Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Choceňskými sady

15.5.2016, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Choceňskými sady
  • datum konání: 15.5.2016
  • zobrazeno již 679x
  • místo konání: Choceň
  • GPS: 49.99887N, 16.22602E
  • pořadatel: LO Choceň

Sociální sítě

Místo konání

Park u zámku v Chocni
9:15 - 10:15 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 do 9:30 hodin

Startovné

dospělí 100 Kč

Popis tratě

Délka: 15 km a méně
dětské tratě po rovině, hlavní závod zvlněný profil

Ceny pro vítěze

První tři v rámcových závodech obdrží diplom a věcnou cenu.
V hlavním závodě obdrží první tři v každé kategorii diplom a věcnou cenu.
Finanční ceny (viz. rozpis na informační tabuli v místě startu):
- celkové pořádí muži 1. - 5. místo (1500 - 400 Kč)
- celkové pořadí ženy 1. - 3. místo (1000 - 500 Kč)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Hejzlar ml.
tel. 733 609 251

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

jirkahejzlar@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
13.5.2018Běh Choceňskými sady254
14.5.2017Běh Choceňskými sady228
10.5.2015Běh Choceňskými sady207
11.5.2014Běh Choceňskými sady235
12.5.2013Běh Choceňskými sady204
13.5.2012Běh Choceňskými sady208
15.5.2011Běh Choceňskými sady151
16.5.2010Běh Choceňskými sady203
10.5.2009Běh Choceňskými sady234
11.5.2008Běh Choceňskými sady224
13.5.2007Běh Choceňskými sady193
14.5.2006Běh Choceňskými sady163
15.5.2005Běh Choceňskými sady204
16.5.2004Běh choceňskými sady, 27. ročník66
11.5.2003Běh choceňskými sady, 26. ročník153
12.5.2002Běh choceňskými sady83
13.5.200114. ročník, Běh choceňskými sady164
14.5.2000Běh choceňskými sady, XXII. ročník128
15.5.1999Běh choceňskými sady, 22.ročník131

Statistika závodu Běh Choceňskými sady

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 3433

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Myšák Milan6616
Nechvíl Petr9114
Vorel Milan4014
Razým Jan5714
Hejzlar Martin0213
Kopecký Libor5613
Ožana Václav6413
Šlajs Tomáš6013
Hanuš Petr6413
Novotný Luděk6212
Siegel Josef5812
Hübl Radek8812
Borovec Alexandr7612
Šedová Tereza0311
Metelková Táňa7211
Bajer Milan5511
Vacek Martin6911
Hejzlar David0611
Bielčik Jindřich4011
Sadílek Ota4611
Smoláková Alexandra9811
Čechal Jaroslav6110
Šváb František5710
Keprtová Miloslava4810
Sedlák Jiří5810
Řemínek Matěj869
Chlubna Jan849
Šafář Jaroslav519
Libra Jiří379
Zajíc Jan539
Dostálek Petr679
Svoboda Mojmír669
Červ Miloslav509
Kubišta Oto539
Kubr Václav559
Javůrek Jiří489
Marhold Petr789
Bříza Vladimír519
Eliáš Petr608
Marhold Jan088
Gregora Filip028
Matyášová Jana658
Gregora Jan008
Boháč Pankrác068
Filip Luboš598
Bogdał Paweł768
Smolák Petr948
Martincová Kristýna938
Paulů Blanka548
Mařík Jiří728

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 6 let a mladší (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C12120Mrázek Milanxxx1000:00:31-
2C14121Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:34-
3C16122Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:36-
4C17123Vích TomášChoceň1000:00:37-
5C18124Stejskal DanielChoceň1000:00:37-
6C111125Krčál JakubLibchavy1000:00:38-
7C112126Jansa ŠtěpánŽamberk1100:00:38-
8C113127Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:38-
9C115128Kořínek JáchymAC Vysoké Mýto1100:00:39-
10C116129Tlapák MikulášPraha1100:00:39-
11C119130Flídr DavidSruby1200:00:43-
12C120131Hruška JakubTJ Dlouhá Třebová1100:00:43-
13C121132Lána LukášČeská Třebová1000:00:45-
14C122133Daněk JanSDH Řestoky1000:00:46-
15C125134Petrka MatějChoceň1200:00:50-
16C126135Pirkl Šimonxxx1100:00:54-
17C127136Balla AdamChoceň1300:01:03-
18C129137Adamský ŠtěpánCerekvice nad Loučnou1100:01:05-
19C132138Šeda AntonínSokol Sruby1300:01:11-
Děvčata 6 let a mladší (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11103Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:30-
2D13104Nováková LucieMilovy1000:00:33-
3D15105Macháčková EliškaOK Lokomotiva Pardubice1100:00:35-
4D19106Švecová TerezaChoceň1000:00:37-
5D110107Němcová NatálieLitomyšl1100:00:37-
6D114108Kynštová MariaChoceň1000:00:38-
7D117109Šedová JulieÚjezd u Chocně1000:00:40-
8D118110Bartošová VeronikaMŠ Dolní Újezd1100:00:42-
9D123111Klusoňová HanaChoceň1100:00:46-
10D124112Hurychová AnežkaLitomyšl1200:00:48-
11D128113Coufalová AnetkaTJ Sokol Jehnědí1200:01:04-
12D130114Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:01:06-
13D131115Králová ŽofieChoceň1200:01:09-
14D133116Bartoňová SimonaChoceň1400:01:33-
15D134117Adamská KláraCerekvice nad Loučnou1400:01:50-
16D135118Coufalová DenisaTJ Sokol Jehnědí1400:01:55-
17D136119Stejskalová TerezaChoceň1400:01:58-
Nejmladší žáci I (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M13159Němec JakubLitomyšl0700:01:11106,07
2M16160Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:13101,16
3M17161Bryška TomášTJ Svitavy0700:01:1692,77
4M110162Chasák JindřichChoceň0700:01:1788,44
5M111163Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:1982,67
6M112164Šusta JakubTJ Hodkovice nad Mohelkou0700:01:2080,82
7M116165Krčál MatějÚstí nad Orlicí0700:01:2176,60
8M119166Tobiška VáclavAtletika Žamberk0800:01:2373,24
9M120167Jansa MatějSK Žamberk0800:01:2371,28
10M121168Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:01:2371,22
11M123169Marhold JanChoceň0800:01:2567,69
12M124170Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:01:2665.21
13M132171Marhold DanielHorní Jelení0900:01:3636,90
14M138172Uhlíř ViliamVysoké Mýto0900:01:4316,37
Nejmladší žákyně I (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z14139Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0700:01:11113,37
2Z18140Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:1798,58
3Z113141Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:2188,05
4Z114142Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:01:2187,00
5Z118143Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:2283,37
6Z122144Šedová KamilaSokol Sruby0800:01:2478,35
7Z125145Kořínková EmaAC Vysoké Mýto0800:01:2772,24
8Z127146Lánová AnetaIscarex Junior Team Česká Třeb.0700:01:2965,52
9Z128147Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:3257,61
10Z129148Koubová ElenIscarex Junior Team Česká Třeb.0900:01:3356,42
11Z130149Švecová NatálieChoceň0700:01:3453,93
12Z133150Dudychová MichaelaVysoké Mýto0800:01:3743,48
13Z134151Marholdová AnetaHorní Jelení0700:01:3841,18
14Z135152Dufková SáraChoceň0700:01:4133,94
15Z136153Klusoňová MilenaChoceň0800:01:4230,68
16Z137154Macháčková TerezaOK Lokomotiva Pardubice0900:01:4328,86
17Z139155Králová HelenaChoceň0900:01:4718,75
18Z140156Šedová MarieÚjezd u Chocně0700:01:4717,43
19Z141157Macháčková KateřinaLO Choceň0900:01:4816,61
20Z142158Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:01:4913,25
Nejmladší žáci II (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M23198Boháč PankrácAC Choceň0600:02:31105,85
2M25199Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:02:3798,30
3M27200Dudycha JakubVysoké Mýto0500:02:3995,85
4M28201Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:02:3994,87
5M29202Flídr AdamAC Vysoké Mýto0500:02:4587,99
6M210203Chasák BedřichChoceň0600:02:4685,91
7M212204Sopoušek JáchymAC Choceň0500:02:5672,93
8M213205Dolníček OndraAC Vysoké Mýto0500:02:5772,25
9M215206Tobiška ŠtěpánAtletika Žamberk0500:02:5771,61
10M216207Hejzlar DavidAC Choceň0600:02:5870,45
11M219208Víšek MichalChoceň0600:03:0562,05
12M221209Zatloukal FilipChoceň0500:03:1252,33
13M223214Topinka JonášActivity Lanškroun0500:03:486,66
Nejmladší žákyně II (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21173Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:09102,78
2Z22174Moskvová AgátaKB Letohrad0500:01:10101,37
3Z25175Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:1295,85
4Z29176Čejková BarboraAC Choceň0600:01:1780,31
5Z215177Hanusová Zuzanaxxx0600:01:2167,69
6Z217178Červená VeronikaDukla Polička0600:01:2266,32
7Z226179Dostálová DanielaChoceň0600:01:2847,38
8Z231180Krummerová VeroniceK.O.B. Choceň0600:01:3430,26
9Z243181Tomášová MagdalénaK.O.B. Choceň0600:01:533,00
Mladší žáci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31210Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:03:31103,34
2M32211Kapoun JanAtletika Polička0300:03:34100,00
3M33212Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:03:3896,66
4M35213Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:03:3896,15
5M38241Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:03:4887,45
6M39215Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:4986,36
7M313216Procházka DominikChoceň0300:04:0372,55
8M314217Vacek MichalTJ Dlouhá Třebová0400:04:0769,16
9M316218Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:2156,09
10M318219Dušek JakubOREL Dolní Dobrouč0300:04:3443,82
Mladší žákyně (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31182Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:24105,99
2Z32183Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:02:28100,49
3Z34184Dvořáková LucieChoceň0300:02:3493,53
4Z36185Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:02:3887,70
5Z311186Červená EliškaDukla Polička0400:02:4972,39
6Z314187Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:02:5761,87
7Z317188Svatošová BeátaChoceň0300:02:5959,24
8Z318189Hlávková MichaelaChoceň0300:03:0354,33
9Z320190Brožková TerezaKOB Ústí nad Orlicí0400:03:0649,46
10Z322191Tomášová AdélaK.O.B. Choceň0300:03:2820,70
Starší žáci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M46220Hejzlar MartinAC Choceň0200:03:40104,96
2M411221Zamastil AlexVysoké Mýto0200:03:5195,04
Starší žákyně (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z44192Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:38105,40
2Z47193Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:44100,48
3Z410194Derková MartinaActivity Lanškroun0100:03:5194,12
4Z412195Brožková LucieKOB Ústí nad Orlicí0100:03:5590,52
5Z415196Hlávková HanaAC Choceň0200:04:1969,03
6Z417197Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:2959,99
Dorostenci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51223Gregora JanActivity Lanškroun0000:10:35116,47
2M52224Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:12:2883,53
Dorostenky (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51222Sojmová EliškaChoceň9900:10:39100,00
Muži 3 km - 34 let a mladší (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
13A3237Sloup AdamDobříkov9400:13:21-
23A4238Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:14:04100,00
Muži 3 km - 35 let a starší (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
13B6239Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:14:18-
23B15240Hrdý RichardDobříkov7400:16:16-
Ženy 3 km (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
13Z5225Jetmarová AlexandraChoceň6800:14:12-
23Z7226Burešová KateřinaVysoké Mýto9300:14:44-
33Z8227Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:15:09114,09
43Z9228Šabatová MarkétaCC Choceň8400:15:19-
53Z10229Slavíková MichaelaVysoké Mýto6800:15:19-
63Z11230Tomášová PetraK.O.B. Choceň7300:15:20-
73Z12231Frydrychová RadkaAC Choceň7400:15:39-
83Z13232Daňková PavlínaŘestoky7900:15:40-
93Z14233Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:16:02-
103Z16234Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:16:41-
113Z17235Kroupová MonikaChoceň9800:17:2785,91
123Z18236Krummerová MartinaK.O.B. Choceň7800:18:59-
Muži A 34 let a mladší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA21Jor MartinActivity Lanškroun8700:53:11104,65
2MA62Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:56:0094,31
3MA103Krunčík PavelSpartak Rychnov n. Kněžnou8500:58:1286,23
4MA184Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:00:3077,78
5MA275Němeček MichalKujebáci9001:02:2570,74
6MA286Sládek FrantišekCC Choceň8301:02:3370,25
7MA527Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:08:3548,09
8MA578Myšák PetrHK Choceň8601:10:0942,33
9MA749Coufal MartinTJ Sokol Jehnědí8301:14:1927,03
10MA8210Pokorný DominikSpartak Rychnov n. Kněžnou0301:17:3515,03
11MA9911Strejček JiříPraha 108301:35:013,00
Muži B 35-44 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB112Hejl RadekKrálíky7200:52:24107,33
2MB313Podškubka ViktorEleven Run Team7300:53:44102,43
3MB414Šilar ZdeněkRunsport8100:54:3399,63
4MB515Švec RobertChoceň7700:55:3795,71
5MB716Moskva RomanPasivity Žamberk7500:57:0390,24
6MB817Procházka PetrOrlov7400:57:2588,89
7MB1218Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:58:5283,56
8MB2019Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7601:00:4976,39
9MB2120Zachař JiříAC Sruby7201:00:5576,02
10MB2221Jordanov MarcelKlamoš7401:01:3573,57
11MB3122Hurych AntonínLitomyšl7601:03:2966,58
12MB3423Roleček MilanPěčín7601:04:5561,31
13MB3524Dušek MilanSK Týniště nad Orlicí7601:04:5961,07
14MB4025Marhold PetrChoceň7801:05:2859,53
15MB4326Blaha PetrVysoké Mýto7801:06:1356,78
16MB4827Bečička KamilChoceň7401:07:4650,83
17MB5528Kapoun PetrAtletika Polička7501:09:5942,68
18MB5829Kačena Martin3D Fitness Žamberk7401:10:1241,89
19MB6430Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7901:10:5939,27
20MB6731Barvínek MartinAtletika Žamberk8001:12:1834,44
21MB7232Marhold LubošHorní Jelení7701:13:2530,33
22MB7633Vebr MichalČeská Třebová7801:15:0424,27
23MB8634Sojma PetrCC Choceň7301:19:267,94
24MB8735Kopřiva JanLo Choceň7201:19:327,57
25MB8836Čech DanielVysoké Mýto7601:19:347,45
26MB9337Kokštejn PavelChoceň7701:23:393,00
Muži C 45-54 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1338Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:59:1497,51
2MC1639Scheuer JanActivity Lanškroun6600:59:5595,18
3MC1940Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:00:3892,73
4MC2441Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:01:5788,23
5MC2542Soukup MilanMilovice6401:02:0587,77
6MC2643Slavík RadekVysoké Mýto6601:02:1287,37
7MC3644Strnad Tomáš3D Fitness RT6901:05:0960,45
8MC3745Hruban JanČeská Třebová6601:05:1177,17
9MC3846Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7101:05:1460,15
10MC4147Fikejz MiroslavChoceň6901:05:3159,11
11MC4248Půlpán RomanKOB Choceň6501:05:4675,18
12MC4649Kalous Tomáš3D Fitness Žamberk6401:06:5071,53
13MC5050Brožek TomášKOB Ústí nad orlicí6901:08:1648,99
14MC5451Matějíček LubošHOVRCH6201:08:5764,30
15MC6352Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6401:10:5557,57
16MC6553Tomáš JosefTenis Choceň6701:12:0435,02
17MC6954Myšák MilanJehnědí6601:12:4051,59
18MC7555Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:14:5224,73
19MC7856Novák KarelSkimen6401:16:1339,45
20MC9757Pokorný JanSpartak Rychnov n. Kněžnou6401:30:443,00
Muži D 55-64 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD958Siegel JosefAC Choceň5800:57:58101,84
2MD1159Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:58:19100,65
3MD2960Šolc VítězslavBKL Machov5701:02:3785,95
4MD3361Ryzner MiroslavSK Srch6101:04:1780,25
5MD4962Vacarda VladimírEleven Run Team5901:08:1266,86
6MD5163Šlajs TomášCC Choceň6001:08:2166,35
7MD5664Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:10:0382,34
8MD6265Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:10:4658,09
9MD8066Novotný FrantišekCC Choceň5601:17:1260,12
10MD8467Grundman MartinKOB Choceň5801:17:3934,56
11MD8568Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:18:4330,91
12MD9169Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:22:2144,12
Muži E 65 let a starší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1570Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:59:50114,09
2ME4471Javůrek JiříMaratonstav Úpice4801:06:1494,20
3ME4772Bříza VladimírKRB Chrudim5101:07:0291,71
4ME6873Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5001:12:3574,47
5ME7174Červ MiloslavAtletika Polička5001:12:4973,74
6ME9575Doležal StanislavBK Pardubice3801:26:34130,70
7ME10276Vorel MilanSlatiňany4001:57:5869,30
Ženy A 34 let a mladší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1477Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:59:18108,93
2ZA2378Černá KristýnaSKP Kornspitz Jablonec9301:01:37101,47
3ZA3979Hurychová JaroslavaLitomyšl8201:05:1889,60
4ZA7980Smetanová KláraCTB9001:16:1854,16
5ZA8181Víšková NikolaChoceň0101:17:1351,20
6ZA8282Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8401:17:3550,02
7ZA8983Chudá KláraChoceň8801:19:5542,50
Ženy B 35 let a starší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1784Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7901:00:07107,47
2ZB3085Tobišková TerezaAtletika Žamberk7701:03:0198,19
3ZB3286Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:04:1394,34
4ZB4587Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:06:16132,72
5ZB5388Šedová JanaAC Choceň7301:08:4579,82
6ZB5989Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7201:10:1974,81
7ZB6090Králová PavlaChoceň-Lhota8101:10:2674,43
8ZB6191Barvínková RomanaAtletika Žamberk7901:10:4573,42
9ZB6692Brožková KvětaKOB Ústí nad orlicí7401:12:1268,78
10ZB7093Kalousová Alena3D Fitness Žamberk8001:12:4267,17
11ZB7394Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:14:1462,26
12ZB7795Ondrová LadaChoceň7301:16:0456,39
13ZB8996Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7901:19:5544,06
14ZB9297Vacková HanaSokol Starkoč5601:22:51117,23
15ZB9498Siegelová MagdalenaAC Choceň6501:24:2486,94
16ZB9699Bašarinová MichaelaChoceň6801:27:0180,34
17ZB98100Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:33:0694,62
18ZB100101Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:36:0288,15
19ZB101102Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:49:1359,07
Trať 0,15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11103Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:30-
1C12120Mrázek Milanxxx1000:00:31-
2D13104Nováková LucieMilovy1000:00:33-
2C14121Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:34-
3D15105Macháčková EliškaOK Lokomotiva Pardubice1100:00:35-
3C16122Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:36-
4C17123Vích TomášChoceň1000:00:37-
5C18124Stejskal DanielChoceň1000:00:37-
4D19106Švecová TerezaChoceň1000:00:37-
5D110107Němcová NatálieLitomyšl1100:00:37-
6C111125Krčál JakubLibchavy1000:00:38-
7C112126Jansa ŠtěpánŽamberk1100:00:38-
8C113127Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:38-
6D114108Kynštová MariaChoceň1000:00:38-
9C115128Kořínek JáchymAC Vysoké Mýto1100:00:39-
10C116129Tlapák MikulášPraha1100:00:39-
7D117109Šedová JulieÚjezd u Chocně1000:00:40-
8D118110Bartošová VeronikaMŠ Dolní Újezd1100:00:42-
11C119130Flídr DavidSruby1200:00:43-
12C120131Hruška JakubTJ Dlouhá Třebová1100:00:43-
13C121132Lána LukášČeská Třebová1000:00:45-
14C122133Daněk JanSDH Řestoky1000:00:46-
9D123111Klusoňová HanaChoceň1100:00:46-
10D124112Hurychová AnežkaLitomyšl1200:00:48-
15C125134Petrka MatějChoceň1200:00:50-
16C126135Pirkl Šimonxxx1100:00:54-
17C127136Balla AdamChoceň1300:01:03-
11D128113Coufalová AnetkaTJ Sokol Jehnědí1200:01:04-
18C129137Adamský ŠtěpánCerekvice nad Loučnou1100:01:05-
12D130114Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:01:06-
13D131115Králová ŽofieChoceň1200:01:09-
19C132138Šeda AntonínSokol Sruby1300:01:11-
14D133116Bartoňová SimonaChoceň1400:01:33-
15D134117Adamská KláraCerekvice nad Loučnou1400:01:50-
16D135118Coufalová DenisaTJ Sokol Jehnědí1400:01:55-
17D136119Stejskalová TerezaChoceň1400:01:58-
Trať 0,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21173Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:09102,78
2Z22174Moskvová AgátaKB Letohrad0500:01:10101,37
1M13159Němec JakubLitomyšl0700:01:11106,07
1Z14139Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0700:01:11113,37
3Z25175Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:1295,85
2M16160Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:13101,16
3M17161Bryška TomášTJ Svitavy0700:01:1692,77
2Z18140Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:1798,58
4Z29176Čejková BarboraAC Choceň0600:01:1780,31
4M110162Chasák JindřichChoceň0700:01:1788,44
5M111163Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:1982,67
6M112164Šusta JakubTJ Hodkovice nad Mohelkou0700:01:2080,82
3Z113141Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:2188,05
4Z114142Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:01:2187,00
5Z215177Hanusová Zuzanaxxx0600:01:2167,69
7M116165Krčál MatějÚstí nad Orlicí0700:01:2176,60
6Z217178Červená VeronikaDukla Polička0600:01:2266,32
5Z118143Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:2283,37
8M119166Tobiška VáclavAtletika Žamberk0800:01:2373,24
9M120167Jansa MatějSK Žamberk0800:01:2371,28
10M121168Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:01:2371,22
6Z122144Šedová KamilaSokol Sruby0800:01:2478,35
11M123169Marhold JanChoceň0800:01:2567,69
12M124170Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:01:2665.21
7Z125145Kořínková EmaAC Vysoké Mýto0800:01:2772,24
7Z226179Dostálová DanielaChoceň0600:01:2847,38
8Z127146Lánová AnetaIscarex Junior Team Česká Třeb.0700:01:2965,52
9Z128147Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:3257,61
10Z129148Koubová ElenIscarex Junior Team Česká Třeb.0900:01:3356,42
11Z130149Švecová NatálieChoceň0700:01:3453,93
8Z231180Krummerová VeroniceK.O.B. Choceň0600:01:3430,26
13M132171Marhold DanielHorní Jelení0900:01:3636,90
12Z133150Dudychová MichaelaVysoké Mýto0800:01:3743,48
13Z134151Marholdová AnetaHorní Jelení0700:01:3841,18
14Z135152Dufková SáraChoceň0700:01:4133,94
15Z136153Klusoňová MilenaChoceň0800:01:4230,68
16Z137154Macháčková TerezaOK Lokomotiva Pardubice0900:01:4328,86
14M138172Uhlíř ViliamVysoké Mýto0900:01:4316,37
17Z139155Králová HelenaChoceň0900:01:4718,75
18Z140156Šedová MarieÚjezd u Chocně0700:01:4717,43
19Z141157Macháčková KateřinaLO Choceň0900:01:4816,61
20Z142158Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:01:4913,25
9Z243181Tomášová MagdalénaK.O.B. Choceň0600:01:533,00
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31182Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:24105,99
2Z32183Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:02:28100,49
1M23198Boháč PankrácAC Choceň0600:02:31105,85
3Z34184Dvořáková LucieChoceň0300:02:3493,53
2M25199Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:02:3798,30
4Z36185Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:02:3887,70
3M27200Dudycha JakubVysoké Mýto0500:02:3995,85
4M28201Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:02:3994,87
5M29202Flídr AdamAC Vysoké Mýto0500:02:4587,99
6M210203Chasák BedřichChoceň0600:02:4685,91
5Z311186Červená EliškaDukla Polička0400:02:4972,39
7M212204Sopoušek JáchymAC Choceň0500:02:5672,93
8M213205Dolníček OndraAC Vysoké Mýto0500:02:5772,25
6Z314187Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:02:5761,87
9M215206Tobiška ŠtěpánAtletika Žamberk0500:02:5771,61
10M216207Hejzlar DavidAC Choceň0600:02:5870,45
7Z317188Svatošová BeátaChoceň0300:02:5959,24
8Z318189Hlávková MichaelaChoceň0300:03:0354,33
11M219208Víšek MichalChoceň0600:03:0562,05
9Z320190Brožková TerezaKOB Ústí nad Orlicí0400:03:0649,46
12M221209Zatloukal FilipChoceň0500:03:1252,33
10Z322191Tomášová AdélaK.O.B. Choceň0300:03:2820,70
13M223214Topinka JonášActivity Lanškroun0500:03:486,66
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31210Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:03:31103,34
2M32211Kapoun JanAtletika Polička0300:03:34100,00
3M33212Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:03:3896,66
1Z44192Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:38105,40
4M35213Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:03:3896,15
1M46220Hejzlar MartinAC Choceň0200:03:40104,96
2Z47193Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:44100,48
5M38241Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:03:4887,45
6M39215Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:4986,36
3Z410194Derková MartinaActivity Lanškroun0100:03:5194,12
2M411221Zamastil AlexVysoké Mýto0200:03:5195,04
4Z412195Brožková LucieKOB Ústí nad Orlicí0100:03:5590,52
7M313216Procházka DominikChoceň0300:04:0372,55
8M314217Vacek MichalTJ Dlouhá Třebová0400:04:0769,16
5Z415196Hlávková HanaAC Choceň0200:04:1969,03
9M316218Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:2156,09
6Z417197Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:2959,99
10M318219Dušek JakubOREL Dolní Dobrouč0300:04:3443,82
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51222Sojmová EliškaChoceň9900:10:39100,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51223Gregora JanActivity Lanškroun0000:10:35116,47
2M52224Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:12:2883,53
13A3237Sloup AdamDobříkov9400:13:21-
23A4238Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:14:04100,00
13Z5225Jetmarová AlexandraChoceň6800:14:12-
13B6239Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:14:18-
23Z7226Burešová KateřinaVysoké Mýto9300:14:44-
33Z8227Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:15:09114,09
43Z9228Šabatová MarkétaCC Choceň8400:15:19-
53Z10229Slavíková MichaelaVysoké Mýto6800:15:19-
63Z11230Tomášová PetraK.O.B. Choceň7300:15:20-
73Z12231Frydrychová RadkaAC Choceň7400:15:39-
83Z13232Daňková PavlínaŘestoky7900:15:40-
93Z14233Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:16:02-
23B15240Hrdý RichardDobříkov7400:16:16-
103Z16234Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:16:41-
113Z17235Kroupová MonikaChoceň9800:17:2785,91
123Z18236Krummerová MartinaK.O.B. Choceň7800:18:59-
Trať 15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB112Hejl RadekKrálíky7200:52:24107,33
1MA21Jor MartinActivity Lanškroun8700:53:11104,65
2MB313Podškubka ViktorEleven Run Team7300:53:44102,43
3MB414Šilar ZdeněkRunsport8100:54:3399,63
4MB515Švec RobertChoceň7700:55:3795,71
2MA62Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:56:0094,31
5MB716Moskva RomanPasivity Žamberk7500:57:0390,24
6MB817Procházka PetrOrlov7400:57:2588,89
1MD958Siegel JosefAC Choceň5800:57:58101,84
3MA103Krunčík PavelSpartak Rychnov n. Kněžnou8500:58:1286,23
2MD1159Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:58:19100,65
7MB1218Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:58:5283,56
1MC1338Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:59:1497,51
1ZA1477Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:59:18108,93
1ME1570Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:59:50114,09
2MC1639Scheuer JanActivity Lanškroun6600:59:5595,18
1ZB1784Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7901:00:07107,47
4MA184Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:00:3077,78
3MC1940Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:00:3892,73
8MB2019Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7601:00:4976,39
9MB2120Zachař JiříAC Sruby7201:00:5576,02
10MB2221Jordanov MarcelKlamoš7401:01:3573,57
2ZA2378Černá KristýnaSKP Kornspitz Jablonec9301:01:37101,47
4MC2441Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:01:5788,23
5MC2542Soukup MilanMilovice6401:02:0587,77
6MC2643Slavík RadekVysoké Mýto6601:02:1287,37
5MA275Němeček MichalKujebáci9001:02:2570,74
6MA286Sládek FrantišekCC Choceň8301:02:3370,25
3MD2960Šolc VítězslavBKL Machov5701:02:3785,95
2ZB3085Tobišková TerezaAtletika Žamberk7701:03:0198,19
11MB3122Hurych AntonínLitomyšl7601:03:2966,58
3ZB3286Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:04:1394,34
4MD3361Ryzner MiroslavSK Srch6101:04:1780,25
12MB3423Roleček MilanPěčín7601:04:5561,31
13MB3524Dušek MilanSK Týniště nad Orlicí7601:04:5961,07
7MC3644Strnad Tomáš3D Fitness RT6901:05:0960,45
8MC3745Hruban JanČeská Třebová6601:05:1177,17
9MC3846Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7101:05:1460,15
3ZA3979Hurychová JaroslavaLitomyšl8201:05:1889,60
14MB4025Marhold PetrChoceň7801:05:2859,53
10MC4147Fikejz MiroslavChoceň6901:05:3159,11
11MC4248Půlpán RomanKOB Choceň6501:05:4675,18
15MB4326Blaha PetrVysoké Mýto7801:06:1356,78
2ME4471Javůrek JiříMaratonstav Úpice4801:06:1494,20
4ZB4587Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:06:16132,72
12MC4649Kalous Tomáš3D Fitness Žamberk6401:06:5071,53
3ME4772Bříza VladimírKRB Chrudim5101:07:0291,71
16MB4827Bečička KamilChoceň7401:07:4650,83
5MD4962Vacarda VladimírEleven Run Team5901:08:1266,86
13MC5050Brožek TomášKOB Ústí nad orlicí6901:08:1648,99
6MD5163Šlajs TomášCC Choceň6001:08:2166,35
7MA527Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:08:3548,09
5ZB5388Šedová JanaAC Choceň7301:08:4579,82
14MC5451Matějíček LubošHOVRCH6201:08:5764,30
17MB5528Kapoun PetrAtletika Polička7501:09:5942,68
7MD5664Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:10:0382,34
8MA578Myšák PetrHK Choceň8601:10:0942,33
18MB5829Kačena Martin3D Fitness Žamberk7401:10:1241,89
6ZB5989Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7201:10:1974,81
7ZB6090Králová PavlaChoceň-Lhota8101:10:2674,43
8ZB6191Barvínková RomanaAtletika Žamberk7901:10:4573,42
8MD6265Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:10:4658,09
15MC6352Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6401:10:5557,57
19MB6430Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7901:10:5939,27
16MC6553Tomáš JosefTenis Choceň6701:12:0435,02
9ZB6692Brožková KvětaKOB Ústí nad orlicí7401:12:1268,78
20MB6731Barvínek MartinAtletika Žamberk8001:12:1834,44
4ME6873Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5001:12:3574,47
17MC6954Myšák MilanJehnědí6601:12:4051,59
10ZB7093Kalousová Alena3D Fitness Žamberk8001:12:4267,17
5ME7174Červ MiloslavAtletika Polička5001:12:4973,74
21MB7232Marhold LubošHorní Jelení7701:13:2530,33
11ZB7394Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:14:1462,26
9MA749Coufal MartinTJ Sokol Jehnědí8301:14:1927,03
18MC7555Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:14:5224,73
22MB7633Vebr MichalČeská Třebová7801:15:0424,27
12ZB7795Ondrová LadaChoceň7301:16:0456,39
19MC7856Novák KarelSkimen6401:16:1339,45
4ZA7980Smetanová KláraCTB9001:16:1854,16
9MD8066Novotný FrantišekCC Choceň5601:17:1260,12
5ZA8181Víšková NikolaChoceň0101:17:1351,20
6ZA8282Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8401:17:3550,02
10MA8210Pokorný DominikSpartak Rychnov n. Kněžnou0301:17:3515,03
10MD8467Grundman MartinKOB Choceň5801:17:3934,56
11MD8568Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:18:4330,91
23MB8634Sojma PetrCC Choceň7301:19:267,94
24MB8735Kopřiva JanLo Choceň7201:19:327,57
25MB8836Čech DanielVysoké Mýto7601:19:347,45
13ZB8996Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7901:19:5544,06
7ZA8983Chudá KláraChoceň8801:19:5542,50
12MD9169Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:22:2144,12
14ZB9297Vacková HanaSokol Starkoč5601:22:51117,23
26MB9337Kokštejn PavelChoceň7701:23:393,00
15ZB9498Siegelová MagdalenaAC Choceň6501:24:2486,94
6ME9575Doležal StanislavBK Pardubice3801:26:34130,70
16ZB9699Bašarinová MichaelaChoceň6801:27:0180,34
20MC9757Pokorný JanSpartak Rychnov n. Kněžnou6401:30:443,00
17ZB98100Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:33:0694,62
11MA9911Strejček JiříPraha 108301:35:013,00
18ZB100101Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:36:0288,15
19ZB101102Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:49:1359,07
7ME10276Vorel MilanSlatiňany4001:57:5869,30
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB112Hejl RadekKrálíky7200:52:24102,66
2MA21Jor MartinActivity Lanškroun8700:53:1199,71
3MB313Podškubka ViktorEleven Run Team7300:53:4497,64
4MB414Šilar ZdeněkRunsport8100:54:3394,56
5MB515Švec RobertChoceň7700:55:3790,54
6MA62Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:56:0089,10
7MB716Moskva RomanPasivity Žamberk7500:57:0385,14
8MB817Procházka PetrOrlov7400:57:2583,76
9MD958Siegel JosefAC Choceň5800:57:5881,69
10MA103Krunčík PavelSpartak Rychnov n. Kněžnou8500:58:1280,81
11MD1159Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:58:1980,37
12MB1218Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:58:5278,30
13MC1338Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:59:1476,92
14ME1570Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:59:5074,66
15MC1639Scheuer JanActivity Lanškroun6600:59:5574,35
16MA184Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:00:3072,15
17MC1940Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:00:3871,65
18MB2019Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7601:00:4970,96
19MB2120Zachař JiříAC Sruby7201:00:5570,58
20MB2221Jordanov MarcelKlamoš7401:01:3568,07
21MC2441Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:01:5766,69
22MC2542Soukup MilanMilovice6401:02:0566,19
23MC2643Slavík RadekVysoké Mýto6601:02:1265,75
24MA275Němeček MichalKujebáci9001:02:2564,93
25MA286Sládek FrantišekCC Choceň8301:02:3364,43
26MD2960Šolc VítězslavBKL Machov5701:02:3764,18
27MB3122Hurych AntonínLitomyšl7601:03:2960,92
28MD3361Ryzner MiroslavSK Srch6101:04:1757,90
29MB3423Roleček MilanPěčín7601:04:5555,52
30MB3524Dušek MilanSK Týniště nad Orlicí7601:04:5955,27
31MC3644Strnad Tomáš3D Fitness RT6901:05:0954,64
32MC3745Hruban JanČeská Třebová6601:05:1154,51
33MC3846Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7101:05:1454,33
34MB4025Marhold PetrChoceň7801:05:2853,45
35MC4147Fikejz MiroslavChoceň6901:05:3153,26
36MC4248Půlpán RomanKOB Choceň6501:05:4652,32
37MB4326Blaha PetrVysoké Mýto7801:06:1350,62
38ME4471Javůrek JiříMaratonstav Úpice4801:06:1450,56
39MC4649Kalous Tomáš3D Fitness Žamberk6401:06:5048,30
40ME4772Bříza VladimírKRB Chrudim5101:07:0247,55
41MB4827Bečička KamilChoceň7401:07:4644,79
42MD4962Vacarda VladimírEleven Run Team5901:08:1243,15
43MC5050Brožek TomášKOB Ústí nad orlicí6901:08:1642,90
44MD5163Šlajs TomášCC Choceň6001:08:2142,59
45MA527Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:08:3541,71
46MC5451Matějíček LubošHOVRCH6201:08:5740,33
47MB5528Kapoun PetrAtletika Polička7501:09:5936,44
48MD5664Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:10:0336,19
49MA578Myšák PetrHK Choceň8601:10:0935,81
50MB5829Kačena Martin3D Fitness Žamberk7401:10:1235,62
51MD6265Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:10:4633,49
52MC6352Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6401:10:5532,92
53MB6430Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7901:10:5932,67
54MC6553Tomáš JosefTenis Choceň6701:12:0428,59
55MB6731Barvínek MartinAtletika Žamberk8001:12:1827,71
56ME6873Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5001:12:3526,65
57MC6954Myšák MilanJehnědí6601:12:4026,33
58ME7174Červ MiloslavAtletika Polička5001:12:4925,77
59MB7232Marhold LubošHorní Jelení7701:13:2523,51
60MA749Coufal MartinTJ Sokol Jehnědí8301:14:1920,12
61MC7555Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:14:5218,05
62MB7633Vebr MichalČeská Třebová7801:15:0417,29
63MC7856Novák KarelSkimen6401:16:1312,96
64MD8066Novotný FrantišekCC Choceň5601:17:129,26
65MA8210Pokorný DominikSpartak Rychnov n. Kněžnou0301:17:357,81
66MD8467Grundman MartinKOB Choceň5801:17:397,56
67MD8568Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:18:433,55
68MB8634Sojma PetrCC Choceň7301:19:263,00
69MB8735Kopřiva JanLo Choceň7201:19:323,00
70MB8836Čech DanielVysoké Mýto7601:19:343,00
71MD9169Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:22:213,00
72MB9337Kokštejn PavelChoceň7701:23:393,00
73ME9575Doležal StanislavBK Pardubice3801:26:343,00
74MC9757Pokorný JanSpartak Rychnov n. Kněžnou6401:30:443,00
75MA9911Strejček JiříPraha 108301:35:013,00
76ME10276Vorel MilanSlatiňany4001:57:583,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1477Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:59:18103,46
2ZB1784Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7901:00:07100,75
3ZA2378Černá KristýnaSKP Kornspitz Jablonec9301:01:3795,78
4ZB3085Tobišková TerezaAtletika Žamberk7701:03:0191,14
5ZB3286Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:04:1387,17
6ZA3979Hurychová JaroslavaLitomyšl8201:05:1883,58
7ZB4587Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:06:1680,37
8ZB5388Šedová JanaAC Choceň7301:08:4572,14
9ZB5989Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7201:10:1966,95
10ZB6090Králová PavlaChoceň-Lhota8101:10:2666,56
11ZB6191Barvínková RomanaAtletika Žamberk7901:10:4565,51
12ZB6692Brožková KvětaKOB Ústí nad orlicí7401:12:1260,71
13ZB7093Kalousová Alena3D Fitness Žamberk8001:12:4259,05
14ZB7394Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:14:1453,97
15ZB7795Ondrová LadaChoceň7301:16:0447,89
16ZA7980Smetanová KláraCTB9001:16:1847,12
17ZA8181Víšková NikolaChoceň0101:17:1344,08
18ZA8282Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8401:17:3542,87
19ZA8983Chudá KláraChoceň8801:19:5535,13
19ZB8996Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7901:19:5535,13
21ZB9297Vacková HanaSokol Starkoč5601:22:5125,41
22ZB9498Siegelová MagdalenaAC Choceň6501:24:2420,27
23ZB9699Bašarinová MichaelaChoceň6801:27:0111,60
24ZB98100Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:33:063,00
25ZB100101Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:36:023,00
26ZB101102Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:49:133,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 92%
Zvolená trasa závodu: 96%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 84%
Ceny vítězům: 98%
Celkový dojem ze závodu: 96%

Závod hodnotilo celkem 10 návštěvníků.
Celkové hodnocení
94%

Názory na závod

Ahoj Milane, proč nehrají startovní čísla se skutečností? Petr M.
marhold
Ve vysledkach od poradatele startovni cisla nebyla, takze jsem je nahradil neodpovidajici ciselnou radou...
kebrle
Kdypak budou zveřejněny výsledky v kategorii ženy trať 3 km?
alexandra.jetmarova
Prosím o opravu u kategorie mladší žáci chybí závodník Marek Dítě. Děkuji
lubve
Pridana trat 3 km dospeli...
team
Doplnen Marek Dite.
iscarex
Byl výborný.
s.simsa

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód