Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Choceňskými sady

16.5.2004, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Choceňskými sady
  • datum konání: 16.5.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: LO Choceň

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.5.2020Běh Choceňskými sady-
12.5.2019Běh Choceňskými sady151
13.5.2018Běh Choceňskými sady254
14.5.2017Běh Choceňskými sady228
15.5.2016Běh Choceňskými sady241
10.5.2015Běh Choceňskými sady207
11.5.2014Běh Choceňskými sady235
12.5.2013Běh Choceňskými sady204
13.5.2012Běh Choceňskými sady208
15.5.2011Běh Choceňskými sady151
16.5.2010Běh Choceňskými sady203
10.5.2009Běh Choceňskými sady234
11.5.2008Běh Choceňskými sady224
13.5.2007Běh Choceňskými sady193
14.5.2006Běh Choceňskými sady163
15.5.2005Běh Choceňskými sady204
11.5.2003Běh choceňskými sady, 26. ročník83
12.5.2002Běh choceňskými sady83
13.5.200114. ročník, Běh choceňskými sady164
14.5.2000Běh choceňskými sady, XXII. ročník128
15.5.1999Běh choceňskými sady, 22.ročník131

Statistika závodu Běh Choceňskými sady

  • ročníků: 22
  • závodníků na všech ročnících: 3689

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Nechvíl Petr9116
Hejzlar Martin0215
Myšák Milan6615
Hübl Radek8814
Razým Jan5712
Šedová Tereza0312
Smoláková Alexandra9812
Vorel Milan4012
Ožana Václav6412
Šlajs Tomáš6012
Hejzlar David0612
Hanuš Petr6411
Borovec Alexandr7611
Kopecký Libor5611
Marhold Petr7810
Řemínek Matěj8610
Novotný Luděk6210
Vacek Martin6910
Frydrychová Eliška0110
Bielčik Jindřich4010
Bajer Milan5510
Siegel Josef5810
Kubišta Oto539
Javůrek Jiří489
Sadílek Ota469
Lakota Antonín959
Martincová Kristýna939
Metelková Táňa729
Smolák Petr949
Svoboda Mojmír669
Serbousková Sára049
Smoláková Valérie939
Brychta Jakub089
Keprtová Miloslava489
Chlubna Jan849
Šváb František579
Rautenkranc Miroslav648
Boháč Bonifác018
Nechvílová Miroslava608
Boháč Pankrác068
Bogdał Paweł768
Metelka Ondřej018
Gregora Filip028
Čechal Jaroslav618
Borková Agáta028
Gregora Jan008
Bříza Vladimír518
Sedlák Jiří588
Šafář Jaroslav518
Černá Kristýna938

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně do 6 let (trať 0,150 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1121Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:00:32-
2Ž1182Sabolčíková AdélaBK Vysoké Mýto9900:00:36-
3Ž1203Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:40-
4Ž1214Dunajová SimonaLO Choceň9900:00:41-
5Ž1225Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:44-
6Ž1236Hanušová MartinaAC Choceň0100:00:51-
7Ž1267Flídrová BáraAC Choceň0100:01:07-
8Ž1288Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:16-
9Ž1299Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:02:02-
Předžáci do 6 let (trať 0,150 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M12410Unzeitig JiříAC Choceň0100:00:58-
2M12511Metelka OndřejTýniště nad Orlicí0100:01:05-
3M12712Hejzlar MartinLO Choceň0200:01:14-
Žákyně nejmladší 7-9 let (trať 0,150 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2113Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:00:2711,00
2Ž2314Dunajová VeronikaLO Choceň9500:00:289,00
3Ž2415Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:00:288,00
4Ž2516Hanušová VeronikaAC Choceň9700:00:297,00
5Ž2817Fáberová ZuzanaABK Jablonné nad Orlicí9600:00:306,00
6Ž2918Skalická AlžbětaSKM Valašské Meziříčí9600:00:305,00
7Ž21019Flídrová KláraAC Choceň9700:00:314,00
8Ž21320Sabolčíková NatalieBK Vysoké Mýto9700:00:343,00
9Ž21521Karlová MarkétaHradec Králové9600:00:352,00
10Ž21622Košťálková JulieLO Choceň9700:00:361,00
11Ž21723Unzeitigová NikolaChoceň9600:00:360,00
12Ž21924Mihulková ViktorieAC Choceň9900:00:390,00
Žáci nejmladší 7-9 let (trať 0,150 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2225Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:00:2811,00
2M2626Lakota AntonínAC Choceň9500:00:299,00
3M2727Brukner TomášAC Choceň9600:00:308,00
4M21128Frydrych JakubAC Choceň9500:00:317,00
5M21429Kouřil VojtěchAC Vysoké Mýto9700:00:356,00
Žákyně mladší 10-11 let (trať 0,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3130Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:01:0711,00
2Ž3231Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:01:089,00
3Ž3332Skalická ZuzanaAC Choceň9400:01:118,00
4Ž3433Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:01:117,00
5Ž3534Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:01:146,00
6Ž3635Schejbalová AlenaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:01:165,00
7Ž3736Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:01:304,00
Žáci mladší 10-11 let (trať 0,600 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3343Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:02:3411,00
2M3544Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:02:359,00
3M3645Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:02:388,00
4M3946Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:02:437,00
5M31047Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:02:436,00
6M31248Brukner FilipAC Choceň9300:02:455,00
7M31349Pilnáček RadomírBK Vysoké Mýto9400:02:554,00
8M31450Kroft RadimSKI Klub Česká Třebová9300:02:553,00
9M31551Prachař DavidAC Choceň9400:02:582,00
Žákyně mladší 12-13 let (trať 0,600 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM137Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:02:3211,00
2ŽM238Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:02:329,00
3ŽM439Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:02:348,00
4ŽM740Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:02:407,00
5ŽM841Zapletalová TerezaSKI Klub Česká Třebová9100:02:426,00
6ŽM1142Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:02:445,00
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM355Siegel JakubAC Choceň9200:03:2611,00
2MM456Schejbal OldřichTJ PORKERT Skuhrov n. B.9100:03:289,00
3MM557Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:03:328,00
4MM658Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:387,00
5MM859Červínek JiříAtletika Albrechtice9200:03:556,00
6MM1160Ouřecký MilošLOKO OB Pardubice9100:04:135,00
7MM1261Císař JanAC Choceň9100:04:134,00
8MM1362Skalický MatějSKM Valašské Meziříčí9200:04:403,00
Žákyně starší 14-15 let (trať 1,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS752Karlová VeronikaNový Věk Trusnov9000:03:4811,00
2ŽS953Fáberová JanaABK Jablonné nad Orlicí8900:03:569,00
3ŽS1054Skalická KristýnaSKM Valašské Meziříčí8900:03:588,00
Žáci starší 14-15 let (trať 1,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS163Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:03:0611,00
2MS264Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:03:209,00
Dorostenky 16-17 let (trať 2,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD165Schauerová LenkaAtletika Polička8800:08:2711,00
2ŽD266Zapletalová BarboraSKI Česká Třebová8800:09:339,00
Dorostenci 16-17 let (trať 3,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD167Sejkora KarelAtletika Polička8800:10:1311,00
2MD268Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:10:179,00
3MD369Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:10:228,00
4MD470Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:10:307,00
Trať 0,150 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2113Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:00:2711,00
1M2225Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:00:2811,00
2Ž2314Dunajová VeronikaLO Choceň9500:00:289,00
3Ž2415Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:00:288,00
4Ž2516Hanušová VeronikaAC Choceň9700:00:297,00
2M2626Lakota AntonínAC Choceň9500:00:299,00
3M2727Brukner TomášAC Choceň9600:00:308,00
5Ž2817Fáberová ZuzanaABK Jablonné nad Orlicí9600:00:306,00
6Ž2918Skalická AlžbětaSKM Valašské Meziříčí9600:00:305,00
7Ž21019Flídrová KláraAC Choceň9700:00:314,00
4M21128Frydrych JakubAC Choceň9500:00:317,00
1Ž1121Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:00:32-
8Ž21320Sabolčíková NatalieBK Vysoké Mýto9700:00:343,00
5M21429Kouřil VojtěchAC Vysoké Mýto9700:00:356,00
9Ž21521Karlová MarkétaHradec Králové9600:00:352,00
10Ž21622Košťálková JulieLO Choceň9700:00:361,00
11Ž21723Unzeitigová NikolaChoceň9600:00:360,00
2Ž1182Sabolčíková AdélaBK Vysoké Mýto9900:00:36-
12Ž21924Mihulková ViktorieAC Choceň9900:00:390,00
3Ž1203Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:40-
4Ž1214Dunajová SimonaLO Choceň9900:00:41-
5Ž1225Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:44-
6Ž1236Hanušová MartinaAC Choceň0100:00:51-
1M12410Unzeitig JiříAC Choceň0100:00:58-
2M12511Metelka OndřejTýniště nad Orlicí0100:01:05-
7Ž1267Flídrová BáraAC Choceň0100:01:07-
3M12712Hejzlar MartinLO Choceň0200:01:14-
8Ž1288Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:16-
9Ž1299Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:02:02-
Trať 0,300 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3130Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:01:0711,00
2Ž3231Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:01:089,00
3Ž3332Skalická ZuzanaAC Choceň9400:01:118,00
4Ž3433Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:01:117,00
5Ž3534Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:01:146,00
6Ž3635Schejbalová AlenaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:01:165,00
7Ž3736Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:01:304,00
Trať 0,600 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM137Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:02:3211,00
2ŽM238Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:02:329,00
1M3343Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:02:3411,00
3ŽM439Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:02:348,00
2M3544Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:02:359,00
3M3645Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:02:388,00
4ŽM740Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:02:407,00
5ŽM841Zapletalová TerezaSKI Klub Česká Třebová9100:02:426,00
4M3946Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:02:437,00
5M31047Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:02:436,00
6ŽM1142Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:02:445,00
6M31248Brukner FilipAC Choceň9300:02:455,00
7M31349Pilnáček RadomírBK Vysoké Mýto9400:02:554,00
8M31450Kroft RadimSKI Klub Česká Třebová9300:02:553,00
9M31551Prachař DavidAC Choceň9400:02:582,00
Trať 1,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS163Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:03:0611,00
2MS264Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:03:209,00
1MM355Siegel JakubAC Choceň9200:03:2611,00
2MM456Schejbal OldřichTJ PORKERT Skuhrov n. B.9100:03:289,00
3MM557Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:03:328,00
4MM658Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:387,00
1ŽS752Karlová VeronikaNový Věk Trusnov9000:03:4811,00
5MM859Červínek JiříAtletika Albrechtice9200:03:556,00
2ŽS953Fáberová JanaABK Jablonné nad Orlicí8900:03:569,00
3ŽS1054Skalická KristýnaSKM Valašské Meziříčí8900:03:588,00
6MM1160Ouřecký MilošLOKO OB Pardubice9100:04:135,00
7MM1261Císař JanAC Choceň9100:04:134,00
8MM1362Skalický MatějSKM Valašské Meziříčí9200:04:403,00
Trať 2,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD165Schauerová LenkaAtletika Polička8800:08:2711,00
2ŽD266Zapletalová BarboraSKI Česká Třebová8800:09:339,00
Trať 3,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD167Sejkora KarelAtletika Polička8800:10:1311,00
2MD268Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:10:179,00
3MD369Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:10:228,00
4MD470Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:10:307,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód