Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Choceňskými sady

13.5.2012, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Choceňskými sady
  • datum konání: 13.5.2012
  • zobrazeno již 1x
  • pořadatel: LO Choceň

Sociální sítě

Místo konání

Choceň, park u zámku
9:00 - 10:00 hodin

Přihlášky

od 8:00 do 9:30 (mládež do 8:45) hodin

Startovné

50 Kč (15 km)

Popis tratě

Délka: 15 km a méně
členitý terén, povrch smíšený (asfalt, lesní cesty)

Ceny pro vítěze

věcné a finanční

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Hejzlar
tel. 733 609 251

E-mailová adresa

lochocen@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.5.2019Běh Choceňskými sady151
13.5.2018Běh Choceňskými sady254
14.5.2017Běh Choceňskými sady228
15.5.2016Běh Choceňskými sady241
10.5.2015Běh Choceňskými sady207
11.5.2014Běh Choceňskými sady235
12.5.2013Běh Choceňskými sady204
15.5.2011Běh Choceňskými sady151
16.5.2010Běh Choceňskými sady203
10.5.2009Běh Choceňskými sady234
11.5.2008Běh Choceňskými sady224
13.5.2007Běh Choceňskými sady193
14.5.2006Běh Choceňskými sady163
15.5.2005Běh Choceňskými sady204
16.5.2004Běh Choceňskými sady70
11.5.2003Běh choceňskými sady, 26. ročník83
12.5.2002Běh choceňskými sady83
13.5.200114. ročník, Běh choceňskými sady164
14.5.2000Běh choceňskými sady, XXII. ročník128
15.5.1999Běh choceňskými sady, 22.ročník131

Statistika závodu Běh Choceňskými sady

  • ročníků: 21
  • závodníků na všech ročnících: 3551

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Nechvíl Petr9116
Myšák Milan6615
Hejzlar Martin0215
Hübl Radek8814
Razým Jan5712
Šedová Tereza0312
Smoláková Alexandra9812
Vorel Milan4012
Šlajs Tomáš6012
Hejzlar David0612
Ožana Václav6412
Kopecký Libor5611
Hanuš Petr6411
Borovec Alexandr7611
Marhold Petr7810
Řemínek Matěj8610
Novotný Luděk6210
Vacek Martin6910
Frydrychová Eliška0110
Bielčik Jindřich4010
Bajer Milan5510
Siegel Josef5810
Keprtová Miloslava489
Brychta Jakub089
Šváb František579
Chlubna Jan849
Kubišta Oto539
Javůrek Jiří489
Sadílek Ota469
Lakota Antonín959
Martincová Kristýna939
Metelková Táňa729
Smolák Petr949
Svoboda Mojmír669
Serbousková Sára049
Smoláková Valérie939
Červ Miloslav508
Borek Viktor048
Marhold Luboš778
Matyášová Jana658
Jansová Denisa028
Zajíc Jan538
Marhold Jan088
Rautenkranc Miroslav648
Boháč Bonifác018
Nechvílová Miroslava608
Boháč Pankrác068
Bogdał Paweł768
Čechal Jaroslav618
Metelka Ondřej018

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci r. 06 a mladší (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C13026Najman FrantišekTJ Sokol Hradec Králové0600:00:32-
2C13422Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:33-
3C13520Boháč PankrácAC Choceň0600:00:34-
4C13729Hemelík FrantišekTJ SOKOL Jaroměř0600:00:36-
5C14121Kubišta OndřejTJ Dlouhá Třebová0600:00:38-
6C14319Hejzlar DavidAC Choceň0600:00:38-
7C14624Kábrt MartinAtletika Rtyně v Podkrkonoší0600:00:41-
8C14718Havlík ŠimonLO Choceň0600:00:41-
9C15016Kaplický Jindřichneregistrován0600:00:45-
10C15127Nedvěd PatrikChoceň0600:00:45-
11C152152Cacek TomášAK Tišnov0600:00:47-
12C15425Marhold JanChoceň0800:00:53-
13C15528Borovec ŠimonChoceň0600:00:55-
14C156153Cacek JanAK Tišnov0800:00:56-
15C157151Marhold DanielHorní Jelení0900:00:58-
16C158150Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0900:01:01-
17C16023Krušina MartinSvitavy0800:01:09-
18C16117Kaplický Danielneregistrován0900:01:10-
19C162154Vích TomášChoceň0900:01:13-
Děvčata r. 06 a mladší (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D14410Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:39-
2D1455Lánová AnetaČeská Třebová0700:00:40-
3D1486Vetchá RozálieLanškroun0700:00:45-
4D1498Švecová NatálieChoceň0700:00:45-
5D15311Mařáčková BarboraChoceň0600:00:51-
6D1593Matoušková EsterLO Choceň0700:01:09-
7D1632Havlíková EliškaLO Choceň0800:01:18-
8D1644Klusoňová MilenaChoceň0900:01:34-
9D1651Macháčková KateřinaLO Choceň0900:01:35-
10D1669Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:01:40-
11D1677Marholdová NikolaChoceň1000:02:10-
Nejmladší žáci I r. 03-05 (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1168Budig MatoušAtletika Polička0300:00:26107,44
2M1354Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:00:2798,93
3M1553Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:00:2793,63
4M1661Vebr DominikSKI klub Česká Třebová0300:00:2892,25
5M1759Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:00:2892,10
6M1965Oscudorf Janneregistrován0300:00:2890,48
7M11051Vencl FilipSokol Ústí nad Orlicí0300:00:2887,41
8M11155Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:00:2885,26
9M11250Farkas Danielneregistrován0300:00:2984,11
10M11366Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:2983,58
11M11569Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:00:2979,28
12M11656Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:2978,28
13M11757Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:00:3076,90
14M11867Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:3074,75
15M11960Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:00:3073,06
16M12358Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:3162,47
17M12652Truhlář JanTJ Sokol Jaroměř0300:00:3259,63
18M12762Sopoušek JáchymBasket Choceň0300:00:3259,09
19M12963Ronceraj RomanAtletika Albrechtice0300:00:3254,80
20M14264Čejka Martinneregistrován0300:00:3810,90
Nejmladší žákyně I r. 03-05 (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1239Serbousková SáraSKI KLUB Česká Třebová0400:00:27103,44
2Z1433Červená EliškaDukla Polička0400:00:27101,40
3Z1841Skalová KateřinaTJ Jiskra Králiky0400:00:2895,16
4Z11443Svobodová EliškaPardubice0300:00:2986,96
5Z11942Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:00:3077,56
6Z12137Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:00:3173,50
7Z12236Chlupová LucieTJ Svitavy0400:00:3168,91
8Z12438Koldinská EliškaSokol Hradec Králové0500:00:3265,45
8Z12435Hlávková MichaelaMostek0300:00:3265,45
10Z12834Krušinová JanaTJ Svitavy0300:00:3263,49
11Z13144Mihulková JolanaLO Choceň0400:00:3259,43
12Z13232Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:3356,95
13Z13340Najmanová MarcelaHradec Králové0300:00:3355,67
14Z13631Kubištová DenisaTJ Dlouhá Třebová0400:00:3540,40
15Z13830Matoušková SáraLO Choceň0500:00:3632,57
16Z13945Víchová TerezaChoceň0500:00:3723,70
17Z14046Mařáčková KláraChoceň0500:00:3821,14
Nejmladší žáci II r. 01-02 (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21110Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:02:25104,39
2M22101Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:02:2998,83
3M23103Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:02:3096,78
4M24100Boháč BonifácAC Choceň0100:02:3294,07
5M27112Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:02:3688,26
6M211111Malý MartinTJ Jiskra Králiky0100:02:4182,67
7M212107Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:02:4280,49
8M21499Boháč ServácAC Choceň0200:02:4577,20
9M218106Hovorka VojtěchTJ Sokol Jaroměř0100:02:4971,54
10M222105Hřivna DavidTJ Sokol Jaroměř0100:02:5563,18
11M22398Hejzlar MartinAC Choceň0200:03:0056,66
12M224109Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:03:0351,72
13M225102Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:0549,87
14M226108Číž MatějSKI Klub Česká Třebová0200:03:0648,64
15M228104Vondra JanVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:03:3212,68
Nejmladší žákyně II r. 01-02 (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2170Hlávková KateřinaTJ Sokol Dobruška0100:01:10102,88
2Z2271Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:01:10101,01
3Z2376Pourová AlžbětaTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:01:1296,11
4Z2479Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:1587,49
5Z2577Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:01:1685,18
6Z2680Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:1977,70
7Z2778Šveráková VendulaTJ Jiskra Králiky0200:01:1975,22
8Z2881Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:01:2072,94
9Z2974Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:01:2170,41
10Z21072Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:01:2365,34
11Z21175Mojžíšová KristýnaTJ Sokol Jaroměř0200:01:2558,14
12Z21273Hlávková HanaMostek0200:01:3724,50
Mladší žáci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M315124Sobotka JakubTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:03:33102,84
2M316199Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:03:35100,71
3M318122Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:03:4096,45
4M319120Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:4294,16
5M321121Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:4691,04
6M322125Urban MatyášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0000:03:4988,17
7M323126Petiška VojtěchTJ Sokol atletika Jaroměř0000:03:5582,72
8M324127Kaňka OndřejChoceň0000:04:5328,92
9M325123Grundman VáclavKOB Choceň9900:04:5427,98
Mladší žákyně (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3586Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:02:32103,10
2Z3690Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:02:34101,58
3Z3887Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:02:3895,32
4Z3994Hlávková LenkaMostek9900:02:4093,80
5Z31093Suchánková NikolTJ Sokol atletika Jaroměř9900:02:4093,18
6Z313147Rudolfská DominikaTJ Atletika Sokol Jaroměř9900:02:4389,41
7Z31589Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:4686,05
8Z31695Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:02:4784,76
9Z31796Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:02:4882,81
10Z31988Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:4981,26
11Z32091Šigutová JohankaAC Choceň0000:02:5375,84
12Z32192Cejnarová EliškaTJ Sokol atletika Jaroměř9900:02:5475,06
13Z32797Dostálková KateřinaASPV Těchonín0000:03:1744,70
Starší žáci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41145Mojžíš DominikTJ Sokol atletika Jaroměř9700:03:02101,95
2M42132Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:03:04100,07
3M43135Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:0697,98
4M44155Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:03:0796,59
5M45133Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:03:1884,34
6M46136Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:1884,10
7M49144Petiška OndřejTJ Sokol atletika Jaroměř9700:03:2279,77
8M410146Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:03:2379,45
9M411148Mužík JanAtletika Polička9800:03:2378,55
10M412134Vebr PatrikSKI klub Česká Třebová9800:03:2873,22
11M414149Tomšů JanAtletika Polička9800:03:3269,17
Starší žákyně (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z47117Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:19104,46
2Z48114Čerenkova PetraMaratonstav Úpice9900:03:19103,80
3Z413115Koldinská TerezaSokol Hradec Králové9800:03:3191,74
4Z417116Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:3984,06
5Z420118Svobodová EditaHvězda Pardubice9800:03:4379,95
Dorostenci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51185Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:10:14114,42
2M54184Václavek JanSKI klub Česká Třebová9600:11:4985,58
Dorostenky (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51183Krátká HanaLanškroun9500:08:30100,00
Muži A 34 let a mladší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:49:46103,42
2MA220Čivrný JiříSK Nové Město na Moravě8000:50:21101,12
3MA48Nechvíl PetrAC Choceň9100:51:4795,46
4MA565Řemínek MatějJiskra Litomyšl8600:54:0986,11
5MA638Chlubna JanSK Nové Město na Moravě8400:54:2285,25
6MA742Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:54:3184,66
7MA1066Šutera JosefAtletika Polička7900:55:0582,42
8MA1240Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:55:36102,52
9MA1319Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:57:0197,48
10MA236Nechvíl LukášChoceň8301:00:0262,87
11MA2825Cacek TomášAK Tišnov8301:00:5459,45
12MA3861Myšák PetrHK Choceň8601:04:1746,08
13MA431Grundman VojtěchKOB Choceň8801:05:0542,92
14MA4848Marhold PetrChoceň7801:09:5823,63
Muži B 35-44 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB368Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:51:27111,92
2MB832Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:54:4983,48
3MB918Borovec AlexandrChoceň7600:54:5683,02
4MB154Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:57:1490,78
5MB165Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:57:2390,23
6MB1756Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:57:4488,95
7MB2521Vetchý RadimAtletika Albrechtice7501:00:3860,50
8MB2759Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7001:00:4677,86
9MB2944Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7301:01:0458,79
10MB3043Horvat DavidHradec Králové7301:01:3456,81
11MB3147Jordanov MarcelCykloKraus Přelouč7401:02:1554,11
12MB3527Gregora MilanAtletika Albrechtice7101:03:5466,41
13MB3662Zachař JiříSruby7201:04:0165,98
14MB3936Jílek KamilBK Čestice7301:04:1945,95
15MB443Metelka PavelHradec Králové6801:06:0458,49
16MB4950Marhold LubošHorní Jelení7701:10:0423,24
17MB5115Jirčík MiroslavŽamberk7601:11:2417,97
18MB5214Kačena MartinŽamberk7401:12:2513,96
19MB6035Malý JiříBK Čestice7201:16:0122,12
Muži C 45-54 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1134Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:55:2797,30
2MC1910Dostálek PetrASPV Těchonín6700:59:1783,29
3MC2137Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:59:5481,03
4MC2257Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:59:5980,73
5MC2660Krátký LubošLanškroun6201:00:3998,99
6MC3755Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6201:04:0887,44
7MC3931Nakládal ČestmírBike club Svitavy6401:04:1964,89
8MC4523Kraus VáclavCykloKraus Přelouč6401:06:3856,42
9MC4624Sedlák JiříCykloKraus Přelouč5801:07:0777,55
10MC5067Myšák MilanSokol Jehnědí6601:10:1443,26
Muži D 55-64 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1852Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:58:03107,60
2MD3249Kubr VáclavHvězda Pardubice5501:02:2093,41
3MD3354Hájek FrantišekFGT Stolany4901:02:23100,64
4MD4141Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:04:2386,61
5MD4263Bříza VladimírKRB Chrudim5101:04:5692,49
6MD4722Červ MiloslavAtletika Polička5001:07:4183,70
7MD5939Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:15:3849,33
Muži E 65 let a starší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME2412Krátký FrantišekJiskra Králíky4301:00:26106,87
2ME5329Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:12:36109,23
3ME5458Leszkow PetrMK Hlinsko4401:12:5367,08
4ME5528Groh StanislavAC Vrchlabí4601:13:0266,60
5ME6253Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:16:5098,10
6ME6311Bielčik JindřichLichkov4001:18:5492,67
7ME6964Vorel MilanSlatiňany4001:31:1460,26
Ženy A 34 let a mladší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2070Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:59:35141,94
2ZA647Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8201:22:2481,42
3ZA6533Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8401:24:1276,64
4ZA6845Komárková ZuzanaLitomyšl7901:29:0063,91
Ženy B 35 let a starší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB142Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7200:57:13133,66
2ZB3430Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:02:36119,53
3ZB5651Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:13:10127,45
4ZB5716Šumberová LucieČeská Třebová7201:13:5585,11
5ZB5826Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť6801:15:1581,23
6ZB6146Vacková HanaSK Hronov5601:16:0980,47
7ZB669Nechvílová MiroslavaChoceň6001:26:2396,28
8ZB6717Linhartová JanaČeská Třebová7501:27:0946,64
9ZB7069Wallenfels LenkaSokol Vinohrady6601:34:5276,27
Muži 3 km 34 let a mladší (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MX3192Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:11:16-
Muži 3 km 35 let a starší (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MY2197Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:10:17-
Ženy 3 km 18 let a starší (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZX5189Frydrychová RadkaAC Choceň7400:15:52-
Trať 0,15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1168Budig MatoušAtletika Polička0300:00:26107,44
1Z1239Serbousková SáraSKI KLUB Česká Třebová0400:00:27103,44
2M1354Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:00:2798,93
2Z1433Červená EliškaDukla Polička0400:00:27101,40
3M1553Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:00:2793,63
4M1661Vebr DominikSKI klub Česká Třebová0300:00:2892,25
5M1759Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:00:2892,10
3Z1841Skalová KateřinaTJ Jiskra Králiky0400:00:2895,16
6M1965Oscudorf Janneregistrován0300:00:2890,48
7M11051Vencl FilipSokol Ústí nad Orlicí0300:00:2887,41
8M11155Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:00:2885,26
9M11250Farkas Danielneregistrován0300:00:2984,11
10M11366Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:2983,58
4Z11443Svobodová EliškaPardubice0300:00:2986,96
11M11569Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:00:2979,28
12M11656Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:2978,28
13M11757Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:00:3076,90
14M11867Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:3074,75
15M11960Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:00:3073,06
5Z11942Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:00:3077,56
6Z12137Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:00:3173,50
7Z12236Chlupová LucieTJ Svitavy0400:00:3168,91
16M12358Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:3162,47
8Z12438Koldinská EliškaSokol Hradec Králové0500:00:3265,45
8Z12435Hlávková MichaelaMostek0300:00:3265,45
17M12652Truhlář JanTJ Sokol Jaroměř0300:00:3259,63
18M12762Sopoušek JáchymBasket Choceň0300:00:3259,09
10Z12834Krušinová JanaTJ Svitavy0300:00:3263,49
19M12963Ronceraj RomanAtletika Albrechtice0300:00:3254,80
1C13026Najman FrantišekTJ Sokol Hradec Králové0600:00:32-
11Z13144Mihulková JolanaLO Choceň0400:00:3259,43
12Z13232Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:3356,95
13Z13340Najmanová MarcelaHradec Králové0300:00:3355,67
2C13422Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:33-
3C13520Boháč PankrácAC Choceň0600:00:34-
14Z13631Kubištová DenisaTJ Dlouhá Třebová0400:00:3540,40
4C13729Hemelík FrantišekTJ SOKOL Jaroměř0600:00:36-
15Z13830Matoušková SáraLO Choceň0500:00:3632,57
16Z13945Víchová TerezaChoceň0500:00:3723,70
17Z14046Mařáčková KláraChoceň0500:00:3821,14
5C14121Kubišta OndřejTJ Dlouhá Třebová0600:00:38-
20M14264Čejka Martinneregistrován0300:00:3810,90
6C14319Hejzlar DavidAC Choceň0600:00:38-
1D14410Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:39-
2D1455Lánová AnetaČeská Třebová0700:00:40-
7C14624Kábrt MartinAtletika Rtyně v Podkrkonoší0600:00:41-
8C14718Havlík ŠimonLO Choceň0600:00:41-
3D1486Vetchá RozálieLanškroun0700:00:45-
4D1498Švecová NatálieChoceň0700:00:45-
9C15016Kaplický Jindřichneregistrován0600:00:45-
10C15127Nedvěd PatrikChoceň0600:00:45-
11C152152Cacek TomášAK Tišnov0600:00:47-
5D15311Mařáčková BarboraChoceň0600:00:51-
12C15425Marhold JanChoceň0800:00:53-
13C15528Borovec ŠimonChoceň0600:00:55-
14C156153Cacek JanAK Tišnov0800:00:56-
15C157151Marhold DanielHorní Jelení0900:00:58-
16C158150Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0900:01:01-
6D1593Matoušková EsterLO Choceň0700:01:09-
17C16023Krušina MartinSvitavy0800:01:09-
18C16117Kaplický Danielneregistrován0900:01:10-
19C162154Vích TomášChoceň0900:01:13-
7D1632Havlíková EliškaLO Choceň0800:01:18-
8D1644Klusoňová MilenaChoceň0900:01:34-
9D1651Macháčková KateřinaLO Choceň0900:01:35-
10D1669Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:01:40-
11D1677Marholdová NikolaChoceň1000:02:10-
Trať 0,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2170Hlávková KateřinaTJ Sokol Dobruška0100:01:10102,88
2Z2271Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:01:10101,01
3Z2376Pourová AlžbětaTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:01:1296,11
4Z2479Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:1587,49
5Z2577Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:01:1685,18
6Z2680Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:1977,70
7Z2778Šveráková VendulaTJ Jiskra Králiky0200:01:1975,22
8Z2881Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:01:2072,94
9Z2974Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:01:2170,41
10Z21072Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:01:2365,34
11Z21175Mojžíšová KristýnaTJ Sokol Jaroměř0200:01:2558,14
12Z21273Hlávková HanaMostek0200:01:3724,50
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21110Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:02:25104,39
2M22101Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:02:2998,83
3M23103Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:02:3096,78
4M24100Boháč BonifácAC Choceň0100:02:3294,07
1Z3586Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:02:32103,10
2Z3690Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:02:34101,58
5M27112Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:02:3688,26
3Z3887Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:02:3895,32
4Z3994Hlávková LenkaMostek9900:02:4093,80
5Z31093Suchánková NikolTJ Sokol atletika Jaroměř9900:02:4093,18
6M211111Malý MartinTJ Jiskra Králiky0100:02:4182,67
7M212107Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:02:4280,49
6Z313147Rudolfská DominikaTJ Atletika Sokol Jaroměř9900:02:4389,41
8M21499Boháč ServácAC Choceň0200:02:4577,20
7Z31589Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:4686,05
8Z31695Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:02:4784,76
9Z31796Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:02:4882,81
9M218106Hovorka VojtěchTJ Sokol Jaroměř0100:02:4971,54
10Z31988Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:4981,26
11Z32091Šigutová JohankaAC Choceň0000:02:5375,84
12Z32192Cejnarová EliškaTJ Sokol atletika Jaroměř9900:02:5475,06
10M222105Hřivna DavidTJ Sokol Jaroměř0100:02:5563,18
11M22398Hejzlar MartinAC Choceň0200:03:0056,66
12M224109Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:03:0351,72
13M225102Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:0549,87
14M226108Číž MatějSKI Klub Česká Třebová0200:03:0648,64
13Z32797Dostálková KateřinaASPV Těchonín0000:03:1744,70
15M228104Vondra JanVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:03:3212,68
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41145Mojžíš DominikTJ Sokol atletika Jaroměř9700:03:02101,95
2M42132Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:03:04100,07
3M43135Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:0697,98
4M44155Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:03:0796,59
5M45133Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:03:1884,34
6M46136Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:1884,10
1Z47117Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:19104,46
2Z48114Čerenkova PetraMaratonstav Úpice9900:03:19103,80
7M49144Petiška OndřejTJ Sokol atletika Jaroměř9700:03:2279,77
8M410146Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:03:2379,45
9M411148Mužík JanAtletika Polička9800:03:2378,55
10M412134Vebr PatrikSKI klub Česká Třebová9800:03:2873,22
3Z413115Koldinská TerezaSokol Hradec Králové9800:03:3191,74
11M414149Tomšů JanAtletika Polička9800:03:3269,17
1M315124Sobotka JakubTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:03:33102,84
2M316199Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:03:35100,71
4Z417116Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:3984,06
3M318122Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:03:4096,45
4M319120Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:4294,16
5Z420118Svobodová EditaHvězda Pardubice9800:03:4379,95
5M321121Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:4691,04
6M322125Urban MatyášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0000:03:4988,17
7M323126Petiška VojtěchTJ Sokol atletika Jaroměř0000:03:5582,72
8M324127Kaňka OndřejChoceň0000:04:5328,92
9M325123Grundman VáclavKOB Choceň9900:04:5427,98
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51183Krátká HanaLanškroun9500:08:30100,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51185Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:10:14114,42
1MY2197Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:10:17-
1MX3192Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:11:16-
2M54184Václavek JanSKI klub Česká Třebová9600:11:4985,58
1ZX5189Frydrychová RadkaAC Choceň7400:15:52-
Trať 15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:49:46103,42
2MA220Čivrný JiříSK Nové Město na Moravě8000:50:21101,12
1MB368Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:51:27111,92
3MA48Nechvíl PetrAC Choceň9100:51:4795,46
4MA565Řemínek MatějJiskra Litomyšl8600:54:0986,11
5MA638Chlubna JanSK Nové Město na Moravě8400:54:2285,25
6MA742Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:54:3184,66
2MB832Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:54:4983,48
3MB918Borovec AlexandrChoceň7600:54:5683,02
7MA1066Šutera JosefAtletika Polička7900:55:0582,42
1MC1134Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:55:2797,30
8MA1240Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:55:36102,52
9MA1319Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:57:0197,48
1ZB142Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7200:57:13133,66
4MB154Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:57:1490,78
5MB165Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:57:2390,23
6MB1756Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:57:4488,95
1MD1852Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:58:03107,60
2MC1910Dostálek PetrASPV Těchonín6700:59:1783,29
1ZA2070Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:59:35141,94
3MC2137Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:59:5481,03
4MC2257Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:59:5980,73
10MA236Nechvíl LukášChoceň8301:00:0262,87
1ME2412Krátký FrantišekJiskra Králíky4301:00:26106,87
7MB2521Vetchý RadimAtletika Albrechtice7501:00:3860,50
5MC2660Krátký LubošLanškroun6201:00:3998,99
8MB2759Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7001:00:4677,86
11MA2825Cacek TomášAK Tišnov8301:00:5459,45
9MB2944Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7301:01:0458,79
10MB3043Horvat DavidHradec Králové7301:01:3456,81
11MB3147Jordanov MarcelCykloKraus Přelouč7401:02:1554,11
2MD3249Kubr VáclavHvězda Pardubice5501:02:2093,41
3MD3354Hájek FrantišekFGT Stolany4901:02:23100,64
2ZB3430Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:02:36119,53
12MB3527Gregora MilanAtletika Albrechtice7101:03:5466,41
13MB3662Zachař JiříSruby7201:04:0165,98
6MC3755Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6201:04:0887,44
12MA3861Myšák PetrHK Choceň8601:04:1746,08
7MC3931Nakládal ČestmírBike club Svitavy6401:04:1964,89
14MB3936Jílek KamilBK Čestice7301:04:1945,95
4MD4141Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:04:2386,61
5MD4263Bříza VladimírKRB Chrudim5101:04:5692,49
13MA431Grundman VojtěchKOB Choceň8801:05:0542,92
15MB443Metelka PavelHradec Králové6801:06:0458,49
8MC4523Kraus VáclavCykloKraus Přelouč6401:06:3856,42
9MC4624Sedlák JiříCykloKraus Přelouč5801:07:0777,55
6MD4722Červ MiloslavAtletika Polička5001:07:4183,70
14MA4848Marhold PetrChoceň7801:09:5823,63
16MB4950Marhold LubošHorní Jelení7701:10:0423,24
10MC5067Myšák MilanSokol Jehnědí6601:10:1443,26
17MB5115Jirčík MiroslavŽamberk7601:11:2417,97
18MB5214Kačena MartinŽamberk7401:12:2513,96
2ME5329Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:12:36109,23
3ME5458Leszkow PetrMK Hlinsko4401:12:5367,08
4ME5528Groh StanislavAC Vrchlabí4601:13:0266,60
3ZB5651Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:13:10127,45
4ZB5716Šumberová LucieČeská Třebová7201:13:5585,11
5ZB5826Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť6801:15:1581,23
7MD5939Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:15:3849,33
19MB6035Malý JiříBK Čestice7201:16:0122,12
6ZB6146Vacková HanaSK Hronov5601:16:0980,47
5ME6253Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:16:5098,10
6ME6311Bielčik JindřichLichkov4001:18:5492,67
2ZA647Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8201:22:2481,42
3ZA6533Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8401:24:1276,64
7ZB669Nechvílová MiroslavaChoceň6001:26:2396,28
8ZB6717Linhartová JanaČeská Třebová7501:27:0946,64
4ZA6845Komárková ZuzanaLitomyšl7901:29:0063,91
7ME6964Vorel MilanSlatiňany4001:31:1460,26
9ZB7069Wallenfels LenkaSokol Vinohrady6601:34:5276,27
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:49:46102,99
2MA220Čivrný JiříSK Nové Město na Moravě8000:50:21100,68
3MB368Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:51:2796,33
4MA48Nechvíl PetrAC Choceň9100:51:4795,01
5MA565Řemínek MatějJiskra Litomyšl8600:54:0985,64
6MA638Chlubna JanSK Nové Město na Moravě8400:54:2284,78
7MA742Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:54:3184,19
8MB832Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:54:4983,00
9MB918Borovec AlexandrChoceň7600:54:5682,54
10MA1066Šutera JosefAtletika Polička7900:55:0581,94
11MC1134Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:55:2780,49
12MA1240Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:55:3679,90
13MA1319Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:57:0174,29
14MB154Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:57:1473,43
15MB165Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:57:2372,84
16MB1756Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:57:4471,45
17MD1852Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:58:0370,20
18MC1910Dostálek PetrASPV Těchonín6700:59:1765,32
19MC2137Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:59:5462,88
20MC2257Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:59:5962,55
21MA236Nechvíl LukášChoceň8301:00:0262,35
22ME2412Krátký FrantišekJiskra Králíky4301:00:2660,77
23MB2521Vetchý RadimAtletika Albrechtice7501:00:3859,97
24MC2660Krátký LubošLanškroun6201:00:3959,91
25MB2759Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7001:00:4659,45
26MA2825Cacek TomášAK Tišnov8301:00:5458,92
27MB2944Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7301:01:0458,26
28MB3043Horvat DavidHradec Králové7301:01:3456,28
29MB3147Jordanov MarcelCykloKraus Přelouč7401:02:1553,57
30MD3249Kubr VáclavHvězda Pardubice5501:02:2053,24
31MD3354Hájek FrantišekFGT Stolany4901:02:2353,05
32MB3527Gregora MilanAtletika Albrechtice7101:03:5447,04
33MB3662Zachař JiříSruby7201:04:0146,58
34MC3755Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6201:04:0846,12
35MA3861Myšák PetrHK Choceň8601:04:1745,52
36MB3936Jílek KamilBK Čestice7301:04:1945,39
36MC3931Nakládal ČestmírBike club Svitavy6401:04:1945,39
38MD4141Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:04:2345,13
39MD4263Bříza VladimírKRB Chrudim5101:04:5642,95
40MA431Grundman VojtěchKOB Choceň8801:05:0542,36
41MB443Metelka PavelHradec Králové6801:06:0438,46
42MC4523Kraus VáclavCykloKraus Přelouč6401:06:3836,22
43MC4624Sedlák JiříCykloKraus Přelouč5801:07:0734,31
44MD4722Červ MiloslavAtletika Polička5001:07:4132,07
45MA4848Marhold PetrChoceň7801:09:5823,03
46MB4950Marhold LubošHorní Jelení7701:10:0422,63
47MC5067Myšák MilanSokol Jehnědí6601:10:1421,97
48MB5115Jirčík MiroslavŽamberk7601:11:2417,35
49MB5214Kačena MartinŽamberk7401:12:2513,33
50ME5329Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:12:3612,60
51ME5458Leszkow PetrMK Hlinsko4401:12:5311,48
52ME5528Groh StanislavAC Vrchlabí4601:13:0210,89
53MD5939Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:15:383,00
54MB6035Malý JiříBK Čestice7201:16:013,00
55ME6253Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:16:503,00
56ME6311Bielčik JindřichLichkov4001:18:543,00
57ME6964Vorel MilanSlatiňany4001:31:143,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB142Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7200:57:13108,64
2ZA2070Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:59:35100,72
3ZB3430Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:02:3690,64
4ZB5651Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:13:1055,30
5ZB5716Šumberová LucieČeská Třebová7201:13:5552,79
6ZB5826Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť6801:15:1548,33
7ZB6146Vacková HanaSK Hronov5601:16:0945,32
8ZA647Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8201:22:2424,41
9ZA6533Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8401:24:1218,39
10ZB669Nechvílová MiroslavaChoceň6001:26:2311,09
11ZB6717Linhartová JanaČeská Třebová7501:27:098,53
12ZA6845Komárková ZuzanaLitomyšl7901:29:003,00
13ZB7069Wallenfels LenkaSokol Vinohrady6601:34:523,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 97%
Značení závodu: 80%
Vyhlášení výsledků: 83%
Zpracování výsledků: 80%
Ceny vítězům: 80%
Celkový dojem ze závodu: 87%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
85%

Názory na závod

Trasa i organizace závodu tradičně moc pěkná, jen mám 1 výhradu - proč nevypíšete kategorii i pro starší veteránky (např. nad 50 let), 1 kategorie nad 35 let + je málo vzhledem k tomu, že nyní běhá více starších žen než mladých a zúčastnily by se třeba i další, kdyby měly kategorii předem vypsanou (radši jedou jinam). Pak dochází k paradoxu, že v kateg.žen A do 34 let jsou oceněny na 2.a 3.místě běžkyně na celkovém 8.a 9. místě, když je např. 56-letá Hanka Vacková dokázala porazit o 6-7 minut. Ve své nejsilnější ženské kategorii skončila však "až" 6. Nestálo by to za zvážení pro příští ročníky? Nejde tak o ceny jako pro motivaci pro starší běžkyně. Díky. Dáša Kubrová
Dagmar.Kubrova
celkem dobrý závod..
mourek321

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód