hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh údolím Orlice

1.10.2017, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh údolím Orlice
  • datum konání: 1.10.2017
  • zobrazeno již 792x
  • místo konání: Fotbalové hřiště u školy, Klášterec nad Orlicí
  • GPS: 50.10983N, 16.55592E
  • pořadatel: TJ Sokol KLášterec nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Klášterec nad Orlicí - fotbalové hřiště
10:00 - 11:15 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

60 Kč - dospělí
30 Kč - žactvo a dorost
předškolní - ZDARMA

Popis tratě

Krátké tratě 0,4 - 2 km vedou po loukách v rovinatém terénu, 3 km trať vede zpočátku po rovině, po 0,6 km stoupání po trávě a asfaltu, poté střídavě travnaté a polní cesty v kopcovitém terénu, před cílem seběh po travnaté a polní cestě. Trať 4 km se běží na okruhu 1 + 3 km, trať 6 km se běží 2x, trať 9 km 3x 3 km. Okruh 3 km má převýšení (rozdíl mezi nejvyšším a nejnižším bodem) 60 m.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Jindřich Kalous
mobil 721 955 026

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.sokolklasterec.cz

E-mailová adresa

sokolklasterec@centrum.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.10.2018Běh údolím Orlice-
2.10.2016Běh údolím Orlice273
4.10.2015Běh údolím Orlice288
5.10.2014Běh údolím Orlice293
6.10.2013Běh údolím Orlice207
7.10.2012Běh údolím Orlice148
2.10.2011Běh údolím Orlice194
3.10.2010Běh údolím Orlice218
4.10.2009Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí188
5.10.2008Běh údolím Orlice167
7.10.2007Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí172
8.10.2006Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí155
9.10.2005Běh údolím Orlice v Klášterci168
10.10.2004Běh Údolím Orlice, 16. ročník181
12.10.2003Běh Údolím Orlice, 15. ročník161
19.10.200214. ročník, Běh údolím Orlice v Klášterci145

Statistika závodu Běh údolím Orlice

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 2958

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Novotný Luděk6212
Šroler Zdeněk5211
Gregora Filip0211
Sadílek Ota4611
Šafář Jaroslav5111
Šroler Zdeněk8011
Fajfr František7210
Martincová Kristýna9310
Bielčik Jindřich409
Gregorová Monika009
Hanuš Petr649
Strnad Adam009
Borek Petr709
Novotný Přemysl599
Koblížek Jindřich489
Borek Viktor049
Sejkorová Lenka639
Krátká Anna699
Mikyska Tomáš009
Leicht Jiří499
Sontáková Lenka919
Nechvílová Miroslava609
Borková Agáta029
Divíšek Jan009
Strnad Tomáš698
Novotná Dora978
Stránská Michaela978
Krunčík Pavel858
Šimůnek Jan498
Stránská Adéla918
Vacek Martin698
Krejčí Stanislav918
Kánský Petr008
Kopecký Libor568
Kubelka Tomáš938
Kalous Zdeněk048
Gregorová Michaela048
Matyášová Jana658
Nechvíl Petr918
Faltusová Kateřina998
Keprtová Miloslava488
Štumpf Eduard807
Kánská Lucie047
Čerenkova Petra997
Gregor Jan047
Marek Lukáš027
Gregora Zdenek737
Šimůnek Jan827
Dušková Lenka807
Suchodol Josef677

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,09 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Děvčata 5 let a mladší (trať 0,09 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Chlapci 6-7 let (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2136Marek JakubBrzdy Horní Čermná1000:01:29-
2C2231Žák OndřejFenix Jeseník1000:01:30-
3C2733Jansa ŠtěpánAtletika Žamberk1100:01:39-
4C2832Dušek OndřejTJ Spartak Letohrad1000:01:40-
5C21134Kubín ZdenekTJ Spartak Letohrad1100:01:43-
6C21335Suchodol KryštofTJ Spartak Letohrad1100:01:44-
7C21622Költö TobiasTJ Spartak Letohrad1000:01:47-

Nejmladší žáci I (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1111Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad0800:02:48101,96
2M1218Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:02:49100,79
3M1324Zvoník ŠimonAtletika Žamberk0800:02:5297,25
4M1412Jansa MatějTJ Spartak Letohrad0800:02:5396,07
5M169Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:02:5593,71
6M1710Zajíček VojtěchAtletika TJ Lanškroun0800:02:5791,36
7M196Gajdoš MatějFenix Jeseník0900:02:5989,00
8M11325Tobiška VáclavAtletika Žamberk0800:03:0878,39
9M1145Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:03:0977,21
10M11514Kubín JanTJ Spartak Letohrad0800:03:1077,15
11M11623Stejskal DanielTJ Spartak Letohrad0900:03:1076,03
12M11715Strnad VítTJ Spartak Letohrad0800:03:1175,97
13M11916Šedivý EliášTJ Spartak Letohrad0800:03:1570,14
14M1208Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:03:1668,96
15M1214Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí0800:03:1767,78
16M12513Křivka AdamTJ Spartak Letohrad0800:03:1965,42
17M1267Bandík JanFenix Jeseník0800:03:2064,24
18M12721Nový JakubTJ Spartak Letohrad0900:03:2163,06
19M12819Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:2261,89
20M1301Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:03:2360,71
21M13220Kulhavý KryštofTJ Spartak Letohrad0900:03:2459,53
22M13817Adamec FilipTJ Spartak Letohrad0800:03:3645,38
23M1403Pácha OndřejSokol Klášterec nad Orlicí0900:03:3744,20
24M1422Rous MartinSokol Klášterec nad Orlicí0900:03:4732,42

Nejmladší žákyně I (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1587Steklá BarboraTJ Svitavy0800:02:54104,20
2Z1867Kouřilová JulieFénix Jeseník0800:02:5899,58
3Z11076Štruncová EllaSpartak Letohrad0800:03:0196,22
4Z11185Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:03:0492,87
5Z11269Žáková BarboraFénix Jeseník0800:03:0491,76
6Z11877Vaníčková BarboraBiatlon Letohrad0800:03:1283,80
7Z12275Mikisková DarjaBiatlon Letohrad0800:03:1877,03
8Z12373Bárnetová ŽofieBiatlon Letohrad0800:03:1975,87
9Z12474Grossmannová LucieBiatlon Letohrad0800:03:1975,81
10Z12972Kalousová JitkaSokol Klášterec nad Orlicí0800:03:2371,33
11Z13183Urbanová AnnaTJ Spartak Letohrad0900:03:2470,22
12Z13266Horáčková DanielaFénix Jeseník0800:03:2469,13
13Z13479Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:03:2569,02
14Z13584Kubová KláraTJ Spartak Letohrad0900:03:2667,90
15Z13678Štěpánková LindaAtletika Žamberk0900:03:3063,37
16Z13771Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:03:3656,64
17Z13980Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad0900:03:3755,51
18Z14181Stará EmmaTJ Spartak Letohrad0900:03:4546,39
19Z14327Langerová ErikaHradec Králové0900:03:5634,00
20Z14486Bílá EllaKŠB Hrabala Praha0900:03:5830,65
21Z14570Páchová KarolínaSokol Klášterec nad Orlicí0800:04:0424,91
22Z14682Koutníková RozalieTJ SPARTAK Letohrad0900:04:0820,42

Nejmladší žáci II (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2135Boháč PankrácJiskra Ústí nad Orlicí0600:07:36102,74
2M2247Bureš JosefIscarex Team Česká Třebová0600:07:39101,44
3M2542Knápek ŠimonBiatlon Letohrad0700:07:5295,82
4M2643Málek MichaelBiatlon Letohrad0700:07:5395,39
5M21031Cenek TomášFénix Jeseník0700:08:0291,49
6M21133Kubíček JakubFénix Jeseník0700:08:0391,06
7M21241Barvínek DanielTJ Spartak Letohrad0600:08:0490,63
8M21336Mikiska FilipTJ Spartak Letohrad0600:08:0590,19
9M21438Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0600:08:1486,30
10M22044Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:08:4075,05
11M22137Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad0600:08:5070,73
12M22234Zicha JakubPastviny0600:09:1161,64
13M22545Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:09:1261,21
14M22746Rous MatějKlášterec nad Orlicí0700:09:2754,72
15M22840Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohard0600:09:2854,29
16M22939Doleček VojtěchTJ Spartak Letohrad0600:09:2953,86

Nejmladší žákyně II (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2121Borková JohankaIscarex team Česká Třebová0700:03:40102,73
2Z2220Kubová LucieTJ Spartak Letohrad0600:03:4499,06
3Z2311Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:03:4598,21
4Z2424Matějková Viktoria ElaLubník0700:03:5191,93
5Z2516Kubíčková NinaBiatlon Letohrad0700:03:5589,15
6Z2622Kožnarová JulieBiatlon Letohrad0600:03:5688,32
6Z268Gajdošová ViktorieFénix Jeseník0600:03:5688,32
8Z2823Bergmanová KateřinaBiatlon Letohrad0600:03:5786,52
9Z299Macurová BarboraFénix Jeseník0600:04:0877,45
10Z21014Hegerová RozálieBiatlon Letohrad0700:04:1471,21
11Z2116Pešová AnetaFénix Jeseník0600:04:1571,16
12Z21217Lánová TerezaTJ Spartak Letohrad0600:04:1570,31
13Z2131Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:04:1670,28
14Z2147Bandíková MonikaFénix Jeseník0600:04:1669,41
15Z21515Marešová EliškaBiatlon Letohrad0700:04:1769,37
16Z21612Bartová NicolBiatlon Letohrad0700:04:1868,47
17Z2172Korytářová KarolínaFénix Jeseník0700:04:2264,86
18Z2185Stejskalová AnetaFénix Jeseník0700:04:2363,97
19Z2193Streitová AnetaFénix Jeseník0700:04:2363,11
20Z22018Dočekalová TerezaTJ Spartak Letohrad0600:04:2562,19
20Z2204Jurčáková LucieFénix Jeseník0700:04:2562,19
22Z22225Černohousová SilvaAtletika Žamberk0600:04:2562,14
23Z22310Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:04:2561,30
24Z22419Hovadová AnetaTJ Spartak Letohrad0600:04:2760,34
25Z22526Jedličková NelaAtletika Žamberk0700:04:2958,59
26Z22613Dvořáková TerezaBiatlon Letohrad0700:04:3553,15

Mladší žáci (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M317Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:11:38101,70
2M326Gregor JanTJ Spartak Letohrad0400:11:39101,42
3M3313Bukáček MarekAtletika Polička0400:11:5596,88
4M343Bakeš DanielFénix Jeseník0500:12:1790,63
5M358Fišer RadekTJ Spartak Letohrad0500:12:1890,34
6M3617Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:12:2588,35
7M3814Akak OndřejAtletika Žamberk0500:12:3685,23
8M395Jadrný TomášISCAREX Junior team Česká Třebová0400:12:4183,81
9M31111Seidl LukášRychnov nad Kněžnou0500:12:5280,68
10M31215Tobiška ŠtěpánAtletika Žamberk0500:13:0377,56
11M3141Kalous ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí0400:13:0975,85
12M31510Suchodol VítTJ Spartak Letohrad0400:13:1075,84
13M3179Schless AdamTJ Spartak Letohrad0400:13:1673,86
14M31816Jedlička LukášAtletika Žamberk0400:13:5363,35
15M3194Velc RomanFénix Jeseník0400:13:5762,22
16M32012Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:14:0161,08
17M3242Urban OndřejFénix Jeseník0500:16:2520,17

Mladší žákyně (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3380Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:07:40103,72
2Z3468Kouřilová EmaFénix Jeseník0500:07:5299,00
3Z3766Cenková EmaFénix Jeseník0500:07:5697,29
4Z3871Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:08:0095,60
5Z3974Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:08:0294,72
6Z31577Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad0400:08:1887,89
7Z31679Kánská LucieTJ Spartak Letohrad0400:08:2684,48
8Z31778Hrubá KláraTJ Spartak Letohrad0400:08:3680,24
9Z31876Kubíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0500:08:3978,54
10Z31975Halberštatová SáraTJ Spartak Letohrad0500:08:4078,52
11Z32381Brožková TerezaKOB Ústí nad Orlicí0400:09:1264,88
12Z32472Suchodolová TerezaTJ Spartak Letohrad0500:09:1264,86
13Z32673Šrolerová JanaTJ Spartak Letohrad0500:09:2360,16
14Z33069Stejskalová MichaelaFénix Jeseník0500:09:4650,36
15Z33170Bašičová AdélaFénix Jeseník0400:10:1836,30

Starší žáci (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4157Bílek DavidVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:14:06112,76
2M4254Cenek JáchymFenix Ski Team Jeseník0200:15:1497,71
3M4353Medek JakubFenix Ski Team Jeseník0200:15:5189,52
4M4451Kapoun JanAtletika Polička0300:16:1683,99
5M4555Gregora FilipActivity Lanškroun0200:16:3280,45
6M4756Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:21:3413,61

Starší žákyně (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4730Mrázová JanaFenix Ski Team Jeseník0200:12:31104,34
2Z41027Mikysková SvatavaKB Letohrad0300:12:46100,43
3Z41331Mičkerová KarlaFenix Ski Team Jeseník0200:13:0695,22
4Z41635Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:13:1094,18
5Z42133Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:14:0978,81
6Z42228Škrobánková ViolaKB Letohrad0300:15:2359,53
7Z42326GildaInová NatálieTJ Lanškroun0200:16:0249,37
8Z42529Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:17:0333,48
9Z42632Kotyzová SáraAtletika Žamberk0300:19:033,00

Dorostenci (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5181Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:22:46125,13
2M5882Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:26:4894,15
3M51383Divíšek JanSDH Záchlumí0000:28:3380,71

Dorostenky (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5671Brožková LucieKOB Ústí nad Orlicí0100:20:00116,51
2Z5872Matyášová JitkaOREL Dolní Dobrouč0100:21:5099,69
3Z5973Hnátnická ZuzanaOB Žamberk0100:23:3483,79

Junioři 18-19 let (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2482Moravec JakubJM Team Letohrad9900:41:12100,00

Juniorky 18-19 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ24Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:24:17138,32
2ZJ163Kalousová TerezaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:29:30103,59
3ZJ222Matyášová EliškaOREL Dolní Dobrouč9900:36:2058,09

Muži A 20-39 let (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA173Hübl RadekRunsport Team8800:33:00100,84
2MA385Moravec MartinVencl Tým Ústí nad Orlicí8400:33:1199,73
3MA472Kubíček PetrFenix Ski Team Jeseník8100:33:1499,43
4MA677Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:33:5095,81
5MA775Šolc VítězslavRed Point9100:34:0294,60
6MA978Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:34:0494,40
7MA1184Krause DavidLIDUPE9000:35:5583,24
8MA1286Štumpf EduardSokol Kunvald8000:36:3679,11
9MA1476Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:37:0875,89
10MA1980Beneš MichalRunsport Team8300:39:0464,22
11MA2071Kristejn ZdeněkTJ Sokol Klášterec nad Orlicí7900:40:0757,89
12MA2681Jurco PatrikÚstí nad Orlicí9700:41:2450,14
13MA2783Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:41:4548,03
14MA2979Šustek FrantišekČeská Třebová8300:44:4529,92
15MA3474Hrevuš AlexandrSport Břehy7900:51:363,00

Muži B 40-49 let (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2120Kincl MarekMaratonstav Úpice7400:33:08107,21
2MB5118Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:33:17106,34
3MB13111Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:36:4286,46
4MB15122Vencl JiříVencl Servis Žamberk7400:37:1683,16
5MB16123Malátek AntonínPardubice7700:37:4880,05
6MB17119Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:38:3375,69
7MB18121Roleček MilanPěčín7600:38:4274,82
8MB22112Hampl AloisOstrov7000:40:5062,41
9MB23113Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:40:5462,02
10MB25117Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:41:2159,40
11MB30116Vacek JiříDlouhá Třebová7700:46:4028,46
12MB32114Zvoník PetrAtletika Žamberk7200:50:256,64
13MB33115Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:50:385,38

Muži C 50-59 let (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC8149Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:03112,63
2MC10151Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:34:36109,60
3MC21148Novotný Luděk3D FITNESS Žamberk6200:40:2377,77
4MC28150Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:43:3560,17
5MC31146Pešek MartinNáchod6700:47:2638,98
6MC35147Novotný Přemysl3D FITNESS Žamberk5901:01:003,00

Muži D 60 let a starší (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5162Ráb PavelČeská Třebová5200:25:43116,05
2MD6163Šolc VítězslavBKL Machov5700:25:59114,15
3MD18167Leszkow PetrMK Hlinsko4400:30:09120,04
4MD19161Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:32:1169,80
5MD21164Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:34:0755,97
6MD24165Bielčik JindřichELMA Tým4000:36:5279,96
7MD25166Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:37:4729,74

Ženy A 20-34 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA75Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:42109,68
2ZA151Lánová MichaelaHradec Králové8600:29:2590,32

Ženy B 35-44 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB325Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:44111,16
2ZB923Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:26:5294,87
3ZB1022Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:26:5993,98
4ZB1126Mencáková PetraJS Ginabela8100:27:2990,16
5ZB1427Pirklová KateřinaLetohrad7600:29:0378,20
6ZB1721Brošková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:29:4173,36
7ZB2324Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:36:4719,15

Ženy C 45-54 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC443Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:25:21123,04
2ZC1241Žalčíková MarionFenix Ski Team Jeseník6600:28:09103,49
3ZC2042Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:32:2773,47

Ženy D 55 let a starší (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2657Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:38:00107,15
2ZD2756Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:40:4992,85

Trať 0,8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1111Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad0800:02:48101,96
2M1218Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:02:49100,79
3M1324Zvoník ŠimonAtletika Žamberk0800:02:5297,25
4M1412Jansa MatějTJ Spartak Letohrad0800:02:5396,07
1Z1587Steklá BarboraTJ Svitavy0800:02:54104,20
5M169Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:02:5593,71
6M1710Zajíček VojtěchAtletika TJ Lanškroun0800:02:5791,36
2Z1867Kouřilová JulieFénix Jeseník0800:02:5899,58
7M196Gajdoš MatějFenix Jeseník0900:02:5989,00
3Z11076Štruncová EllaSpartak Letohrad0800:03:0196,22
4Z11185Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:03:0492,87
5Z11269Žáková BarboraFénix Jeseník0800:03:0491,76
8M11325Tobiška VáclavAtletika Žamberk0800:03:0878,39
9M1145Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:03:0977,21
10M11514Kubín JanTJ Spartak Letohrad0800:03:1077,15
11M11623Stejskal DanielTJ Spartak Letohrad0900:03:1076,03
12M11715Strnad VítTJ Spartak Letohrad0800:03:1175,97
6Z11877Vaníčková BarboraBiatlon Letohrad0800:03:1283,80
13M11916Šedivý EliášTJ Spartak Letohrad0800:03:1570,14
14M1208Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:03:1668,96
15M1214Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí0800:03:1767,78
7Z12275Mikisková DarjaBiatlon Letohrad0800:03:1877,03
8Z12373Bárnetová ŽofieBiatlon Letohrad0800:03:1975,87
9Z12474Grossmannová LucieBiatlon Letohrad0800:03:1975,81
16M12513Křivka AdamTJ Spartak Letohrad0800:03:1965,42
17M1267Bandík JanFenix Jeseník0800:03:2064,24
18M12721Nový JakubTJ Spartak Letohrad0900:03:2163,06
19M12819Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:2261,89
10Z12972Kalousová JitkaSokol Klášterec nad Orlicí0800:03:2371,33
20M1301Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:03:2360,71
11Z13183Urbanová AnnaTJ Spartak Letohrad0900:03:2470,22
21M13220Kulhavý KryštofTJ Spartak Letohrad0900:03:2459,53
12Z13266Horáčková DanielaFénix Jeseník0800:03:2469,13
13Z13479Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:03:2569,02
14Z13584Kubová KláraTJ Spartak Letohrad0900:03:2667,90
15Z13678Štěpánková LindaAtletika Žamberk0900:03:3063,37
16Z13771Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:03:3656,64
22M13817Adamec FilipTJ Spartak Letohrad0800:03:3645,38
17Z13980Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad0900:03:3755,51
23M1403Pácha OndřejSokol Klášterec nad Orlicí0900:03:3744,20
18Z14181Stará EmmaTJ Spartak Letohrad0900:03:4546,39
24M1422Rous MartinSokol Klášterec nad Orlicí0900:03:4732,42
19Z14327Langerová ErikaHradec Králové0900:03:5634,00
20Z14486Bílá EllaKŠB Hrabala Praha0900:03:5830,65
21Z14570Páchová KarolínaSokol Klášterec nad Orlicí0800:04:0424,91
22Z14682Koutníková RozalieTJ SPARTAK Letohrad0900:04:0820,42

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2121Borková JohankaIscarex team Česká Třebová0700:03:40102,73
2Z2220Kubová LucieTJ Spartak Letohrad0600:03:4499,06
3Z2311Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:03:4598,21
4Z2424Matějková Viktoria ElaLubník0700:03:5191,93
5Z2516Kubíčková NinaBiatlon Letohrad0700:03:5589,15
6Z2622Kožnarová JulieBiatlon Letohrad0600:03:5688,32
6Z268Gajdošová ViktorieFénix Jeseník0600:03:5688,32
8Z2823Bergmanová KateřinaBiatlon Letohrad0600:03:5786,52
9Z299Macurová BarboraFénix Jeseník0600:04:0877,45
10Z21014Hegerová RozálieBiatlon Letohrad0700:04:1471,21
11Z2116Pešová AnetaFénix Jeseník0600:04:1571,16
12Z21217Lánová TerezaTJ Spartak Letohrad0600:04:1570,31
13Z2131Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:04:1670,28
14Z2147Bandíková MonikaFénix Jeseník0600:04:1669,41
15Z21515Marešová EliškaBiatlon Letohrad0700:04:1769,37
16Z21612Bartová NicolBiatlon Letohrad0700:04:1868,47
17Z2172Korytářová KarolínaFénix Jeseník0700:04:2264,86
18Z2185Stejskalová AnetaFénix Jeseník0700:04:2363,97
19Z2193Streitová AnetaFénix Jeseník0700:04:2363,11
20Z22018Dočekalová TerezaTJ Spartak Letohrad0600:04:2562,19
20Z2204Jurčáková LucieFénix Jeseník0700:04:2562,19
22Z22225Černohousová SilvaAtletika Žamberk0600:04:2562,14
23Z22310Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:04:2561,30
24Z22419Hovadová AnetaTJ Spartak Letohrad0600:04:2760,34
25Z22526Jedličková NelaAtletika Žamberk0700:04:2958,59
26Z22613Dvořáková TerezaBiatlon Letohrad0700:04:3553,15

Trať 2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2135Boháč PankrácJiskra Ústí nad Orlicí0600:07:36102,74
2M2247Bureš JosefIscarex Team Česká Třebová0600:07:39101,44
1Z3380Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:07:40103,72
2Z3468Kouřilová EmaFénix Jeseník0500:07:5299,00
3M2542Knápek ŠimonBiatlon Letohrad0700:07:5295,82
4M2643Málek MichaelBiatlon Letohrad0700:07:5395,39
3Z3766Cenková EmaFénix Jeseník0500:07:5697,29
4Z3871Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:08:0095,60
5Z3974Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:08:0294,72
5M21031Cenek TomášFénix Jeseník0700:08:0291,49
6M21133Kubíček JakubFénix Jeseník0700:08:0391,06
7M21241Barvínek DanielTJ Spartak Letohrad0600:08:0490,63
8M21336Mikiska FilipTJ Spartak Letohrad0600:08:0590,19
9M21438Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0600:08:1486,30
6Z31577Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad0400:08:1887,89
7Z31679Kánská LucieTJ Spartak Letohrad0400:08:2684,48
8Z31778Hrubá KláraTJ Spartak Letohrad0400:08:3680,24
9Z31876Kubíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0500:08:3978,54
10Z31975Halberštatová SáraTJ Spartak Letohrad0500:08:4078,52
10M22044Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:08:4075,05
11M22137Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad0600:08:5070,73
12M22234Zicha JakubPastviny0600:09:1161,64
11Z32381Brožková TerezaKOB Ústí nad Orlicí0400:09:1264,88
12Z32472Suchodolová TerezaTJ Spartak Letohrad0500:09:1264,86
13M22545Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:09:1261,21
13Z32673Šrolerová JanaTJ Spartak Letohrad0500:09:2360,16
14M22746Rous MatějKlášterec nad Orlicí0700:09:2754,72
15M22840Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohard0600:09:2854,29
16M22939Doleček VojtěchTJ Spartak Letohrad0600:09:2953,86
14Z33069Stejskalová MichaelaFénix Jeseník0500:09:4650,36
15Z33170Bašičová AdélaFénix Jeseník0400:10:1836,30

Trať 3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M317Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:11:38101,70
2M326Gregor JanTJ Spartak Letohrad0400:11:39101,42
3M3313Bukáček MarekAtletika Polička0400:11:5596,88
4M343Bakeš DanielFénix Jeseník0500:12:1790,63
5M358Fišer RadekTJ Spartak Letohrad0500:12:1890,34
6M3617Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:12:2588,35
1Z4730Mrázová JanaFenix Ski Team Jeseník0200:12:31104,34
7M3814Akak OndřejAtletika Žamberk0500:12:3685,23
8M395Jadrný TomášISCAREX Junior team Česká Třebová0400:12:4183,81
2Z41027Mikysková SvatavaKB Letohrad0300:12:46100,43
9M31111Seidl LukášRychnov nad Kněžnou0500:12:5280,68
10M31215Tobiška ŠtěpánAtletika Žamberk0500:13:0377,56
3Z41331Mičkerová KarlaFenix Ski Team Jeseník0200:13:0695,22
11M3141Kalous ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí0400:13:0975,85
12M31510Suchodol VítTJ Spartak Letohrad0400:13:1075,84
4Z41635Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:13:1094,18
13M3179Schless AdamTJ Spartak Letohrad0400:13:1673,86
14M31816Jedlička LukášAtletika Žamberk0400:13:5363,35
15M3194Velc RomanFénix Jeseník0400:13:5762,22
16M32012Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:14:0161,08
5Z42133Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:14:0978,81
6Z42228Škrobánková ViolaKB Letohrad0300:15:2359,53
7Z42326GildaInová NatálieTJ Lanškroun0200:16:0249,37
17M3242Urban OndřejFénix Jeseník0500:16:2520,17
8Z42529Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:17:0333,48
9Z42632Kotyzová SáraAtletika Žamberk0300:19:033,00

Trať 4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4157Bílek DavidVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:14:06112,76
2M4254Cenek JáchymFenix Ski Team Jeseník0200:15:1497,71
3M4353Medek JakubFenix Ski Team Jeseník0200:15:5189,52
4M4451Kapoun JanAtletika Polička0300:16:1683,99
5M4555Gregora FilipActivity Lanškroun0200:16:3280,45
1Z5671Brožková LucieKOB Ústí nad Orlicí0100:20:00116,51
6M4756Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:21:3413,61
2Z5872Matyášová JitkaOREL Dolní Dobrouč0100:21:5099,69
3Z5973Hnátnická ZuzanaOB Žamberk0100:23:3483,79

Trať 6 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5181Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:22:46125,13
1ZJ24Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:24:17138,32
1ZB325Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:44111,16
1ZC443Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:25:21123,04
1MD5162Ráb PavelČeská Třebová5200:25:43116,05
2MD6163Šolc VítězslavBKL Machov5700:25:59114,15
1ZA75Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:42109,68
2M5882Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:26:4894,15
2ZB923Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:26:5294,87
3ZB1022Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:26:5993,98
4ZB1126Mencáková PetraJS Ginabela8100:27:2990,16
2ZC1241Žalčíková MarionFenix Ski Team Jeseník6600:28:09103,49
3M51383Divíšek JanSDH Záchlumí0000:28:3380,71
5ZB1427Pirklová KateřinaLetohrad7600:29:0378,20
2ZA151Lánová MichaelaHradec Králové8600:29:2590,32
2ZJ163Kalousová TerezaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:29:30103,59
6ZB1721Brošková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:29:4173,36
3MD18167Leszkow PetrMK Hlinsko4400:30:09120,04
4MD19161Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:32:1169,80
3ZC2042Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:32:2773,47
5MD21164Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:34:0755,97
3ZJ222Matyášová EliškaOREL Dolní Dobrouč9900:36:2058,09
7ZB2324Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:36:4719,15
6MD24165Bielčik JindřichELMA Tým4000:36:5279,96
7MD25166Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:37:4729,74
1ZD2657Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:38:00107,15
2ZD2756Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:40:4992,85

Trať 9 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA173Hübl RadekRunsport Team8800:33:00100,84
1MB2120Kincl MarekMaratonstav Úpice7400:33:08107,21
2MA385Moravec MartinVencl Tým Ústí nad Orlicí8400:33:1199,73
3MA472Kubíček PetrFenix Ski Team Jeseník8100:33:1499,43
2MB5118Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:33:17106,34
4MA677Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:33:5095,81
5MA775Šolc VítězslavRed Point9100:34:0294,60
1MC8149Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:03112,63
6MA978Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:34:0494,40
2MC10151Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:34:36109,60
7MA1184Krause DavidLIDUPE9000:35:5583,24
8MA1286Štumpf EduardSokol Kunvald8000:36:3679,11
3MB13111Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:36:4286,46
9MA1476Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:37:0875,89
4MB15122Vencl JiříVencl Servis Žamberk7400:37:1683,16
5MB16123Malátek AntonínPardubice7700:37:4880,05
6MB17119Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:38:3375,69
7MB18121Roleček MilanPěčín7600:38:4274,82
10MA1980Beneš MichalRunsport Team8300:39:0464,22
11MA2071Kristejn ZdeněkTJ Sokol Klášterec nad Orlicí7900:40:0757,89
3MC21148Novotný Luděk3D FITNESS Žamberk6200:40:2377,77
8MB22112Hampl AloisOstrov7000:40:5062,41
9MB23113Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:40:5462,02
1MJ2482Moravec JakubJM Team Letohrad9900:41:12100,00
10MB25117Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:41:2159,40
12MA2681Jurco PatrikÚstí nad Orlicí9700:41:2450,14
13MA2783Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:41:4548,03
4MC28150Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:43:3560,17
14MA2979Šustek FrantišekČeská Třebová8300:44:4529,92
11MB30116Vacek JiříDlouhá Třebová7700:46:4028,46
5MC31146Pešek MartinNáchod6700:47:2638,98
12MB32114Zvoník PetrAtletika Žamberk7200:50:256,64
13MB33115Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:50:385,38
15MA3474Hrevuš AlexandrSport Břehy7900:51:363,00
6MC35147Novotný Přemysl3D FITNESS Žamberk5901:01:003,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA173Hübl RadekRunsport Team8800:33:00100,64
2MB2120Kincl MarekMaratonstav Úpice7400:33:0899,83
3MA385Moravec MartinVencl Tým Ústí nad Orlicí8400:33:1199,53
4MA472Kubíček PetrFenix Ski Team Jeseník8100:33:1499,23
5MB5118Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:33:1798,93
6MA677Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:33:5095,60
7MA775Šolc VítězslavRed Point9100:34:0294,40
8MC8149Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:0394,29
9MA978Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:34:0494,19
10MC10151Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:34:3690,97
11MA1184Krause DavidLIDUPE9000:35:5583,02
12MA1286Štumpf EduardSokol Kunvald8000:36:3678,89
13MB13111Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:36:4278,28
14MA1476Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:37:0875,67
15MB15122Vencl JiříVencl Servis Žamberk7400:37:1674,86
16MB16123Malátek AntonínPardubice7700:37:4871,64
17MB17119Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:38:3367,11
18MB18121Roleček MilanPěčín7600:38:4266,20
19MA1980Beneš MichalRunsport Team8300:39:0463,99
20MA2071Kristejn ZdeněkTJ Sokol Klášterec nad Orlicí7900:40:0757,64
21MC21148Novotný Luděk3D FITNESS Žamberk6200:40:2356,03
22MB22112Hampl AloisOstrov7000:40:5053,31
23MB23113Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:40:5452,91
24MJ2482Moravec JakubJM Team Letohrad9900:41:1251,10
25MB25117Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:41:2150,19
26MA2681Jurco PatrikÚstí nad Orlicí9700:41:2449,89
27MA2783Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:41:4547,78
28MC28150Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:43:3536,70
29MA2979Šustek FrantišekČeská Třebová8300:44:4529,65
30MB30116Vacek JiříDlouhá Třebová7700:46:4018,07
31MC31146Pešek MartinNáchod6700:47:2613,44
32MB32114Zvoník PetrAtletika Žamberk7200:50:253,00
33MB33115Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:50:383,00
34MA3474Hrevuš AlexandrSport Břehy7900:51:363,00
35MC35147Novotný Přemysl3D FITNESS Žamberk5901:01:003,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ24Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:24:17104,08
2ZB325Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:44100,45
3ZC443Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:25:2195,47
4ZA75Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:4284,58
5ZB923Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:26:5283,24
6ZB1022Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:26:5982,29
7ZB1126Mencáková PetraJS Ginabela8100:27:2978,26
8ZC1241Žalčíková MarionFenix Ski Team Jeseník6600:28:0972,88
9ZB1427Pirklová KateřinaLetohrad7600:29:0365,62
10ZA151Lánová MichaelaHradec Králové8600:29:2562,66
11ZJ163Kalousová TerezaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:29:3061,99
12ZB1721Brošková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:29:4160,51
13ZC2042Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:32:2738,19
14ZJ222Matyášová EliškaOREL Dolní Dobrouč9900:36:206,86
15ZB2324Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:36:473,23
16ZD2657Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:38:003,00
17ZD2756Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:40:493,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód