Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Běh choceňskými sady

15.5.2022, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh choceňskými sady
  • datum konání: 15.5.2022
  • zobrazeno již 421x
  • místo konání: Choceň
  • GPS: 49.99887N, 16.22602E
  • pořadatel: Lyžařský oddíl Choceň, o.s.

Sociální sítě

Místo konání

park u zámku v Chocni
od 9:15 hodin
hlavní závod v 10:15 hodin

Přihlášky

předem na níže uvedený mail
nebo na místě od 8:00 hodin

Startovné

hlavní závod - 100 Kč
ostatní - 30 Kč

Popis tratě

Délka: 15 km a méně
mírně zvlněný profil, povrch smíšený (asfalt, lesní cesty)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Hejzlar
tel. 733 609 251

Propozice závodu ve formátu PDF

Časový pořad ve formátu PDF

E-mailová adresa

lochocen@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
16.5.2021Běh Choceňskými sady-
10.5.2020Běh Choceňskými sady-
12.5.2019Běh Choceňskými sady151
13.5.2018Běh Choceňskými sady254
14.5.2017Běh Choceňskými sady228
15.5.2016Běh Choceňskými sady241
10.5.2015Běh Choceňskými sady207
11.5.2014Běh Choceňskými sady235
12.5.2013Běh Choceňskými sady204
13.5.2012Běh Choceňskými sady208
15.5.2011Běh Choceňskými sady151
16.5.2010Běh Choceňskými sady203
10.5.2009Běh Choceňskými sady234
11.5.2008Běh Choceňskými sady224
13.5.2007Běh Choceňskými sady193
14.5.2006Běh Choceňskými sady163
15.5.2005Běh Choceňskými sady204
16.5.2004Běh choceňskými sady, 27. ročník66
11.5.2003Běh choceňskými sady, 26. ročník83
12.5.2002Běh choceňskými sady83
13.5.200114. ročník, Běh choceňskými sady164
14.5.2000Běh choceňskými sady, XXII. ročník128
15.5.1999Běh choceňskými sady, 22.ročník131

Statistika závodu Běh choceňskými sady

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 3755

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Myšák Milan6616
Nechvíl Petr9115
Hejzlar Martin0214
Hübl Radek8814
Vorel Milan4013
Šlajs Tomáš6013
Ožana Václav6413
Razým Jan5713
Hanuš Petr6413
Šedová Tereza0312
Hejzlar David0612
Kopecký Libor5612
Vacek Martin6911
Řemínek Matěj8611
Bajer Milan5511
Smoláková Alexandra9811
Novotný Luděk6211
Borovec Alexandr7611
Siegel Josef5811
Metelková Táňa7210
Bielčik Jindřich4010
Keprtová Miloslava4810
Brychta Jakub0810
Sadílek Ota4610
Marhold Petr7810
Svoboda Mojmír669
Chlubna Jan849
Bříza Vladimír519
Serbousková Sára049
Javůrek Jiří489
Rautenkranc Miroslav649
Sedlák Jiří589
Kubišta Oto539
Nechvílová Miroslava609
Šváb František579
Čechal Jaroslav619
Boháč Bonifác019
Frydrychová Eliška019
Smolák Petr948
Gregora Filip028
Lakota Antonín958
Šafář Jaroslav518
Gregora Jan008
Švec Miroslav528
Kubr Václav558
Smoláková Valérie938
Červ Miloslav508
Čejková Barbora068
Macháčková Kateřina098
Grätz Luděk588

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 6 let a mladší (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C117Ducháček MikešŘetová1600:00:30-
2C128Dostál Adam-1600:00:32-
3C149Rybka JiříAC Choceň1600:00:34-
4C1510Janeček Filip-1600:00:39-
5C1911Hájek MartinOB Česká Třebová1800:00:53-
6C11012Hubáček Šimon-1900:01:05-
7C11313Šedivý Kristian-1900:01:33-
8C11414Dostál Mikoláš-2000:01:43-
Děvčata 6 let a mladší (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D131Houdková EmilieChoceň1600:00:32-
2D162Horynová AnnaChoceň1800:00:47-
3D173Bartoňová Karolína-1600:00:48-
4D184Hromádková Violka-1800:00:50-
5D1105Šedivá Emma-1900:01:05-
6D1126Krupičková ElenChoceň1900:01:25-
Nejmladší žáci I (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1132Čejka FrantišekAC Choceň1300:01:14108,68
2M1233Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:01:1898,28
3M1434Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:01:2093,04
4M1635Janoušek Jan-1400:01:2187,88
5M1736Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:01:2287,81
6M1837Hromádko TheodorSK Svratka1500:01:2382,65
7M1938Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek1300:01:2480,03
8M11039Sloupenský Michal AC Choceň, spolek1400:01:2872,12
9M11140Limberský Šimon AK ISCAREX Česká Třebová1500:01:2872,01
10M11341Bříza DavidSokol Klášterec nad Orlicí1500:01:2969,40
11M11542Carba KarelCabateam1400:01:3066,88
12M11743Friml AdamSokol Klášterec nad Orlicí1500:01:3064,32
13M12144Baranovič TobiasAC Choceň1500:01:3358,87
14M12445Hájek AlešOB Česká Třebová1500:01:3648,60
15M12846Mihalovič VojtěchAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:4138,08
16M12947Šalý KryštofAC Choceň1400:01:4332,81
17M13248Šimek DanielAC Chcoceň1400:01:4527,47
18M13449Houdek TobiášChoceň1400:01:4817,18
19M13650Balla TadeášAC Choceň1500:01:536,68
20M13751Kohl Štěpán-1500:02:003,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1315Kynštová AnnaAC Choceň1400:01:19109,68
2Z1516Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:01:21104,83
3Z11217Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:01:2885,50
4Z11418Boháčová NelaLezník1400:01:2983,06
5Z11619Adamská KláraCerekvice nad Loučnou1400:01:3082,99
6Z11820Nováčková Kateřina AC Choceň, spolek1500:01:3180,57
7Z11921Bartoňová Simona AC Choceň, spolek1400:01:3180,43
8Z12022Bezdíčková Ema AC Choceň, spolek1400:01:3278,11
9Z12223Klimešová Viktorie AC Choceň, spolek1400:01:3473,24
10Z12324Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:3473,16
11Z12525Faltejsková NellaČeská Třebová1500:01:3765,85
12Z12626Rybková VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:3863,49
13Z12727Pirklová Anna AC Choceň, spolek1400:01:3958,68
14Z13028Řeháková KláraAC Choceň1500:01:4351,18
15Z13129Stejskalová TerezaAC Choceň1400:01:4546,37
16Z13330Berková KarolínaTJ Jiskra Králíky1300:01:4741,50
17Z13531Sládková MonikaPress Textila1500:01:5034,11
Nejmladší žáci II (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2171Kynšt VáclavAC Choceň1200:02:34101,74
2M2272Doskočil JakubAtletika Žamberk1200:02:3699,17
3M2373Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí1200:02:3699,09
4M2674Krištof VojtěchAtletika Polička1200:02:3896,49
5M21075Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:02:4587,51
6M21276Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:02:4784,89
7M21477Hanus ŠtěpánAtletika Jablonné nad Orlicí1200:02:5079,76
8M22678Limberský Filip AK ISCAREX Česká Třebová1200:03:0660,32
9M22779Měsíček MatoušBystřice pod Hostýnem1100:03:1053,85
10M22980Chovanec MichalAC Choceň, spolek1100:03:1252,48
11M23181Balla AdamAC Choceň1200:03:1943,48
12M23982Zeman JakubAC Choceň1200:03:523,00
Nejmladší žákyně II (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2552Martinová NelaAC Choceň1100:02:38103,32
2Z2753Boháčová AdélaLezník1200:02:39102,12
3Z21154Janoušková BarboraAC Choceň1200:02:4594,57
4Z21355Štěpánková NikolaAtletika Jablonné nad Orlicí1200:02:4989,57
5Z21556Novotná Sofia Claudia AC Choceň, spolek1100:02:5384,56
6Z21657Skalická NelaAtletika Tj Lanškroun1100:02:5582,03
7Z21758Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:02:5680,82
8Z21959Fikejzová Natálie AC Choceň, spolek1200:02:5878,35
9Z22160Kollerová RozárieAC Choceň, spolek1200:02:5878,26
10Z22261Šplíchalová TerezaAC Choceň, spolek1100:02:5977,07
11Z22362Šedová LilienAC Choceň1100:02:5975,86
12Z22863Hornyáková KarlaAC Choceň, spolek1100:03:1162,01
13Z23064Urbánková EmaSparťan Choceň1100:03:1557,04
14Z23265Macháčková EliškaOK Lokomotiva Pardubice1100:03:2050,79
15Z23466Zábranská TheaAC Choceň, spolek1200:03:2050,74
16Z23567Frimlová NikolaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:03:3037,04
17Z23668Šípková AlenaRychnov nad Kněžnou1200:03:3926,95
18Z23769Suchánková BarboraAC Choceň1100:03:4123,27
19Z23870Králová ŽofieChoceň1200:03:4519,42
Mladší žáci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M34100Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:19101,35
2M35101Mančál VojtěchAK Iscarex Česká Třebová0900:03:20100,31
3M36102Dostál DavidChoceň0900:03:2298,34
4M38103Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:03:2694,33
5M310104Pávek Tomáš-0900:03:3090,26
6M317105Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:03:5267,26
7M319106Šimek VojtěchAC Choceň1000:04:0456,22
Mladší žákyně (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3483Hanušová AnetaAC Choceň1000:02:38103,35
2Z3884Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek1000:02:40100,81
3Z3985Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:02:4495,85
4Z31886Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:02:5680,77
5Z32087Holingerová AžbětaKOB Choceň0900:02:5878,26
6Z32488Macháčková KateřinaK.O.B. Choceň0900:03:0272,08
7Z32589Macháčková TerezaOK Lokomotiva Pardubice0900:03:0371,99
8Z33390Šípková TerezaRychnov nad Kněžnou1000:03:2050,75
Starší žáci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41107Krištof JanAtletika Polička0700:03:11103,45
2M42108Klas ŠtěpánAC Choceň0700:03:1599,28
3M43109Klas ŠimonAC Choceň0700:03:1797,27
4M47110Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:03:2391,07
Starší žákyně (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4991Morávková LucieJiskra Ústí nad Oricí0800:03:29103,45
2Z41192Holingrová NatálieAC Choceň0800:03:31101,57
3Z41293Hegerová RozálieAtletika Žamberk0700:03:3994,98
4Z41394Berková DanielaAtletika Žamberk0800:03:4391,21
5Z41495Petrová ŠtěpánkaAK Iscarex Česká Třebová0700:03:4588,40
6Z41596Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:03:4688,40
7Z41697Jedličková TerezaAtletika Žamberk0800:03:5282,72
8Z41898Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:03:5877,10
9Z42099Spoustová AnetaAC Choceň0800:04:1263,94
Dorostenci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51114Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:10:51105,53
2M52115Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:11:2894,47
Dorostenky (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51111Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:07:49102,11
2Z52112Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:07:51101,27
3Z53113Čejková BarboraAC Choceň0600:08:0296,62
Muži A 18-34 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1116Hübl RadekRunSport / Salomon Team8800:52:07107,67
2MA2117Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:53:42101,82
3MA4118Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:56:4690,51
4MA20119Kozák OndřejAAA8801:05:1859,02
5MA31120Šimek JakubKOB Choceň0301:10:09100,00
6MA43121Gerčák AdamChoceň9201:17:5812,27
Muži B 35-44 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6122Pešek OndřejKOB Choceň8500:58:4783,07
2MB9123Meissner JanSTG Choceň8101:03:0979,00
3MB11124Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7901:03:4676,84
4MB13125Blaha PetrAAA7801:04:0275,91
5MB14126Hakkel PavelTechnická VM7901:04:2174,80
6MB16127Šebek MichalČeská Třebová8401:04:2462,34
7MB18128Kutin TomášPočáply8401:04:4960,80
8MB23129Sládek FrantišekPress Textila8301:06:0656,06
9MB24130Myšák PetrHK Choceň8601:06:2754,77
10MB26131Šejna JanChoceň8201:07:0565,24
11MB27132Sláma ZdeněkAAA8301:07:3650,53
12MB33133Faltys LuděkAAA7901:11:1550,66
13MB34134Hojný MiroslavAC Choceň8001:12:5744,71
14MB37135Řemínek MatějAC Choceň8601:13:5227,40
15MB50136Zítko PetrSTG Choceň8201:25:083,00
Muži C 45-54 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3137Švec RobertChoceň7700:55:15106,65
2MC5138Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:56:57100,70
3MC7139Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:59:09109,76
4MC8140Šimek PetrŘetůvka7700:59:1592,65
5MC14141Kubík LubošAAA7501:04:2174,80
6MC17142Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7201:04:4391,85
7MC21143Bureš MartinAK Iscarex Česká Třebová7401:05:3270,66
8MC22144Simon PetrPolička7201:06:0087,72
9MC29145Kalousek JanMalšovice7101:09:0277,97
10MC30146Němec RadekLitomyšl7701:09:5155,56
11MC35147Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:13:3763,23
12MC47148Lukes PetrChoceň7401:21:3114,73
13MC53149Kokštejn PavelAAA7701:26:203,00
14MC55150Dvořák PavelVysoké Mýto7001:29:5710,69
Muži D 55-64 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD10151Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6501:03:2596,03
2MD12152Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6401:03:5994,21
3MD19153Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6401:04:5691,16
4MD25154Hanuš Petr3D Fittness RT6401:06:3086,12
5MD38155Tomáš JosefTK Choceň6701:14:0961,51
6MD56156Semrád PavelKOB Choceň6601:33:473,00
7MD57157Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:39:29100,00
Muži E 65 let a starší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME28158Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5001:08:00123,78
2ME42159Ráb PavelČeská Třebová5201:17:2599,38
3ME51160Bednář JosefPočáply5001:26:0776,84
Ženy A 18-34 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA40161Tomášová BarboraTK Choceň9601:14:45106,18
2ZA44162Benešová RenataAC Choceň8801:18:0197,71
3ZA45163Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9101:18:3896,11
Ženy B 35-44 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB32164Hurychová JaroslavaSBR Tri-Team Litomyšl8201:10:59114,85
2ZB39165Hozáková LeonaAAA8101:14:40105,25
3ZB49166Holingerová EvaKoldín – Rajec8001:24:2379,90
4ZB52167Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7901:26:1674,99
5ZB54168Králová PavlaChoceň - Lhota8101:28:3668,90
Ženy C 45-54 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC36169Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:13:47109,58
2ZC41170Ondrová LadaAAA7301:17:22100,33
3ZC46171Hájková LudmilaOB Česká Třebová7501:21:2090,09
Ženy D 55 let a starší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD48172Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:21:46134,24
2ZD58173Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:55:3365,76
Trať 0,15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C117Ducháček MikešŘetová1600:00:30-
2C128Dostál Adam-1600:00:32-
1D131Houdková EmilieChoceň1600:00:32-
3C149Rybka JiříAC Choceň1600:00:34-
4C1510Janeček Filip-1600:00:39-
2D162Horynová AnnaChoceň1800:00:47-
3D173Bartoňová Karolína-1600:00:48-
4D184Hromádková Violka-1800:00:50-
5C1911Hájek MartinOB Česká Třebová1800:00:53-
6C11012Hubáček Šimon-1900:01:05-
5D1105Šedivá Emma-1900:01:05-
6D1126Krupičková ElenChoceň1900:01:25-
7C11313Šedivý Kristian-1900:01:33-
8C11414Dostál Mikoláš-2000:01:43-
Trať 0,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1132Čejka FrantišekAC Choceň1300:01:14108,68
2M1233Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:01:1898,28
1Z1315Kynštová AnnaAC Choceň1400:01:19109,68
3M1434Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:01:2093,04
2Z1516Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:01:21104,83
4M1635Janoušek Jan-1400:01:2187,88
5M1736Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:01:2287,81
6M1837Hromádko TheodorSK Svratka1500:01:2382,65
7M1938Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek1300:01:2480,03
8M11039Sloupenský Michal AC Choceň, spolek1400:01:2872,12
9M11140Limberský Šimon AK ISCAREX Česká Třebová1500:01:2872,01
3Z11217Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:01:2885,50
10M11341Bříza DavidSokol Klášterec nad Orlicí1500:01:2969,40
4Z11418Boháčová NelaLezník1400:01:2983,06
11M11542Carba KarelCabateam1400:01:3066,88
5Z11619Adamská KláraCerekvice nad Loučnou1400:01:3082,99
12M11743Friml AdamSokol Klášterec nad Orlicí1500:01:3064,32
6Z11820Nováčková Kateřina AC Choceň, spolek1500:01:3180,57
7Z11921Bartoňová Simona AC Choceň, spolek1400:01:3180,43
8Z12022Bezdíčková Ema AC Choceň, spolek1400:01:3278,11
13M12144Baranovič TobiasAC Choceň1500:01:3358,87
9Z12223Klimešová Viktorie AC Choceň, spolek1400:01:3473,24
10Z12324Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:3473,16
14M12445Hájek AlešOB Česká Třebová1500:01:3648,60
11Z12525Faltejsková NellaČeská Třebová1500:01:3765,85
12Z12626Rybková VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:3863,49
13Z12727Pirklová Anna AC Choceň, spolek1400:01:3958,68
15M12846Mihalovič VojtěchAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:4138,08
16M12947Šalý KryštofAC Choceň1400:01:4332,81
14Z13028Řeháková KláraAC Choceň1500:01:4351,18
15Z13129Stejskalová TerezaAC Choceň1400:01:4546,37
17M13248Šimek DanielAC Chcoceň1400:01:4527,47
16Z13330Berková KarolínaTJ Jiskra Králíky1300:01:4741,50
18M13449Houdek TobiášChoceň1400:01:4817,18
17Z13531Sládková MonikaPress Textila1500:01:5034,11
19M13650Balla TadeášAC Choceň1500:01:536,68
20M13751Kohl Štěpán-1500:02:003,00
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2171Kynšt VáclavAC Choceň1200:02:34101,74
2M2272Doskočil JakubAtletika Žamberk1200:02:3699,17
3M2373Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí1200:02:3699,09
1Z3483Hanušová AnetaAC Choceň1000:02:38103,35
1Z2552Martinová NelaAC Choceň1100:02:38103,32
4M2674Krištof VojtěchAtletika Polička1200:02:3896,49
2Z2753Boháčová AdélaLezník1200:02:39102,12
2Z3884Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek1000:02:40100,81
3Z3985Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:02:4495,85
5M21075Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:02:4587,51
3Z21154Janoušková BarboraAC Choceň1200:02:4594,57
6M21276Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:02:4784,89
4Z21355Štěpánková NikolaAtletika Jablonné nad Orlicí1200:02:4989,57
7M21477Hanus ŠtěpánAtletika Jablonné nad Orlicí1200:02:5079,76
5Z21556Novotná Sofia Claudia AC Choceň, spolek1100:02:5384,56
6Z21657Skalická NelaAtletika Tj Lanškroun1100:02:5582,03
7Z21758Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:02:5680,82
4Z31886Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:02:5680,77
8Z21959Fikejzová Natálie AC Choceň, spolek1200:02:5878,35
5Z32087Holingerová AžbětaKOB Choceň0900:02:5878,26
9Z22160Kollerová RozárieAC Choceň, spolek1200:02:5878,26
10Z22261Šplíchalová TerezaAC Choceň, spolek1100:02:5977,07
11Z22362Šedová LilienAC Choceň1100:02:5975,86
6Z32488Macháčková KateřinaK.O.B. Choceň0900:03:0272,08
7Z32589Macháčková TerezaOK Lokomotiva Pardubice0900:03:0371,99
8M22678Limberský Filip AK ISCAREX Česká Třebová1200:03:0660,32
9M22779Měsíček MatoušBystřice pod Hostýnem1100:03:1053,85
12Z22863Hornyáková KarlaAC Choceň, spolek1100:03:1162,01
10M22980Chovanec MichalAC Choceň, spolek1100:03:1252,48
13Z23064Urbánková EmaSparťan Choceň1100:03:1557,04
11M23181Balla AdamAC Choceň1200:03:1943,48
14Z23265Macháčková EliškaOK Lokomotiva Pardubice1100:03:2050,79
8Z33390Šípková TerezaRychnov nad Kněžnou1000:03:2050,75
15Z23466Zábranská TheaAC Choceň, spolek1200:03:2050,74
16Z23567Frimlová NikolaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:03:3037,04
17Z23668Šípková AlenaRychnov nad Kněžnou1200:03:3926,95
18Z23769Suchánková BarboraAC Choceň1100:03:4123,27
19Z23870Králová ŽofieChoceň1200:03:4519,42
12M23982Zeman JakubAC Choceň1200:03:523,00
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41107Krištof JanAtletika Polička0700:03:11103,45
2M42108Klas ŠtěpánAC Choceň0700:03:1599,28
3M43109Klas ŠimonAC Choceň0700:03:1797,27
1M34100Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:19101,35
2M35101Mančál VojtěchAK Iscarex Česká Třebová0900:03:20100,31
3M36102Dostál DavidChoceň0900:03:2298,34
4M47110Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:03:2391,07
4M38103Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:03:2694,33
1Z4991Morávková LucieJiskra Ústí nad Oricí0800:03:29103,45
5M310104Pávek Tomáš-0900:03:3090,26
2Z41192Holingrová NatálieAC Choceň0800:03:31101,57
3Z41293Hegerová RozálieAtletika Žamberk0700:03:3994,98
4Z41394Berková DanielaAtletika Žamberk0800:03:4391,21
5Z41495Petrová ŠtěpánkaAK Iscarex Česká Třebová0700:03:4588,40
6Z41596Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:03:4688,40
7Z41697Jedličková TerezaAtletika Žamberk0800:03:5282,72
6M317105Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:03:5267,26
8Z41898Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:03:5877,10
7M319106Šimek VojtěchAC Choceň1000:04:0456,22
9Z42099Spoustová AnetaAC Choceň0800:04:1263,94
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51111Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:07:49102,11
2Z52112Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:07:51101,27
3Z53113Čejková BarboraAC Choceň0600:08:0296,62
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51114Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:10:51105,53
2M52115Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:11:2894,47
Trať 15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1116Hübl RadekRunSport / Salomon Team8800:52:07107,67
2MA2117Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:53:42101,82
1MC3137Švec RobertChoceň7700:55:15106,65
3MA4118Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:56:4690,51
2MC5138Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:56:57100,70
1MB6122Pešek OndřejKOB Choceň8500:58:4783,07
3MC7139Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:59:09109,76
4MC8140Šimek PetrŘetůvka7700:59:1592,65
2MB9123Meissner JanSTG Choceň8101:03:0979,00
1MD10151Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6501:03:2596,03
3MB11124Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7901:03:4676,84
2MD12152Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6401:03:5994,21
4MB13125Blaha PetrAAA7801:04:0275,91
5MB14126Hakkel PavelTechnická VM7901:04:2174,80
5MC14141Kubík LubošAAA7501:04:2174,80
6MB16127Šebek MichalČeská Třebová8401:04:2462,34
6MC17142Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7201:04:4391,85
7MB18128Kutin TomášPočáply8401:04:4960,80
3MD19153Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6401:04:5691,16
4MA20119Kozák OndřejAAA8801:05:1859,02
7MC21143Bureš MartinAK Iscarex Česká Třebová7401:05:3270,66
8MC22144Simon PetrPolička7201:06:0087,72
8MB23129Sládek FrantišekPress Textila8301:06:0656,06
9MB24130Myšák PetrHK Choceň8601:06:2754,77
4MD25154Hanuš Petr3D Fittness RT6401:06:3086,12
10MB26131Šejna JanChoceň8201:07:0565,24
11MB27132Sláma ZdeněkAAA8301:07:3650,53
1ME28158Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5001:08:00123,78
9MC29145Kalousek JanMalšovice7101:09:0277,97
10MC30146Němec RadekLitomyšl7701:09:5155,56
5MA31120Šimek JakubKOB Choceň0301:10:09100,00
1ZB32164Hurychová JaroslavaSBR Tri-Team Litomyšl8201:10:59114,85
12MB33133Faltys LuděkAAA7901:11:1550,66
13MB34134Hojný MiroslavAC Choceň8001:12:5744,71
11MC35147Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:13:3763,23
1ZC36169Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:13:47109,58
14MB37135Řemínek MatějAC Choceň8601:13:5227,40
5MD38155Tomáš JosefTK Choceň6701:14:0961,51
2ZB39165Hozáková LeonaAAA8101:14:40105,25
1ZA40161Tomášová BarboraTK Choceň9601:14:45106,18
2ZC41170Ondrová LadaAAA7301:17:22100,33
2ME42159Ráb PavelČeská Třebová5201:17:2599,38
6MA43121Gerčák AdamChoceň9201:17:5812,27
2ZA44162Benešová RenataAC Choceň8801:18:0197,71
3ZA45163Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9101:18:3896,11
3ZC46171Hájková LudmilaOB Česká Třebová7501:21:2090,09
12MC47148Lukes PetrChoceň7401:21:3114,73
1ZD48172Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:21:46134,24
3ZB49166Holingerová EvaKoldín – Rajec8001:24:2379,90
15MB50136Zítko PetrSTG Choceň8201:25:083,00
3ME51160Bednář JosefPočáply5001:26:0776,84
4ZB52167Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7901:26:1674,99
13MC53149Kokštejn PavelAAA7701:26:203,00
5ZB54168Králová PavlaChoceň - Lhota8101:28:3668,90
14MC55150Dvořák PavelVysoké Mýto7001:29:5710,69
6MD56156Semrád PavelKOB Choceň6601:33:473,00
7MD57157Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:39:29100,00
2ZD58173Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:55:3365,76
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1116Hübl RadekRunSport / Salomon Team8800:52:07105,86
2MA2117Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:53:4299,96
3MC3137Švec RobertChoceň7700:55:1594,18
4MA4118Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:56:4688,53
5MC5138Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:56:5787,85
6MB6122Pešek OndřejKOB Choceň8500:58:4781,02
7MC7139Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:59:0979,66
8MC8140Šimek PetrŘetůvka7700:59:1579,28
9MB9123Meissner JanSTG Choceň8101:03:0964,76
10MD10151Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6501:03:2563,76
11MB11124Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7901:03:4662,46
12MD12152Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6401:03:5961,65
13MB13125Blaha PetrAAA7801:04:0261,47
14MB14126Hakkel PavelTechnická VM7901:04:2160,29
14MC14141Kubík LubošAAA7501:04:2160,29
16MB16127Šebek MichalČeská Třebová8401:04:2460,10
17MC17142Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7201:04:4358,92
18MB18128Kutin TomášPočáply8401:04:4958,55
19MD19153Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6401:04:5658,11
20MA20119Kozák OndřejAAA8801:05:1856,75
21MC21143Bureš MartinAK Iscarex Česká Třebová7401:05:3255,88
22MC22144Simon PetrPolička7201:06:0054,14
23MB23129Sládek FrantišekPress Textila8301:06:0653,77
24MB24130Myšák PetrHK Choceň8601:06:2752,46
25MD25154Hanuš Petr3D Fittness RT6401:06:3052,28
26MB26131Šejna JanChoceň8201:07:0550,10
27MB27132Sláma ZdeněkAAA8301:07:3648,18
28ME28158Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5001:08:0046,69
29MC29145Kalousek JanMalšovice7101:09:0242,84
30MC30146Němec RadekLitomyšl7701:09:5139,80
31MA31120Šimek JakubKOB Choceň0301:10:0938,68
32MB33133Faltys LuděkAAA7901:11:1534,58
33MB34134Hojný MiroslavAC Choceň8001:12:5728,25
34MC35147Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:13:3725,77
35MB37135Řemínek MatějAC Choceň8601:13:5224,83
36MD38155Tomáš JosefTK Choceň6701:14:0923,78
37ME42159Ráb PavelČeská Třebová5201:17:2511,61
38MA43121Gerčák AdamChoceň9201:17:589,56
39MC47148Lukes PetrChoceň7401:21:313,00
40MB50136Zítko PetrSTG Choceň8201:25:083,00
41ME51160Bednář JosefPočáply5001:26:073,00
42MC53149Kokštejn PavelAAA7701:26:203,00
43MC55150Dvořák PavelVysoké Mýto7001:29:573,00
44MD56156Semrád PavelKOB Choceň6601:33:473,00
45MD57157Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:39:293,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB32164Hurychová JaroslavaSBR Tri-Team Litomyšl8201:10:59105,91
2ZC36169Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:13:4798,25
3ZB39165Hozáková LeonaAAA8101:14:4095,84
4ZA40161Tomášová BarboraTK Choceň9601:14:4595,61
5ZC41170Ondrová LadaAAA7301:17:2288,46
6ZA44162Benešová RenataAC Choceň8801:18:0186,68
7ZA45163Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9101:18:3884,99
8ZC46171Hájková LudmilaOB Česká Třebová7501:21:2077,61
9ZD48172Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:21:4676,42
10ZB49166Holingerová EvaKoldín – Rajec8001:24:2369,27
11ZB52167Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7901:26:1664,12
12ZB54168Králová PavlaChoceň - Lhota8101:28:3657,74
13ZD58173Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:55:333,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód