hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Orlická běžecká liga mládeže

ročník 2006

Celkové pořadí poháru

Žáci nejmladší I. r. 97 a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí971211,721312/13 záv.
2Cihlář AdamSokol Hylváty98861,281111/11 záv.
3Tancer PetrSokol Přisnotice97825,61111/11 záv.
4Krejsa LukášTJ Sokol Jamné nad Orlicí97546,0655/5 záv.
5Chmelíček JordanSpartak Letohrad97410,6744/4 záv.
6Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč98399,1844/4 záv.
7Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí99380,6466/6 záv.
8Svatoš JanSKI Česká Třebová98356,1544/4 záv.
9Suchomel TomášSpartak Letohrad97319,4344/4 záv.
10Švéda RomanTJ Jiskra Králíky99313,7144/4 záv.
11Moravec JakubTJ Spartak OEZ Letohrad99309,7666/6 záv.
12Doskočil JanAC Vysoké Mýto97301,2433/3 záv.
13Adamec MatoušAC Choceň97262,3833/3 záv.
14Gregora JakubLanškroun98236,6633/3 záv.
15Valenta AdamBiatlon Letohrad98233,733/3 záv.

Žákyně nejmladší I. r. 97 a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová971274,371412/14 záv.
2Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto981203,441312/13 záv.
3Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší99697,1277/7 záv.
4Hanušová VeronikaAC Choceň97609,266/6 záv.
5Novotná DoraSpartak Letohrad97443,8955/5 záv.
6Poláková AnnaAC Choceň97390,7555/5 záv.
7Kopecká SimonaSpartak Letohrad97272,1644/4 záv.
8Dvořáčková LucieAC Choceň9827233/3 záv.
9Bílá ZdeňkaSKI Klub Česká Třebová99246,2233/3 záv.
10Remešová DenisaKKL Hlinsko v Čechách97209,322/2 záv.
11Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová99200,7133/3 záv.
12Faltusová SimonaSpartak Letohrad98167,533/3 záv.
13Otavová KarolínaMARS Svratka97155,8922/2 záv.
14Svobodová EditaPardubice98141,9422/2 záv.
15Špičáková PavlaSKI klub Česká Třebová97140,2922/2 záv.

Žáci nejmladší II. r. 95-96 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší951309,11312/13 záv.
2Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí951167,551412/14 záv.
3Lakota AntonínAC Choceň951061,771412/14 záv.
4Moravec JiříSpartak Letohrad978,041312/13 záv.
5Frydrych JakubAC Choceň95763,81412/14 záv.
6Cimr TomášSpartak Letohrad96723,891010/10 záv.
7Friš JanSKI klub Česká Třebová95692,0377/7 záv.
8Polák ŠtěpánAC Choceň95522,4266/6 záv.
9Václavek JanDlouhá Třebová96441,9766/6 záv.
10Valena VojtěchAtletika Polička96436,3466/6 záv.
11Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí95399,0755/5 záv.
12Procházka JakubSpartak Letohrad96350,8744/4 záv.
13Večeř MilanTJ Jiskra Králíky96314,155/5 záv.
14Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová95306,5855/5 záv.
15Illichman OndřejTJ Jiskra Králíky96266,9555/5 záv.

Žákyně nejmladší II. 95-96 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vytlačilová TerezaAtletika Polička951268,961412/14 záv.
2Vodehnalová MartinaSpartak Letohrad951219,671312/13 záv.
3Tancerová KateřinaSokol Přísnotice951155,871212/12 záv.
4Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí961057,591312/13 záv.
5Maříková SimonaKB OEZ Letohrad961046,921312/13 záv.
6Aulichová KateřinaSokol Kameničná95769,171010/10 záv.
7Čerenkova DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší96523,0466/6 záv.
8Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto96380,6155/5 záv.
9Pecháčková NatálieSKI klub Česká Třebová95318,3255/5 záv.
10Tkadlecová AnnaKKL Hlinsko v Čechách96186,1322/2 záv.
11Civišová AnnaVysoké Mýto95181,9822/2 záv.
12Hrudová TerezaJiskra Ústí nad Orlicí95173,2522/2 záv.
13Couralová SimonaJiskra Vír96172,0122/2 záv.
14Rýznarová MichaelaSKI Skuhrov96150,4522/2 záv.
15Kučerová LenkaAC Vysoké Mýto95150,2222/2 záv.

Žáci mladší r. 93-94 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí931270,291412/14 záv.
2Vinduška PetrAtletika Albrechtice1198,341212/12 záv.
3Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí931177,661412/14 záv.
4Smolák PetrBK Vysoké Mýto941110,621312/13 záv.
5Prachař DavidAC Choceň94885,41312/13 záv.
6Divíšek JanTJ Jiskra Králíky93777,231010/10 záv.
7Halanič DanielTJ Jiskra Králíky94475,8977/7 záv.
8Krejsa JanTJ Sokol Jamné nad Orlicí94332,0144/4 záv.
9Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou93264,8133/3 záv.
10Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou93200,0422/2 záv.
11Remeš PetrSKI Skuhrov nad Bělou94185,3322/2 záv.
12Maixner LeošSKI Skuhrov nad Bělou93165,9322/2 záv.
13Schreiber JiříStyl Žamberk94156,4622/2 záv.
14Bidmon JiříKKL Hlinsko v Čechách93153,8522/2 záv.
15Hanuš PavelTK Choceň93148,5222/2 záv.

Žákyně mladší r. 93-94 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Martincová KristýnaSKI klub Česká Třebová931244,561212/12 záv.
2Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto93969,61312/13 záv.
3Klaclová ŠárkaSKI klub Česká Třebová93840,6588/8 záv.
4Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky93805,9199/9 záv.
5Černá KristýnaSKI klub Česká Třebová93574,4566/6 záv.
6Valenová AdélaAtletika Polička93552,0577/7 záv.
7Halaničová LucieTJ Jiskra Králíky94518,2477/7 záv.
8Tesařová HedvikaAC Choceň94434,8466/6 záv.
9Faltusová KristýnaSpartak Letohrad93339,0344/4 záv.
10Schejbalová AlenaSKI Skuhrov nad Bělou93288,9333/3 záv.
11Adamcová MartinaTJ Spartak OEZ Letohrad93275,2133/3 záv.
12Tancerová MarieSokol Přísnotice94255,0299/9 záv.
13Hegerová EliškaSpartak Letohrad94248,5544/4 záv.
14Bárnetová AlenaSpartak OEZ Letohrad93242,2433/3 záv.
15Krčmářová AnežkaSpartak Letohrad94207,133/3 záv.

Žáci starší r. 91-92 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Siegel JakubAC Choceň921219,681512/15 záv.
2Nechvíl PetrAC Choceň911211,621512/15 záv.
3Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí911163,061412/14 záv.
4Nikl LukášAC Choceň911106,751212/12 záv.
5Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí91854,1999/9 záv.
6Mohelník PetrAtletika Polička92816,711111/11 záv.
7Halanič JakubTJ Jiskra Králíky92474,9877/7 záv.
8Schejbal OldaSKI Skuhrov nad Bělou91289,2333/3 záv.
9Dudek MilanNový Věk TT Trusnov91266,4733/3 záv.
10Kabrhel TomášDTC Litomyšl92219,4333/3 záv.
11Vávra VlastimilKB OEZ Letohrad91206,6622/2 záv.
12Brůna JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí92170,922/2 záv.
13Morkes MichalKB OEZ Letohrad91162,0622/2 záv.
14Kučera TomášKKL Hlinsko v Čechách92147,5922/2 záv.
15Felgr DanielAC Choceň92142,2822/2 záv.

Žákyně starší r. 91-92 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vlčková ZuzanaAtletika Polička911138,241010/10 záv.
2Bílá TerezaSKI klub Česká Třebová92432,6644/4 záv.
3Sontáková LenkaAtletika Albrechtice91416,355/5 záv.
4Kvasničková PetraSKI klub Česká Třebová91402,1944/4 záv.
5Satoriová MartinaTJ Spartak OEZ Letohrad92269,8333/3 záv.
6Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová91266,8233/3 záv.
7Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová91233,8533/3 záv.
8Dušková DominikaOrel Dolní Dobrouč92204,1622/2 záv.
9Karasová JanaBATT Nové Město na Moravě92190,8422/2 záv.
10Vávrová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad92182,0822/2 záv.
11Pechancová LenkaTJ - Svitavy92141,722/2 záv.
12Palupčíková NikolaOlympia Bruntál91108,4211/1 záv.
13Štanclová HanaBK Vysoké Mýto91108,3111/1 záv.
14Krejčí MichaelaBatt Nové Město na Moravě9199,111/1 záv.
15Mikulenková TerezaFenix Ski team Jeseník9296,6611/1 záv.

Dorostenci r. 89-90 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kopecký JanAC Vysoké Mýto1088,471212/12 záv.
2Večeře TomášAtletika Polička90922,4599/9 záv.
3Řemínek ŠtěpánAC Choceň89892,3999/9 záv.
4Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí89890,061010/10 záv.
5Červ JakubAtletika Polička89689,3477/7 záv.
6Zavřel JiříAC Choceň89501,8655/5 záv.
7Sekanina TomášISCAREX Česká Třebová89462,9155/5 záv.
8Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová89357,3844/4 záv.
9Kristejn LukášKB OEZ Letohrad89288,7533/3 záv.
10Exler OndřejSpartak OEZ Letohrad90281,0433/3 záv.
11Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice89273,1333/3 záv.
12Poláček AntonínKB OEZ Letohrad89250,8733/3 záv.
13Rauchfuss MarekKKL Hlinsko v Čechách90205,122/2 záv.
14Zatloukal LukášSKI Skuhrov nad Bělou90160,722/2 záv.
15Novotný JanTJ Spartak OEZ Letohrad90126,422/2 záv.

Dorostenky r. 89-90 (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Syrová HanaAtletika Albrechtice89846,699/9 záv.
2Jungová AdélaAtletika Albrechtice89834,561010/10 záv.
3Karlová VeronikaAC Hradec Králové90823,188/8 záv.
4Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová90598,466/6 záv.
5Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová89442,4666/6 záv.
6Johanidesová LeaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí89356,3133/3 záv.
7Henclová RadkaSKI Skuhrov320,7733/3 záv.
8Levá NikolaKB OEZ Letohrad90153,1522/2 záv.
9Košíková VendulaACP Olymp Brno89118,3711/1 záv.
10Šedová TerezaAC Choceň90114,3711/1 záv.
11Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem90110,6111/1 záv.
12Davidová RomanaKB OEZ Letohrad90101,5911/1 záv.
13Jirčáková MartinaSOOB Rychnov nad Kněžnou8998,9911/1 záv.
14Ambrožová HanaKB OEZ Letohrad9097,7311/1 záv.
15Mullerová VěraSRK Rychnov nad Kněžnou9097,4911/1 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
11.3.2006Choceňský kros104
18.3.2006Okolo Trusnova162
1.4.2006Litomyšlská dvanáctka179
23.4.2006Memoriál Quido Štěpánka176
1.5.2006Běh kolem poličských hradeb224
5.5.2006Běh na Rozálku182
7.5.2006Běh Javorkou320
14.5.2006Běh Choceňskými sady163
20.5.2006Běh do Zámeckého vrchu242
10.6.2006Knířovský běh134
13.8.2006Černovírský kros141
27.8.2006Běh Svinnou175
17.9.2006Královský běh Kujebinou178
20.9.2006Běh na dráze Jablonné nad Orlicí39
23.9.2006Cross po lyžařských tratích231
8.10.2006Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí155
14.10.2006Přespolní běh lyžařů v Letohradě213
22.10.2006Ve stopě Líšnické patnáctky193
2.12.2006Čertovský běh, Damníkov93