hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh Choceňskými sady

14.5.2017, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Choceňskými sady
  • datum konání: 14.5.2017
  • zobrazeno již 755x
  • místo konání: Choceň
  • GPS: 49.99887N, 16.22602E
  • pořadatel: LO Choceň

Sociální sítě

Místo konání

park u zámku, Choceň
9:15 - 10:15 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 hodin

Startovné

100 Kč - hlavní závod

Popis tratě

Délka: 15 km a méně
mírně zvlněný profil, smíšený povrch

Ceny pro vítěze

finanční a věcné

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Hejzlar
tel. 733 609 251

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

lochocen@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.5.2016Běh Choceňskými sady241
10.5.2015Běh Choceňskými sady207
11.5.2014Běh Choceňskými sady235
12.5.2013Běh Choceňskými sady204
13.5.2012Běh Choceňskými sady208
15.5.2011Běh Choceňskými sady151
16.5.2010Běh Choceňskými sady203
10.5.2009Běh Choceňskými sady234
11.5.2008Běh Choceňskými sady224
13.5.2007Běh Choceňskými sady193
14.5.2006Běh Choceňskými sady163
15.5.2005Běh Choceňskými sady204
16.5.2004Běh Choceňskými sady70
11.5.2003Běh choceňskými sady, 26. ročník83
12.5.2002Běh choceňskými sady83
13.5.200114. ročník, Běh choceňskými sady164
14.5.2000Běh choceňskými sady, XXII. ročník128
15.5.1999Běh choceňskými sady, 22.ročník131

Statistika závodu Běh Choceňskými sady

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 3126

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Myšák Milan6615
Nechvíl Petr9114
Hejzlar Martin0213
Razým Jan5712
Hübl Radek8812
Vorel Milan4012
Smoláková Alexandra9812
Ožana Václav6411
Kopecký Libor5611
Šlajs Tomáš6010
Hanuš Petr6410
Bielčik Jindřich4010
Šedová Tereza0310
Vacek Martin6910
Hejzlar David0610
Frydrychová Eliška019
Šváb František579
Borovec Alex769
Řemínek Matěj869
Bajer Milan559
Metelková Táňa729
Javůrek Jiří489
Keprtová Miloslava489
Smolák Petr949
Sadílek Ota469
Svoboda Mojmír669
Smoláková Valérie939
Lakota Antonín959
Marhold Petr789
Novotný Luděk629
Siegel Josef589
Martincová Kristýna939
Šafář Jaroslav518
Sedlák Jiří588
Marhold Luboš778
Bogdał Paweł768
Jansová Denisa028
Červ Miloslav508
Chlubna Jan848
Kubišta Oto538
Černá Kristýna938
Čechal Jaroslav618
Boháč Bonifác018
Nechvílová Miroslava608
Smoláková Dominika008
Dostálek Petr678
Metelka Ondřej018
Zajíc Jan538
Lánová Aneta077
Jirásková Eva647

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 6 let a mladší (trať 0,15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C111Brusenbauch AlanISCAREX junior team Česká Třebová1100:00:31-
2C122Macháček VítAC Choceň1200:00:32-
3C133Kouba RadimRybník1100:00:33-
4C154Adamský ŠtěpánCerekvice nad Loučnou1100:00:34-
5C165Novák Jáchym-1100:00:34-
6C1126Pirkl ŠimonAC Choceň1100:00:40-
7C1147Kučera Jaroslav-1300:00:44-
8C1158Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:46-
9C1169Horáček Filip-1300:00:48-
10C11710Čejka FrantišekHK Choceň1300:00:49-
11C11911Valenta David-1300:00:50-
12C12112Richter Antonín-1200:00:54-
13C12213Kaplan MaxSruby1400:00:55-
14C12414Držmíšek Jakub-1400:01:04-
15C12515Šmídl Jiříneregistrován1400:01:06-
16C12616Houdek TobiášAC Vysoké Mýto1400:01:07-

Děvčata 6 let a mladší (trať 0,15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D141Macháčková EliškaOK Lokomotiva Pardubice1100:00:33-
2D172Krejčová AnetaLetohrad1100:00:34-
3D183Držmíšková Kristýna-1100:00:36-
4D194Nováková AlisaSokol Kunvald1200:00:37-
5D1105Hegerová Tereza-1100:00:38-
6D1116Luxová NikoletaLetohrad1200:00:39-
7D1137Mikulecká Melinda-1200:00:41-
8D1178Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:49-
9D1209Coufalová AnetkaTJ Sokol Jehnědí1200:00:51-
10D12310Adamská KláraCerekvice nad Loučnou1400:01:03-
11D12711Stříhavková AnežkaAC Choceň1400:01:08-
12D12812Janečková Anika-1400:01:12-
13D12913Myšáková SofieChoceň1400:01:48-
14D13014Sládková MonikaAC Choceň1500:02:09-
15D13115Coufalová DenisaTJ Sokol Jehnědí1400:02:12-

Nejmladší žáci I (trať 0,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M111Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:10102,90
2M122Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:11102,65
3M133Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:1394,45
4M154Marhold JanChoceň0800:01:1591,44
5M165Smolák ŠimonOrel Vysoké Mýto0800:01:1688,79
6M176Vyroubal JindřichTJ - Svitavy0800:01:1688,65
7M1117Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:2174,66
8M1138Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:01:2269,11
9M1169Mrázek Milanxxx1000:01:2563,45
10M11810Držmíšek Patrik-0800:01:2854,92
11M12011Marhold DanielHorní Jelení0900:01:2952,16
12M12312Brusenbauch AlanISCAREX junior team Česká Třebová1100:01:3243,71
13M12713Lána Lukáš-1000:01:543,00

Nejmladší žákyně I (trať 0,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z131Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:13107,89
2Z182Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:01:1797,37
3Z193Dvořáková DanielaTJ Sokol Jaroměř0900:01:1894,74
4Z1104Kalánková GabrielaVysoké Mýto0800:01:1993,42
5Z1125Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:2186,84
6Z1136Šedová KamilaSruby0800:01:2284,21
7Z1157Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT0900:01:2478,95
8Z1178Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:2576,32
9Z1199Klusoňová MilenaVK Choceň0800:01:2868,42
10Z12110Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:01:2965,79
11Z12211Macháčková TerezaOK Lokomotiva Pardubice0900:01:3064,47
12Z12412Horáčková Šarlota-0800:01:3257,89
13Z12513Macháčková KateřinaAC Choceň0900:01:3452,63
14Z12614Kučerová Barbora EllenDžbánov0900:01:3550,00
15Z12815Borovcová JohanaChoceň1000:02:023,00
16Z12916Prokopová TerezaTJ Sokol atletika Jaroměř1000:02:053,00
17Z13017Nováková DenisaSokol Kunvald1000:02:083,00

Nejmladší žáci II (trať 0,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2111Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:02:30104,78
2M2142Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:02:34100,84
3M2163Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:02:3894,37
4M2174Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:02:4487,83
5M2185Hejzlar DavidLO Choceň0600:02:4981,26
6M2206Řehák MarekIscarex Junior team ČT0700:02:5376,04
7M2217Víšek MichalChoceň0600:03:0363,07
8M2228Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:03:0361,84
9M2239Krejčí OndřejLetohrad0700:03:0659,16
10M22410Borovec ŠimonChoceň0700:03:0757,91
11M22511Štangler OndřejKOB Choceň0600:03:2040,92
12M22612Richter Jakub-0700:03:2337,08
13M22713Michalec Jan-0700:03:2928,00

Nejmladší žákyně II (trať 0,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z211Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:07104,88
2Z222Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0700:01:08101,90
3Z233Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:1093,22
3Z234Čejková BarboraAC Choceň0600:01:1093,22
5Z255Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:1290,17
6Z266Hejlová KateřinaISCAREX Junior Česká Třebová0600:01:1387,19
7Z277Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT0700:01:2454,64
8Z288Molingerová AdélaNáchod0600:01:2648,87

Mladší žáci (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M351Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:03:35102,08
2M382Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:03:3899,44
3M3103Bukáček MarekAtletika Polička0400:03:3998,48
4M3114Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:4393,91
5M3135Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:5286,47
6M3156Molinger MatějNáchod0400:03:5980,02

Mladší žákyně (trať 0,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z391Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:20108,24
2Z3102Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:02:2698,70
3Z3123Moskvová AgátaKB Letohrad0500:02:3193,06
4Z3134Jakubská BeátaTJ Sokol Jaroměř0400:02:3390,30
5Z3155Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:02:3784,90
6Z3196Němcová Adéla-0400:02:5165,50

Starší žáci (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M411Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:16105,64
2M422Fiala MartinTJ Sokol Jaroměř0300:03:17104,69
3M433Moravec JanJM Team Letohrad0200:03:3289,67
4M494Hejzlar MartinLO Choceň0200:03:3982,76
5M4145Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:03:5269,75
6M4166Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:04:1150,84

Starší žákyně (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z441Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:32103,02
2Z462Šedová TerezaSruby0300:03:3698,91
3Z473Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:3798,07
4Z4124Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:03:4690,00
5Z4175Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:04:1661,16

Dorostenci (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M511Stříhavka JindřichAC Choceň0000:10:24110,35
2M522Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:10:34107,01
3M533Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:11:5582,64

Dorostenky (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z511Víšková NikolaChoceň0100:09:05104,49
2Z522Derková MartinaActivity Lanškroun0100:09:2995,51

Muži A 16-34 let (trať 15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA21Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:53:53100,00
2MA42Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:54:3699,06
3MA93Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:56:2292,56
4MA274Sládek FrantišekCC Choceň8301:02:1171,15
5MA515Lásko JiříTJ Zálší9001:09:3344,04
6MA526Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8401:10:2840,67
7MA607Myšák PetrHK Choceň8601:13:1330,55
8MA788Macák JiříHradec Králové8401:22:253,00

Muži B 35-44 let (trať 15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Krupička RobertRun Sport Team7800:52:04108,38
2MB32Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:54:20103,00
3MB73Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK/Sádek u Poličky7600:56:0696,60
4MB104Švec RobertChoceň7700:56:5093,94
5MB135Moskva RomanPasivity Žamberk7500:58:0789,28
6MB146Procházka MichalCC Choceň7700:58:1688,74
7MB157Roháček JanRun Sport Team8200:58:2585,01
8MB178Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:59:1282,13
9MB199Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7401:00:1781,43
10MB2210Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7601:01:3676,65
11MB3011Horvat DavidHradec Králové7301:03:4368,98
12MB3112Poukar JaroslavČeská Třebová8101:03:4665,32
13MB3313Jordanov MarcelKlamoš7401:04:0467,71
14MB3714Blaha PetrVysoké Mýto7801:05:4458,09
15MB3815Husák DavidChoceň7601:05:5361,12
16MB4216Steklý PetrSvitavy7401:07:2055,87
17MB4317Marhold PetrChoceň7801:07:3051,58
18MB4618Dvořáček JanRunSport Team7901:08:2648,15
19MB6519Michalec TomášChoceň7601:14:1830,61
20MB6920Kalánek JiříCerekvice7801:16:0619,93
21MB7021Vebr MichalČeská Třebová7801:16:1819,20
22MB7622Kokštejn PavelChoceň7701:21:304,50
23MB8023Dařílek MichalLanškroun7801:23:463,00

Muži C 45-54 let (trať 15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC51Vokolek MichalAC Pardubice7200:55:1299,86
2MC62Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:55:5797,14
3MC83Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:56:13106,19
4MC124Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:57:0393,15
5MC165Tichý PeterAK Čadca6900:58:4786,87
6MC186Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:59:2384,69
7MC207Nemšák MiroslavRun Sport Team6901:00:2580,94
8MC218Scheuer JanActivity Lanškroun6601:00:4890,38
9MC239Vopršálek MiroslavBrück team7101:01:4076,41
10MC2510Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6401:01:5886,36
11MC2611Mařáček FrantišekChoceň6501:02:0186,19
12MC2912Hanuš PetrCHT Pardubice6401:03:2281,54
13MC3513Moravec MarianChoceň7101:04:4165,47
14MC4414Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:07:4366,54
15MC4715Hruban JanČeská Třebová6601:08:3863,38
16MC5416Komárek MiroslavLitomyšl6801:11:0042,57
17MC5717Novák KarelSkimen6401:11:4852,46
18MC6218Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:13:3932,96
18MC6219Tomáš JosefCafe Choceň6701:13:3946,08
20MC6620Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6401:14:5341,83
21MC6821Myšák MilanSokol Jehnědí6601:15:1940,34

Muži D 55-64 let (trať 15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD111Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:57:01103,43
2MD242Eliáš PetrHvězda Pardubice6001:01:5286,71
3MD493Brožek RadmilKRB Chrudim5401:08:5486,65
4MD504Drozd JiříMOPOS Pardubice5701:08:5886,44
5MD555Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:11:1579,37
6MD566Šlajs TomášCC Choceň6001:11:4052,92
7MD587Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:12:2675,71
8MD618Matějíček LubošHO Vrchoviny6201:13:2347,00
9MD729Grundman MartinKOB Choceň5801:17:1833,50
10MD7410Novotný FrantišekCC Choceň5601:18:2257,34
11MD8111Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:24:0839,48
12MD8412Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:26:063,16

Muži E 65 let a starší (trať 15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME281Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5001:02:40105,95
2ME342Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5001:04:30100,28
3ME403Bříza VladimírKRB Chrudim5101:06:3693,77
4ME454Ráb PavelČeská Třebová5201:08:1088,92
5ME795Leszkow PetrMK Hlinsko4401:22:37111,66
6ME856Jantsch VítězslavEleven run team Jablonec3501:26:32102,74
7ME897Bielčik JindřichElma Tým4001:34:0385,60
8ME918Vorel MilanSlatiňany4002:15:003,00

Ženy A 16-34 let (trať 15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA391Nováková BaboraSokol Kunvald8301:06:04107,09
2ZA412Černá KristýnaSKP Kornspitz Jablonec9301:06:49104,90
3ZA593Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8401:12:3688,01
4ZA754Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8401:18:4869,91
5ZA865Šabatová MarkétaCC Choceň8401:29:2438,96

Ženy B 35-44 let (trať 15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB321Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:03:51111,59
2ZB482Prívarová RadkaAK Čadca7901:08:4297,28
3ZB533Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8201:10:4791,13
4ZB644Bouchalová KláraRun Sport Team7901:13:4382,48
5ZB715Šedová JanaSruby7301:16:4473,57
6ZB776Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7701:21:3759,16
7ZB837Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7901:25:1448,49
8ZB878Langová MajkaChoceň7301:31:3529,75

Ženy C 45 let a starší (trať 15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC361Matyášová JanaSilvita s.r.o. ÚO6501:05:15120,63
2ZC672Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:14:5694,01
3ZC733Sákrová MarkétaHvězda SKP Pardubice7101:18:0585,35
4ZC824Hellerová HanaHradec Králové6101:24:38119,71
5ZC885Bašarinová MichaelaChoceň6801:32:0846,73
6ZC906Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:43:0880,29

Muži - 3 km - 34 let a mladší (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
13A41Moravec JakubJM Team Letohrad9900:12:20-
23A62Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:12:58-
33A143Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:14:40-
43A194Borovec ŠimonChoceň0700:15:34-

Muži - 3 km - 35 let a starší (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
13B81Richter DavidChoceň7700:13:27-
23B92Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:13:34-
33B103Kaška ZdeněkSK Kyšperk6400:13:35-
43B134Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:14:28-
53B165Molinger LuděkNáchod7200:14:48-
63B207Borovec AlexandrChoceň7600:15:34-
73B226Novák JiříChoceň7400:16:22-

Ženy - 3 km (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
13Z51Šigutová JohanaAC Choceň9900:12:55-
23Z72Václavková HanaDlouhá Třebová9900:13:06-
33Z113Burešová KateřinaVysoké Mýto9300:13:35-
43Z124Šilarová KarolínaAC Pardubice0000:13:49-
53Z155Rábová MartinaČeská Třebová9200:14:46-
63Z176Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:14:56-
73Z187Šedová TerezaChoceň9400:15:06-
83Z218Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:16:04-
93Z239Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:16:42-
103Z2410Koubová MarcelaRybník8000:16:52-
113Z2511Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:16:59-
123Z2612Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:17:01-
133Z2713Richterová LenkaChoceň7700:17:02-
143Z2814Molingerová PavlínaNáchod7900:17:58-
153Z2915Adamská MarieCerekvice nad Loučnou8300:18:22-
163Z3016Burešová AlexandraVysoké Mýto7300:19:45-

Trať 0,15 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C111Brusenbauch AlanISCAREX junior team Česká Třebová1100:00:31-
2C122Macháček VítAC Choceň1200:00:32-
3C133Kouba RadimRybník1100:00:33-
1D141Macháčková EliškaOK Lokomotiva Pardubice1100:00:33-
4C154Adamský ŠtěpánCerekvice nad Loučnou1100:00:34-
5C165Novák Jáchym-1100:00:34-
2D172Krejčová AnetaLetohrad1100:00:34-
3D183Držmíšková Kristýna-1100:00:36-
4D194Nováková AlisaSokol Kunvald1200:00:37-
5D1105Hegerová Tereza-1100:00:38-
6D1116Luxová NikoletaLetohrad1200:00:39-
6C1126Pirkl ŠimonAC Choceň1100:00:40-
7D1137Mikulecká Melinda-1200:00:41-
7C1147Kučera Jaroslav-1300:00:44-
8C1158Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:46-
9C1169Horáček Filip-1300:00:48-
8D1178Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:49-
10C11710Čejka FrantišekHK Choceň1300:00:49-
11C11911Valenta David-1300:00:50-
9D1209Coufalová AnetkaTJ Sokol Jehnědí1200:00:51-
12C12112Richter Antonín-1200:00:54-
13C12213Kaplan MaxSruby1400:00:55-
10D12310Adamská KláraCerekvice nad Loučnou1400:01:03-
14C12414Držmíšek Jakub-1400:01:04-
15C12515Šmídl Jiříneregistrován1400:01:06-
16C12616Houdek TobiášAC Vysoké Mýto1400:01:07-
11D12711Stříhavková AnežkaAC Choceň1400:01:08-
12D12812Janečková Anika-1400:01:12-
13D12913Myšáková SofieChoceň1400:01:48-
14D13014Sládková MonikaAC Choceň1500:02:09-
15D13115Coufalová DenisaTJ Sokol Jehnědí1400:02:12-

Trať 0,3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M111Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:10102,90
2M122Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:11102,65
3M133Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:1394,45
1Z131Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:13107,89
4M154Marhold JanChoceň0800:01:1591,44
5M165Smolák ŠimonOrel Vysoké Mýto0800:01:1688,79
6M176Vyroubal JindřichTJ - Svitavy0800:01:1688,65
2Z182Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:01:1797,37
3Z193Dvořáková DanielaTJ Sokol Jaroměř0900:01:1894,74
4Z1104Kalánková GabrielaVysoké Mýto0800:01:1993,42
7M1117Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:2174,66
5Z1125Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:2186,84
6Z1136Šedová KamilaSruby0800:01:2284,21
8M1138Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:01:2269,11
7Z1157Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT0900:01:2478,95
9M1169Mrázek Milanxxx1000:01:2563,45
8Z1178Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:2576,32
10M11810Držmíšek Patrik-0800:01:2854,92
9Z1199Klusoňová MilenaVK Choceň0800:01:2868,42
11M12011Marhold DanielHorní Jelení0900:01:2952,16
10Z12110Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:01:2965,79
11Z12211Macháčková TerezaOK Lokomotiva Pardubice0900:01:3064,47
12M12312Brusenbauch AlanISCAREX junior team Česká Třebová1100:01:3243,71
12Z12412Horáčková Šarlota-0800:01:3257,89
13Z12513Macháčková KateřinaAC Choceň0900:01:3452,63
14Z12614Kučerová Barbora EllenDžbánov0900:01:3550,00
13M12713Lána Lukáš-1000:01:543,00
15Z12815Borovcová JohanaChoceň1000:02:023,00
16Z12916Prokopová TerezaTJ Sokol atletika Jaroměř1000:02:053,00
17Z13017Nováková DenisaSokol Kunvald1000:02:083,00

Trať 0,6 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z211Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:07104,88
2Z222Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0700:01:08101,90
3Z233Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:1093,22
3Z234Čejková BarboraAC Choceň0600:01:1093,22
5Z255Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:1290,17
6Z266Hejlová KateřinaISCAREX Junior Česká Třebová0600:01:1387,19
7Z277Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT0700:01:2454,64
8Z288Molingerová AdélaNáchod0600:01:2648,87
1Z391Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:20108,24
2Z3102Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:02:2698,70
1M2111Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:02:30104,78
3Z3123Moskvová AgátaKB Letohrad0500:02:3193,06
4Z3134Jakubská BeátaTJ Sokol Jaroměř0400:02:3390,30
2M2142Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:02:34100,84
5Z3155Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:02:3784,90
3M2163Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:02:3894,37
4M2174Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:02:4487,83
5M2185Hejzlar DavidLO Choceň0600:02:4981,26
6Z3196Němcová Adéla-0400:02:5165,50
6M2206Řehák MarekIscarex Junior team ČT0700:02:5376,04
7M2217Víšek MichalChoceň0600:03:0363,07
8M2228Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:03:0361,84
9M2239Krejčí OndřejLetohrad0700:03:0659,16
10M22410Borovec ŠimonChoceň0700:03:0757,91
11M22511Štangler OndřejKOB Choceň0600:03:2040,92
12M22612Richter Jakub-0700:03:2337,08
13M22713Michalec Jan-0700:03:2928,00

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M411Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:16105,64
2M422Fiala MartinTJ Sokol Jaroměř0300:03:17104,69
3M433Moravec JanJM Team Letohrad0200:03:3289,67
1Z441Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:32103,02
1M351Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:03:35102,08
2Z462Šedová TerezaSruby0300:03:3698,91
3Z473Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:3798,07
2M382Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:03:3899,44
4M494Hejzlar MartinLO Choceň0200:03:3982,76
3M3103Bukáček MarekAtletika Polička0400:03:3998,48
4M3114Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:4393,91
4Z4124Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:03:4690,00
5M3135Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:5286,47
5M4145Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:03:5269,75
6M3156Molinger MatějNáchod0400:03:5980,02
6M4166Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:04:1150,84
5Z4175Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:04:1661,16

Trať 2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z511Víšková NikolaChoceň0100:09:05104,49
2Z522Derková MartinaActivity Lanškroun0100:09:2995,51

Trať 3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M511Stříhavka JindřichAC Choceň0000:10:24110,35
2M522Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:10:34107,01
3M533Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:11:5582,64
13A41Moravec JakubJM Team Letohrad9900:12:20-
13Z51Šigutová JohanaAC Choceň9900:12:55-
23A62Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:12:58-
23Z72Václavková HanaDlouhá Třebová9900:13:06-
13B81Richter DavidChoceň7700:13:27-
23B92Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:13:34-
33B103Kaška ZdeněkSK Kyšperk6400:13:35-
33Z113Burešová KateřinaVysoké Mýto9300:13:35-
43Z124Šilarová KarolínaAC Pardubice0000:13:49-
43B134Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:14:28-
33A143Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:14:40-
53Z155Rábová MartinaČeská Třebová9200:14:46-
53B165Molinger LuděkNáchod7200:14:48-
63Z176Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:14:56-
73Z187Šedová TerezaChoceň9400:15:06-
43A194Borovec ŠimonChoceň0700:15:34-
63B207Borovec AlexandrChoceň7600:15:34-
83Z218Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:16:04-
73B226Novák JiříChoceň7400:16:22-
93Z239Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:16:42-
103Z2410Koubová MarcelaRybník8000:16:52-
113Z2511Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:16:59-
123Z2612Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:17:01-
133Z2713Richterová LenkaChoceň7700:17:02-
143Z2814Molingerová PavlínaNáchod7900:17:58-
153Z2915Adamská MarieCerekvice nad Loučnou8300:18:22-
163Z3016Burešová AlexandraVysoké Mýto7300:19:45-

Trať 15 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Krupička RobertRun Sport Team7800:52:04108,38
1MA21Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:53:53100,00
2MB32Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:54:20103,00
2MA42Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:54:3699,06
1MC51Vokolek MichalAC Pardubice7200:55:1299,86
2MC62Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:55:5797,14
3MB73Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK/Sádek u Poličky7600:56:0696,60
3MC83Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:56:13106,19
3MA93Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:56:2292,56
4MB104Švec RobertChoceň7700:56:5093,94
1MD111Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:57:01103,43
4MC124Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:57:0393,15
5MB135Moskva RomanPasivity Žamberk7500:58:0789,28
6MB146Procházka MichalCC Choceň7700:58:1688,74
7MB157Roháček JanRun Sport Team8200:58:2585,01
5MC165Tichý PeterAK Čadca6900:58:4786,87
8MB178Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:59:1282,13
6MC186Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:59:2384,69
9MB199Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7401:00:1781,43
7MC207Nemšák MiroslavRun Sport Team6901:00:2580,94
8MC218Scheuer JanActivity Lanškroun6601:00:4890,38
10MB2210Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7601:01:3676,65
9MC239Vopršálek MiroslavBrück team7101:01:4076,41
2MD242Eliáš PetrHvězda Pardubice6001:01:5286,71
10MC2510Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6401:01:5886,36
11MC2611Mařáček FrantišekChoceň6501:02:0186,19
4MA274Sládek FrantišekCC Choceň8301:02:1171,15
1ME281Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5001:02:40105,95
12MC2912Hanuš PetrCHT Pardubice6401:03:2281,54
11MB3011Horvat DavidHradec Králové7301:03:4368,98
12MB3112Poukar JaroslavČeská Třebová8101:03:4665,32
1ZB321Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:03:51111,59
13MB3313Jordanov MarcelKlamoš7401:04:0467,71
2ME342Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5001:04:30100,28
13MC3513Moravec MarianChoceň7101:04:4165,47
1ZC361Matyášová JanaSilvita s.r.o. ÚO6501:05:15120,63
14MB3714Blaha PetrVysoké Mýto7801:05:4458,09
15MB3815Husák DavidChoceň7601:05:5361,12
1ZA391Nováková BaboraSokol Kunvald8301:06:04107,09
3ME403Bříza VladimírKRB Chrudim5101:06:3693,77
2ZA412Černá KristýnaSKP Kornspitz Jablonec9301:06:49104,90
16MB4216Steklý PetrSvitavy7401:07:2055,87
17MB4317Marhold PetrChoceň7801:07:3051,58
14MC4414Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:07:4366,54
4ME454Ráb PavelČeská Třebová5201:08:1088,92
18MB4618Dvořáček JanRunSport Team7901:08:2648,15
15MC4715Hruban JanČeská Třebová6601:08:3863,38
2ZB482Prívarová RadkaAK Čadca7901:08:4297,28
3MD493Brožek RadmilKRB Chrudim5401:08:5486,65
4MD504Drozd JiříMOPOS Pardubice5701:08:5886,44
5MA515Lásko JiříTJ Zálší9001:09:3344,04
6MA526Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8401:10:2840,67
3ZB533Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8201:10:4791,13
16MC5416Komárek MiroslavLitomyšl6801:11:0042,57
5MD555Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:11:1579,37
6MD566Šlajs TomášCC Choceň6001:11:4052,92
17MC5717Novák KarelSkimen6401:11:4852,46
7MD587Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:12:2675,71
3ZA593Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8401:12:3688,01
7MA607Myšák PetrHK Choceň8601:13:1330,55
8MD618Matějíček LubošHO Vrchoviny6201:13:2347,00
18MC6219Tomáš JosefCafe Choceň6701:13:3946,08
18MC6218Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:13:3932,96
4ZB644Bouchalová KláraRun Sport Team7901:13:4382,48
19MB6519Michalec TomášChoceň7601:14:1830,61
20MC6620Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6401:14:5341,83
2ZC672Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:14:5694,01
21MC6821Myšák MilanSokol Jehnědí6601:15:1940,34
20MB6920Kalánek JiříCerekvice7801:16:0619,93
21MB7021Vebr MichalČeská Třebová7801:16:1819,20
5ZB715Šedová JanaSruby7301:16:4473,57
9MD729Grundman MartinKOB Choceň5801:17:1833,50
3ZC733Sákrová MarkétaHvězda SKP Pardubice7101:18:0585,35
10MD7410Novotný FrantišekCC Choceň5601:18:2257,34
4ZA754Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8401:18:4869,91
22MB7622Kokštejn PavelChoceň7701:21:304,50
6ZB776Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7701:21:3759,16
8MA788Macák JiříHradec Králové8401:22:253,00
5ME795Leszkow PetrMK Hlinsko4401:22:37111,66
23MB8023Dařílek MichalLanškroun7801:23:463,00
11MD8111Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:24:0839,48
4ZC824Hellerová HanaHradec Králové6101:24:38119,71
7ZB837Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7901:25:1448,49
12MD8412Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:26:063,16
6ME856Jantsch VítězslavEleven run team Jablonec3501:26:32102,74
5ZA865Šabatová MarkétaCC Choceň8401:29:2438,96
8ZB878Langová MajkaChoceň7301:31:3529,75
5ZC885Bašarinová MichaelaChoceň6801:32:0846,73
7ME897Bielčik JindřichElma Tým4001:34:0385,60
6ZC906Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:43:0880,29
8ME918Vorel MilanSlatiňany4002:15:003,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Krupička RobertRun Sport Team7800:52:04105,10
2MA21Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:53:5398,29
3MB32Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:54:2096,61
4MA42Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:54:3695,61
5MC51Vokolek MichalAC Pardubice7200:55:1293,37
6MC62Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:55:5790,56
7MB73Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK/Sádek u Poličky7600:56:0690,00
8MC83Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:56:1389,56
9MA93Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:56:2289,00
10MB104Švec RobertChoceň7700:56:5087,25
11MD111Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:57:0186,57
12MC124Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:57:0386,44
13MB135Moskva RomanPasivity Žamberk7500:58:0782,45
14MB146Procházka MichalCC Choceň7700:58:1681,89
15MB157Roháček JanRun Sport Team8200:58:2581,32
16MC165Tichý PeterAK Čadca6900:58:4779,95
17MB178Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:59:1278,39
18MC186Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:59:2377,71
19MB199Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7401:00:1774,34
20MC207Nemšák MiroslavRun Sport Team6901:00:2573,84
21MC218Scheuer JanActivity Lanškroun6601:00:4872,40
22MB2210Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7601:01:3669,41
23MC239Vopršálek MiroslavBrück team7101:01:4069,16
24MD242Eliáš PetrHvězda Pardubice6001:01:5268,41
25MC2510Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6401:01:5868,04
26MC2611Mařáček FrantišekChoceň6501:02:0167,85
27MA274Sládek FrantišekCC Choceň8301:02:1167,22
28ME281Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5001:02:4065,42
29MC2912Hanuš PetrCHT Pardubice6401:03:2262,80
30MB3011Horvat DavidHradec Králové7301:03:4361,48
31MB3112Poukar JaroslavČeská Třebová8101:03:4661,30
32MB3313Jordanov MarcelKlamoš7401:04:0460,17
33ME342Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5001:04:3058,55
34MC3513Moravec MarianChoceň7101:04:4157,87
35MB3714Blaha PetrVysoké Mýto7801:05:4453,94
36MB3815Husák DavidChoceň7601:05:5353,37
37ME403Bříza VladimírKRB Chrudim5101:06:3650,69
38MB4216Steklý PetrSvitavy7401:07:2047,95
39MB4317Marhold PetrChoceň7801:07:3047,32
40MC4414Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:07:4346,51
41ME454Ráb PavelČeská Třebová5201:08:1044,83
42MB4618Dvořáček JanRunSport Team7901:08:2643,83
43MC4715Hruban JanČeská Třebová6601:08:3843,08
44MD493Brožek RadmilKRB Chrudim5401:08:5442,08
45MD504Drozd JiříMOPOS Pardubice5701:08:5841,83
46MA515Lásko JiříTJ Zálší9001:09:3339,65
47MA526Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8401:10:2836,22
48MC5416Komárek MiroslavLitomyšl6801:11:0034,22
49MD555Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:11:1533,28
50MD566Šlajs TomášCC Choceň6001:11:4031,73
51MC5717Novák KarelSkimen6401:11:4831,23
52MD587Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:12:2628,86
53MA607Myšák PetrHK Choceň8601:13:1325,92
54MD618Matějíček LubošHO Vrchoviny6201:13:2325,30
55MC6218Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:13:3924,30
55MC6219Tomáš JosefCafe Choceň6701:13:3924,30
57MB6519Michalec TomášChoceň7601:14:1821,87
58MC6620Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6401:14:5319,68
59MC6821Myšák MilanSokol Jehnědí6601:15:1918,06
60MB6920Kalánek JiříCerekvice7801:16:0615,13
61MB7021Vebr MichalČeská Třebová7801:16:1814,38
62MD729Grundman MartinKOB Choceň5801:17:1810,64
63MD7410Novotný FrantišekCC Choceň5601:18:226,64
64MB7622Kokštejn PavelChoceň7701:21:303,00
65MA788Macák JiříHradec Králové8401:22:253,00
66ME795Leszkow PetrMK Hlinsko4401:22:373,00
67MB8023Dařílek MichalLanškroun7801:23:463,00
68MD8111Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:24:083,00
69MD8412Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:26:063,00
70ME856Jantsch VítězslavEleven run team Jablonec3501:26:323,00
71ME897Bielčik JindřichElma Tým4001:34:033,00
72ME918Vorel MilanSlatiňany4002:15:003,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB321Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:03:51103,71
2ZC361Matyášová JanaSilvita s.r.o. ÚO6501:05:1599,40
3ZA391Nováková BaboraSokol Kunvald8301:06:0496,89
4ZA412Černá KristýnaSKP Kornspitz Jablonec9301:06:4994,59
5ZB482Prívarová RadkaAK Čadca7901:08:4288,80
6ZB533Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8201:10:4782,39
7ZA593Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8401:12:3676,80
8ZB644Bouchalová KláraRun Sport Team7901:13:4373,37
9ZC672Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:14:5669,63
10ZB715Šedová JanaSruby7301:16:4464,10
11ZC733Sákrová MarkétaHvězda SKP Pardubice7101:18:0559,95
12ZA754Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8401:18:4857,75
13ZB776Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7701:21:3749,09
14ZC824Hellerová HanaHradec Králové6101:24:3839,81
15ZB837Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7901:25:1437,97
16ZA865Šabatová MarkétaCC Choceň8401:29:2425,16
17ZB878Langová MajkaChoceň7301:31:3518,45
18ZC885Bašarinová MichaelaChoceň6801:32:0816,75
19ZC906Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:43:083,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Hezký den, poprosila bych opravit klub: Kateřina Hubková místo AC Choceň, AC Vysoké Mýto, děkuji!
katkahubkova
Katerina Hubkova opravena.
team
Jemi 9 let a závod se mi moc líbil. Běžel jsem 600 m a 3 km.
s.simsa

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód