hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Cross po lyžařských tratích

23.9.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Cross po lyžařských tratích
  • datum konání: 23.9.2017
  • zobrazeno již 812x
  • místo konání: Areál Hory u České Třebové
  • GPS: 49.8966003N, 16.4197036E
  • pořadatel: OREL a ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

areál SKI Hory Česká Třebová
10:00 - 12:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

dospělí 50 Kč
žactvo, dorost a lidový běh 30 Kč

Popis tratě

Délka: 9 km a méně
Povrch: terén

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petr Voleský
tel.: 603 495 061

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

gebesan@centrum.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.9.2016Cross po lyžařských tratích235
26.9.2015Cross po lyžařských tratích299
27.9.2014Cross po lyžařských tratích290
28.9.2013Cross po lyžařských tratích251
22.9.2012Cross po lyžařských tratích178
24.9.2011Cross po lyžařských tratích224
25.9.2010Cross po lyžařských tratích286
26.9.2009Cross po lyžařských tratích170
27.9.2008Cross po lyžařských tratích169
29.9.2007Cross po lyžařských tratích196
23.9.2006Cross po lyžařských tratích231
24.9.2005Cross po lyžařských tratích - Mem. Fr. Jindry188
25.9.2004Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry237
27.9.2003Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry, 4. ročník205
6.10.20023. ročník, Kros po lyžařských tratích267
29.9.2001Cross po lyžařských tratích, Česká Třebová-Hory277
24.9.2000Cross po lyžařských tratích276

Statistika závodu Cross po lyžařských tratích

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 3979

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šafář Jaroslav5116
Sadílek Ota4615
Vacek Martin6915
Šimůnek Jan8213
Smoláková Alexandra9813
Jirásková Eva6413
Marek Jiří4312
Smoláková Valérie9312
Bielčik Jindřich4012
Smolák Petr9412
Smoláková Dominika0011
Stránský Aleš6011
Černá Kristýna9311
Stránská Michaela9711
Gregora Filip0211
Keprtová Miloslava4811
Šimůnková Pavla7710
Dušková Lenka8010
Smoláková Jiřina6910
Klaclová Šárka9310
Čáp Bohuslav5110
Stránská Adéla9110
Šimůnek Jan4910
Mlynář Vojtěch989
Červ Miloslav509
Čerenkova Petra999
Šimůnek Jan039
Šebek Michal849
Gregorová Michaela049
Buriánek Tomáš899
Hronek Jaroslav919
Hofmanová Veronika789
Pavel Jan959
Sontáková Lenka918
Vytlačilová Lenka848
Krunčík Pavel858
Limburská Eliška998
Sejkorová Lenka638
Borek Viktor048
Smolák Bedřich038
Kebrle Milan758
Dudková Kateřina888
Brusenbauchová Nela088
Vondra Vojtěch988
Nechvíl Petr918
Horáček Michal758
Borková Agáta028
Preislerová Agáta Nela098
Strnad Adam007
Marek Dalimil607

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci r. 2012 a mladší (trať 0,1 km - louka)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11166Hladký MikulášOrel Židenice1200:00:19-
2C13125Kreidl JeníčekOrel Židenice1200:00:19-
3C1546Paus JiříOrel Hranice1200:00:19-
4C17142Šenkýř DavidOrel Silůvky1300:00:20-
5C19143Krištof VojtěchAtletika Polička1200:00:23-
6C110102Marek ŠimonBrzdy Horní Čermná1300:00:23-
7C11139Hubený JakubOrel Česká Třebová1300:00:25-
8C11327Štulpa MaxOrel Obřany1200:00:29-
9C114117Halas VojtěchOrel Vyškov0500:00:32-
10C116119Halas MatějOrel Vyškov1300:00:38-
11C118120Horáček FilipČeská Třebová1300:00:58-

Děvčata r. 2012 a mladší (trať 0,1 km - louka)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D12146Havlíčková SabinaOrel Vyškov1200:00:19-
2D1490Lusková LeontýnaOrel Vyškov1200:00:19-
3D1696Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:20-
4D1879Doležalová LucieOrel Vyškov1300:00:21-
5D112152Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:00:26-
6D11551Preislerová Viola ŽofieISCAREX Česká Třebová1400:00:34-
7D117147Voleská ViktorieOrel Česká Třebová1500:00:41-
8D119121Horáčková KláraČeská Třebová1300:01:04-

Chlapci r. 2010-2011 (trať 0,5 km - modrá)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C28103Marek JakubBrzdy Horní Čermná1000:02:54-
2C2966Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:02:55-
3C21355Provazník RafaelOrel Vyškov1000:03:04-
4C2141Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:03:04-
5C21828Zejda MatyášOrel Brno-Obřany1100:03:21-
6C21991Holoch MatějOrel Vyškov1100:03:25-
7C22095Grec JosefOrel Vyškov1100:03:25-
8C221161Horák DavidOrel Silůvky1000:03:26-
9C22281Kouba RadimRybník1100:03:28-
10C22592Váně JakubLanškroun1000:03:40-
11C22970Jabůrek DavidOrel Vyškov1100:03:44-
12C231131Peňáz JanFenix SKI Team Jeseník1100:03:46-
13C23478Doležal AdamOrel Vyškov1000:03:58-

Děvčata r. 2010-2011 (trať 0,5 km - modrá)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D210167Hladká LeontýnaOrel Židenice1000:02:56-
2D21597Gregorová AnnaŽichlínek ZŠ1000:03:06-
3D21777Tomanová MajaOrel Vyškov1000:03:09-
4D22373Němcová NatálieLitomyšl1100:03:33-
5D22447Pausová TerezaOrel Hranice1000:03:34-
6D22660Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:03:42-
7D227151Jirásková ApolenaMaratonstav Úpice1100:03:43-
8D23063Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:03:45-
9D232118Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:03:48-
10D23340Hubená MagdalénaOrel Česká Třebová1100:03:54-

Nejmladší žáci I r. 2008-2009 (trať 0,8 km - červená)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M12160Horák TomášOrel Sylůvky0800:03:18102,75
2M1562Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:03:20100,98
3M1798Gregora LukášActivity Lanškroun0800:03:2596,27
4M112168Hladký TadeášOrel Židenice0800:03:3586,04
5M11358Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:03:4180,43
6M115126Kreidl VáclavOrel Židenice0900:03:4576,42
7M11685Bezděk VojtěchISCAREX Česká Třebová0900:03:4575,88
8M12059Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:03:4972,23
9M122122Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:5071,37
10M12383Zářecký MarekISCAREX Česká Třebová0900:03:5070,73
11M12769Jabůrek RadimOrel Vyškov0800:04:2338,21

Nejmladší žákyně I r. 2008-2009 (trať 0,5 km - modrá)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11139Steklá BarboraTJ Svitavy0800:02:40104,35
2Z12114Pichalová KristýnaOrel Domanín0800:02:4499,48
3Z1329Zejdová KateřinaOrel Brno Obřany0800:02:4796,17
4Z1482Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:4993,99
5Z15100Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:02:4993,22
6Z163Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:02:5092,03
7Z1764Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT0900:02:5190,66
8Z11187Trojanová MonikaOrel Vyškov0800:03:0080,15
9Z11252Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:0277,34
10Z11661Smolová TerezaKK Česká Třebová0900:03:0771,11
11Z128141Beránková LenkaHK0800:03:4426,81

Nejmladší žáci II r. 2006-2007 (trať 1 km - hnědá)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M24145Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:04:03105,07
2M254Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:04:08101,03
3M28144Krištof JanAtletika Polička0700:04:1793,89
4M21165Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:04:2785,86
5M21474Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:04:3083,11
6M21988Křížek FilipOrel Vyškov0600:05:0257,28
7M224111Kuchař AdamOrel Domanín0700:05:1348,93
8M22580Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:05:1943,96
9M22756Provazník GabrielOrel Vyškov0700:05:2935,97

Nejmladší žákyně II r. 2006-2007 (trať 0,8 km - červená)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2167Šťastná SáraOrel Židenice0600:03:13104,27
2Z23101Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:1998,24
3Z2499Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:03:2097,49
4Z2694Matějková Viktoria ElaLubník0700:03:2096,90
5Z2842Brázdová TerezaSK Svratka0600:03:2691,62
6Z2993Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:03:2888,85
7Z210123Kreidlová VeronikaOrel Židenice0700:03:2988,11
8Z21176Tomanová StelaOrel Vyškov0700:03:3285,49
9Z21443Řezníčková ZuzanaSK Svratka0600:03:4374,22
10Z217112Kosíková MichaelaOrel Domanín0600:03:4670,99
11Z218159Horáková NikolaOrel Sylůvky0600:03:4670,35
12Z21949Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:03:4769,92
13Z221153Skalická NikolActivity Lanškroun0700:03:4967,91
14Z22448Polášková EliškaVolejbal Česká Třebová0600:04:0551,33
15Z225154Janischová Nikol-0600:04:1343,82
16Z22630Miková JulieOrel Obřany0600:04:1343,41

Mladší žáci r. 2004-2005 (trať 2 km - zelená)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31108Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:08:43101,14
2M32127Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:08:44100,98
3M33104Bukáček MarekAtletika Polička0400:08:5297,88
4M3584Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:09:1190,62
5M3657Jadrný TomášISCAREX Junior team Česká Třebová0400:09:1688,63
6M375Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:09:2087,24
7M3941Kamarád VítSK Svratka0500:09:2485,69
8M31045Seidl LukášRychnov nad Kněžnou0500:09:3183,02

Mladší žákyně r. 2004-2005 (trať 1 km - hnědá)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3289Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:50112,83
2Z3331Pijáková TerezaOrel Brno Obřany0400:04:00104,00
3Z39148Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:04:2683,17
4Z31553Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:04:3277,79
5Z316157Škařoupková MichaelaOrel Vyškov0400:04:3377,40
6Z318113Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:04:5162,82
7Z321115Náplavová AnnaOrel Domanín0500:05:0650,23
8Z32371Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:05:1245,66

Starší žáci r. 2002-2003 (trať 3 km - fialová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41132Peňáz RadekFenix Ski Team Jeseník0300:12:35104,29
2M42133Cenek JáchymFenix SKI Team Jeseník0200:12:47101,08
3M43129Peňáz VojtěchFenix Ski Team Jeseník0300:13:1294,64
4M44175Moravec JanOrel Orlice0200:13:5882,52
5M45134Kopecký MartinFenix Ski Team Jeseník0300:13:5982,42
6M47170Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:18:0817,79
7M411128Vacek LukášISCAREX Junior team Česká Třebová0200:21:073,00

Starší žákyně r. 2002-2003 (trať 2 km - zelená)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z44136Mrázová JanaFenix Ski team Jeseník0200:08:56108,09
2Z48137Mičkerová KarlaFenix SKI team Jeseník0200:09:2298,54
3Z41168Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:09:3793,37
4Z412105Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:09:4291,52
5Z41344Moučková AnnaSK Svratka0200:09:5287,81
6Z414116Halasová AnnaOrel Vyškov0300:10:0184,80
7Z415135Bakešová DenisaFenix Ski Team Jeseník0200:10:3970,89
8Z416109Veselá AnetaOrel Vyškov0300:10:5565,38
9Z41786Trojancová IvetaOrel Vyškov0300:11:3949,65

Dorostenci r. 2000-2001 (trať 4 km - fialová + hnědá)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5332Limburský JanOrel Brno Obřany0100:21:43100,00

Dorostenky r. 2000-2001 (trať 3 km - fialová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z56138Strouhalová AnnaFenix Ski Team Jeseník0100:15:58118,73
2Z58172Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:18:2391,43
3Z59110Kuchařová LucieOrel Domanín0100:18:3189,84
4Z510156Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:18:5585,31

Junioři 18-19 let (trať 6 km - 2x fialová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ218Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:26:08105,56
2MJ4195Říha JaroslavOrel Kuřim9900:26:46100,78
3MJ534Štěpánek RadekOrel Brno-Obřany9800:27:4493,66
4MJ2826Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná9800:37:1023,38

Juniorky 18-19 let (trať 4 km - fialová + hnědá)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1185Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:56137,95
2ZJ2196Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:21:04109,72
3ZJ4155Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:27:2552,33
4ZJ5171Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:27:4049,98
5ZJ633Limburská EliškaOrel Brno-Obřany9900:30:3623,43

Muži A 20-39 let (trať 9 km - 3x fialová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Soural LukášOrel Židanice8200:37:37101,14
2MA2205Hradecký JaromírSkuteč8500:37:5599,49
3MA3199Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:37:5799,37
4MA5200Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:38:2496,93
5MA7179Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:39:2691,54
6MA811Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:39:5588,97
7MA9194Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:41:0283,04
8MA10180Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:42:5473,13
9MA1650Paus AlešOrel Hranice7800:50:0735,04
10MA20107Kovář DanielEnjoy Sport8000:53:0719,12

Muži B 40-49 let (trať 9 km - 3x fialová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4204Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:38:14110,44
2MB654Adamec MilanOrel Vyškov7700:39:02106,50
3MB1113Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:43:4583,07
4MB12162Horák PeterOrel Silůvky7600:44:1380,76
5MB1317Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:44:5077,69
6MB1416Doležal MartinSPS Sázava7000:46:5867,15
7MB1514Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:49:4453,46
8MB17187Hladký JiříOrel Židenice7500:51:0346,92
9MB1872Němec RadekLitomyšl7700:51:4743,22
10MB19190Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:51:5542,58
11MB21177Kreidl MartinHolasice7500:54:5427,77
12MB22140Vacek JiříDlouhá Třebová7700:57:4014,09

Muži C 50-59 let (trať 6 km - 2x fialová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1173Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:25:19110,75
2MC312Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:26:15103,74
3MC8149Dostálek PetrBouda6700:28:4285,51
4MC99Zálešák JosefOrel Vyškov6700:29:2380,38
5MC10192Hruban JanČeská Třebová6600:30:3072,05
6MC126Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:30:5668,76
7MC1536Mika IvoOrel Obřany Brno6600:31:1566,44
8MC16106Bakeš JiříFenix Ski Team Jeseník6200:31:2565,09
9MC2423Skyba MartinOrel Židenice6200:35:2135,68
10MC27164Kunc JosefOrel Vyškov6000:37:0223,16
11MC3410Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:38:1713,79

Muži D 60 let a starší (trať 6 km - 2x fialová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1322Nosek MiroslavOrel Židenice5500:31:02113,41
2MD1738Konečný LadislavOrel Obřany5700:32:14106,18
3MD26178Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:36:3180,41
4MD32188Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:37:5771,76
5MD35174Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:38:2668,91
6MD40198Juránek StanislavOrel Židenice5600:40:1557,92
7MD43183Maixner VáclavOrel Čebín - AK Tišnov4100:41:55108,73
8MD4415Bielčik JindřichElma Tým4000:43:5599,58
9MD4625Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:44:2832,61
10MD48206Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:45:3991,69
11MD5120Holý JosefOrel Židenice4100:50:4268,65

Ženy A 20-34 let (trať 6 km - 2x fialová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6191Černá KristýnaKB Letohrad9300:28:17123,76
2ZA11193Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:30:34109,51
3ZA30201Venclová AlžbětaOrel Dolní Čermná9300:37:2566,74
4ZA3175Tomanová LenkaOrel Vyškov9600:37:5463,80
5ZA36184Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:38:3459,65
6ZA388Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:39:1055,87
7ZA42197Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:41:4040,32

Ženy B 35-44 let (trať 6 km - 2x fialová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7189Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:37119,36
2ZB19203Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:32:3394,62
3ZB21163Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:33:5486,02
4ZB22124Kreidlová JitkaOrel Židenice7500:34:4380,91
5ZB2537Maryšlerová MonikaOrel Obřany7400:35:5273,58
6ZB39186Hladká KláraOrel Židenice7800:40:1346,15
7ZB45169Píšová Věra-7500:44:1520,70

Ženy C 45 let a starší (trať 6 km - 2x fialová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC14202Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:31:09106,27
2ZC187Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:32:2498,56
3ZC20130Žalčíková MartinaFenix SKI Team Jeseník6600:32:5695,17
4ZC23150Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:35:0481,92
5ZC292Spilková GabrielaBJB Vysoké Mýto7200:37:1768,18
6ZC3319Slabáková LenkaOrel Židanice6600:38:1262,49
7ZC37158Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:38:3759,83
8ZC41165Skřivánková DanaOrel Vyškov6700:41:2642,34
9ZC4724Jurošková MilušeOrel Židenice5800:44:50108,86
10ZC49181Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:47:2298,04
11ZC50182Hrozová MilenaOrel Vyškov5400:48:3193,10
12ZC5235Fučíková HanaOrel Brno Obřany6700:51:583,00
13ZC53176Beránková EvaHK7100:54:313,00

Trať 0,1 km - louka

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11166Hladký MikulášOrel Židenice1200:00:19-
1D12146Havlíčková SabinaOrel Vyškov1200:00:19-
2C13125Kreidl JeníčekOrel Židenice1200:00:19-
2D1490Lusková LeontýnaOrel Vyškov1200:00:19-
3C1546Paus JiříOrel Hranice1200:00:19-
3D1696Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:20-
4C17142Šenkýř DavidOrel Silůvky1300:00:20-
4D1879Doležalová LucieOrel Vyškov1300:00:21-
5C19143Krištof VojtěchAtletika Polička1200:00:23-
6C110102Marek ŠimonBrzdy Horní Čermná1300:00:23-
7C11139Hubený JakubOrel Česká Třebová1300:00:25-
5D112152Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:00:26-
8C11327Štulpa MaxOrel Obřany1200:00:29-
9C114117Halas VojtěchOrel Vyškov0500:00:32-
6D11551Preislerová Viola ŽofieISCAREX Česká Třebová1400:00:34-
10C116119Halas MatějOrel Vyškov1300:00:38-
7D117147Voleská ViktorieOrel Česká Třebová1500:00:41-
11C118120Horáček FilipČeská Třebová1300:00:58-
8D119121Horáčková KláraČeská Třebová1300:01:04-

Trať 0,5 km - modrá

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11139Steklá BarboraTJ Svitavy0800:02:40104,35
2Z12114Pichalová KristýnaOrel Domanín0800:02:4499,48
3Z1329Zejdová KateřinaOrel Brno Obřany0800:02:4796,17
4Z1482Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:4993,99
5Z15100Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:02:4993,22
6Z163Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:02:5092,03
7Z1764Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT0900:02:5190,66
1C28103Marek JakubBrzdy Horní Čermná1000:02:54-
2C2966Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:02:55-
1D210167Hladká LeontýnaOrel Židenice1000:02:56-
8Z11187Trojanová MonikaOrel Vyškov0800:03:0080,15
9Z11252Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:0277,34
3C21355Provazník RafaelOrel Vyškov1000:03:04-
4C2141Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:03:04-
2D21597Gregorová AnnaŽichlínek ZŠ1000:03:06-
10Z11661Smolová TerezaKK Česká Třebová0900:03:0771,11
3D21777Tomanová MajaOrel Vyškov1000:03:09-
5C21828Zejda MatyášOrel Brno-Obřany1100:03:21-
6C21991Holoch MatějOrel Vyškov1100:03:25-
7C22095Grec JosefOrel Vyškov1100:03:25-
8C221161Horák DavidOrel Silůvky1000:03:26-
9C22281Kouba RadimRybník1100:03:28-
4D22373Němcová NatálieLitomyšl1100:03:33-
5D22447Pausová TerezaOrel Hranice1000:03:34-
10C22592Váně JakubLanškroun1000:03:40-
6D22660Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:03:42-
7D227151Jirásková ApolenaMaratonstav Úpice1100:03:43-
11Z128141Beránková LenkaHK0800:03:4426,81
11C22970Jabůrek DavidOrel Vyškov1100:03:44-
8D23063Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:03:45-
12C231131Peňáz JanFenix SKI Team Jeseník1100:03:46-
9D232118Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:03:48-
10D23340Hubená MagdalénaOrel Česká Třebová1100:03:54-
13C23478Doležal AdamOrel Vyškov1000:03:58-

Trať 0,8 km - červená

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2167Šťastná SáraOrel Židenice0600:03:13104,27
1M12160Horák TomášOrel Sylůvky0800:03:18102,75
2Z23101Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:1998,24
3Z2499Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:03:2097,49
2M1562Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:03:20100,98
4Z2694Matějková Viktoria ElaLubník0700:03:2096,90
3M1798Gregora LukášActivity Lanškroun0800:03:2596,27
5Z2842Brázdová TerezaSK Svratka0600:03:2691,62
6Z2993Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:03:2888,85
7Z210123Kreidlová VeronikaOrel Židenice0700:03:2988,11
8Z21176Tomanová StelaOrel Vyškov0700:03:3285,49
4M112168Hladký TadeášOrel Židenice0800:03:3586,04
5M11358Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:03:4180,43
9Z21443Řezníčková ZuzanaSK Svratka0600:03:4374,22
6M115126Kreidl VáclavOrel Židenice0900:03:4576,42
7M11685Bezděk VojtěchISCAREX Česká Třebová0900:03:4575,88
10Z217112Kosíková MichaelaOrel Domanín0600:03:4670,99
11Z218159Horáková NikolaOrel Sylůvky0600:03:4670,35
12Z21949Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:03:4769,92
8M12059Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:03:4972,23
13Z221153Skalická NikolActivity Lanškroun0700:03:4967,91
9M122122Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:5071,37
10M12383Zářecký MarekISCAREX Česká Třebová0900:03:5070,73
14Z22448Polášková EliškaVolejbal Česká Třebová0600:04:0551,33
15Z225154Janischová Nikol-0600:04:1343,82
16Z22630Miková JulieOrel Obřany0600:04:1343,41
11M12769Jabůrek RadimOrel Vyškov0800:04:2338,21

Trať 1 km - hnědá

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB16Zejda JiříOrel Brno Obřany8500:03:44-
1Z3289Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:50112,83
2Z3331Pijáková TerezaOrel Brno Obřany0400:04:00104,00
1M24145Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:04:03105,07
2M254Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:04:08101,03
2LB65Hronek JaroslavOrel Brno Obřany9100:04:09-
3LB717Boháč ServácAC Choceň0200:04:14-
3M28144Krištof JanAtletika Polička0700:04:1793,89
3Z39148Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:04:2683,17
4LB1012Kosík MichalOrel Domanín7600:04:26-
4M21165Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:04:2785,86
5LB128Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:04:27-
6LB1319Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:04:28-
5M21474Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:04:3083,11
4Z31553Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:04:3277,79
5Z316157Škařoupková MichaelaOrel Vyškov0400:04:3377,40
7LB1718Grec PavelOrel Vyškov8000:04:37-
6Z318113Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:04:5162,82
6M21988Křížek FilipOrel Vyškov0600:05:0257,28
8LB2015Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:05:06-
7Z321115Náplavová AnnaOrel Domanín0500:05:0650,23
9LB2226Pecháček JosefOrel Dolní Čermná0000:05:11-
8Z32371Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:05:1245,66
7M224111Kuchař AdamOrel Domanín0700:05:1348,93
8M22580Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:05:1943,96
10LB2621Havlíčková MarkétaOrel Vyškov7800:05:26-
9M22756Provazník GabrielOrel Vyškov0700:05:2935,97
11LB282Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:05:49-
12LB291Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:05:49-
13LB3025Kresta RomanOrel Židenice6500:05:56-
14LB317Zejdová EvaOrel Brno Obřany8300:05:57-
15LB3210Trojanec Marek-7500:06:08-
16LB3316Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:06:12-
17LB3424Spargel LadislavOrel Židenice7300:06:15-
18LB353Kessnerová MartinaOrel Brno Obřany7600:06:16-
19LB3611Trojancová LenkaOrel Vyškov7800:06:23-
20LB3720Vacek LukášISCAREX Junior team Česká Třebová0200:07:07-
21LB384Miková RenataOrel Brno Obřany7200:07:29-
22LB3913Halasová JanaOrel Vyškov7500:09:00-
23LB4014Vacková MichaelaDlouhá Třebová7700:10:08-

Trať 2 km - zelená

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31108Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:08:43101,14
2M32127Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:08:44100,98
3M33104Bukáček MarekAtletika Polička0400:08:5297,88
1Z44136Mrázová JanaFenix Ski team Jeseník0200:08:56108,09
4M3584Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:09:1190,62
5M3657Jadrný TomášISCAREX Junior team Česká Třebová0400:09:1688,63
6M375Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:09:2087,24
2Z48137Mičkerová KarlaFenix SKI team Jeseník0200:09:2298,54
7M3941Kamarád VítSK Svratka0500:09:2485,69
8M31045Seidl LukášRychnov nad Kněžnou0500:09:3183,02
3Z41168Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:09:3793,37
4Z412105Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:09:4291,52
5Z41344Moučková AnnaSK Svratka0200:09:5287,81
6Z414116Halasová AnnaOrel Vyškov0300:10:0184,80
7Z415135Bakešová DenisaFenix Ski Team Jeseník0200:10:3970,89
8Z416109Veselá AnetaOrel Vyškov0300:10:5565,38
9Z41786Trojancová IvetaOrel Vyškov0300:11:3949,65

Trať 3 km - fialová

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41132Peňáz RadekFenix Ski Team Jeseník0300:12:35104,29
2M42133Cenek JáchymFenix SKI Team Jeseník0200:12:47101,08
3M43129Peňáz VojtěchFenix Ski Team Jeseník0300:13:1294,64
4M44175Moravec JanOrel Orlice0200:13:5882,52
5M45134Kopecký MartinFenix Ski Team Jeseník0300:13:5982,42
1Z56138Strouhalová AnnaFenix Ski Team Jeseník0100:15:58118,73
6M47170Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:18:0817,79
2Z58172Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:18:2391,43
3Z59110Kuchařová LucieOrel Domanín0100:18:3189,84
4Z510156Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:18:5585,31
7M411128Vacek LukášISCAREX Junior team Česká Třebová0200:21:073,00

Trať 4 km - fialová + hnědá

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1185Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:56137,95
2ZJ2196Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:21:04109,72
1M5332Limburský JanOrel Brno Obřany0100:21:43100,00
3ZJ4155Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:27:2552,33
4ZJ5171Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:27:4049,98
5ZJ633Limburská EliškaOrel Brno-Obřany9900:30:3623,43

Trať 6 km - 2x fialová

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1173Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:25:19110,75
1MJ218Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:26:08105,56
2MC312Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:26:15103,74
2MJ4195Říha JaroslavOrel Kuřim9900:26:46100,78
3MJ534Štěpánek RadekOrel Brno-Obřany9800:27:4493,66
1ZA6191Černá KristýnaKB Letohrad9300:28:17123,76
1ZB7189Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:37119,36
3MC8149Dostálek PetrBouda6700:28:4285,51
4MC99Zálešák JosefOrel Vyškov6700:29:2380,38
5MC10192Hruban JanČeská Třebová6600:30:3072,05
2ZA11193Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:30:34109,51
6MC126Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:30:5668,76
1MD1322Nosek MiroslavOrel Židenice5500:31:02113,41
1ZC14202Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:31:09106,27
7MC1536Mika IvoOrel Obřany Brno6600:31:1566,44
8MC16106Bakeš JiříFenix Ski Team Jeseník6200:31:2565,09
2MD1738Konečný LadislavOrel Obřany5700:32:14106,18
2ZC187Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:32:2498,56
2ZB19203Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:32:3394,62
3ZC20130Žalčíková MartinaFenix SKI Team Jeseník6600:32:5695,17
3ZB21163Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:33:5486,02
4ZB22124Kreidlová JitkaOrel Židenice7500:34:4380,91
4ZC23150Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:35:0481,92
9MC2423Skyba MartinOrel Židenice6200:35:2135,68
5ZB2537Maryšlerová MonikaOrel Obřany7400:35:5273,58
3MD26178Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:36:3180,41
10MC27164Kunc JosefOrel Vyškov6000:37:0223,16
4MJ2826Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná9800:37:1023,38
5ZC292Spilková GabrielaBJB Vysoké Mýto7200:37:1768,18
3ZA30201Venclová AlžbětaOrel Dolní Čermná9300:37:2566,74
4ZA3175Tomanová LenkaOrel Vyškov9600:37:5463,80
4MD32188Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:37:5771,76
6ZC3319Slabáková LenkaOrel Židanice6600:38:1262,49
11MC3410Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:38:1713,79
5MD35174Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:38:2668,91
5ZA36184Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:38:3459,65
7ZC37158Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:38:3759,83
6ZA388Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:39:1055,87
6ZB39186Hladká KláraOrel Židenice7800:40:1346,15
6MD40198Juránek StanislavOrel Židenice5600:40:1557,92
8ZC41165Skřivánková DanaOrel Vyškov6700:41:2642,34
7ZA42197Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:41:4040,32
7MD43183Maixner VáclavOrel Čebín - AK Tišnov4100:41:55108,73
8MD4415Bielčik JindřichElma Tým4000:43:5599,58
7ZB45169Píšová Věra-7500:44:1520,70
9MD4625Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:44:2832,61
9ZC4724Jurošková MilušeOrel Židenice5800:44:50108,86
10MD48206Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:45:3991,69
10ZC49181Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:47:2298,04
11ZC50182Hrozová MilenaOrel Vyškov5400:48:3193,10
11MD5120Holý JosefOrel Židenice4100:50:4268,65
12ZC5235Fučíková HanaOrel Brno Obřany6700:51:583,00
13ZC53176Beránková EvaHK7100:54:313,00

Trať 9 km - 3x fialová

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Soural LukášOrel Židanice8200:37:37101,14
2MA2205Hradecký JaromírSkuteč8500:37:5599,49
3MA3199Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:37:5799,37
1MB4204Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:38:14110,44
4MA5200Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:38:2496,93
2MB654Adamec MilanOrel Vyškov7700:39:02106,50
5MA7179Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:39:2691,54
6MA811Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:39:5588,97
7MA9194Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:41:0283,04
8MA10180Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:42:5473,13
3MB1113Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:43:4583,07
4MB12162Horák PeterOrel Silůvky7600:44:1380,76
5MB1317Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:44:5077,69
6MB1416Doležal MartinSPS Sázava7000:46:5867,15
7MB1514Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:49:4453,46
9MA1650Paus AlešOrel Hranice7800:50:0735,04
8MB17187Hladký JiříOrel Židenice7500:51:0346,92
9MB1872Němec RadekLitomyšl7700:51:4743,22
10MB19190Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:51:5542,58
10MA20107Kovář DanielEnjoy Sport8000:53:0719,12
11MB21177Kreidl MartinHolasice7500:54:5427,77
12MB22140Vacek JiříDlouhá Třebová7700:57:4014,09

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Soural LukášOrel Židanice8200:37:37101,14
2MA2205Hradecký JaromírSkuteč8500:37:5599,49
3MA3199Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:37:5799,37
4MB4204Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:38:1497,83
5MA5200Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:38:2496,93
6MB654Adamec MilanOrel Vyškov7700:39:0293,63
7MA7179Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:39:2691,54
8MA811Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:39:5588,97
9MA9194Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:41:0283,04
10MA10180Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:42:5473,13
11MB1113Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:43:4568,64
12MB12162Horák PeterOrel Silůvky7600:44:1366,18
13MB1317Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:44:5062,90
14MB1416Doležal MartinSPS Sázava7000:46:5851,67
15MB1514Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:49:4437,07
16MA1650Paus AlešOrel Hranice7800:50:0735,04
17MB17187Hladký JiříOrel Židenice7500:51:0330,09
18MB1872Němec RadekLitomyšl7700:51:4726,15
19MB19190Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:51:5525,46
20MA20107Kovář DanielEnjoy Sport8000:53:0719,12
21MB21177Kreidl MartinHolasice7500:54:549,67
22MB22140Vacek JiříDlouhá Třebová7700:57:403,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6191Černá KristýnaKB Letohrad9300:28:17106,02
2ZB7189Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:37103,65
3ZA11193Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:30:3490,33
4ZC14202Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:31:0986,28
5ZC187Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:32:2477,77
6ZB19203Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:32:3376,76
7ZC20130Žalčíková MartinaFenix SKI Team Jeseník6600:32:5674,03
8ZB21163Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:33:5467,40
9ZB22124Kreidlová JitkaOrel Židenice7500:34:4361,86
10ZC23150Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:35:0459,42
11ZB2537Maryšlerová MonikaOrel Obřany7400:35:5253,89
12ZC292Spilková GabrielaBJB Vysoké Mýto7200:37:1744,26
13ZA30201Venclová AlžbětaOrel Dolní Čermná9300:37:2543,26
14ZA3175Tomanová LenkaOrel Vyškov9600:37:5440,03
15ZC3319Slabáková LenkaOrel Židanice6600:38:1237,98
16ZA36184Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:38:3435,46
17ZC37158Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:38:3735,04
18ZA388Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:39:1031,30
19ZB39186Hladká KláraOrel Židenice7800:40:1324,07
20ZC41165Skřivánková DanaOrel Vyškov6700:41:2615,75
21ZA42197Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:41:4014,19
22ZB45169Píšová Věra-7500:44:153,00
23ZC4724Jurošková MilušeOrel Židenice5800:44:503,00
24ZC49181Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:47:223,00
25ZC50182Hrozová MilenaOrel Vyškov5400:48:313,00
26ZC5235Fučíková HanaOrel Brno Obřany6700:51:583,00
27ZC53176Beránková EvaHK7100:54:313,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód