Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh údolím Orlice

2.10.2016, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh údolím Orlice
  • datum konání: 2.10.2016
  • zobrazeno již 942x
  • místo konání: Fotbalové hřiště u školy, Klášterec nad Orlicí
  • GPS: 50.10983N, 16.55592E

Sociální sítě

Místo konání

fotbalové hřiště u školy, Klášterec nad Orlicí
10:00 - 11:15 hodin

Přihlášky

na místě, 8:30 – 9:30 žactvo, 8:30 – 10:30 dorost a dospělí

Startovné

30,- Kč mladší, starší žactvo a dorost, 50,- Kč dospělí, nejmladší a předžactvo 0,- Kč

Popis tratě

Krátké tratě 0,4 – 2 km vedou po loukách v rovinatém terénu, 3 km trať vede zpočátku po rovině, po 0,6 km stoupání po trávě a asfaltu, poté střídavě travnaté a polní cesty v kopcovitém terénu, před cílem seběh po travnaté a polní cestě. Trať 4 km se běží na okruhu 1 + 3 km, trať 6 km se běží 2x, trať 9 km 3x 3 km. Okruh 3 km má převýšení (rozdíl mezi nejvyšším a nejnižším bodem) 60 m.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Jindřich Kalous
561 82 Klášterec nad Orlicí 188
mobil 721 955 026

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.sokolklasterec.cz

E-mailová adresa

sokolklasterec@centrum.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.10.2018Běh údolím Orlice-
1.10.2017Běh údolím Orlice219
4.10.2015Běh údolím Orlice288
5.10.2014Běh údolím Orlice293
6.10.2013Běh údolím Orlice207
7.10.2012Běh údolím Orlice148
2.10.2011Běh údolím Orlice194
3.10.2010Běh údolím Orlice218
4.10.2009Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí188
5.10.2008Běh údolím Orlice167
7.10.2007Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí172
8.10.2006Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí155
9.10.2005Běh údolím Orlice v Klášterci168
10.10.2004Běh Údolím Orlice, 16. ročník181
12.10.2003Běh Údolím Orlice, 15. ročník161
19.10.200214. ročník, Běh údolím Orlice v Klášterci145

Statistika závodu Běh údolím Orlice

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 2904

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Novotný Luděk6212
Sadílek Ota4611
Šafář Jaroslav5111
Šroler Zdeněk8011
Šroler Zdeněk5211
Gregora Filip0211
Fajfr František7210
Martincová Kristýna9310
Sontáková Lenka919
Krátká Anna699
Mikyska Tomáš009
Leicht Jiří499
Nechvílová Miroslava609
Divíšek Jan009
Borková Agáta029
Hanuš Petr649
Bielčik Jindřich409
Gregorová Monika009
Strnad Adam009
Borek Petr709
Novotný Přemysl599
Koblížek Jindřich489
Borek Viktor049
Sejkorová Lenka639
Krejčí Stanislav918
Kánský Petr008
Kubelka Tomáš938
Kopecký Libor568
Kalous Zdeněk048
Keprtová Miloslava488
Gregorová Michaela048
Matyášová Jana658
Nechvíl Petr918
Faltusová Kateřina998
Novotná Dora978
Strnad Tomáš698
Stránská Michaela978
Krunčík Pavel858
Stránská Adéla918
Šimůnek Jan498
Vacek Martin698
Kristejn Jiří097
Fáberová Zuzana967
Maříková Simona967
Gregora Jakub987
Jirásková Eva647
Suchodol Vít047
Večeř Petr997
Serbousková Sára047
Mertová Michaela767

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,085 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1140Hartman TomášÚstí nad Orlicí1400:00:01-
1C1137Kristejn OliverŽamberk1300:00:01-
1C1136Kalášek MatoušKlášterec1100:00:01-
1C1132Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:01-
1C1131Jansa ŠtěpánAtletika Žamberk1100:00:01-
1C1115Jurčák DanielFenix Ski Team Jeseník1100:00:01-
1C1114Ducháček MatějŘetová1100:00:01-
1C1113Brusenbauch AlanSki Klub Česká Třebová1100:00:01-
1C1112Jadrný VojtěchÚstí nad Orlicí1200:00:01-
1C119Faltus FrantišekSokol Klášterec1300:00:01-
1C118Hodek JakubDlouhoňovice1300:00:01-
1C117Kubín ZdeněkBystřec1100:00:01-
1C116Kouba RadimRybník1100:00:01-
14C12444Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:01:41-
Děvčata 5 let a mladší (trať 0,085 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D111Němcová NatálieLitomyšl1100:00:01-
1D1135Bergmanová JulieŽamberk1300:00:01-
1D1134Kožnarová JitkaŽamberk1300:00:01-
1D1133Kožnarová JanaŽamberk1100:00:01-
1D1111Jadrná ValentýnaÚstí nad Orlicí1200:00:01-
1D1110Krejčová AnetaLetohrad1100:00:01-
1D114Holubová ŠárkaSopotnice1500:00:01-
1D113Holubová LucieSopotnice1500:00:01-
1D112Holubová EliškaSopotnice1300:00:01-
1D1138Nováková AlisaKunvald1200:00:01-
Chlapci 6-7 let (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2140Resler FilipAtletika Lanškroun0900:01:20-
2C2234Bezděk VojtěchČeská Třebová0900:01:21-
3C2335Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:01:22-
4C2437Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:25-
5C2539Kulhavý KryštofTJ Spartak Letohrad0900:01:26-
6C2632Nový JakubTJ Spartak Letohrad0900:01:27-
7C2731Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:01:30-
8C21038Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:01:32-
9C21343Fišer JanAtletika Jablonné nad Orlicí1000:01:36-
10C21436Hodek AdamDlouhoňovice0900:01:43-
11C21533Lána LukášČeská Třebová1000:01:47-
12C22142Dostálek Šimon JosefSlunce Těchonín1000:02:05-
Děvčata 6-7 let (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D275Štěpánková LindaTJ Sokol Atletika Žamberk0900:01:30-
2D297Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:31-
3D2103Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:01:32-
4D2128Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:33-
5D2159Kubová KláraTJ Spartak Letohrad0900:01:47-
6D2176Šantrůčková AdélaLukavice0900:01:49-
7D2181Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:01:54-
8D2194Kořínková LucieAtletika Žamberk1000:01:55-
9D2202Prchalová MagdalénaTJ Spartak Letohrad1000:01:59-
Nejmladší žáci I (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M115Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:02:40101,24
2M1217Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:02:41100,00
3M1313Kubíček JakubFenix Ski team Jeseník0700:02:4298,76
4M144Bryška TomášTJ Svitavy0700:02:4496,27
5M1614Wadel SamuelFenix Ski team Jeseník0700:02:4891,30
6M1712Cenek TomášFenix Ski team Jeseník0700:02:4990,06
7M11018Málek MichaelTJ Spartak Letohrad0700:02:5483,85
8M11119Marek MatoušTJ Spartak Letohrad0700:02:5681,37
9M11320Suchodol OndřejTJ Spartak Letohrad0700:02:5780,12
10M1147Jansa MatějTJ Sokol Atletika Žamberk0800:02:5878,88
11M11516Doleček PřemyslTJ Spartak Letohrad0700:02:5977,64
12M1169Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:03:0076,40
13M11722Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad0800:03:0175,16
14M1213Rous MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0700:03:1162,73
15M12215Černoch OskarFenix Ski team Jeseník0700:03:1261,49
16M12423Šedivý EliášTJ Spartak Letohrad0800:03:1459,01
17M1262Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:03:1557,76
18M12824Kubín JanTJ Spartak Letohrad0800:03:1656,52
19M1331Suchodol LukášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:03:2150,31
20M13510Krejčí OndřejLetohrad0700:03:2347,83
21M1366Zvoník ŠimonTJ Sokol Atletika Žamberk0800:03:2446,58
22M13825Mikulecký TomášTJ Spartak Letohrad0800:03:2545,34
23M14521Adamec FilipTJ Spartak Letohrad0800:03:4224,22
24M14611Urban AdamFenix Ski team Jeseník0800:03:4718,01
25M1528Martykán RadimTJ Sokol Atletika Žamberk0800:04:353,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1575Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0700:02:45103,57
2Z1780Kubíčková NinaTJ Spartak Letohrad0700:02:4998,81
3Z1985Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:02:5097,62
4Z11172Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:02:5690,48
5Z11892Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:03:0283,33
6Z11986Kouřilová JulieFenix Ski team Jeseník0800:03:0678,57
7Z12088Wadelová AmálieFenix Ski team Jeseník0800:03:0975,00
8Z12293Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:03:1271,43
9Z12473Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT0700:03:1469,05
10Z12666Kristejnová AnetaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0700:03:1567,86
11Z12874Kalousová JitkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:03:1666,67
12Z13091Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:03:1864,29
13Z13189Korytářová KarolínaFenix Ski team Jeseník0700:03:1963,10
14Z13279Hegerová RozálieTJ Spartak Letohrad0700:03:2061,90
15Z13490Jurčáková LucieFenix Ski team Jeseník0700:03:2259,52
16Z13677Štruncová EllaTJ Spartak Letohrad0800:03:2457,14
17Z13976Barnetová ŽofieTJ Spartak Letohrad0800:03:2654,76
18Z14081Mikysková DarjaTJ Spartak Letohrad0800:03:2951,19
19Z14168Vrbová KristýnaTJ Sokol Atletika Žamberk0700:03:3050,00
20Z14278Vaníčková BarboraTJ Spartak Letohrad0800:03:3642,86
21Z14382Jedličková TerezaSK Žamberk0800:03:3741,67
22Z14484Grossmannová LucieTJ Spartak Letohrad0800:03:3939,29
23Z14667Kopecká BarboraTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:03:4729,76
24Z14871Vacková AdélaTJ Sokol Atletika Žamberk0800:03:5026,19
25Z14969Pavelcová ElaTJ Sokol Atletika Žamberk0700:03:5125,00
26Z15070Malá MarkétaTJ Sokol Atletika Žamberk0700:04:173,00
27Z15187Koukolová AnetaFenix Ski team Jeseník0800:04:213,00
Nejmladší žáci II (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2131Boháč PankrácAC Choceň0600:07:34102,47
2M2233Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:07:38100,73
3M2346Bakeš DanielFenix Ski team Jeseník0500:07:4796,81
4M2444Černoch ViktorFenix Ski team Jeseník0600:07:5095,50
5M2637Barvínek DanielTJ Sokol Atletika Žamberk0600:08:0091,15
6M2942Akak OndřejTJ Sokol Atletika Žamberk0500:08:1385,50
7M21132Šantrůček ŠtěpánLukavice0500:08:2281,58
8M21243Topinka JonášActivity Lanškroun0500:08:2878,97
9M21434Tobiška ŠtěpánTJ Sokol Atletika Žamberk0500:08:3078,10
10M21552Kulhánek JosefTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0500:08:5069,40
11M21648Nový TomášTJ Spartak Letohrad0600:08:5368,09
12M21750Rybka FilipTJ Spartak Letohrad0500:09:0264,18
13M21951Zicha JakubPastviny0600:09:2056,35
14M22045Urban OndřejFenix Ski team Jeseník0500:09:2753,30
15M22147Kulhavý TadeášTJ Spartak Letohrad0600:09:3251,12
16M22449Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohrad0600:09:4645,03
17M22539Hovorka JakubTJ Sokol Atletika Žamberk0600:09:4943,73
18M22740Beier JakubTJ Sokol Atletika Žamberk0600:10:0337,64
19M22835Hryca JanTJ Sokol Atletika Žamberk0500:10:4021,54
20M23036Matyáš JiříTJ Sokol Atletika Žamberk0500:11:263,00
21M23138Malý AdamTJ Sokol Atletika Žamberk0600:11:303,00
22M23241Obermajer FilipTJ Sokol Atletika Žamberk0600:11:323,00
Nejmladší žákyně II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z219Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:03:30102,82
2Z228Marková NikolaTJ Spartak Letohrad0500:03:31101,88
3Z2312Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:03:3895,31
4Z2416Cenková EmaFenix Ski team Jeseník0500:03:3994,37
5Z2517Korytářová EmaFenix Ski team Jeseník0500:03:5282,16
6Z267Kubíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0500:03:5777,46
7Z2710Suchodolová TerezaTJ Spartak Letohrad0500:03:5975,59
8Z2814Gajdošová ViktorieFenix Ski team Jeseník0600:04:0173,71
9Z2918Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:04:0569,95
10Z21020Kožnarová JulieTJ Spartak Letohrad0600:04:0669,01
11Z21115Macurová BarboraFenix Ski team Jeseník0600:04:1560,56
12Z21211Šrolerová JanaTJ Spartak Letohrad0500:04:1758,69
13Z2136Bergmanová KateřinaTJ Spartak Letohrad0600:04:1857,75
14Z21421Kubová LucieTJ Spartak Letohrad0600:04:1956,81
15Z21522Lánová TerezieTJ Spartak Letohrad0600:04:2055,87
16Z2164Faltusová DenisaTJ Sokol Atletika Žamberk0600:04:2154,93
17Z2172Cviková VeronikaTJ Sokol Atletika Žamberk0600:04:2353,05
18Z21813Pešová AnetaFenix Ski team Jeseník0600:04:3640,85
19Z2191Bednářová NatálieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0600:04:3739,91
20Z22019Hovadová AnetaTJ Spartak Letohrad0600:04:4037,09
21Z2213Biedlová BarboraTJ Sokol Atletika Žamberk0600:04:5027,70
22Z2225Kořínková PetraTJ Sokol Atletika Žamberk0600:04:5919,25
Mladší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3114Költö MatějTJ Spartak Letohrad0300:11:34102,47
2M3210Gregor JanTJ Spartak Letohrad0400:11:39101,04
3M3316Veselý JaroslavTJ Spartak Letohrad0300:11:5596,49
4M3413Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:12:0593,64
5M356Kapoun JanAtletika Polička0300:12:1092,22
6M367Juřík MarekFenix Ski team Jeseník0400:12:1790,23
7M3915Vondráček JakubTJ Spartak Letohrad0300:12:2986,81
8M31011Suchodol VítTJ Spartak Letohrad0400:12:3186,24
9M3118Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:12:3585,10
10M3124Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:12:3884,25
11M3135Fiala MartinTJ Sokol Jaroměř0300:12:3983,97
12M31518Janeček JaroslavTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0400:12:4681,97
13M31612Dvořák MartinTJ Spartak Letohrad0300:12:4881,40
14M3209Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:13:3767,46
15M3223Kalášek PavelTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0300:14:2653,51
16M32317Borek ViktorBRZDY Horní Čermná0400:14:3451,23
17M3252Jedlička LukášTJ Sokol Atletika Žamberk0400:14:5545,26
18M3281Michalička PatrikTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0400:16:2220,49
Mladší žákyně (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3571Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:07:51102,79
2Z3672Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad0400:08:0099,02
3Z3866Hovorková KarolínaTJ Sokol Atletika Žamberk0300:08:0298,19
4Z31075Mikysková SvatavaTJ Spartak Letohrad0300:08:1692,32
5Z31377Mičkerová MichaelaFenix Ski team Jeseník0400:08:2986,88
6Z31874Lerchová KateřinaTJ Spartak Letohrad0300:09:1667,20
7Z32169Beierová TerezaTJ Sokol Atletika Žamberk0400:09:3260,50
8Z32367Kotyzová SáraTJ Sokol Atletika Žamberk0300:09:4555,06
9Z32568Kořínková ŠárkaTJ Sokol Atletika Žamberk0300:09:4953,38
10Z32970Vrbová PetraTJ Sokol Atletika Žamberk0300:10:5227,01
11Z33376Bašičová AdélaFenix Ski team Jeseník0400:12:373,00
Starší žáci (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4155Strouhal JakubFenix Ski team Jeseník0100:14:00103,28
2M4258Abrahám LuděkTJ Spartak Letohrad0200:14:13100,23
3M4352Vrbovský BenjamínFenix Ski team Jeseník0200:14:2996,49
4M4454Cenek JáchymFenix Ski team Jeseník0200:15:3481,26
5M4556Gregora FilipActivity Lanškroun0200:15:3880,33
6M4759Dostálek VojtěchTJ Spartak Letohrad0200:15:5277,05
7M4853Medek JakubFenix Ski team Jeseník0200:16:1172,60
8M4957Bergman JakubTJ Spartak Letohrad0200:18:0446,14
9M41060Marek LukášTJ Spartak Letohrad0200:18:5334,66
10M41151Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:22:553,00
Starší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4730Strouhalová AnnaFenix Ski team Jeseník0100:12:24101,95
2Z4828Mrázová JanaFenix Ski team Jeseník0200:12:26101,42
3Z41426Šilarová MichaelaACTIVITY Lanškroun0200:12:4496,63
4Z41732Grossmannová TerezaTJ Spartak Letohrad0200:12:5394,23
5Z41829Mičkerová KarlaFenix Ski team Jeseník0200:13:1289,17
6Z41934Kubíčková NikitaTJ Spartak Letohrad0200:13:2685,45
7Z42127Bakešová DenisaFenix Ski team Jeseník0200:14:1871,61
8Z42435Motlová LucieTJ Spartak Letohrad0200:14:4364,95
9Z42633Chmelíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0200:15:4947,38
10Z42731Borková AgátaBRZDY Horní Čermná0200:16:1640,20
Dorostenci (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5181Žalčík KimFenix Ski Team Jeseník9900:20:53128,12
2M5483Gregora JanActivity Lanškroun0000:25:5486,83
3M5582Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:26:0785,05
Dorostenky (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5671Poulíková KarolínaFenix Ski Team Jeseník0000:15:51137,51
2Z51272Šinkovská Markéta-9900:23:1062,49
Junioři 18-19 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ873Pechoušek JanFenix Ski Team Jeseník9700:35:22110,65
2MJ1472Jonáš MatějFenix Ski Team Jeseník9700:37:02101,73
3MJ2676Vencl JiříActivity Lanškroun9800:39:4087,63
Juniorky 18-19 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ65Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:26:17100,00
Muži A 20-39 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA284Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:32:10101,17
2MA381Miřejovský JiříTJ Sokol Ústí nad Orlicí7900:32:17100,45
3MA474Kautz MichalFenix Ski Team Jeseník8900:32:3798,39
4MA683Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:34:4984,79
5MA777Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:35:1282,42
6MA989Stejskal JakubLichkov9500:35:4579,02
7MA1379Lux MartinSokol Klášterec9300:36:5471,91
8MA1880Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:37:3068,20
9MA2071Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:38:2662,43
10MA2191Živný Marek3D Fitnes race team9100:38:4160,89
11MA2487Wiedermann Ondřej3D Fitness8800:39:3755,12
12MA2788Honzák TomášSokol Klášterec8600:39:4654,19
13MA3086Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:41:5940,49
14MA3375Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:44:1826,17
15MA3478Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:44:3024,93
16MA3585Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9000:44:5822,05
17MA4090Kubeš MartinČernovír7800:47:553,81
-MA-82Zámečník PetrSDH Žamberk93DNF-
Muži B 40-49 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1113Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:30:45115,68
2MB5124Hejl RadekKrálíky7200:33:3398,90
3MB10116Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:35:4885,41
4MB11120Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:35:5085,21
5MB12119Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:36:2581,72
6MB19118Dostálek PetrBouda6700:37:4473,83
7MB23122Strnad Tomáš3D Fitness6900:39:1165,13
8MB25123Roleček MilanPěčín7600:39:3962,34
9MB28121Suchodol Josef3D Fitness Race Team6700:39:5460,84
10MB29112Hampl AloisOstrov7000:40:3057,24
11MB36117Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:45:0130,17
12MB38111Zvoník PetrAtketika Žamberk7300:46:3221,08
13MB39115Pešek MartinNáchod6700:46:4919,38
14MB40125Kubeš MartinOlomouc7400:47:5512,79
15MB42114Urban RadimFenix Ski Team Jeseník7400:51:043,00
Muži C 50-59 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC15147Fellner MarekFenix Ski Team Jeseník6500:37:09100,63
2MC16155Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:37:13100,27
3MC17149Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:37:2699,11
4MC22153Krátký LubošLanškroun6200:38:5591,14
5MC31152Chládek JosefSokol OB Žamberk5900:42:3471,56
6MC32151Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:5669,59
7MC37146Jedlička VáclavSK Žamberk6100:46:2251,16
8MC43154Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:51:0825,58
9MC44150Novotný Přemysl3D Fitness5900:59:323,00
-MC-148Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou63DNF-
Muži D 60 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD8167Macej MiroslavBěžecký klub Heřmanův Městec5600:26:26104,44
2MD10164Ráb PavelČeská Třebová5200:26:40102,71
3MD13166Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:28:0092,85
4MD15162Červ MiloslavAtletika Polička5000:28:5885,70
5MD16163Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:29:0285,20
6MD20165Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:31:2068,19
7MD28161Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:36:06101,69
8MD29168Bielčik JindřichLichkov4000:36:4398,31
9MD34169Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:43:223,00
Ženy A 20-34 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA91Schauerová LenkaAtletika Polička8800:26:29109,13
2ZA124Nováková BaboraSokol Kunvald8300:27:5598,80
3ZA142Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:28:5192,07
4ZA276Flekrová AnežkaSokol Kunvald9500:35:5940,66
5ZA353Foglová ŠárkaSokol Kunvald9600:43:243,00
Ženy B 35-44 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB328Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:25:44112,39
2ZB1123Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:27:05102,55
3ZB1824Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:29:2985,05
4ZB1921Vanická BlankaAtletika Žamberk7200:30:5474,73
5ZB2127Hamplová HanaOstrov7300:31:2970,47
6ZB2326Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:33:0858,44
7ZB2422Jansová BlankaAtletika Žamberk7700:34:0451,64
8ZB2625Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:35:5737,91
Ženy C 45-54 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC245Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:25:02113,34
2ZC741Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:26:24103,15
3ZC1644Žalčíková MarionFenix Ski Team Jeseník6600:29:0283,51
4ZC2242Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:32:1959,03
5ZC3043Jedličková JanaSK Žamberk6900:36:4825,60
Ženy D 55 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2558Ehrenbergerová MartaČervená5100:35:19110,49
2ZD3156Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:37:5796,36
3ZD3257Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:38:3393,14
4ZD3359Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:41:0179,91
Trať 0,085 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1140Hartman TomášÚstí nad Orlicí1400:00:01-
1C1114Ducháček MatějŘetová1100:00:01-
1C1115Jurčák DanielFenix Ski Team Jeseník1100:00:01-
1C1131Jansa ŠtěpánAtletika Žamberk1100:00:01-
1C1132Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:01-
1D1133Kožnarová JanaŽamberk1100:00:01-
1D1134Kožnarová JitkaŽamberk1300:00:01-
1D1135Bergmanová JulieŽamberk1300:00:01-
1C1136Kalášek MatoušKlášterec1100:00:01-
1C1137Kristejn OliverŽamberk1300:00:01-
1D1138Nováková AlisaKunvald1200:00:01-
1C1113Brusenbauch AlanSki Klub Česká Třebová1100:00:01-
1C1112Jadrný VojtěchÚstí nad Orlicí1200:00:01-
1D111Němcová NatálieLitomyšl1100:00:01-
1D112Holubová EliškaSopotnice1300:00:01-
1D113Holubová LucieSopotnice1500:00:01-
1D114Holubová ŠárkaSopotnice1500:00:01-
1C116Kouba RadimRybník1100:00:01-
1C117Kubín ZdeněkBystřec1100:00:01-
1C118Hodek JakubDlouhoňovice1300:00:01-
1C119Faltus FrantišekSokol Klášterec1300:00:01-
1D1110Krejčová AnetaLetohrad1100:00:01-
1D1111Jadrná ValentýnaÚstí nad Orlicí1200:00:01-
14C12444Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:01:41-
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M115Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:02:40101,24
2M1217Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:02:41100,00
3M1313Kubíček JakubFenix Ski team Jeseník0700:02:4298,76
4M144Bryška TomášTJ Svitavy0700:02:4496,27
1Z1575Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0700:02:45103,57
5M1614Wadel SamuelFenix Ski team Jeseník0700:02:4891,30
6M1712Cenek TomášFenix Ski team Jeseník0700:02:4990,06
2Z1780Kubíčková NinaTJ Spartak Letohrad0700:02:4998,81
3Z1985Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:02:5097,62
7M11018Málek MichaelTJ Spartak Letohrad0700:02:5483,85
8M11119Marek MatoušTJ Spartak Letohrad0700:02:5681,37
4Z11172Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:02:5690,48
9M11320Suchodol OndřejTJ Spartak Letohrad0700:02:5780,12
10M1147Jansa MatějTJ Sokol Atletika Žamberk0800:02:5878,88
11M11516Doleček PřemyslTJ Spartak Letohrad0700:02:5977,64
12M1169Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:03:0076,40
13M11722Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad0800:03:0175,16
5Z11892Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:03:0283,33
6Z11986Kouřilová JulieFenix Ski team Jeseník0800:03:0678,57
7Z12088Wadelová AmálieFenix Ski team Jeseník0800:03:0975,00
14M1213Rous MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0700:03:1162,73
15M12215Černoch OskarFenix Ski team Jeseník0700:03:1261,49
8Z12293Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:03:1271,43
9Z12473Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT0700:03:1469,05
16M12423Šedivý EliášTJ Spartak Letohrad0800:03:1459,01
10Z12666Kristejnová AnetaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0700:03:1567,86
17M1262Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:03:1557,76
11Z12874Kalousová JitkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:03:1666,67
18M12824Kubín JanTJ Spartak Letohrad0800:03:1656,52
12Z13091Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:03:1864,29
13Z13189Korytářová KarolínaFenix Ski team Jeseník0700:03:1963,10
14Z13279Hegerová RozálieTJ Spartak Letohrad0700:03:2061,90
19M1331Suchodol LukášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:03:2150,31
15Z13490Jurčáková LucieFenix Ski team Jeseník0700:03:2259,52
20M13510Krejčí OndřejLetohrad0700:03:2347,83
21M1366Zvoník ŠimonTJ Sokol Atletika Žamberk0800:03:2446,58
16Z13677Štruncová EllaTJ Spartak Letohrad0800:03:2457,14
22M13825Mikulecký TomášTJ Spartak Letohrad0800:03:2545,34
17Z13976Barnetová ŽofieTJ Spartak Letohrad0800:03:2654,76
18Z14081Mikysková DarjaTJ Spartak Letohrad0800:03:2951,19
19Z14168Vrbová KristýnaTJ Sokol Atletika Žamberk0700:03:3050,00
20Z14278Vaníčková BarboraTJ Spartak Letohrad0800:03:3642,86
21Z14382Jedličková TerezaSK Žamberk0800:03:3741,67
22Z14484Grossmannová LucieTJ Spartak Letohrad0800:03:3939,29
23M14521Adamec FilipTJ Spartak Letohrad0800:03:4224,22
23Z14667Kopecká BarboraTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:03:4729,76
24M14611Urban AdamFenix Ski team Jeseník0800:03:4718,01
24Z14871Vacková AdélaTJ Sokol Atletika Žamberk0800:03:5026,19
25Z14969Pavelcová ElaTJ Sokol Atletika Žamberk0700:03:5125,00
26Z15070Malá MarkétaTJ Sokol Atletika Žamberk0700:04:173,00
27Z15187Koukolová AnetaFenix Ski team Jeseník0800:04:213,00
25M1528Martykán RadimTJ Sokol Atletika Žamberk0800:04:353,00
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2131Boháč PankrácAC Choceň0600:07:34102,47
2M2233Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:07:38100,73
3M2346Bakeš DanielFenix Ski team Jeseník0500:07:4796,81
4M2444Černoch ViktorFenix Ski team Jeseník0600:07:5095,50
1Z3571Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:07:51102,79
5M2637Barvínek DanielTJ Sokol Atletika Žamberk0600:08:0091,15
2Z3672Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad0400:08:0099,02
3Z3866Hovorková KarolínaTJ Sokol Atletika Žamberk0300:08:0298,19
6M2942Akak OndřejTJ Sokol Atletika Žamberk0500:08:1385,50
4Z31075Mikysková SvatavaTJ Spartak Letohrad0300:08:1692,32
7M21132Šantrůček ŠtěpánLukavice0500:08:2281,58
8M21243Topinka JonášActivity Lanškroun0500:08:2878,97
5Z31377Mičkerová MichaelaFenix Ski team Jeseník0400:08:2986,88
9M21434Tobiška ŠtěpánTJ Sokol Atletika Žamberk0500:08:3078,10
10M21552Kulhánek JosefTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0500:08:5069,40
11M21648Nový TomášTJ Spartak Letohrad0600:08:5368,09
12M21750Rybka FilipTJ Spartak Letohrad0500:09:0264,18
6Z31874Lerchová KateřinaTJ Spartak Letohrad0300:09:1667,20
13M21951Zicha JakubPastviny0600:09:2056,35
14M22045Urban OndřejFenix Ski team Jeseník0500:09:2753,30
7Z32169Beierová TerezaTJ Sokol Atletika Žamberk0400:09:3260,50
15M22147Kulhavý TadeášTJ Spartak Letohrad0600:09:3251,12
8Z32367Kotyzová SáraTJ Sokol Atletika Žamberk0300:09:4555,06
16M22449Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohrad0600:09:4645,03
9Z32568Kořínková ŠárkaTJ Sokol Atletika Žamberk0300:09:4953,38
17M22539Hovorka JakubTJ Sokol Atletika Žamberk0600:09:4943,73
18M22740Beier JakubTJ Sokol Atletika Žamberk0600:10:0337,64
19M22835Hryca JanTJ Sokol Atletika Žamberk0500:10:4021,54
10Z32970Vrbová PetraTJ Sokol Atletika Žamberk0300:10:5227,01
20M23036Matyáš JiříTJ Sokol Atletika Žamberk0500:11:263,00
21M23138Malý AdamTJ Sokol Atletika Žamberk0600:11:303,00
22M23241Obermajer FilipTJ Sokol Atletika Žamberk0600:11:323,00
11Z33376Bašičová AdélaFenix Ski team Jeseník0400:12:373,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3114Költö MatějTJ Spartak Letohrad0300:11:34102,47
2M3210Gregor JanTJ Spartak Letohrad0400:11:39101,04
3M3316Veselý JaroslavTJ Spartak Letohrad0300:11:5596,49
4M3413Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:12:0593,64
5M356Kapoun JanAtletika Polička0300:12:1092,22
6M367Juřík MarekFenix Ski team Jeseník0400:12:1790,23
1Z4730Strouhalová AnnaFenix Ski team Jeseník0100:12:24101,95
2Z4828Mrázová JanaFenix Ski team Jeseník0200:12:26101,42
7M3915Vondráček JakubTJ Spartak Letohrad0300:12:2986,81
8M31011Suchodol VítTJ Spartak Letohrad0400:12:3186,24
9M3118Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:12:3585,10
10M3124Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:12:3884,25
11M3135Fiala MartinTJ Sokol Jaroměř0300:12:3983,97
3Z41426Šilarová MichaelaACTIVITY Lanškroun0200:12:4496,63
12M31518Janeček JaroslavTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0400:12:4681,97
13M31612Dvořák MartinTJ Spartak Letohrad0300:12:4881,40
4Z41732Grossmannová TerezaTJ Spartak Letohrad0200:12:5394,23
5Z41829Mičkerová KarlaFenix Ski team Jeseník0200:13:1289,17
6Z41934Kubíčková NikitaTJ Spartak Letohrad0200:13:2685,45
14M3209Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:13:3767,46
7Z42127Bakešová DenisaFenix Ski team Jeseník0200:14:1871,61
15M3223Kalášek PavelTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0300:14:2653,51
16M32317Borek ViktorBRZDY Horní Čermná0400:14:3451,23
8Z42435Motlová LucieTJ Spartak Letohrad0200:14:4364,95
17M3252Jedlička LukášTJ Sokol Atletika Žamberk0400:14:5545,26
9Z42633Chmelíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0200:15:4947,38
10Z42731Borková AgátaBRZDY Horní Čermná0200:16:1640,20
18M3281Michalička PatrikTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0400:16:2220,49
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4155Strouhal JakubFenix Ski team Jeseník0100:14:00103,28
2M4258Abrahám LuděkTJ Spartak Letohrad0200:14:13100,23
3M4352Vrbovský BenjamínFenix Ski team Jeseník0200:14:2996,49
4M4454Cenek JáchymFenix Ski team Jeseník0200:15:3481,26
5M4556Gregora FilipActivity Lanškroun0200:15:3880,33
1Z5671Poulíková KarolínaFenix Ski Team Jeseník0000:15:51137,51
6M4759Dostálek VojtěchTJ Spartak Letohrad0200:15:5277,05
7M4853Medek JakubFenix Ski team Jeseník0200:16:1172,60
8M4957Bergman JakubTJ Spartak Letohrad0200:18:0446,14
9M41060Marek LukášTJ Spartak Letohrad0200:18:5334,66
10M41151Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:22:553,00
2Z51272Šinkovská Markéta-9900:23:1062,49
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5181Žalčík KimFenix Ski Team Jeseník9900:20:53128,12
1ZC245Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:25:02113,34
1ZB328Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:25:44112,39
2M5483Gregora JanActivity Lanškroun0000:25:5486,83
3M5582Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:26:0785,05
1ZJ65Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:26:17100,00
2ZC741Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:26:24103,15
1MD8167Macej MiroslavBěžecký klub Heřmanův Městec5600:26:26104,44
1ZA91Schauerová LenkaAtletika Polička8800:26:29109,13
2MD10164Ráb PavelČeská Třebová5200:26:40102,71
2ZB1123Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:27:05102,55
2ZA124Nováková BaboraSokol Kunvald8300:27:5598,80
3MD13166Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:28:0092,85
3ZA142Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:28:5192,07
4MD15162Červ MiloslavAtletika Polička5000:28:5885,70
5MD16163Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:29:0285,20
3ZC1644Žalčíková MarionFenix Ski Team Jeseník6600:29:0283,51
3ZB1824Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:29:2985,05
4ZB1921Vanická BlankaAtletika Žamberk7200:30:5474,73
6MD20165Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:31:2068,19
5ZB2127Hamplová HanaOstrov7300:31:2970,47
4ZC2242Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:32:1959,03
6ZB2326Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:33:0858,44
7ZB2422Jansová BlankaAtletika Žamberk7700:34:0451,64
1ZD2558Ehrenbergerová MartaČervená5100:35:19110,49
8ZB2625Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:35:5737,91
4ZA276Flekrová AnežkaSokol Kunvald9500:35:5940,66
7MD28161Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:36:06101,69
8MD29168Bielčik JindřichLichkov4000:36:4398,31
5ZC3043Jedličková JanaSK Žamberk6900:36:4825,60
2ZD3156Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:37:5796,36
3ZD3257Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:38:3393,14
4ZD3359Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:41:0179,91
9MD34169Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:43:223,00
5ZA353Foglová ŠárkaSokol Kunvald9600:43:243,00
Trať 9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1113Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:30:45115,68
1MA284Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:32:10101,17
2MA381Miřejovský JiříTJ Sokol Ústí nad Orlicí7900:32:17100,45
3MA474Kautz MichalFenix Ski Team Jeseník8900:32:3798,39
2MB5124Hejl RadekKrálíky7200:33:3398,90
4MA683Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:34:4984,79
5MA777Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:35:1282,42
1MJ873Pechoušek JanFenix Ski Team Jeseník9700:35:22110,65
6MA989Stejskal JakubLichkov9500:35:4579,02
3MB10116Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:35:4885,41
4MB11120Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:35:5085,21
5MB12119Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:36:2581,72
7MA1379Lux MartinSokol Klášterec9300:36:5471,91
2MJ1472Jonáš MatějFenix Ski Team Jeseník9700:37:02101,73
1MC15147Fellner MarekFenix Ski Team Jeseník6500:37:09100,63
2MC16155Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:37:13100,27
3MC17149Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:37:2699,11
8MA1880Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:37:3068,20
6MB19118Dostálek PetrBouda6700:37:4473,83
9MA2071Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:38:2662,43
10MA2191Živný Marek3D Fitnes race team9100:38:4160,89
4MC22153Krátký LubošLanškroun6200:38:5591,14
7MB23122Strnad Tomáš3D Fitness6900:39:1165,13
11MA2487Wiedermann Ondřej3D Fitness8800:39:3755,12
8MB25123Roleček MilanPěčín7600:39:3962,34
3MJ2676Vencl JiříActivity Lanškroun9800:39:4087,63
12MA2788Honzák TomášSokol Klášterec8600:39:4654,19
9MB28121Suchodol Josef3D Fitness Race Team6700:39:5460,84
10MB29112Hampl AloisOstrov7000:40:3057,24
13MA3086Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:41:5940,49
5MC31152Chládek JosefSokol OB Žamberk5900:42:3471,56
6MC32151Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:5669,59
14MA3375Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:44:1826,17
15MA3478Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:44:3024,93
16MA3585Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9000:44:5822,05
11MB36117Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:45:0130,17
7MC37146Jedlička VáclavSK Žamberk6100:46:2251,16
12MB38111Zvoník PetrAtketika Žamberk7300:46:3221,08
13MB39115Pešek MartinNáchod6700:46:4919,38
14MB40125Kubeš MartinOlomouc7400:47:5512,79
17MA4090Kubeš MartinČernovír7800:47:553,81
15MB42114Urban RadimFenix Ski Team Jeseník7400:51:043,00
8MC43154Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:51:0825,58
9MC44150Novotný Přemysl3D Fitness5900:59:323,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1113Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:30:45106,20
2MA284Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:32:1097,27
3MA381Miřejovský JiříTJ Sokol Ústí nad Orlicí7900:32:1796,53
4MA474Kautz MichalFenix Ski Team Jeseník8900:32:3794,43
5MB5124Hejl RadekKrálíky7200:33:3388,55
6MA683Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:34:4980,57
7MA777Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:35:1278,15
8MJ873Pechoušek JanFenix Ski Team Jeseník9700:35:2277,10
9MA989Stejskal JakubLichkov9500:35:4574,68
10MB10116Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:35:4874,37
11MB11120Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:35:5074,16
12MB12119Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:36:2570,48
13MA1379Lux MartinSokol Klášterec9300:36:5467,44
14MJ1472Jonáš MatějFenix Ski Team Jeseník9700:37:0266,60
15MC15147Fellner MarekFenix Ski Team Jeseník6500:37:0965,86
16MC16155Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:37:1365,44
17MC17149Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:37:2664,08
18MA1880Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:37:3063,66
19MB19118Dostálek PetrBouda6700:37:4462,18
20MA2071Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:38:2657,77
21MA2191Živný Marek3D Fitnes race team9100:38:4156,20
22MC22153Krátký LubošLanškroun6200:38:5554,73
23MB23122Strnad Tomáš3D Fitness6900:39:1153,05
24MA2487Wiedermann Ondřej3D Fitness8800:39:3750,32
25MB25123Roleček MilanPěčín7600:39:3950,11
26MJ2676Vencl JiříActivity Lanškroun9800:39:4050,00
27MA2788Honzák TomášSokol Klášterec8600:39:4649,37
28MB28121Suchodol Josef3D Fitness Race Team6700:39:5448,53
29MB29112Hampl AloisOstrov7000:40:3044,75
30MA3086Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:41:5935,40
31MC31152Chládek JosefSokol OB Žamberk5900:42:3431,72
32MC32151Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:5629,41
33MA3375Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:44:1820,80
34MA3478Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:44:3019,54
35MA3585Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9000:44:5816,60
36MB36117Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:45:0116,28
37MC37146Jedlička VáclavSK Žamberk6100:46:227,77
38MB38111Zvoník PetrAtketika Žamberk7300:46:326,72
39MB39115Pešek MartinNáchod6700:46:494,94
40MA4090Kubeš MartinČernovír7800:47:553,00
40MB40125Kubeš MartinOlomouc7400:47:553,00
42MB42114Urban RadimFenix Ski Team Jeseník7400:51:043,00
43MC43154Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:51:083,00
44MC44150Novotný Přemysl3D Fitness5900:59:323,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC245Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:25:02105,06
2ZB328Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:25:4499,61
3ZJ65Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:26:1795,33
4ZC741Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:26:2494,42
5ZA91Schauerová LenkaAtletika Polička8800:26:2993,77
6ZB1123Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:27:0589,10
7ZA124Nováková BaboraSokol Kunvald8300:27:5582,61
8ZA142Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:28:5175,34
9ZC1644Žalčíková MarionFenix Ski Team Jeseník6600:29:0273,91
10ZB1824Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:29:2970,41
11ZB1921Vanická BlankaAtletika Žamberk7200:30:5459,38
12ZB2127Hamplová HanaOstrov7300:31:2954,83
13ZC2242Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:32:1948,35
14ZB2326Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:33:0841,99
15ZB2422Jansová BlankaAtletika Žamberk7700:34:0434,72
16ZD2558Ehrenbergerová MartaČervená5100:35:1924,98
17ZB2625Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:35:5720,05
18ZA276Flekrová AnežkaSokol Kunvald9500:35:5919,79
19ZC3043Jedličková JanaSK Žamberk6900:36:4813,43
20ZD3156Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:37:574,48
21ZD3257Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:38:333,00
22ZD3359Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:41:013,00
23ZA353Foglová ŠárkaSokol Kunvald9600:43:243,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Ahoj. Mohla bych poprosit, jestli by ses nepodíval, na výsledky časů nejmladších žáků II 2km. Myslím že jsou tam celkově posunuté časy. Pořadí je správně. Jen si myslím, že oproti časům přímo na místě to je jinak. Díky Lenka B.
brenova77
Casy sedi s vysledky, ktere nam poslal poradatel...
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód