Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Cross po lyžařských tratích

23.9.2006, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Cross po lyžařských tratích
  • datum konání: 23.9.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SKI Klub Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

lyžařský areál Hory u České Třebové
10.00 - 11.30 hodin

Přihlášky

8.30 - 9.30 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 30 Kč

Popis tratě

Délka: muži A - 9 km, ostatní méně
Náročný terénní běh na 3 km okruhu lyžařských tratí.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Jiří Zapletal
mobil: 602 141 946
tel. byt: 465 532 265
tel. zam.: 972 325 030

Internetové stránky

http://www.skict.cz

E-mailová adresa

jiri.zapletal@cmks.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.9.2018Cross po lyžařských tratích192
23.9.2017Cross po lyžařských tratích229
24.9.2016Cross po lyžařských tratích235
26.9.2015Cross po lyžařských tratích299
27.9.2014Cross po lyžařských tratích290
28.9.2013Cross po lyžařských tratích251
22.9.2012Cross po lyžařských tratích178
24.9.2011Cross po lyžařských tratích224
25.9.2010Cross po lyžařských tratích286
26.9.2009Cross po lyžařských tratích170
27.9.2008Cross po lyžařských tratích169
29.9.2007Cross po lyžařských tratích196
24.9.2005Cross po lyžařských tratích - Mem. Fr. Jindry188
25.9.2004Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry237
27.9.2003Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry, 4. ročník205
6.10.20023. ročník, Kros po lyžařských tratích267
29.9.2001Cross po lyžařských tratích, Česká Třebová-Hory277
24.9.2000Cross po lyžařských tratích276

Statistika závodu Cross po lyžařských tratích

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 4169

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šafář Jaroslav5116
Vacek Martin6916
Sadílek Ota4615
Smoláková Alexandra9813
Šimůnek Jan8213
Jirásková Eva6413
Gregora Filip0212
Keprtová Miloslava4812
Stránský Aleš6012
Smolák Petr9412
Marek Jiří4312
Smoláková Valérie9312
Bielčik Jindřich4012
Smoláková Dominika0011
Černá Kristýna9311
Dušková Lenka8011
Stránská Michaela9711
Klaclová Šárka9310
Hronek Jaroslav9110
Čáp Bohuslav5110
Stránská Adéla9110
Šimůnková Pavla7710
Hofmanová Veronika7810
Smoláková Jiřina6910
Šimůnek Jan4910
Červ Miloslav509
Borková Agáta029
Pavel Jan959
Preislerová Agáta Nela099
Mlynář Vojtěch989
Šebek Michal849
Gregorová Michaela049
Brusenbauchová Nela089
Limburská Eliška999
Buriánek Tomáš899
Čerenkova Petra999
Šimůnek Jan039
Borek Viktor049
Smolák Bedřich038
Vytlačilová Lenka848
Kebrle Milan758
Dudková Kateřina888
Vondra Vojtěch988
Limburský Jan018
Sontáková Lenka918
Buriánek Roman658
Nechvíl Petr918
Horáček Michal758
Krunčík Pavel858
Matyášová Jana658

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně 1999 a mladší (trať 150 m - oranžová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž11148Faltusová KateřinaSpartak Letohrad9900:00:39-
2Ž1367Bílá ZdeňkaSKI Klub Česká Třebová9900:00:40-
3Ž142Teplá EliškaMARS Svratka9900:00:40-
4Ž17156Adamcová DominikaSpartak Letohrad9900:00:43-
5Ž19118Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:00:44-
6Ž110103Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:45-
7Ž11181Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:46-
8Ž113158Smejkalová AndreaSpartak Letohrad9900:00:48-
9Ž11585Bělková KristýnaOrel Česká Třebová0000:00:49-
10Ž116147Mrklovská DanaSpartak Letohrad0000:00:49-
11Ž119122Jansová DenisaJiskra Ústí nad Orlicí0200:00:51-
12Ž1203Odehnalová TerezaMARS Svratka0000:00:52-
13Ž12239Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:53-
14Ž123157Fišerová AnetaSpartak Letohrad9900:00:54-
15Ž12573Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:00:54-
16Ž12974Švédová VeronikaTJ Jiskra Králíky0200:01:01-
17Ž130115Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:01:03-
18Ž131176Tichá BohdanaOrel Semily0100:01:04-
19Ž132130Špajsová LenkaDlouhá Třebová0200:01:08-
20Ž134175Kovářová JanaŘetůvka0200:01:12-
21Ž13890Gregorová MichaelaLanškroun0400:01:23-
22Ž142180Klimešová AnnaČeská Třebová0400:02:10-
Předžáci 1999 a mladší (trať 150 m - oranžová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1275Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:00:39-
2M1589Mikyska TomášSK Žamberk0000:00:40-
3M1631Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:00:43-
4M1899Pecháček ŠimonPechacek team, s.r.o.0000:00:44-
5M1124Vítek ŠimonMARS Svratka9900:00:46-
6M114131Strnad AdamSpartak Letohrad0000:00:48-
7M117134Moravec JakubSpartak Letohrad9900:00:50-
8M11878Metelka OndřejHradec Králové0100:00:51-
9M12191Gregora FilipLanškroun0200:00:52-
10M124172Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:00:54-
11M126133Krčmář JanSpartak Letohrad0200:00:55-
12M12730Svoboda VojtěchOrel Dolní Dobrouč0000:00:56-
13M128171Pavel LukášOrel Rtyně v Podkrkonoší0100:00:56-
14M13393Beneš Tomášneregistrován0100:01:08-
15M135132Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:01:16-
16M13652Martinec OndřejSKI klub Česká Třebová0300:01:17-
17M13786Bělka MichalOREL Česká Třebová0300:01:20-
18M13933Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:29-
19M140121Konývka ŠimonJiskra Ústí nad Orlicí0300:01:41-
20M14136Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:47-
Žákyně nejmladší 97-98 (trať 500 m - modrá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2163Remešová DenisaKKL Hlinsko v Čechách9700:02:34-
2Ž22113Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:02:37-
3Ž23173Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:02:39-
4Ž24154Novotná DoraSK Žamberk9700:02:43-
5Ž25119Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:02:47-
6Ž2637Dvořáčková LucieAC Choceň9800:02:48-
7Ž278Ostrejšová KateřinaMARS Svratka9800:02:54-
8Ž28146Kopecká SimonaSpartak Letohrad9700:02:57-
9Ž296Otavová KarolínaMARS Svratka9700:02:57-
10Ž21038Poláková AnnaAC Choceň9700:03:01-
11Ž211123Tomšová Veronikaneregistrován9800:03:01-
12Ž212149Faltusová SimonaSpartak Letohrad9800:03:04-
13Ž2135Švandová BarboraMARS Svratka9700:03:04-
14Ž214166Glaserová EliškaČeská Třebová9700:03:07-
15Ž2157Černá KristýnaMARS Svratka9700:03:11-
16Ž216159Koclířová AdélaSpartak Letohrad9800:03:35-
17Ž217155Fajfrová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9700:03:36-
18Ž2189Dvořáčková LucieAC Choceň9800:03:36-
Žáci nejmladší 97-98 (trať 800 m - červená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M24138Kavka LukášSpartak Letohrad9700:03:19-
2M25139Chmelíček JordanSpartak Letohrad9700:03:19-
3M2629Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:19-
4M21248Vondra VojtěchZ.Š. Ústecká9800:03:29-
5M213114Svatoš JanSKI Česká Třebová9800:03:31-
6M21451Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:03:31-
7M21510Pekař JanMARS Svratka9700:03:38-
8M216136Suchomel TomášSpartak Letohrad9700:03:38-
9M217161Adamec MatoušAC Choceň9700:03:39-
10M219162Tancer PetrSokol Přisnotice9700:03:49-
11M22092Gregora JakubLanškroun9800:03:52-
12M221137Strnad TomášSpartak Letohrad9700:03:52-
13M22388Cihlář AdamSokol Hylváty9800:03:56-
14M22511Brázda JakubMARS Svratka9700:04:11-
15M227135Suchodol MikulášSpartak Letohrad9800:04:17-
16M22912Gregor ŠimonMARS Svratka9800:04:24-
17M23047Spilko OndřejBK Vysoké Mýto9800:04:34-
18M232180Tichý DavidOrel Semily9800:05:12-
Žáci mladší 95-96 (trať 1 km - hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M32170Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:03:41-
2M34140Veselý MichalSpartak Letohrad9600:03:53-
3M35142Procházka JakubSpartak Letohrad9600:03:56-
4M36111Friš JanSKI klub Česká Třebová9500:03:56-
5M37143Holubář BartolomějSpartak Letohrad9600:04:06-
6M3955Seifert VojtěchKKL Hlinsko v Čechách9600:04:10-
7M31080Václavek JanDlouhá Třebová9600:04:11-
8M31284Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:04:12-
9M31328Skalický FilipOrel Dolní Dobrouč9500:04:14-
10M31415Kupec LadislavMARS Svratka9500:04:14-
11M31542Polák ŠtěpánAC Choceň9500:04:16-
12M31743Lakota AntonínAC Choceň9500:04:19-
13M31853Žemlička MilanKKL Hlinsko v Čechách9600:04:20-
14M31913Klaudinger PetrMARS Svratka9500:04:21-
15M321141Cimr TomášSpartak Letohrad9600:04:22-
16M32314Kalous MartinMARS Svratka9500:04:25-
17M325164Valena VojtěchAtletika Polička9600:04:27-
18M326144Bárnet MiroslavSpartak Letohrad9600:04:29-
19M32749Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová9500:04:47-
20M32944Frydrych JakubAC Choceň9500:04:51-
21M33056Netolický MatoušKKL Hlinsko v Čechách9600:04:52-
22M331145Faltus VáclavSpartak Letohrad9500:04:54-
Žákyně mladší 95-96 (trať 800 m - červená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31167Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:07-
2Ž32152Vodehnalová MartinaKB OEZ Letohrad9500:03:13-
3Ž33163Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:03:17-
4Ž3754Tkadlecová AnnaKKL Hlinsko v Čechách9600:03:22-
5Ž38153Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:03:24-
6Ž39177Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:03:25-
7Ž31024Civišová AnnaVysoké Mýto9500:03:27-
8Ž31182Hrudová TerezaJiskra Ústí nad Orlicí9500:03:27-
9Ž318106Pecháčková NatálieSKI klub Česká Třebová9500:03:48-
10Ž32245Spilková EliškaBK Vysoké Mýto9500:03:55-
11Ž32426Kubíčková LudmilaOrel Dolní Dobrouč9500:04:03-
12Ž32627Pecháčková KateřinaOrel Dolní Dobrouč9500:04:11-
13Ž32846Spilková KláraBK Vysoké Mýto9600:04:17-
14Ž331179Tichá RůženaOrel Semily9600:05:09-
Žákyně starší 93-94 (trať 1 km - hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1108Klaclová ŠárkaSKI klub Česká Třebová9300:03:40-
2ŽM3109Martincová KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:03:50-
3ŽM8160Valenová AdélaAtletika Polička9300:04:07-
4ŽM1170Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:04:12-
5ŽM1640Tesařová HedvikaAC Choceň9400:04:17-
6ŽM2016Gregorová AdélaMARS Svratka9400:04:22-
7ŽM2271Halaničová LucieTJ Jiskra Králíky9400:04:24-
8ŽM24151Krčmářová AnežkaSpartak Letohrad9400:04:26-
9ŽM28150Hegerová EliškaSpartak Letohrad9400:04:50-
10ŽM3217Trávníčková NelliMARS Svratka9400:04:55-
11ŽM33110Nováková MarkétaSKI klub Česká Třebová9300:04:55-
12ŽM3418Dvořáková DitaMARS Svratka9400:05:38-
Žáci starší 93-94 (trať 2 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1100Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:07:54-
2MM2120Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:08:12-
3MM383Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:08:13-
4MM421Schlosser MatoušMARS Svratka9400:08:32-
5MM522Teplý JanSvratka9300:08:49-
6MM662Bidmon JiříKKL Hlinsko v Čechách9300:08:56-
7MM769Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:09:04-
8MM872Halanič DanielTJ Jiskra Králíky9400:09:06-
9MM1019Švanda JakubMARS Svratka9400:09:26-
10MM1141Prachař DavidAC Choceň9400:09:52-
11MM1320Pekař ŠtěpánMARS Svratka9400:10:25-
Dorostenky mladší 91-92 (trať 2 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS9107Kvasničková PetraSKI klub Česká Třebová9100:09:11-
2ŽS1225Dušková DominikaOrel Dolní Dobrouč9200:10:15-
Dorostenci mladší 91-92 (trať 3 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1129Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:11:47-
2MS258Nikl LukášAC Choceň9100:11:50-
3MS357Nechvíl PetrAC Choceň9100:12:00-
4MS4193Siegel JakubAC Choceň9200:12:08-
5MS5124Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:12:18-
6MS6126Brůna JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí9200:12:35-
7MS71Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:12:42-
8MS861Kučera TomášKKL Hlinsko v Čechách9200:13:20-
9MS9169Mohelník PetrAtletika Polička9200:13:40-
10MS1060Seifert JiříKKL Hlinsko v Čechách9200:13:43-
11MS1168Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:13:46-
12MS1223Trávníček MatějMARS Svratka9200:14:01-
Dorostenci starší 89-90 (trať 4 km - 2x zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD164Rauchfuss MarekKKL Hlinsko v Čechách9000:15:30-
2MD2112Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:16:05-
3MD3125Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:16:14-
4MD4174Kocurek PavelOrel Rtyně v Podkrkonoší8900:18:26-
Dorostenky starší 89-90 (trať 3 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD1366Karlová VeronikaAC Hradec Králové9000:14:30-
2ŽD14198Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:15:11-
3ŽD15199Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:15:37-
4ŽD1665Akrmanová AnetaSK Nové Město9000:16:41-
Junioři (trať 6 km - 2x fialová)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A (trať 9 km - 3x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1205Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:34:18107,21
2MA2192Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:35:32100,27
3MA4194Šebek MichalJiskra Ústí n. Orlicí8400:36:5592,52
4MA5213Kaválek TomášOrel Orlice8100:38:1185,36
5MA6196Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:38:2384,26
6MA7189Mařík JiříMP Žamberk7200:38:3782,89
7MA8215Cacek TomášTS Jiskra Litomyšl8300:39:1379,53
8MA9197Rubáček NorbertOrel Rtyně v Podkrkonoší8000:39:1479,46
9MA10185Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:39:3577,50
10MA11165Koblic JanOB Vamberk7600:39:5575,65
11MA12223Dejdar ZdeněkSKI klub Česká Třebová8000:40:0774,51
12MA13127Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:40:2872,54
13MA1434Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:40:3771,65
14MA15218Kašpar JiříFort SMC Ústí nad Orlicí7400:41:0069,56
15MA1832Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:41:5764,19
16MA1950Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:42:0363,61
17MA26214Kaválek OndřejOrel Orlice8300:58:010,00
Muži B (trať 9 km - 3x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3217Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:36:34116,65
2MB16222Hekrle FrantišekSokol Parník Česká Třebová6000:41:1992,83
3MB17224Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:41:4690,53
4MB20105Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:43:0983,63
5MB21184Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:43:2482,31
6MB22104Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:45:1073,49
7MB23116Smolák PetrOrel Vysoké Mýto6400:46:0169,22
8MB24210Sedlák JiříPřelouč5800:47:0463,94
9MB25191Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:51:1542,98
10MB27201Pavel JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší6500:58:018,99
Muži C (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2183Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:25:35103,50
2MC3190Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:26:0499,69
3MC4182Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:26:2796,81
4MC6181Černý VladimírHAC Praha5200:27:3288,49
5MC7207Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:28:2581,74
6MC9212Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:30:0169,38
7MC10203Leicht JiříASPV Těchonín4900:30:1267,93
8MC13128Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5200:31:1559,94
9MC15204Černohous ZdeněkSKI Jamné5600:31:3357,65
10MC19219Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:32:3749,39
11MC21186Volf BřetislavLanškroun5200:33:4041,35
Muži D (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD11200Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:30:37103,34
2MD12208Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:31:00100,81
3MD17202Bielčik JindřichLichkov4000:31:4795,85
4MD18206Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:32:0993,52
Juniorky (trať 4 km - 2x zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5168Schauerová LenkaAtletika Polička8800:19:03100,00
Ženy A (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA179Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:24:29123,41
2ZA594Jiroušková JanaCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:27:27102,03
3ZA14220Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:31:1674,57
4ZA16187Pokorová JaroslavaPim Praha7200:31:3472,38
5ZA2035Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:33:2359,24
6ZA2287Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:33:5954,87
7ZA25195Singerová EvaLichkov8000:48:310,00
Ženy B (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB8216Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:29:39147,72
2ZB23117Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:35:50116,00
3ZB24209Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:42:20100,00
4ZB26221Tichá BohdanaOrel Semily6100:51:2136,28
Lidový běh (trať 2 km - 2x hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB159Holub Janneregistrován7400:08:26-
2LB2236Kubelkaneregistrován 00:09:09-
3LB3188Pokorová JaroslavaPim Praha7200:09:23-
4LB4235Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:09:27-
5LB5211Pirklová ŠárkaŘetová7500:10:08-
6LB6237Kovářováneregistrována 00:10:09-
7LB7102Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová9500:10:45-
8LB8232Svatoš JanSKI Česká Třebová9800:10:53-
9LB9227Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:10:53-
10LB10228Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:10:54-
11LB11233Svatošová MarkétaČeská Třebová9200:11:38-
12LB12101Chroust RobinKozlov9600:11:48-
13LB13230Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:12:10-
14LB14234Bílá ZdeňkaSKI Klub Česká Třebová9900:12:58-
15LB15231Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:12:58-
16LB16226Klaclová ŠárkaSKI klub Česká Třebová9300:12:59-
17LB17225Martincová KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:12:59-
18LB18229Kvasničková PetraSKI klub Česká Třebová9100:12:59-
Trať 150 m - oranžová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž11148Faltusová KateřinaSpartak Letohrad9900:00:39-
1M1275Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:00:39-
2Ž1367Bílá ZdeňkaSKI Klub Česká Třebová9900:00:40-
3Ž142Teplá EliškaMARS Svratka9900:00:40-
2M1589Mikyska TomášSK Žamberk0000:00:40-
3M1631Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:00:43-
4Ž17156Adamcová DominikaSpartak Letohrad9900:00:43-
4M1899Pecháček ŠimonPechacek team, s.r.o.0000:00:44-
5Ž19118Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:00:44-
6Ž110103Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:45-
7Ž11181Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:46-
5M1124Vítek ŠimonMARS Svratka9900:00:46-
8Ž113158Smejkalová AndreaSpartak Letohrad9900:00:48-
6M114131Strnad AdamSpartak Letohrad0000:00:48-
9Ž11585Bělková KristýnaOrel Česká Třebová0000:00:49-
10Ž116147Mrklovská DanaSpartak Letohrad0000:00:49-
7M117134Moravec JakubSpartak Letohrad9900:00:50-
8M11878Metelka OndřejHradec Králové0100:00:51-
11Ž119122Jansová DenisaJiskra Ústí nad Orlicí0200:00:51-
12Ž1203Odehnalová TerezaMARS Svratka0000:00:52-
9M12191Gregora FilipLanškroun0200:00:52-
13Ž12239Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:53-
14Ž123157Fišerová AnetaSpartak Letohrad9900:00:54-
10M124172Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:00:54-
15Ž12573Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:00:54-
11M126133Krčmář JanSpartak Letohrad0200:00:55-
12M12730Svoboda VojtěchOrel Dolní Dobrouč0000:00:56-
13M128171Pavel LukášOrel Rtyně v Podkrkonoší0100:00:56-
16Ž12974Švédová VeronikaTJ Jiskra Králíky0200:01:01-
17Ž130115Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:01:03-
18Ž131176Tichá BohdanaOrel Semily0100:01:04-
19Ž132130Špajsová LenkaDlouhá Třebová0200:01:08-
14M13393Beneš Tomášneregistrován0100:01:08-
20Ž134175Kovářová JanaŘetůvka0200:01:12-
15M135132Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:01:16-
16M13652Martinec OndřejSKI klub Česká Třebová0300:01:17-
17M13786Bělka MichalOREL Česká Třebová0300:01:20-
21Ž13890Gregorová MichaelaLanškroun0400:01:23-
18M13933Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:29-
19M140121Konývka ŠimonJiskra Ústí nad Orlicí0300:01:41-
20M14136Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:47-
22Ž142180Klimešová AnnaČeská Třebová0400:02:10-
Trať 500 m - modrá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2163Remešová DenisaKKL Hlinsko v Čechách9700:02:34-
2Ž22113Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:02:37-
3Ž23173Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:02:39-
4Ž24154Novotná DoraSK Žamberk9700:02:43-
5Ž25119Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:02:47-
6Ž2637Dvořáčková LucieAC Choceň9800:02:48-
7Ž278Ostrejšová KateřinaMARS Svratka9800:02:54-
8Ž28146Kopecká SimonaSpartak Letohrad9700:02:57-
9Ž296Otavová KarolínaMARS Svratka9700:02:57-
10Ž21038Poláková AnnaAC Choceň9700:03:01-
11Ž211123Tomšová Veronikaneregistrován9800:03:01-
12Ž212149Faltusová SimonaSpartak Letohrad9800:03:04-
13Ž2135Švandová BarboraMARS Svratka9700:03:04-
14Ž214166Glaserová EliškaČeská Třebová9700:03:07-
15Ž2157Černá KristýnaMARS Svratka9700:03:11-
16Ž216159Koclířová AdélaSpartak Letohrad9800:03:35-
17Ž217155Fajfrová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9700:03:36-
18Ž2189Dvořáčková LucieAC Choceň9800:03:36-
Trať 800 m - červená
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31167Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:07-
2Ž32152Vodehnalová MartinaKB OEZ Letohrad9500:03:13-
3Ž33163Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:03:17-
1M24138Kavka LukášSpartak Letohrad9700:03:19-
2M25139Chmelíček JordanSpartak Letohrad9700:03:19-
3M2629Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:19-
4Ž3754Tkadlecová AnnaKKL Hlinsko v Čechách9600:03:22-
5Ž38153Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:03:24-
6Ž39177Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:03:25-
7Ž31024Civišová AnnaVysoké Mýto9500:03:27-
8Ž31182Hrudová TerezaJiskra Ústí nad Orlicí9500:03:27-
4M21248Vondra VojtěchZ.Š. Ústecká9800:03:29-
5M213114Svatoš JanSKI Česká Třebová9800:03:31-
6M21451Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:03:31-
7M21510Pekař JanMARS Svratka9700:03:38-
8M216136Suchomel TomášSpartak Letohrad9700:03:38-
9M217161Adamec MatoušAC Choceň9700:03:39-
9Ž318106Pecháčková NatálieSKI klub Česká Třebová9500:03:48-
10M219162Tancer PetrSokol Přisnotice9700:03:49-
11M22092Gregora JakubLanškroun9800:03:52-
12M221137Strnad TomášSpartak Letohrad9700:03:52-
10Ž32245Spilková EliškaBK Vysoké Mýto9500:03:55-
13M22388Cihlář AdamSokol Hylváty9800:03:56-
11Ž32426Kubíčková LudmilaOrel Dolní Dobrouč9500:04:03-
14M22511Brázda JakubMARS Svratka9700:04:11-
12Ž32627Pecháčková KateřinaOrel Dolní Dobrouč9500:04:11-
15M227135Suchodol MikulášSpartak Letohrad9800:04:17-
13Ž32846Spilková KláraBK Vysoké Mýto9600:04:17-
16M22912Gregor ŠimonMARS Svratka9800:04:24-
17M23047Spilko OndřejBK Vysoké Mýto9800:04:34-
14Ž331179Tichá RůženaOrel Semily9600:05:09-
18M232180Tichý DavidOrel Semily9800:05:12-
Trať 1 km - hnědá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1108Klaclová ŠárkaSKI klub Česká Třebová9300:03:40-
1M32170Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:03:41-
2ŽM3109Martincová KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:03:50-
2M34140Veselý MichalSpartak Letohrad9600:03:53-
3M35142Procházka JakubSpartak Letohrad9600:03:56-
4M36111Friš JanSKI klub Česká Třebová9500:03:56-
5M37143Holubář BartolomějSpartak Letohrad9600:04:06-
3ŽM8160Valenová AdélaAtletika Polička9300:04:07-
6M3955Seifert VojtěchKKL Hlinsko v Čechách9600:04:10-
7M31080Václavek JanDlouhá Třebová9600:04:11-
4ŽM1170Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:04:12-
8M31284Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:04:12-
9M31328Skalický FilipOrel Dolní Dobrouč9500:04:14-
10M31415Kupec LadislavMARS Svratka9500:04:14-
11M31542Polák ŠtěpánAC Choceň9500:04:16-
5ŽM1640Tesařová HedvikaAC Choceň9400:04:17-
12M31743Lakota AntonínAC Choceň9500:04:19-
13M31853Žemlička MilanKKL Hlinsko v Čechách9600:04:20-
14M31913Klaudinger PetrMARS Svratka9500:04:21-
6ŽM2016Gregorová AdélaMARS Svratka9400:04:22-
15M321141Cimr TomášSpartak Letohrad9600:04:22-
7ŽM2271Halaničová LucieTJ Jiskra Králíky9400:04:24-
16M32314Kalous MartinMARS Svratka9500:04:25-
8ŽM24151Krčmářová AnežkaSpartak Letohrad9400:04:26-
17M325164Valena VojtěchAtletika Polička9600:04:27-
18M326144Bárnet MiroslavSpartak Letohrad9600:04:29-
19M32749Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová9500:04:47-
9ŽM28150Hegerová EliškaSpartak Letohrad9400:04:50-
20M32944Frydrych JakubAC Choceň9500:04:51-
21M33056Netolický MatoušKKL Hlinsko v Čechách9600:04:52-
22M331145Faltus VáclavSpartak Letohrad9500:04:54-
10ŽM3217Trávníčková NelliMARS Svratka9400:04:55-
11ŽM33110Nováková MarkétaSKI klub Česká Třebová9300:04:55-
12ŽM3418Dvořáková DitaMARS Svratka9400:05:38-
Trať 2 km - 2x hnědá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB159Holub Janneregistrován7400:08:26-
2LB2236Kubelkaneregistrován 00:09:09-
3LB3188Pokorová JaroslavaPim Praha7200:09:23-
4LB4235Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:09:27-
5LB5211Pirklová ŠárkaŘetová7500:10:08-
6LB6237Kovářováneregistrována 00:10:09-
7LB7102Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová9500:10:45-
8LB8232Svatoš JanSKI Česká Třebová9800:10:53-
9LB9227Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:10:53-
10LB10228Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:10:54-
11LB11233Svatošová MarkétaČeská Třebová9200:11:38-
12LB12101Chroust RobinKozlov9600:11:48-
13LB13230Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:12:10-
14LB14234Bílá ZdeňkaSKI Klub Česká Třebová9900:12:58-
15LB15231Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:12:58-
16LB16226Klaclová ŠárkaSKI klub Česká Třebová9300:12:59-
17LB17225Martincová KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:12:59-
18LB18229Kvasničková PetraSKI klub Česká Třebová9100:12:59-
Trať 2 km - zelená
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1100Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:07:54-
2MM2120Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:08:12-
3MM383Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:08:13-
4MM421Schlosser MatoušMARS Svratka9400:08:32-
5MM522Teplý JanSvratka9300:08:49-
6MM662Bidmon JiříKKL Hlinsko v Čechách9300:08:56-
7MM769Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:09:04-
8MM872Halanič DanielTJ Jiskra Králíky9400:09:06-
1ŽS9107Kvasničková PetraSKI klub Česká Třebová9100:09:11-
9MM1019Švanda JakubMARS Svratka9400:09:26-
10MM1141Prachař DavidAC Choceň9400:09:52-
2ŽS1225Dušková DominikaOrel Dolní Dobrouč9200:10:15-
11MM1320Pekař ŠtěpánMARS Svratka9400:10:25-
Trať 3 km - fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1129Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:11:47-
2MS258Nikl LukášAC Choceň9100:11:50-
3MS357Nechvíl PetrAC Choceň9100:12:00-
4MS4193Siegel JakubAC Choceň9200:12:08-
5MS5124Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:12:18-
6MS6126Brůna JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí9200:12:35-
7MS71Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:12:42-
8MS861Kučera TomášKKL Hlinsko v Čechách9200:13:20-
9MS9169Mohelník PetrAtletika Polička9200:13:40-
10MS1060Seifert JiříKKL Hlinsko v Čechách9200:13:43-
11MS1168Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:13:46-
12MS1223Trávníček MatějMARS Svratka9200:14:01-
1ŽD1366Karlová VeronikaAC Hradec Králové9000:14:30-
2ŽD14198Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:15:11-
3ŽD15199Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:15:37-
4ŽD1665Akrmanová AnetaSK Nové Město9000:16:41-
Trať 4 km - 2x zelená
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD164Rauchfuss MarekKKL Hlinsko v Čechách9000:15:30-
2MD2112Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:16:05-
3MD3125Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:16:14-
4MD4174Kocurek PavelOrel Rtyně v Podkrkonoší8900:18:26-
1ŽJ5168Schauerová LenkaAtletika Polička8800:19:03100,00
Trať 6 km - 2x fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA179Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:24:29123,41
1MC2183Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:25:35103,50
2MC3190Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:26:0499,69
3MC4182Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:26:2796,81
2ZA594Jiroušková JanaCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:27:27102,03
4MC6181Černý VladimírHAC Praha5200:27:3288,49
5MC7207Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:28:2581,74
1ZB8216Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:29:39147,72
6MC9212Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:30:0169,38
7MC10203Leicht JiříASPV Těchonín4900:30:1267,93
1MD11200Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:30:37103,34
2MD12208Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:31:00100,81
8MC13128Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5200:31:1559,94
3ZA14220Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:31:1674,57
9MC15204Černohous ZdeněkSKI Jamné5600:31:3357,65
4ZA16187Pokorová JaroslavaPim Praha7200:31:3472,38
3MD17202Bielčik JindřichLichkov4000:31:4795,85
4MD18206Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:32:0993,52
10MC19219Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:32:3749,39
5ZA2035Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:33:2359,24
11MC21186Volf BřetislavLanškroun5200:33:4041,35
6ZA2287Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:33:5954,87
2ZB23117Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:35:50116,00
3ZB24209Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:42:20100,00
7ZA25195Singerová EvaLichkov8000:48:310,00
4ZB26221Tichá BohdanaOrel Semily6100:51:2136,28
Trať 9 km - 3x fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1205Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:34:18107,21
2MA2192Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:35:32100,27
1MB3217Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:36:34116,65
3MA4194Šebek MichalJiskra Ústí n. Orlicí8400:36:5592,52
4MA5213Kaválek TomášOrel Orlice8100:38:1185,36
5MA6196Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:38:2384,26
6MA7189Mařík JiříMP Žamberk7200:38:3782,89
7MA8215Cacek TomášTS Jiskra Litomyšl8300:39:1379,53
8MA9197Rubáček NorbertOrel Rtyně v Podkrkonoší8000:39:1479,46
9MA10185Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:39:3577,50
10MA11165Koblic JanOB Vamberk7600:39:5575,65
11MA12223Dejdar ZdeněkSKI klub Česká Třebová8000:40:0774,51
12MA13127Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:40:2872,54
13MA1434Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:40:3771,65
14MA15218Kašpar JiříFort SMC Ústí nad Orlicí7400:41:0069,56
2MB16222Hekrle FrantišekSokol Parník Česká Třebová6000:41:1992,83
3MB17224Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:41:4690,53
15MA1832Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:41:5764,19
16MA1950Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:42:0363,61
4MB20105Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:43:0983,63
5MB21184Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:43:2482,31
6MB22104Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:45:1073,49
7MB23116Smolák PetrOrel Vysoké Mýto6400:46:0169,22
8MB24210Sedlák JiříPřelouč5800:47:0463,94
9MB25191Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:51:1542,98
17MA26214Kaválek OndřejOrel Orlice8300:58:010,00
10MB27201Pavel JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší6500:58:018,99

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Výborně připraven i organizačně zvládnut, děkuji pořadatelům. Jan Pavel
orelrtyne

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód