hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh údolím Orlice

5.10.2008, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh údolím Orlice
  • datum konání: 5.10.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SOKOL KLášterec nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

fotbalové hřiště v Klášterci nad Orlicí
10:00 - 11:00 hodin

Přihlášky

od 8:30 hodin (nejpozději 30 min. před startem kategorie)

Startovné

žáci a dorost 20 Kč
dospělí 35 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km a méně
Tratě vedou z větší části po lesních cestách, členitý terén.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

tel. 721 955 026

Internetové stránky

http://www.sokolklasterec.unas.cz

E-mailová adresa

sokolklasterec@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.10.2018Běh údolím Orlice-
1.10.2017Běh údolím Orlice219
2.10.2016Běh údolím Orlice273
4.10.2015Běh údolím Orlice288
5.10.2014Běh údolím Orlice293
6.10.2013Běh údolím Orlice207
7.10.2012Běh údolím Orlice148
2.10.2011Běh údolím Orlice194
3.10.2010Běh údolím Orlice218
4.10.2009Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí188
7.10.2007Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí172
8.10.2006Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí155
9.10.2005Běh údolím Orlice v Klášterci168
10.10.2004Běh Údolím Orlice181
12.10.2003Běh Údolím Orlice, 15. ročník161
19.10.200214. ročník, Běh údolím Orlice v Klášterci145

Statistika závodu Běh údolím Orlice

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 3010

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Novotný Luděk6212
Šroler Zdeněk5211
Gregora Filip0211
Sadílek Ota4611
Šafář Jaroslav5111
Šroler Zdeněk8011
Fajfr František7210
Martincová Kristýna9310
Strnad Adam009
Borek Petr709
Novotný Přemysl599
Koblížek Jindřich489
Borek Viktor049
Sejkorová Lenka639
Krátká Anna699
Mikyska Tomáš009
Leicht Jiří499
Sontáková Lenka919
Nechvílová Miroslava609
Borková Agáta029
Divíšek Jan009
Bielčik Jindřich409
Gregorová Monika009
Hanuš Petr649
Stránská Michaela978
Krunčík Pavel858
Šimůnek Jan498
Stránská Adéla918
Vacek Martin698
Krejčí Stanislav918
Kánský Petr008
Kopecký Libor568
Kubelka Tomáš938
Kalous Zdeněk048
Gregorová Michaela048
Matyášová Jana658
Nechvíl Petr918
Faltusová Kateřina998
Keprtová Miloslava488
Strnad Tomáš698
Novotná Dora978
Suchodol Josef677
Kristejnová Aneta077
Mikysková Svatava037
Hübl Radek887
Mařík Jiří727
Kalousek Jan417
Krňávek Vojtěch547
Ducháček Bedřich597
Šebek Michal847

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Minižactvo do 5 let (trať 0,08 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Předžákyněí 6-7 let (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1320Hanušová MartinaAC Choceň0100:01:27-
2Ž1519Kroulíková ŽanetaSpartak Letohrad0100:01:31-
3Ž1717Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:38-
4Ž1918Obermajerová GábinaAC Choceň0100:01:39-
5Ž11222Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:42-
6Ž11321Jansová DenisaJiskra Ústí nad Orlicí0200:01:44-
7Ž11416Kašparová KamilaOREL Rtyně v Podkrkonoší0200:01:45-
8Ž11523Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:01:46-
9Ž11824Vanická KateřinaAtletika Žamberk0200:01:52-

Předžáci 6-7 let (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M111Moravec AlešTJ Jiskra Králíky0100:01:22-
2M1211Gregora FilipLanškroun0200:01:25-
3M149Toman AdamSokol Žamberk0100:01:30-
4M163Kubíček KryštofTJ Jiskra Králíky0100:01:36-
5M175Škůrek ŠtěpánPastviny0200:01:38-
6M192Kubíček OndřejTJ Jiskra Králíky0100:01:39-
7M11110Biedla JakubAtletika Žamberk0100:01:40-
8M1168Kalousek JanAtletika Žamberk0200:01:48-
9M1177Coural JaroslavJiskra Vír0200:01:49-
10M1194Lána JanSpartak Letohrad0200:02:01-
11M1206Vondra JanČeská Třebová0200:02:11-

Žákyně nejmladší 8-9 let (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2435Snítilová ZuzanaSpartak Letohrad9900:03:18-
2Ž2642Gregorová MonikaLanškroun0000:03:24-
3Ž2739Adamcová DominikaSpartak Letohrad9900:03:26-
4Ž2834Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:03:28-
5Ž2940Faltusová KateřinaSpartak Letohrad9900:03:29-
5Ž2931Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:03:29-
7Ž21332Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:03:38-
8Ž21838Smejkalová AndreaSpartak Letohrad9900:03:51-
9Ž21936Mrklovská DanaSpartak Letohrad0000:03:53-
10Ž22333Jadrníčková SilvieSokol Klášterec nad Orlicí0000:04:10-
11Ž22441Stejskalová NikolaSpartak Letohrad0000:05:36-

Žáci nejmladší 8-9 let (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2149Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:02:55-
2M2250Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:03:01-
3M2347Mikyska TomášSK Žamberk0000:03:06-
4M2551Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:23-
5M21155Kristl FrantišekOrel Dolní Dobrouč9900:03:30-
6M21258Divíšek JanAtletika Žamberk0000:03:37-
7M21453Kánský PetrSpartak Letohrad0000:03:43-
8M21548Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:03:44-
9M21652Hermann MatějSpartak Letohrad0000:03:46-
10M21757Dostálek LadislavAtletika Žamberk9900:03:47-
11M22056Vlk JakubSokol Klášterec nad Orlicí0000:03:55-
12M22154Strnad AdamSpartak Letohrad0000:04:01-
13M22246Friml DominikSK Žamberk9900:04:03-

Žáci mladší 10-11 let (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3482Chmelíček JordanSpartak Letohrad9700:08:12-
2M3585Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:08:17-
3M3686Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:08:20-
4M3783Valenta AdamSpartak Letohrad9800:08:27-
5M31188Vyskočil ŠtěpánOOB Vamberk9700:08:57-
6M31381Svatoš JanSKI klub Česká Třebová9800:09:30-
7M31684Suchodol MikulášSpartak Letohrad9800:11:30-
-M3-87Biedla VojtěchAtletika Žamberk98DNF-

Žákyně mladší 10-11 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3176Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:38-
2Ž3268Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:03:44-
3Ž3370Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:50-
4Ž3474Novotná DoraSpartak Letohrad9700:04:01-
5Ž3575Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:09-
6Ž3678Dvořáčková LucieAC Choceň9800:04:11-
7Ž3773Kopecká SimonaSpartak Letohrad9700:04:14-
8Ž3872Faltusová SimonaSpartak Letohrad9800:04:16-
9Ž3979Podškubková NikolaJiskra Litomyšl9800:04:36-
10Ž31067Gažiová BarboraČOS Doudleby9800:04:38-
11Ž31166Minaříková JanaČOS Doudleby9700:04:55-
12Ž31269Obermajerová DenisaSokol Klášterec nad Orlicí9800:04:59-
13Ž31371Fajfrová MarkétaSpartak Letohrad9700:05:59-

Žákyně starší 12-13 let (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽkS111Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:07:47-
2ŽkS24Kulhavá EliškaSRK Rychnov nad Kněžnou9600:07:56-
3ŽkS39Couralová SimonaJiskra Vír9600:08:02-
4ŽkS87Maříková SimonaSpartak Letohrad9600:08:34-
5ŽkS92Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:08:37-
6ŽkS105Fáberová ZuzanaSpartak Letohrad9600:08:55-
7ŽkS128Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:09:19-
8ŽkS143Pecháčková NatálieSKI klub Česká Třebová9500:09:31-
9ŽkS156Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:09:46-
10ŽkS171Šafaříková DanielaČOS Doudleby9500:11:51-

Žáci staršíí 12-13 let (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZS121Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:09:49-
2ZS222Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:10:31-
3ZS323Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:10:46-
4ZS524Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:10:55-
5ZS628Procházka JakubSpartak Letohrad9600:11:01-
6ZS725Bárnet MiroslavSpartak Letohrad9600:11:22-
7ZS1029Cimr TomášSpartak Letohrad9600:12:16-
8ZS1227Faltus VáclavSpartak Letohrad9500:12:50-
9ZS1326Bielčik TomášSpartak Letohrad9600:13:28-

Dorostenky mladšíí 14-15 let (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DkM441Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:10:47-
2DkM844Tesařová HedvikaAC Choceň9400:11:35-
3DkM942Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:12:02-
4DkM1143Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:12:28-

Dorostenci mladší 14-15 let (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DM152Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:16:06-
2DM254Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:16:12-
3DM353Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:16:30-
4DM451Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:17:06-
5DM555Sion LiborAtletika Polička9400:17:53-

Dorostenci starší 16-17 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD271Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:16:33-
2MD473Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:17:09-
3MD874Nechvíl PetrAC Choceň9100:18:06-
4MD1372Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:18:30-

Dorostenky starší 16-17 let (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD666Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:21:09-

Muži A 18-39 (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:31:58107,07
2MA23Šlesingr MichalTJ Spartak Letohrad8300:33:3397,52
3MA32Moravec OndřejKB OEZ Letohrad8400:33:5495,41
4MA425Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:2292,59
5MA510Bogdał RomanMiedzygorze7900:34:5289,57
6MA622Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:35:3085,75
7MA76Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:35:4484,34
8MA813Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:36:21116,44
9MA921Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:36:4977,80
10MA1011Bogdał LukaszMiedzygorze8200:37:1075,69
11MA1114Veverka TomášOB Vamberk8400:37:3373,38
12MA129Bogdał PawełMiedzygorze7600:37:4272,47
13MA135Bílek JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí8800:38:5964,73
14MA1415Adamec JosefSK Studené8100:40:5253,36
15MA1516Jandejsek TomášSK Studené8900:41:0192,87
16MA1623Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:41:2350,24
17MA1712Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:41:2790,69
18MA187Živný MarekLetohrad9100:41:2890,60
19MA1918Bednář LuděkSK Studené7700:42:5041,49
20MA204Borek PetrHorní Čermná7000:45:5023,39
21MA211Vanický PetrAtletika Žamberk7300:46:0322,08
22MA2217Špindler DanielSK Studené8700:48:049,91

Muži B 40-49 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB135Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:17107,76
2MB543Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:17:1696,15
3MB640Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:17:1796,09
4MB938Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:18:1085,52
5MB1246Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:18:2183,36
6MB1442Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:18:3181,57
7MB1739Novotný LuděkSK Žamberk6200:18:5377,06
8MB1931Suchodol JosefSokol Žamberk6700:19:0973,92
9MB2033Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto6400:19:1073,72
10MB2132Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:19:1173,52
11MB2434Diblík MilanSokol Líšnice6800:20:0962,11
12MB2537Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:20:1860,34
13MB3444Pokorný MilanSK Vraclav6400:22:0938,50
14MB4041Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:23:1226,10
15MB4536Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:24:398,98
16MB4745Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:25:510,00

Muži C 50-59 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC357Siegel JosefAC Choceň5800:16:36112,55
2MC765Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:17:40100,50
3MC1659Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:18:5286,95
4MC1863Trejtnar PavelSokol Kunvald5800:18:5786,01
5MC2962Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5200:21:1460,23
6MC3261Červ MiloslavAtletika Polička5000:21:4155,14
7MC3653Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:22:1848,18
8MC4266Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:24:1625,97

Muži D 60 let a starší (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2758Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:20:39105,70
2MD2854Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:11100,68
3MD3351Koblížek JindřichSK Žamberk4800:21:5693,62
4MD4156Bielčik JindřichLichkov4000:23:1581,23
5MD4664Novotný JiříKB Letohrad4500:25:3659,12
6MD4960Kalousek JanKČT Žamberk4100:32:300,00
7MD5055Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:37:32106,57
8MD5152Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:40:0593,43

Ženy A 18-34 (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽA1187Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:18:13108,05
2ŽA1581Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:18:44102,48
3ŽA2383Schauerová LenkaAtletika Polička8800:19:5889,47
4ŽA3094Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:21:15100,00
5ŽA3885Lišková RůženaÚstí nad Orlicí8600:22:4460,30

Ženy B 35 let a starší (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1088Barnetová DenisaKUS Jablonné nad Orlicí7300:18:12112,37
2ZB2293Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:19:22100,34
3ZB2692Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:20:3887,29
4ZB3191Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:1680,76
5ZB3590Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:22:14115,55
6ZB3795Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:22:1969,93
7ZB3982Kulhavá JarmilaSRK Rychnov nad Kněžnou6700:23:0661,86
8ZB4384Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:24:24100,00
9ZB4489Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:24:2947,59
10ZB4886Nechvílová MiroslavaChoceň6000:25:5984,45

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3176Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:38-
2Ž3268Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:03:44-
3Ž3370Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:50-
4Ž3474Novotná DoraSpartak Letohrad9700:04:01-
5Ž3575Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:09-
6Ž3678Dvořáčková LucieAC Choceň9800:04:11-
7Ž3773Kopecká SimonaSpartak Letohrad9700:04:14-
8Ž3872Faltusová SimonaSpartak Letohrad9800:04:16-
9Ž3979Podškubková NikolaJiskra Litomyšl9800:04:36-
10Ž31067Gažiová BarboraČOS Doudleby9800:04:38-
11Ž31166Minaříková JanaČOS Doudleby9700:04:55-
12Ž31269Obermajerová DenisaSokol Klášterec nad Orlicí9800:04:59-
13Ž31371Fajfrová MarkétaSpartak Letohrad9700:05:59-

Trať 3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZS121Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:09:49-
2ZS222Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:10:31-
3ZS323Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:10:46-
1DkM441Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:10:47-
4ZS524Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:10:55-
5ZS628Procházka JakubSpartak Letohrad9600:11:01-
6ZS725Bárnet MiroslavSpartak Letohrad9600:11:22-
2DkM844Tesařová HedvikaAC Choceň9400:11:35-
3DkM942Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:12:02-
7ZS1029Cimr TomášSpartak Letohrad9600:12:16-
4DkM1143Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:12:28-
8ZS1227Faltus VáclavSpartak Letohrad9500:12:50-
9ZS1326Bielčik TomášSpartak Letohrad9600:13:28-

Trať 4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DM152Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:16:06-
2DM254Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:16:12-
3DM353Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:16:30-
4DM451Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:17:06-
5DM555Sion LiborAtletika Polička9400:17:53-
1ŽD666Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:21:09-

Trať 5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB135Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:17107,76
1MD271Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:16:33-
1MC357Siegel JosefAC Choceň5800:16:36112,55
2MD473Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:17:09-
2MB543Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:17:1696,15
3MB640Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:17:1796,09
2MC765Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:17:40100,50
3MD874Nechvíl PetrAC Choceň9100:18:06-
4MB938Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:18:1085,52
1ZB1088Barnetová DenisaKUS Jablonné nad Orlicí7300:18:12112,37
1ŽA1187Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:18:13108,05
5MB1246Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:18:2183,36
4MD1372Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:18:30-
6MB1442Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:18:3181,57
2ŽA1581Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:18:44102,48
3MC1659Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:18:5286,95
7MB1739Novotný LuděkSK Žamberk6200:18:5377,06
4MC1863Trejtnar PavelSokol Kunvald5800:18:5786,01
8MB1931Suchodol JosefSokol Žamberk6700:19:0973,92
9MB2033Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto6400:19:1073,72
10MB2132Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:19:1173,52
2ZB2293Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:19:22100,34
3ŽA2383Schauerová LenkaAtletika Polička8800:19:5889,47
11MB2434Diblík MilanSokol Líšnice6800:20:0962,11
12MB2537Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:20:1860,34
3ZB2692Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:20:3887,29
1MD2758Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:20:39105,70
2MD2854Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:11100,68
5MC2962Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5200:21:1460,23
4ŽA3094Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:21:15100,00
4ZB3191Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:1680,76
6MC3261Červ MiloslavAtletika Polička5000:21:4155,14
3MD3351Koblížek JindřichSK Žamberk4800:21:5693,62
13MB3444Pokorný MilanSK Vraclav6400:22:0938,50
5ZB3590Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:22:14115,55
7MC3653Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:22:1848,18
6ZB3795Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:22:1969,93
5ŽA3885Lišková RůženaÚstí nad Orlicí8600:22:4460,30
7ZB3982Kulhavá JarmilaSRK Rychnov nad Kněžnou6700:23:0661,86
14MB4041Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:23:1226,10
4MD4156Bielčik JindřichLichkov4000:23:1581,23
8MC4266Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:24:1625,97
8ZB4384Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:24:24100,00
9ZB4489Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:24:2947,59
15MB4536Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:24:398,98
5MD4664Novotný JiříKB Letohrad4500:25:3659,12
16MB4745Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:25:510,00
10ZB4886Nechvílová MiroslavaChoceň6000:25:5984,45
6MD4960Kalousek JanKČT Žamberk4100:32:300,00
7MD5055Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:37:32106,57
8MD5152Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:40:0593,43

Trať 10 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:31:58107,07
2MA23Šlesingr MichalTJ Spartak Letohrad8300:33:3397,52
3MA32Moravec OndřejKB OEZ Letohrad8400:33:5495,41
4MA425Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:2292,59
5MA510Bogdał RomanMiedzygorze7900:34:5289,57
6MA622Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:35:3085,75
7MA76Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:35:4484,34
8MA813Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:36:21116,44
9MA921Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:36:4977,80
10MA1011Bogdał LukaszMiedzygorze8200:37:1075,69
11MA1114Veverka TomášOB Vamberk8400:37:3373,38
12MA129Bogdał PawełMiedzygorze7600:37:4272,47
13MA135Bílek JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí8800:38:5964,73
14MA1415Adamec JosefSK Studené8100:40:5253,36
15MA1516Jandejsek TomášSK Studené8900:41:0192,87
16MA1623Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:41:2350,24
17MA1712Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:41:2790,69
18MA187Živný MarekLetohrad9100:41:2890,60
19MA1918Bednář LuděkSK Studené7700:42:5041,49
20MA204Borek PetrHorní Čermná7000:45:5023,39
21MA211Vanický PetrAtletika Žamberk7300:46:0322,08
22MA2217Špindler DanielSK Studené8700:48:049,91

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 60%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 10%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
76%

Názory na závod

Byl jsem tam poprvé a líbilo se mi to, zajištění, vstřícní pořadatelé..... Akorát se nyní po pohledu do výsledkové listiny nedivím smutnému obličeji absolutní vítězky - veteránky, která porazila všechny mladé, na stupních vítězů. Protože jsem si všiml, že ty které jasně porazila si odnášely obálky (tedy nějaké peníze), kdežto ona asi jak jsem si všiml jenom nějaké drobnosti, věcné ceničky. Kdy už bude v hodnocení žen, ale někde i mužů, spravedlnost !!!!!!! Aby byli oceněni opravdu nejlepší a ne někdo, kdo doběhně třeba až na xtém místě .........
cagwe
Jaké byly opravdu délky tratí. Při pohledu na mapu je rozdíl mezi 4 a 5 km tratí mnohem menší než 1 km. I trojka proti 4 mi přišla kratší. Meřením na ne úplně přené mapě mi vyšla 5 km trať něco kolem4,6 km. Kolik to tedy bylo doopravdy? Jinak trať počasí i prostředí super!!
jampb

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód