Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

287. Malá cena Monaka

22.5.2013, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 287. Malá cena Monaka
  • datum konání: 22.5.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KRB Chrudim

Sociální sítě

Místo konání

Lesní okruh na kopci Hůra u Slatiňan
18:00 hodin

Startovné

Prezence od 16:30 do 17:45 v salónku restaurace MONACO. Startovné 50,- Kč (pro trať 10 km), 10,- Kč (běh na 3,6 km).

Popis tratě

Terén různé kvality(4/5), asfalt též různé kvality (1/5).

Ceny pro vítěze

Vždy pro tři nejlepší ve všech vypsaných kategoriích v hlavním závodě na 10 km.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

V 18:00 start vloženého běhu na 3,6 km, v 18:05 start hlavního závodu na 10 km.

Kontakt:

Klub rekreačních běžců Chrudim
Internet: krb.hyperlink.cz
E-mail: jan.zajic@upce.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.5.2019Malá cena Monaka - Janderovská desítka76
16.5.2018Malá cena Monaka - Janderovská desítka129
17.5.2017Malá cena Monaka146
18.5.2016Malá cena Monaka223
20.5.2015Malá cena Monaka145
25.3.2015309. Malá cena Monaka-
24.12.2014306. Malá cena Monaka-
7.12.2014305. Malá cena Monaka-
9.11.2014304. Malá cena Monaka-
28.9.2014303. Malá cena Monaka-
27.8.2014302. Malá cena Monaka-
23.7.2014301. Malá cena Monaka-
25.6.2014300. Malá cena Monaka96
21.5.2014Malá cena Monaka257
23.4.2014298. Malá cena Monaka-
26.3.2014297. Malá cena Monaka110
22.2.2014Halové Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (neúplné)6
19.1.2014295. Malá cena Monaka199
17.4.2013286. Malá cena Monaka-
27.3.2013285. Malá cena Monaka-
24.2.2013284. Malá cena Monaka-
20.1.2013283. Malá cena Monaka-
20.6.2012276. Malá cena Monaka183
16.5.2012Malá cena Monaka175
28.3.2012273. Malá cena Monaka107
18.5.2011263. Malá cena Monaka149
11.10.200930. ročník Velké ceny Monaka102
24.6.2009240. Malá cena Monaka135
20.5.2009239. Malá cena Monaka146
25.1.2009235. Malá cena Monaka97
25.6.2008228. Malá cena Monaka153
16.3.2008225. Malá cena Monaka82
17.2.2008224. Malá cena Monaka139
20.1.2008223. Malá cena Monaka150
18.2.2007212. Malá cena Monaka147
11.12.2005197. Malá cena Monaka40
21.3.2005Malá cena Monaka-
25.6.2003168. Malá cena Monaka103
23.4.2003166. Malá cena Monaka31
23.3.2003165. Malá cena Monaka77
28.8.2002157. Malá cena Monaka30
10.7.2002156. Malá cena Monaka20

Statistika závodu 287. Malá cena Monaka

  • ročníků: 43
  • závodníků na všech ročnících: 3453

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Schaffer Petr6026
Jelínek Jaromír7726
Vorel Milan4025
Neruda Miroslav5624
Doležal Stanislav3824
Novák Pavel8123
Bříza Vladimír5122
Petržílek Zdeněk5522
Brožek Radmil5422
Hájek František4921
Čapský František4921
Leszkow Petr4420
Pitter Vladimír5019
Kratochvíl Vladimír6219
Krátký Josef6519
Doucha Jiří7119
Kraus Václav6418
Jirásko Dušan7318
Soukup Jiří2718
Kratochvíl Miloš7518
Hausvater Karel5818
Müller Robert6917
Jelínková Hana8117
Novotný Zdeněk7217
Novák Petr7816
Kubrová Dagmar6316
Červinka Milan6216
Mocek Tomáš7915
Sedlák Jiří5815
Kocek Pavel7214
Hromádko Jaroslav7114
Dubský Roman7814
Jirásko Lubomír7114
Maier Lukáš7814
Chocholouš Dalibor4614
Novotná Dagmar7014
Cach Josef7314
Vodička Jiří5314
Novotný Jiří6613
13
Málek Jaroslav4613
Gdula Petr6113
Pospíchal Jaromír5913
Kalný Petr8113
Leszkow Josef5113
Tučný Jan4713
Alexa Jiří5313
Hepner David7613
Meduna Josef8313
Rohlík Václav8012

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA22Udržal TomášOK Lokomotiva Pardubice8000:36:2497,84
2MA33Mocek TomášAC Pardubice7900:36:2997,38
3MA55Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:5095,43
4MA66Honzíček MichalChrudim8800:37:1792,93
5MA77Zvěřina PetrOK Lokomotiva Pardubice8200:37:2492,29
6MA1111Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:38:0288,77
7MA1313Čejka BořivojJR Running Sport Nasavrky8000:38:5184,23
8MA1818Hradecký JaromírSkuteč8500:40:1176,83
9MA1919Lán FilipSlavia OB Hradec Králové8000:40:1576,46
10MA2323Jaroš JakubKED Cyklomax8500:40:5372,94
11MA2425Štverák OndřejPernštejn Holomajzna Team Pce8400:40:5872,48
12MA2929Kalný PetrAtletika Chrudim8100:41:2769,79
13MA3333Goga TomášPardubice8400:42:2164,79
14MA3434Pojman JanPernštejn Team Pardubice8200:42:2364,61
15MA3637Novák PavelKRB Chrudim8100:42:3163,87
16MA3838Mrázek VladimírChlumec nad Cidlinou8500:42:3763,31
17MA4040Stoklásek AntonínHradec Králové8500:42:4862,30
18MA4343Mrázek JiříPinec Chlumec nad Cidlinou8500:43:2359,06
19MA4545Šofr OndřejPardubice8500:43:3657,85
20MA4646Hejkrlík FilipAK Spartak Slatiňany7900:43:4457,11
21MA5555Šilar JakubVysoké Mýto8700:44:4851,19
22MA5858Ohnoutek RobinSvitávka8400:45:3546,84
23MA6464Netolický DavidSDH Svídnice9600:46:19111,47
24MA6767Fousek JanČHJ Zaječice8900:46:4540,36
25MA7171Zubal MilošHradec Králové8300:47:0838,23
26MA7575Kubišta LukášHeřmanův Městec8000:47:3935,36
27MA7676Staněk VratislavHorotým Nechťák8100:47:4135,17
28MA7778Nekvinda MartinMFK Chrudim8500:47:4434,90
29MA7979Hyksa TomášNehťáci8300:47:4934,43
30MA8282Juren JaromírSDH Morašice8700:48:2830,82
31MA8585Petera JanPardubice8100:48:5528,32
32MA8989Mrkvička RomanSDH Svídnice9500:49:3398,30
33MA101101Petrovič JiříSDH Morašice9400:51:3290,23
34MA104104Vojtěch JanPardubice8600:52:268,79
35MA110110Slovák JiříÚstí nad Labem8500:53:513,00
Muži 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:35:09104,78
2MB44Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:49105,15
3MB1212Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:38:4395,09
4MB1414Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:39:1881,73
5MB1616Kocek PavelHO Škrovád7200:39:4889,36
6MB1717Valenta TomášPardubice7600:40:0877,11
7MB2020Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:40:3285,47
8MB2121Žemlička MiloslavMK Hlinsko7100:40:3585,21
9MB2626Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7500:40:5972,39
10MB3030Svoboda OndřejSlavia OB Hradec Králové7600:41:3768,87
11MB3535Rejda JanSK OMT Pardubice7000:42:2775,33
12MB4141Novotný ZdeněkTJ Jiskra Litomyšl7200:42:5472,95
13MB4848Šulc RadekMilovice u Hořic7500:43:5955,72
14MB4949Czagan JanSDH Dědek7100:44:0266,95
15MB5050Šebesta PetrOB Chrast7100:44:0766,51
16MB5252Jirák RomanBřehy7500:44:2253,59
17MB5656Čapka RadimPardubice7500:45:0249,89
18MB5757Roleček MilanPěčín7600:45:1848,41
19MB6060Cach JosefHO Škrovád7300:45:5556,98
20MB6262Bis DaliborChrudim7500:46:0743,88
21MB6666Kaplan JaroslavHorolezecký klub Pardubice7800:46:3241,56
22MB6969Dubský RomanPřibyslav7800:46:5239,71
23MB7373Novák PetrChrudim7800:47:2636,56
24MB8383Šípek ZdeněkChrudim7800:48:3630,08
25MB8686Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:49:0327,58
26MB8787Hrdý JaroslavPardubice7200:49:1839,08
27MB9191Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:49:4336,87
28MB9494Kříž JanPardubice7100:50:2732,99
29MB9595Jirásko DušanSK Srch7300:50:2832,90
30MB102102Švígler JanPardubice7200:51:3526,99
31MB103103Boráň PetrZlín7700:51:4212,87
32MB106107Pinkas TomášVysoké Mýto7700:52:516,48
33MB112112Slabihoud AlešPardubice7500:53:573,00
34MB114114Navrátil LubošOstřešany7100:54:539,53
35MB120120Vaníček LukášChrudim7500:56:383,00
36MB123123Ilavský MilanPardubice7101:00:473,00
37MB125125Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7701:02:113,00
Muži 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC88Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:37:36108,68
2MC99Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:37:5099,76
3MC2222Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:40:4093,07
4MC2424Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:40:5891,55
5MC2727Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:41:0582,56
6MC3131Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:42:0177,62
7MC3939Schaffer PetrMlýn Janderov6000:42:4682,39
8MC4242Zeman AntonínDědek6100:43:1979,59
9MC4444Belobrad IvanŽamberk6600:43:3269,60
10MC4747Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:43:5667,48
11MC6565Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:46:2563,82
12MC7474Kraus VáclavCyklokraus Author Přelouč6400:47:3847,90
13MC9898Honzíček LubošKRB Chrudim5900:50:3942,28
14MC111111Smola JanKRB Chrudim6700:53:5314,82
15MC113113Červinka MilanHO Škrovád6200:54:3522,26
16MC117117Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:55:296,35
Muži 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1515Hausvater KarelSlavia OB Hradec Králové5800:39:3998,25
2MD3636Hamerník JanChotěnice5500:42:3183,66
3MD5353Hájek FrantišekFGT Stolany4900:44:39105,07
4MD5454Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:44:4072,72
5MD5959Brožek RadmilKRB Chrudim5400:45:4567,21
6MD6363Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:46:1664,58
7MD6868Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:46:4695,83
8MD7070Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:47:0760,25
9MD7777Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:47:4457,12
10MD8181Bříza VladimírKRB Chrudim5100:48:0989,79
11MD8484Zeman VladimírLO Ledeč nad Sázavou5100:48:5486,51
12MD8990Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:49:3383,68
13MD9393Sedlák JiříCyklokraus Author Přelouč5800:50:1044,73
14MD108108Leszkow JosefMK Hlinsko5100:53:0668,18
15MD118118Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:55:4915,99
16MD127127Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:02:3426,85
Muži 65-74 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6161Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:46:0199,10
2ME9292Leszkow PetrMK Hlinsko4400:50:0581,35
3ME100100Groh StanislavAC Vrchlabí4600:50:5877,49
4ME116116Tučný JanMK Pardubice4700:55:0359,67
5ME119119Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:55:55100,93
6ME121121Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:57:4094,70
7ME126126Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:02:1678,32
8ME129129Vorel MilanSlatiňany4001:02:3877,02
9ME135135Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:15:0732,58
Muži 75 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF115115Doležal StanislavBK Pardubice3800:54:57104,37
2MF131131Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:04:4069,78
3MF136136Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:42:413,00
Ženy 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2828Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:41:12106,50
2ZA3232Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:17101,41
3ZA5151Gajdorusová MarkétaSK Chotěboř9300:44:1692,09
4ZA7272Hronová MarkétaUniverzita Hradec Králové9000:47:1478,16
5ZA8080Novotná DagmarTURBO Chotěboř9000:47:5974,64
6ZA8888Kuřinová PetraHradec Králové8800:49:3267,36
7ZA9696Šramarová ŠárkaJaroměř8500:50:3262,66
8ZA9797Brozová ZuzanaPardubice8600:50:3862,19
9ZA9999Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:50:4161,96
10ZA122122Horáčková ZuzanaChrudim8000:58:0826,97
11ZA124124Jelínková HanaKRB Chrudim8101:02:108,02
12ZA130130Boháčová PetraRosice8801:04:293,00
Ženy 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1010Fenclová MartaAC Pardubice7600:37:52149,26
2ZB128128Langová KateřinaChrudim7201:02:3750,74
Ženy 45 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC105105Vacková HanaSokol Starkoč5600:52:35132,60
2ZC106106Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:52:51122,50
3ZC109109Chlubnová ZdeňkaPardubice6200:53:13121,27
4ZC132132Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:07:5183,99
5ZC133133Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:08:0283,41
6ZC134134Nádherová HanaNádhera Bike6801:12:3556,23
Žáci 15 let a mladší (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M455Chlád OndřejTURBO Chotěboř9900:14:56-
2M41616Vaníček MichalMFK Chrudim0200:17:36-
3M41818Číhař TomášChvojenec0000:18:03-
4M41919Hroch FilipHO Škrovád0500:18:11-
5M42323Kosina MatějChrudim0500:18:25-
6M42525Burda TomášChrudim0500:19:12-
7M43434Blažek AlešNasavrky0700:19:59-
8M43838Wirkner DominikSlatiňany0500:21:30-
9M43939Truhelka MichalMFK Chrudim0500:21:44-
9M43940Lang MatyášChrudim0500:21:44-
11M44141Jelínek JaromírKRB Chrudim0600:22:15-
12M44444Maruna JanChrudim0500:22:21-
13M44646Vaníček DavidMFK Chrudim0500:22:31-
14M45252Novotný MarekTITAN Pardubice0300:23:19-
15M45656Blažek RobertNasavrky0200:23:44-
Žákyně 15 let a mladší (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z433Remarová EliškaChotěboř9900:14:30-
2Z41212Lorenčíková AdélaAtletika Chrudim0000:15:59-
3Z43737Kocková RenataHO Škrovád0200:21:15-
4Z46464Jelínková MichaelaKRB Chrudim0800:29:30-
-Z4-65Svobodová EditaHvězda SKP Pardubice98DNF-
Junioři 16-19 let (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2929Sboboda PetrOstřešany9500:19:38-
Juniorky 16-19 let (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3030Chládová KateřinaTURBO Chotěboř9600:19:39-
2ZJ3132Navrátilová BarboraOstřešany9500:19:40-
Muži 3,6 km (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3611Zajíc JakubSokol Kolín - atletika8900:14:00-
2M3622Kramář RadimAC Pardubice8800:14:28-
3M3644Hromádko KamilRadčice7500:14:52-
4M3666Jehlička LukášKameničky8500:14:57-
5M3677Schwarz JosefSK Chotěboř5500:15:01-
6M3688Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:15:25-
7M361111Novotný VáclavKTVS Hradec Králové9000:15:58-
8M361313Novotný JiříTURBO Chotěboř6600:17:13-
9M361414Václavík JaroslavSK OMT Pardubice4800:17:28-
10M361515Číhař Tomáš ml.Chvojenec7000:17:30-
11M361717Věcek ZdeněkHradec Králové9000:17:45-
12M361920Hroch JiříHO Škrovád6900:18:11-
13M362121Matras JanSkuteč8700:18:13-
14M362222Mička AntonínPardubice8300:18:15-
15M362424Ondráček LubošHlinsko7100:18:36-
16M362828Chlád JosefChotěboř7200:19:35-
17M363333Kovárník JaroslavPardubice8000:19:46-
18M363535Tomšů PetrMlýn Janderov6400:20:16-
19M364242Vinopal VilémOK Lokomotiva Pardubice8500:22:17-
20M364747Lang RadekChrudim7300:22:33-
21M364848Hezký BořivojRH Pardubice7000:22:48-
21M364849Šimek MartinSezemice7000:22:48-
23M365050Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:22:57-
24M365151Bém MiroslavKošinovci8600:23:09-
25M365353Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:23:25-
25M365354Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:23:25-
27M365757Blažek IvanNasavrky7600:23:49-
28M365959Nekvinda JiříChrudim8200:25:09-
29M366060Ledvina MarekKRB Chrudim8200:25:40-
Ženy 3,6 km (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3699Češíková EliškaSpartak Slatiňany8800:15:39-
2Z361010Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:15:51-
3Z362626Remarová JanaSK Chotěboř6300:19:16-
4Z362727Lorenčíková JanaAtletika Chrudim7400:19:29-
5Z363131Křenová JanaPardubice7500:19:40-
6Z363636Krňoulová HanaPardubice7200:20:18-
7Z364343Slívová NikolaPardubice8500:22:18-
8Z364545Poláková PetraPardubice7800:22:23-
9Z365555Hromádková JanaKODR Pardubice7200:23:26-
10Z365858Truhelková JanaChrudim7600:25:02-
11Z366161Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:27:02-
12Z366262Holinková MarcelaKRB Chrudim6100:29:27-
12Z366263Čavrnochová DagmarŠiškovice5100:29:27-
Trať 3,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3611Zajíc JakubSokol Kolín - atletika8900:14:00-
2M3622Kramář RadimAC Pardubice8800:14:28-
1Z433Remarová EliškaChotěboř9900:14:30-
3M3644Hromádko KamilRadčice7500:14:52-
1M455Chlád OndřejTURBO Chotěboř9900:14:56-
4M3666Jehlička LukášKameničky8500:14:57-
5M3677Schwarz JosefSK Chotěboř5500:15:01-
6M3688Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:15:25-
1Z3699Češíková EliškaSpartak Slatiňany8800:15:39-
2Z361010Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:15:51-
7M361111Novotný VáclavKTVS Hradec Králové9000:15:58-
2Z41212Lorenčíková AdélaAtletika Chrudim0000:15:59-
8M361313Novotný JiříTURBO Chotěboř6600:17:13-
9M361414Václavík JaroslavSK OMT Pardubice4800:17:28-
10M361515Číhař Tomáš ml.Chvojenec7000:17:30-
2M41616Vaníček MichalMFK Chrudim0200:17:36-
11M361717Věcek ZdeněkHradec Králové9000:17:45-
3M41818Číhař TomášChvojenec0000:18:03-
4M41919Hroch FilipHO Škrovád0500:18:11-
12M361920Hroch JiříHO Škrovád6900:18:11-
13M362121Matras JanSkuteč8700:18:13-
14M362222Mička AntonínPardubice8300:18:15-
5M42323Kosina MatějChrudim0500:18:25-
15M362424Ondráček LubošHlinsko7100:18:36-
6M42525Burda TomášChrudim0500:19:12-
3Z362626Remarová JanaSK Chotěboř6300:19:16-
4Z362727Lorenčíková JanaAtletika Chrudim7400:19:29-
16M362828Chlád JosefChotěboř7200:19:35-
1MJ2929Sboboda PetrOstřešany9500:19:38-
1ZJ3030Chládová KateřinaTURBO Chotěboř9600:19:39-
5Z363131Křenová JanaPardubice7500:19:40-
2ZJ3132Navrátilová BarboraOstřešany9500:19:40-
17M363333Kovárník JaroslavPardubice8000:19:46-
7M43434Blažek AlešNasavrky0700:19:59-
18M363535Tomšů PetrMlýn Janderov6400:20:16-
6Z363636Krňoulová HanaPardubice7200:20:18-
3Z43737Kocková RenataHO Škrovád0200:21:15-
8M43838Wirkner DominikSlatiňany0500:21:30-
9M43939Truhelka MichalMFK Chrudim0500:21:44-
9M43940Lang MatyášChrudim0500:21:44-
11M44141Jelínek JaromírKRB Chrudim0600:22:15-
19M364242Vinopal VilémOK Lokomotiva Pardubice8500:22:17-
7Z364343Slívová NikolaPardubice8500:22:18-
12M44444Maruna JanChrudim0500:22:21-
8Z364545Poláková PetraPardubice7800:22:23-
13M44646Vaníček DavidMFK Chrudim0500:22:31-
20M364747Lang RadekChrudim7300:22:33-
21M364849Šimek MartinSezemice7000:22:48-
21M364848Hezký BořivojRH Pardubice7000:22:48-
23M365050Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:22:57-
24M365151Bém MiroslavKošinovci8600:23:09-
14M45252Novotný MarekTITAN Pardubice0300:23:19-
25M365353Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:23:25-
25M365354Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:23:25-
9Z365555Hromádková JanaKODR Pardubice7200:23:26-
15M45656Blažek RobertNasavrky0200:23:44-
27M365757Blažek IvanNasavrky7600:23:49-
10Z365858Truhelková JanaChrudim7600:25:02-
28M365959Nekvinda JiříChrudim8200:25:09-
29M366060Ledvina MarekKRB Chrudim8200:25:40-
11Z366161Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:27:02-
12Z366262Holinková MarcelaKRB Chrudim6100:29:27-
12Z366263Čavrnochová DagmarŠiškovice5100:29:27-
4Z46464Jelínková MichaelaKRB Chrudim0800:29:30-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:35:09104,78
1MA22Udržal TomášOK Lokomotiva Pardubice8000:36:2497,84
2MA33Mocek TomášAC Pardubice7900:36:2997,38
2MB44Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:49105,15
3MA55Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:5095,43
4MA66Honzíček MichalChrudim8800:37:1792,93
5MA77Zvěřina PetrOK Lokomotiva Pardubice8200:37:2492,29
1MC88Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:37:36108,68
2MC99Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:37:5099,76
1ZB1010Fenclová MartaAC Pardubice7600:37:52149,26
6MA1111Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:38:0288,77
3MB1212Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:38:4395,09
7MA1313Čejka BořivojJR Running Sport Nasavrky8000:38:5184,23
4MB1414Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:39:1881,73
1MD1515Hausvater KarelSlavia OB Hradec Králové5800:39:3998,25
5MB1616Kocek PavelHO Škrovád7200:39:4889,36
6MB1717Valenta TomášPardubice7600:40:0877,11
8MA1818Hradecký JaromírSkuteč8500:40:1176,83
9MA1919Lán FilipSlavia OB Hradec Králové8000:40:1576,46
7MB2020Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:40:3285,47
8MB2121Žemlička MiloslavMK Hlinsko7100:40:3585,21
3MC2222Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:40:4093,07
10MA2323Jaroš JakubKED Cyklomax8500:40:5372,94
4MC2424Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:40:5891,55
11MA2425Štverák OndřejPernštejn Holomajzna Team Pce8400:40:5872,48
9MB2626Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7500:40:5972,39
5MC2727Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:41:0582,56
1ZA2828Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:41:12106,50
12MA2929Kalný PetrAtletika Chrudim8100:41:2769,79
10MB3030Svoboda OndřejSlavia OB Hradec Králové7600:41:3768,87
6MC3131Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:42:0177,62
2ZA3232Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:17101,41
13MA3333Goga TomášPardubice8400:42:2164,79
14MA3434Pojman JanPernštejn Team Pardubice8200:42:2364,61
11MB3535Rejda JanSK OMT Pardubice7000:42:2775,33
2MD3636Hamerník JanChotěnice5500:42:3183,66
15MA3637Novák PavelKRB Chrudim8100:42:3163,87
16MA3838Mrázek VladimírChlumec nad Cidlinou8500:42:3763,31
7MC3939Schaffer PetrMlýn Janderov6000:42:4682,39
17MA4040Stoklásek AntonínHradec Králové8500:42:4862,30
12MB4141Novotný ZdeněkTJ Jiskra Litomyšl7200:42:5472,95
8MC4242Zeman AntonínDědek6100:43:1979,59
18MA4343Mrázek JiříPinec Chlumec nad Cidlinou8500:43:2359,06
9MC4444Belobrad IvanŽamberk6600:43:3269,60
19MA4545Šofr OndřejPardubice8500:43:3657,85
20MA4646Hejkrlík FilipAK Spartak Slatiňany7900:43:4457,11
10MC4747Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:43:5667,48
13MB4848Šulc RadekMilovice u Hořic7500:43:5955,72
14MB4949Czagan JanSDH Dědek7100:44:0266,95
15MB5050Šebesta PetrOB Chrast7100:44:0766,51
3ZA5151Gajdorusová MarkétaSK Chotěboř9300:44:1692,09
16MB5252Jirák RomanBřehy7500:44:2253,59
3MD5353Hájek FrantišekFGT Stolany4900:44:39105,07
4MD5454Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:44:4072,72
21MA5555Šilar JakubVysoké Mýto8700:44:4851,19
17MB5656Čapka RadimPardubice7500:45:0249,89
18MB5757Roleček MilanPěčín7600:45:1848,41
22MA5858Ohnoutek RobinSvitávka8400:45:3546,84
5MD5959Brožek RadmilKRB Chrudim5400:45:4567,21
19MB6060Cach JosefHO Škrovád7300:45:5556,98
1ME6161Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:46:0199,10
20MB6262Bis DaliborChrudim7500:46:0743,88
6MD6363Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:46:1664,58
23MA6464Netolický DavidSDH Svídnice9600:46:19111,47
11MC6565Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:46:2563,82
21MB6666Kaplan JaroslavHorolezecký klub Pardubice7800:46:3241,56
24MA6767Fousek JanČHJ Zaječice8900:46:4540,36
7MD6868Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:46:4695,83
22MB6969Dubský RomanPřibyslav7800:46:5239,71
8MD7070Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:47:0760,25
25MA7171Zubal MilošHradec Králové8300:47:0838,23
4ZA7272Hronová MarkétaUniverzita Hradec Králové9000:47:1478,16
23MB7373Novák PetrChrudim7800:47:2636,56
12MC7474Kraus VáclavCyklokraus Author Přelouč6400:47:3847,90
26MA7575Kubišta LukášHeřmanův Městec8000:47:3935,36
27MA7676Staněk VratislavHorotým Nechťák8100:47:4135,17
28MA7778Nekvinda MartinMFK Chrudim8500:47:4434,90
9MD7777Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:47:4457,12
29MA7979Hyksa TomášNehťáci8300:47:4934,43
5ZA8080Novotná DagmarTURBO Chotěboř9000:47:5974,64
10MD8181Bříza VladimírKRB Chrudim5100:48:0989,79
30MA8282Juren JaromírSDH Morašice8700:48:2830,82
24MB8383Šípek ZdeněkChrudim7800:48:3630,08
11MD8484Zeman VladimírLO Ledeč nad Sázavou5100:48:5486,51
31MA8585Petera JanPardubice8100:48:5528,32
25MB8686Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:49:0327,58
26MB8787Hrdý JaroslavPardubice7200:49:1839,08
6ZA8888Kuřinová PetraHradec Králové8800:49:3267,36
32MA8989Mrkvička RomanSDH Svídnice9500:49:3398,30
12MD8990Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:49:3383,68
27MB9191Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:49:4336,87
2ME9292Leszkow PetrMK Hlinsko4400:50:0581,35
13MD9393Sedlák JiříCyklokraus Author Přelouč5800:50:1044,73
28MB9494Kříž JanPardubice7100:50:2732,99
29MB9595Jirásko DušanSK Srch7300:50:2832,90
7ZA9696Šramarová ŠárkaJaroměř8500:50:3262,66
8ZA9797Brozová ZuzanaPardubice8600:50:3862,19
13MC9898Honzíček LubošKRB Chrudim5900:50:3942,28
9ZA9999Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:50:4161,96
3ME100100Groh StanislavAC Vrchlabí4600:50:5877,49
33MA101101Petrovič JiříSDH Morašice9400:51:3290,23
30MB102102Švígler JanPardubice7200:51:3526,99
31MB103103Boráň PetrZlín7700:51:4212,87
34MA104104Vojtěch JanPardubice8600:52:268,79
1ZC105105Vacková HanaSokol Starkoč5600:52:35132,60
2ZC106106Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:52:51122,50
32MB106107Pinkas TomášVysoké Mýto7700:52:516,48
14MD108108Leszkow JosefMK Hlinsko5100:53:0668,18
3ZC109109Chlubnová ZdeňkaPardubice6200:53:13121,27
35MA110110Slovák JiříÚstí nad Labem8500:53:513,00
14MC111111Smola JanKRB Chrudim6700:53:5314,82
33MB112112Slabihoud AlešPardubice7500:53:573,00
15MC113113Červinka MilanHO Škrovád6200:54:3522,26
34MB114114Navrátil LubošOstřešany7100:54:539,53
1MF115115Doležal StanislavBK Pardubice3800:54:57104,37
4ME116116Tučný JanMK Pardubice4700:55:0359,67
16MC117117Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:55:296,35
15MD118118Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:55:4915,99
5ME119119Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:55:55100,93
35MB120120Vaníček LukášChrudim7500:56:383,00
6ME121121Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:57:4094,70
10ZA122122Horáčková ZuzanaChrudim8000:58:0826,97
36MB123123Ilavský MilanPardubice7101:00:473,00
11ZA124124Jelínková HanaKRB Chrudim8101:02:108,02
37MB125125Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7701:02:113,00
7ME126126Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:02:1678,32
16MD127127Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:02:3426,85
2ZB128128Langová KateřinaChrudim7201:02:3750,74
8ME129129Vorel MilanSlatiňany4001:02:3877,02
12ZA130130Boháčová PetraRosice8801:04:293,00
2MF131131Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:04:4069,78
4ZC132132Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:07:5183,99
5ZC133133Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:08:0283,41
6ZC134134Nádherová HanaNádhera Bike6801:12:3556,23
9ME135135Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:15:0732,58
3MF136136Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:42:413,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:35:09104,78
2MA22Udržal TomášOK Lokomotiva Pardubice8000:36:2497,84
3MA33Mocek TomášAC Pardubice7900:36:2997,38
4MB44Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:4995,53
5MA55Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:5095,43
6MA66Honzíček MichalChrudim8800:37:1792,93
7MA77Zvěřina PetrOK Lokomotiva Pardubice8200:37:2492,29
8MC88Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:37:3691,18
9MC99Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:37:5089,88
10MA1111Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:38:0288,77
11MB1212Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:38:4384,97
12MA1313Čejka BořivojJR Running Sport Nasavrky8000:38:5184,23
13MB1414Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:39:1881,73
14MD1515Hausvater KarelSlavia OB Hradec Králové5800:39:3979,79
15MB1616Kocek PavelHO Škrovád7200:39:4878,96
16MB1717Valenta TomášPardubice7600:40:0877,11
17MA1818Hradecký JaromírSkuteč8500:40:1176,83
18MA1919Lán FilipSlavia OB Hradec Králové8000:40:1576,46
19MB2020Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:40:3274,88
20MB2121Žemlička MiloslavMK Hlinsko7100:40:3574,61
21MC2222Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:40:4074,14
22MA2323Jaroš JakubKED Cyklomax8500:40:5372,94
23MC2424Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:40:5872,48
23MA2425Štverák OndřejPernštejn Holomajzna Team Pce8400:40:5872,48
25MB2626Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7500:40:5972,39
26MC2727Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:41:0571,83
27MA2929Kalný PetrAtletika Chrudim8100:41:2769,79
28MB3030Svoboda OndřejSlavia OB Hradec Králové7600:41:3768,87
29MC3131Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:42:0166,65
30MA3333Goga TomášPardubice8400:42:2164,79
31MA3434Pojman JanPernštejn Team Pardubice8200:42:2364,61
32MB3535Rejda JanSK OMT Pardubice7000:42:2764,24
33MD3636Hamerník JanChotěnice5500:42:3163,87
33MA3637Novák PavelKRB Chrudim8100:42:3163,87
35MA3838Mrázek VladimírChlumec nad Cidlinou8500:42:3763,31
36MC3939Schaffer PetrMlýn Janderov6000:42:4662,48
37MA4040Stoklásek AntonínHradec Králové8500:42:4862,30
38MB4141Novotný ZdeněkTJ Jiskra Litomyšl7200:42:5461,74
39MC4242Zeman AntonínDědek6100:43:1959,43
40MA4343Mrázek JiříPinec Chlumec nad Cidlinou8500:43:2359,06
41MC4444Belobrad IvanŽamberk6600:43:3258,22
42MA4545Šofr OndřejPardubice8500:43:3657,85
43MA4646Hejkrlík FilipAK Spartak Slatiňany7900:43:4457,11
44MC4747Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:43:5656,00
45MB4848Šulc RadekMilovice u Hořic7500:43:5955,72
46MB4949Czagan JanSDH Dědek7100:44:0255,45
47MB5050Šebesta PetrOB Chrast7100:44:0754,98
48MB5252Jirák RomanBřehy7500:44:2253,59
49MD5353Hájek FrantišekFGT Stolany4900:44:3952,02
50MD5454Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:44:4051,93
51MA5555Šilar JakubVysoké Mýto8700:44:4851,19
52MB5656Čapka RadimPardubice7500:45:0249,89
53MB5757Roleček MilanPěčín7600:45:1848,41
54MA5858Ohnoutek RobinSvitávka8400:45:3546,84
55MD5959Brožek RadmilKRB Chrudim5400:45:4545,91
56MB6060Cach JosefHO Škrovád7300:45:5544,99
57ME6161Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:46:0144,43
58MB6262Bis DaliborChrudim7500:46:0743,88
59MD6363Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:46:1643,04
60MA6464Netolický DavidSDH Svídnice9600:46:1942,76
61MC6565Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:46:2542,21
62MB6666Kaplan JaroslavHorolezecký klub Pardubice7800:46:3241,56
63MA6767Fousek JanČHJ Zaječice8900:46:4540,36
64MD6868Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:46:4640,27
65MB6969Dubský RomanPřibyslav7800:46:5239,71
66MD7070Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:47:0738,32
67MA7171Zubal MilošHradec Králové8300:47:0838,23
68MB7373Novák PetrChrudim7800:47:2636,56
69MC7474Kraus VáclavCyklokraus Author Přelouč6400:47:3835,45
70MA7575Kubišta LukášHeřmanův Městec8000:47:3935,36
71MA7676Staněk VratislavHorotým Nechťák8100:47:4135,17
72MD7777Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:47:4434,90
72MA7778Nekvinda MartinMFK Chrudim8500:47:4434,90
74MA7979Hyksa TomášNehťáci8300:47:4934,43
75MD8181Bříza VladimírKRB Chrudim5100:48:0932,58
76MA8282Juren JaromírSDH Morašice8700:48:2830,82
77MB8383Šípek ZdeněkChrudim7800:48:3630,08
78MD8484Zeman VladimírLO Ledeč nad Sázavou5100:48:5428,42
79MA8585Petera JanPardubice8100:48:5528,32
80MB8686Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:49:0327,58
81MB8787Hrdý JaroslavPardubice7200:49:1826,20
82MA8989Mrkvička RomanSDH Svídnice9500:49:3324,81
82MD8990Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:49:3324,81
84MB9191Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:49:4323,88
85ME9292Leszkow PetrMK Hlinsko4400:50:0521,85
86MD9393Sedlák JiříCyklokraus Author Přelouč5800:50:1021,38
87MB9494Kříž JanPardubice7100:50:2719,81
88MB9595Jirásko DušanSK Srch7300:50:2819,72
89MC9898Honzíček LubošKRB Chrudim5900:50:3918,70
90ME100100Groh StanislavAC Vrchlabí4600:50:5816,94
91MA101101Petrovič JiříSDH Morašice9400:51:3213,79
92MB102102Švígler JanPardubice7200:51:3513,51
93MB103103Boráň PetrZlín7700:51:4212,87
94MA104104Vojtěch JanPardubice8600:52:268,79
95MB106107Pinkas TomášVysoké Mýto7700:52:516,48
96MD108108Leszkow JosefMK Hlinsko5100:53:065,09
97MA110110Slovák JiříÚstí nad Labem8500:53:513,00
98MC111111Smola JanKRB Chrudim6700:53:533,00
99MB112112Slabihoud AlešPardubice7500:53:573,00
100MC113113Červinka MilanHO Škrovád6200:54:353,00
101MB114114Navrátil LubošOstřešany7100:54:533,00
102MF115115Doležal StanislavBK Pardubice3800:54:573,00
103ME116116Tučný JanMK Pardubice4700:55:033,00
104MC117117Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:55:293,00
105MD118118Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:55:493,00
106ME119119Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:55:553,00
107MB120120Vaníček LukášChrudim7500:56:383,00
108ME121121Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:57:403,00
109MB123123Ilavský MilanPardubice7101:00:473,00
110MB125125Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7701:02:113,00
111ME126126Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:02:163,00
112MD127127Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:02:343,00
113ME129129Vorel MilanSlatiňany4001:02:383,00
114MF131131Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:04:403,00
115ME135135Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:15:073,00
116MF136136Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:42:413,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1010Fenclová MartaAC Pardubice7600:37:52112,77
2ZA2828Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:41:1296,29
3ZA3232Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:1790,94
4ZA5151Gajdorusová MarkétaSK Chotěboř9300:44:1681,13
5ZA7272Hronová MarkétaUniverzita Hradec Králové9000:47:1466,46
6ZA8080Novotná DagmarTURBO Chotěboř9000:47:5962,75
7ZA8888Kuřinová PetraHradec Králové8800:49:3255,09
8ZA9696Šramarová ŠárkaJaroměř8500:50:3250,14
9ZA9797Brozová ZuzanaPardubice8600:50:3849,65
10ZA9999Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:50:4149,40
11ZC105105Vacková HanaSokol Starkoč5600:52:3540,01
12ZC106106Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:52:5138,69
13ZC109109Chlubnová ZdeňkaPardubice6200:53:1336,88
14ZA122122Horáčková ZuzanaChrudim8000:58:0812,57
15ZA124124Jelínková HanaKRB Chrudim8101:02:103,00
16ZB128128Langová KateřinaChrudim7201:02:373,00
17ZA130130Boháčová PetraRosice8801:04:293,00
18ZC132132Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:07:513,00
19ZC133133Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:08:023,00
20ZC134134Nádherová HanaNádhera Bike6801:12:353,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 70%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
90%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód