Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

166. Malá cena Monaka

23.4.2003, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 166. Malá cena Monaka
  • datum konání: 23.4.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KRB Chrudim

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.5.2019Malá cena Monaka - Janderovská desítka76
16.5.2018Malá cena Monaka - Janderovská desítka129
17.5.2017Malá cena Monaka146
18.5.2016Malá cena Monaka223
20.5.2015Malá cena Monaka145
25.3.2015309. Malá cena Monaka-
24.12.2014306. Malá cena Monaka-
7.12.2014305. Malá cena Monaka-
9.11.2014304. Malá cena Monaka-
28.9.2014303. Malá cena Monaka-
27.8.2014302. Malá cena Monaka-
23.7.2014301. Malá cena Monaka-
25.6.2014300. Malá cena Monaka96
21.5.2014Malá cena Monaka257
23.4.2014298. Malá cena Monaka-
26.3.2014297. Malá cena Monaka110
22.2.2014Halové Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (neúplné)6
19.1.2014295. Malá cena Monaka199
22.5.2013287. Malá cena Monaka201
17.4.2013286. Malá cena Monaka-
27.3.2013285. Malá cena Monaka-
24.2.2013284. Malá cena Monaka-
20.1.2013283. Malá cena Monaka-
20.6.2012276. Malá cena Monaka183
16.5.2012Malá cena Monaka175
28.3.2012273. Malá cena Monaka107
18.5.2011263. Malá cena Monaka149
11.10.200930. ročník Velké ceny Monaka102
24.6.2009240. Malá cena Monaka135
20.5.2009239. Malá cena Monaka146
25.1.2009235. Malá cena Monaka97
25.6.2008228. Malá cena Monaka153
16.3.2008225. Malá cena Monaka82
17.2.2008224. Malá cena Monaka139
20.1.2008223. Malá cena Monaka150
18.2.2007212. Malá cena Monaka147
11.12.2005197. Malá cena Monaka40
21.3.2005Malá cena Monaka-
25.6.2003168. Malá cena Monaka103
23.3.2003165. Malá cena Monaka77
28.8.2002157. Malá cena Monaka30
10.7.2002156. Malá cena Monaka20

Statistika závodu 166. Malá cena Monaka

  • ročníků: 43
  • závodníků na všech ročnících: 3623

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Schaffer Petr6026
Jelínek Jaromír7726
Vorel Milan4025
Neruda Miroslav5624
Doležal Stanislav3824
Novák Pavel8123
Petržílek Zdeněk5522
Brožek Radmil5422
Bříza Vladimír5122
Čapský František4921
Hájek František4921
Leszkow Petr4420
Krátký Josef6519
Doucha Jiří7119
Pitter Vladimír5019
Kratochvíl Vladimír6219
Kratochvíl Miloš7518
Hausvater Karel5818
Kraus Václav6418
Jirásko Dušan7318
Soukup Jiří2718
Novotný Zdeněk7217
Müller Robert6917
Jelínková Hana8117
Kubrová Dagmar6316
Červinka Milan6216
Novák Petr7816
Sedlák Jiří5815
Mocek Tomáš7915
Chocholouš Dalibor4614
Novotná Dagmar7014
Cach Josef7314
Vodička Jiří5314
Kocek Pavel7214
Hromádko Jaroslav7114
Dubský Roman7814
Jirásko Lubomír7114
Maier Lukáš7814
Kalný Petr8113
Málek Jaroslav4613
Gdula Petr6113
Pospíchal Jaromír5913
Leszkow Josef5113
Tučný Jan4713
Alexa Jiří5313
Hepner David7613
Meduna Josef8313
Novotný Jiří6613
13
Kalná Jitka7512

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kratochvíl MilošCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7500:35:06-
2MA22Musil JiříMK Hlinsko7200:35:18-
3MA33Kudrna DavidSPRIT Čáslav7700:35:29-
4MA54Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:36:08-
Muži B (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB45Wastl MiroslavAFK Chrudim6000:35:39-
2MB66Lomoz JanAFK Chrudim6000:36:35-
3MB17Schaffer PetrMlýn Janderov6000:38:57-
Muži C (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC108Novotný JosefTransporta Chrudim4800:38:54-
2MC189Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:40:30-
3MC1910Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:41:43-
Muži D (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2611Zeman PavelKRB Chrudim4300:42:44-
2MD4612Vorel MilanSlatiňany4000:46:45-
3MD4913Doležal StanislavBK Pardubice3800:47:37-
Muži E (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5914Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2501:04:05-
2ME6115Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:15:55-
Ženy A (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1316Vlčovská MartaAC Pardubice7600:39:14-
2ZA3517Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:43:50-
3ZA4818Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:47:21-
Ženy B (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3719Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:44:30-
2ZB5620Vilnerová EvaLokomotiva Pardubice6000:53:03-
3ZB5721Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:55:33-
Ženy C (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC122Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:47:53-
2ŽC5123Novotná EvaLetohrad4800:48:28-
3ŽC5424Vacková HanaSK Hronov5600:49:27-
Muži (trať 3,600 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M15Vlach LukášAFK Chrudim8500:12:50-
2M28Schwarz JosefTURBO Chotěboř5500:12:58-
3M325Jelínek JaromírTřemošnice7700:13:24-
14M1914Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:22:14-
Ženy (trať 3,600 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
3Ž1627Paulusová LucieChrudim9400:21:03-
9327Ž819Mrštíková KvětaLoko OB Pardubice8700:15:58-
9827Ž1226Svobodová VeronikaHolice8100:17:29-
Trať 3,600 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M15Vlach LukášAFK Chrudim8500:12:50-
2M28Schwarz JosefTURBO Chotěboř5500:12:58-
3M325Jelínek JaromírTřemošnice7700:13:24-
9327Ž819Mrštíková KvětaLoko OB Pardubice8700:15:58-
9827Ž1226Svobodová VeronikaHolice8100:17:29-
3Ž1627Paulusová LucieChrudim9400:21:03-
14M1914Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:22:14-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód