hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Orlická běžecká liga mládeže

ročník 2003

Celkové pořadí poháru

Žákyně nejmladší II. r. 94-95 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí947088 záv.
2Střihavková LucieABK Bravo Jablonné nad Orlicí6977 záv.
3Fáberová ZuzanaABK Jablonné nad Orlicí962633 záv.
4Skalická ZuzanaAC Choceň942222 záv.
5Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto941733 záv.
6Glaserová DominikaSKI Klub Česká Třebová951633 záv.
7Maříková SimonaTJ Spartak OEZ Letohrad961222 záv.
8Holznerová ZuzanaOrel Valašské Klobouky951111 záv.
8Skotáková TerezaÚstí nad Orlicí1111 záv.
10Smolová DenisaABK Bravo Jablonné nad Orlicí96922 záv.
10Hejnová MarieOrel Rtyně v Podkrkonoší94911 záv.
12Rohalová KateřinaČeská Třebová95811 záv.
12Novotná DoraSK Žamberk97811 záv.
12Vávrová VilmaTJ Spartak OEZ Letohrad94811 záv.
12Vebrová AdélaAC Vysoké Mýto94811 záv.

Žáci nejmladší II. r. 94-95 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Smolák PetrBK Vysoké Mýto947477 záv.
2Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí953955 záv.
3Vacek JiříZŠ Jamné nad Orlicí941822 záv.
3Pilnáček RadomírBK Vysoké Mýto941833 záv.
3Červinka VáclavDDM Týniště nad Orlicí941822 záv.
6Heger VojtěchKozlov951633 záv.
7Frydrych JakubAC Choceň951322 záv.
8Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí951233 záv.
9Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší951111 záv.
9Vencl JanZŠ Ústí nad Orlicí bří. Čapků941111 záv.
9Kalous FilipSokol Klášterec nad Orlicí941111 záv.
12Křičenský TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí951033 záv.
13Řehák AlexČeská Třebová95911 záv.
13Jurásek ŠimonOrel Brno Židenice94911 záv.
13Lukes MatějSokol Žamberk94911 záv.

Žákyně nejmladší I. r. 92-93 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová927377 záv.
2Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová936577 záv.
3Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová5599 záv.
4Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová935377 záv.
5Šteflová PavlínaSKI Klub Česká Třebová924577 záv.
6Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová933777 záv.
7Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto932666 záv.
8Voleská VeronikaSKI Klub Česká Třebová922544 záv.
9Faltusová KristýnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí932266 záv.
10Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí922188 záv.
11Satoriová MartinaTJ Spartak OEZ Letohrad922022 záv.
12Adamcová MartinaTJ Spartak Letohrad931122 záv.
12Němcová ZuzanaOlympia Bruntál921111 záv.
14Matějková LucieAtletika Albrechtice92922 záv.
14Vávrová MarkétaBiatlon Letohrad92911 záv.

Žáci nejmladší I. r. 92-93 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová931001111 záv.
2Vinduška PetrAtletika Albrechtice931111 záv.
3Siegel JakubAC Choceň928699 záv.
4Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí93441010 záv.
5Bartůněk DavidSKI Klub Česká Třebová933677 záv.
6Mohelník PetrAtletika Polička923466 záv.
7Záleský MilanJiskra Ústí nad Orlicí922833 záv.
8Brožek RadovanABK Bravo Jablonné nad Orlicí921944 záv.
9Řehák AdamTJ Spartak OEZ Letohrad921222 záv.
10Chalupný VáclavABK Bravo Jablonné nad Orlicí93833 záv.
10Lána JáchymTJ Svitavy92811 záv.
10Mareš StanislavZŠ Dolní Čermná92811 záv.
13Jukl JiříAtletika Polička92711 záv.
13Svoboda MichalOlympie Bruntál92711 záv.
13Šeda JanSruby93711 záv.

Žáci mladší r. 90-91 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Večeře TomášAtletika Polička908888 záv.
2Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová916699 záv.
3Tománek FilipAtletika Polička906177 záv.
4Vytlačil MarekČeská Třebová913477 záv.
5Faltus LukášTJ Spartak OEZ Letohrad902133 záv.
6Exler OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad901722 záv.
7Dudek MilanNový Věk911633 záv.
7Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová911622 záv.
9Smola ZdeněkABK Bravo Jablonné nad Orlicí911566 záv.
9Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí911533 záv.
9Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí911522 záv.
12Vávra VlastimilKB OEZ Letohrad911422 záv.
13Kroupa OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad911222 záv.
14Jurásek VojtěchOrel Brno Židenice901111 záv.
14Vágner AlešKB Letohrad901111 záv.

Žákyně mladší r. 90-91 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová911021010 záv.
2Stránská AdélaSKI Klub Česká Třebová6888 záv.
3Sontáková LenkaAtletika Albrechtice91641111 záv.
4Karpíšková MarkétaAC Choceň903155 záv.
5Langrová ŽanetaTJ Jiskra Ústí n. Orlicí912833 záv.
6Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová912633 záv.
7Zapletalová TerezaSKI Klub Česká Třebová912455 záv.
8Vlčková ZuzanaAtletika Polička912233 záv.
9Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice902177 záv.
10Vacková MichaelaTJ Spartak OEZ Letohrad901522 záv.
11Holčáková SabrinaOlympia Bruntál911111 záv.
11Šedová TerezaAC Choceň901111 záv.
13Halecká ElenaZŠ Ústí nad Orlicí Komenského90911 záv.
13Uhlířová ZuzanaAtletika Albrechtice91922 záv.
15Šimášková EditaTJ Černovír91811 záv.

Žákyně starší r. 88-89 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Schauerová LenkaAtletika Polička889599 záv.
2Fáberová JanaABK Jablonné nad Orlicí895277 záv.
3Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí893244 záv.
4Dudková KateřinaNový Věk883133 záv.
5Zapletalová BarboraSKI Česká Třebová882644 záv.
6Szüllöová MonikaSKI Klub Česká Třebová891633 záv.
7Dudková TerezaAC Vysoké Mýto881111 záv.
7Chalupná AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí891133 záv.
9Bartošová SimonaTJ Spartak OEZ Letohrad88911 záv.
9Marešová MichaelaOK Lokomotiva Pardubice89911 záv.
9Schubertová MarkétaOlympia Bruntál88911 záv.
12Krejsová TerezaTJ Spartak OEZ Letohrad89811 záv.
12Hejnová LucieOrel Rtyně v Podkrkonoší88811 záv.
12Rousková TerezaOK Lokomotiva Pardubice89811 záv.
12Němcová KamilaOlympia Bruntál89811 záv.

Žáci starší r. 88-89 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kacálek JaroslavAtletika Polička888299 záv.
2Sejkora KarelAtletika Polička888199 záv.
3Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí88701010 záv.
4Jeníček OndřejCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí886266 záv.
5Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí895699 záv.
6Víšek MartinAtletika Polička884066 záv.
7Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí883777 záv.
8Červ JakubAtletika Polička892855 záv.
9Řemínek ŠtěpánAC Choceň892155 záv.
10Tomášek LukášAtletika Polička881522 záv.
11Švec MarekJiskra Ústí nad Orlicí881244 záv.
12Kocálek JaroslavAtletika Polička88911 záv.
12Zavřel JiříKOB Choceň89933 záv.
12Kubínek FrantišekOrel Blažovice88911 záv.
12Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová89922 záv.

Dorostenky r. 86-87

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Čechalová HanaTS Letohrad865966 záv.
3Moravcová PetraTJ Spartak OEZ Letohrad862222 záv.
5Matyášová HanaDolní Dobrouč862022 záv.
7Nerudová SandraPlavecký oddíl Č. T.871111 záv.
7Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová911111 záv.
7Kopecká NelaAC Pardubice871111 záv.
7Jiskrová VeronikaAC Vysoké Mýto861111 záv.
15Novotná EliškaOrel Olešnice87911 záv.
15Hrouzková AndreaAC Pardubice86911 záv.
15Hrdinová LenkaJablonné nad Orlicí87911 záv.
21Skybová LucieARC Brno87811 záv.
21Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová811 záv.
21Novotná PavlaTis Vilhelm F-M86811 záv.
27Janďourková RadkaTis Vilhelm F-M87711 záv.

Dorostenci r. 86-87 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Marcinčin JakubJiskra Ústí nad Orlicí867577 záv.
3Siegel JosefAC Choceň864377 záv.
5Vacek JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí873955 záv.
7Hordějčuk VašekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí873344 záv.
9Novotný MichalATC Nekoř872955 záv.
11Kubíček JanJiskra Litomyšl872333 záv.
13Skořepa JakubATC Žďár nad Sázavou871722 záv.
15Honzák TomášSK Žamberk861322 záv.
17Řemínek MatějAC Choceň861233 záv.
19Petronjuk AlexAC Kovošrot861111 záv.
19Jakoubek JiříAC Pardubice861111 záv.
23Šlofar JanTJ Spartak OEZ Letohrad87911 záv.
23Kaláb MilošABK Bravo Jablonné nad Orlicí86911 záv.
23Hruška PetrSKP DUHA Lanškroun86911 záv.
23Kočová MarkétaTJ Černovír84911 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
4.1.2003Běh na Andrlův chlum, 30. ročník26
8.3.2003Choceňský kros, 12. ročník88
27.4.2003Memoriál Q. Štěpánka, 56. ročník103
2.5.2003Běh na Rozálku, 5. ročník113
4.5.2003Běh Javorkou, 9. ročník109
11.5.2003Běh choceňskými sady, 26. ročník83
24.5.2003Nekořský kros v Nekoři, 4. ročník89
17.8.2003Černovírský kros, 2. ročník101
10.9.2003Okresní běh mládeže v Jablonném nad Orlicí149
27.9.2003Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry, 4. ročník205
25.10.2003Ve stopě líšnické 15, 4. ročník75
13.12.2003Vánoční běh Parníkem, 13. ročník70