Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Cross po lyžařských tratích

27.9.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Cross po lyžařských tratích
  • datum konání: 27.9.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SKI klub a OREL Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

lyžařský areál Hory u České Třebové
10:00 - 11:00 hodin

Přihlášky

od 8:30 do 10:30 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 30 Kč
děti 10 Kč

Popis tratě

Délka: 9 km a méně
Náročný terénní běh na okruzích lyžařských tratí.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Zapletal
tel. 602 141 946

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.skict.cz

E-mailová adresa

jiri.zapletal@czloko.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.9.2018Cross po lyžařských tratích192
23.9.2017Cross po lyžařských tratích229
24.9.2016Cross po lyžařských tratích235
26.9.2015Cross po lyžařských tratích299
27.9.2014Cross po lyžařských tratích290
28.9.2013Cross po lyžařských tratích251
22.9.2012Cross po lyžařských tratích178
24.9.2011Cross po lyžařských tratích224
25.9.2010Cross po lyžařských tratích286
26.9.2009Cross po lyžařských tratích170
29.9.2007Cross po lyžařských tratích196
23.9.2006Cross po lyžařských tratích231
24.9.2005Cross po lyžařských tratích - Mem. Fr. Jindry188
25.9.2004Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry237
27.9.2003Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry, 4. ročník205
6.10.20023. ročník, Kros po lyžařských tratích267
29.9.2001Cross po lyžařských tratích, Česká Třebová-Hory277
24.9.2000Cross po lyžařských tratích276

Statistika závodu Cross po lyžařských tratích

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 4231

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šafář Jaroslav5116
Vacek Martin6916
Sadílek Ota4615
Jirásková Eva6413
Smoláková Alexandra9813
Šimůnek Jan8213
Gregora Filip0212
Keprtová Miloslava4812
Stránský Aleš6012
Smolák Petr9412
Marek Jiří4312
Smoláková Valérie9312
Bielčik Jindřich4012
Stránská Michaela9711
Černá Kristýna9311
Dušková Lenka8011
Smoláková Dominika0011
Hofmanová Veronika7810
Šimůnek Jan4910
Smoláková Jiřina6910
Klaclová Šárka9310
Hronek Jaroslav9110
Čáp Bohuslav5110
Stránská Adéla9110
Šimůnková Pavla7710
Borek Viktor049
Červ Miloslav509
Borková Agáta029
Pavel Jan959
Mlynář Vojtěch989
Šebek Michal849
Preislerová Agáta Nela099
Gregorová Michaela049
Brusenbauchová Nela089
Limburská Eliška999
Buriánek Tomáš899
Čerenkova Petra999
Šimůnek Jan039
Kessnerová Martina768
Sejkorová Lenka638
Matyášová Jana658
Vytlačilová Lenka848
Kebrle Milan758
Smolák Bedřich038
Dudková Kateřina888
Vondra Vojtěch988
Limburský Jan018
Sontáková Lenka918
Buriánek Roman658
Nechvíl Petr918

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky r. 2003 a mladší (trať 0,15 km oranžová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž12107Svobodová EliškaPardubice0300:00:51-
2Ž1648Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:00:57-
3Ž11189Gregorová MichaelaLanškroun0400:01:00-
4Ž11314Dvořáčková KatkaPraha0500:01:34-
5Ž11451Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:01:35-
Chlapci r. 2003 a mladší (trať 0,15 km oranžová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1165Chlup OndřejTJ Rychnov0300:00:51-
2M1346Martinec OndřejSKI klub Česká Třebová0300:00:54-
3M1452Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:54-
4M1539Valenta KarelJablonné nad Orlicí0300:00:57-
5M1761Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:57-
6M1854Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:59-
7M19130Ehrig Petr-0300:00:59-
8M11015Dvořáček DenisPraha0300:00:59-
9M11299Borek ViktorHorní Čermná0400:01:25-
Žákyně nejmladší I r. 99-02 (trať 0,5 km modrá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2116Teplá EliškaMARS Svratka9900:02:48-
2Ž22105Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:02:50-
3Ž2391Gregorová MonikaLanškroun0000:02:52-
4Ž2443Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:02:53-
5Ž2517Trávníčková AnetaMARS Svratka0000:02:54-
6Ž26101Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:02:57-
7Ž27115Faltusová KateřinaSpartak OEZ Letohrad9900:02:59-
8Ž28112Adamcová DominikaSpartak OEZ Letohrad9900:03:04-
9Ž2996Hanušová MartinaAC Choceň0100:03:10-
10Ž210118Smejkalová AndreaSpartak OEZ Letohrad9900:03:11-
11Ž21160Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:25-
12Ž21219Stříhavková EliškaAC Choceň0200:03:26-
13Ž213124Šilarová MichaelaOEZ Letohrad0100:03:33-
14Ž21462Hanáková KláraRychnov0200:03:50-
15Ž215125Filipovová NatálieOEZ Letohrad0100:04:01-
16Ž21663Chlupová LucieTJ Rychnov0200:04:56-
Žáci nejmladší I r. 99-02 (trať 0,8 km červená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2440Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:03:17-
2M2101Stehno FilipKKL Hlinsko9900:03:22-
3M2117Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:03:22-
4M215110Borek MatějČeská Třebová0000:03:33-
5M21620Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:36-
6M22090Gregora FilipLanškroun0200:03:42-
7M22122Kristl FrantišekOrel Dolní Dobrouč9900:03:47-
8M22218Vítek ŠimonMARS Svratka9900:03:50-
9M2238Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:03:52-
10M22523Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:03:55-
11M22664Chlup TomášTJ Rychnov0000:03:59-
12M2276Moravec AlešTJ Jiskra Králíky0100:04:04-
13M228122Strnad AdamSpartak OEZ Letohrad0000:04:04-
14M23094Pešl FrantišekTJ Svitavy0100:04:07-
15M23124Řehák Michalneregistrován0100:04:18-
16M234128Vondra JanČeská Třebová0200:05:08-
17M235121Krčmář JanSpartak Letohrad0200:05:19-
18M236123Lána JanOEZ Letohrad0200:05:26-
Žákyně nejmladší II r. 97-98 (trať 0,8 km červená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3121Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:00-
2Ž3241Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:03:02-
3Ž3397Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:11-
4Ž3529Ostrejšová KateřinaMARS Svratka9800:03:17-
5Ž36102Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:19-
6Ž3725Otavová KarolínaMARS Svratka9700:03:20-
7Ž3867Poulíková TerezaFenix SKI Team Jeseník9700:03:21-
8Ž3959Dvořáčková LucieAC Choceň9800:03:21-
9Ž31230Ostrejšová VendulaMARS Svratka9800:03:23-
10Ž313108Svobodová EditaPardubice9800:03:30-
11Ž31426Švandová BarboraMARS Svratka9700:03:31-
12Ž31727Černá KristýnaMARS Svratka9700:03:38-
13Ž31866Janočková PetraFenix SKI team Jeseník9800:03:40-
14Ž319114Faltusová SimonaSpartak OEZ Letohrad9800:03:41-
15Ž324116Joštová KristýnaSpartak OEZ Letohrad9800:03:55-
16Ž329117Koclířová AdélaSpartak OEZ Letohrad9800:04:07-
17Ž33228Dvořáková LucieMARS Svratka9800:04:31-
18Ž333113Fajfrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9700:05:07-
Žáci nejmladší II r. 97-98 (trať 1 km hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3457Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:04:03-
2M3531Pekař JanMARS Svratka9700:04:04-
3M3668Polák DanielFenix Ski team Jeseník9800:04:05-
4M3732Trávníček MartinMARS Svratka9700:04:05-
5M3847Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:04:06-
6M3992Gregora JakubLanškroun9800:04:07-
7M310120Valenta AdamSpartak OEZ Letohrad9800:04:09-
8M3152Tkadlec JanKKL Hlinsko9800:04:32-
9M316100Svatoš JanSKI klub Česká Třebová9800:04:34-
10M320119Suchodol MikulášSpartak OEZ Letohrad9800:05:39-
Žákyně mladší r. 95-96 (trať 1 km hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM156Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:45-
2ŽM249Couralová SimonaJiskra Vír9600:03:56-
3ŽM342Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:04:02-
4ŽM1171Lukáčová MonikaFenix SKI Team Jeseník9600:04:12-
5ŽM124Tkadlecová DenisaKKL Hlinsko9500:04:18-
6ŽM1370Sotníková KristýnaFenix SKI Team Jeseník9600:04:19-
7ŽM143Kábelová DenisaKKL Hlinsko9500:04:30-
8ŽM175Stehnová BarboraKKL Hlinsko9500:04:58-
9ŽM1872Menšíková NelaFenix SKI Team Jeseník9500:05:09-
10ŽM1969Kolomazníková KláraFenix SKI Team Jeseník9600:05:11-
Žáci mladší r. 95-96 (trať 2 km zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1106Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:08:10-
2MM258Lakota AntonínAC Choceň9500:08:13-
3MM49Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:08:33-
4MM575Pěkný MartinFenix SKI Team Jeseník9500:08:44-
5MM6144Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:08:47-
6MM733Kalous MartinMARS Svratka9500:08:48-
7MM974Schreier JakubFenix SKI Team Jeseník9600:09:12-
8MM1273Pňáček JanFenix SKI Team Jeseník9600:10:06-
Žákyně starší r. 93-94 (trať 2 km zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS344Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:08:26-
2ŽS845Tekalová AnetaJiskra Ústí nad Orlicí9300:09:05-
3ŽS1011Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:09:20-
4ŽS11104Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:09:52-
5ŽS1334Trávníčková NelliMARS Svratka9400:10:19-
6ŽS1480Koprnová HanaFenix SKI Team Jeseník9400:11:19-
7ŽS1510Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:13:28-
Žáci starší r. 93-94 (trať 3 km fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS137Teplý JanMARS Svratka9300:11:57-
2MS235Gregor LukášMARS Svratka9400:12:14-
3MS393Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:12:39-
4MS4145Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:12:42-
5MS5103Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:13:02-
6MS612Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:13:24-
7MS776Pňáček TomášFenix SKI Team Jeseník9400:13:45-
8MS836Pekař ŠtěpánMARS Svratka9400:13:47-
9MS977Jehlička VladimírFenix Ski team Jeseník9300:13:51-
Dorostenky r. 91-92 (trať 3 km fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD10147Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:15:56-
Dorostenci r. 91-92 (trať 4 km fialová + hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD138Trávníček MatějMARS Svratka9200:16:00-
Junioři 18-19 let (trať 6 km 2 x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ178Horčička JiříFenix Ski Team Jeseník9000:22:30117,28
2MJ388Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:25:3991,73
3MJ4131Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:25:4590,99
4MJ1187Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:28:1271,00
5MJ1881Živný MarekLetohrad9100:30:3252,15
Muži A 20-39 let (trať 9 km 3 x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1153Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:51106,47
2MA2149Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:2897,18
3MA3135Dobšíček PavelSK Hronov8000:35:3796,35
4MA5157Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:37:2586,06
5MA6166Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:37:2785,86
6MA8136Bielčik PetrLichkov7100:38:0981,84
7MA1383Chlup JiříTJ Rychnov7000:41:0165,50
8MA16167Kalous PetrSK Žamberk7700:44:0847,67
9MA20151Marhold LubošChoceň7700:45:4238,67
10MA22111Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:47:0630,69
11MA23143Marhold PetrChoceň7800:47:2229,20
12MA2498Borek PetrHorní Čermná7000:52:200,74
13MA2555Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:52:220,56
Muži B 40-49 let (trať 9 km 3 x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4146Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:35:43110,71
2MB7169Orlich PetrCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6100:37:5499,17
3MB9133Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:39:3690,12
4MB10161Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:39:4889,05
5MB1179Fellner MarekFenix SKI Team Jeseník6500:39:5388,61
6MB12129Čechal JaroslavTS Letohrad6100:40:3385,07
7MB14150Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:43:1271,01
8MB15162Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:43:4767,96
9MB1795Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:44:1165,86
10MB18126Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:44:3363,92
11MB19163Jeníček PavelHorolezecký Klub Ústí nad Orlicí5900:44:5262,23
12MB21152Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:46:3852,81
Muži C 50-59 let (trať 6 km 2 x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2140Siegel JosefAC Choceň5800:24:15112,89
2MC7127Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:26:4293,99
3MC913Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:26:4993,12
4MC10142Hájek FrantišekFGT Stolany4900:27:3986,73
5MC15148Roháček VladimírSMC Fort Ústí nad Orlicí5800:29:3372,11
6MC24159Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:33:3241,38
7MC26160Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:35:0129,93
Muži D 60 let a starší (trať 6 km 2 x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD13154Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:29:20104,00
2MD1686Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:29:5699,93
3MD17164Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:30:3196,07
4MD21168Koblížek JindřichSK Žamberk4800:32:0985,20
5MD2584Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:33:5972,95
6MD2982Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:37:4248,06
7MD32165Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:41:02100,00
Juniorky 18-19 let (trať 4 km fialová + hnědá)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A 20-34 let (trať 6 km 2 x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5138Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:26:13107,73
2ZA650Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:26:15107,49
3ZA14156Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:29:2184,78
4ZA20137Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:30:5073,91
5ZA2353Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:33:2355,09
Ženy B 35 let a starší (trať 6 km 2 x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB8134Barnetová DenisaKUS Jablonné nad Orlicí7300:26:46113,33
2ZB12132Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:28:36100,60
3ZB19158Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:30:4186,07
4ZB22139Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:32:4371,87
5ZB27141Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:35:1154,70
6ZB2885Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:35:28100,00
7ZB30109Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:38:25103,00
8ZB31155Nechvílová MiroslavaChoceň6000:39:3697,00
Trať 0,15 km oranžová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1165Chlup OndřejTJ Rychnov0300:00:51-
1Ž12107Svobodová EliškaPardubice0300:00:51-
2M1346Martinec OndřejSKI klub Česká Třebová0300:00:54-
3M1452Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:54-
4M1539Valenta KarelJablonné nad Orlicí0300:00:57-
2Ž1648Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:00:57-
5M1761Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:57-
6M1854Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:59-
7M19130Ehrig Petr-0300:00:59-
8M11015Dvořáček DenisPraha0300:00:59-
3Ž11189Gregorová MichaelaLanškroun0400:01:00-
9M11299Borek ViktorHorní Čermná0400:01:25-
4Ž11314Dvořáčková KatkaPraha0500:01:34-
5Ž11451Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:01:35-
Trať 0,5 km modrá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2116Teplá EliškaMARS Svratka9900:02:48-
2Ž22105Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:02:50-
3Ž2391Gregorová MonikaLanškroun0000:02:52-
4Ž2443Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:02:53-
5Ž2517Trávníčková AnetaMARS Svratka0000:02:54-
6Ž26101Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:02:57-
7Ž27115Faltusová KateřinaSpartak OEZ Letohrad9900:02:59-
8Ž28112Adamcová DominikaSpartak OEZ Letohrad9900:03:04-
9Ž2996Hanušová MartinaAC Choceň0100:03:10-
10Ž210118Smejkalová AndreaSpartak OEZ Letohrad9900:03:11-
11Ž21160Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:25-
12Ž21219Stříhavková EliškaAC Choceň0200:03:26-
13Ž213124Šilarová MichaelaOEZ Letohrad0100:03:33-
14Ž21462Hanáková KláraRychnov0200:03:50-
15Ž215125Filipovová NatálieOEZ Letohrad0100:04:01-
16Ž21663Chlupová LucieTJ Rychnov0200:04:56-
Trať 0,8 km červená
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3121Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:00-
2Ž3241Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:03:02-
3Ž3397Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:11-
1M2440Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:03:17-
4Ž3529Ostrejšová KateřinaMARS Svratka9800:03:17-
5Ž36102Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:19-
6Ž3725Otavová KarolínaMARS Svratka9700:03:20-
7Ž3867Poulíková TerezaFenix SKI Team Jeseník9700:03:21-
8Ž3959Dvořáčková LucieAC Choceň9800:03:21-
2M2101Stehno FilipKKL Hlinsko9900:03:22-
3M2117Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:03:22-
9Ž31230Ostrejšová VendulaMARS Svratka9800:03:23-
10Ž313108Svobodová EditaPardubice9800:03:30-
11Ž31426Švandová BarboraMARS Svratka9700:03:31-
4M215110Borek MatějČeská Třebová0000:03:33-
5M21620Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:36-
12Ž31727Černá KristýnaMARS Svratka9700:03:38-
13Ž31866Janočková PetraFenix SKI team Jeseník9800:03:40-
14Ž319114Faltusová SimonaSpartak OEZ Letohrad9800:03:41-
6M22090Gregora FilipLanškroun0200:03:42-
7M22122Kristl FrantišekOrel Dolní Dobrouč9900:03:47-
8M22218Vítek ŠimonMARS Svratka9900:03:50-
9M2238Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:03:52-
15Ž324116Joštová KristýnaSpartak OEZ Letohrad9800:03:55-
10M22523Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:03:55-
11M22664Chlup TomášTJ Rychnov0000:03:59-
12M2276Moravec AlešTJ Jiskra Králíky0100:04:04-
13M228122Strnad AdamSpartak OEZ Letohrad0000:04:04-
16Ž329117Koclířová AdélaSpartak OEZ Letohrad9800:04:07-
14M23094Pešl FrantišekTJ Svitavy0100:04:07-
15M23124Řehák Michalneregistrován0100:04:18-
17Ž33228Dvořáková LucieMARS Svratka9800:04:31-
18Ž333113Fajfrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9700:05:07-
16M234128Vondra JanČeská Třebová0200:05:08-
17M235121Krčmář JanSpartak Letohrad0200:05:19-
18M236123Lána JanOEZ Letohrad0200:05:26-
Trať 3 km fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS137Teplý JanMARS Svratka9300:11:57-
2MS235Gregor LukášMARS Svratka9400:12:14-
3MS393Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:12:39-
4MS4145Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:12:42-
5MS5103Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:13:02-
6MS612Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:13:24-
7MS776Pňáček TomášFenix SKI Team Jeseník9400:13:45-
8MS836Pekař ŠtěpánMARS Svratka9400:13:47-
9MS977Jehlička VladimírFenix Ski team Jeseník9300:13:51-
1ŽD10147Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:15:56-
Trať 4 km fialová + hnědá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD138Trávníček MatějMARS Svratka9200:16:00-
Trať 6 km 2 x fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ178Horčička JiříFenix Ski Team Jeseník9000:22:30117,28
1MC2140Siegel JosefAC Choceň5800:24:15112,89
2MJ388Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:25:3991,73
3MJ4131Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:25:4590,99
1ZA5138Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:26:13107,73
2ZA650Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:26:15107,49
2MC7127Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:26:4293,99
1ZB8134Barnetová DenisaKUS Jablonné nad Orlicí7300:26:46113,33
3MC913Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:26:4993,12
4MC10142Hájek FrantišekFGT Stolany4900:27:3986,73
4MJ1187Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:28:1271,00
2ZB12132Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:28:36100,60
1MD13154Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:29:20104,00
3ZA14156Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:29:2184,78
5MC15148Roháček VladimírSMC Fort Ústí nad Orlicí5800:29:3372,11
2MD1686Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:29:5699,93
3MD17164Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:30:3196,07
5MJ1881Živný MarekLetohrad9100:30:3252,15
3ZB19158Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:30:4186,07
4ZA20137Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:30:5073,91
4MD21168Koblížek JindřichSK Žamberk4800:32:0985,20
4ZB22139Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:32:4371,87
5ZA2353Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:33:2355,09
6MC24159Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:33:3241,38
5MD2584Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:33:5972,95
7MC26160Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:35:0129,93
5ZB27141Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:35:1154,70
6ZB2885Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:35:28100,00
6MD2982Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:37:4248,06
7ZB30109Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:38:25103,00
8ZB31155Nechvílová MiroslavaChoceň6000:39:3697,00
7MD32165Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:41:02100,00
Trať 9 km 3 x fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1153Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:51106,47
2MA2149Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:2897,18
3MA3135Dobšíček PavelSK Hronov8000:35:3796,35
1MB4146Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:35:43110,71
4MA5157Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:37:2586,06
5MA6166Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:37:2785,86
2MB7169Orlich PetrCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6100:37:5499,17
6MA8136Bielčik PetrLichkov7100:38:0981,84
3MB9133Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:39:3690,12
4MB10161Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:39:4889,05
5MB1179Fellner MarekFenix SKI Team Jeseník6500:39:5388,61
6MB12129Čechal JaroslavTS Letohrad6100:40:3385,07
7MA1383Chlup JiříTJ Rychnov7000:41:0165,50
7MB14150Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:43:1271,01
8MB15162Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:43:4767,96
8MA16167Kalous PetrSK Žamberk7700:44:0847,67
9MB1795Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:44:1165,86
10MB18126Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:44:3363,92
11MB19163Jeníček PavelHorolezecký Klub Ústí nad Orlicí5900:44:5262,23
9MA20151Marhold LubošChoceň7700:45:4238,67
12MB21152Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:46:3852,81
10MA22111Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:47:0630,69
11MA23143Marhold PetrChoceň7800:47:2229,20
12MA2498Borek PetrHorní Čermná7000:52:200,74
13MA2555Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:52:220,56

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Dobry den.Nechal jsem si na zavodech bezovou bundu,kdyby ji nekdo nasel tak me prosim kontaktujte na E-mail Vondra43@seznam.cz
Vondra43

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód