Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh údolím Orlice

2.10.2011, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh údolím Orlice
  • datum konání: 2.10.2011
  • zobrazeno již 14x

Sociální sítě

Místo konání

hřiště v Klášterci nad Orlicí
10:00 - 11:15 hodin

Přihlášky

od 8:30 v místě startu, nejpozději 30 minut před startem kategorie

Startovné

20,- Kč mladší, starší žactvo a dorost
40,- Kč dospělí
0,- Kč nejmladší a předžactvo

Popis tratě

délka: 10 km a méně

Ceny pro vítěze

První tři v každé kategorii získají diplomy, v žákovských kategoriích medaile, Na každé trati v dospělých kategoriích obdrží první tři závodníci s nejlepšími časy finanční prémii (celkem 2.000,- Kč), prvních pět v každé kategorií drobné věcné ceny.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Kalous
mobil 721 955 026

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.sokolklasterec.cz

E-mailová adresa

sokolklasterec@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.10.2018Běh údolím Orlice193
1.10.2017Běh údolím Orlice219
2.10.2016Běh údolím Orlice273
4.10.2015Běh údolím Orlice288
5.10.2014Běh údolím Orlice293
6.10.2013Běh údolím Orlice207
7.10.2012Běh údolím Orlice148
3.10.2010Běh údolím Orlice218
4.10.2009Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí188
5.10.2008Běh údolím Orlice167
7.10.2007Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí172
8.10.2006Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí155
9.10.2005Běh údolím Orlice v Klášterci168
10.10.2004Běh Údolím Orlice, 16. ročník181
12.10.2003Běh Údolím Orlice, 15. ročník161
19.10.200214. ročník, Běh údolím Orlice v Klášterci145

Statistika závodu Běh údolím Orlice

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 3176

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Novotný Luděk6212
Gregora Filip0212
Šroler Zdeněk8011
Šroler Zdeněk5211
Sadílek Ota4611
Šafář Jaroslav5111
Fajfr František7211
Borek Petr7010
Martincová Kristýna9310
Nechvílová Miroslava6010
Krátká Anna6910
Borková Agáta0210
Sejkorová Lenka6310
Novotný Přemysl599
Matyášová Jana659
Koblížek Jindřich489
Sontáková Lenka919
Bielčik Jindřich409
Hanuš Petr649
Borek Viktor049
Leicht Jiří499
Strnad Adam009
Divíšek Jan009
Mikyska Tomáš009
Gregorová Monika009
Strnad Tomáš698
Dušková Lenka808
Kopecký Libor568
Kristejn Jiří098
Faltusová Kateřina998
Krunčík Pavel858
Kubelka Tomáš938
Kalousová Jitka088
Šimůnek Jan498
Novotná Dora978
Vacek Martin698
Kalous Zdeněk048
Gregorová Michaela048
Kristejnová Aneta078
Nechvíl Petr918
Stránská Adéla918
Stránská Michaela978
Keprtová Miloslava488
Krejčí Stanislav918
Kánský Petr008
Ducháček Bedřich597
Šimůnek Jan827
Suchodol Josef677
Mertová Michaela767
Krejsa Tomáš777

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžáci r. 04-05 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C235Suchodol VítTJ Spartak OEZ Letohrad0400:01:31-
2C262Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:01:34-
3C273Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:01:36-
4C2107Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:38-
5C2111Jadrný TomášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0400:01:43-
6C2146Vencl JiříTJ SPARTAK OEZ Letohrad0500:01:51-
7C2204Gabriš DominikTJ SPARTAK OEZ Letohrad0500:04:06-
Předžákyně r. 04-05 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2121Serbousková SáraSKI KLUB Česká Třebová0400:01:27-
2D2222Burešová MarkétaSKI KLUB Česká Třebová0400:01:30-
3D2433Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:33-
4D2526Skalová KateřinaTJ Jiskra Králiky0400:01:34-
5D2730Kánská LucieTJ Spartak OEZ Letohrad0400:01:36-
6D2928Pojezdalová LucieTýniště nad Orlicí0400:01:37-
7D21227Metelková MichaelaHradec Králové0500:01:45-
8D21331Marková NikolaSpartak OEZ Letohrad0500:01:48-
9D21425Vašatová ZuzanaTatran Moravičany0500:01:51-
10D21624Hovádková NellaHradec Králové0500:01:52-
11D21723Hynková VeronikaPísečná0500:01:55-
12D21832Tomanová Nikola3D FITNESS Žamberk0500:02:02-
13D21929Venclová DanielaTJ SPARTAK OEZ Letohrad0400:02:36-
Nejmladší žáci r. 02-03 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1164Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:02:46105,89
2M1276Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:02:47105,77
3M1467Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:03:0188,35
4M1675Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:03:0287,18
5M1777Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:03:0978,99
6M1862Vebr DominikSKI klub Česká Třebová0300:03:1077,82
7M11165Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:2362,62
8M11366Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:03:2560,28
9M11461Číž MatějSki klub Česká Třebová0200:03:2757,94
10M11668Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:03:2955,60
11M11769Kosek LukášTJ SPARTAK OEZ Letohrad0300:03:3054,43
12M11974Lána JanSpartak OEZ Letohrad0200:03:3153,26
13M12073Marek LukášSpartak OEZ Letohrad0200:03:3253,15
14M12172Hynek LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:3252,10
15M12270Dvořák MartinTJ SPARTAK OEZ Letohrad0300:03:3449,76
16M12371Patočka JakubTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:3548,59
17M12463Uličný JiříSKI Klub Česká Třebová0300:03:4734,55
Nejmladší žákyně r. 02-03 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1343Škrabalová KristýnaLinhartice0200:02:57107,96
2Z1439Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:03:01103,62
3Z1938Stříhavková EliškaAC Choceň0200:03:1588,43
4Z11036Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová0200:03:1885,17
5Z11242Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:2478,66
6Z11440Mrklovská MagdalenaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:2775,41
7Z11741Mikysková SvatavaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:3072,15
8Z12537Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:03:5742,86
Mladší žáci r. 00-01 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2233Mikiska TomášTJ SPARTAK OEZ Letohrad0000:07:44105,72
2M2531Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:08:0298,19
3M2629Stříhavka JindřichAC Choceň0000:08:0796,09
4M2735Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:08:1194,42
5M21226Divíšek JanSokol Klášterec nad Orlicí0000:08:3683,95
6M21527Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:09:0671,39
7M21632Kánský PetrTJ Spartak OEZ Letohrad0000:09:1069,71
8M21728Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:09:2065,53
9M21934Strnad AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0000:09:3061,34
10M22030Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:09:5949,20
Mladší žákyně r. 00-01 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z218Mikulová KarolínaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:03:34106,04
2Z222Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:4298,79
3Z239Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:03:4695,17
4Z247Smrčková NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:03:5289,73
5Z2510Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:03:5686,10
6Z261Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:5785,97
7Z273Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:5884,29
8Z285Merklovská DanaTJ SPARTAK OEZ Letohrad0000:03:5983,38
9Z294Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:05:0127,19
10Z2106Stejskalová NikolaSpartak OEZ Letohrad0000:05:543,00
Starší žáci r. 98-99 (trať 3,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3172Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:09:06105,00
2M3274Žaluda JanIVT Náchod9800:09:19100,36
3M3369Papáček JindřichTJ SPARTAK OEZ Letohrad9900:09:3594,64
4M3471Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:10:0982,50
5M3566Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:10:1680,00
6M3673Žaluda JakubIVT Náchod9800:10:4569,64
7M3768Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:10:4968,21
8M3870Macháček VojtěchTJ Spartak OEZ Letohrad9900:10:5865,00
9M3975Jilek DariuszULKS Bystrica Klodska9800:11:0163,93
10M31067Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:12:4327,50
Starší žákyně r. 98-99 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3160Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:07:19111,18
2Z3362Tomášková KarolínaAC Kotlářka Praha9900:07:5595,70
3Z3458Faltusová SimonaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:08:0193,12
4Z3857Koclířová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:08:1487,53
5Z3952Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:08:1786,24
6Z31061Pártlová DanielaAC Choceň9700:08:1985,38
7Z31156Mikulová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:08:2184,52
8Z31355Joštová KristýnaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:08:5470,32
9Z31459Snítilová ZuzanaTJ Spartak OEZ Letohrad9900:09:0466,02
10Z31853Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:09:2756,13
11Z32154Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:10:2232,47
Mladší dorostenci r. 96-97 (trať 4,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4190Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:19:03104,28
2M4289Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:19:04104,11
3M4391Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:20:1791,61
Mladší dorostenky r. 96-97 (trať 3,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41181Fajfrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9700:14:00100,00
Starší dorostenci r. 94-95 (trať 4,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5107Jansa JanDolní Čermná9400:20:30100,00
Starší dorostenky r. 94-95 (trať 4,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z541Krátká HanaLanškroun9500:22:17100,00
Muži A 18-39 let (trať 9,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Hübl RadekVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8800:31:32100,98
2MA262Kunst MichalSK Nové Město nad Metují8000:31:36100,56
3MA363Razým LukášVENCL TEAM Ústí nad Orlicí7900:31:5698,46
4MA465Cink TomášÚstí nad Orlicí8700:32:2595,41
5MA553Moravec MartinVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8400:32:2795,20
6MA646Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:33:1789,94
7MA756Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:33:5785,73
8MA860Miřejovský JiříVENCL TEAM Ústí nad Orlicí7900:34:0684,78
9MA957Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:34:3182,15
10MA1164Fajfr FrantišekŽamberk7200:34:5180,05
11MA1361Mařík JiříMP Žamberk7200:35:1677,42
12MA1449Abrahám LuděkSK Hronov7500:35:3275,74
13MA1566Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:35:4874,05
14MA1645Jadrný LubomírVENCL TEAM Ústí nad Orlicí7300:36:1471,32
15MA1850Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:36:59116,74
16MA2255Zachař JiříSruby7200:38:0659,54
17MA2351Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:38:1558,59
18MA2448Kučera PetrSKI klub Pastviny8800:38:4855,12
19MA2567Vaško AdamŽamberk8900:38:5354,59
20MA3168Hartman KarelOMT Pardubice7700:40:3643,76
21MA3254Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:40:4343,02
22MA3358Grabarczyk JanuszULKS Bystrzyca Kłodzka9200:41:5892,04
23MA3559Bednář PetrDolní Čermná9300:42:0891,22
24MA3947Jirčík MiroslavSK Klášterec nad Orlicí7600:45:1714,20
-MA-69Marek MichalSKP Duha Fort Lanškroun93DNF-
Muži B 40-49 let (trať 9,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1282Ducháček JanVENCL TEAM Ústí nad Orlicí6800:35:10106,16
2MB1785Buriánek RomanSKI Klub Česká Třebová6500:36:2499,36
3MB1983Stříhavka JindřichAC Choceň7100:37:1794,49
4MB2078Dostálek PetrASPV Těchonín6700:37:4591,92
5MB2180Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:37:5391,18
6MB2676Strnad TomášSK Žamberk6900:38:5785,30
7MB2884Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:39:5380,16
8MB3077Novotný LuděkSK Žamberk6200:40:2277,49
9MB3786Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:44:2255,44
10MB3879Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:2754,98
11MB4287Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:46:5041,85
-MB-81Olbrich MartinSki klub Česká Třebová71DNF-
Muži C 50-59 let (trať 9,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC10452Siegel JosefAC Choceň5800:34:43117,52
2MC27461Zelený LuděkAC Náchod6100:39:1393,87
3MC29456Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:40:1388,61
4MC34460Jandejsek ZdeněkStudené6100:42:0079,24
5MC36458Hodek RomanSokol Kunvald6000:42:1777,75
6MC40457Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:45:5558,65
7MC41454Jedlička VáclavSK Žamberk6100:46:2755,85
8MC43459Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5200:47:1651,55
9MC44453Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:47:3350,07
10MC45455Sedlák JiříPřelouč5800:50:2335,17
11MC46451Novotný PřemyslSKI Pastviny5901:03:003,00
Muži D 60 let a starší (trať 4,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6478Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:18:49111,31
2MD9473Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:20:1197,60
3MD11477Krumer MiroslavMK Ostrov4900:20:5091,09
4MD18475Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:22:1177,55
5MD22472Koblížek JindřichSK Žamberk4800:23:1267,35
6MD27476Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:24:2455,32
7MD28471Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:24:43157,40
8MD29480Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:25:1846,30
9MD32474Kalousek JanKČT Žamberk4100:38:1879,04
10MD33479Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:40:5963,56
Ženy A 18-34 let (trať 4,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA219Moravcová KláraVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8300:17:09111,25
2ZA417Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:18:3894,93
3ZA528Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:18:4493,82
4ZA721Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:18:5491,99
5ZA823Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:18:5991,07
6ZA1216Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:20:5370,16
7ZA1326Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:0767,59
8ZA1418Martincová KristýnaVENCL TEAM Ústí nad Orlicí9300:21:13100,00
9ZA1527Lauterbachová LucieAtletika Žamberk8100:21:3462,64
10ZA1615Stříhavková PetraAC Choceň7900:21:3562,46
11ZA1924Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:22:1355,49
12ZA2120Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:22:5847,23
13ZA2325Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:24:0035,86
14ZA2522Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:24:1133,84
Ženy B 35 let a starší (trať 4,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB133Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7200:16:39110,17
2ZB339Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:18:2689,83
3ZB1736Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:21:52109,07
4ZB2031Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:22:39102,23
5ZB2437Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:24:01152,26
6ZB2634Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:24:1288,70
7ZB3038Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:26:5365,27
8ZB3132Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:29:1344,89
9ZB3335Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:40:5947,74
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1164Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:02:46105,89
2M1276Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:02:47105,77
1Z1343Škrabalová KristýnaLinhartice0200:02:57107,96
2Z1439Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:03:01103,62
3M1467Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:03:0188,35
4M1675Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:03:0287,18
5M1777Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:03:0978,99
6M1862Vebr DominikSKI klub Česká Třebová0300:03:1077,82
3Z1938Stříhavková EliškaAC Choceň0200:03:1588,43
4Z11036Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová0200:03:1885,17
7M11165Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:2362,62
5Z11242Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:2478,66
8M11366Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:03:2560,28
9M11461Číž MatějSki klub Česká Třebová0200:03:2757,94
6Z11440Mrklovská MagdalenaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:2775,41
10M11668Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:03:2955,60
7Z11741Mikysková SvatavaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:3072,15
11M11769Kosek LukášTJ SPARTAK OEZ Letohrad0300:03:3054,43
12M11974Lána JanSpartak OEZ Letohrad0200:03:3153,26
13M12073Marek LukášSpartak OEZ Letohrad0200:03:3253,15
14M12172Hynek LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:3252,10
15M12270Dvořák MartinTJ SPARTAK OEZ Letohrad0300:03:3449,76
16M12371Patočka JakubTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:3548,59
17M12463Uličný JiříSKI Klub Česká Třebová0300:03:4734,55
8Z12537Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:03:5742,86
Trať 3,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3172Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:09:06105,00
2M3274Žaluda JanIVT Náchod9800:09:19100,36
3M3369Papáček JindřichTJ SPARTAK OEZ Letohrad9900:09:3594,64
4M3471Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:10:0982,50
5M3566Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:10:1680,00
6M3673Žaluda JakubIVT Náchod9800:10:4569,64
7M3768Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:10:4968,21
8M3870Macháček VojtěchTJ Spartak OEZ Letohrad9900:10:5865,00
9M3975Jilek DariuszULKS Bystrica Klodska9800:11:0163,93
10M31067Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:12:4327,50
1Z41181Fajfrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9700:14:00100,00
Trať 4,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4190Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:19:03104,28
2M4289Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:19:04104,11
3M4391Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:20:1791,61
1Z541Krátká HanaLanškroun9500:22:17100,00
Trať 4,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB133Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7200:16:39110,17
1ZA219Moravcová KláraVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8300:17:09111,25
2ZB339Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:18:2689,83
2ZA417Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:18:3894,93
3ZA528Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:18:4493,82
1MD6478Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:18:49111,31
4ZA721Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:18:5491,99
5ZA823Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:18:5991,07
2MD9473Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:20:1197,60
1M5107Jansa JanDolní Čermná9400:20:30100,00
3MD11477Krumer MiroslavMK Ostrov4900:20:5091,09
6ZA1216Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:20:5370,16
7ZA1326Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:0767,59
8ZA1418Martincová KristýnaVENCL TEAM Ústí nad Orlicí9300:21:13100,00
9ZA1527Lauterbachová LucieAtletika Žamberk8100:21:3462,64
10ZA1615Stříhavková PetraAC Choceň7900:21:3562,46
3ZB1736Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:21:52109,07
4MD18475Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:22:1177,55
11ZA1924Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:22:1355,49
4ZB2031Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:22:39102,23
12ZA2120Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:22:5847,23
5MD22472Koblížek JindřichSK Žamberk4800:23:1267,35
13ZA2325Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:24:0035,86
5ZB2437Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:24:01152,26
14ZA2522Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:24:1133,84
6ZB2634Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:24:1288,70
6MD27476Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:24:2455,32
7MD28471Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:24:43157,40
8MD29480Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:25:1846,30
7ZB3038Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:26:5365,27
8ZB3132Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:29:1344,89
9MD32474Kalousek JanKČT Žamberk4100:38:1879,04
9ZB3335Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:40:5947,74
10MD33479Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:40:5963,56
Trať 9,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Hübl RadekVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8800:31:32100,98
2MA262Kunst MichalSK Nové Město nad Metují8000:31:36100,56
3MA363Razým LukášVENCL TEAM Ústí nad Orlicí7900:31:5698,46
4MA465Cink TomášÚstí nad Orlicí8700:32:2595,41
5MA553Moravec MartinVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8400:32:2795,20
6MA646Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:33:1789,94
7MA756Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:33:5785,73
8MA860Miřejovský JiříVENCL TEAM Ústí nad Orlicí7900:34:0684,78
9MA957Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:34:3182,15
1MC10452Siegel JosefAC Choceň5800:34:43117,52
10MA1164Fajfr FrantišekŽamberk7200:34:5180,05
1MB1282Ducháček JanVENCL TEAM Ústí nad Orlicí6800:35:10106,16
11MA1361Mařík JiříMP Žamberk7200:35:1677,42
12MA1449Abrahám LuděkSK Hronov7500:35:3275,74
13MA1566Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:35:4874,05
14MA1645Jadrný LubomírVENCL TEAM Ústí nad Orlicí7300:36:1471,32
2MB1785Buriánek RomanSKI Klub Česká Třebová6500:36:2499,36
15MA1850Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:36:59116,74
3MB1983Stříhavka JindřichAC Choceň7100:37:1794,49
4MB2078Dostálek PetrASPV Těchonín6700:37:4591,92
5MB2180Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:37:5391,18
16MA2255Zachař JiříSruby7200:38:0659,54
17MA2351Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:38:1558,59
18MA2448Kučera PetrSKI klub Pastviny8800:38:4855,12
19MA2567Vaško AdamŽamberk8900:38:5354,59
6MB2676Strnad TomášSK Žamberk6900:38:5785,30
2MC27461Zelený LuděkAC Náchod6100:39:1393,87
7MB2884Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:39:5380,16
3MC29456Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:40:1388,61
8MB3077Novotný LuděkSK Žamberk6200:40:2277,49
20MA3168Hartman KarelOMT Pardubice7700:40:3643,76
21MA3254Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:40:4343,02
22MA3358Grabarczyk JanuszULKS Bystrzyca Kłodzka9200:41:5892,04
4MC34460Jandejsek ZdeněkStudené6100:42:0079,24
23MA3559Bednář PetrDolní Čermná9300:42:0891,22
5MC36458Hodek RomanSokol Kunvald6000:42:1777,75
9MB3786Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:44:2255,44
10MB3879Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:2754,98
24MA3947Jirčík MiroslavSK Klášterec nad Orlicí7600:45:1714,20
6MC40457Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:45:5558,65
7MC41454Jedlička VáclavSK Žamberk6100:46:2755,85
11MB4287Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:46:5041,85
8MC43459Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5200:47:1651,55
9MC44453Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:47:3350,07
10MC45455Sedlák JiříPřelouč5800:50:2335,17
11MC46451Novotný PřemyslSKI Pastviny5901:03:003,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Hübl RadekVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8800:31:32100,98
2MA262Kunst MichalSK Nové Město nad Metují8000:31:36100,56
3MA363Razým LukášVENCL TEAM Ústí nad Orlicí7900:31:5698,46
4MA465Cink TomášÚstí nad Orlicí8700:32:2595,41
5MA553Moravec MartinVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8400:32:2795,20
6MA646Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:33:1789,94
7MA756Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:33:5785,73
8MA860Miřejovský JiříVENCL TEAM Ústí nad Orlicí7900:34:0684,78
9MA957Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:34:3182,15
10MC10452Siegel JosefAC Choceň5800:34:4380,89
11MA1164Fajfr FrantišekŽamberk7200:34:5180,05
12MB1282Ducháček JanVENCL TEAM Ústí nad Orlicí6800:35:1078,05
13MA1361Mařík JiříMP Žamberk7200:35:1677,42
14MA1449Abrahám LuděkSK Hronov7500:35:3275,74
15MA1566Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:35:4874,05
16MA1645Jadrný LubomírVENCL TEAM Ústí nad Orlicí7300:36:1471,32
17MB1785Buriánek RomanSKI Klub Česká Třebová6500:36:2470,27
18MA1850Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:36:5966,58
19MB1983Stříhavka JindřichAC Choceň7100:37:1764,69
20MB2078Dostálek PetrASPV Těchonín6700:37:4561,75
21MB2180Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:37:5360,90
22MA2255Zachař JiříSruby7200:38:0659,54
23MA2351Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:38:1558,59
24MA2448Kučera PetrSKI klub Pastviny8800:38:4855,12
25MA2567Vaško AdamŽamberk8900:38:5354,59
26MB2676Strnad TomášSK Žamberk6900:38:5754,17
27MC27461Zelený LuděkAC Náchod6100:39:1352,49
28MB2884Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:39:5348,28
29MC29456Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:40:1346,18
30MB3077Novotný LuděkSK Žamberk6200:40:2245,23
31MA3168Hartman KarelOMT Pardubice7700:40:3643,76
32MA3254Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:40:4343,02
33MA3358Grabarczyk JanuszULKS Bystrzyca Kłodzka9200:41:5835,13
34MC34460Jandejsek ZdeněkStudené6100:42:0034,92
35MA3559Bednář PetrDolní Čermná9300:42:0834,08
36MC36458Hodek RomanSokol Kunvald6000:42:1733,13
37MB3786Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:44:2219,99
38MB3879Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:2719,46
39MA3947Jirčík MiroslavSK Klášterec nad Orlicí7600:45:1714,20
40MC40457Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:45:5510,20
41MC41454Jedlička VáclavSK Žamberk6100:46:276,84
42MB4287Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:46:504,42
43MC43459Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5200:47:163,00
44MC44453Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:47:333,00
45MC45455Sedlák JiříPřelouč5800:50:233,00
46MC46451Novotný PřemyslSKI Pastviny5901:03:003,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 85%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 95%
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků.
Celkové hodnocení
91%

Názory na závod

Zdravím. Loni jsem tento závod běžel a neměl jsem k němu žádné výhrady. Letos jsem se byl na trati podívat jen v pozici diváka a fanouška. Ačkoliv jsem neběžel, shledal jsem jeden velký nedostatek! Byl jsem se koukat nahoře u zemědělského družstva na polní cestě, kde neustále jezdil, pletl se a prášil traktorista. To by se dalo ještě celkem tolerovat. Ale když už se na něho jeden závodník ohradil, že se tu běží závody, konkrétně číslo 453 (později jsem si dohledal, že se jednalo o závodníka Vojtěcha Krňávka) tak ho traktorista předjel, zablokoval mu cestu, vylezl z vozu a něco na něj hulákal! Toto mě přišlo vůči závodníkovi či závodníkům velmi nekorektní. Pro příští rok bych uvítal a myslím, že nejen já, ale i ostatní, aby se zamezilo cca na 45min vjezdu automobilů a traktorů na tuto polní cestu. Poněvač tento traktorista byl velmi netolerantní a neměl všech pět pohromadě! Myslím si, že by to neměl být až takový problém. Popřemýšlejte o tom... S pozdravem divák Nechvíl Petr :-)
nechvilpetr1
super
mourek321
Taky zdravím, Petr má pravdu, vůbec se oproti loňsku zvýšil pohyb automobilů na trase závodu, traktor jsem potkla jednou ale ješte jsem potkal v každém kole jeden osobní automobil, prímo na trati závodu. Hlavní silnice byla pohlídaná velice dobře ale po polních cestách byl provoz na závod opravdu velký. Jinak spokojenost... S pozdravem závodník Hübl Radek :-)
radek.hubl
Jo v Klášterci tam je vždy husto, ale měli by s tím pořadatelé něco dělat !!! Jinak zdravím turistického běžce, účastníka závodu, tak Tě zase hledali pořadatelé Sedloňova, asi pro cenu a ty jsi byl zas fuč, je vidět, že fakt Ty běháš pro radost.
cagwe
Nazdar Johny ! Ne ,Johny ! Ne, nebyl jsem pryč ! Kdybych to dokázal - být pryč - pak bych asi fakt byl. Bylo to ale tak, že jsem nemohl po závodě ani pohnout těmi svými oudy , jak mě děsně bolely . Byl jsem jen nedaleko v autě a nohy hozeny vysoko na dveřích a dostával jsem se z toho šíleného běhu a vedra v jednom . Ke konci jsem pak již opravdu těmi nohami " nevládal " ...a to jsem pak ještě doufal , že na druhý den po pivní kůře na jedné horské chatě , že konečně nastartuji ten svůj nějak stále až podezřele zabržděný motór , ale nepomohly ani ty pivní endorfíny. V tom Klášterci, v tom druhém kole , to jsem se již pomalu loučil se životem , jak ten Sedloňov byl proti tady tomuto závodu jen to " dětský hřiště " , ale tam nahoře mě ještě jaksi nechtěli . A co...?...v tom Klášterci měli pro mě taky nějakou výhru..? Ale , tak já to nechávám potřebnějším, já mám dost ...no je ale fakt, že se mnou to asi nevyhrajou nikde. ...jsem hroznej...ahoooooj !
turistickybezec
Vážení diskutéři. jménem pořadatele děkuji za připomínky. Problémy s tratí jsou rok od roku větší, od pobíhajících psů přes připomínky majitelů pozemků po přírodní i umělé překážky, teď navíc s dopravou. Nevím, jestli ten traktorista byl z akciovky nebo někdo z místních soukromníků, s auty tam jezdí, jak jsem zjistil, hlavně fotografové. Příště pohlídáme. A gratuluji Radkovi Hüblovi k vítězství.
sokolklasterec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód