Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh údolím Orlice

7.10.2012, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh údolím Orlice
  • datum konání: 7.10.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Klášterec nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Klášterec nad Orlicí, fotbalové hřiště u školy
10:00 - 11:15 hodin

Přihlášky

od 8:30 do 9:30 hodin (dospělí do 10:30 hodin)

Startovné

50 Kč - dospělí
30 Kč - mladší, starší žactvo a dorost
nejmladší, předžáci a minižáci - zdarma

Popis tratě

Délka: 9,4 km a méně
Krátké tratě 0,4 - 2 km vedou po loukách v rovinatém terénu, delší tratě zpočátku po rovině, po 0,6 km ostré stoupání a pak po asfaltových a polních cestách a loukách v kopcovitém terénu. Trať 4,7 km má převýšení 160 m, muži A, B a C ji běží 2x.

Ceny pro vítěze

věcné v hodnotě 6.500 Kč (včetně tomboly)
finanční v hodnotě 2.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Kalous
tel. 721 955 026

Internetové stránky

http://www.sokolklasterec.cz

E-mailová adresa

sokolklasterec@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
4.10.2020Běh údolím Orlice -
6.10.2019Běh údolím Orlice237
7.10.2018Běh údolím Orlice193
1.10.2017Běh údolím Orlice219
2.10.2016Běh údolím Orlice273
4.10.2015Běh údolím Orlice288
5.10.2014Běh údolím Orlice293
6.10.2013Běh údolím Orlice207
2.10.2011Běh údolím Orlice194
3.10.2010Běh údolím Orlice218
4.10.2009Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí188
5.10.2008Běh údolím Orlice167
7.10.2007Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí172
8.10.2006Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí155
9.10.2005Běh údolím Orlice v Klášterci168
10.10.2004Běh Údolím Orlice181
12.10.2003Běh Údolím Orlice, 15. ročník161
19.10.200214. ročník, Běh údolím Orlice v Klášterci145

Statistika závodu Běh údolím Orlice

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 3459

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Novotný Luděk6212
Gregora Filip0212
Borek Petr7011
Sejkorová Lenka6311
Sadílek Ota4611
Šafář Jaroslav5111
Novotný Přemysl5911
Šroler Zdeněk5211
Fajfr František7211
Nechvílová Miroslava6011
Šroler Zdeněk8011
Martincová Kristýna9310
Krátká Anna6910
Borek Viktor0410
Borková Agáta0210
Sontáková Lenka9110
Leicht Jiří499
Bielčik Jindřich409
Mikyska Tomáš009
Vacek Martin699
Hanuš Petr649
Kristejnová Aneta079
Koblížek Jindřich489
Strnad Adam009
Kristejn Jiří099
Divíšek Jan009
Keprtová Miloslava489
Gregorová Monika009
Matyášová Jana659
Kalousová Jitka089
Šimůnek Jan498
Kánský Petr008
Kopecký Libor568
Novotná Dora978
Gregorová Michaela048
Šebek Michal848
Kalous Zdeněk048
Stránská Michaela978
Jirásková Eva648
Dušková Lenka808
Nechvíl Petr918
Faltusová Kateřina998
Krunčík Pavel858
Stránská Adéla918
Krejčí Stanislav918
Serbousková Sára048
Strnad Tomáš698
Kubelka Tomáš938
Buriánek Roman658
Večeř Petr997

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Minižactvo r. 2007 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C111Knápek ŠimonTJ Jiskra Králíky0700:00:01-
2C122Mikula DaliborTJ Sokol Mistrovice1000:00:01-
3C133Vetchá RozálieAtletika Albrechtice0700:00:01-
4C144Honzák TomášTJ Sokol Klášterec1000:00:01-
5C156Šmídová ViktorieSKI Klub Česká Třebová0900:00:01-
6C167Kalousová JitkaTJ Sokol Klašterec0800:00:01-
7C178Bryscejnová MarietaOEZ Letohrad0700:00:01-
8C189Kristejnová AnetaTJ Sokol Klášterec0700:00:01-
9C1910Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec0900:00:01-
10C11011Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:01-
11C11112Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:01-
Chlapci r. 05-06 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C231Kačena MatějTJ Spartak OEZ Letohrad0500:01:40-
2C272Bis ViktorChrudim0600:01:57-
Děvčata r. 05-06 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2121Marková NikolaTJ Spartak OEZ Letohrad0500:01:31-
2D2222Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:01:34-
3D2424Maříková MichaelaŽamberk0600:01:44-
4D2523Bergmanová KateřinaŽamberk0600:01:46-
5D2625Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:01:55-
Nejmladší žáci r. 03-04 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1170Költö MatějTJ Jiskra Králíky0300:02:53101,72
2M1279Mužík MartinAtletika Polička0300:02:5599,43
3M1382Kalous ZdeněkTJ Sokol Klášterec0400:02:5698,85
4M1577Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:03:0785,67
5M1871Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:03:1378,80
6M1972Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:03:1576,50
7M11080Frydrych BedřichAC Choceň0300:03:1774,21
8M11178Švíř PetrSKI Klub Česká Třebová0300:03:1873,07
9M11275Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:03:2070,77
10M11476Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:03:2663,90
11M11673Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:03:2960,46
12M11874Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:03:3257,02
13M12067Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:03:3553,58
14M12264Kosek LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:4047,85
15M12363Dvořák MartinTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:4542,12
16M12465Valenta KarelTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:4937,54
17M12566Kunt StanislavTJ Spartak OEZ Letohrad0400:03:5530,66
18M12661Bryscejn OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:5926,07
19M12768Zucha ÁronTJ Spartak OEZ Letohrad0400:04:0123,78
20M12862Hrdina KryštofTJ Spartak OEZ Letohrad0300:04:0222,64
21M12969Zamazal JáchymTJ Spartak OEZ Letohrad0400:04:0321,49
22M13181Mervart MartinTJ Sokol Jaroměř0300:04:0716,91
Nejmladší žákyně r. 03-04 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1443Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:03:05104,58
2Z1644Červená EliškaAtletika Polička0400:03:1198,24
3Z1742Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:03:1297,18
4Z11241Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:03:2088,73
5Z11537Kánská LucieTJ Spartak OEZ Letohrad0400:03:2781,34
6Z11645Ševčíková NelaTJ Sokol Klášterec0300:03:2979,23
7Z11938Skalová KateřinaTJ Jiskra Králíky0400:03:3375,00
8Z12136Mikysková SvatavaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:3770,77
9Z13039Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:04:0442,25
Mladší žáci r. 01-02 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2133Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:08:21107,55
2M2235Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:08:28104,87
3M2434Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:09:1387,58
4M2727Lána JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:09:4077,21
5M21031Levý DavidTJ Spartak OEZ Letohrad0100:09:5671,06
6M21129Bergmann JakubTJ Spartak OEZ Letohrad0200:09:5870,29
7M21236Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:10:1663,38
8M21332Zamazal SamuelTJ Spartak OEZ Letohrad0200:10:2759,15
9M21430Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:10:3058,00
10M21526Marek LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0200:10:3356,85
11M21628Ahmádu Suka NikolasTJ Spartak OEZ Letohrad0200:10:3556,08
Mladší žákyně r. 01-02 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z211Mikulová KarolínaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:03:58103,85
2Z229Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:04:0498,90
3Z234Jansová DenisaSKI Klub Ústí nad Orlicí0200:04:0697,25
4Z245Navrátilová DarjaAtletika Svitavy0100:04:1292,31
5Z253Hanáková KláraAtletika Albrechtice0200:04:1490,66
6Z266Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:04:2383,24
7Z278Frydrychová EliškaAC Choceň0100:04:3275,82
8Z2810Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:04:4565,11
9Z292Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:04:4763,46
10Z2107Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová0200:05:1044,51
Starší žáci r. 99-00 (trať 3,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3169Karlík MikulášTJ Spartak OEZ Letohrad9900:10:03103,48
2M3270Papáček OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad9900:10:11100,87
3M3371Macháček VojtěchTJ Spartak OEZ Letohrad9900:10:2795,65
4M3567Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:10:5785,88
5M3675Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:11:0483,60
6M3774Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:11:2377,40
7M3872Kánský PetrTJ Spartak OEZ Letohrad0000:12:1161,76
8M3973Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:12:1361,11
9M31266Divíšek JanZáchlumí0000:12:4750,03
10M31468Strnad AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0000:13:3135,69
11M31576Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:13:4132,43
Starší žákyně r. 99-00 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3353Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:08:57106,25
2Z3455Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:09:13100,48
3Z3656Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:09:3393,27
4Z3854Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:09:4887,85
5Z3957Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:09:5286,41
6Z31751Kačenová NatálieTJ Spartak Letohrad0000:10:4168,73
7Z31852Říhová AnnaKlášterec0000:12:3527,60
Mladší dorostenci r. 97-98 (trať 4,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4193Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:17:30100,25
2M4292Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:17:3299,87
2M4294Jilek KrzysztofUlks Bystrzyca Klodzka9700:17:3299,87
4M4491Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:17:5795,12
5M4590Mužík JanAtletika Polička9800:18:1192,45
6M4689Vebr PatrikSKI Klub Česká Třebová9800:18:1292,36
Mladší dorostenky r. 97-98 (trať 3,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4484Čerenkova PetraTJ Maratonstav Úpice9900:10:38118,06
2Z4981Koclířová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:12:1390,97
2Z4983Mikulová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:12:1390,97
4Z41382Joštová KristýnaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:13:2769,87
Starší dorostenci r. 95-96 (trať 4,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M517Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:16:54100,00
Starší dorostenky r. 95-96 (trať 4,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z571Krátká HanaLanškroun9500:22:03100,00
Muži A 18-39 let (trať 9,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA155Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:32:02108,76
2MA256Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:34:0396,72
3MA345Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:34:2594,53
4MA457Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:34:5891,24
5MA647Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:35:3088,06
6MA951Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:36:0284,88
7MA1158Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:36:39104,27
8MA1452Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:38:1595,73
9MA1560Štumpf EduardSokol Kunvald8000:38:4069,15
10MA1648Kocián PavelKrkonoše Vrchlabí9000:38:5367,86
11MA2149Honzák TomášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí8600:40:0860,40
12MA2254Gregora ZdenekLanškroun7300:40:2358,91
13MA2550Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:41:5150,15
14MA2959Roleček MilanPěčín7600:44:4632,74
15MA3146Bis DaliborChrudim7500:45:0430,95
Muži B 40-49 let (trať 9,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB579Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:35:25100,56
2MB786Fajfr František3D FITNESS Race Team Žamberk7200:35:3299,91
3MB882Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:35:3699,53
4MB1285Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:36:5791,93
5MB1383Mařík Jiří3D FITNESS Race Team7200:37:0990,80
6MB1976Strnad Tomáš3D FITNESS Race Team6900:39:3976,72
7MB2378Dostálek PetrASPV Těchonín6700:40:2872,13
8MB2480Sedláček RomanLanškroun6400:41:4365,09
9MB2677Pour JiříTJ Sokol Jaroměř7000:42:0662,93
10MB2781Belobrad IvanŽamberk6600:43:1456,55
11MB3284Kokeš PetrHradec Králové6500:51:468,49
Muži C 50-59 let (trať 9,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC105Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:36:21110,18
2MC171Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:0096,34
3MC182Vanta JosefSK Hronov6200:39:3393,47
4MC204Krátký LubošLanškroun6200:39:4992,08
5MC283Skalický JosefŽichlínek6200:43:2773,11
6MC306Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:44:5265,71
Muži D 60 let a starší (trať 4,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD429Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:20:26113,63
2MD527Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:22:1896,61
3MD730Leicht JiříASPV Těchonín4900:23:0389,76
4MD828Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:24:1778,52
5MD1426Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:27:5245,83
Ženy A 18-34 let (trať 4,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1015Langrová LudmilaAtletika Albrechtice9300:25:45100,00
Ženy B 35-44 let (trať 4,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB238Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:19:02127,14
2ZB337Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:19:27123,36
3ZB1236Hrušková DarinaČeská Třebová7500:27:3549,50
4ZB1531Bisová ZuzanaChrudim7500:28:3141,02
Ženy C 45 let a starší (trať 4,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC635Vacková HanaSK Hronov5600:22:27120,94
2ZC934Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:25:05119,36
3ZC1140Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:27:26102,44
4ZC1333Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:27:4279,06
5ZC1632Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:30:4878,20
6ZC1739Sedláčková HedvikaLanškroun6600:31:1674,83
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2121Marková NikolaTJ Spartak OEZ Letohrad0500:01:31-
2D2222Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:01:34-
1C231Kačena MatějTJ Spartak OEZ Letohrad0500:01:40-
3D2424Maříková MichaelaŽamberk0600:01:44-
4D2523Bergmanová KateřinaŽamberk0600:01:46-
5D2625Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:01:55-
2C272Bis ViktorChrudim0600:01:57-
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1170Költö MatějTJ Jiskra Králíky0300:02:53101,72
2M1279Mužík MartinAtletika Polička0300:02:5599,43
3M1382Kalous ZdeněkTJ Sokol Klášterec0400:02:5698,85
1Z1443Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:03:05104,58
4M1577Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:03:0785,67
2Z1644Červená EliškaAtletika Polička0400:03:1198,24
3Z1742Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:03:1297,18
5M1871Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:03:1378,80
6M1972Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:03:1576,50
7M11080Frydrych BedřichAC Choceň0300:03:1774,21
8M11178Švíř PetrSKI Klub Česká Třebová0300:03:1873,07
4Z11241Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:03:2088,73
9M11275Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:03:2070,77
10M11476Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:03:2663,90
5Z11537Kánská LucieTJ Spartak OEZ Letohrad0400:03:2781,34
11M11673Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:03:2960,46
6Z11645Ševčíková NelaTJ Sokol Klášterec0300:03:2979,23
12M11874Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:03:3257,02
7Z11938Skalová KateřinaTJ Jiskra Králíky0400:03:3375,00
13M12067Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:03:3553,58
8Z12136Mikysková SvatavaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:3770,77
14M12264Kosek LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:4047,85
15M12363Dvořák MartinTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:4542,12
16M12465Valenta KarelTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:4937,54
17M12566Kunt StanislavTJ Spartak OEZ Letohrad0400:03:5530,66
18M12661Bryscejn OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:5926,07
19M12768Zucha ÁronTJ Spartak OEZ Letohrad0400:04:0123,78
20M12862Hrdina KryštofTJ Spartak OEZ Letohrad0300:04:0222,64
21M12969Zamazal JáchymTJ Spartak OEZ Letohrad0400:04:0321,49
9Z13039Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:04:0442,25
22M13181Mervart MartinTJ Sokol Jaroměř0300:04:0716,91
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z211Mikulová KarolínaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:03:58103,85
2Z229Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:04:0498,90
3Z234Jansová DenisaSKI Klub Ústí nad Orlicí0200:04:0697,25
4Z245Navrátilová DarjaAtletika Svitavy0100:04:1292,31
5Z253Hanáková KláraAtletika Albrechtice0200:04:1490,66
6Z266Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:04:2383,24
7Z278Frydrychová EliškaAC Choceň0100:04:3275,82
8Z2810Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:04:4565,11
9Z292Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:04:4763,46
10Z2107Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová0200:05:1044,51
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2133Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:08:21107,55
2M2235Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:08:28104,87
1Z3353Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:08:57106,25
3M2434Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:09:1387,58
2Z3455Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:09:13100,48
3Z3656Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:09:3393,27
4M2727Lána JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:09:4077,21
4Z3854Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:09:4887,85
5Z3957Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:09:5286,41
5M21031Levý DavidTJ Spartak OEZ Letohrad0100:09:5671,06
6M21129Bergmann JakubTJ Spartak OEZ Letohrad0200:09:5870,29
7M21236Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:10:1663,38
8M21332Zamazal SamuelTJ Spartak OEZ Letohrad0200:10:2759,15
9M21430Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:10:3058,00
10M21526Marek LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0200:10:3356,85
11M21628Ahmádu Suka NikolasTJ Spartak OEZ Letohrad0200:10:3556,08
6Z31751Kačenová NatálieTJ Spartak Letohrad0000:10:4168,73
7Z31852Říhová AnnaKlášterec0000:12:3527,60
Trať 3,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3169Karlík MikulášTJ Spartak OEZ Letohrad9900:10:03103,48
2M3270Papáček OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad9900:10:11100,87
3M3371Macháček VojtěchTJ Spartak OEZ Letohrad9900:10:2795,65
1Z4484Čerenkova PetraTJ Maratonstav Úpice9900:10:38118,06
4M3567Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:10:5785,88
5M3675Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:11:0483,60
6M3774Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:11:2377,40
7M3872Kánský PetrTJ Spartak OEZ Letohrad0000:12:1161,76
2Z4983Mikulová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:12:1390,97
2Z4981Koclířová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:12:1390,97
8M3973Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:12:1361,11
9M31266Divíšek JanZáchlumí0000:12:4750,03
4Z41382Joštová KristýnaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:13:2769,87
10M31468Strnad AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0000:13:3135,69
11M31576Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:13:4132,43
Trať 4,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4193Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:17:30100,25
2M4292Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:17:3299,87
2M4294Jilek KrzysztofUlks Bystrzyca Klodzka9700:17:3299,87
4M4491Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:17:5795,12
5M4590Mužík JanAtletika Polička9800:18:1192,45
6M4689Vebr PatrikSKI Klub Česká Třebová9800:18:1292,36
1Z571Krátká HanaLanškroun9500:22:03100,00
Trať 4,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M517Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:16:54100,00
1ZB238Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:19:02127,14
2ZB337Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:19:27123,36
1MD429Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:20:26113,63
2MD527Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:22:1896,61
1ZC635Vacková HanaSK Hronov5600:22:27120,94
3MD730Leicht JiříASPV Těchonín4900:23:0389,76
4MD828Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:24:1778,52
2ZC934Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:25:05119,36
1ZA1015Langrová LudmilaAtletika Albrechtice9300:25:45100,00
3ZC1140Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:27:26102,44
3ZB1236Hrušková DarinaČeská Třebová7500:27:3549,50
4ZC1333Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:27:4279,06
5MD1426Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:27:5245,83
4ZB1531Bisová ZuzanaChrudim7500:28:3141,02
5ZC1632Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:30:4878,20
6ZC1739Sedláčková HedvikaLanškroun6600:31:1674,83
Trať 9,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA155Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:32:02108,76
2MA256Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:34:0396,72
3MA345Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:34:2594,53
4MA457Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:34:5891,24
1MB579Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:35:25100,56
5MA647Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:35:3088,06
2MB786Fajfr František3D FITNESS Race Team Žamberk7200:35:3299,91
3MB882Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:35:3699,53
6MA951Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:36:0284,88
1MC105Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:36:21110,18
7MA1158Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:36:39104,27
4MB1285Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:36:5791,93
5MB1383Mařík Jiří3D FITNESS Race Team7200:37:0990,80
8MA1452Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:38:1595,73
9MA1560Štumpf EduardSokol Kunvald8000:38:4069,15
10MA1648Kocián PavelKrkonoše Vrchlabí9000:38:5367,86
2MC171Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:0096,34
3MC182Vanta JosefSK Hronov6200:39:3393,47
6MB1976Strnad Tomáš3D FITNESS Race Team6900:39:3976,72
4MC204Krátký LubošLanškroun6200:39:4992,08
11MA2149Honzák TomášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí8600:40:0860,40
12MA2254Gregora ZdenekLanškroun7300:40:2358,91
7MB2378Dostálek PetrASPV Těchonín6700:40:2872,13
8MB2480Sedláček RomanLanškroun6400:41:4365,09
13MA2550Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:41:5150,15
9MB2677Pour JiříTJ Sokol Jaroměř7000:42:0662,93
10MB2781Belobrad IvanŽamberk6600:43:1456,55
5MC283Skalický JosefŽichlínek6200:43:2773,11
14MA2959Roleček MilanPěčín7600:44:4632,74
6MC306Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:44:5265,71
15MA3146Bis DaliborChrudim7500:45:0430,95
11MB3284Kokeš PetrHradec Králové6500:51:468,49
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA155Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:32:02108,76
2MA256Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:34:0396,72
3MA345Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:34:2594,53
4MA457Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:34:5891,24
5MB579Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:35:2588,55
6MA647Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:35:3088,06
7MB786Fajfr František3D FITNESS Race Team Žamberk7200:35:3287,86
8MB882Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:35:3687,46
9MA951Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:36:0284,88
10MC105Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:36:2182,99
11MA1158Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:36:3981,19
12MB1285Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:36:5779,40
13MB1383Mařík Jiří3D FITNESS Race Team7200:37:0978,21
14MA1452Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:38:1571,64
15MA1560Štumpf EduardSokol Kunvald8000:38:4069,15
16MA1648Kocián PavelKrkonoše Vrchlabí9000:38:5367,86
17MC171Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:0067,16
18MC182Vanta JosefSK Hronov6200:39:3363,88
19MB1976Strnad Tomáš3D FITNESS Race Team6900:39:3963,28
20MC204Krátký LubošLanškroun6200:39:4962,29
21MA2149Honzák TomášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí8600:40:0860,40
22MA2254Gregora ZdenekLanškroun7300:40:2358,91
23MB2378Dostálek PetrASPV Těchonín6700:40:2858,41
24MB2480Sedláček RomanLanškroun6400:41:4350,95
25MA2550Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:41:5150,15
26MB2677Pour JiříTJ Sokol Jaroměř7000:42:0648,66
27MB2781Belobrad IvanŽamberk6600:43:1441,89
28MC283Skalický JosefŽichlínek6200:43:2740,60
29MA2959Roleček MilanPěčín7600:44:4632,74
30MC306Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:44:5232,14
31MA3146Bis DaliborChrudim7500:45:0430,95
32MB3284Kokeš PetrHradec Králové6500:51:463,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB238Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:19:02112,58
2ZB337Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:19:27108,48
3ZC635Vacková HanaSK Hronov5600:22:2778,94
4ZC934Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:25:0553,01
5ZA1015Langrová LudmilaAtletika Albrechtice9300:25:4546,44
6ZC1140Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:27:2629,87
7ZB1236Hrušková DarinaČeská Třebová7500:27:3528,39
8ZC1333Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:27:4227,24
9ZB1531Bisová ZuzanaChrudim7500:28:3119,20
10ZC1632Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:30:483,00
11ZC1739Sedláčková HedvikaLanškroun6600:31:163,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód