Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí

8.10.2006, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí
  • datum konání: 8.10.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SOKOL Klášterec nad Orlicí

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně r. 99 a mladší (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1315Faltusová KateřinaSpartak Letohrad9900:01:30-
2Ž1516Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:01:32-
3Ž1613Adamcová DominikaSpartak Letohrad9900:01:33-
4Ž11414Smejkalová AndreaSpartak Letohrad9900:01:54-
5Ž11511Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:01-
6Ž11612Olkotová TerezaAC Choceň0000:02:03-
Předžáci r. 99 a mladší (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M114Mikyska TomášSK Žamberk0000:01:21-
2M121Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:01:24-
3M132Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:01:30-
4M178Strnad AdamSpartak Letohrad0000:01:37-
5M189Ševčík JakubTJ Klášterec nad Orlicí9900:01:38-
6M193Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:01:39-
7M1105Divíšek JanSokol Klášterec nad Orlicí0000:01:40-
8M1117Moravec JakubSpartak Letohrad9900:01:44-
9M1126Kánský PetrTJ Spartak OEZ Letohrad0000:01:45-
10M11310Vlk JakubSokol Klášterec nad Orlicí0000:01:47-
Žákyně nejmladší r. 97-98 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2123Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:02:56111,09
2Ž2422Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:03:06100,36
3Ž2725Novotná DoraSK Žamberk9700:03:1788,55
4Ž21226Kopecká SimonaSpartak Letohrad9700:03:3668,16
5Ž21321Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:03:4063,86
6Ž21628Faltusová SimonaSpartak Letohrad9800:03:5448,84
7Ž21827Fajfrová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9700:04:1229,52
Žáci nejmladší r. 97-98 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2236Chmelíček JordanSpartak Letohrad9700:03:02103,60
2M2332Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:05100,36
3M2531Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:03:0996,04
4M2640Dvorský MatyášOrel Rtyně v Podkrkonoší9700:03:1391,73
5M2737Suchomel TomášSpartak Letohrad9700:03:1787,41
6M2935Valenta AdamBiatlon Letohrad9800:03:2282,01
7M21041Tancer PetrSokol Přisnotice9700:03:2974,46
8M21142Cihlář AdamSokol Hylváty9800:03:3073,38
9M21434Lauterbach DavidSK Žamberk9800:03:4359,35
10M21538Suchodol MikulášSpartak Letohrad9800:03:4952,88
11M21733Kalous PatrikSK Žamberk9800:03:5942,09
Žáci mladší r. 95-96 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3174Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:07:50108,55
2M3576Friš JanSKI klub Česká Třebová9500:08:1697,96
3M3777Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:08:2793,48
4M3984Procházka JakubSpartak Letohrad9600:08:3490,63
5M31183Holubář BartolomějSpartak Letohrad9600:08:3889,00
6M31379Lakota AntonínAC Choceň9500:08:5183,71
7M31681Faltus VáclavSpartak Letohrad9500:09:1773,12
8M31785Cimr TomášSpartak Letohrad9600:09:2669,45
9M31882Bárnet MiroslavSpartak Letohrad9600:09:2868,64
10M31978Kopecký MilošSokol Kunvald9500:09:3167,41
11M32180Frydrych JakubAC Choceň9500:09:5756,82
12M32471Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:10:1649,08
13M32572Illichman OndřejTJ Jiskra Králíky9600:10:5134,83
14M32673Illichman PetrTJ Jiskra Králíky9600:11:0529,12
Žákyně mladší r. 95-96 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3159Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:49102,87
2Ž3255Vodehnalová MartinaSpartak Letohrad9500:03:52100,29
3Ž3360Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:03:5696,84
4Ž3458Maříková SimonaTJ Spartak Letohrad9600:04:0589,10
5Ž3553Kalousová PavlaSokol Klášterec nad Orlicí9500:04:0787,37
6Ž3651Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:04:0985,65
7Ž3752Pecháčková NatálieSKI klub Česká Třebová9500:04:3364,99
8Ž3854Aulichová KateřinaSokol Kameničná9500:04:3761,55
Žákyně starší r. 93-94 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM23Klaclová ŠárkaSKI klub Česká Třebová9300:08:03101,78
2ŽM311Schejbalová AlenaSKI Skuhrov nad Bělou9300:08:05100,96
3ŽM45Martincová KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:08:1497,26
4ŽM64Černá KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:08:1796,03
5ŽM88Adamcová MartinaTJ Spartak OEZ Letohrad9300:08:3190,29
6ŽM102Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:08:3787,82
7ŽM1210Faltusová KristýnaSpartak Letohrad9300:08:4584,54
8ŽM139Bárnetová AlenaSpartak OEZ Letohrad9300:08:5182,08
9ŽM151Halaničová LucieTJ Jiskra Králíky9400:09:0875,10
10ŽM207Krčmářová AnežkaSpartak Letohrad9400:09:3564,02
11ŽM226Hegerová EliškaSpartak Letohrad9400:10:0053,76
12ŽM2312Henclová AlenaSKI Skuhrov nad Bělou9400:10:1547,61
Žáci starší r. 93-94 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM127Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:10:08102,49
2MM228Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:10:13100,87
3MM325Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9300:10:2696,64
4MM422Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:10:3693,39
5MM821Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:11:3075,85
6MM926Hanuš PavelTK Choceň9300:11:3275,20
7MM1024Prachař DavidAC Choceň9400:11:4271,95
8MM1123Kalous FilipSokol Klášterec nad Orlicí9400:11:4471,30
Dorostenky mladší r. 91-92 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS555Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:10:47104,43
2ŽS651Kvasničková PetraSKI klub Česká Třebová9100:11:0798,39
3ŽS754Vávrová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9200:11:1197,18
4ŽS1153Satoriová MartinaTJ Spartak OEZ Letohrad9200:11:4487,20
5ŽS1386Kopecká EliškaSokol Kunvald9200:13:1759,09
6ŽS1456Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:13:3453,95
Dorostenci mladší r. 91-92 (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS166Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:15:31101,99
2MS262Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:15:38100,50
3MS368Nechvíl PetrAC Choceň9100:15:5297,52
4MS471Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:16:5085,18
4MS470Nikl LukášAC Choceň9100:16:5085,18
4MS469Siegel JakubAC Choceň9200:16:5085,18
7MS767Brůna JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí9200:17:0182,84
8MS961Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:17:3675,40
9MS1063Řehák AdamTJ Spartak OEZ Letohrad9200:18:2664,76
10MS1165Stempel AdamSKI Skuhrov nad Bělou9200:18:4261,36
11MS1264Suchodol JiříTJ Spartak OEZ Letohrad9200:19:0356,89
Dorostenci starší r. 89-90 (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD385Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:17:21103,21
2MD487Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:17:37100,19
3MD889Sekanina TomášISCAREX Česká Třebová8900:17:5696,60
4MD1088Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:18:1992,25
5MD1186Zatloukal LukášSKI Skuhrov nad Bělou9000:18:3090,17
Dorostenky starší r. 89-90 (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD871Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:17:33116,71
2ŽD1372Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:19:2397,56
3ŽD1473Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:20:3185,73
Muži B (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB131Krejčí JaromírSKI Pastviny6600:16:31-
2MB233Dvorský JaroslavA+K Trutnov6400:17:10-
3MB540Čechal JaroslavTS Letohrad6100:17:38-
4MB641Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:17:41-
5MB1338Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:18:38-
6MB1632Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:18:54-
7MB1736Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:18:59-
8MB1839Novotný LuděkSK Žamberk6200:19:01-
9MB2237Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:20:10-
10MB2435Roháček VladimírSMC Fort Ústí nad Orlicí5800:20:15-
11MB2634Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:20:39-
Muži D (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2983Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:49-
2MD3087Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:21:51-
3MD3286Tobiška VáclavSokol Žamberk4400:23:00-
4MD3484Strnad JosefSokol Žamberk4400:25:01-
5MD3781Babiak WladyslawLKS Iskra Jaszkowa - Polsko3400:25:27-
6MD3882Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:26:09-
7MD3985Kalousek JanSK Žamberk4100:27:04-
Ženy (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1591Klímová IvanaNové Město na Moravě8700:18:53-
2ZA3392Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:23:39-
3ZA3693Dvorská IvanaOrel Rtyně v Podkrkonoší7100:25:26-
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2123Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:02:56111,09
1M2236Chmelíček JordanSpartak Letohrad9700:03:02103,60
2M2332Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:05100,36
2Ž2422Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:03:06100,36
3M2531Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:03:0996,04
4M2640Dvorský MatyášOrel Rtyně v Podkrkonoší9700:03:1391,73
3Ž2725Novotná DoraSK Žamberk9700:03:1788,55
5M2737Suchomel TomášSpartak Letohrad9700:03:1787,41
6M2935Valenta AdamBiatlon Letohrad9800:03:2282,01
7M21041Tancer PetrSokol Přisnotice9700:03:2974,46
8M21142Cihlář AdamSokol Hylváty9800:03:3073,38
4Ž21226Kopecká SimonaSpartak Letohrad9700:03:3668,16
5Ž21321Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:03:4063,86
9M21434Lauterbach DavidSK Žamberk9800:03:4359,35
10M21538Suchodol MikulášSpartak Letohrad9800:03:4952,88
6Ž21628Faltusová SimonaSpartak Letohrad9800:03:5448,84
11M21733Kalous PatrikSK Žamberk9800:03:5942,09
7Ž21827Fajfrová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9700:04:1229,52
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3159Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:49102,87
2Ž3255Vodehnalová MartinaSpartak Letohrad9500:03:52100,29
3Ž3360Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:03:5696,84
4Ž3458Maříková SimonaTJ Spartak Letohrad9600:04:0589,10
5Ž3553Kalousová PavlaSokol Klášterec nad Orlicí9500:04:0787,37
6Ž3651Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:04:0985,65
7Ž3752Pecháčková NatálieSKI klub Česká Třebová9500:04:3364,99
8Ž3854Aulichová KateřinaSokol Kameničná9500:04:3761,55
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3174Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:07:50108,55
1ŽM23Klaclová ŠárkaSKI klub Česká Třebová9300:08:03101,78
2ŽM311Schejbalová AlenaSKI Skuhrov nad Bělou9300:08:05100,96
3ŽM45Martincová KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:08:1497,26
2M3576Friš JanSKI klub Česká Třebová9500:08:1697,96
4ŽM64Černá KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:08:1796,03
3M3777Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:08:2793,48
5ŽM88Adamcová MartinaTJ Spartak OEZ Letohrad9300:08:3190,29
4M3984Procházka JakubSpartak Letohrad9600:08:3490,63
6ŽM102Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:08:3787,82
5M31183Holubář BartolomějSpartak Letohrad9600:08:3889,00
7ŽM1210Faltusová KristýnaSpartak Letohrad9300:08:4584,54
8ŽM139Bárnetová AlenaSpartak OEZ Letohrad9300:08:5182,08
6M31379Lakota AntonínAC Choceň9500:08:5183,71
9ŽM151Halaničová LucieTJ Jiskra Králíky9400:09:0875,10
7M31681Faltus VáclavSpartak Letohrad9500:09:1773,12
8M31785Cimr TomášSpartak Letohrad9600:09:2669,45
9M31882Bárnet MiroslavSpartak Letohrad9600:09:2868,64
10M31978Kopecký MilošSokol Kunvald9500:09:3167,41
10ŽM207Krčmářová AnežkaSpartak Letohrad9400:09:3564,02
11M32180Frydrych JakubAC Choceň9500:09:5756,82
11ŽM226Hegerová EliškaSpartak Letohrad9400:10:0053,76
12ŽM2312Henclová AlenaSKI Skuhrov nad Bělou9400:10:1547,61
12M32471Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:10:1649,08
13M32572Illichman OndřejTJ Jiskra Králíky9600:10:5134,83
14M32673Illichman PetrTJ Jiskra Králíky9600:11:0529,12
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM127Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:10:08102,49
2MM228Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:10:13100,87
3MM325Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9300:10:2696,64
4MM422Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:10:3693,39
1ŽS555Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:10:47104,43
2ŽS651Kvasničková PetraSKI klub Česká Třebová9100:11:0798,39
3ŽS754Vávrová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9200:11:1197,18
5MM821Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:11:3075,85
6MM926Hanuš PavelTK Choceň9300:11:3275,20
7MM1024Prachař DavidAC Choceň9400:11:4271,95
4ŽS1153Satoriová MartinaTJ Spartak OEZ Letohrad9200:11:4487,20
8MM1123Kalous FilipSokol Klášterec nad Orlicí9400:11:4471,30
5ŽS1386Kopecká EliškaSokol Kunvald9200:13:1759,09
6ŽS1456Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:13:3453,95
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS166Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:15:31101,99
2MS262Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:15:38100,50
3MS368Nechvíl PetrAC Choceň9100:15:5297,52
4MS469Siegel JakubAC Choceň9200:16:5085,18
4MS470Nikl LukášAC Choceň9100:16:5085,18
4MS471Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:16:5085,18
7MS767Brůna JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí9200:17:0182,84
1ŽD871Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:17:33116,71
8MS961Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:17:3675,40
9MS1063Řehák AdamTJ Spartak OEZ Letohrad9200:18:2664,76
10MS1165Stempel AdamSKI Skuhrov nad Bělou9200:18:4261,36
11MS1264Suchodol JiříTJ Spartak OEZ Letohrad9200:19:0356,89
2ŽD1372Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:19:2397,56
3ŽD1473Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:20:3185,73
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB131Krejčí JaromírSKI Pastviny6600:16:31-
2MB233Dvorský JaroslavA+K Trutnov6400:17:10-
1MD385Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:17:21103,21
2MD487Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:17:37100,19
3MB540Čechal JaroslavTS Letohrad6100:17:38-
4MB641Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:17:41-
1MC770Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:17:50-
3MD889Sekanina TomášISCAREX Česká Třebová8900:17:5696,60
2MC964Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:18:12-
4MD1088Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:18:1992,25
5MD1186Zatloukal LukášSKI Skuhrov nad Bělou9000:18:3090,17
3MC1267Černý VladimírHAC Praha5200:18:35-
5MB1338Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:18:38-
4MC1472Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5600:18:45-
1ZA1591Klímová IvanaNové Město na Moravě8700:18:53-
6MB1632Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:18:54-
7MB1736Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:18:59-
8MB1839Novotný LuděkSK Žamberk6200:19:01-
5MC1968Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:19:11-
6MC2073Skalický JiříSokol Žamberk5000:19:41-
7MC2161Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5500:19:42-
9MB2237Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:20:10-
8MC2269Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:20:10-
10MB2435Roháček VladimírSMC Fort Ústí nad Orlicí5800:20:15-
9MC2571Leicht JiříASPV Těchonín4900:20:35-
11MB2634Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:20:39-
10MC2762Koblížek JindřichSKI Žamberk4800:21:03-
11MC2866Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5200:21:27-
1MD2983Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:49-
2MD3087Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:21:51-
12MC3163Vošlajer ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5200:22:20-
3MD3286Tobiška VáclavSokol Žamberk4400:23:00-
2ZA3392Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:23:39-
4MD3484Strnad JosefSokol Žamberk4400:25:01-
13MC3565Velechovský JiříSAZS Králíky5500:25:05-
3ZA3693Dvorská IvanaOrel Rtyně v Podkrkonoší7100:25:26-
5MD3781Babiak WladyslawLKS Iskra Jaszkowa - Polsko3400:25:27-
6MD3882Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:26:09-
7MD3985Kalousek JanSK Žamberk4100:27:04-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 93%
Zvolená trasa závodu: 73%
Značení závodu: 73%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 70%
Ceny vítězům: 0%
Celkový dojem ze závodu: 83%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
67%

Názory na závod

Po Pradědu je příjemné si zaběhnout normální terén. Dojem trošičku kazí dezorientace na Alfrédce. Příště bych pořadatelům doporučil nastříkat na zem nějakou šipku. Než jsem se nahoře zorientoval, stálo mě to možná dobrých 10 sekund. Jinak i díky super počasí super závod.
Petr.Rumpertesz
K organizaci i k trati nemám výhrady.Vše na dobré úrovni.Neběhám jen pro ceny,ale myslím že za 3.místo v kat. dostat skleněnou konvičku na čaj je trochu málo na to že se jedná o ČP ikdyž jen kat.B..Vím že ceny a sponzoři se těžce hledají,,ale na ČP přece jenom by si závodnici zasloužili trochu větší ocenění. kromě třeba samozdřejmě vlastního dobrého pocitu z běhu.Je to potom i o motivaci a přístupu běžců a výběru závodu,kterých se zůčastní. Běhy do vrchů běhám jen jako přípravu na maraton a to mě trať na Alfrédku max. splnila,takže tahle spokojenost. převyšuje mé menší zamýšlení nad cenami.
balazTeam

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód