hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Malá cena Monaka

17.5.2017, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Malá cena Monaka
  • datum konání: 17.5.2017
  • zobrazeno již 342x
  • místo konání: Restaurace MONACO, Slatiňany
  • GPS: 49.90802N, 15.80314E
  • pořadatel: KRB Chrudim

Sociální sítě

Místo konání

Restaurace Monaco, Statiňany
18:00 hodin

Přihlášky

na místě od 16:30 do 17:45 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km
Lesní kros s převýšením zhruba 200 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

RNDr. Jan Zajíc
tel. 724 172 882

Internetové stránky

http://krb.hyperlink.cz

E-mailová adresa

jan.zajic@upce.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
18.5.2016Malá cena Monaka223
20.5.2015Malá cena Monaka145
25.3.2015309. Malá cena Monaka-
24.12.2014306. Malá cena Monaka-
7.12.2014305. Malá cena Monaka-
9.11.2014304. Malá cena Monaka-
28.9.2014303. Malá cena Monaka-
27.8.2014302. Malá cena Monaka-
23.7.2014301. Malá cena Monaka-
25.6.2014300. Malá cena Monaka96
21.5.2014Malá cena Monaka257
23.4.2014298. Malá cena Monaka-
26.3.2014297. Malá cena Monaka110
22.2.2014Halové Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (neúplné)6
19.1.2014295. Malá cena Monaka199
22.5.2013287. Malá cena Monaka201
17.4.2013286. Malá cena Monaka-
27.3.2013285. Malá cena Monaka-
24.2.2013284. Malá cena Monaka-
20.1.2013283. Malá cena Monaka-
20.6.2012276. Malá cena Monaka183
16.5.2012Malá cena Monaka175
28.3.2012273. Malá cena Monaka107
18.5.2011263. Malá cena Monaka149
11.10.200930. ročník Velké ceny Monaka102
24.6.2009240. Malá cena Monaka135
20.5.2009239. Malá cena Monaka146
25.1.2009235. Malá cena Monaka97
25.6.2008228. Malá cena Monaka153
16.3.2008225. Malá cena Monaka82
17.2.2008224. Malá cena Monaka139
20.1.2008223. Malá cena Monaka150
18.2.2007212. Malá cena Monaka147
11.12.2005197. Malá cena Monaka40
21.3.2005Malá cena Monaka-
25.6.2003168. Malá cena Monaka103
23.4.2003166. Malá cena Monaka31
23.3.2003165. Malá cena Monaka77
28.8.2002157. Malá cena Monaka30
10.7.2002156. Malá cena Monaka20

Statistika závodu Malá cena Monaka

  • ročníků: 41
  • závodníků na všech ročnících: 3303

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Schaffer Petr6025
Jelínek Jaromír7724
Vorel Milan4023
Doležal Stanislav3822
Neruda Miroslav5622
Čapský František4921
Novák Pavel8121
Petržílek Zdeněk5520
Brožek Radmil5420
Bříza Vladimír5120
Hájek František4919
Soukup Jiří2718
Kratochvíl Vladimír6218
Pitter Vladimír5018
Jirásko Dušan7318
Leszkow Petr4418
Novotný Zdeněk7217
Hausvater Karel5817
Doucha Jiří7117
Kraus Václav6417
Krátký Josef6517
Müller Robert6917
Kratochvíl Miloš7517
Jelínková Hana8117
Červinka Milan6216
Novák Petr7816
Kubrová Dagmar6316
Mocek Tomáš7915
Sedlák Jiří5815
Maier Lukáš7814
Novotná Dagmar7014
Vodička Jiří5314
Hromádko Jaroslav7114
Chocholouš Dalibor4614
Jirásko Lubomír7114
Pospíchal Jaromír5913
Málek Jaroslav4613
Gdula Petr6113
Meduna Josef8313
Kalný Petr8113
Alexa Jiří5313
Cach Josef7313
13
Novotný Jiří6613
Smola Jan6712
Dubský Roman7812
Kalná Jitka7512
Leszkow Josef5112
Hepner David7612
Schwarz Josef5512

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 34 let a mladší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1120Dymák PavelHvězda Pardubice8700:33:31112,79
2MA4113Hradecký JaromírSkuteč8500:36:3495,75
3MA613Riciu Nicolae AlbertoHvězda Pardubice8700:37:3689,98
4MA883Hromek VáclavŽumberk8300:37:5088,67
5MA961Kopecký JanHvězda Pardubice9000:38:1186,72
6MA11118Goga TomášPardubice8400:38:2485,51
7MA123Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:38:3784,30
8MA1517Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:39:4478,06
9MA19100Bubeník MichalHOP Pardubice9100:40:1774,99
10MA2864Hurskyj AlexandrBarbarian Extreme Team9800:41:43104,15
11MA31101Drábek MarekHO Škrovád8300:42:2463,17
12MA3238Mrskoč MarekLokomotiva Pardubice0200:42:27100,70
13MA3371Šofr OndřejPardubice8500:42:2962,70
14MA38108Zeman DanielHradec Králové8300:43:2957,11
15MA41128Sabol JosefSK Chotěboř9900:43:3895,15
16MA5180Simon JakubPolička0000:45:1187,87
17MA6329Šilar JakubVysoké Mýto8700:46:0942,22
18MA7692Neumann TomášPardubice8700:47:4433,37
19MA84124Hyksa TomášNehťáci8300:49:1325,09
20MA9978Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9000:51:2612,71
21MA115140Meduna JosefKRB Chrudim8300:55:573,00
22MA13372Erben PetrPardubice8601:01:083,00
23MA140143Zirnsák JiříHradec Králové8501:07:103,00

Muži 35-44 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB348Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:36:32104,52
2MB5135Šutera JosefAtletika Polička7900:37:2091,47
3MB1020Heller TomášHradec Králové8100:38:1985,97
4MB13104Maier LukášKRB Chrudim7800:38:4583,55
5MB18133Matras TomášSK Chrast8000:40:0176,48
6MB20117Malátek AntonínPardubice7700:40:2383,92
7MB2263Plavec JanBěžecký Klub Heřmanův Městec7900:40:4472,47
8MB2488Jindra AlešChrudim7700:40:5281,33
9MB258Lán FilipSlavia OB Hradec Králové8000:40:5971,08
10MB2762Lopour PavelHeřmanův Městec8100:41:3667,63
11MB3455Slavíček OndřejUSK Pardubice8200:42:4561,21
12MB36123Novák PavelKRB Chrudim8100:42:5160,65
13MB3742Dubský RomanPřibyslav7800:43:1158,79
14MB3941Szumowski PavelBIKE Sport Chrudim7300:43:3167,15
15MB4057Roleček MilanPěčín7600:43:3466,88
16MB42125Koreček RichardCyklo Nepasice7600:43:3966,44
17MB48109Malinský TomášChrudim8200:44:4849,76
18MB4991Cach JosefHO Škrovád7300:44:5259,93
19MB5056Gogola JánImel´ (SK)7700:45:0059,22
20MB5473Bis DaliborChrudim7500:45:1657,79
21MB59131Černý JanOpatovice7500:45:4255,47
22MB6099Jelínek PetrKostelec u Heřmanova Městce7800:45:4344,64
23MB6274Kouba MartinPardubice7400:45:5354,49
24MB6653Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:46:4250,12
25MB68114Novák PetrChrudim7800:46:5338,12
26MB7284Moka MichalKRB Chrudim7900:47:1735,89
27MB83116Zadrobílek MartinKapříci7900:49:1125,28
28MB92139Jelínek JaromírKRB Chrudim7700:50:1730,95
29MB93132Dobrovolný JanPardubice7800:50:2718,20
30MB9895Klvaňa MilanSK OB Chrast7500:51:0626,58
31MB10187Danihelka TomášPardubice7400:51:4822,83
32MB10289Machatý RadekChrudim7800:51:579,82
33MB10596Vítek PavelOB Chrast7500:53:4512,40
34MB11285Slabihoud AlešPardubice7500:55:223,75
35MB13293Vlček TomášPardubice7501:00:523,00

Muži 45-54 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC249Vokolek MichalAC Pardubice7200:36:09106,57
2MC782Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:37:42110,13
3MC1422Klvaň NorbertSKC Pečky7200:39:2788,91
4MC1752Doucha JiříHvězda Pardubice7100:39:5386,59
5MC2315Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:40:4994,43
6MC4670Hanuš PetrCh&T Pardubice6400:44:2176,64
7MC47129Šebesta PetrOB Chrast7100:44:3761,27
8MC5136Hrdý JaroslavPardubice7200:45:1158,23
9MC53137Novotný ZdeněkTITAN Neurorehabilitace Pce7200:45:1557,88
10MC5777Číž JosefBohdaneč7100:45:3156,45
11MC58121Hrubeš JiříSrch6800:45:4155,56
12MC6759Nádhera PetrNádhera Bike6700:46:5064,13
13MC69102Šejna RostislavChrudim6900:47:0348,25
14MC7130Macek MartinHradec Králové6400:47:1462,12
15MC73111Rejda JanSK OMT Pardubice7000:47:2746,11
16MC8079Simon PetrPolička7200:48:1941,47
17MC82144Horáček VáclavSOP Kolín6300:48:4954,14
18MC87122Novotný JiříUNO Srch7100:49:4034,24
19MC8831Jirásek StanislavHoděšovice6500:49:4149,78
20MC89112Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6900:49:4333,98
21MC96130Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6400:50:4644,32
22MC10627Svědiroh MiroslavPardubice6500:54:0227,87
23MC11446Macháček JanCafé Bajer Pardubice6300:55:2820,65
24MC124145Horáček JiříKolín6400:58:345,04
25MC125107Licek MartinSK OMT Pardubice7100:58:453,00
26MC1421Krátký JosefHvězda Pardubice6501:07:393,00

Muži 55-64 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2112Vacarda VladimírEleven Run Team5900:40:3795,44
2MD2621Lederer VladimírCyklo RD Pardubice6200:41:0992,75
3MD2954Eliáš PetrHvězda Pardubice6000:42:0488,14
4MD3039Bláha MilanAF Křovice5700:42:22107,35
5MD3586Kašpárek PavelSK OMT Pardubice6100:42:4984,36
6MD439Schaffer PetrMlýn Janderov6000:43:5478,90
7MD4476Zeman AntonínDědek6100:44:1177,48
8MD562Šolc VítězslavBKL Machov5700:45:1993,94
9MD6550Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:46:1289,92
10MD7569Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:47:4159,85
11MD7710Brožek RadmilKRB Chrudim5400:47:4682,80
12MD7860Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:47:4882,64
13MD8547Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:49:2675,22
14MD8632Nešpor JiříKlub kulhajících zeber5400:49:3074,91
15MD108119Alexa JiříKRB Chrudim5300:54:3651,72
16MD1197Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:57:1739,52
17MD126106Kubát OndřejSK OMT Pardubice6200:58:464,03

Muži 65-74 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4511Pullman MiroslavASV Jablonec nad Nisou5000:44:1698,71
2ME7016Bříza VladimírKRB Chrudim5100:47:1185,45
3ME7466Hájek FrantišekFGT Stolany4900:47:4083,25
4ME9133Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:49:5373,17
5ME10414Leszkow PetrMK Hlinsko4400:53:24108,32
6ME11044Čapský FrantišekHeřmanův Městec4900:55:0249,75
7ME11165Bednář JosefPočaply5000:55:1448,84
8ME12143Pitter VladimírCYKLO-MIPI Pardubice5000:58:2334,52
9ME12828Leszkow JosefMK Hlinsko5100:59:1930,28
10ME12937Krajtl SvatoplukPardubice4900:59:3828,84
11ME13125Pšenička JiříPardubice4601:00:1383,85
12ME13534Chocholouš DaliborDubina Pardubice4601:01:5677,68
13ME13940Tučný JanMK Pardubice4701:04:4867,39

Muži 75 let a starší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF1126Jantsch VítězslavELEVEN-Run Team3500:55:22101,26
2MF12145Doležal StanislavBK Pardubice3800:58:2390,43
3MF1364Jelínek MatějČernilov4201:02:2276,13
4MF14535Vorel MilanSlatiňany4001:28:113,00
5MF14690Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:54:083,00

Ženy 34 let a mladší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5575Škodová PetraOK Lokomotiva Pardubice8300:45:17108,19
2ZA61105Češíková EliškaSpartak Slatiňany8800:45:44106,28
3ZA94103Šantavá ŽanetaChrudim9100:50:3885,53
4ZA103136Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:53:0575,15

Ženy 35-44 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6398Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:46:09108,26
2ZB8123Kroužilová IvaPoděbrady7700:48:2898,64
3ZB90146Hlaváčková HanaPardubice7700:49:4893,10
4ZB97138Kührová MilušeKRB Chrudim7700:50:5688,39
5ZB107115Trávníčková PetraRabštejnská Lhota7900:54:3473,29
6ZB10894Nemešová JanaNemošice8000:54:3673,16
7ZB11797Zoulíková IvetaOB Chrast8000:56:1466,37
8ZB118126Klimentová JiřinaNasavrky7800:56:2065,95
9ZB120141Tilgnerová RadkaHradec Králové8000:57:4460,14
10ZB12767Kubíčková MonikaPardubice7500:58:5855,01
11ZB13868Krpatová VladimíraPardubice7701:04:2032,72
12ZB140142Hančíková PavlaHradec Králové8201:07:1020,95

Ženy 45 let a starší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1626Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:39:47127,65
2ZC79134Bulvová HanaSK OB Chrast6600:47:5992,13
3ZC9524Cinková JitkaPardubice6800:50:4480,22
4ZC100110Kubíková MonikaVejvanovice6900:51:3076,90
5ZC11618Hellerová HanaHradec Králové6100:56:13113,97
6ZC12319Šternerová HanaHradec Králové6300:58:2746,79
7ZC129127Voborníková EvaSK Chotěboř6800:59:3841,66
8ZC13481Palaščáková DagmarChrudim5401:01:4695,61
9ZC13751Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:03:2090,42
10ZC1435Jelínková MagdalenaČernilov4501:11:2463,73
11ZC14458Nádherová HanaNádhera Bike6801:18:333,00

Trať 10 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1120Dymák PavelHvězda Pardubice8700:33:31112,79
1MC249Vokolek MichalAC Pardubice7200:36:09106,57
1MB348Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:36:32104,52
2MA4113Hradecký JaromírSkuteč8500:36:3495,75
2MB5135Šutera JosefAtletika Polička7900:37:2091,47
3MA613Riciu Nicolae AlbertoHvězda Pardubice8700:37:3689,98
2MC782Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:37:42110,13
4MA883Hromek VáclavŽumberk8300:37:5088,67
5MA961Kopecký JanHvězda Pardubice9000:38:1186,72
3MB1020Heller TomášHradec Králové8100:38:1985,97
6MA11118Goga TomášPardubice8400:38:2485,51
7MA123Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:38:3784,30
4MB13104Maier LukášKRB Chrudim7800:38:4583,55
3MC1422Klvaň NorbertSKC Pečky7200:39:2788,91
8MA1517Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:39:4478,06
1ZC1626Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:39:47127,65
4MC1752Doucha JiříHvězda Pardubice7100:39:5386,59
5MB18133Matras TomášSK Chrast8000:40:0176,48
9MA19100Bubeník MichalHOP Pardubice9100:40:1774,99
6MB20117Malátek AntonínPardubice7700:40:2383,92
1MD2112Vacarda VladimírEleven Run Team5900:40:3795,44
7MB2263Plavec JanBěžecký Klub Heřmanův Městec7900:40:4472,47
5MC2315Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:40:4994,43
8MB2488Jindra AlešChrudim7700:40:5281,33
9MB258Lán FilipSlavia OB Hradec Králové8000:40:5971,08
2MD2621Lederer VladimírCyklo RD Pardubice6200:41:0992,75
10MB2762Lopour PavelHeřmanův Městec8100:41:3667,63
10MA2864Hurskyj AlexandrBarbarian Extreme Team9800:41:43104,15
3MD2954Eliáš PetrHvězda Pardubice6000:42:0488,14
4MD3039Bláha MilanAF Křovice5700:42:22107,35
11MA31101Drábek MarekHO Škrovád8300:42:2463,17
12MA3238Mrskoč MarekLokomotiva Pardubice0200:42:27100,70
13MA3371Šofr OndřejPardubice8500:42:2962,70
11MB3455Slavíček OndřejUSK Pardubice8200:42:4561,21
5MD3586Kašpárek PavelSK OMT Pardubice6100:42:4984,36
12MB36123Novák PavelKRB Chrudim8100:42:5160,65
13MB3742Dubský RomanPřibyslav7800:43:1158,79
14MA38108Zeman DanielHradec Králové8300:43:2957,11
14MB3941Szumowski PavelBIKE Sport Chrudim7300:43:3167,15
15MB4057Roleček MilanPěčín7600:43:3466,88
15MA41128Sabol JosefSK Chotěboř9900:43:3895,15
16MB42125Koreček RichardCyklo Nepasice7600:43:3966,44
6MD439Schaffer PetrMlýn Janderov6000:43:5478,90
7MD4476Zeman AntonínDědek6100:44:1177,48
1ME4511Pullman MiroslavASV Jablonec nad Nisou5000:44:1698,71
6MC4670Hanuš PetrCh&T Pardubice6400:44:2176,64
7MC47129Šebesta PetrOB Chrast7100:44:3761,27
17MB48109Malinský TomášChrudim8200:44:4849,76
18MB4991Cach JosefHO Škrovád7300:44:5259,93
19MB5056Gogola JánImel´ (SK)7700:45:0059,22
8MC5136Hrdý JaroslavPardubice7200:45:1158,23
16MA5180Simon JakubPolička0000:45:1187,87
9MC53137Novotný ZdeněkTITAN Neurorehabilitace Pce7200:45:1557,88
20MB5473Bis DaliborChrudim7500:45:1657,79
1ZA5575Škodová PetraOK Lokomotiva Pardubice8300:45:17108,19
8MD562Šolc VítězslavBKL Machov5700:45:1993,94
10MC5777Číž JosefBohdaneč7100:45:3156,45
11MC58121Hrubeš JiříSrch6800:45:4155,56
21MB59131Černý JanOpatovice7500:45:4255,47
22MB6099Jelínek PetrKostelec u Heřmanova Městce7800:45:4344,64
2ZA61105Češíková EliškaSpartak Slatiňany8800:45:44106,28
23MB6274Kouba MartinPardubice7400:45:5354,49
17MA6329Šilar JakubVysoké Mýto8700:46:0942,22
1ZB6398Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:46:09108,26
9MD6550Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:46:1289,92
24MB6653Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:46:4250,12
12MC6759Nádhera PetrNádhera Bike6700:46:5064,13
25MB68114Novák PetrChrudim7800:46:5338,12
13MC69102Šejna RostislavChrudim6900:47:0348,25
2ME7016Bříza VladimírKRB Chrudim5100:47:1185,45
14MC7130Macek MartinHradec Králové6400:47:1462,12
26MB7284Moka MichalKRB Chrudim7900:47:1735,89
15MC73111Rejda JanSK OMT Pardubice7000:47:2746,11
3ME7466Hájek FrantišekFGT Stolany4900:47:4083,25
10MD7569Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:47:4159,85
18MA7692Neumann TomášPardubice8700:47:4433,37
11MD7710Brožek RadmilKRB Chrudim5400:47:4682,80
12MD7860Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:47:4882,64
2ZC79134Bulvová HanaSK OB Chrast6600:47:5992,13
16MC8079Simon PetrPolička7200:48:1941,47
2ZB8123Kroužilová IvaPoděbrady7700:48:2898,64
17MC82144Horáček VáclavSOP Kolín6300:48:4954,14
27MB83116Zadrobílek MartinKapříci7900:49:1125,28
19MA84124Hyksa TomášNehťáci8300:49:1325,09
13MD8547Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:49:2675,22
14MD8632Nešpor JiříKlub kulhajících zeber5400:49:3074,91
18MC87122Novotný JiříUNO Srch7100:49:4034,24
19MC8831Jirásek StanislavHoděšovice6500:49:4149,78
20MC89112Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6900:49:4333,98
3ZB90146Hlaváčková HanaPardubice7700:49:4893,10
4ME9133Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:49:5373,17
28MB92139Jelínek JaromírKRB Chrudim7700:50:1730,95
29MB93132Dobrovolný JanPardubice7800:50:2718,20
3ZA94103Šantavá ŽanetaChrudim9100:50:3885,53
3ZC9524Cinková JitkaPardubice6800:50:4480,22
21MC96130Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6400:50:4644,32
4ZB97138Kührová MilušeKRB Chrudim7700:50:5688,39
30MB9895Klvaňa MilanSK OB Chrast7500:51:0626,58
20MA9978Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9000:51:2612,71
4ZC100110Kubíková MonikaVejvanovice6900:51:3076,90
31MB10187Danihelka TomášPardubice7400:51:4822,83
32MB10289Machatý RadekChrudim7800:51:579,82
4ZA103136Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:53:0575,15
5ME10414Leszkow PetrMK Hlinsko4400:53:24108,32
33MB10596Vítek PavelOB Chrast7500:53:4512,40
22MC10627Svědiroh MiroslavPardubice6500:54:0227,87
5ZB107115Trávníčková PetraRabštejnská Lhota7900:54:3473,29
6ZB10894Nemešová JanaNemošice8000:54:3673,16
15MD108119Alexa JiříKRB Chrudim5300:54:3651,72
6ME11044Čapský FrantišekHeřmanův Městec4900:55:0249,75
7ME11165Bednář JosefPočaply5000:55:1448,84
34MB11285Slabihoud AlešPardubice7500:55:223,75
1MF1126Jantsch VítězslavELEVEN-Run Team3500:55:22101,26
23MC11446Macháček JanCafé Bajer Pardubice6300:55:2820,65
21MA115140Meduna JosefKRB Chrudim8300:55:573,00
5ZC11618Hellerová HanaHradec Králové6100:56:13113,97
7ZB11797Zoulíková IvetaOB Chrast8000:56:1466,37
8ZB118126Klimentová JiřinaNasavrky7800:56:2065,95
16MD1197Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:57:1739,52
9ZB120141Tilgnerová RadkaHradec Králové8000:57:4460,14
8ME12143Pitter VladimírCYKLO-MIPI Pardubice5000:58:2334,52
2MF12145Doležal StanislavBK Pardubice3800:58:2390,43
6ZC12319Šternerová HanaHradec Králové6300:58:2746,79
24MC124145Horáček JiříKolín6400:58:345,04
25MC125107Licek MartinSK OMT Pardubice7100:58:453,00
17MD126106Kubát OndřejSK OMT Pardubice6200:58:464,03
10ZB12767Kubíčková MonikaPardubice7500:58:5855,01
9ME12828Leszkow JosefMK Hlinsko5100:59:1930,28
7ZC129127Voborníková EvaSK Chotěboř6800:59:3841,66
10ME12937Krajtl SvatoplukPardubice4900:59:3828,84
11ME13125Pšenička JiříPardubice4601:00:1383,85
35MB13293Vlček TomášPardubice7501:00:523,00
22MA13372Erben PetrPardubice8601:01:083,00
8ZC13481Palaščáková DagmarChrudim5401:01:4695,61
12ME13534Chocholouš DaliborDubina Pardubice4601:01:5677,68
3MF1364Jelínek MatějČernilov4201:02:2276,13
9ZC13751Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:03:2090,42
11ZB13868Krpatová VladimíraPardubice7701:04:2032,72
13ME13940Tučný JanMK Pardubice4701:04:4867,39
12ZB140142Hančíková PavlaHradec Králové8201:07:1020,95
23MA140143Zirnsák JiříHradec Králové8501:07:103,00
26MC1421Krátký JosefHvězda Pardubice6501:07:393,00
10ZC1435Jelínková MagdalenaČernilov4501:11:2463,73
11ZC14458Nádherová HanaNádhera Bike6801:18:333,00
4MF14535Vorel MilanSlatiňany4001:28:113,00
5MF14690Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:54:083,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1120Dymák PavelHvězda Pardubice8700:33:31110,64
2MC249Vokolek MichalAC Pardubice7200:36:0995,76
3MB348Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:36:3293,60
4MA4113Hradecký JaromírSkuteč8500:36:3493,41
5MB5135Šutera JosefAtletika Polička7900:37:2089,08
6MA613Riciu Nicolae AlbertoHvězda Pardubice8700:37:3687,57
7MC782Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:37:4287,01
8MA883Hromek VáclavŽumberk8300:37:5086,25
9MA961Kopecký JanHvězda Pardubice9000:38:1184,27
10MB1020Heller TomášHradec Králové8100:38:1983,52
11MA11118Goga TomášPardubice8400:38:2483,05
12MA123Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:38:3781,83
13MB13104Maier LukášKRB Chrudim7800:38:4581,07
14MC1422Klvaň NorbertSKC Pečky7200:39:2777,12
15MA1517Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:39:4475,52
16MC1752Doucha JiříHvězda Pardubice7100:39:5374,67
17MB18133Matras TomášSK Chrast8000:40:0173,92
18MA19100Bubeník MichalHOP Pardubice9100:40:1772,41
19MB20117Malátek AntonínPardubice7700:40:2371,85
20MD2112Vacarda VladimírEleven Run Team5900:40:3770,53
21MB2263Plavec JanBěžecký Klub Heřmanův Městec7900:40:4469,87
22MC2315Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:40:4969,40
23MB2488Jindra AlešChrudim7700:40:5269,11
24MB258Lán FilipSlavia OB Hradec Králové8000:40:5968,46
25MD2621Lederer VladimírCyklo RD Pardubice6200:41:0967,51
26MB2762Lopour PavelHeřmanův Městec8100:41:3664,97
27MA2864Hurskyj AlexandrBarbarian Extreme Team9800:41:4364,31
28MD2954Eliáš PetrHvězda Pardubice6000:42:0462,34
29MD3039Bláha MilanAF Křovice5700:42:2260,64
30MA31101Drábek MarekHO Škrovád8300:42:2460,45
31MA3238Mrskoč MarekLokomotiva Pardubice0200:42:2760,17
32MA3371Šofr OndřejPardubice8500:42:2959,98
33MB3455Slavíček OndřejUSK Pardubice8200:42:4558,47
34MD3586Kašpárek PavelSK OMT Pardubice6100:42:4958,10
35MB36123Novák PavelKRB Chrudim8100:42:5157,91
36MB3742Dubský RomanPřibyslav7800:43:1156,03
37MA38108Zeman DanielHradec Králové8300:43:2954,33
38MB3941Szumowski PavelBIKE Sport Chrudim7300:43:3154,14
39MB4057Roleček MilanPěčín7600:43:3453,86
40MA41128Sabol JosefSK Chotěboř9900:43:3853,48
41MB42125Koreček RichardCyklo Nepasice7600:43:3953,39
42MD439Schaffer PetrMlýn Janderov6000:43:5451,98
43MD4476Zeman AntonínDědek6100:44:1150,38
44ME4511Pullman MiroslavASV Jablonec nad Nisou5000:44:1649,91
45MC4670Hanuš PetrCh&T Pardubice6400:44:2149,44
46MC47129Šebesta PetrOB Chrast7100:44:3747,93
47MB48109Malinský TomášChrudim8200:44:4846,89
48MB4991Cach JosefHO Škrovád7300:44:5246,52
49MB5056Gogola JánImel´ (SK)7700:45:0045,76
50MC5136Hrdý JaroslavPardubice7200:45:1144,73
50MA5180Simon JakubPolička0000:45:1144,73
52MC53137Novotný ZdeněkTITAN Neurorehabilitace Pce7200:45:1544,35
53MB5473Bis DaliborChrudim7500:45:1644,26
54MD562Šolc VítězslavBKL Machov5700:45:1943,97
55MC5777Číž JosefBohdaneč7100:45:3142,84
56MC58121Hrubeš JiříSrch6800:45:4141,90
57MB59131Černý JanOpatovice7500:45:4241,81
58MB6099Jelínek PetrKostelec u Heřmanova Městce7800:45:4341,71
59MB6274Kouba MartinPardubice7400:45:5340,77
60MA6329Šilar JakubVysoké Mýto8700:46:0939,27
61MD6550Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:46:1238,98
62MB6653Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:46:4236,16
63MC6759Nádhera PetrNádhera Bike6700:46:5035,40
64MB68114Novák PetrChrudim7800:46:5335,12
65MC69102Šejna RostislavChrudim6900:47:0334,18
66ME7016Bříza VladimírKRB Chrudim5100:47:1133,43
67MC7130Macek MartinHradec Králové6400:47:1433,15
68MB7284Moka MichalKRB Chrudim7900:47:1732,86
69MC73111Rejda JanSK OMT Pardubice7000:47:2731,92
70ME7466Hájek FrantišekFGT Stolany4900:47:4030,70
71MD7569Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:47:4130,60
72MA7692Neumann TomášPardubice8700:47:4430,32
73MD7710Brožek RadmilKRB Chrudim5400:47:4630,13
74MD7860Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:47:4829,94
75MC8079Simon PetrPolička7200:48:1927,02
76MC82144Horáček VáclavSOP Kolín6300:48:4924,20
77MB83116Zadrobílek MartinKapříci7900:49:1122,13
78MA84124Hyksa TomášNehťáci8300:49:1321,94
79MD8547Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:49:2620,72
80MD8632Nešpor JiříKlub kulhajících zeber5400:49:3020,34
81MC87122Novotný JiříUNO Srch7100:49:4019,40
82MC8831Jirásek StanislavHoděšovice6500:49:4119,30
83MC89112Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6900:49:4319,11
84ME9133Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:49:5318,17
85MB92139Jelínek JaromírKRB Chrudim7700:50:1715,91
86MB93132Dobrovolný JanPardubice7800:50:2714,97
87MC96130Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6400:50:4613,18
88MB9895Klvaňa MilanSK OB Chrast7500:51:0611,30
89MA9978Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9000:51:269,42
90MB10187Danihelka TomášPardubice7400:51:487,34
91MB10289Machatý RadekChrudim7800:51:576,50
92ME10414Leszkow PetrMK Hlinsko4400:53:243,00
93MB10596Vítek PavelOB Chrast7500:53:453,00
94MC10627Svědiroh MiroslavPardubice6500:54:023,00
95MD108119Alexa JiříKRB Chrudim5300:54:363,00
96ME11044Čapský FrantišekHeřmanův Městec4900:55:023,00
97ME11165Bednář JosefPočaply5000:55:143,00
98MB11285Slabihoud AlešPardubice7500:55:223,00
98MF1126Jantsch VítězslavELEVEN-Run Team3500:55:223,00
100MC11446Macháček JanCafé Bajer Pardubice6300:55:283,00
101MA115140Meduna JosefKRB Chrudim8300:55:573,00
102MD1197Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:57:173,00
103MF12145Doležal StanislavBK Pardubice3800:58:233,00
103ME12143Pitter VladimírCYKLO-MIPI Pardubice5000:58:233,00
105MC124145Horáček JiříKolín6400:58:343,00
106MC125107Licek MartinSK OMT Pardubice7100:58:453,00
107MD126106Kubát OndřejSK OMT Pardubice6200:58:463,00
108ME12828Leszkow JosefMK Hlinsko5100:59:193,00
109ME12937Krajtl SvatoplukPardubice4900:59:383,00
110ME13125Pšenička JiříPardubice4601:00:133,00
111MB13293Vlček TomášPardubice7501:00:523,00
112MA13372Erben PetrPardubice8601:01:083,00
113ME13534Chocholouš DaliborDubina Pardubice4601:01:563,00
114MF1364Jelínek MatějČernilov4201:02:223,00
115ME13940Tučný JanMK Pardubice4701:04:483,00
116MA140143Zirnsák JiříHradec Králové8501:07:103,00
117MC1421Krátký JosefHvězda Pardubice6501:07:393,00
118MF14535Vorel MilanSlatiňany4001:28:113,00
119MF14690Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:54:083,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1626Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:39:47117,51
2ZA5575Škodová PetraOK Lokomotiva Pardubice8300:45:1792,28
3ZA61105Češíková EliškaSpartak Slatiňany8800:45:4490,21
4ZB6398Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:46:0988,30
5ZC79134Bulvová HanaSK OB Chrast6600:47:5979,89
6ZB8123Kroužilová IvaPoděbrady7700:48:2877,68
7ZB90146Hlaváčková HanaPardubice7700:49:4871,56
8ZA94103Šantavá ŽanetaChrudim9100:50:3867,74
9ZC9524Cinková JitkaPardubice6800:50:4467,28
10ZB97138Kührová MilušeKRB Chrudim7700:50:5666,36
11ZC100110Kubíková MonikaVejvanovice6900:51:3063,76
12ZA103136Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:53:0556,50
13ZB107115Trávníčková PetraRabštejnská Lhota7900:54:3449,69
14ZB10894Nemešová JanaNemošice8000:54:3649,54
15ZC11618Hellerová HanaHradec Králové6100:56:1342,13
16ZB11797Zoulíková IvetaOB Chrast8000:56:1442,05
17ZB118126Klimentová JiřinaNasavrky7800:56:2041,59
18ZB120141Tilgnerová RadkaHradec Králové8000:57:4435,17
19ZC12319Šternerová HanaHradec Králové6300:58:2731,88
20ZB12767Kubíčková MonikaPardubice7500:58:5829,51
21ZC129127Voborníková EvaSK Chotěboř6800:59:3826,45
22ZC13481Palaščáková DagmarChrudim5401:01:4616,67
23ZC13751Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:03:209,48
24ZB13868Krpatová VladimíraPardubice7701:04:204,89
25ZB140142Hančíková PavlaHradec Králové8201:07:103,00
26ZC1435Jelínková MagdalenaČernilov4501:11:243,00
27ZC14458Nádherová HanaNádhera Bike6801:18:333,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód