115Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:03:21-
2NB2414Hruška VladislavISCAREX Česká Třebová0400:03:51-
Trať 0,5 km modrá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2195Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:02:40-
2Ž22124Navrátilová DarjaAtletika Svitavy0100:02:46-
3Ž2326Mikulová KarolínaSpartak OEZ Letohrad0100:02:46-
4Ž2458Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:02:47-
5Ž2565Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:02:47-
6Ž26104Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:02:56-
7Ž2731Smrčková NatálieSpartak OEZ Letohrad0100:02:57-
8Ž28111Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:00-
9Ž2929Kubíčková NikitaSpartak OEZ Letohrad0200:03:01-
10Ž21096Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:03:03-
11Ž211122Klimešová MagdalénaFitka0000:03:06-
12Ž21269Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:03:08-
13Ž21377Stříhavková EliškaAC Choceň0200:03:09-
14Ž21428Filipovová NatálieSpartak OEZ Letohrad0100:03:12-
15Ž21593Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:13-
16Ž21630Šilarová MichaelaSpartak OEZ Letohrad0100:03:17-
17Ž217120Klimešová KristýnaFitka0000:03:20-
18Ž218114Barvínková BarboraČeská Třebová0000:03:20-
19Ž21950Šumberová NatálkaOrel Česká Třebová0100:03:21-
1NB20115Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:03:21-
20Ž22132Mikysková SvatavaSpartak OEZ Letohrad0300:03:22-
21Ž22298Schmidtová NicolaSK Pašerák Písařov0000:03:43-
22Ž223103Trofimová MichaelaSK Pašerák Písařov0000:03:50-
2NB2414Hruška VladislavISCAREX Česká Třebová0400:03:51-
23Ž225102Krobotová PavlaSK Pašerák Písařov0000:04:01-
Trať 2 km zelená
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM181Václavek JanSKI klub Česká Třebová9600:08:19-
2MM225Večeř MilanSpartak OEZ Letohrad9600:08:29-
3MM311Chmelíček JordanSpartak OEZ Letohrad9700:08:32-
4MM484Le Viet MilanAtletika Polička9600:08:37-
1ŽS585Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:08:48-
5MM69Suchomel TomášSpartak OEZ Letohrad9700:09:02-
2ŽS738Karasová MartinaBATT Nové Město na Moravě9400:09:14-
3ŽS84Stříhavková LucieSpartak OEZ Letohrad9500:10:22-
4ŽS963Krátká HanaLanškroun9500:10:46-
Trať 3 km fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1125Vondra DavidJiskra Ústí nad Orlicí9400:12:13-
2MS256Pavel JanLoko Trutnov9500:12:15-
3MS337Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:12:41-
4MS4106Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:13:12-
5MS570Ondruška VojtěchFORTEX Moravský Beroun9400:13:24-
6MS610Kotyza VáclavSpartak OEZ Letohrad9500:13:27-
1ŽD722Černá KristýnaSpartak OEZ Letohrad9300:14:15-
2ŽD821Adamcová MartinaSpartak OEZ Letohrad9300:14:21-
7MS972Hordějčuk Vítneregistrován9400:14:50-
3ŽD1023Vávrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9200:14:59-
4ŽD11107Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:17:50-
5ŽD1286Valenová AdélaAtletika Polička9300:19:37-
Trať 4 km fialová + hnědá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD148Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:15:37-
2MD283Kalvoda VítAtletika Polička9300:15:38-
3MD3154Košňar FrantišekAtletika Polička9300:16:46-
1ŽJ4117Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:19:14100,00
Trať 6 km 2x fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1142Nechvíl PetrAC Choceň9100:25:41110,77
2MJ2148Hajduk ArturMiedzygorze9100:27:2897,59
1ZA3147Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:27:46111,14
1MC4100Drážný LadislavSK Pašerák Písařov5900:28:06106,04
3MJ542Živný MarekOrel Orlice9100:28:1791,64
2MC6139Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:29:0399,51
2ZA7140Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:29:13101,22
3MC8157Červ MiloslavAtletika Polička5000:29:4794,45
1MD9155Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:29:48117,70
4MC10133Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:30:0891,97
1ZB11141Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:31:08116,55
3ZA1287Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:31:1387,64
2ZB13146Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:32:00129,67
4ZA14159Honsová HanaISCAREX Česká Třebová7900:32:1280,94
2MD15156Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:32:24101,82
5ZA1676Stříhavková PetraAC Choceň7900:32:4277,46
3ZB1749Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:33:06105,02
5MC1880Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:33:2169,74
6ZA19121Klimešová MagdalénaFitka7600:34:2665,73
3MD20153Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:35:5480,47
4MD21165Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:36:1278,62
4ZB22129Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:37:06102,51
7ZA23152Hlaváčková KateřinaChoceň8200:37:2944,91
5ZB24132Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:37:3778,43
6ZB25151Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:37:51100,00
7ZB26108Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:38:3672,63
5MD27135Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:39:3557,87
8ZB28177Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:43:3767,82
6MD29158Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:03:39100,00
Trať 9 km 3x fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1145Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:34:19103,62
2MA2144Řemínek MatějAC Choceň8600:35:0299,50
3MA3126Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:35:3096,88
4MA4128Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:35:5994,08
1MB5167Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:00104,86
2MB6119Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:36:22102,83
5MA7136Fajfr FrantišekŽamberk7200:37:0487,88
6MA888Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:37:4983,54
7MA9166Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:38:0282,31
8MA10150Bogdał RomanMiedzygorze7900:38:1581,15
3MB11130Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:38:1992,30
9MA1220Morkes RadekSpartak OEZ Letohrad8900:38:3279,51
10MA13134Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:39:2074,93
11MA14163Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:39:3673,35
12MA15160Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:39:4972,15
4MB16162Mondek JosefBH Triatlon6600:39:5383,80
13MA1761Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:40:1469,73
14MA18138Šperl MartinLitomyšl7500:40:5565,84
15MA1982Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:40:5665,73
5MB2012Strnad TomášSK Žamberk6900:41:4373,88
16MA21149Bogdał LukaszMiedzygorze8200:42:2157,62
17MA22161Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:42:5254,65
18MA23137Kalous PetrSK Žamberk7700:43:0253,71
6MB2462Krátký LubošLanškroun6200:43:0566,49
19MA2513Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:43:3850,32
20MA26168Gregora ZdenekLanškroun7300:44:0647,65
7MB27131Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:45:3652,78
8MB28143Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:46:0250,47
21MA2973Voleský Jiříneregistrován8000:47:0730,32
9MB3090Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:47:5440,38
22MA31127Faltus JiříVýškové práce Faltus8100:47:5425,83
23MA3294Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:48:0724,65
24MA3371Ondruška MartinFORTEX Moravský Beroun7000:57:490,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód