Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

168. Malá cena Monaka

25.6.2003, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 168. Malá cena Monaka
  • datum konání: 25.6.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KRB Chrudim

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.5.2019Malá cena Monaka - Janderovská desítka76
16.5.2018Malá cena Monaka - Janderovská desítka129
17.5.2017Malá cena Monaka146
18.5.2016Malá cena Monaka223
20.5.2015Malá cena Monaka145
25.3.2015309. Malá cena Monaka-
24.12.2014306. Malá cena Monaka-
7.12.2014305. Malá cena Monaka-
9.11.2014304. Malá cena Monaka-
28.9.2014303. Malá cena Monaka-
27.8.2014302. Malá cena Monaka-
23.7.2014301. Malá cena Monaka-
25.6.2014300. Malá cena Monaka96
21.5.2014Malá cena Monaka257
23.4.2014298. Malá cena Monaka-
26.3.2014297. Malá cena Monaka110
22.2.2014Halové Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (neúplné)6
19.1.2014295. Malá cena Monaka199
22.5.2013287. Malá cena Monaka201
17.4.2013286. Malá cena Monaka-
27.3.2013285. Malá cena Monaka-
24.2.2013284. Malá cena Monaka-
20.1.2013283. Malá cena Monaka-
20.6.2012276. Malá cena Monaka183
16.5.2012Malá cena Monaka175
28.3.2012273. Malá cena Monaka107
18.5.2011263. Malá cena Monaka149
11.10.200930. ročník Velké ceny Monaka102
24.6.2009240. Malá cena Monaka135
20.5.2009239. Malá cena Monaka146
25.1.2009235. Malá cena Monaka97
25.6.2008228. Malá cena Monaka153
16.3.2008225. Malá cena Monaka82
17.2.2008224. Malá cena Monaka139
20.1.2008223. Malá cena Monaka150
18.2.2007212. Malá cena Monaka147
11.12.2005197. Malá cena Monaka40
21.3.2005Malá cena Monaka-
23.4.2003166. Malá cena Monaka31
23.3.2003165. Malá cena Monaka77
28.8.2002157. Malá cena Monaka30
10.7.2002156. Malá cena Monaka20

Statistika závodu 168. Malá cena Monaka

  • ročníků: 43
  • závodníků na všech ročnících: 3551

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Jelínek Jaromír7726
Schaffer Petr6026
Vorel Milan4025
Doležal Stanislav3824
Neruda Miroslav5624
Novák Pavel8123
Petržílek Zdeněk5522
Brožek Radmil5422
Bříza Vladimír5122
Čapský František4921
Hájek František4921
Leszkow Petr4420
Krátký Josef6519
Doucha Jiří7119
Pitter Vladimír5019
Kratochvíl Vladimír6219
Kratochvíl Miloš7518
Hausvater Karel5818
Kraus Václav6418
Jirásko Dušan7318
Soukup Jiří2718
Novotný Zdeněk7217
Müller Robert6917
Jelínková Hana8117
Kubrová Dagmar6316
Červinka Milan6216
Novák Petr7816
Sedlák Jiří5815
Mocek Tomáš7915
Maier Lukáš7814
Chocholouš Dalibor4614
Cach Josef7314
Novotná Dagmar7014
Vodička Jiří5314
Kocek Pavel7214
Hromádko Jaroslav7114
Dubský Roman7814
Jirásko Lubomír7114
Pospíchal Jaromír5913
Kalný Petr8113
Málek Jaroslav4613
Gdula Petr6113
Leszkow Josef5113
Tučný Jan4713
Alexa Jiří5313
Hepner David7613
Meduna Josef8313
Novotný Jiří6613
13
Schwarz Josef5512

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Uchytil MilanAFK SKP Pardubice7400:33:47-
2MA22Kratochvíl MilošCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7500:34:44-
3MA43Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:35:24-
4MA54Velinský RadekAFK Chrudim7200:35:39-
5MA65Musil JiříMK Hlinsko7200:35:56-
6MA76Svoboda MojmírAFK CHrudim6600:36:09-
7MA87Kudrna DavidSPRIT Čáslav7700:36:43-
8MA98Fátor JanSlavia Hradec Králové7900:36:51-
9MA109Doucha JiříStart Náchod7100:36:56-
10MA1210Svoboda OndřejSlavia Hradec Králové7600:37:11-
11MA1311Růžička LubošSlatiňany6800:37:15-
12MA1612Veselý VáclavAFK CHrudim7200:38:13-
13MA1713Janda MartinKOB Dobruška8000:38:30-
14MA1814Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:38:40-
15MA2015Bielčik PetrLichkov7100:38:54-
16MA2116Mocek TomášAC Pardubice7900:39:19-
17MA2217Čejka BořivojJR Running Sport Nasavrky8000:39:21-
18MA2318Jelínek JaromírTřemošnice7700:39:29-
19MA2419Vlach LukášAFK CHrudim8500:39:39-
20MA2520Firych ZdeněkTURBO Chotěboř7700:39:53-
21MA3121Smola JanKRB Chrudim6700:40:38-
22MA4622Tomšů PetrMlýn Janderov6400:43:17-
23MA5123Domin MartinPardubice7900:44:11-
24MA5824Kužel AlešTJ Jičín7400:45:22-
25MA6025Domin MarekSKI Pardubice8600:45:31-
26MA6226Jirásko LubomírTT Pardubice7100:45:35-
27MA6627Jirásko DušanTT Pardubice7300:46:19-
28MA7128Konečný RomanPardubice7400:47:33-
29MA7229Jirout JaroslavDolní Ředice7600:47:37-
30MA7730Cipryan JosefTřemošnice7800:48:39-
31MA8531Slezák LiborDvůr Králové nad Labem7500:50:46-
32MA8732Lenner MiroslavLOKO OB Pardubice8600:52:17-
33MA8833Kafka MilošLOKO OB Pardubice8600:52:18-
34MA9034Chlaň AlexPardubice7500:54:32-
35MA9335Ratkoš DavidPardubice7600:55:48-
36MA10136Rajman TomášPardubice6901:06:17-
Muži B (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB337Wastl MiroslavAFK Chrudim6000:34:50-
2MB1138Hausvater KarelSlavia Hradec Králové5800:37:05-
3MB1439Kopáček MiroslavBK Pardubice6000:37:59-
4MB1940Schaffer PetrMlýn Janderov6000:38:50-
5MB2641Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:39:54-
6MB2742Vykydal IvoKRB Chrudim5900:39:56-
7MB2943Dostál LadislavMoravská Třebová5600:40:17-
8MB3044Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:40:30-
9MB3145Brožek RadmilKRB Chrudim5400:40:38-
10MB3446Zdeněk BílýMK Pardubice5900:41:13-
11MB3547Hůlka RadomírAFK CHrudim6200:41:15-
12MB3948Juračka VojtěchLOKO OB Pardubice5400:42:21-
13MB4249Neruda MiroslavChrudim5600:42:47-
14MB4450Jirák JiříBK Pardubice5500:43:11-
15MB4751Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:43:18-
16MB5252Krejčí JaromírKRB Chrudim5900:44:28-
17MB5353Sedlák JiříSK Přelouč5800:44:40-
18MB5454Honzíček LubošKRB Chrudim5900:44:44-
19MB6155Červinka MilanHO Škrovád6200:45:33-
20MB6456Páriš AttilaKRB Chrudim6000:46:07-
21MB6957Tužínský KarelKRB Chrudim5600:47:09-
22MB7058Rejl JiříSrch6300:47:11-
23MB7959Kroupa JanHO Škrovád5500:49:31-
24MB8260Macháček JanPardubice6300:50:20-
25MB8361Pros PavelKRB Chrudim5500:50:34-
26MB9462Lang JanPardubice5900:56:30-
27MB9563Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:57:39-
Muži C (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1564Novotný JosefTransporta Chrudim4800:38:04-
2MC3365Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:40:54-
3MC3666Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:41:29-
4MC3767Bříza VladimírKRB Chrudim5100:41:37-
5MC4068Václavík JaroslavTT Pardubice4800:42:22-
6MC4169Leszkow PetrMK Hlinsko4400:42:24-
7MC4370Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:42:59-
8MC4771Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:43:18-
9MC4972Alexa JiříKRB Chrudim5300:43:40-
10MC5073Čapský FrantišekPardubice4900:44:01-
11MC5674Farář VáclavLoko OB Pardubice5200:44:59-
12MC6375Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:45:53-
13MC6876Krumer MiroslavOstrov4900:46:51-
14MC7477Starka FrantišekOB Chrast4800:48:15-
15MC8078Pšenička JiříTesla Pardubice4600:49:36-
Muži D (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3879Zeman PavelKRB Chrudim4300:42:04-
2MD5780Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:45:06-
3MD5981Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4200:45:28-
4MD6782Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:46:41-
5MD8183Vorel MilanSlatiňany4000:49:53-
6MD8684Mudroch JaroslavKRB Chrudim3500:51:35-
7MD8985Čumpelík VladimírNasavrky3900:52:43-
8MD9186Frinta VladimírLuže3800:55:10-
Muži E (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME9987Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2501:03:15-
2ME10088Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:05:03-
3ME10289Cupánek JosefSK Přerov2601:07:11-
4ME10390Sokol LumírRC Žlutý pes Pardubice3301:12:36-
Ženy A (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2791Vlčovská MartaAC Pardubice7600:39:56-
2ZA4592Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:43:13-
3ZA7393Juračková JanaLOKO OB Pardubice8600:47:51-
4ZA7694Duchová IvetaLOKO OB Pardubice8600:48:22-
5ZA7895Hermanová ZuzanaLOKO OB Pardubice8700:48:47-
Ženy B (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5596Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:44:50-
2ZB8497Vilnerová EvaLOKO OB Pardubice6000:50:44-
3ZB9298Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:55:21-
4ZB9799Blažková LenkaKRB Chrudim5901:00:20-
Ženy C (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC65100Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:46:13-
2ŽC75101Novotná EvaLetohrad4800:48:19-
3ŽC96102Šafránková VlastaKRB Chrudim5700:59:33-
4ŽC98103Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4301:02:14-
Trať 10,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Uchytil MilanAFK SKP Pardubice7400:33:47-
2MA22Kratochvíl MilošCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7500:34:44-
1MB337Wastl MiroslavAFK Chrudim6000:34:50-
3MA43Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:35:24-
4MA54Velinský RadekAFK Chrudim7200:35:39-
5MA65Musil JiříMK Hlinsko7200:35:56-
6MA76Svoboda MojmírAFK CHrudim6600:36:09-
7MA87Kudrna DavidSPRIT Čáslav7700:36:43-
8MA98Fátor JanSlavia Hradec Králové7900:36:51-
9MA109Doucha JiříStart Náchod7100:36:56-
2MB1138Hausvater KarelSlavia Hradec Králové5800:37:05-
10MA1210Svoboda OndřejSlavia Hradec Králové7600:37:11-
11MA1311Růžička LubošSlatiňany6800:37:15-
3MB1439Kopáček MiroslavBK Pardubice6000:37:59-
1MC1564Novotný JosefTransporta Chrudim4800:38:04-
12MA1612Veselý VáclavAFK CHrudim7200:38:13-
13MA1713Janda MartinKOB Dobruška8000:38:30-
14MA1814Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:38:40-
4MB1940Schaffer PetrMlýn Janderov6000:38:50-
15MA2015Bielčik PetrLichkov7100:38:54-
16MA2116Mocek TomášAC Pardubice7900:39:19-
17MA2217Čejka BořivojJR Running Sport Nasavrky8000:39:21-
18MA2318Jelínek JaromírTřemošnice7700:39:29-
19MA2419Vlach LukášAFK CHrudim8500:39:39-
20MA2520Firych ZdeněkTURBO Chotěboř7700:39:53-
5MB2641Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:39:54-
1ZA2791Vlčovská MartaAC Pardubice7600:39:56-
6MB2742Vykydal IvoKRB Chrudim5900:39:56-
7MB2943Dostál LadislavMoravská Třebová5600:40:17-
8MB3044Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:40:30-
9MB3145Brožek RadmilKRB Chrudim5400:40:38-
21MA3121Smola JanKRB Chrudim6700:40:38-
2MC3365Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:40:54-
10MB3446Zdeněk BílýMK Pardubice5900:41:13-
11MB3547Hůlka RadomírAFK CHrudim6200:41:15-
3MC3666Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:41:29-
4MC3767Bříza VladimírKRB Chrudim5100:41:37-
1MD3879Zeman PavelKRB Chrudim4300:42:04-
12MB3948Juračka VojtěchLOKO OB Pardubice5400:42:21-
5MC4068Václavík JaroslavTT Pardubice4800:42:22-
6MC4169Leszkow PetrMK Hlinsko4400:42:24-
13MB4249Neruda MiroslavChrudim5600:42:47-
7MC4370Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:42:59-
14MB4450Jirák JiříBK Pardubice5500:43:11-
2ZA4592Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:43:13-
22MA4622Tomšů PetrMlýn Janderov6400:43:17-
8MC4771Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:43:18-
15MB4751Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:43:18-
9MC4972Alexa JiříKRB Chrudim5300:43:40-
10MC5073Čapský FrantišekPardubice4900:44:01-
23MA5123Domin MartinPardubice7900:44:11-
16MB5252Krejčí JaromírKRB Chrudim5900:44:28-
17MB5353Sedlák JiříSK Přelouč5800:44:40-
18MB5454Honzíček LubošKRB Chrudim5900:44:44-
1ZB5596Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:44:50-
11MC5674Farář VáclavLoko OB Pardubice5200:44:59-
2MD5780Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:45:06-
24MA5824Kužel AlešTJ Jičín7400:45:22-
3MD5981Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4200:45:28-
25MA6025Domin MarekSKI Pardubice8600:45:31-
19MB6155Červinka MilanHO Škrovád6200:45:33-
26MA6226Jirásko LubomírTT Pardubice7100:45:35-
12MC6375Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:45:53-
20MB6456Páriš AttilaKRB Chrudim6000:46:07-
1ŽC65100Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:46:13-
27MA6627Jirásko DušanTT Pardubice7300:46:19-
4MD6782Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:46:41-
13MC6876Krumer MiroslavOstrov4900:46:51-
21MB6957Tužínský KarelKRB Chrudim5600:47:09-
22MB7058Rejl JiříSrch6300:47:11-
28MA7128Konečný RomanPardubice7400:47:33-
29MA7229Jirout JaroslavDolní Ředice7600:47:37-
3ZA7393Juračková JanaLOKO OB Pardubice8600:47:51-
14MC7477Starka FrantišekOB Chrast4800:48:15-
2ŽC75101Novotná EvaLetohrad4800:48:19-
4ZA7694Duchová IvetaLOKO OB Pardubice8600:48:22-
30MA7730Cipryan JosefTřemošnice7800:48:39-
5ZA7895Hermanová ZuzanaLOKO OB Pardubice8700:48:47-
23MB7959Kroupa JanHO Škrovád5500:49:31-
15MC8078Pšenička JiříTesla Pardubice4600:49:36-
5MD8183Vorel MilanSlatiňany4000:49:53-
24MB8260Macháček JanPardubice6300:50:20-
25MB8361Pros PavelKRB Chrudim5500:50:34-
2ZB8497Vilnerová EvaLOKO OB Pardubice6000:50:44-
31MA8531Slezák LiborDvůr Králové nad Labem7500:50:46-
6MD8684Mudroch JaroslavKRB Chrudim3500:51:35-
32MA8732Lenner MiroslavLOKO OB Pardubice8600:52:17-
33MA8833Kafka MilošLOKO OB Pardubice8600:52:18-
7MD8985Čumpelík VladimírNasavrky3900:52:43-
34MA9034Chlaň AlexPardubice7500:54:32-
8MD9186Frinta VladimírLuže3800:55:10-
3ZB9298Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:55:21-
35MA9335Ratkoš DavidPardubice7600:55:48-
26MB9462Lang JanPardubice5900:56:30-
27MB9563Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:57:39-
3ŽC96102Šafránková VlastaKRB Chrudim5700:59:33-
4ZB9799Blažková LenkaKRB Chrudim5901:00:20-
4ŽC98103Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4301:02:14-
1ME9987Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2501:03:15-
2ME10088Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:05:03-
36MA10136Rajman TomášPardubice6901:06:17-
3ME10289Cupánek JosefSK Přerov2601:07:11-
4ME10390Sokol LumírRC Žlutý pes Pardubice3301:12:36-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód