Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

197. Malá cena Monaka

11.12.2005, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: 197. Malá cena Monaka
  • datum konání: 11.12.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KRB Chrudim

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.5.2019Malá cena Monaka - Janderovská desítka76
16.5.2018Malá cena Monaka - Janderovská desítka129
17.5.2017Malá cena Monaka146
18.5.2016Malá cena Monaka223
20.5.2015Malá cena Monaka145
25.3.2015309. Malá cena Monaka-
24.12.2014306. Malá cena Monaka-
7.12.2014305. Malá cena Monaka-
9.11.2014304. Malá cena Monaka-
28.9.2014303. Malá cena Monaka-
27.8.2014302. Malá cena Monaka-
23.7.2014301. Malá cena Monaka-
25.6.2014300. Malá cena Monaka96
21.5.2014Malá cena Monaka257
23.4.2014298. Malá cena Monaka-
26.3.2014297. Malá cena Monaka110
22.2.2014Halové Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (neúplné)6
19.1.2014295. Malá cena Monaka199
22.5.2013287. Malá cena Monaka201
17.4.2013286. Malá cena Monaka-
27.3.2013285. Malá cena Monaka-
24.2.2013284. Malá cena Monaka-
20.1.2013283. Malá cena Monaka-
20.6.2012276. Malá cena Monaka183
16.5.2012Malá cena Monaka175
28.3.2012273. Malá cena Monaka107
18.5.2011263. Malá cena Monaka149
11.10.200930. ročník Velké ceny Monaka102
24.6.2009240. Malá cena Monaka135
20.5.2009239. Malá cena Monaka146
25.1.2009235. Malá cena Monaka97
25.6.2008228. Malá cena Monaka153
16.3.2008225. Malá cena Monaka82
17.2.2008224. Malá cena Monaka139
20.1.2008223. Malá cena Monaka150
18.2.2007212. Malá cena Monaka147
21.3.2005Malá cena Monaka-
25.6.2003168. Malá cena Monaka103
23.4.2003166. Malá cena Monaka31
23.3.2003165. Malá cena Monaka77
28.8.2002157. Malá cena Monaka30
10.7.2002156. Malá cena Monaka20

Statistika závodu 197. Malá cena Monaka

  • ročníků: 43
  • závodníků na všech ročnících: 3614

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Schaffer Petr6026
Jelínek Jaromír7726
Vorel Milan4025
Neruda Miroslav5624
Doležal Stanislav3824
Novák Pavel8123
Bříza Vladimír5122
Petržílek Zdeněk5522
Brožek Radmil5422
Hájek František4921
Čapský František4921
Leszkow Petr4420
Pitter Vladimír5019
Kratochvíl Vladimír6219
Krátký Josef6519
Doucha Jiří7119
Kraus Václav6418
Jirásko Dušan7318
Soukup Jiří2718
Kratochvíl Miloš7518
Hausvater Karel5818
Müller Robert6917
Jelínková Hana8117
Novotný Zdeněk7217
Novák Petr7816
Kubrová Dagmar6316
Červinka Milan6216
Mocek Tomáš7915
Sedlák Jiří5815
Kocek Pavel7214
Hromádko Jaroslav7114
Dubský Roman7814
Jirásko Lubomír7114
Maier Lukáš7814
Chocholouš Dalibor4614
Novotná Dagmar7014
Cach Josef7314
Vodička Jiří5314
Novotný Jiří6613
13
Málek Jaroslav4613
Gdula Petr6113
Pospíchal Jaromír5913
Kalný Petr8113
Leszkow Josef5113
Tučný Jan4713
Alexa Jiří5313
Hepner David7613
Meduna Josef8313
Macháček Jan6312

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci do 15 let (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD22Rybišár PavelŠAK Chrudim9000:12:54-
2MD53Gdula LukášHvězda AFK Pardubice9100:14:01-
3MD64Novotný FrantišekTřemošnice9000:14:11-
Žákyně do 15 let (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD122Šindelářová ValeriePardubice9200:16:24-
Dorostenci a junioři 16-19 let (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ12Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:11:50-
2MJ33Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:13:35-
3MJ44Brejcha RadekSK Jeseniova Praha8900:13:51-
Dorostenky a juniorky 16-19 let (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ192Šotolová MarkétaDynamo Pardubice8900:18:54-
Muži 20 let a starší (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M272Gdula PetrHrochův Týnec6100:14:18-
2M292Mičulka AlešSokol Srch6200:14:53-
3M2102Fenyk FrantišekAFK Pardubice5300:16:04-
Ženy 20 let a starší (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2172Dvořáková MartaHrochův Týnec5900:18:29-
2Z2182Sokolová OlgaISCAREX Česká Třebová6400:18:44-
3Z2202Tománková PavlaKRB Chrudim6800:19:08-
Muži A do 34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:34:26-
2MA23Uchytil MilanHvězda SKP Pardubice7400:34:48-
3MA35Kourek LukášNové Město na Moravě8800:35:06-
Muži B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB52Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:34:44-
2MB93Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:37:06-
3MB144Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:38:37-
Muži C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC172Hausvater KarelSlávia OB Hradec Králové5800:39:34-
2MC213Brožek RadmilKRB Chrudim5400:40:21-
3MC224Schaffer PetrMlýn Janderov6000:40:41-
Muži D 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD332Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:42:40-
2MD373Novotný JosefTransporta Chrudim4800:43:36-
3MD414Čapský FrantišekPardubice4900:45:26-
Muži E 65-74 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME572Vorel MilanSlatiňany4000:47:29-
2ME593Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:47:42-
3ME734Doležal StanislavBK Pardubice3800:51:18-
Muži F 75 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF843Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:07:38-
2MF873Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:15:53-
Ženy A do 34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA102Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:37:13-
2ZA163Vlčovská MartaAC Pardubice7600:39:06-
3ZA454Čejková VěraKRB Chrudim8100:45:54-
Ženy B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB312Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:42:27-
2ZB643Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:48:23-
3ZB774Klimešová AlenaBukovice6300:55:14-
Ženy C 45 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC653Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice6000:48:31-
2ŽC753Vilnerová EvaOK Lokomotiva Pardubice6000:52:23-
3ŽC833Blažková LenkaKRB Chrudim5901:05:00-
Trať 3,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ12Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:11:50-
1MD22Rybišár PavelŠAK Chrudim9000:12:54-
2MJ33Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:13:35-
3MJ44Brejcha RadekSK Jeseniova Praha8900:13:51-
2MD53Gdula LukášHvězda AFK Pardubice9100:14:01-
3MD64Novotný FrantišekTřemošnice9000:14:11-
1M272Gdula PetrHrochův Týnec6100:14:18-
2M292Mičulka AlešSokol Srch6200:14:53-
3M2102Fenyk FrantišekAFK Pardubice5300:16:04-
1ŽD122Šindelářová ValeriePardubice9200:16:24-
1Z2172Dvořáková MartaHrochův Týnec5900:18:29-
2Z2182Sokolová OlgaISCAREX Česká Třebová6400:18:44-
1ŽJ192Šotolová MarkétaDynamo Pardubice8900:18:54-
3Z2202Tománková PavlaKRB Chrudim6800:19:08-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód