Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí

4.10.2009, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí
  • datum konání: 4.10.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SOKOL KLášterec nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Klášterec nad Orlicí, fotbalové hřiště u školy
10:00 - 11:00 hodin

Přihlášky

8:30 - 30 min. před startem kategorie
Závodníci účastnící se přeboru Východočeské župy ČOS předloží průkaz člena ČOS.

Startovné

dospělí 40 Kč
mládež 20 Kč

Popis tratě

většinou terén, místy asfalt
délka 400 m - 10 km

Ceny pro vítěze

První tři v každé kategorii získají diplomy, v žákovských kategoriích medaile, Na každé trati v dospělých kategoriích obdrží první tři závodníci s nejlepšími časy finanční prémii (celkem 2.000,- Kč), prvních pět v každé kategorií drobné věcné ceny.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Sokol Klášterec nad Orlicí
Jindřich Kalous
561 82 Klášterec nad Orlicí
tel. 721 955 026

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.sokolklasterec.unas.cz

E-mailová adresa

sokolklasterec@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.10.2018Běh údolím Orlice193
1.10.2017Běh údolím Orlice219
2.10.2016Běh údolím Orlice273
4.10.2015Běh údolím Orlice288
5.10.2014Běh údolím Orlice293
6.10.2013Běh údolím Orlice207
7.10.2012Běh údolím Orlice148
2.10.2011Běh údolím Orlice194
3.10.2010Běh údolím Orlice218
5.10.2008Běh údolím Orlice167
7.10.2007Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí172
8.10.2006Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí155
9.10.2005Běh údolím Orlice v Klášterci168
10.10.2004Běh Údolím Orlice181
12.10.2003Běh Údolím Orlice, 15. ročník161
19.10.200214. ročník, Běh údolím Orlice v Klášterci145

Statistika závodu Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 3182

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Gregora Filip0212
Novotný Luděk6212
Fajfr František7211
Šroler Zdeněk8011
Šroler Zdeněk5211
Sadílek Ota4611
Šafář Jaroslav5111
Nechvílová Miroslava6010
Krátká Anna6910
Borková Agáta0210
Sejkorová Lenka6310
Borek Petr7010
Martincová Kristýna9310
Strnad Adam009
Divíšek Jan009
Keprtová Miloslava489
Mikyska Tomáš009
Gregorová Monika009
Novotný Přemysl599
Matyášová Jana659
Koblížek Jindřich489
Sontáková Lenka919
Bielčik Jindřich409
Hanuš Petr649
Borek Viktor049
Leicht Jiří499
Nechvíl Petr918
Stránská Adéla918
Stránská Michaela978
Krejčí Stanislav918
Kánský Petr008
Kopecký Libor568
Strnad Tomáš698
Dušková Lenka808
Kristejn Jiří098
Faltusová Kateřina998
Krunčík Pavel858
Šimůnek Jan498
Kubelka Tomáš938
Kalousová Jitka088
Vacek Martin698
Novotná Dora978
Kalous Zdeněk048
Gregorová Michaela048
Kristejnová Aneta078
Gregor Jan047
Serbousková Sára047
Gregora Zdenek737
Štumpf Eduard807
Fáberová Zuzana967

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně 6-7 let (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1316Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:29-
2Ž1421Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:32-
3Ž1519Jansová DenisaJiskra Ústí nad Orlicí0200:01:33-
4Ž1617Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:01:35-
5Ž1722Vanická KateřinaAtletika Žamberk0200:01:36-
6Ž1920Schusterová KristýnaJiskra Ústí nad Orlicí0200:01:41-
7Ž11023Svobodová EliškaPardubice0300:01:44-
8Ž11118Mrklovská MagdalenaSpartak Letohrad0300:01:45-
Předžáci 6-7 let (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M116Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:22-
2M121Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:27-
3M183Martinec OndřejNový věk TT Trusnov0300:01:40-
4M1115Čáp MatějAtletika Žamberk0300:01:45-
5M1137Vondra JanČeská Třebová0200:01:46-
6M1149Patočka JakubSpartak Letohrad0200:01:48-
7M1152Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:01:51-
8M1164Pachel JakubAtletika Žamberk0200:01:55-
9M1178Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:56-
10M11810Vybíral OndřejKlášterec nad Orlicí0300:01:58-
11M11911Plevák RichardKlášterec nad Orlicí0200:03:13-
Žákyně nejmladší 8-9 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2232Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:03:12-
2Ž2833Mikulová KarolínaSpartak Letohrad0100:03:19-
3Ž21031Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:21-
4Ž21137Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:03:25-
5Ž21335Kroulíková ŽanetaSpartak Letohrad0100:03:30-
6Ž21436Mrklovská DanaSpartak Letohrad0000:03:36-
7Ž21734Šilarová MichaelaSpartak Letohrad0100:03:52-
Žáci nejmladší 8-9 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2155Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:03:10-
2M2248Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:12-
3M2451Divíšek JanAtletika Žamberk0000:03:13-
4M2547Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:03:16-
5M2657Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:03:17-
6M2746Fišer VojtěchAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:18-
7M2950Strnad AdamSpartak Letohrad0000:03:20-
8M21256Gregora JanAtletika Albrechtice0000:03:28-
9M21552Dian JakubÚstí nad Orlicí0000:03:39-
10M21654Vanický MartinAtletika Žamberk0000:03:51-
11M21853Zlatník AdamKlášterec nad Orlicí0100:03:53-
12M21949Řehák RadimSpartak Letohrad0100:04:30-
Žákyně mladší 10-11 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3166Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:03:38-
2Ž3273Dvořáčková LucieAC Choceň9800:03:55-
3Ž3376Pártlová DanielaAC Choceň9700:03:57-
4Ž3468Faltusová SimonaSpartak Letohrad9800:04:12-
5Ž3574Svobodová EditaPardubice9800:04:16-
6Ž3669Joštová KristýnaSpartak Letohrad9800:04:18-
7Ž3770Mikulová MarkétaSpartak Letohrad9800:04:24-
8Ž3875Snítilová ZuzanaSpartak Letohrad9900:04:25-
9Ž3971Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:04:42-
10Ž31067Adamcová DominikaSpartak Letohrad9900:04:56-
11Ž31177Krčmářová AnitaSokol Klášterec nad Orlicí9900:05:47-
12Ž31272Čápová BarboraAtletika Žamberk9900:05:52-
Žáci mladší 10-11 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3190Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:07:48-
2M3489Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:08:15-
3M3588Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:08:21-
4M3786Macháček VojtěchSpartak Letohrad9900:08:28-
5M31184Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:08:51-
5M31185Valenta AdamSpartak Letohrad9800:08:51-
7M31387Večeř PetrSpartak Letohrad9900:08:52-
8M31492Vilímek VáclavAC Choceň9800:09:14-
9M31583Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:09:15-
10M31781Capoušek DavidPKHK Hradec králové9900:09:38-
11M31882Capoušek AdamPKHK Hradec králové9900:10:08-
12M32091Suchodol MikulášSpartak Letohrad9800:11:29-
Žákyně starší 12-13 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS278Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:08:08-
2ŽS379Hanušová VeronikaAC Choceň9700:08:12-
3ŽS671Fáberová ZuzanaSpartak Letohrad9600:08:27-
4ŽS876Průšová RadkaTJ Svitavy9600:08:31-
5ŽS974Novotná DoraSpartak Letohrad9700:08:38-
6ŽS1073Maříková SimonaSpartak Letohrad9600:08:42-
7ŽS1672Kopecká SimonaSpartak Letohrad9700:09:27-
8ŽS1977Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:10:53-
9ŽS2190Fajfrová MarkétaSpartak Letohrad9700:12:56-
Žáci starší 12-13 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS128Večeř MilanSpartak Letohrad9600:10:26-
2MS226Procházka JakubSpartak Letohrad9600:10:32-
3MS322Barnet MiroslavSpartak Letohrad9600:10:33-
4MS421Schmidt RudolfHasiči Dolní Dobrouč9600:10:34-
5MS525Kavka LukášSpartak Letohrad9700:10:42-
6MS624Chmelíček JordanSpartak Letohrad9700:11:01-
7MS727Suchomel TomášSpartak Letohrad9700:11:02-
8MS1023Cimr TomášSpartak Letohrad9600:12:00-
9MS1330Rykala FilipOB Vamberk9600:13:33-
-MS-29Plevák KryštofSokol Klášterec nad Orlicí96DNF-
Dorostenky mladší 14-15 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1841Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:11:15-
2943Vodehnalová MartinaSpartak OEZ Letohrad9500:11:52-
31142Stříhavková LucieSpartak OEZ Letohrad9500:12:55-
41244Krátká HanaLanškroun9500:13:02-
Dorostenci mladší 14-15 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DM152Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:19:16-
2DM351Faltus VáclavSpartak Letohrad9500:22:55-
Dorostenky starší 16-17 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD266Martincová KristýnaJiskra Ústí nad Orlicí9300:20:47-
Dorostenci starší 16-17 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD873Kalvoda VítAtletika Polička9300:17:08-
2MD971Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:17:11-
3MD1072Košňar FrantišekAtletika Polička9300:17:12-
Muži A 18-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:31:36104,84
2MA26Moravec OndřejSpartak Letohrad8400:32:4497,84
3MA35Kristejn LukášSpartak Letohrad8900:32:4997,32
4MA419Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:33:0096,19
5MA512Řemínek MatějAC Choceň8600:33:0795,47
6MA616Bogdał PawełMiedzygorze7600:33:1594,65
7MA714Bogdał RomanMiedzygorze7900:33:2393,82
8MA813Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:33:3592,59
9MA920Fajfr FrantišekŽamberk7200:34:5284,66
10MA108Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:1582,30
11MA112Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:35:2281,57
12MA1217Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:35:50108,95
13MA133Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:37:2269,22
14MA1421Nechvíl PetrAC Choceň9100:37:25100,50
15MA151Capoušek MiroslavSokol Hradec Králové7000:38:0964,38
16MA1615Bogdał LukaszMiedzygorze8200:38:3262,02
17MA1726Koláček MartinRožnov pod Radhoštěm7700:38:5859,34
18MA189Živný MarekOrel Orlice9100:39:1790,55
19MA194Novotný JanSpartak Letohrad9000:39:3688,86
20MA2023Štumpf EduardSokol Kunvald8000:39:5053,99
21MA2122Bílek JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí8800:39:5553,47
22MA2211Gregora ZdenekLanškroun7300:40:2450,49
23MA2325Hodek RomanTJ Sokol Kunvald6000:41:0146,68
24MA2410Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:41:4841,84
25MA2524Faltus JiříLetohrad8100:43:0933,50
26MA267Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:43:2431,96
Muži B 40-49 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB135Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:15:58103,22
2MB239Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:15:59103,01
3MB444Krejčí JaromírSokol Klášterec nad Orlicí6600:16:4493,77
4MB541Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:16:4793,15
5MB733Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:16:5990,69
6MB1136Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:17:2685,14
7MB1242Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6900:17:4581,24
8MB1537Krátký LubošLanškroun6200:18:1874,46
9MB1631Strnad TomášSK Žamberk6900:18:2972,20
10MB1732Novotný LuděkSK Žamberk6200:18:3570,97
11MB1940Buriánek RomanČeská Třebová6500:18:4868,30
12MB2234Suchodol JosefSK Žamberk6700:18:5666,66
13MB2443Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:19:0265,42
14MB2545Dostálek PetrViking Králiky6700:19:2261,31
15MB3838Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:21:0340,57
16MB4946Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:24:033,59
Muži C 50-59 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC358Filip LubošAC Choceň5900:16:32113,42
2MC1356Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:18:0296,49
3MC1866Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:18:3690,09
4MC2155Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:18:5187,27
5MC2659Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:19:3978,24
6MC2951Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:19:5874,67
7MC3069Skalický JiříŽamberk5000:19:5974,48
8MC3261Sedlák JiříPřelouč5800:20:4466,02
9MC3368Červ MiloslavAtletika Polička5000:20:5164,70
10MC4165Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5200:21:2857,74
11MC4552Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:22:1049,84
12MC4663Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:22:1149,75
13MC4753Ortega DanielNicaragua5600:23:3034,80
14MC5860Velechovský JiříSAZS Králíky5500:27:310,00
Muži D 60 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3662Krumer MiroslavOstrov4900:20:59101,11
2MD3970Leicht JiříASPV Těchonín4900:21:0799,84
3MD4067Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:21:1299,05
4MD5257Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:24:15159,05
5MD5454Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:24:4265,88
6MD6064Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:44:3440,95
Ženy A 18-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2094Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:18:49106,57
2ZA2699Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:19:3998,00
3ZA2898Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:19:5495,43
4ZA3196Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:20:23122,11
5ZA35100Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:20:5684,81
6ZA3793Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:21:0183,95
7ZA4391Stříhavková PetraAC Choceň7900:21:5375,04
8ZA4497Lišková KateřinaÚstí nad Orlicí8300:21:5874,19
9ZA4892Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:23:3993,60
10ZA5595Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:24:4384,29
Ženy B 35 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB683Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:16:52113,05
2ZB1481Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:18:1797,35
3ZB2390Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:18:5989,59
4ZB341Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:5368,53
5ZB4286Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:21:51123,47
6ZB5084Vanická BlankaSokol Žamberk7200:24:1231,77
7ZB5182Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:24:1331,68
8ZB5388Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:24:26100,00
9ZB5687Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:25:2694,52
10ZB5789Nechvílová MiroslavaChoceň6000:26:5982,00
11ZB5985Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:28:2670,29
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3166Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:03:38-
2Ž3273Dvořáčková LucieAC Choceň9800:03:55-
3Ž3376Pártlová DanielaAC Choceň9700:03:57-
4Ž3468Faltusová SimonaSpartak Letohrad9800:04:12-
5Ž3574Svobodová EditaPardubice9800:04:16-
6Ž3669Joštová KristýnaSpartak Letohrad9800:04:18-
7Ž3770Mikulová MarkétaSpartak Letohrad9800:04:24-
8Ž3875Snítilová ZuzanaSpartak Letohrad9900:04:25-
9Ž3971Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:04:42-
10Ž31067Adamcová DominikaSpartak Letohrad9900:04:56-
11Ž31177Krčmářová AnitaSokol Klášterec nad Orlicí9900:05:47-
12Ž31272Čápová BarboraAtletika Žamberk9900:05:52-
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS128Večeř MilanSpartak Letohrad9600:10:26-
2MS226Procházka JakubSpartak Letohrad9600:10:32-
3MS322Barnet MiroslavSpartak Letohrad9600:10:33-
4MS421Schmidt RudolfHasiči Dolní Dobrouč9600:10:34-
5MS525Kavka LukášSpartak Letohrad9700:10:42-
6MS624Chmelíček JordanSpartak Letohrad9700:11:01-
7MS727Suchomel TomášSpartak Letohrad9700:11:02-
1841Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:11:15-
2943Vodehnalová MartinaSpartak OEZ Letohrad9500:11:52-
8MS1023Cimr TomášSpartak Letohrad9600:12:00-
31142Stříhavková LucieSpartak OEZ Letohrad9500:12:55-
41244Krátká HanaLanškroun9500:13:02-
9MS1330Rykala FilipOB Vamberk9600:13:33-
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DM152Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:19:16-
1ŽD266Martincová KristýnaJiskra Ústí nad Orlicí9300:20:47-
2DM351Faltus VáclavSpartak Letohrad9500:22:55-
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB135Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:15:58103,22
2MB239Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:15:59103,01
1MC358Filip LubošAC Choceň5900:16:32113,42
3MB444Krejčí JaromírSokol Klášterec nad Orlicí6600:16:4493,77
4MB541Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:16:4793,15
1ZB683Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:16:52113,05
5MB733Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:16:5990,69
1MD873Kalvoda VítAtletika Polička9300:17:08-
2MD971Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:17:11-
3MD1072Košňar FrantišekAtletika Polička9300:17:12-
6MB1136Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:17:2685,14
7MB1242Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6900:17:4581,24
2MC1356Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:18:0296,49
2ZB1481Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:18:1797,35
8MB1537Krátký LubošLanškroun6200:18:1874,46
9MB1631Strnad TomášSK Žamberk6900:18:2972,20
10MB1732Novotný LuděkSK Žamberk6200:18:3570,97
3MC1866Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:18:3690,09
11MB1940Buriánek RomanČeská Třebová6500:18:4868,30
1ZA2094Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:18:49106,57
4MC2155Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:18:5187,27
12MB2234Suchodol JosefSK Žamberk6700:18:5666,66
3ZB2390Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:18:5989,59
13MB2443Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:19:0265,42
14MB2545Dostálek PetrViking Králiky6700:19:2261,31
5MC2659Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:19:3978,24
2ZA2699Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:19:3998,00
3ZA2898Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:19:5495,43
6MC2951Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:19:5874,67
7MC3069Skalický JiříŽamberk5000:19:5974,48
4ZA3196Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:20:23122,11
8MC3261Sedlák JiříPřelouč5800:20:4466,02
9MC3368Červ MiloslavAtletika Polička5000:20:5164,70
4ZB341Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:5368,53
5ZA35100Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:20:5684,81
1MD3662Krumer MiroslavOstrov4900:20:59101,11
6ZA3793Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:21:0183,95
15MB3838Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:21:0340,57
2MD3970Leicht JiříASPV Těchonín4900:21:0799,84
3MD4067Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:21:1299,05
10MC4165Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5200:21:2857,74
5ZB4286Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:21:51123,47
7ZA4391Stříhavková PetraAC Choceň7900:21:5375,04
8ZA4497Lišková KateřinaÚstí nad Orlicí8300:21:5874,19
11MC4552Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:22:1049,84
12MC4663Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:22:1149,75
13MC4753Ortega DanielNicaragua5600:23:3034,80
9ZA4892Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:23:3993,60
16MB4946Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:24:033,59
6ZB5084Vanická BlankaSokol Žamberk7200:24:1231,77
7ZB5182Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:24:1331,68
4MD5257Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:24:15159,05
8ZB5388Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:24:26100,00
5MD5454Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:24:4265,88
10ZA5595Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:24:4384,29
9ZB5687Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:25:2694,52
10ZB5789Nechvílová MiroslavaChoceň6000:26:5982,00
14MC5860Velechovský JiříSAZS Králíky5500:27:310,00
11ZB5985Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:28:2670,29
6MD6064Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:44:3440,95
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:31:36104,84
2MA26Moravec OndřejSpartak Letohrad8400:32:4497,84
3MA35Kristejn LukášSpartak Letohrad8900:32:4997,32
4MA419Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:33:0096,19
5MA512Řemínek MatějAC Choceň8600:33:0795,47
6MA616Bogdał PawełMiedzygorze7600:33:1594,65
7MA714Bogdał RomanMiedzygorze7900:33:2393,82
8MA813Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:33:3592,59
9MA920Fajfr FrantišekŽamberk7200:34:5284,66
10MA108Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:1582,30
11MA112Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:35:2281,57
12MA1217Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:35:50108,95
13MA133Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:37:2269,22
14MA1421Nechvíl PetrAC Choceň9100:37:25100,50
15MA151Capoušek MiroslavSokol Hradec Králové7000:38:0964,38
16MA1615Bogdał LukaszMiedzygorze8200:38:3262,02
17MA1726Koláček MartinRožnov pod Radhoštěm7700:38:5859,34
18MA189Živný MarekOrel Orlice9100:39:1790,55
19MA194Novotný JanSpartak Letohrad9000:39:3688,86
20MA2023Štumpf EduardSokol Kunvald8000:39:5053,99
21MA2122Bílek JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí8800:39:5553,47
22MA2211Gregora ZdenekLanškroun7300:40:2450,49
23MA2325Hodek RomanTJ Sokol Kunvald6000:41:0146,68
24MA2410Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:41:4841,84
25MA2524Faltus JiříLetohrad8100:43:0933,50
26MA267Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:43:2431,96

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód