hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Orlická běžecká liga mládeže

ročník 2004

Celkové pořadí poháru

Žákyně nejmladší II. r. 95-96 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí961141313 záv.
2Vytlačilová TerezaAtletika Polička951011010 záv.
3Maříková SimonaKB OEZ Letohrad96981211 záv.
4Stříhavková LucieABK Bravo Jablonné nad Orlicí801010 záv.
5Glaserová DominikaSKI Klub Česká Třebová954266 záv.
6Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto963655 záv.
7Hanušová VeronikaAC Choceň973044 záv.
8Greplová AlžbětaSchmier klub Nové Město na Moravě951922 záv.
9Flídrová KláraAC Choceň971533 záv.
10Kulhavá EliškaOB Sokol Žamberk961422 záv.
11Hrdinová KláraZŠ Jamné nad Orlicí961222 záv.
12Jedličková VeronikaSk Žamberk961122 záv.
12Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto981122 záv.
12Coufalová KarolínaTJ Jiskra Králíky951111 záv.
15Aulichová KateřinaSpartak OEZ Letohrad951022 záv.

Žáci nejmladší II. r. 95-96 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí951781818 záv.
2Lakota AntonínAC Choceň951381717 záv.
3Frydrych JakubAC Choceň95541717 záv.
4Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí952977 záv.
4Václavek JanDlouhá Třebová962955 záv.
6Neugebauer TomášSK Žamberk962344 záv.
7Vašík JanSchmier klub Nové Město na Moravě952022 záv.
8Veselý MichalTJ Spartak OEZ Letohrad961822 záv.
9Langer PatrikTJ Jiskra Ústí n. Orlicí961422 záv.
9Procházka JakubSpartak OEZ Letohrad961422 záv.
11Šifra RadovanZŠ A. Jiráska961322 záv.
12Rejnuš DavidZŠ Rudoltice951111 záv.
12Marek JanZŠ + MŠ Horní Třešňovec951111 záv.
12Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší951111 záv.
12Záleský DominikJiskra Ústí nad Orlicí951111 záv.

Žákyně nejmladší I. r. 93-94 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová931321212 záv.
2Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová93971111 záv.
3Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová93891111 záv.
4Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto93701111 záv.
5Faltusová KristýnaSpartak OEZ Letohrad934877 záv.
6Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí943199 záv.
7Skalická ZuzanaAC Choceň942633 záv.
8Košíková TerezaSchmier klub Nové Město na Moravě931922 záv.
8Schejbalová AlenaTJ PORKERT Skuhrov n. B.931933 záv.
10Hejkrlíková KristýnaJiráskova931722 záv.
11Barnetová AlenkaZŠ Jablonné nad Orlicí1422 záv.
11Jánešová DanielaZŠ A. Jiráska931422 záv.
13Remešová HanaTJ PORKERT Skuhrov n. B.941333 záv.
13Bárnetová AlenaSpartak OEZ Letohrad931344 záv.
15Karasová MartinaSchmier klub Nové Město na Moravě941222 záv.

Žáci nejmladší I. r. 93-94 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová931811818 záv.
2Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí931581818 záv.
3Vinduška PetrAtletika Albrechtice1311515 záv.
4Smolák PetrOrel Vysoké Mýto94631111 záv.
5Kouřil TomášAC Vysoké Mýto935588 záv.
6Remeš PetrTJ PORKERT Skuhrov n. B.942533 záv.
7Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí932255 záv.
8Pilnáček RadomírBK Vysoké Mýto942077 záv.
9Marek JiříHorní Třešňovec931822 záv.
10Prachař DavidAC Choceň941577 záv.
11Rýznar TomášTJ PORKERT Skuhrov n. B.931133 záv.
11Adamec MarekSpartak OEZ Letohrad931122 záv.
11Bartůněk DavidSKI Klub Česká Třebová931122 záv.
14Skalický DanielZŠ A. Jiráska941022 záv.
14Holek MartinSchmier klub Nové Město na Moravě941022 záv.

Žáci mladší r. 91-92 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Siegel JakubAC Choceň921461515 záv.
2Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí911361616 záv.
3Nechvíl PetrAC Choceň91651313 záv.
4Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová914388 záv.
5Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí913955 záv.
6Kabrhel TomášDTC Litomyšl923588 záv.
7Mohelník PetrAtletika Polička92301010 záv.
8Schejbal OldaTJ PORKERT Skuhrov n. B.912933 záv.
9Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová912844 záv.
10Záleský MilanCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí922544 záv.
11Dostál MirekSchmier klub Nové Město na Moravě912022 záv.
12Vytlačil MarekČeská Třebová911944 záv.
13Buchta JanSchmier klub Nové Město na Moravě911622 záv.
13Dudek MilanNový Věk TT Trusnov911677 záv.
15Mundok MarianRakovník911522 záv.

Žákyně mladší r. 91-92 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová911281515 záv.
2Sontáková LenkaAtletika Albrechtice911131919 záv.
3Stránská AdélaSKI Česká Třebová1071313 záv.
4Vlčková ZuzanaAtletika Polička91961313 záv.
5Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová927377 záv.
6Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí923899 záv.
7Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová913577 záv.
8Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová311010 záv.
9Voleská VeronikaSKI Klub Česká Třebová922355 záv.
10Langrová ŽanetaTJ Jiskra Ústí n. Orlicí912222 záv.
11Krejčí MichaelaSchmier klub Nové Město na Moravě911922 záv.
12Zachařová VeronikaDobrovského911822 záv.
12Richtrová AndreaAtletika Albrechtice921866 záv.
14Satoriová MartinaSpartak OEZ Letohrad921722 záv.
15Ručová KarolínaŠAK Pardubice911622 záv.

Žákyně starší r. 89-90 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Karlová VeronikaNový Věk Triatlonu90981111 záv.
2Kůtová EliškaAC Choceň904677 záv.
3Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí894244 záv.
4Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová893966 záv.
5Henclová RadkaTJ PORKERT Skuhrov n. B.3133 záv.
6Fáberová JanaABK Jablonné nad Orlicí893044 záv.
7Krejčí MarkétaSchmier klub Nové Město na Moravě892222 záv.
7Vacková MichaelaSpartak OEZ Letohrad902233 záv.
9Syrová HanaZŠ A. Jiráska892022 záv.
10Pospíšilová MarkétaSchmier klub Nové Město na Moravě891822 záv.
10Lipenská RadkaSpartak OEZ Letohrad901833 záv.
12Košíková VendulaSchmier klub Nové Město na Moravě891622 záv.
12Šimonová MonikaNové Město na Moravě901622 záv.
12Levá NikolaSpartak OEZ Letohrad901622 záv.
15Míková KristýnaZŠ Dobrovského891222 záv.

Žáci starší r. 89-90 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Večeře TomášAtletika Polička901511515 záv.
2Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí891391515 záv.
3Červ JakubAtletika Polička89871010 záv.
4Zavřel JiříAC Choceň894055 záv.
5Morkes RadekSpartak OEZ Letohrad893255 záv.
6Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice893055 záv.
7Tománek FilipAtletika Polička901933 záv.
7Řemínek ŠtěpánAC Choceň891922 záv.
9Janouch KarelAC Choceň891533 záv.
10Vinter JanZŠ A. Jiráska891322 záv.
11Kocián PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.901222 záv.
11Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová891222 záv.
13Kristejn LukášSpartak OEZ Letohrad891111 záv.
13Matějka PetrDobrovského891111 záv.
15Ingr MichalJiráskova901022 záv.

Dorostenky r. 87-88 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Schauerová LenkaAtletika Polička88961010 záv.
3Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov887577 záv.
5Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová873133 záv.
7Skybová LucieARC Brno872022 záv.
9Slonková LenkaNové Město na Moravě881522 záv.
11Novotná KarolínaJeseník881111 záv.
11Vacková VeronikaZŠ Dobrovského881111 záv.
11Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí891111 záv.
17Zapletalová BarboraSKI Česká Třebová88911 záv.
17Klímová IvaSchmier klub Nové Město na Moravě87911 záv.
17Klimešová IvonaGymnázium Lanškroun88911 záv.
17Sedláková LenkaPřelouč88911 záv.
25Svatoňová MartinaGymnázium Lanškroun88811 záv.
25Fialová TerezaAO Nové Město na Moravě88811 záv.
25Hrdinová LenkaJablonné nad Orlicí87811 záv.

Dorostenci r. 87-88 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Sejkora KarelAtletika Polička881081212 záv.
3Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí88951111 záv.
5Kacálek JaroslavAtletika Polička88591010 záv.
7Hordějčuk VašekISCAREX Česká Třebová875477 záv.
9Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí884044 záv.
11Kubíček JanJiskra Litomyšl873544 záv.
13Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí883354 záv.
15Tomášek LukášAtletika Polička882644 záv.
17Skořepa JakubNové Město na Moravě872222 záv.
19Jiříček LukášAC Vysoké Mýto881222 záv.
19Novotný MichalATC Nekoř871222 záv.
23Kubínek FrantišekOrel Blažovice881111 záv.
23Seidlman MilanZŠ A. Jiráska881111 záv.
27Bouška JakubAC Vysoké Mýto88922 záv.
27Wolf JiříSPŠ a SOU Lanškroun87911 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
3.1.2004Běh na Andrlův chlum28
13.3.2004Choceňský kros87
27.3.2004Litomyšlská dvanáctka105
25.4.2004Memoriál Q. Štěpánka178
1.5.2004Běh kolem poličských hradeb187
2.5.2004Běh Javorkou82
7.5.2004Běh na Rozálku92
12.5.2004Přespolní běh v Kypuši146
16.5.2004Běh Choceňskými sady70
22.5.2004Běh do Zámeckého vrchu0
23.5.2004Nekořský kros71
12.6.2004Knířovský běh51
15.8.2004Černovírský kros49
22.8.2004Běh Svinnou59
16.9.2004Okresní běh mládeže na dráze v Jablonném n. Orl.118
25.9.2004Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry237
10.10.2004Běh Údolím Orlice181
13.10.2004Běh do sjezdovky v Lanškrouně224
23.10.2004Ve stopě líšnické 15172
11.12.2004Vánoční běh Parníkem115